světlé kuchyně

světlé kuchyně

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Bright kuchyně - 60 fotografií

Více nedávno, v módě minimalismus to, že někdy dosáhne askezi. Tyto trendy jsou znepokojeni a kuchyně. Formy byly jednoduché, geometricky pravidelné, jasné a barevné - černobílý s vzácnou výjimkou světlých barevných skvrn. Ale teď se začal zvyšovat popularitu jasného designu. Ale i když nemůžeme souhlasit, že v klasickém elegantním designem má určitou vznešenost a půvab.

To dlouho bylo pozorováno, že barevné preference jsou zcela závislé na temperamentu, věku a charakteru člověka. Nicméně, bylo zjištění, že lidé mají zhruba stejný kulturní a materiální životní úrovně v blízkosti svých coloristic preferencí. Ale při výběru barvy a národnosti lidí nemalý význam. Například pro severní etnické skupiny jsou preferovány světlejší odstíny, ale Francouzi a Italové raději odstíny, zavřete středomořském stylu, které jsou připomínající ovoce, moře a slunce.

Jasné barvy a odvážné kombinace velmi organický v moderních interiérech, včetně v kuchyni. To je důvod, proč téměř všechny modelové řady byly světlé barvy - korálová, nasycené bardovye a lesklý povrch. světlé kuchyně V podobných odstínech jsou neobvyklé, ale zároveň by zlepšilo náladu, vyvolávají chuť k jídlu. Zvlášť rád oranžovou kuchyň.

Nenechte si ujít designéry a modro-modrých tónů. V kombinaci s bílými stěnami kontrastující s jasnými akcenty, vypadají skvěle. Relevantní kontrastní kombinace zářivých barvách s černou, bílou nebo odstíny přírodního dřeva.

Stalo se módou v posledních letech výskyt složitých barev definovaných kombinací různých barvách: fialová, modrá, zelená, žlutá-rose-béžové a další. světlé kuchyně v těchto barvách - dokonalé řešení, pokud jste unavení z neobvyklého. Být jisti, že tento interiér nebudete nudit!

Není žádným tajemstvím, že barevná paleta je vytvořen nejen barvu nábytku, to je velmi důležité, a na pozadí. Mnozí návrháři jsou nyní nabízí tyto možnosti kuchyně dekor při zachování přirozených barev nábytku je spojena s jasným pozadím. Pozadí může být broskev, oranžové, fialové. Hlavní je, aby to přehánět! Nezapomeňte, že nábytek by měl být neutrální barva - béžová, bílá, atd.

Změny ve tvaru kuchyňského pomoci a nových technologií, například moderní barvy mohou povrch nejen lesklý, ale matný. Můžete si vybrat nábytek do kuchyně, například, fialové či oranžové provedení, experimentování s povrchem.

Původní vzhled v jednom souboru jednotlivých prvků, z kovu, v kombinaci s přírodního dřeva různých druhů. Takový strukturovaný mix v kombinaci s celou řadou světlé barvy dá kuchyni moderní vzhled.

Stojí za zmínku, je také to, že v současné době je velká pozornost je věnována povrchy. Tato imitace kůže, a nátěry napodobovat prolamované krajky a mnoho dalšího. Aktivně začal být používán v interiéru kuchyňským kamene. Bylo to opravdu, a to díky nové technologie obrábění a povrchové úpravy. Takže pokud máte na opravu, že byste mohla chtít dostat pryč od tradiční kuchyně a místo v neobvyklých pestrých barvách!

světlé kuchyně

Nejčastěji Světlý interiér v kuchyni se používá v těchto stylech doma, jako například:

V zájmu, který by v kuchyni světlých a elegantní, je nutné vybrat správné odstíny, je žádoucí, aby byly kontrastní.

Základní barva rozhodnutí v interiéru světlé kuchyni jsou:

 • Bílé stěny a červené, zelené, žluté nebo fialové kuchyňského nábytku
 • Světle modré stěny a červená kuchyně
 • Žlutá kuchyňský nábytek na pozadí černých stěn
 • Světle zelený odstín stěn v kombinaci s oranžovou kuchyňského nábytku

S možností výběru z pestré kuchyňského nábytku není žádný problém, protože Obvykle výrobci vyrábějí řadu jasných barev nábytku.

Co by se stěny a strop v kuchyni světlé, se doporučuje používat keramické dlaždice, světlé tapety tapety nebo dekorativní omítky.

Jako jediné přijatelné podlahové krytiny, obklady, parkety se používá ve vzácných případech.

Zvláštní pozornost je věnována osvětlení. Zdůraznit sytost barev světlé kuchyně, je třeba nainstalovat velká okna, záclony by měly být přítomny.

Jen nezapomeňte zkontrolovat s galerií: stylový interiér kuchyně!

Můžeme vám pomoci, aby vás, krajinářský infield, a výstavbu a vybavení venkovského domu jako celku.

zrekonstruované kuchyně - design, který překvapí každého

V kuchyni - pole pro kreativitu, kde si můžete vytvořit jedinečný vzor pro opravu kuchyni málokdy bez debaty a diskuse. Zejména střet generací: starší konzervativní k opravě a mládež usiluje o svěžesti a novosti v transformaci domova. Pokud jste se dohodli na tom, že módní nápady a moderní design by neměl ignorovat vaši kuchyň, zvažte následující tipy.

