světlé tapety

světlé tapety

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

světlé tapety

Tapety výbornou práci s jeho hlavním úkolem - aby bydlení atraktivní, krásný, útulný. A v případě, že tapeta je také jasný, vytvořit příjemnou náladu i v oblačném počasí.

Není třeba se bát používat jasné, živé barvy na regeneraci bytu či domu. Experimentovat s barvami a vzory jsou vítány dnes. Velké tisky, kontrastní pruhy, světlé-barevné tapety právě na vrcholu popularity. Mohou být použity v různých místnostech.

Světlý tapety v obývacím pokoji vytvořit ohromující účinek svěžesti a výbuch emocí. Vodorovné a svislé pruhy, velké květinové vzory, asymetrické vzory, obrazy flóry a fauny, aby interiér pozitivní a dynamické.

Světlý tapety v ložnici by mělo být vybráno podle následujícího principu: v případě, že místnost je čisté, světlé, nepoužívejte tapety teplé barvy a vybrat chladné světlé barvy tyrkysové, zelené, modré. A naopak - pokud jde o ložnici na severní straně, kde se jen zřídka se objeví na slunci, používání šťavnaté odstíny žluté, oranžové, červené, růžové.

Světlý tapety v dětském pokoji s obrazem své oblíbené postavy pohádky budou milovat děti, také přispěje k rozvoji fantazie a dokonce i pomoc při hrách.

Světlý tapety v kuchyni vytvoří dobrou náladu a zlepšit chuť k jídlu. Aby to bylo příjemné, aby se zapojily do přípravy jídla, a nejste oslněni v očích velkých květů a pruhy, světlé a barevné make pouze jedna zeď, zatímco zbytek bude nechat v tišší a prostý tapety.

Světlý tapety s pruhy, abstraktní vzor, ​​tapety ve stylu pop art v hale - výběru odvážných a tvůrčích lidí. Vítáme kombinace barevných tapet na tuhé palivo, světlý - s větším klidem. V každém případě je váš sál bude výjimečný a zajímavý.

Neváhejte využít veškerý světlé tapety, z toho důvodu, že není jisté, že bude schopen správně aplikovat. Když lepení špatné proporce a nesoulad v designu nemusí dostat přesně to, co byste chtěli dostávat.

Například, místnost bez oken (vstupní hala), plně vložit jasný tapety s velkou postavou, je nepravděpodobné, že bude pohodlné. Alespoň vypadá hrozně nerovnováhu a špatné kombinace nesourodých tónů ve stejné místnosti.

Použijte světlý tapety vizuálně rozdělit prostor, aby se pozornost zaměřila na některé ze svých oblastí. Vypadá to docela nevšední kombinaci horizontálních a vertikálních grafikou.

Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

Světlý tapety na stěny: Aplikace

Světlý tapety na stěnách opět v poslední módy, takže jsou často používány pro dekoraci moderních interiérů. Poskytují neomezené možnosti pro realizaci nejoriginálnějších fantazií, a to díky široké škále vzorů a barev.

Látkové nasycené barvy dokonale sladit s moderními dekoračních prvků z oceli, plastu nebo skla. Kromě toho, že se perfektně hodí do různých směrů designu. Tapety, zdobí květinové vzory, harmonicky bude vypadat v místnosti, vyrobený ve stylu země, moderní, klasické nebo eklektický. Produkty zdobené sofistikované ornamenty, exotické rostliny a různými symboly - dokonalé řešení pro pokoje dekorované v orientálním nebo japonském stylu.

Přes všechny výhody světlé tapety, jejich použití se doporučuje v interiéru v moderování. Příliš pestrý výzdoba nepřetěžujte prostor a vizuálně ji snížit. Kromě toho, množství sytých barev má únavný účinek na nervový systém a způsobit problémy se správným odpočinku.

Optimální řešení - vložit těchto obrazů jednu nebo dvě stěny v místnosti, kteří budou sloužit v něm jako velkolepé a kontrastní přízvukem, jako základní pozadí tak, aby neutrální. Kromě toho, použití této techniky, můžete si vybrat libovolnou zónu, nebo upozornit na nejzajímavějších prvků interiéru. Tento design doplní nábytek světlých tónů a uklidňujících odstínech podlahy.

