Stříšky a markýzy

Stříšky a markýzy

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Markýzy a stříšky nad vchodem: fotografie, působivý styl

Pokud se výstavba pro domácí velmi populární vrcholy a markýzy nad vstupem: a fotografie, které jsou naplněny různými technických řešení. Vzhledem ke konstrukci, atmosférické srážky nespadá na verandě, takže ji úplně suché a bez nečistot vkladů a jiných nežádoucích prvků. Zvláště významné jsou průzory v zimním období, kdy se zvýšené riziko uklouznutí na kruhu, což má za následek ledové kůře. Charakteristickým rysem konstrukce umožňuje snadno použít v různých klimatických zónách, kde to bude trvat dlouhou dobu.

Vrchlík nad vchodem do domu s podporou kovových profilů

Markýzy a stříšky nad vchodem: fotografie, styly a formy

Dnes je možné instalovat na různé formy produktů, které budou významné pro fasády s jednotlivými parametry. Podle praxe, instalace markýz je relevantní nejen vpředu, ale i na balkon, terasa (otevřené verandě). V souladu s tvarem parametry lze rozlišit následující typy stylů a vzory:

 • rovné, s charakteristickým absenci ohýbání, konkávní a dekorativní prvky;

Dřevěná stříška nad vchodem do ploché geometrických tvarů

 • člení, který má nerovnoměrný profil v celé rovině, speciální ohyby. Tento design, zda mají být připraveny po povinných parametrů a rozměrů fasády budov měření;
 • obloukovitý tvar, lokální řešení přímo k instalaci fasády, vyrobený v klasickém stylu. Tato forma je nákladný návrh schopná odolávat významně zatížení na povrchu. Nabízí pohodlí provozu a údržby, s ní jen střílet sněhové vklady a další akumulace srážkových spadaného listí.

Stříška postaven ze dřeva a maloval bílou fasádní barva

Vyvíjen stříšky a markýzy dle individuálních přání zákazníka, s přihlédnutím k přání, pokud jde o formu, použitý materiál, barevné řešení. Toto se týká zejména konstrukce z kovu, dále disponuje s dekorativní prvky.

Široce používané výrobky z trubek různých částí. Takové přístřešky přes verandu, fotky, které lze vidět v prestižní a elitní domů jsou charakterizovány vysokými parametry a spolehlivost pevnosti, lze použít dlouhou životnost. Pokud se rozhodnete zvolit elegantní struktury z tepaného železa, které chcete přidat speciální dekorativní prvky, vyražené kousky.

Vchod do domu je osvětlené ve večerních hodinách vestavěných reflektorů

Jiná studie vyžaduje střešní konstrukce samotného, ​​který je vykonáván obloukový, pent, trojúhelníkový, jakýkoliv jiný tvar. U střechy je použito kvalitní nátěr polykarbonát, celulární nebo pevné, tak i praktické kov, tradiční pro tento typ povlaku.

Specifičnost prvku způsobená tím, že je potřeba, aby vydržely těžké náklady na jednotku plochy, a proto je nezbytné přijmout účinky nízkých teplotách v zimě a vysokým letním období. U konstrukcí s klasickým designem používá unikátní fasádní klenuté prvky, které jsou také ideální pro jakoukoliv formu konstrukce.

Široká dřevěná stříška, pod kterým je vybaven pohodlným posezením

Vzhledem k tomu, vzhled baldachýnem nad verandě soukromého domu, fotka, které lze nalézt v prestižních částech města, to je nemožné, aby na vědomí, takový jedinečný materiál, jako je polykarbonát. Materiál kombinované s kovem v provedení hledí je ideální pro jakýkoliv typ fasády, kde v případě, perfektně zapadá do celkového designu.

Více nedávno, takový prvek je přijat vybavit nejen soukromé domy, ale i pro kancelářské budovy, hotely, administrativní a jakýchkoli jiných dokonce non-administrativní budovy.

