Stroebe stěny od drátů

Stroebe stěny od drátů

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Shtroblenie stěny a povrchy pro zapojení vlastních rukou: krok za krokem průvodce

Pokud dojde ke změně domovní elektroinstalace, to není vždy kladen na starých kanálech. Aby nedošlo k narušení estetiky interiéru, s cílem zajistit požární bezpečnost, ochranu před poškozením elektroinstalace jeho dělají tajné a skryté v Stroebe - podélné vybrání vytesané do zdi, stropu. Proces přípravy povrchů pro kterou se zapojení shtroblenie názvem.

Základní nařízení shtrobleniya stěny pod elektroinstalace

 • Shtroblenie kanály v nosné stěně může ovlivnit jeho nosnost, však tyto operace vyžadují koordinaci s řízenou strukturou. Je možné získat povolení k shtroblenie nosné stěny v cihlových domech, s ohledem na zákaz panelových domů, zpravidla kategorické. Problém může být vyřešen Zapojení do stěn ze sádrokartonu. O instalaci těchto zdí jsme popsali v tomto článku.
 • Je také přísně zakázáno provádět shtroblenie v podlahové desce, horizontální kabeláž je položen ve vzdálenosti 15-20 cm od nich.
 • Nelze použít jako Stroebe vyšité spoji mezi deskami.
 • Vzdálenost od rohů, dveřních a okenních otvorů na dělící drážek by měla být alespoň 10 cm.
 • Shtroblenie by měla být provedena alespoň 40 cm od plynového potrubí.
 • Shtroblenie stěny pro vedení ruce, by mělo být provedeno vodorovně nebo svisle, v rovinách rovnoběžných nebo kolmo k podlaze. Jedinou výjimkou - jsou podkrovní místnosti, kde je to možné shtroblenie stoupání.
 • Maximální souvislá délka drážky mohou být 3 m, hloubka a šířka - 2,5 cm.
 • Pokud tloušťka konstrukce větší než 8 cm, musí být kabel podél nejkratší cesty, v případě, méně - paralelní pomocné konstrukce.

Schéma elektroinstalace shtrobleniya

instrukce Video as Stroebe stěn

 • V případě, že omítky vrstva je dostatečně silná, že může být stanovena na základě Stroebe elektroinstalace bez vlivu na základnu. V tomto případě, je přípustná Stroebe na strop a nosných stěn.
 • Cihlová zeď horizontální Stroebe je nejlepší stanovit švu mezi řadami cihel, spíše než dělat vertikální shtrobleniya bez ořezávání cihlu.
 • Nejtěžší věc Stroebe betonu, to je nejvíce odolný materiál.

Pro shtrobleniya může být zapojení použito takový nástroj:

Ruční nářadí vhodná jen pro nízké tvrdosti shtrobleniya materiálů - omítka, včetně omítky, pěna, měkká kamene, cihel méně

Dláto nebo dláto v kombinaci s paličkou. Ruční nářadí vhodné pouze pro nízkou tvrdost materiálů shtrobleniya - omítka, včetně omítky, pěna, měkká kamene, cihel nižší (je třeba dláto s břitem z SK). Při provádění prací s vlastníma rukama je nejlevnější z finančního hlediska ta cesta, protože nevyžaduje zakoupení přístroje. Jeho výhodou je také minimální prašností. Hlavní nevýhoda - čas a úsilí, takže tento způsob je vhodný pouze pro malé množství.

Bulharský s diamantovým diskem - vhodné pro jakékoli pevné důvodu, můžete se rychle dostat Stroebe s dokonale hladkými hranami.

Vrtací kladivo nebo příklepová vrtačka - vhodný pro cihelné a betonové stěny (S výjimkou vysokopevnostního betonu), přičemž tento způsob je poměrně cenově dostupné a vyžaduje minimální znalosti pro práci s elektrickým nářadím. Tvorba prachu je zanedbatelný, ale proces je poměrně pracná a dlouhou životností, Stroebe získané s zubaté okraje a je třeba zlepšit. Vážnou nevýhodou této metody je vysoká hladina hluku.

