Švédsko obrázky

Švédsko obrázky

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Švédsko očima ruského (20 fotografií)

Švédsko je stát v severní Evropě, který se nachází na území Skandinávského poloostrova. Podle CIA World Factbook CIA World Factbook se Švédsko řadí mezi 21. nejvíce navštívené země světa. Turisté sem přijíždějí z různých částí světa, aby se seznámili s bohatou kulturou a historickým dědictvím této země ...

Úředním jazykem je švédština.

V 9. a 10. století švédští Vikingové zachytili a usadili některé části východní Evropy, až do Konstantinopole a Kaspického moře. Založili první ruský stát. Předchůdci všech ruských králů k poslednímu, Nicholasovi II., Byli švédští Vikingové.

Ve Švédsku je největší počet restaurací McDonald na jednoho obyvatele v Evropě (i když ve Spojených státech je dvakrát tolik).

Pokud jde o lidský rozvoj (HDI), Švédsko zaujímá druhé místo v Evropské unii (po Irsku) a páté na světě.

Každá osoba ve Švédsku má nejvyšší procento osobních počítačů v Evropě - asi 500 kusů na 1000 osob.

Ve Švédsku je nejmenší rozdíl mezi podílem pracujících mužů a žen: pracující muži jsou pouze o 4% více než ženy.

Odborníci předpovídají, že Švédsko by se mělo stát první zemí světa nahradit benzin biopalivy.

"Švédská stůl" (smorgasbord) byl vynalezen před staletími. Když hosté přišli, všechno jídlo bylo okamžitě podáno ve velkých miskách. Majitelé se tak zbavují zbytečných ceremonií a uvolňují čas pro komunikaci.

Ve Švédsku v roce 1857 byly vynalezeny první simulátory kulturistiky. Jeden z prvních dovozců "přístrojů pro fyzickou kulturu" byl Rusko: objednávali je královská rodina a zástupci vysoké společnosti.

Zimní deprese je častá ve skandinávských zemích. Lékaři zjistili, že postihuje přibližně 20% všech Švédů a předpokládá se, že onemocnění je zděděno. Nejprve zmínil se v 6. století gotický historik Jordanes v popisu skandinávských.

Asi 80% švédských systémů zásobování teplem je založeno na obnovitelných zdrojích energie, z nichž většina spadá na dřevní paliva a odpady z domácností a průmyslu.

Dříve byly všechny ostatní země světa, povinné sexuální vzdělávání ve školách zavedeny ve Švédsku - od roku 1955. V této zemi začíná mateřská škola a provádí se bez znalosti rodičů.

Časové řízení - umění časového řízení, se narodilo ve Švédsku. Byla vytvořena speciálně pro ty, kteří chtějí dosáhnout požadovaného cíle v co nejkratším čase. Existuje takové přísloví - ztrácíš hodinu, ztratíš rok. Časové řízení pomáhá šetřit čas v různých případech

O Švédsku a Švédům očima Rusů

Všechny pizzerie ve Švédsku se považují za výlučně italské, ale v nich jsem nikdy neviděl pracujícího Itala. Zpravidla se jedná o Araby nebo Kurdy.

LN Tolstoyův román také existuje v obtížném a snadném překladu.

Švédové jsou posedlí ekolo- gií.

Filmy v divadlech vypadají v originálu s titulky.

Švédština, norština a dánština jsou velmi podobné.

Švédi: vzhled mužů a žen. Nejslavnější a nejkrásnější představitelé národa

Na severním poloostrově Skandinávie je švédský stát. V tom žijí krásní lidé. Jedná se o Švédy, jejichž vzhled mnohdy vede k stavu extáze. A toto tvrzení je docela reálné důkazy. Vzhled švédských mužů je považován za nejatraktivnější mezi zástupci jiných národností. Nevěřte mi? Mezitím mezinárodní společnost Travelers Digest v roce 2012 sestavila hodnocení zemí, kde žijí nejkrásnější představitelé silné poloviny lidstva. Mezi prvními byli Švédové.

