Truhlíky, dřevěný

Truhlíky, dřevěný

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vytvořit pole pro květin s vlastníma rukama?

Pokud si přejete, aby box na květiny s vlastníma rukama, je nejprve třeba se ujistit, že si měl všechny potřebné materiály a nástroje. Jako vhodné řešení ve prospěch, samozřejmě, dřeva. Velikost a tvar si můžete vyzvednout sami, budou tyto parametry závisí nejen na vašich preferencích, ale také o umístění stavby.

Příprava materiálů a nástrojů

Aby se rámeček pro květiny vlastníma rukama, bude potřebovat elektrickou přímočarou pilu, hoblík, bruska, kladivo, čtverec, šroubovák, metr a kleště. Pro nedostatek skládačky, můžete použít pilu. Nicméně, práce v tomto případě bude vyrábět o něco složitější, a tento proces bude trvat déle. Konstrukce se volí v závislosti na dostupnosti vhodného zařízení, mají-li pracovat manuálně, je nejjednodušší způsob, jak by bylo vytvořit jednoduchý obdélníkový nebo čtvercový rámeček. Vzhledem k tomu, zda je k dispozici elektrický nástroj, která vám umožní provádět žádné návrhy. Box na květiny s rukama mohou být vyrobeny z kousků OSB, překližky a různých lišt a desek. Tloušťka druhé musí být rovna 10 mm a více. Aby bylo možné ošetřit povrch a chrání materiál z negativního vlivu hmyzu a mikroorganismů by měla připravit antiseptický prostředek. Dřevo bude vypadat více atraktivní, má-li skvrny, ale fit a jakékoli jiné zbarvení formulace. Upevňovací dílů lze vyčistit pomocí šroubů, hřebíků nebo lepidlem. Poměrně často je průvodce používá jen dva upevňovací metody.

box výrobní technologie pro květiny

Pokud se rozhodnete, aby se pole pro květin s vlastníma rukama, v prvním kroku je použít šířka deska je 20 cm. Z nich bude muset snížit do obrobku, bude to tři dlouhé prvkem, který půjde do strany a dolní části. Zatímco další dva budou použity na koncích. Poslední by měla být o něco širší než dole. Rozdíl bude v tloušťce boční stěny. Podrobnosti, které mají být zpracovány do letadla a pak velký smirkový papír. Podél okraje otvorů se vrtají, 4, musí být umístěna na konci přířezů, zatímco ostatní tři - do boku.

Konstrukční prvky sestavy

Když se vyrábí balkon truhlíky vlastníma rukama, aby při montáži stěn a dna nutnosti použít šrouby o délce rovnající se 50 milimetrů. Teprve potom můžete začít instalovat koncovky. Poté, co je květinový kontejner sestaven, může být povrch broušený, s použitím pro manipulaci s daty jemným brusným papírem. Dřevěný box musí být impregnovány v poslední fázi pomocí antiseptické kompozice, neměli bychom zapomínat ani na jedné straně, zatímco na vnější straně může být výrobek potažený skvrny, je ideální pro tento účel a smaltu nebo lak.

Tvorba truhlíky z palet

Balkonové truhlíky s vlastníma rukama mohou být vyrobeny z palet. Chcete-li to provést, je nutné demontovat staré stojan na oddělených částí, proužky by měly být pečlivě páčením pomocí nehty stahováku. Pokud jde o spojovací prostředky, pak je odstraňte je nutné kleště. Pokud nejsou k dispozici poškozené a shnilé lamely, které musí být odstraněny. Obecně platí, že z těchto produktů je asi deset vhodné desky. Dřevo bude nutné řezat na požadovanou velikost, poté vyčistit pomocí brusného smirkového papíru. V dalším kroku můžete reassemble horního rámu a spodní základnu. Obě části musí být upevněny boční panely, mělo by to být použity na nehty. Kryty pomůže zamaskovat kloubů. Nyní, master může zahájit dokončovací práce pomocí barev a laků.

Pokud se rozhodnete udělat dřevěnou krabici pro květin s vlastníma rukama, vnější povrch může být navržen pomocí dřevěného Spili. Může to být silné větve nebo desky, které vypadají jako plotem. V dolní části potřebě posílit nohy, které by měly být vyrobeny z barů. To bude poskytovat ventilaci a konzervace dřeva v dobrém stavu.

Květiny by měly být umístěny v plastových květináčích, ale alternativně výsadbu rostlin přímo v samotném pole mohou být použity. Předem je třeba položit na spodní části filmu, mít hotový to odčerpá.