 • Bulharský s diamantovým ostřím - vhodné pro všechny pevné důvodu, produkuje Stroebe rychle s dokonale hladkými hranami. Nástroj nízký rozpočet a dost jednoduché na používání. Shtroblenie bruska ale velké množství jemného prachu, což je hlavní nevýhodou tohoto způsobu.

  Wall pronásledovatel - speciální nástroj pro řezání drážek v materiálu těsnění jakékoliv tvrdosti.

  Wall pronásledovatel - speciální nástroj pro řezání drážek v materiálu těsnění jakékoliv tvrdosti. Je vysoce specializované, nákladné, využívají především profesionálům. Stroebe umožňuje provést potřebnou šířku a hloubku s hladkými hranami bez sekání, který je vybaven sběračem prachu.

 • Kromě tohoto nástroje pro shtrobleniya hradeb pod zapojení budete potřebovat:

  • ukazatele nebo metry pro detekci staré flush;
  • level;
  • vysavač;
  • osobní ochranné pomůcky - brýle, rukavice, respirátory.

  na obsah ↑

  Shtroblenie stěny pod vedení musí být provedena na označení, která se provádí za použití úrovně a tužku v souladu s výše uvedenými normami

  Chcete-li shtroblenie stěny v pre-postavený dům, je nutné rozvody procházejí nosné stěny a strop, kontrolovat tloušťku omítkou. Pokud to není dost pro výstavbu řezání drážek se dodatečně omítnuté povrch. Alternativou je obkládání stěn sádrokartonu, stavební pozastaveno nebo úsek strop - komunikace budou skryty pod.

  Shtroblenie stěny pod vedení musí být provedena na označení, která se provádí za použití úrovně a tužku v souladu s výše uvedenými pravidly, s ohledem na umístění otvorů, vybráními a výstupky, které tvoří komplementární úhly, komunikace a staré účtování.

  Shtroblenie pod kabelu by mělo být provedeno s ohledem na skutečnost, že má, aby se vešly do vlnité objímky, tloušťky a hloubka řezání drážek se určuje s ohledem na velikost druhé.

  Pokud nemůže být odstraněn, ještě předtím, než začnete pracovat třeba určit, na základě konzultací se starým plánem, v případě jeho nepřítomnosti - s testerem nebo ukazatele, a deaktivován. Nové rozvody nesmí shodovat, nebo se překrývají se starými.

  Tužka držen 2 rovnoběžných linií pro každý Stroebe. Nejen, že jsou značené trasy řezné drážky, ale také prostor pro vypínače, zásuvky, krabice.

  Shtroblenie pod kabelu by mělo být provedeno s ohledem na skutečnost, že má, aby se vešly do vlnité hadice, tloušťka řezných drážek a hloubka určuje s ohledem na velikost poslední. To se skládá ze zapojení a umístění elektrických výrobků.

  Technologie shtrobleniya: krok za krokem průvodce

  Práce se provádějí v následujícím pořadí:

  1. Rovnoběžných drážek držené ve vzdálenosti rovnající se šířce Stroebe. Wall pronásledovatel umožňuje provést dvě drážky současně.
  2. Drážky jsou vybrány tak, aby požadované hloubky s dlátem ruční nebo razidlo s tryskou a vrtací.
  3. Drážky se očistí od prachu a půdy, pak je možné začít, kterým se elektroinstalace.

  Rovnoběžných drážek držené ve vzdálenosti rovnající se šířce Stroebe.

  Při použití punč techniky se trochu liší:

  1. Za prvé, celá délka dráhy v intervalu 10 až 15 mm vrtů jsou provedeny až do hloubky drážkami kolmo k povrchu.
  2. Materiálu mezi nimi vybrat pomocí razníku, která se musí konat v úhlu 45⁰;
  3. Hrany jsou vyrovnány s tryskou - půlkruhovými dláta.

  Za prvé, celá délka dráhy v intervalu 10 až 15 mm vrtů jsou provedeny až do hloubky drážkami kolmo k povrchu.

