Tukové karbanátky Není-li vejce

Tukové karbanátky Není-li vejce

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Mazaných koláč s hnědým kůrou před pečením?

Voňavé a chutné domácí koláče a šťastné děti i dospělé. Pečením byl úspěšný, a to nejen třeba dodržovat určitý recept, ale také investovat část jejich duše v procesu vaření. Finální mrtvice, která dá kulinářské mistrovské nádherný vzhled je použít polevu. Vědět, co namazat dorty pro zhnědnutí, majitel nebude jen aby byly krásnější, ale také zlepšují chuť domácích koláčů. Článek představuje nejlepší kombinaci složek pro krásné a velkolepé polevou. Každý kuchař si mohou vybrat produkty, které jsou vhodné k němu.

Tukový koláč kůra pro které bude měkké a ne příliš tmavé? Za tímto účelem, pravidelné pitné vody. Je nutné navlhčit a posypeme hotové, ale ještě horké koláče. To je nejjednodušší způsob, jak dort chutný vzhled. Tuto metodu lze použít, pokud není čas ani sklon vařit směs pro mazání, pokud je dům neměl požadované výrobky nebo v případě, že bytná prostě zapomněl ošetřit povrch těsta těsně před pečením.

S cílem získat na dortu hladké a lesklé kůry, který je odlišný syté barvy, měl by být do vody přidáme trochu cukru. Taková směs by měla být připravena s použitím následujících poměrů: jedna čajová lžička cukru na jednu lžíci pitné vody. Tento sirup je nutné posypat dort dvakrát: na konci těsta kynutí a krátce před koncem vaření.

Na mazané dorty pro hnědnutí? Nejobvyklejší a jednoduchý produkt pro zasklení kuřecí vejce. Kromě toho, tato látka může být použit bez ohledu na typ použitého testu.

Egg zasklení vyžaduje přesnost při práci s ní. Směs se dostal na pánvi, držet se to může koláče během pečení.

Pečení povrch může být mazány jako celek slepičích vejcích a směs tohoto produktu s vodou nebo mlékem. K dosažení účinku světle hnědé s krásným leskem potřebuje trochu bič s vidlicovým proteinu z žloutku a dát na těsto před pečením.

Máte-li použít směs vajec a vody, výsledek bude dopadat lesklý povrch syté barvy. A v případě, kdy jsou použity žloutek a bílá, zřeďte mlékem, z nich vyplývajícího zlatohnědou potěšení milenky lesk a měkkost mazat koláče. Podíl je v obou případech stejná: jedno vejce - jedna lžička tekutiny.

Slepičí vejce není vždy používá v pevné formě. Často se pro zpracování bílé a žloutek pečicí plochu se používá odděleně od sebe navzájem. Níže jsou uvedeny možnosti využití těchto složek.

Pokud tuk dort bílkovin, získáte ostré, křehké kůrky. Předběžný by mělo být trochu rozšleháme vidličkou. Je také možné použít směs z vaječného bílku a malé množství pitné vody. V takovém případě je pečicí povrch je tvrdý a lesklý.

Na mazané dorty pro hnědnutí? Jsem rád, že vyrovnat se s tímto úkolem žloutkem. Jedná se o využití tohoto produktu kůry otáčí velmi světlý a nasycen. Žloutek se používá jak v čisté formě nebo ve směsích s mlékem nebo másla.

Při použití celého kuřete žloutek potřebuje trochu bič to s vidličkou a aplikovat na povrch těsta před pečením. Kůra v tomto případě bude mít zlatavou barvu a jedinečnou jas.

V případě, že dort tuk s žloutku smíchané s mlékem, barva povrchu pečení bude méně intenzivní a méně brilantní. Kůra získává měkkost. A pokud se v této směsi, přidáme trochu cukru, bude to odstranit lesk, bude existovat pouze sytost barev.

Další zajímavá provedení zasklení je směs jednoho vaječného žloutku a dvě polévkové lžíce měkčené máslo. K přípravě by měla být tření s vidličkou uvedeno komponent, dokud není homogenní. Dále je nutné, aby výsledné pasty na povrchu koláče na konci procesu kynutí. Výsledná kůrka potěší milenku své měkkosti, zlaté barvy a krásný lesk. Povoleno nahradit máslo s margarínem.

Rostlinný olej nebo máslo

Tukový koláč před pečením, kůra ukázalo nezvykle měkký? Je lepší použít olej, jak s máslem a zeleninou (slunečnice, kukuřice, olivy, atd). Povrch dortu nebude svítit, ale barva se změní jasný. Když je koláč pečený z listového nebo extrakt z testu, se doporučuje mazat povrch, je rostlinný olej. Krém produkt je vhodný pro čerstvé vody, kvasnic nebo buchty koláče. Mělo by tát a namažte pečicí plochu, když je připraven, ale ještě neměl čas vychladnout. Kromě másla dává koláče jedinečnou chuť.