Například, můžete snadno použít tento designový prvek, když stavba vypadá šedé a nenápadné. V tomto případě je to asi jediný způsob, jak zajistit dokonalý styl a atraktivní vzhled verandě. A to je jen hledí kombinace polykarbonátu a kovu.

Hledí z polykarbonátu na dřevěných stojatých

Použití markýzy vybavit veřejná prostranství

Postačí, aby to vypadalo perfektní vrcholy a markýzy nad vstupem, zde je fotka z církevních institucí, divadel, zastupitelských úřadů z různých zemí. V takové instituce se často vyskytují právě kované konstrukci dokonale hodí do každého zařízení.

Takový výrobek je zarážející, byť jen povrchní pohled, který demonstruje přitažlivost a vynikající výkon tohoto zařízení. Na rozdíl od soukromých domů, chat, kde dekorativní prvky designu nemohou být nainstalovány na veřejných místech montáže je preferováno.

Vrchlík přes verandu a terasu podporované kovovými podpěrami

Další důležité výhody, které rozlišují markýzy a přístřešky, jsou následující:

 • zajišťující maximální ochranu lidí, kteří žijí v oblastech. Zaručena spolehlivá bezpečnost z možného pronikání vlhkosti, sedimentačních jevů, dokonce rampouchy. V tomto případě používá především odolné a spolehlivé materiály, které mohou nepraská pod vlivem nárazu, není deformována. Zvláštní pozornost je věnována ochrana hledí před možnými důsledky pronikání slunečního světla a všechny ostatní projevy;
 • zahrnuty do návrhu vrchlíku nebo markýza dokonale doplňuje samotná konstrukce, ale pokud ne, tam je nedostatek některých důležitých detailů, které činí hledí nepostradatelný prvek. Navíc jedinečný doplněk k návrhu jakékoliv konstrukce, která je požadována, aby snadno transformovat a dát mu dokonalý vzhled;

Malý stříška nad vchodem pokrytá plechem

 • administrativní pracovníci a další administrativní zázemí clona je výhodné, protože umožňuje snadno spojit s deštníkem nahromaděné vlhkosti po opuštění ordinace facility. To zaručuje i vynikající úroveň komfortu a spolehlivosti, které jsou nedosažitelné při provozu jiných typů markýz;
 • průzory a stříšky nad vchodem, fotka, které jsou uvedeny v plném spektru, ukazují, jak praktický vypadá toto zařízení jako součást nemovitosti, doplněné o designu, což zajišťuje perfektní styl. Lidé se úspěšně používá ji s potřebou vybavit dalších struktur na pozemku, například, balkonů, lodžií.

Pod dřevěnou stříškou mohou být umístěny pohodlné židle pro relaxaci v létě

Za předpokladu, konstrukce formy, které mohou být buď čtvercový, trojúhelníkový nebo klenutý, což je způsobeno především na komfortní přístupné struktury oblasti. Pokud je tato volba je prostě velkolepé, můžete zkusit nainstalovat hledí jako kaskády, nebo kopule. Je třeba poznamenat, že postup instalace není těžké, zvláště když jsou profesionálové vyrobeny za to. Už bylo na čase, instalace clony netrvá déle než asi tři nebo čtyři hodiny.

Vrchlík je vyrobena s použitím dřeva, profil a plech

Tip! Jakýkoliv návrh lze snadno utajeno zařazením speciálních přídavných prvků. Například, jak přídavná zařízení mohou být snadno použity světel nebo umělecké kování, v závislosti na preferencích potenciálního zákazníka.

Vrchlík je vybaven na obvodových stěnách fasádě domu

Přístřešky nad verandě fotografických barev

Vrhá přes verandu, fotografii, která bude demonstrovat vynikající kvalitu, mohou být vyrobeny v různých barevných provedeních, některé ozdobit stávající konstrukce. Zpravidla je to prosté možnosti, ale můžete se pokusit si dobře, a začlenění při formulaci různých barev, například kombinací tmavých a světlých verze.

