tepaného železa BBQ

tepaného železa BBQ

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kované grilování pro rekreaci ve volné přírodě

Rozhodně dnes zůstala soukromých domech, vily a chaty na venkově, kde bude speciálně vyhrazených místech, která by zdobí kované grilování. Také, s naprostou jistotou můžeme předpokládat, že levá a lidé, kteří se nelíbilo přijít na čistý, čerstvý vzduch. Camping - skvělá zábava, kde můžete získat pozitivní energii, moře jasných emocí a dobré nálady. A co je výstup do otevřeného prostoru bez piknik s grilem a zeleniny na grilu? Jakmile se pokusíte jídla na otevřeném ohni a uhlíky, budete pamatovat chuť po dlouhou dobu.

Důležité při přípravě jídel pod širým nebem je nejen rozmanitost a jakost výrobků, ale i potěšení a pohodlí vaření. Takže byste měli přemýšlet o tom, včetně takové cenné věci, jako je grilování. Kovaná, obsazení, kulaté, čtvercové, oválné, pojízdný, se střechou a ne, bude se stanou nepostradatelným pomocníkem na dovolenou v každém ročním období.

Forma barbecue, její vzhled a jsou v souladu s atmosférou země. Díky modernímu umění kování produktu je zvláště rafinovaný, trochu záhadná forma. Volba stylů neexistují žádná omezení z rokoka, baroka a renesance až po současné, někdy stávkující krásy a fantazie styly. Proto kované grilování na zahradě se perfektně hodí do každého interiéru a exteriéru. Kromě toho tyto litinové umělecká díla jsou nyní široce používají v restauracích, kavárnách, je třeba poznamenat, že nejen v létě. Taková popularita grilování lze vysvětlit tím, že toto téma je velmi pohodlné a snadné použití. Jsou vyrobeny z odolného žáruvzdorných povlaky, které jsou stabilní a spolehlivé.

Jak bylo uvedeno výše, dnes kované grilování vyráběné ve velkém rozsahu. Díky tomu bylo možné zvolit odrůdy s různými vzory a dalšími prvky, jako je například střecha, posuvným stolem pro řezání masa a zeleniny a speciální oddělení pro špejlí a grily. Přenosné grilování je ideální pro ty, kteří rádi často vybrán k přírodě. Jsou snadno sestavit a nezabírá mnoho místa v autě.

Kované grilování vyrobeny z nerezové oceli nebo z litiny. Někteří s kolečky, díky níž můžete snadno pohybovat tuto užitečnou věc, ale také s plátěnou střechou a střechou, která bude Fry oblíbená jídla venku i za deštivého počasí.

Kované grilování ze střechy jsou ideální nejen pro vaření chutné jídlo venku. Budou také ideální ozdobou vašeho webu. Maso vyrobené v gril na dřevěné uhlí, se ukáže voňavé, velmi šťavnaté a chutné kvůli tepelným účinkům prakticky všech stran. Dnem a bočními stěnami, je smažené a horní impregnuje s vůní kouře.

Kované grilování při správné manipulaci nemá datum vypršení platnosti, což znamená, že mohou téměř do nekonečna, aby potěšili své majitele nejen užitečné a chutné kulinářské speciality, ale také zvláštní atmosféru rodinné teplo, pohodu a tajemství.

kované grilování

Milovníci potraviny, vařené na ohni, často využívat zařízení několik cihel. Takové konstrukce se všemi jeho přitažlivost (nízké náklady), má mnoho nevýhod. To je příliš nízká, což umožňuje přípravu jídla nepohodlné. Dřevo ležící na zemi, špatně zánět, kromě veškeré nečistoty z ohně je na jídlo.

Vyhnout se těmto problémům je možné pomocí kovové mřížky. Kromě široce používané kovu a kamene a cihel grilování. Jedna z mnoha možností moderních grilování - kované grilování.

Jako výkovek používá v Mangalia?

Kování je již dlouho používán Egypťané ošetřené kovové kování v jiném 5-4 tisíciletí BC Stroje, - kovový procesu, přičemž polotovar předpokládá, že požadovaný tvar tváření.

Prostřednictvím kování lze uvést různé tvary maṅgalam. Použitím vysoce kvalitní kovové slitiny umožňuje získat hotové výrobky, které splňují mezinárodní standardy.

Jaký je rozdíl kované železné mříže na straně druhé?

Kované grilování vyrobené z nerezové oceli o tloušťce, která odolává vysokým teplotám. Někdy jsou grily, opracování, která je odlita z litiny. Litinové grily mají významnou nevýhodu, Rušivý trhliny v nich.