Tukový dort, který byl růžové a světlý odstín hnědé, bez lesku? V tomto případě je ideální pro ošetřování povrchu silného čaje. Může být použit jako pikantní vařit, a s přídavkem malého množství cukru. Ve druhém případě, kůra barva bude ještě intenzivnější. K tomu se roztok asi 2-3 lžíce cukru na 100 ml kapaliny dělat. Výsledný roztok je nutné dvakrát mazání povrchu těsta: přímo před pečením na několik minut, dokud vařené koláč.

Přidejte sytost barev, můžete použít mouku. K tomu, v přípravě sladkého čaje infuze zavést lžíce tohoto produktu, dobře promíchejte a výsledná hmotnost povrchu mazivo koláč po procesu kynutí.

Tukový dort není-li vejce? Také pro polevy dobře hodí obyčejné mléko. Tento produkt je vhodný pro jakékoliv pečení, bez ohledu na typ použitého testu. Mléko musí být vyhříván. Měly by namažte povrch dortu několik minut před tím, než dávka je připravena. Při používání tohoto výrobku pro zasklení crust hotových potravinářských výrobků bude přitažlivý lesk. V případě, že dort je sladká, je vhodné přidat trochu cukru do mléka. V tomto případě je povrch dortu není tak lesklý, ale barva se stává nasyceným.

Další zajímavé provedení zasklení může být směs skládající se z másla a mouky. Vaření by mělo být takto. Doporučuje se smíchat rozpuštěné máslo s malým množstvím studené pitné vody. Poté, co je potřeba vnést trochu mouky a dobře rozetřete do hladka. Toto zasklení je vhodný pro všechny zkoušky.

V případě, že dort je sladká, doporučuje se přidat do směsi malé množství cukru. To umožní kůře zlatý odstín. Proces pečení povrch jako poleva nutné bezprostředně před vařením. Povoleno nahradit máslo s margarínem.

Může být použit jako polevou krémem. Na koláče s pikantní náplní je dovoleno používat majonézu. Tyto výrobky jsou aplikovány na povrch těsta před pečením. Je důležité, aby vrstva kysanou smetanou nebo majonézou polevou byla velmi tenká.

Pro povrchovou úpravu sladkých koláčů dobře hodí směs se připraví následujícím způsobem. Krém je třeba přidat trochu mouky, dobře promíchejte. Pak zavést rozpuštěné máslo a přivést do homogenního stavu. Tato poleva je nutné zpracovávat povrch těsta kynutí dokončeno. Na dortu by měla posypeme malé množství cukru.

Aby domácí pečení je třeba použít ještě chutný vzhled glazury. Na mazané dorty pro hnědnutí? K tomuto účelu je voda, vejce, máslo nebo zeleniny, čajové lístky, kyselého mléka nebo v různých kombinacích. Vzhled koláče se bude měnit v závislosti na zvolené zasklení. Namazat pečení povrch by měl být čistý, jednoduchý pohyb. Ideální přístroj pro to byl zvláštní silikonové kartáč. Liší se měkkost, snadnost použití a absolutně pošlapané osvědčilo těsto.

Mazaných muffin před pečením, pokud žádná vejce?

Pro mazání můžete použít rostlinný olej. Hotová vdolky tuk se cukerný sirup, tento lžíce cukru se rozpustí v malém množství teplé vody - 3-4 lžíce. To dá sušenek krásný lesk.

Pokud máte nějaký pikantní pečení, to je nejlepší lesk naolejovaný. Pokud sladké, pak potřeme s sladký čaj (dostat lesklé tmavé kůrky) a opět s rostlinným olejem (oslnivé světlo kůrky).

A já jen zřídka použít k mazání koláče, buchty a jiné pečeným vejcem, protože takové mazání kůru dělají, i když růžové, ale tvrdý jako lesklé. A já jsem rád, když na vrcholu pečiva výběrového řízení a měkká, mírně křupavý. Za tímto účelem jsem namazat svůj pečení se zakysanou smetanou, šlehačka s cukrem a vanilkou (k ochucení), a věřte mi, buchty jsou ve formě téhož Ruddy a stejně vynikající.

Aby muffiny či jiné pečivo, otočil chutný na pohled, s "zagarom9quot, můžete promazat horní část těsta jen vodu s cukrem. Často jsem dělat. Můžete dokonce jen voda, například chléb po vodě promazyvaniya stává tmavší kůra.

Pro mazání válců není nutné používat vejce. Za tímto účelem bude mléko dokonale vyhovovat. V případě, že se valí nejsou příliš sladké, mohou být mazány s mlékem a pak je namočte v cukru.