Verandě dřevěného domu. Fotogalerie od profesionálů. Otevřené a uzavřené typy verandě. Základní požadavky na uspořádání kroků a volba materiálu pro výstavbu budov.

V poslední době se stala populární používat vysoce kvalitní, odolné sklo, který je schopen udržet na povrchu sedimentárních jevů a odvrátit je od potenciálních nájemců v ohrožení. průhledné sklo design, a ve většině případů není nutné pro další použití barvy pro dekoraci.

Kromě toho, toto řešení je v ideálním případě v kombinaci s jinými prvky, které zajistí vytvoření efektní ve svých konstrukčních kritérií. V úvahu při sestavování jednotlivé charakteristiky jsou převzaty z objektu, velikosti parametry a rozložení, intenzita světla a výstup z verandy na straně ulice.

Elegantní vrchlík pravidelný geometrický tvar

Baldachýn přes verandu nebo přístřešek pro auto, je to nejlepší řešení, které si můžete vyzvednout na jejich majetku, a oni by měli rozhodně využít.

Přístřešek ve dvoře soukromého domu: fotografie lehké a elegantní design

Přístřešky z polykarbonátu ve dvoře soukromého domu: fotkou původních vzorů

Vrchlík nad verandě soukromého domu. foto milníky

Přístřešky z plechů: fotografie a popis toho, jak vybudovat

Přístřešky z polykarbonátu na soukromém domě s vlastníma rukama: fotografie z moderních opony vzorů

Stříška nad dvoranu polykarbonátu. Foto a konstrukční prvky

Markýzy a stříšky nad vchodem do domu: nejlepší nápady (foto)

V současné době máme s sebou zvolit baldachýn nad vchodem do domu. Jedná se o velmi důležitý proces, který je často schopen změnit vzhled celé přední části budovy. Pozornost bude předložen nejlepších fotografií, které si dokážete představit. Začněme s vámi co nejdříve studovat otázka položená.

První věc, že ​​jen nutné pochopit - to je důvod, proč potřebujeme na vrcholu. Zejména u vchodu do domu nebo chaty. Ve skutečnosti, protože si můžete udělat i bez něj.

Canopy nebo markýza - je nejen krásná, ale také multifunkční. Můžete jednoduše schovat pod ním před deštěm nebo horké slunko. Navíc tento návrh bude chránit vstup do domu před vlhkostí a sněhem.

Navíc, baldachýn nad vchodem - to je také část, která doplňuje celkový vzhled domu. Správně vybraný návrh (foto nejlepší předložen pozornost), dá kouzlo není ani obzvláště krásný domov. Takže padák - je velmi užitečný „věci“.

Před instalací digestoře, je nutné myslet na to, jak to bude vypadat. Obecně platí, že izolovaný několik kategorií přístřešky. Mají sklon k pomoci určit volby. Jaké možnosti může nabídnout?

 • Modulární - tyto markýzy se snadno instalovat, přítomnost několika „komponent“, stejně jako přítomnost bočních vrcholů.
 • Monolithic - pevné a trvanlivé možnost. Je zvláště pevnost a trvanlivost. Tyto clony jsou také nazývány „část domu.“
 • Kování - je to možnost dokončovacích produktů. Vchod do domu hraje důležitou roli. A zámečnictví stříška může dát eleganci a přitažlivost. Běžně používané v gotickém slohu. Kované vrchlík je nejvíce elegantní příklad provedení clony.
 • Pozastaveno - upevněny pomocí speciálních upevňovacích prvků. Malé, ale velmi pohodlné. Vyrobeny z lehkých materiálů. Tento padák je ideální pro vstup do zadní terase u chaty.
 • S podpěrami - mají nesoucích pilíře, na kterých celá nosná konstrukce spočívá.