  • Není-li to nezbytné energie, lze jej pronajmout, lepší se rozhodnout pro stěny pronásledovatel, hodnota jejího pronájmu (od 260 rub. za den, v závislosti na značce a modelu) je srovnatelná s náklady na pronájem perforátoru (200 rub.) nebo mlýnku (240 rublů.), a výhody jsou zřejmé.
  • Wall pronásledovatel nebo brusky lepší si půjčit kompletní s průmyslovým vysavačem, že vyzvednout prach lepší než domácí. Průměrná cena pronájmu 400 rublů. za den.
  • Stroebe stěny mlýnku lépe spolupracovat, Asistent musí buď zvlhčovat povrch bryzgalki ke snížení prachu, nebo ponechat trysku vysavače v bezpečné vzdálenosti od nástroje k Stroebe stěn prachu.

  na obsah ↑

  Shtroblenie stěny pod vedení - nejjednodušší druh shtrobleniya (ve srovnání s shtroblenie v potrubí), práce může být provedeno nezávisle na sobě. Náklady na jejich odborníky realizace závisí na materiálu stěn a použitého nástroje.

  • v sádře, sádry stěna - 100 rublů / m n,. ..
  • z cihel - 200 rublů / m;. p ..
  • v betonu - 300 rublů / m;. p ..
  • na strop - double faktoru;
  • Náklady nepravidelného tvaru shtrobleniya kalkulována individuálně.

  Instruktážní shtroblenie profesionálové se mohou spolehnout na to, že oni nabízejí nejlepší plán electrocommunications polštářky.

  shtrobleniya schéma v panelovém domě

  Shtroblenie plochy pro kabeláž - práci, kterou můžete udělat sami, ale je nutné striktně dodržovat pravidla a ujistěte se, že jsou na shtroblenie žádné zákazy. Náklady na pracovní sílu jsou závislé na nářadí a materiálu povrchu, na kterém je spuštěn shtroblenie. Zamezení tvorby prachu v průběhu prací umožní použití speciálních nástrojů - zdivo spolu s vysavačem, lze jej pronajmout.

  Takhle? Přihlásit se k odběru aktualizací webu pomocí RSS, nebo zůstaňte naladěni VKontakte, odnoklassniki, Facebook, Twitter nebo Google Plus.

  Odebírat novinky na e-mail:

  Jak se připojit dvuhklavishny vypínač vlastníma rukama: několik možností,

  Jak připojit vstupní spínač: Schéma zapojení

  Co je nejlepší levná metr za elektřinu

  Naučte se, jak správně nainstalovat a připojit reflektory pro sádrové stropu

  115054. Moskva, Kosmodamianskaya NAB., 52, str. 11

  Jak Stroebe zdí dráty

  Běžným metody elektroinstalace - skryté. To je, když jsou dráty a kabely jsou uloženy drážky provedené ve stěně, podlaze. Proces porušování tzv shtroblenie drážky, a těmito drážkami - „drážky“ nebo „shraba“. Jak dělat shtroblenie stěny zapojení podle jakých pravidel, jak používat nástroje, a budeme dále hovořit.

  kterým se vedení v Stroebe se týká způsobu pro uzavřené sestavy. Potom se zbývající otvor je uzavřen v jedné rovině se stěnou, po kterém použitých povrchových materiálů. To je pak obtížné určit, kde přesně se elektroinstalace běží. Z hlediska estetiky, je to dobré, ale z praktického hlediska má zjevné nevýhody: je třeba vzít v úvahu, že někde existuje zapojení v práci vztahující se k vrtání otvorů ve stěnách. Najdete jej pomocí speciálních detektorů elektroinstalačních, ale i těsnění by měl být předvídatelný. Za tímto účelem jsme vyvinuli řadu pravidel, které musí být dodrženy i v bytech a domech:

  • Drážky je pouze svisle a vodorovně. Šikmé čáry jsou možné pouze tehdy, když ležím v návštěvách s šikmými stěnami - do podkroví, obytné podkroví, schodiště. V tomto případě Stroebe dělat paralelní sklon.