Alternativní provedení výrobě krabice

Před provedením box pro květiny vlastníma rukama, velitel musí opatrně přistupovat k otázce výběru materiálu. V podlahové desky, jehož šířka je rovna 10 cm, může být použit jako takový. Pro provedení práce bude potřebovat stejnou sadu materiálů. Výběr výšky nádoby, můžete si vybrat parametr se rovná 40 centimetrů. Poté, co jsou desky spojeny dohromady v rozích lze nastavit tyče. Pokud máte v úmyslu pěstovat v takových přepravek vinné révy, pak je třeba poskytnout podporu. Za tímto účelem by měly být úzké pruhy vyjmout, a pak svrhnout mřížku, která musí být připevněna k boxu již skončil na vnitřní straně.

Tyto pány, kteří chtějí, aby boxy pro květiny s vlastníma rukama ze dřeva, je třeba promyslet každý detail, a to zejména s ohledem na životnost konstrukce. Používáte-li ke zhoršení kvality sušené dřevo, po chvíli budova změní své původní lineární rozměry. To je důvod, proč je důležité nejen pro dosažení souladu s technologií práce, ale také zvolit dobré věci. Vzorek může být použit jako materiál všeho, co můžete najít ve své garáži nebo prolil. Ze starých kusů každodenního života může mít také něco velmi zajímavého. Nicméně, je třeba se postarat o pohodlí rostlin.

Truhlíky - perfektní dekorace pro dům a zahradu

K dnešnímu dni, každý zahradník (amatér či profesionál), chtěl bych, aby se váš web do uměleckého díla. Naštěstí ruský trh, má vše, co potřebujete pro to. Samozřejmě, že nikdo croft není bez barvy. Vyplňují vzduch s nádhernou vůní a krásy v době květu potěší každou domácnost.

Truhlíky s vlastníma rukama

Ale postupem času, vyvstává otázka, kde jsou všechny stejné, je lepší sázet květiny. V prvé řadě je nutné určit polohu místa lůžek. Za druhé, vybrat ten správný truhlíky. Nejlepší ze všeho je, pokud mohou dělat s rukama, protože ne vždy vejde krabice zakoupené v tvaru, velikosti, stylu.

Například, na místě již obsadili celé území pěstování, nebo budovy, a tak chtějí vybudovat ještě jednu květinu. Chcete-li to provést, můžete vytvořit obyčejný květ vana, které nevyžaduje velké peněžní výdaje, a nebude trvat moc času na výrobu.

  1. Musíme vzít normální desku a nakrájejte na takové fragmenty, v závislosti na tom, co výška bude vana. Pak spojit dohromady pomocí šroubů nebo hřebíků.
  2. Za to, že je třeba vzít na překližku a dno opatření, střih, a také připojené k vaně. Pro spolehlivé, dlouhodobé užívání, je doporučeno, aby uvázat lano a namažte akrylovým lakem.
  3. Také pro snadnější pohyb květinové zahradě na jiném místě, můžete opravit úchyty po stranách. Tub připraven.

Výhodou takové truhlíky je to, že při přesazování rostlin neumírají na slunci, protože vana může být převedena na tenyok; ty rostliny, které vybledlé přetáhnout dvorek a kvetoucí přesun do popředí.

Hedge krabic s květinami

Na velkých soukromých pozemcích velmi pěkný bude vypadat živé ploty. Je nutné vytvořit takový počet vaniček, které budou odpovídat délku plotu, a přeskupit je v řadě, osít zelenými rostlinami stejného typu.

Můžete si také vytvořit police na greeny, které zaujímají čestné místo v kuchyni. Následně, to je snadné na mé polici pro pokojové rostliny. Pro výrobu desek potřebných, šrouby, hřebíky, lepidla. Za prvé je třeba, aby dlouhá krabice na květiny, bez vrcholu. Pak desku a vystřihněte ji v jejích třech jamkách (pot), a zajistěte, aby muset krabici tak, aby samotní hrnce byly ukryty uvnitř boxu. Vnější víko krabice směsí lněného oleje a laku olej na bázi tří vrstev.

Tyto boxy jsou dobré, že v případě potřeby je možné vzít ven na čerstvý vzduch nebo na slunci, v případě, že dům není dostatek slunečního světla, což má zásadní význam pro budoucí zeleni.V, hrnce po vybalení z krabice, můžete ho získat a transplantovány jim květiny.

Boxy s květinami na parapetu

Stále více i pro venkovské domy postaveny truhlíky do oken. Pro okenní parapety, které mají zkreslení, je nejlepší, aby trojúhelníkové klíny a upevněte je po obvodu okenního parapetu. Aranžování květin bude vypadat mnohem lépe, a box sám zapadne do své pozice.

V případě, že okno není navrhnout okenní parapet, krabice jsou zavěšeny s konvenčními háky nebo kovové svorky. Ty se prodávají v každém stavebních supermarketů. Je nutné vyplnit políčka zeminy a vysazené rostliny. Půda by měla vyplnit 2/3, jak v dešti je odplaveny a odhaluje kořeny květin. Obvykle v takových hrnce v popředí put rostlin, které v budoucnu budou hradit náklady na pole sám. A druhá řada je plná svěží a malými květy. Čím více kompaktní rostliny budou vysázeny, tím krásnější bude vypadat složení během kvetení.