Baldachýn nad domem mohou být vyrobeny z jakéhokoliv materiálu. Tady a dřevo a kov a polykarbonát, a kov. Hlavní věc je, že výrobek je v souladu s celkovým obrazem budovy. Například, to není moc dobré bude vypadat kované padák na pozadí dřevěného domu. Tato otázka bude muset přijít se zvláštní péčí. A rozhodnutí o stylu a materiály budou jen pro vás.

Baldachýn nad vchodem, fotky z různých možností, které můžete vidět níže, jak to bylo možné pochopit, hraje důležitou roli. A budu muset pokusit spravedlivě vybrat správný model výrobku. Obvykle se lidé snaží dívat na internetových fotografiích hotových verzí, a pak jim ukázat na odborníky, pracovníky, kteří budou dělat vrchlíku. Jedná se o velmi časté technikou. Jen to, jak učinit správné rozhodnutí?

Chcete-li začít s, velikosti hledí. Neměly by být příliš velký. Také, pokud chcete nainstalovat padělek baldachýn, a pak přes jeho stylistika budou muset pracovat na profesionály. Sami v tomto stoupání za to nestojí. Také, pokud jste si vybrali hledí s podpěrami, na vědomí, že malá struktura jen kazí vzhled výrobku.

Předpokládejme, že jsme se rozhodli velikosti. Dále přichází styl. Výběr materiálů a barev To hraje důležitou roli. Přesto to padělané baldachýn, nebo ne. Jak již bylo zmíněno, materiál a barva by měla být v souladu s domem. Máte-li ho namaloval zelenou, například, nemusíte instalovat žlutou hledí. Nemusíte mít jednotnou strukturu, ale skutečný semafor. Zkuste si vybrat více uvolněné a neformální barvy a materiály.

Poté, co jste se rozhodli, můžete jít do společnosti, kde budete objednat produkt a popsat. Je vhodné k tomu. Jediný způsob, jak můžete získat kované hledí (a nejen to), který chtěl.

Po pravdě řečeno, stříšky nad vchodem - to je zásluha není obyčejný člověk, zákazník, ale většina z toho profesionální. Problém je v tom, že Přistřešky kované často objednal od návrhářů. To znamená, návrh řešení, hraje důležitou roli v této záležitosti. Zvlášť pokud máte vkusný „ne moc.“

Proč Přistřešky kované jsou často úplně „konstruována“ návrháři? Jde o to, že taková struktura by měla vypadat elegantně a opyatnye. A jen profesionálové mohou vyrovnat se s tímto úkolem. Lidé se smyslem pro styl.

Kované clony jsou velmi populární mezi obyvatelstvem. Zejména v soukromých domech. Dodávají vstupní majestátnost a gotický styl. A tento směr je známo, že je milován všemi. Zejména v architektuře. Proto, kovaný stříška nad vchodem, který vám pomůže přidat kouzlo již krásný dům. Nicméně, samy o sobě nepotřebují, aby se pokusili přijít s návrhem na takové struktury. Je lepší se obrátit na skutečné návrháře. Koneckonců, budou tito lidé schopni nabídnout nejen kované hledí a real umělecké dílo. Tak, že nemůže být opakován.

Jak nastavit: sami, nebo ne?

Předpokládejme, že jsme zvolili možnost, přijal jeho „hands on“. Ale teď vyvstává otázka, jak ji nainstalovat. Musím kované hledí, aby sami, nebo raději jen vidět specialistu. Toto téma je pronásleduje mnoho lidí.