  Drážky stěna pod vedení může být pouze vertikálně nebo horizontálně

  Pouze v pravém úhlu, a ne jiná cesta

  To jsou obecná pravidla, která se týkají shtrobleniya stěny pod vedení.

  Nástroje a techniky pro provádění shtrobleniya

  Tam zastaralá metoda - dláto a kladivo, který nevyžaduje elektrickou energii, ale to vyžaduje hodně času a úsilí. Rány na hranu příčného pohonu ve stěně otkovyrivaya část materiálu. Potom proces se opakuje. Rychlost, kterou se Stroebe tímto způsobem je velmi nízká. Je to více či méně úspěšně, můžete použít, když shtroblenie omítky. S jakýmikoli jinými materiály jsou ve velkých potížích.

  Rychlejší práce bude výkon:

  • Nejlepší volbou - wall pronásledovatel. Jedná se o speciální nástroj se dvěma pilovými listy, vystavovat, které definují parametry Stroebe. To znamená, že v jednom průchodu dostat dvě rovnoběžné čáry ve stěně. Mezi nimi je určité množství materiálu, ale to je pak poměrně snadno vyřazeni punč speciální tryskou - lopatou. Výhodou práce s stěny Chaseru - hladké řezání drážek, bez poprašování, protože možnost připojení průmyslového vysavače. Nevýhoda - zařízení je velmi drahé, takže práce one-time není nutné získat. Exit - najmout specializovanou prodejnu.

  Wall Chaser - drahé, ale účinné zařízení, které usnadňuje a urychluje stěny pod shtroblenie zapojení

  Nejprve se rovnoběžné drážky, pak střed odstraní

  Jedná se o metody, které se používají pro stěny podle shtrobleniya elektroinstalace v betonové nebo cihlové zdi. Pokud je to nutné, aby se drážky ve dřevě nebo pórobetonu, existují určité rozdíly.

  V zásadě je možné pracovat se všemi nástroji, popsaných výše, s výjimkou zbraní. Hlavním rozdílem - místo použití dláto bit, ale samotná podstata práce zůstává stejný. Nejprve se dva paralelní propyl, a odstraní dřevo sekáč mezi nimi. Ale kromě těchto nástrojů, tam jsou některé konkrétnější:

  • Kotoučové pily. Dva tři průchody propyl postupně rozšiřuje na požadovanou velikost - s dostatečnou úroveň odborné způsobilosti v nástroji Stroebe pouze kotoučová pila může být provedeno v dřevěné stěně.
  • Frazer. Hand router lze také provést opatrně Stroebe. Za tímto účelem je stěna může být stanovena jako ploché dráhy baru a s ní, aby se vybrání, která se pak vztáhne na požadovanou velikost. (Práce ruky routeru si můžete přečíst zde). K dispozici je i speciální fréza (na snímku vlevo), ale je možné pracovat a normální tvorbu drážky nebo ze strany (pravé, ale to není příliš pohodlné v tomto případě do práce).

  Frézy pro shtrobleniya dřevěnými stěnami

  Takže pro shtrobleniya v dřevěném více příležitostí. V tomto případě, je-li jeden z těchto nástrojů, které fungují lépe - jsou určeny pro zpracování dřeva a nejpohodlnější.

  Než mají drážky pro vedení pórobetonu v

  Když zdivo z pórobetonu nebo pěnového betonu, musí být posíleny. Zásobník ventil ve štěrbinových drážkách - drážky. K tomuto účelu existuje zvláštní shtrobroez pórobetonu. Tato kovová trubka s rukojetí a výstupek na druhém konci.

  Wall pronásledovatel pro gazoblokov

  Tento proces je velmi jednoduchý - je nutné vytáhnout nástroj stlačením proti povrchu. Pěnový pórobeton je snadno zpracovatelná kvůli potížím nevznikají. Můžete samozřejmě použít kotoučovou pilu nebo úhlové brusky, ale prach potom bude mnohonásobně více, že není spokojený v místnosti.