Vzhled člověka: popis národních rysů

Skandinávci patří do závodu Europoidu. Vzhled Švédů se tedy liší od angličtiny, Němců, Slovanů a podobně. Mají správné obličejové rysy, dokonce i rovný nos, středně velké uši, rty a oči. Růst je obvykle mírně nadprůměrný. Často se ale vyskytují poměrně vysokí lidé, protože ze Skandinávie pocházeli tito Vikingové, z nichž stále existují legendy.

Ale stojí za to upozornit na národní znaky, které zdůrazňují Švédům. Tito lidé mají obvykle spravedlivou pleť. Vzhled Švédů je také charakteristický blond vlasy a modré nebo šedé oči, stejně jako většina severu.

Dnes je obtížné mluvit o čistotě národa. Dokonce i když metrika naznačuje "švédská 9raquo; neexistuje žádná záruka, že genotyp plně odpovídá tomu, co bylo napsáno. Možná, že moje matka byla švédská na pasu a můj otec byl rodákem Spojených států. A moje matka získala svou státní příslušnost u svého otce, který byl jen 25% švédský. Proto všechny úvahy o vzhledu Švédů v moderním světě jsou jen závěry vyvozené ze subjektivních dojmů.

Většina žen považuje představitele silné poloviny lidstva, v jejichž pasech je vstup "švédského 9raqua" velmi atraktivní. Někteří dokonce převezmou zodpovědnost a tvrdí, že třetina všech mužů by získala celosvětovou slávu tím, že se stala vzorem. Co je pro Švédy tak atraktivní?

Vzhled muže této národnosti je poměrně průměrný. Většina z nich je blond nebo světle hnědá se zelenými, modrými nebo šedými očima. Pokud srovnáme jejich průměrný růst s parametry zástupců jiných národností, bude mít o něco větší význam. A podle statistik vysokí blondýři mají vyšší hodnocení v ženském vnímání mužské krásy.

Ale nejen vrozené rysy přitahují Švédy. Vzhled člověka přímo závisí na péči, fyzické přípravě. Švédové tak věnují zvláštní pozornost. Téměř všichni se zabývají sporty, mají dobře promyšlené tělo. Samozřejmě, mezi nimi jsou ochablé a nešikovné lidi. Ale je to spíše výjimka. Proto jsou švédští muži v očích žen tak atraktivní.

Vzhled, jehož popis byl uveden výše, téměř vždy odpovídá módním trendům. Většina z nich má stylový účes, nosí značkové oblečení a boty. Ačkoli není překvapující, že mladé lidi mezi Švédy vidí v obyčejném oblečení, ale docela atraktivní. Jemnost a přesnost vzhledu je nedílnou národní charakteristikou.

Dále se podívejme na konkrétní příklady toho, jak vypadají představitelé severního národa.

Tento světově uznávaný hezký muž není vůbec typický. Švédové, jak jsme již zmínili, obvykle představují blond vlasy pohledné muže. Je daleko od blonďatých a ani nemoderních. To však není zabránit mu byl povolen, podle časopisu Forbes v roce 2008 do seznamu dvaceti nejvíce způsobilých mladých Snoubenci, v jehož žilách proudí královskou krev.

Tenké aristokratické rysy, krásná pyšná postava a opravdové královské postavení - dobře, jak lze pochybovat o tom, že patří k vyššímu světu?

Mnoho Švédů se ve sportu věnuje. Tak je i Marcus Helner. Na olympijských hrách 2010 a 2014, byl mistrem v štafetovém závodě. V roce 2010 získal Marcus také titul šampióna v lyžování. A na olympijských hrách v roce 2014 získal pouze tuto stříbrnou medaili.

Je zřejmé, že mnoho ženských srdcí padlo na nohy sportovce. Ale nedá se říci, že tento hezký muž má typický vzhled Švédů. Má kaštanové kudrnaté vlasy s šustkem a hnědými očima. Možná právě to je červenost, která je vrcholem jeho vzhledu, který tak přitahuje jeho pohled k němu. Nebo jeho atletická postava, což je také důležité.

Hokejový brankář má takové kouzlo, že jen kvůli tomu by už měli být hrdí na Švédy. Vzhled - fotografie dokonale přivádí jeho kouzlo a přitahuje oči dám z různých věkových kategorií - tento atlet může být nazýván standardem krásy muže.