Konstrukční kované grilování praktické a snadno použitelné. Většina kované grilování vybavené dalšími prvky, jako jsou krabice, popel, police pro uložení příslušenství (špejle, kleště, držáky na dřevo). Téměř všechny kované grily jsou stacionární, jsou často vybaveny střechou, a tam jsou možnosti pro instalaci pergola s kováním.

Hlavním rozdílem tepané grilování - to je dekorativní, umělecké krásy. Kované grilování odlišný tvar, vzor. existují různé styly pro výrobu kovaných grilování, staré i moderní.

Odrůdy kované grilování

V současné době vyrábí různé druhy padělaných grilování, může to být nejjednodušší verze pro použití v zemi s skládacích nohou, grilování a exkluzivního modelu. Od jednoduchých přenosných grilů na skutečných uměleckých děl vyrobených v podobě kočárů, děla či altán s grilem, může uměleckých kovářů.

V závislosti na funkčnosti kovaných grilování jsou rozděleny do několika typů: klasické kovaného gril, gril, gril s litiny.

S kovanou grilem, obklopen krásnou zahradní nábytek, můžete vytvořit jedinečné místo k relaxaci na zahradě nebo na chatě.

Výroba kovaného grilování - velice pracným procesem. Kované grilování jsou vyrobeny zkušenými mistry kovářství dovednosti, pracují manuálně. Zákazníci si mohou vybrat požadovaný vzor, ​​tvar a barvu výrobku. Žádost o individuální přístup umožňuje každému zákazníkovi, aby produkt, který dokonale zapadá do části krajiny.

Zatímco kované grilování nejsou levné, ale zároveň, každý si může vybrat nejpřijatelnější možnost.

Vybavuje letní kuchyni na chatě

Užitečné informace o skladování dříví

Boudy ruce - tři možnosti

Přidat komentář zrušení odpovědi

 • Mnozí lidé chtějí mít na panství altán s barbecue grily.

 • Čtyři nápady pro zdobení rekreační oblasti u rybníka

  Jakýkoli subjekt vody v této oblasti (malý rybník, obklopený poplatku.

 • Volba místa pro grilování na zahradě

  Jsou-li zahradu, vařit a jíst kebab a ostatní dál.

 • Vybavuje letní kuchyni na chatě

  S nástupem tepla, často chtějí navštívit pod širým nebem.

  Hortenzie - air květina, že multi-barevné "hat"

  Nejlepší galerie

  Otázka - odpověď

  Máte dotazy týkající se návrhu nebo zahradničení? Podívejte se ready-made odpovědi, nebo svůj dotaz!

  ETNOHATA - shop etnické a moderního oblečení od nejlepších výrobců na Ukrajině

  Možnosti grilování s kovářských prvků: návrhového procesu

  Kování dnes zaujímá důstojné místo ve výrobním procesu různých vzorů, včetně a barbecue. Postačí vybavit několik fragmentů kování mangala starou konstrukci dostat původní zařízení pro vaření grilování.

  kovací prvky jsou dnes nalézt poměrně často. Mohly by to být lepší doplňují celkový složení zvláštního odvolání a šarm. Mnozí návrháři směle kované výrobky použité v návrhu, a to jak v exteriéru i interiéru, který je vizuálně vytváří poměrně výrazný účinek.

  S trochou představivosti a úsilí dát vynikající výsledky - kované ohništi.

  Mnohé z těchto produktů jsou vybaveny všemi druhy kovových prvků kování. Opékání na rožni nejsou výjimkou. Takový návrh řešení výrazně zlepšuje, jak se zdá na první pohled, že to je nemožné k dekoraci. Nicméně zkušený přístup zkušených řemeslníků schopný změnit obyčejný kus kovu do uměleckého díla.

  Odborníci identifikovat dva hlavní typy grilů:

  Chcete-li pracovat přijatá Opékání na nejrůznější vzory a modifikace. Kované grily jsou obvykle umístěny v soukromých domech nejsou jediní lidé s penězi, ale i běžní občané, kteří chápou „koření života“.

  Konfigurovatelný kované grilování je individuální. Proto je prodej celá řada modelů s různou svazku a provádění. Takové struktury jsou nejen funkční, ale také mohou zkrášlit žádný yard, mluví o nějaké „izyuminkoy9raquo;.

  Produkce ohřívadla sám již zahrnuje práci s kovem, ve kterém vlastnosti - odolnost vůči nejen oheň, ale i vysokým teplotám. To je poměrně důležitý faktor, neboť využití grilování v účelu a zahrnuje oheň, aby se udržela teplo možnost přípravy jídla na žhavém uhlí.

  BBQ s prvky kování vydrží déle, pokud je konstrukce střechy

  Obzvláště populární jsou kované železné rošty s přístřeškem, protože mají řadu výhod, mezi vrstevníky. Pozitivem takových modelů je připravovat kulinářské mistrovská za všech povětrnostních podmínek. Po chrání všechny střešní krytina a gril, a vaření, a hotový pokrm na přírodním srážek a slunečního svitu.