Za účelem zmírnění nadměrné jas tapety, mohou být kombinovány s pracemi světlých nebo tmavých barev. Podívejme se na nejčastější kombinace:

 • žlutá a modrá obloha;
 • Maliny a šedá;
 • oranžové a světle růžová;
 • modré a krém;
 • tyrkysová a hnědá;
 • červené a bílé.

Tapety, zdobí geometrické či květinové ornamenty, bude vypadat dobře v tandemu s self-barevné tkaniny.

V některých pokojích jsou světlé zdi bude vypadat obzvláště harmonický? Návrháři nedoporučujeme použití těchto sytých barev pro výzdobu ložnice, protože nepřispívají ke klidu a plný spánku. V případě potřeby můžete vložit přes barvu tapety na zeď v zóně, kde je vaše postel, zvýraznění tohoto vnitřního prostoru.

Stěny obývacího pokoje jsou také velmi zřídka prováděny v podobném barevném schématu, je třeba dát přednost neutrální obecný základ. Za účelem, aby to přehánět s množstvím barev, tento pokoj může být jasné a odlišit jednu ze stěn.

Je pravidlem, moderní kuchyně není příliš velký ve velikosti, takže tapetu s honosné barvy nebo velkých vzorů může být vizuálně dalšímu snížení jejich plochy. Ale v mateřské tkaniny s světlých a veselých obrázků bude vypadat docela vhodné. Nicméně, zde následuje trochu opatrnosti. Chcete-li skvrnité pozadí neměl „zdrcující“ dopad na psychiku dítěte, musí být zředěn interiérových prvků, které mají uklidnit neutrálních odstínech.

Lepidlo na tapety přes sytých barvách doporučuje stěny v místnostech, kde nemusíte trávit příliš mnoho času. Zajímavým řešením - zdobí jejich povrchu v hale nebo chodbě. V tomto případě bude vždy přednost veselou a přátelskou atmosféru.

Světlé stěny budou vypadat skvěle i v koupelně, s důrazem na elegantní a sofistikovaný design moderní instalace. Větší pohodlí prostor dodá celou řadu doplňků, vyrobený ve stejných barvách jako tapetu.

Tkaniny s geometrickými vzory perfektně hodí do interiéru pracovní skříně. Stěny zdobí přísných lakonický linií, umožňuje soustředit se a naladit na obchodní úrovni.

Nádherná a originální tapety na stěny: co si vybrat

Moderní tapety - to není jen dokončovací materiál, díky nim, že místnost se stává odlišný styl a originalitu při výběru nejvhodnějšího tapety pro každou místnost Je nezbytně nutné věnovat pozornost nejen na jejich kvalitě, ale také v designu, protože tímto způsobem můžete dosáhnout vynikající účinek. Mezi nejčastější ze všech možností předložených tapety - tradiční papírové tapety, které mohou být jednovrstvé a dvouvrstvé. Hlavními výhodami tapet je snadnost dokončovací, rozumnou cenu, šetrnost k životnímu prostředí.

Se všemi těmito výhodami, tyto tapety může být velmi snadno změnit, a to bez zbytečných nákladů. Povrchové úpravy, jako tapetu nebere příliš mnoho času, s výhradou předchozí přípravy stěn, takže mohou měnit se docela často a pokaždé vytvořit jedinečný design.

Moderní krásná tapeta na stěně v bytě

Každá provádějící opravy v bytě, se snaží zvednout krásné a neobvyklé tapety, který bude ideální pro stylistické řešení a napomoci tomu, aby realitu všech kreativních nápadů.

Kvalitní vinylové tapety na stěnách umožňují vytvořit imitaci dřeva, dlaždic nebo přírodního kamene

Velmi zajímavý vzhled a netkané vinyl tapety, které se vyznačují:

 • síla;
 • Paleta textur a barev;
 • Trvanlivost.

Stojí za zmínku, že kompaktní vinyl tapety může napodobit dekorativní kámen, omítky a další. Prostě vypadají skvěle v interiéru a přivést ji v určitém stylu a skutečně jedinečný elegance. Aby se dosáhlo maximálního účinku a dát byt speciální styl, můžete kombinovat tapety, výběr nesourodé odstíny. Velmi zajímavý a neobvyklý překonal stěnový panel v kombinaci s tapetami v různých barvách.

dekor tapetu naznačuje možnost vytvoření dostatečně neobvyklé vizuální efekt, jakož i pomoci přinést harmonii v interiéru. Originalita návrhu lze dosáhnout kombinací různých barev a textur. Kombinací tapety pomáhá kompletně transformovat do místnosti a inteligentně zamaskovat stávající problémy plánování.