  Pokud jde o položení elektroinstalace v domě, kde se stále ještě provádějí dokončovací práce, je to obvykle na cihlové zdi Stroebe dělat. V horní části stěny pevného plochého kabelu s vodiči požadovaného průřezu, který je pak uzavřen omítky. Typicky má tloušťku ne méně než 3 cm, což je více než dostačující pro uložení kabelů 2,5 nebo 3 * 3 * 4. Velký stále používá jen zřídka.

  Odrážka cihla což usnadňuje

  Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s touto volbou, nebo chcete-li směrování kabelů v gofroshlange, shtroblenie stěny pod vedení probíhá stejně dobře, a stejné nástroje jako pro beton. Jediný rozdíl je, že řez cihla jednodušší a rychlejší.

  Mohu Stroebe nosných zdí

  Myšlenka je, že oprava elektroinstalace v bytě musí být rezervována v rámci projektu. Jeho konstrukce bere v úvahu přítomnost a umístění nosných zdí, a možnost, kterou jim odsazení. Výsledek je uveden plán, který jasně uvedeno, kde je třeba stanovit, šířka a hloubka každé drážky by měly být. Můžeme splnit vše, co jen přesně.

  S ready projekt shtroblenie hradeb pod zapojení provedeno bezpečně

  Pokud se obáváte o tom, nedošlo k poškození ložisek stěny během provozu, psát žádost o povolení k tr. Musí zvýšit doklady a vidět, jak velký prostor pro bezpečnost ve vaší domácnosti. Pravděpodobné, že dávají svolení.

  Ale tak málo lidí dělat. Zjednodušeně řečeno, nakreslit plán (je-li malované), pak je převedena do zdi, a začít pracovat. Pokud shtroblenie stěny pod vedení se provádí takovým způsobem, do nosných zdí nedělají drážky větší než 20 mm do hloubky a šířky a jen doufat, že není na škodu.

  Shtroblenie stěny pod elektroinstalace: pořádek a bezpečnost

  Vzhledem k tomu, kterou rozvody by měly být prováděny v souladu s určitými pravidly (popsaných výše), měli byste nejprve vypracovat plán, zvažte umístění zásuvek, vypínačů. Je vhodné, aby v úmyslu navázat na váze, to může být provedeno ve speciálních programech pro kreslení schémat a můžete - na papíře. Pak se přepravují stěny místě, kde instalovány zásuvky, vypínače, lustry, skříňky. Ty jsou pak spojeny do jednoho systému potrubního systému, který pak dlážděná Stroebe. Po tom, s pomocí detektoru zapojení zkontrolujte, zda je dlážděná tras již existující kabeláž (pokud děláte opravy), provést úpravy v případě potřeby. Teprve pak vlastně začíná shtroblenie stěny pod vedení.

  Za prvé, je možné použít vrtáky a speciální trysky - korun vhodný průměr - otvor pro instalaci nasverlit podrozektrikov a montážní krabice. Pak můžete začít shtroblenie.

  Ale je třeba připomenout, že prodelyvat drážku pro vedení ve stěnách z cihel, betonu, dřeva - to je prašné a hlučné. Vzhledem k tomu, že je nutné pracovat na přidělených hodin za hlučné činnosti - v odpoledních hodinách, během týdne, s přestávkou na oběd - malé děti si mohou odpočinout.

  Stroebe stěny by měly být v respirátor a ochranný oděv

  Před zahájením práce na konkrétním zařízení, je žádoucí zastavit vstupní mokrý hadr - bude méně létat prachu. Musíme pracovat v respirátor a brýle a lepší - nosit ochranný štít, který se zavře celý obličej (ale nevzdávejte to na respirátor). Je také třeba nosit těsné oblečení, které zakrývají paže a nohy - když hmotné částice odletět stěn, a nejmenší je zcela hmatatelná šlehačkou kůži a oči mohou zranit vážně.

  Tento základní bezpečnostní pravidla, když shtroblenie stěny pod vedení, ale nezapomeňte také o pravidlech práce s elektrickým nářadím, zejména jako jsou úhlové brusky a ruční okružní pilou.