 • Máte-li zájem o kovaný vrchlík, je nejlepší se poradit s odbornou firmou. Je tu malý poplatek si můžete snadno a rychle vytvořit stříšku nad vchodem do domu. A s tím vším, to nebude mít žádný problém. Samo o sobě není vhodné instalovat Přistřešky kované. Pokud jste dělat tuto firmu profesionálně.
 • Na jeho vlastní, zpravidla opce polykarbonát. Clona, ​​která fotografii vidíte níže - je jen jedním z těchto „výtvory“. Je snadno instalovat, rychle a jednoduše. Za to všechno, s tímto úkolem mohou zvládnout i v pubertě. Na internetu lze najít spoustu nastavení algoritmů. Kromě toho, kované markýzy tam taky. Ale proces instalace je popsána velmi stručně, že neumožňuje každá osoba se vyrovnat s úkolem.

Kované hledí - je to spíše práce mistrů. A to není nutné posunout na svých bedrech. Maximum, které může udělat - je vybrat padělaný baldachýn na internetu (look fotografie) vytisknout obrázek a při objednávání ukázat. Tento úkol však není jednoduché. Někdy se rozmanitost, která může nabídnout kované hledí jen mate lidi. Nebo z nich dělá dlouhý čas vybrat jednu nebo druhou možnost.

Pokud nechcete utrácet peníze na kovaného baldachýnem, vždy můžete nastavit si některý jiný. Například, oni polykarbonátové. Toto provedení není tak pěkný jako kované hledí, ale přesto ji není horší než se k němu v kvalitě. Váš domov bude zdobit s roztomilou jakýmkoliv baldachýnem, když se správně rozhodnout a správně nainstalovat.

Markýzy a stříšky nad vchodem 6 a tvoří soubor variací

První dojem člověka tvoří jeho oblečení, a dům - přední verandu. Krásné vrcholy a stříšky nad vchodem dávají budova reprezentativní. Ale, že výrobek je zcela v souladu s vašimi požadavky, je třeba odkázat na odborníky, kteří sami vyrábějí a učiní instalaci.

Chcete-li zadat objednávku, ale nevíte, kde začít? Pomůžeme vám určit typ a cenové kategorie potřebný přesah.

Příklad jednoduchého vrchlíku nad vchodem

Hlavními úkoly stříškou nad vchodem

To je důležitým prvkem každé rekreačního domu. Hlavní funkce přístřešky a markýzy jsou:

 • ochrana před slunečním zářením;
 • ochrana verandy a dveří před deštěm;
 • dekorativní fasáda dekorace.

Velmi atraktivní hledí z polykarbonátu s kovářských prvků

Nedílnou součástí těchto přístřešků je jejich vzhled. Samozřejmě, že je možné dát přednost nejvíce jednoduchý design, jehož cena by byla minimální. Ale při výběru hledí, je třeba také vzít v úvahu nejvíce optimální formu, typ rámce a potahového materiálu. Nezapomeňte, že správně vybraný odstín bude poskytovat nejen spolehlivou ochranu proti vniknutí deště a sněhu, ale také přispět k vytvoření originální design.

Malá kovová clona

Různých materiálů, tvarů a velikostí je obrovský, takže otázka volby by se mělo přistupovat vážně.

Různé markýzy nad vchodem

Struktury různých tvarů a jejich vlastnosti

Ve formě vrcholků a markýzy nad vchodem jsou:

 1. Bouda. Charakterizované proudění vody na jedné straně a snadnost instalace. Obyčejná varianta - vrchlík se řezbářství.
 2. Gable. Jsou vysoce odolné a dokonale ladí se sedlovou střechou.
 3. Oblouková, poluarochnymi. Takové uspořádání clon je vysoce odolný vůči zatížení (velké množství sněhu) a voda z vodovodu přirozeně. Pokud tomu tak je Marquis, a cena bude nízká vzhledem k low-cost materiálů.
 4. Kulovité nebo klenutá. U těchto typů jde mnohem méně materiálu než rohovém provedení, a je chráněna před deštěm oblast zůstává stejný. Další výhodou těchto vrcholů je, že poskytují lepší zefektivnění vzduchu: To je zvláště důležité v ohrožených oblastech větrem.
 5. Konvexní. Přístřešky poskytují hladký konvergenci dešťové vody a sněhu.
 6. Přesně tak. Ideální pro skleněnou vrstvou.