Kombinací tapety ve výzdobě stěn přispívá k provádění územní světel akcenty, opticky rozšířit prostor

Navíc tímto způsobem si můžete vytvořit v místnosti prostornější a diferencovat do jednotlivých zón, výběr světlejší tón, nebo pomocí horizontálního obložení.

Před tím, než k výběru tapety, je třeba si uvědomit, že jedna z vybraných barev musí být přítomen v interiéru. To může být pohovka čalounění, záclony nebo textil.

Vypadá to úžasné na výzdobu stěn celozrnné přízvuky, které stojí hranice. Avšak takové vložení může být provedeno pouze na prostém tapetu.

K dispozici jsou jednoduché a zná každý tapetu a velmi neobvyklé, že prostě ohromí a přesvědčí svým designem a textury. Docela zajímavé podívat se puzzle tapety, které pomáhají nejen zdobí místnost, ale také tráví čas s přínosy pro mysl.

Tapety s obrazem optický klam a zvířata se perfektně hodí do interiéru dětského pokoje

Také poměrně kreativní a moderní tapety s efektem optický klam. Pomáhají ponořit se do úplně jiného místa. Aby však bylo možné vytvořit optický efekt těchto tapet správně vystřihnout a pokleit, což může trvat dlouhou dobu.

Pro dětské pokoje jsou ideální tapety zbarvení, které může trvale zaujmout dítě a umožnit mu být kreativní.

Jemné panoramatické tapety na stěny

Docela zajímavou možností je stěna panoramatický tapety, které pomáhají dát prostor velmi neobvyklý vzhled a aby stěna přízvuk Rozeznat a upozornit na sebe. Díky této dekoraci bude potom otevřeno denně vynikající výhled, který skutečně fascinuje a zaujme svou originalitou.

Používání panoramatickou photowall transformovat prostor a dělat to jemnější a elegantní

Předměty panoramatický tapeta je poměrně rozmanitá. Pro ty, kteří preferují rušný život v moderní město je dokonalý obraz s mrakodrapy v New Yorku nebo v Šanghaji.

Za účelem vytvoření podpůrného a uklidňující atmosféru, můžete si vybrat tapetu s přírodou, která příznivě působí na psychický stav. Například, velmi pěkný interiér vypadá třešňových květů nebo neproniknutelné džungli Amazonie.

Vysoká kvalita tisku na panorama tapety dává realistický obraz, takže mohou být rychle a snadno transformovat do každé místnosti dokonale, čímž zvláštní eleganci a originalitu. Pokud umístíte panoramatický tapety na křižovatce stěn, bude místnost stane hladký tvar.

Kvalitní širokoúhlý tapety na stěny

Docela populární ocel široká tapety, protože mohou být mnohem rychlejší vložit a tím se výrazně sníží počet spojů. Velkou výhodou těchto tapet je, že jsou velmi snadno lepit i nezkušeného člověka, protože nemusíte trávit hodně času na vyrovnání množství švů.

Široká sticky tapety nebere hodně času a nevyžaduje speciální dovednosti

Kromě toho, vzhledem k různorodosti reprezentované těchto dekorativních materiálů, je zde možnost, aby skutečně realizovat všechny své sny a kreativní nápady do reality, což vytváří unikátní a jedinečný interiér domu.

Rychle a bez problémů vložit tapety pokoj široká, je nutné striktně dodržovat dostupných instrukcí a pečlivě předem připravit na zeď k ní došlo žádné nesrovnalosti. Kromě toho si musíme uvědomit, že je nutné vložit přes tapetu pouze na suchých stěnách.

Šetrné k životnímu prostředí tapety na stěny: kvalita a spolehlivost

Na uspořádání bytu či domu, mnozí lidé myslí o bezpečnost svých domovů, takže je docela populární a poptávky v posledních letech staly šetrné k životnímu prostředí tapety, které neobsahují škodlivé komponenty a je ideální pro všechny místnosti, bez ohledu na jeho typ.