  Další tip: po rozvedenou elektroinstalace, pečlivě měří všechny vzdálenosti a dát je na plánu. Přijde vhod při opravách nebo jestli třeba něco přibit / viset v místech, kde je zapojení může probíhat.

  Jak to udělat vedení strany Stroebe - poučení v obrazech

  Vyberte nástroj pro práci

  Za prvé pojďme mluvit o tom, co lze udělat v Stroebe zdi, považována za nejvhodnější nástroje a efektivitu jejich využití. Přehled bude mít z nejvíce časově náročný proces shtrobleniya k pohodlnější a rychlé provedení.

  Zastaralý způsob, jak sami Stroebe za instalaci - porazit jej s dlátem a kladivem. Výhodou této varianty - úplná absence nákladů, as Ve skutečnosti můžete proshtrobit zeď bez energie, použití prostředků na dosah ruky, což je v každém domě. Nevýhody - velká ztráta času a úsilí, aby to nebylo rozumné v 21. století.

  Kromě toho udělat díru do cihel pod kabelu pomocí dláta se vám nepodaří. Od této verze, doporučujeme vám, aby se vzdal, protože budou i nadále uvedeny další jednoduché a účinné způsoby, jak shtrobleniya stěny pod elektroinstalace v domě a bytě.

  Účinnější, ale stále nepříjemný způsob, jak vytvořit řezání drážek pro vedení je vyvrtán každých 1-1,5 cm otvory na další prohloubení šířky. Kdy bude „point“ track být připraven, jak je znázorněno na fotografii níže, můžete použít dláto srazit mosty mezi otvory, s tím výsledkem, že nebyly zcela hladký, ale stále Stroebe. Nevýhodou této možnosti znovu, náklady v čase a špatné výkonnosti betonu shtrobleniya.

  Blíží do vhodného elektrického nářadí, které umožňují rychlý proshtrobit ploché drážky, nejhorší z nejlepších možností je úhlová bruska (LBM), nebo jak se tomu říká společné - bulharský. Kdyby dal diamantový kotouč, bude shtrobleniya stěny procesu v rámci zapojení být několikanásobně rychlejší, kromě obrysy drážek bude dokonale hladké.

  Nedostatky v této verzi je opravdu hodně: velmi prašná místnost, stejná drážka lze provést dvěma způsoby (štěrbinové první hranice, pak druhá), neschopnost snížit linku do rohu, zvýšená hlučnost během provozu a jsou také velmi obtížné dělat hluboké drážky stejná po celé její délce. Sečteno a podtrženo - pomocí mlýnku proshtrobit betonová stěna je nutná pouze v krajním případě.

  Aby se Stroebe děrovačka stačí najít vhodnou trysku - lopata nebo speciální shtrober a předat na vyznačených tratích v režimu šoku. Nevýhodou použití jednou ranou - Stroebe být nakřivo, ale stále doma druhu dat, která nástroj nejčastěji používá pro shtrobleniya stěn s vlastníma rukama.

  Mimochodem, nemůžete jen punč zeď držel lopatu, ale také pracovat jako vrták šoku - první nasverlit díry podél značení, pak lopaty odstranit oddíly. Shtroblenie betonu získá rychlý, pohodlný a přičemž samotné drážky více či méně stejné.

  A poslední, nejefektivnější možnost - použít speciální nástroj, který vám umožní hladce a zároveň prachu dělat Stroebe na beton. Wall pronásledovatel je opravdu velmi snadné použití, pracuje není tak hlučný a také připojením k budování čistší okamžitě absorbuje veškeré stavební prach. K dnešnímu dni shtroblenie zdech tohoto nástroje je nejúčinnější, rychlé a bezpečné. Jedinou, ale významnou nevýhodou této varianty - velmi vysoké náklady na energie, takže opravy jednorázové bytu koupit to nedává smysl. Ze situace dvěma způsoby: vzít na zeď Chaser k pronájmu (to bude stát levnější) stěny chaser nebo vytvořit vlastníma rukama. Doporučujeme zastavit výrobu domácí přístroje, zvláště v přítomnosti bulharského proces nebude trvat déle než hodinu.