Čtyři barvy v jednom prostoru - vzácné harmonie

Obvykle čtyř barev - to je příliš mnoho. Tento barevný interiér mála, kteří mohou dělat přesvědčivé a harmonické. Ale každé pravidlo má svou výjimku. V tomto případě, kombinace černé, bílé, červené a šedé. Jak můžete vidět, základní barvy jsou převzaty se soběstačný, přísný. A každý z těchto čtyř lídrů mohou koexistovat ve stejném designu nápad.

Bílá barva v kuchyni designu podtrhuje sofistikovanost

Nejvýraznějším příkladem Zkoumejme detailně:

 • Centrální stěna s balíkem ohraničený v černém, a okraje jedné strany uzavírá černé kuchyňské linky nebo černou stěnu s otevřenými policemi.
 • Sám kuchyně vyrobené v červeném, vodorovné ploše - šedý lesk, některé horní skříňky - sklo s šedým leskem.
 • Kuchyňská linka zástěra je ve formě bílé nebo světle béžové lesklé cihel.
 • Paul Gray tónem, podobně jako dokončovací set.
 • Na oknech žaluzie jasný.
 • Jídelna, by neměla být příliš jasná, jako pracovní stěna je sám o sobě jasný přízvuk.

Kuchyň v tmavé barvy - velmi praktická volba Výběr kuchyňských barev by měl být harmonický

Unikátní design kuchyně může být vytvořena s jednou hlavní barvou a ladí dobře s ní dalších odstínech

Oprava takového plánu vyžaduje náklady, ale o zhoubné Není pochyb: je to prostě musí být pečlivě vybrané materiály. Například podlahová krytina by měla být v ideálním případě tón s stolové desky barevný tón a nábytek kuchyňské linky. Řekněme, že je to složité konstrukce, ačkoli lakonický, strohý, ušlechtilý.

Jasný design kuchyně - prolomení stereotypů

Nějak široce vítány názor, že kuchyně by neměla být místem kultivovanosti nebo sexy, nebo dokonce i někteří daleko od kulinářských témat. To se odráží v tom, že když někdo bude malovat kuchyňské stěny v barvě lila a dát jasný židle a ostatní předměty pro domácnost negativně reagovat na takové rozhodnutí.

Moderní oprava zahrnuje odvahu, jas, důvěryhodnost a žádná omezení. V tomto ohledu, v kuchyni proměnil nejvíce nečekané světlo.

Příklady jasném návrhu projektu:

 • Orange + White + vápno. Šťavnaté, ale ne přetížený barva tlak kuchyně je vhodný pro rodiny s dětmi, kde jsou více žen, tam, kde jsou malé holčičky, nebo prostě pro kreativní lidi. Jedna stěna tmavě oranžovou, tři další - jsou pokryty tenkou bílou tapetu s oranžovým potiskem. Světlo, lepší bílý nábytek, kromě pár oranžových objektů (např židle). A světle zelená doplňky - polštáře, vázy a lampy. V tomto prostoru, chci vytvořit, komunikovat, a vařit jen chutné a zdravé potraviny.

Jasné barvy v interiéru kuchyně - stylový moderní řešení

Červené a oranžové barvy stimulují chuť k jídlu Kuchyň ve světlé barvě přitahuje pozornost

 • Šedá + světle zelená + bílá. Dobrá kombinace pro velké kuchyně, kde se majitelé odmítají závěsné skříňky. Tmavě šedé prázdné stěny působí jako hlavní plátno obrázku. Sedací souprava - zelená, lesklá. Jídelní stůl bílá lesklá. Bílá také příslušenství. Tenký, svěží a inteligentní - to je to, co lze říci o interiéru.
 • Šťavnaté vápno + teplá béžová + tmavě červená. Další Světlý interiér kuchyně, což je místnost módní, dynamická. Oprava je instalace kuchyňskou linku, hlavní barvu, která - šťavnaté vápno. Stěny a podlahy by měly být v teple béžová, jemná, lehká. Jídelní stůl - čiré sklo a židle - sytě červené, lesklé, zářivé barvy. Lampy lepší vybrat barvy stolice.

Neobvyklá kombinace běžných odstínů a barev může být stylové řešení pro každou kuchyňskou linkou

 • White + paleta jasných barvách. Tento interiér je nyní lídrem v seznamu nejvýhodnější. Barva stěn, stropu, podlahy a nábytek je bílý. Ale to je případ, kdy veškeré příslušenství rozhodnout. A musí být barevné, se používají nejméně tři barvy. Například, černá, zelená a světle růžové barové stoličky. Barevný ubrus nebo závěs. Barevné kontejnery pro volně ložené. Barevný hodinky, barevné žárovky barevné tkaniny.

Světlé interiéry - neznamená agresivní škrcení. Dokáže být klidný, a to díky kombinaci základní barvy a klidné malé hlasité akcenty.

Kuchyně prostor zachytí její nárok na jasu a stylové, tak proč toho nevyužít?

Konstrukce moderní kuchyně (video)

Kuchyňské módní hranice nikdo viděl fotky na internetu, můžete rozsvítit myšlenky absolutní transformace v kuchyni. A je to lepší, než dělat všechno postaru, ze strachu z novosti a povzbuzující jas. Zkuste nové a originální, je místnost sama o sobě vám dá sílu a energii.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 36 = 38