Jednoduché papírové tapety uznán nejen nejlevnější, ale také nejšetrnější k životnímu prostředí ze všech druhů

Zejména v poptávce ekologické tapety během dokončování v ložnici a dětském pokoji.

Tyto nejekologičtější a extrémně populární považován papírové tapety, protože jsou vyrobeny z přírodních materiálů, dokonale prodyšné a mají rozumnou cenu.

A díky paletě barev a textur, je možné vytvořit jedinečný design interiéru.

Také docela dobré, pokud jde o ekologii textilních tapet. Tyto natahovací látky pomáhají vytvořit jedinečný a nezaměnitelný design, ale musíme mít na paměti, že přírodní materiály jsou předmětem vyblednutí, takže po chvíli oni mohou ztratit jejich dřívější čas přitažlivosti. Nejzajímavější je sametová látka, která mimo jiné je také velmi příjemný na dotek.

Světlý tapety na stěny: bytové dekorace

Jasný, veselá, originální interiéry zdobí unikátní tapety pomocí syté barvy a odstíny - sen mnoha lidí. Nechte světlé tapety měla pozitivní vliv na psychiku člověka, je třeba se naučit, jak správně vybrat barvu, a zápas odstíny.

Při zdobení stěn většinou světlé tapety použity pouze k vytvoření akcenty

Tapety jasných barev na stěnách by měly být použity pouze pro přidělování zvláštním důrazem a je třeba sledovat kombinaci barev, která se nachází na jedné stěně. Tento návrh pomůže oživit životní prostředí a aby bylo přátelštější a vizuálně odcizit zeď. Světlý tapety vynikající práci s tímto problémem prostor územního. Pomáhá rozdělit místnost na několik zón, a to nevyžaduje použití masivních zdí.

S živou tapetu, můžete vytvořit nejvíce neobvyklé kombinace na stěnách a značné rozmanitosti prostoru doma, což je mnohem zajímavější a neobvyklé. Použití světlé barvy se místnost více v teple a pohodlí.

Funkční Mirror tapeta

Zrcadlové stěny pro tapetu objevily relativně nedávno a již získala mnoho popularity a poptávky. Jsou jedinečné, protože mohou poskytnout vynikající konstrukční prostor a zajistit tak další zvukovou izolaci, což je důležité zejména u městských bytů ve výškových budovách.

Konstrukce takového zrcadlového tapet může být velmi rozmanitá, to vše závisí na vašich vlastních preferencí.

Pro vytvoření domácí atmosféru zjemnění a speciální šlechty, musí být zvoleny tapeta matný povlakem zrcadlo vzor.

3D Mirror tapety - je módní trend, rychle získávají na popularitě

Různé stylistické a barev bude vybírat odstín, který je nejvhodnější pro design prostoru v rekreačních slohu.

Neméně zajímavé a atraktivní vzhled v interiéru skla a tapet, který se vyznačuje extrémní pevností a jedinečný styl. Velkou výhodou těchto tapet je, že jsou pomalovatelné, takže můžete rychle a snadno změnit interiér, aniž by na úkor času a peněz.

Jak dešifrovat notaci na tapetu

Každý člověk, který se zabýval tapetu, tváří v tvář s tím, že na válce existují určitá označení v podobě symbolů, není jasné na první pohled. Každá taková označení slouží jako náznak, při volbě vhodného materiálu stěny pro dekoraci.

Každá role tapet má řadu symbolů označující vlastnosti materiálu

Symboly vytištěné na svitky tapety lze rozdělit do několika skupin:

 • Funkce lepení;
 • Odolnost proti vyblednutí;
 • Odolnost proti vnějším faktorům;
 • Funkce během odstraňování;
 • Bezpečnost.

U některých možností tapet vyžaduje určitou lepidlo nebo impregnace. Mnoho možností vyžadovat výběr postavy a jejího správného sestřihu. Navíc, při výběru omyvatelné tapety by měly věnovat pozornost stupni odolnosti proti vodě a dopadu detergentů.

Kombinace tapet v interiéru (video)

Bez ohledu na zvolenou tapetu a zároveň inteligentně promyšlený stylistické rozhodnutí může výrazně transformovat a diverzifikovat interiéru svého domu, což mu dává zvláštní eleganci a jedinečný styl.

© 2017, homeli.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 5 = 11