Samozřejmě, že všechny tyto konstrukce se perfektně hodí do interiéru některého z vnitřní pole. Podle svých vlastností, mají další výhody:

- na základě velikosti, truhlíky To nevyžaduje mnoho zemí. Je-li prostor je omezený, budou tyto boxy umístí dobře po celém domě.

- z krabice, nádoby a hrnce můžete postavit jakýkoliv prostředek v závislosti na náladě a přání.

- To nevyžaduje další péči. Není třeba, aby plevel, volné půdy a zpracování sušených listů květu je mnohem jednodušší, protože nebudou muset sklonit nízká.

- si můžete připravit směs rašelina, písek, keramzitu a vyplnit v boxech, zatímco na běžný zemi najít správné soustředit různé druhy květin je velmi obtížné.

- květinová aranžmá lze spolehlivě chráněny před škůdci a chorobami

- -li na zahradě, tam jsou všechny druhy věcí, jako například poklop z kanalizačního systému, lze ji snadno maskovat vana nebo truhlíky.

Dřevěné bedny pro květiny. Master class.

Jednoduchá konstrukce vertikální zahrady stohovatelných dřevěných beden pro rostliny. Tyto boxy jsou snadno vyrobit a zase malý prázdný prostor v krásné zahradě. Můžete použít tyto boxy pro květiny, ale můžete pod byliny a některé zeleniny.

Chcete-li dřevěnou krabičku pro květiny, budete potřebovat:

Spodní skříňky budou vyrobeny z této desky.

Protože palubě 50 x 200 mm z strany krabic. Je možné použít 50 x 250 mm nebo 50 x 300 mm, aby více krabic, nebo 50 x 150 je užší.

Na přední, zadní a spodní strany krabice ideální suché plátky velikosti smrkového 20 x 90 mm. Jeden může používat běžnými obklady 50 x 100 mm - pak se zásuvka je silnější a levnější.

Pokud vertikální zahradě bude instalována v místnosti, výhodných nerezovými šrouby. Konvenční Steel je levnější, a výsledek je horší, ale z nerezové oceli vzhledem k vnitřku obecně výhodné.

Rabitz, položen na dno krabice, zabraňuje fólie z lámání pod tíhou vlhké půdy, a tím také drenazhiruet.

Film je připojena sešívačku z vnitřní části boxu na ochranu dřeva proti vlhkosti.

→ Kotoučová pila

montáž dřevěných přepravek Guide

Tento projekt je vertikální zahrada je velmi flexibilní a mohou být různých velikostí a konfigurací. Můžete provést tyto boxy až 2 metry dlouhé a tak hluboké, jak chcete. Plánovat počet poštovních schránek a požadovanou konfiguraci, které se hodí nejlépe pro váš prostor, ale nezapomeňte na značnou hmotnost vlhké půdě. pečlivě přemýšlet o uspořádání, tak jak se dělá box pro květiny je snadné, ale mnohem těžší změnit.

První soubor off desky 50 x 200 mm na jedné z dlouhých krabic. Pokosová pila se hodí pro tento úkol dokonale, ale dost a obvyklou kotoučovou pilou.

Řezal deska 50 x 100 x 20 mm a 90 mm kotoučové pily.

Krok 4: Předvrtání

Aby se zabránilo možnosti rozdělení dřeva vyvrtejte pilotní díry v zemi šroubování šroubů.

Krok 5: Připevněte spodní Board 20 x 90 mm s deskami 50 x 100 mm

Spuštění sběrná skříň zašroubováním šroubů nižší ukazovateli 20 * 90 mm, aby desky 50 * 100 mm. Fošny 20 x 90 mm by měl vyčnívat z obou stran o 50 mm, aby se vytvořil prostor pro desky 50 x 200 mm.

Krok 6: Připojit se deska 50 * 200 mm

Šroubování Board 20 * 90 mm k deskám 50 * 200 mm pravidelně používat trojúhelník, aby se ujistil, že vše dopadne obdélníkový.

Krok 7: Řez Raicova

Řez obdélníkový kus oky, velikost spodní části krabice. Proveďte drážku pro vytvoření odvodňovací žlab mezi deskami 50 x 100 mm na dně krabice.

Krok 8: Připojit Rabitz

Umístěte oky na spodní části krabice a připojit jej k deskám sešívačka 50 * 100 mm.

Krok 9: umístěte plastovou fólii

Snížit požadovanou velikost filmu a uvádějte jej vždy společně s vnitřními stěnami zásobníku sešívačky.

Krok 10: Proveďte drenážní otvory

Pomocí šroubováku dělat drenážní otvory ve filmu po započtení okapového ok.

Krok 11: Vyplňte a nainstalovat.

Vyplňte políčka s půdou a zasadit rostlinu. Umístěte krabic v souladu s rozvržení vynalezl vertikální zahrady.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 31 = 35