  Výroba Mangala zahrnuje předběžné projektování, kde jsou vypočítané všechny detaily. Kromě výroby standardních šablon takových struktur, je možné vydat individuální objednávky s přihlédnutím k přání klienta.

  Kované přenosný gril si můžete vzít s sebou na dovolenou

  Mangala krabice obvykle obsahuje větší počet otvorů, speciální účel, které poskytují plnou tah v důsledku cirkulace vzduchu k udržování tepla. Příchozí kyslík není zmírnit plamen, který poskytuje schopnost připravit dostatečné množství masa nebo ryb dostupnými prostředky.

  Pro pohodlí umístění grilu v poli odvedl vybrání pro bezpečné uchycení. V případě potřeby může být BBQ kovací vybavena přídavnými policemi na další umístění dřevěných hotových jídel, kuchyňské nádobí atd

  Mnoho organizací se specializuje na výrobu kovaných hnojiv v různých rozměrech a konfiguracích. Elegance kování dokazuje vysokou profesionalitu lidí, kteří se podílejí na všech fázích výroby. Jako dekorace se zpravidla používá různé kované předměty, jako například:

  V tomto případě může být výrobek uzavřený i otevřený. Kompozice může vypadat takto:

  Kovaný brazier, který vypadá jako trenér - je skutečnou magií

  Originální pazourku s kovanými prvky připomínajícími pohádku

  Mangal - pirátská truhlica skrývá skutečné poklady - lahodný a voňavý šišský kebab

  Žebřík v podobě lesního jelena zdobí jakýkoli krajinný design

  Každý brazier je jedinečný svým vlastním způsobem a je schopen zobrazovat individualitu svých majitelů. Umělecké provedení originálních nápadů z kovu nemůže mít nízké náklady. Nicméně, navzdory relativně vysoké ceně hotového výrobku, modely neztrácejí svou popularitu.

  Doporučujeme také, abyste si na našich webových stránkách přečetli požadavky na domácí grilování.

  Kované žolíky mohou být elegantním darem pro každou dovolenou. Zakřivené linie s bizarními dekorativními prvky vypadají nádherně. Mangaly mohou být umístěny na místě kdekoli.

  Je důležité vědět: Instalace žárovek vyžaduje přísné dodržování pravidel požární bezpečnosti.

  Vytvoření pece s kováním sám

  Navzdory skutečnosti, že na prodej jsou kované palety různých vzorů, je docela možné, aby se podobný design a na vlastní pěst. Tím ušetříte rodinný rozpočet a čas, abyste našli ten správný model.

  Video: Vytvářet kované klenuté ruce

  Chcete-li vyrobit kované frézky vlastním rukama, měli byste mít:

  • svařovací stroj nebo spojovací prvky (šrouby);
  • 5 kovových desek;

  Tip: Tloušťka každého listu by neměla být menší než 3,0-5,0 mm, protože životnost grilu závisí na tom.

  • větvičky pro vytváření drovnitsy;
  • 4 nohy z kovu;

  Je důležité vědět: jak kovové tyče, tak rohy mohou být použity jako nohy.

  • 2 úhly pro připojení nohou;
  • 2 profily pro výrobu rukojetí.

  Schématický obraz oplatky pro návrh s vlastními rukama

  Montáž žárovek se provádí podle klasického schématu. Všechny prvky můžete spojit svařováním nebo jiným upevňovacím materiálem, který je po ruce. Hlavním úkolem je udělat vše velmi přesně, aby konečná struktura měla atraktivní vzhled.

  Problémové oblasti mohou být skryty se svorkami a úlomky kování. Pokud tomu tak není ohnout z vlastního profilu, dávat to tím podobu tvářených výrobků, pak se tyto elementy dekoru je lepší koupit v kovárnách, kov, STROYMARKET. Dnes je malý kování v prodeji téměř libovolné konfigurace.

  Populární prvky kování pro grilování

  Rukojeti, které se připevňují k ohřívači, by měly být obzvláště pečlivé pro pohyblivost přenášení konstrukce z jednoho místa do druhého. Místo svařování je pečlivě vyčištěna a pokryta speciálním nástrojem, který zabraňuje korozi.

  Nemusíte být profesionální svářeč, abyste si sami natáčeli. Jako základ můžete použít tělo šicího stroje s nožním pohonem.

  Pro výrobu originálního ohřívače můžete použít jakékoliv dostupné zařízení

  S minimálními náklady je možné vytvořit dostatečně atraktivní a spolehlivé BBQ, vaření, které vám přinese maximální požitek.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  30 − 24 =