Hledí jednoduchý kovový štít

Hledí oblouk s kovářských prvků

Příklad klenutý stříška nad vchodem

Jiné typy markýz

Konstrukční materiály pro vrcholy a markýzy nad vchodem, se volí podle účelu výrobku a protože jeho kombinaci s dalšími prvky domu. Dalším důležitým kritériem - rozpočet. Na základě výše uvedených skutečností je možno stanovit potřebný materiál bez problémů. Mezi ně patří:

 • polykarbonát - nejběžnější typ povlaku pro markýzy a přístřešky, které přijímá jakékoli formě a dobře kombinuje s jinými materiály;
 • Vlnitá lepenka - požární odolnost a snadná instalace;
 • Sklo má vynikající dekorativní vlastnosti, umožňuje světlo a odpuzuje vlhkost, je to jen cena těchto výrobků je poměrně vysoká;
 • Dřevo je snadno řezat, takže z něj lze vytvořit umělecké dílo;
 • pozinkované oceli se vyznačuje mechanickou pevností a nízkou hmotností, ale srážení doprovodu silného hluku;
 • Látkové rolety jsou jednoduchá instalace a nízké náklady, ale jsou přísně sezónní;
 • betonová stříška či markýza - je nejspolehlivější a robustní design, který je podporován sloupy;
 • metal bude vypadat dobře jen tehdy, pokud je střecha vyrobena ze stejného materiálu jako rampa, že je normální, že je nutné v souladu s úhlem sklonu 20-25 stupňů.

Různé tvarované polykarbonátové markýzy

Plátěný baldachýn Marquis

Průhledné sklo baldachýn

Markýzy a stříšky nad vchodem jsou nastaveny pro různé účely. Někdo prostě chrání vstupní prostor před nepříznivými povětrnostními podmínkami, a některé plány na místě a pod baldachýnem budoucnost je něco, co potřebujete (stůl, lavice a mnoho dalších). Někteří dávají přednost malým kšiltem plné letní terasy.

Instalace začíná s přípravou kovového rámu

Podle svítidel typu odlišit takové clony:

 1. Závěsné, které zahrnují montážní podpěry na zeď.
 2. Nosné konstrukce, které jsou nejlépe vyrobeny z maximálně lehkých materiálů, jako je například polykarbonát nebo profilované.
 3. Rozšíření jsou kompletní stavby, které jsou přilehlé k domu a plní řadu funkcí.
 4. Nosné konstrukce jsou velmi trvanlivé a odolné.

Přístřešek pro auto, přístavba, kterou se doplňuje terasa

Příklad nosná konstrukce

Výroba a montáž markýzy na objednávku

Zajišťujeme nejlepší clony a markýzy v Moskvě. Mezi hlavní výhody naší produkce - je to skvělá volba, nízká cena, trvanlivost hotových staveb, stejně jako možnost získat bezplatnou konzultaci.

Proces montáže vrchlíku

Náklady na hledí polykarbonátu začíná od 3000 rublů. za metr čtvereční. Pokud potřebujete snadno dvoumetrové hledí, bude takový výrobek stojí 6000 rublů. Fanoušci skleněné markýzy můžeme nabídnout odpovídající produkty za cenu 10.000 rublů. za metr čtvereční. Dodací markýzy a stříšky jakékoliv náročnosti je zcela zdarma.

Vchod do domu musí být vyplněna přesně a esteticky a hlavním prvkem některého z verandy je odstín nebo markýza.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výroby kvalitních produktů s výrazným rámem a nejkvalitnějších materiálů. Všechny objednávky jsou prováděny přesně v čase, a instalace se provádí pouze z nejzkušenějších řemeslníků. Book vrchlík teď, a velmi brzy vaše veranda bude nejbezpečnější a atraktivní.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

29 − 21 =