  Takže ze všech těchto nástrojů shtrobleniya stěny pro vedení svých vlastních rukou, doporučujeme pobyt v jednom ze dvou způsobů:

  1. Použití stěnového Lovce (i když domácí).
  2. Kombinace bulharské + razníku.

  Na nejnovější verzi bitového zastávky. Faktem je, že v případě, že hranice snížit Stroebe brusku, pak punč knock out jádro zevnitř, získáte rychlé a efektivní vytváření řezání drážek v betonových a zděných stěn. Doma, tato možnost se používá velmi často, takže když není možné, aby stěny Chaser, zastavit ho v této verzi!

  Chtěl bych trochu odstup od objektu a mluvit o tom, jak správně říká odsazení nebo Stroebe. Skutečnost, že termín je ve skutečnosti v konstrukci správně nazývá odrážky, ale z neznámých důvodů v rozhovoru na dlouhou dobu uvízla mírně upravenou výslovnost. Podle technické části obou verzí slova znamenají totéž, takže nebuďte překvapeni, pokud v příštím článku budeme používat oba výslovnost!

  Před přechodem na shtroblenie stěny, zvažte následující pravidla a požadavky v souladu s SNIP 3.05.06-85 a doporučení zkušených elektrikáře:

  • Trať musí být držen svisle nebo vodorovně, by žádné šikmé čáry není možné.

  Vzhledem k tomu, všechny tyto normy a požadavky, můžete vytvořit správné zapojení podle Stroebe, mělo by být bezpečné, odolné a snadno se udržuje. Dále budeme diskutovat o tom, jak implementovat shtroblenie stěny z nejoblíbenějších nástrojů - zdivo, které poskytují krok za krokem v obrazech!

  Takže instrukce bylo pochopitelné i pro začátečníky v elektrotechnice, poskytují postupné technologii, která vám umožní rychle a správně proshtrobit zeď pod elektroinstalace v domě a bytě:

  1. Ochránit zbytek místnosti s prachem. Chcete-li to na všech dveřích je třeba zavěsit na vnitřní straně pracovního prostoru vlhkým hadříkem, který bude zcela pokrývat celý otvor. Neměli byste spoléhat na zavřenými dveřmi - skrz mezery na všech stranách Prach snadno probíhat v celém bytě.
  2. Čištění povrchu stropu a stěn kusů tapet, as Dokonce i malé kousky papíru mohou blokovat pohyb kotoučů a brání normálním provozu stěny chaser.
  3. Převést schéma v domě na stěně pomocí značkovací a budování míru. Mimochodem, to je možné, aby se laserový nivelační přístroj s rukama nad hlavou, což umožní rychlejší a přesnější označit vodorovné čáry pod shtroblenie.
  4. Pokud tak učiníte vyměnit elektroinstalace v domě, kromě toho, co potřebujete, aby se ujistil, že označení je již držel starého vedení. Pokud jste při Stroebe zeď, narazí na drátu pod napětím, elektrickým proudem se nelze vyhnout, nemluvě o zkrat. Chcete-li najít drát ve zdi, můžete použít detektor kovů vlastní vyrobené nebo speciální tester pro detekční kabel. V případě, že narazíte na staré elektroinstalace, měl by být buď demontovat nebo izolovat a bypass, odlet minimálně 10 cm do strany.
  5. Za to, že musíte proshtrobit zeď pomocí drátů podle značek. To se děje, není těžké, což potvrzuje se na video výše. S ohledem na řezání drážek pro instalace rozvaděče a zásuvek, aby jim lépe vrták se speciální tryskou - korunu vhodného průměru (typicky 80 až 65 mm).
  6. Když budou všechny drážky síť proshtroblena, jsme si jisti, zachytit snímek ve fotoaparátu, takže můžete snadno najít místo poškození, se zaměřením nejen na schématu, ale také na fotografii.