Není překvapením, že brankář "lit up9raquo; jako herec. Jeho neuvěřitelně sexy video, šampon pro reklamní hlavu & Ramena je známá po celém světě.

Tento zástupce silné poloviny lidstva je oprávněně pyšný na všechno ve Švédsku - jak dámy, tak Švédové - muži. Vzhled (foto publikováno níže) Lundgren je pro danou národnost nejtypičtější. Vysoká blondýnka je pouhých pět centimetrů menší než dva metry. Jeho doplnění může být závislé. Od dětství se Dolph zabývá kontaktním bojem. Speciální úspěchy atleta dosáhla v karate a kulturistikách.

Krása a inteligence podle všeho zřídka patří k jedné osobě. Tento neuvěřitelný případ nastane, pokud jde o Lundgren. Po dokončení služby v námořním sboru v hodnosti dělostřelectva vstoupil Dolph do Stockholmského královského institutu technologie, který úspěšně absolvoval bakalářským studiem.

Kariéra ve filmu vás neudržovala. Sexový symbol světového měřítka není jen slavný herec, ale také producent, scénárista a filmový režisér. V listopadu 2017 bude ve věku 60 let. Ale to ho nezastaví a dodnes zůstává jedním z nejatraktivnějších mužů na světě, vzrušuje představivost dám a objevuje se v erotických snech.

Záznam o slavném herci je poměrně dlouhý. Po jedenáctiletém působení v Královském dramatickém divadle se stal filmovou hvězdou a začal svou kariéru v této oblasti v roce 1982 s malou rolí ve filmu Fanny a Alexander. Pak ho čekala opravdová sláva. V roce 1996 hrál Stormare kriminální prvek ve filmu bratří Coen nazvaný "Fargo 9raquo;

Zajímavý fakt kinobiografie lze nazvat jeho rolí ruského kosmonautu Lev Andropov ve filmu Armageddon9raquo; Znovu to naznačuje, že národní rysy Švéds se prakticky neliší od národností Rusů a dalších zástupců Europoidu.

Nejprve slávu získal Alexanderův otec, veterán v kinematografii Stellana Skarsgård. A nejen v oblasti herectví. Jeho druhým pozoruhodným rysem je jemná aristokratická krása, na kterou si obdaroval své potomky. Každý z jeho synů je opravdovým sexuálním symbolem kvůli jeho tělu a vysokému růstu pod dvěma metry, modrým očím, krásným krásným vlasům, pravé tváři a šarmu. Ano, tady jsou - skuteční "čistokrevní" Švédové! Vzhled fotografie může přenést, ale vnitřní krása, síla mysli, sebevědomí a klid?

Zajímavý může být nazýván, že první úspěch přišel Alexander s malou roli idiota mužský model. Byla to komedie „Zoolander“, který hraje zvláštní roli vzhled a sex appeal, vzhled a přitažlivost štíhlou linii, pohledný Skarsgård dělal populární.

zda Švédové jsou krásné a štíhlé?

Pokud si někdo myslí, že jen ve Švédsku žít štíhlý a štíhlé lidi s běžnými funkcemi, měly by být zaslány slavných děl Astrid Lindgrenové. Jedním z hlavních postav pohádek je Karlsson. A jeho vzhled není ukázkou skutečných národních rysů mužské obrazu, jak je uvedeno výše.

Carlson je nízká, docela dobře krmena, dokonce i pot břichem. Po přezkoumání ilustrace na stavby, maloval Švédský umělec Ilun Wicklund, můžeme konstatovat, že mužova tvář s vrtulí nelišily krásu v tom smyslu, že jeho současníci používá k pochopit. Dužnaté velký nos, povislá brada, velká hlava nepravidelný tvar - to ukazuje znak ilustrátor.

Daleko od znevažování zásluhy většinu mužské populace ve Švédsku, můžete však vyvodit určité závěry. Ne všichni muži, Švédové mají přirozenou krásu obličeje a štíhlou linii. A soudce z mužů v zemi, taky, a to nejen z externích dat. Koneckonců, téměř všichni lidé na celém světě jsou ohromeni Vtipy Carlson, který tak mistrovsky popsal Astrid Lindgrenové a vytáhl Ilun Wicklund. Ačkoli pohledný v nejlepších letech, ale nejvíce Carlson, nebylo považováno.

Slavný švédský, které lze jen stěží nazvat kosmetický

Stejný příběh ničí víru v postulátu, že všechny spravedlivější sex, narodil ve Švédsku, půvabné a štíhlé. Froken Hildur Bock zdědil, možná jen jeden národní vlastnost Švédy. Ona je vysoká. Ale jeho tíže neguje přitažlivou postavu. Dvojitý nebo dokonce ztrojnásobit brada, malé, hluboko posazené oči, lze jen stěží připsat k funkcím, které způsobují obdiv.

V příběhu je zde zmínka o vzhled sestry Hildur Bock - Frida. Pokusí se svést jako stará panna zloděj Fille humor ji plácne kompliment o „nosik9raquo;, což je dobré v každém počasí. Takže tento znak není příliš atraktivní.

Jako všichni spisovatelé, Astrid má právo na beletrii. Ale častěji než dělat autoři dávají popis v souladu s tím, co vidí kolem sebe. To znamená, že autor nemusel vymýšlet ošklivé sestry a směšné tolstyachka pokud lidé v něčem podobném navenek jim, že by bylo možné najít v zemi.

Scandinavian beauty Elsa Hosk

Dívky Severyanka bělochů vždy přitahoval pozornost svou křehkostí a půvab. Tolik krásných žen se může pochlubit Švédové. Vzhled dívky, jehož popis odpovídá přiloženém obrázku je typický švédský: velké modré oči, ve tvaru nosu, blond vlasy. Samozřejmě, že blond obočí mírně obarví, ale pouze srst. „Minimálně kosmetiky! Elegance a přirozený šarm! „- tak, aby formulovat svůj postoj k ženského těla Švédy.

Vzhled dívky - topmodelka - opravdu krásná. A důvodem není jen krásná tvář. Její postava, příliš dokonalý! S růstem sto sedmdesát pět a půl centimetru, že má na hrudi obvod sedmdesát devět, pas - padesát šest, a stehna - osmdesát devět centimetrů.

Ann Margaret - americká hvězda se narodil ve Švédsku

To je další typický Swede, v exteriéru, z nichž lze vysledovat všechny hlavní národní rysy. Ann Margaret bylo pět let, byl převezen do Spojených států, kde on dělal jeho kariéru jako zpěvák, tanečník a herečka.

Ale navzdory tomu, že se stal naturalizovaným Američanem, to může být právem hrdý na Švédy. Vzhled dívka, foto, které můžete vidět výše, pomohl jí hrát roli Popelky v „Desáté království“ v roce 2000, Della Monroe v „Marilyn Monroe“. Samozřejmě, kromě krásy a přitažlivosti obrovskou roli, kterou hrají její práci, talent a sebevědomí. Ale kdyby to nebylo tak okouzlující a půvabná příroda, to je nepravděpodobné, že by bylo možné dosáhnout takového úspěchu.

Dvakrát hrál ve filmu roli James Bond girl, krásná blondýnka se těší skutečný úspěch. Zatímco primární role v její úspěchy se hraje samozřejmě talent. Ale v poslední době to trvalo Švédi věří vzhled. Obrázky z filmu „Muž se zlatou zbraní“ a „Chobotnička“, mezi natáčením, které trvalo dlouho, dokazují, že lety nejsou vždy stará - někdy dělají krásná dívka v nádherné extravagantní dáma. Švédská zhenshiny vzhled ani v dospělosti se liší čistotu, vynikající chuť v oblečení a make-up a sportovní postavu.

Luxusním blue-eyed hnědé vlasy-žena, rodák ze Stockholmu, byla herečka taky. Navzdory tomu, že její život byl tak krátký, že nechala světlou stopu ve světě. Třicet jemných filmů, kde si můžete vychutnat velkou hru Radiant beauty-Švéd - to je dědictví, který dal lidem v březnu Toren.

Další okouzlující herečka, jehož vzhled je těžké, aby obdivovat. Modrooká blondýna začal svou kariéru v modelingu. Ona pak se zapsal do dramatické školy, pro učení, ve kterém se musela přestěhovat do Londýna.