  Na této shtroblenie stěny pro vedení svých vlastních rukou a konce. Vše, co zůstává - vyčistit a opravit odsazení v jejím anchor-límec kabelu, štuku nebo alabastru. To je to, co nám bylo řečeno, podrobněji v článku: Jak zajistit, aby vedení v domě. Vezměte prosím na vědomí, že budete muset Stroebe stěny omítky, ale ne po tom pak jedním tahem pera, aby omítky celou trasu, a připravit povrch pro tapetování nebo obkládání.

  V případě, že pokyny uvedené vám ukázat sofistikované, můžete vždy zavolat pána, který mu nejen proshtrobil celou síť drážek, ale rasklyuchil elektroinstalace. Jakmile však na paměti, že takové potěšení není příliš levný. K dnešnímu dni je cena shtrobleniya 1 metr běží může pohybovat v rozmezí od 100 do 500 rublů, v závislosti na materiálu zdi. Kromě toho vrub pro každou zásuvku, přepínání a křižovatka box vás bude stát v pořizovací ceně 300 rublů za bod. Jak můžete vidět, že ceny nejsou příliš levné, a pokud jste knock out částku pro celý dům, bude uvolněna poměrně vysokou cenu, takže je to všechno stejné, aby se pokusili provést shtroblenie vlastních rukou.

  Výše uvedené tvrzení je vhodné, pokud chcete, aby se Stroebe v monolitické nebo cihlového domu s odpovídajícími stěnami. Nicméně, k dnešnímu dni ve skříni může být postaven pórobetonu, dřeva a sádrokartonových příček. Informace o tom, jak proshtrobit jednu ze stěn nestandardních možností budeme dále hovořit.

  Při instalaci kabeláže v lázni nebo v dřevěném domě se setkáte s stěnami z kulatiny nebo profilové tyče. Stroebe dělat ve stromu nemůže být bezpečnostní pravidla, a to není vhodné, protože Stroebe nemají záznam a rozseká ji ve speciálních drážek. Tato činnost bude velmi obtížné a trvat dlouhou dobu, takže v případě dřevěných stěn používají montážní otevřený elektroinstalace. Pokud potřebujete spustit kabel v dřevěné podlaze, shtroblenie tady zase, to je nemožné, a proto je nezbytné stanovit možnost pro položení desky z dřevotřísky, izolace a dalších vrstev dortu. Hlavní věc, že ​​instalace je v bezpečí a jsou v souladu s pravidly v SAE.

  Otevřený elektroinstalace v dřevěné garáži (s „pod stromeček“ kabelových kanálů)

  Ve zdech sádrokartonové Stroebe horizontální a vertikální dráhy také nefunguje, protože hl list je velmi tenká a křehká. Kabel je jednoduše položí na sádrokartonové stěny žlábku mezi nimi profilů. Jediná věc, kterou můžete udělat v sádrokartonu - koruna proshtrobit otvory pro vývody a vypínačů, jak je znázorněno na fotografii:

  Pokud potřebujete udělat Stroebe Dlažba (například v koupelně nebo v kuchyni), zde obtíže by mohly vzniknout, to je nejlepší použít brusku nebo zeď Chaser. Nemělo by být Stroebe dlaždice puncher jelikož Jediné, co k poškození materiálu - dlaždice praskne, a pak budou muset změnit podlahové krytiny úplně. Mějte na paměti, že při práci s kamenem, dlažba je třeba nainstalovat diamantový kotouč, který je navržen pro práci s tímto materiálem.

  No, poslední z nejoblíbenějších materiálů - pórobetonu. Nezávisle aby Stroebe v pórobetonu může být zvláštní ruční stěna alkoholický nápoj, jehož hodnota není vyšší než 1000 rublů (a to je model od výrobce). Pomocí tohoto nástroje je velmi jednoduchá, jak je možné vidět zobrazením instruktážním videu níže.

  To je všechno, co jsem vám chtěl říct, co to je - shtroblenie stěny pod vedení a jak proshtrobit sledovat pod kabelem rukou. Věříme, že tato informace je pro vás zajímavé a užitečné!

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  51 − = 43