Kariéra herečka Helena je stěží velmi úspěšný. Některé z jeho roli, pokud to nebylo selhání, a to není vyhrál všeobecné přijetí. Kritici nebyly vždy laskavý a štědrý k vytvoření diva. Ale to je krása Mattson nelze říci jediné špatné slovo.

Jednou z největších hvězd kinematografie v první polovině dvacátého století - Greta Lovisa Gustafsson (Garbo se stala později) - většina lidí si to pamatovat na skvělý film. V roce 1954 jí byl udělen „Oscar“. Toto ocenění Greta obdržel za svůj mimořádný přínos k rozvoji filmového umění.

Beauty osud nebyl nejlepší způsob. Ve třinácti ztratila otce a byl nucen hledat práci v prvním holičství, pak v obchodním domě. Ale přísloví o kráse a štěstí ve vztahu hadů selhal. Není šťastný, Greta i jako skromný situace svítilo krásu. A my ho všimnout. Zpočátku pózovala pro reklamní před kamerou, a pak - před kamerou. A poté byla pozvána k natáčení filmu.

Tento zástupce královské dynastie je známá nejen pro svou rodokmenu. Příliš mnoho lidí je standardní ženské krásy a přitažlivosti v úvahu.

Madeleine Thérese Amelie Josefina opravdu fascinuje svými pravidelnými rysy, kůže něha, krásné blond vlasy, které vytvářejí tak nápadný kontrast s výraznými hnědé oči.

Ohromující blondýna, který hrál v vzrušující době filmů Federica Felliniho, její fanoušci pamatovat až do dnešního dne. Že „Boccaccio-709raquo; a „Sladký život“ jsou důležitými mezníky v tvůrčím životě herečky.

Ačkoli tam bylo více závratných ups v životě Anita. Nicméně, oni byli spojováni ne tolik s její umělecké dráhy, kolik krásy. V roce 1951, ona vyhrála výběrové řízení krásy své země. A protože měla tu čest reprezentovat Švédsko v mezinárodní soutěži „Miss Universe-1&519raquo;,

Tento obecně uznávaný krása je světově proslulý pro jeho roli ve filmu „Mackennovo zlato.“

Možná, že skutečnost, že cívka filmu v Sovětském pokladně získal čtvrté místo mezi zahraničních filmů u pokladny, je zásluha jedné plavovlásky krásy s nádhernou postavou.

Samozřejmě, že krása je dána člověku od přírody - skvělý dárek. Ale schopnost ji správně používat, držet se stranou, také sloužit pro dobro lidstva - to je o to cennější dárek pro každého člověka kultivuje ve svém nitru.

Ošklivý v mládí - hořká. Ale být ošklivý v dospělém věku - je škoda. Vzhledem k tomu, krása - není vždy jen správné obličejové rysy, vysoké a dlouhé nohy. Pokud člověk nemusí starat o sebe, nevykonávají, nevedou ke stravě, nadměrné konzumace alkoholu, nikotinu nebo drog zralém věku, mohl snadno přijít o všechno, než jeho odměny charakteru mládí. Naopak, použití správného způsobu života, chuť, možnost sledovat módní trendy, aniž by příliš mnoho fanatismu mohou být opraveny nebo skrýt některé nedostatky vzhled.

Když už mluvíme o Švédů, odborníci jen zdůrazňují tuto zvláštnost. Dokonce zcela zralé lidé jsou ve většině jsou zapojeny do sportu, již žádné problémy s nadváhou, šaty honosné, ale stylové a vkusné.

tuřín foto

+7 (727) 388 80 20

+7 (717) 254 27 10

+7 (777) 017 67 47

+7 (777) 017 67 47

30 září 2015, 11:29

Švédové - hlavní populace Švédska, kde je asi 8 milionů etnických Švédů. 4.3 milionů Američanů a 300.000 Kanaďané mají švédské kořeny.

Švédský jazyk patří do skandinávské podskupině německé skupiny indoevropských jazyků. Související Švédové národy - Dánové, Norové, Islanďané, Faerských ostrovů.

Next - rating, který představuje nejkrásnější, podle portálu Top-antropos.com, slavných švédských dívek a žen. Hodnocení zahrnuje Švéd z různých zemí: Švédsko, USA, Francie, Dánsko.

22 th místo. Elsa Hosk / Elsa Hosk (Narozen 7. listopadu 1988, Stockholm, Švédsko) - Švédská top model, jeden z andělů Victoria Secret. Výška 175,5 cm, parametry tvar: hrudníku - 79 cm, pas - 56 cm, boky - 89 cm.

21. příčku. Ann-Margret Olsson / Ann-Margret Olsson (Narozen 28. dubna 1941, Stockholm) - americká herečka, zpěvačka a tanečnice švédského původu. Dívčiny rodiče přestěhovali do Spojených států, když jí bylo 5 let.

20. místo. Maud Adamas / Maud Adams (Narozen 12. února 1945, Lulea, Švédsko) - švédská herečka, dobře známý fakt, že dvakrát hrál roli Jamese Bonda dívek: ve filmu „Muž se zlatou zbraní“ (1974) a „Chobotnička“ (1983). Adams - je název herečka jejího prvního manžela. Maiden Name Maud - Wikström / Wikström.

19. místo. March Thoren / Marta Toren (21.května 1926, Stockholm - 19 února 1957) - švédská herečka. Zemřel ve věku 30 let z krvácení do mozku.

18. místo. Irene Ware / Irene Ware (06.11.1910, New York, USA - 11.3.1993) - americká herečka, "Miss USA 1929". Získal druhé místo v soutěži „Miss Universe 1929“. Její otec se narodil ve Švédsku, a jeho matka byla rakouská kořeny. Skutečné jméno Irene - Arlberg / Ahlberg.

17. místo. Helena Mattsson / Helena Mattsson (Narozen 30.března 1984, Stockholm) - švédská herečka. Ve věku 19 let se přestěhoval do Hollywoodu, kde se její jméno vyslovováno v americkém způsobu - Mattsson.

16. místo. Marika Green / Marika Green (Narodil se 21.června 1943, Stockholm) - Francouzská herečka. Její otec - Švéd, jeho matka - Francouzka. Marika přesunul ze Švédska do Francie ve věku 10 let. Marika Green - sestra Waltera Greena, který je otcem známého francouzská herečka Eva Green, který jsem dosud zahrnuty v tomto pořadí, protože to je jen 1/4 Swede, kromě toho, že zvažuje sebe židovský (matka).

15. místo. Mona Yohannensson / Mona Johannesson (Narozen 18. září 1986, Jönköping, Švédsko) - švédský model, který je často ve srovnání se slavnou britskou topmodelkou Kate Moss z vnější podobnosti dívek.

14. místo. Frida Gustavsson / Frida Gustavsson (Narozen 6. června 1993, Stockholm) - Švédská top modelka. Výška - 184 cm, parametry obrázku: 78-59-89.

13. místo. Suzanne Anden / Susanna Andén (Narozen 7. června 1978, Stockholm), lépe známý jako Mini Anden / Mini Anden, - švédský model a herečka. Výška - 178 cm, parametry obrázku: 86-61-90.

12. místo. Greta Garbo / Greta Garbo (18.září 1905, Stockholm - 15.dubna 1990), narozený Greta Lovisa Gustafsson / Greta Lovisa Gustafsson - Švédská a americká herečka, jedna z největších hvězd v první polovině dvacátého století.

11. místo. Sigrid Agren / Sigrid Agren (Narozen 24. dubna 1991, Martinique) - Francouzská topmodelka. Její otec - Švéd, jeho matka - Francouzka. Výška - 176 cm, parametry postav: 80-58,5-86,5.

10. místo. Britt Ekland / Britt Ekland (Narozen 6. října 1942, Stockholm) - Švédská modelka a herečka, kteří dosáhli uznání ve Velké Británii. Ze všeho nejvíce si pamatoval jako Bond girl v devátém filmu anglického superspy „Muž se zlatou zbraní“ (1974). Je pozoruhodné, že druhé Bond girl ve filmu hrají další Švéd - Maud Adamas.

9. místo. Tippi Hedren / Tippi Hedren (Narozen 19. ledna 1930, New Ulm, USA) - americká herečka, nejlépe známý pro její role ve filmech "The Birds" (1963) a "Marnie" (1964). Skutečné jméno herečky - Natalie / Nathalie. Otcovské její švédské kořeny (prarodiče emigrovali do USA z Švédsko), mateřská - německé a norské. Tippi Hedren - matka herečka Melanie Griffith.

8. místo. Viveca Lindfors / Viveca Lindfors (29.prosince 1920, Uppsala, Švédsko - 25.října 1995) - Švédská a americká herečka.

7. pozici. Alicia Vikander / Alicia Vikander (Narozen 3. října 1988, Göteborg, Švédsko) - švédská herečka a tanečnice.

6. místo. Rebecca Ferguson / Ferguson Rebecca (Narozen 19. října 1983, Stockholm) - švédská herečka, nejlépe známý pro její roli jako anglická královna Elizabeth Woodville (1437 - 1492) v seriálu "The White královny" (2013). Rebecca otec - Švéd, jeho matka - Angličanka.

5. místo. Emmili de Forest / Emmelie de Forest (Narozen 28. února 1993, Randers, Dánsko) - dánský zpěvák, vítěz pěvecké soutěže „Eurovision 2013“, s písní „Jen slzy“. Její otec - Švéd, jeho matka - Dán. Emmili významnou část svého života ve Švédsku, hovoří plynně švédsky.

4. místo. Ewa Aulin / Ewa Aulin (Narozen 13. února 1950, Landskrona, Švédsko) - švédská herečka, vítěz mezinárodní soutěže krásy Miss Teen International 1966 ve věku 24 let, vdala a odešla z kina.

3.. Ingrid Bergman / Ingrid Bergman (29 srpna 1915, Stockholm - 29.srpna 1982) - Švédská a americká herečka. V žebříčku největších hereček Hollywoodu, zkompilovaný americkým filmovým institutem, Ingrid Bergman získala 4. místo a podařilo se mu dostat kolem ní krajan Greta Garbo, který byl na 5. místě.

2.. Anita Ekberg / Anita Ekberg (29.září 1931, Malmö, Švédsko - 11. ledna 2015) - švédská herečka, nejlépe známý pro její role ve filmech Federica Felliniho, "La Dolce Vita" (1960) a "Boccaccio '70" (1962). V roce 1951 Ekberg vyhrál v soutěži „Slečna Švédsko“ a reprezentoval Švédsko na mezinárodní soutěži „Miss Universe 1951“. Výška - 169 cm, parametry postav v soutěži „Slečna Švédsko“: 100-56-91.

1. místo. Camilla Sparv / Camilla Sparv (Narozen 3. června 1943, Stockholm, Švédsko) - švédská herečka. V zemích bývalého Sovětského svazu je známý pro film „Mackennovo zlato“ (1969), který byl čtyři u pokladny v Sovětském filmové distribuci počtu zahraničních filmů.

Zdvořilý ke všem účastníkům diskuse, bez ohledu na jejich národnost, náboženské a politické vzlyad.

Respektovat názory druhých a zdržet se urážky.

Pokud je to možné, zkontrolujte pravopis.

Jsme rádi, že jste s námi.

Jednoho letního dne, skupina čerstvých absolventů vysokých škol se rozhodl navštívit svého oblíbeného profesora. Absolventi ukončili studium asi před rokem,

Před několika dny v Montrealu, Kanada klesla o 30 centimetrů srážek. Obyvatel Lapriz Simon a jeho přátelé se rozhodli hrát trik na sněhu čističe

Schopnost říct v několika slovech a více k zamyšlení, probudí smysly a emoce - je nejvyšší úroveň odbornosti a nejvyšší

Za tímto účelem se dobře, nepotřebujete žádné speciální dovednosti nebo velkou příležitost. To vše je dílem obyčejných lidí. To znamená, že

zjistit všechny novinky první.

v sociálních sítích:

pro rychlý přístup.

Našli nějakou chybu? Zvýraznění a stiskněte Ctrl + Enter.

Aby bylo možné hlasovat, musíte se přihlásit:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 73 = 83