Tmavé kůrky může být získán, potřený tukem muffin sladký čaj.

A můžete péct buchty na první pohled, a pak, jako by se dostat ven z trouby, potřeme máslem - krusta bude temnější a měkké.

Můžete si udělat sladkou polevou 2 lžíce práškový cukr smíchá s 1 polévková lžíce šťáva (mléko nebo smetana), pouze musí být mazány připraven zahřát buchty.

Chcete-li získat lesklý povrch, můžete použít sirupy, které jsou aplikovány před i po upečení.

Kromě rostlinného oleje a vejce, koláče potřená velmi sladký čaj (sladká voda je také hezké), mazat, ne starší než 3 - 4 minut do měkka, jinak to bude hořet kůrku a pečené bude chutnat hořce.

Chléb před pečením mazivo takové složení:

schipotku soda polovina z kyseliny citrónové, 30 ml.kefira, 10 ml rostlinného masla.Inogda nálady přidat kurkuma-dává zlatý odstín. Vylivavayu chléb 3/4, dotlačil lehce pražených sezamových semínek, pak zbytky tuku a znovu lžíce smazyvayu.Vazhno neměli nechat ujít, protože ne potřísněné semena bude mít světlou vzhled a kazí vzhled. Je vždy lepší udržení koncentrace maziva zbytečně barvu kůrky pečení zjistit připravenost. Někdy jsem dabavlyaet trochu vody, tak to bylo vhodné pracovat s mazivem (je-li příliš silný), a někdy je nutné naopak přidat trochu mouky na zahuštění.

Dobrou chuť, budu velmi rád, když radím vám i všem pomáhat.

Není-li vejce, a to je třeba namazat pečení, můžete jednoduše šířit sladký sirup, žádný - nebo jen zamíchat cukr ve vodě nebo ovocné sirupy skončíte, můžete zkusit máslo taky dopadne lahodnou kůrku.

V případě, že ruka neměla vajec, housky před pečením, můžete promazat sladké vody. To se připraví následujícím způsobem: ve sklenici vody přidejte lžíci cukru a promíchejte k úplnému rozpuštění cukru.

Já nejraději s vejcem a naprosto nic nahradit. Ale pokud ne, pak tukem nebo rostlinný olej (v případě, slané pečivo), nebo zředěné cukr a tuk (v případě, že se peče se sladkou náplní) ve vodě.

Místo toho, vejce mohou být mazány s máslem nebo rostlinného (rostlinného) oleje. Můžete mléko (nejlépe celé) nebo smetanu, cukr nebo ovocný sirup. On je viděn rozmazaný bobulové ovoce nápoj. Pokud velmi těsný můžete i margarín.

Buchty můžete mazat silný sladký čaj. Získat pěkné hnědou kůrku.

Rostlinný olej, stejně jako z vejce

Jakékoli Siropchik vaší chuti je v pořádku.

Koláče s krásným opečené krusty - tajemství polevou

Každá rodina má své vlastní triky pro získání chutné pečivo. Jeden takový způsob je mazání horního kůry. Existují různé formulace polevou, a jejich výběr závisí na typu testu, tvar výrobku nebo prostě osobních chuťových preferencí.

Tukové dorty pro zapékání v troubě před odesláním

Každá glazura by měly být použity do těsta po osvědčilo produktu. Ukazuje se, že ne dříve než 5 minut, než si dát na plech do trouby.

Hlavní věc - dávat pozor, protože nemotorné pohyby těsta může být vynechána, nebo dokonce poškodit. Dotek by měl být sotva znatelné. Nejprve musíte namazat horní pečení, a pak po obvodu, takže koláč bude zlatá a chutný na všech stranách. Nerovnoměrné nanášení námrazy opustit bělavé skvrny a pruhy a kazí vzhled hotového výrobku.

Poznámka: prostředek k mazání by měl být teplý, všechny produkty musí být připraven v předstihu a dostat ji z chladničky.

Co je výhodnější použít polevu? Tento nástroj lze použít jako:

 • silikon vaření kartáč;
 • brk;
 • složené do několika vrstev kouskem gázy.

Jak rychle a chutné vařit řepu v kastrolu salátu, sendvičů a jiných pochutin.

Jak vařit gurmánské smažené hovězí maso za jakékoliv příloh, přečtěte si náš článek.

Vezměte na vědomí recepty salátů s uzeným sýrem uzeniny - chuť haze dělá jídlo je neuvěřitelně chutné a originální.

Ale promazat váš výtvor může být různé výrobky. Podívejme se, které z nich jsou důležité pro použití na pečení koláčů, než oni jsou:

 1. Slepičí vejce. Pro tyto účely se obecně používají buď žloutek nebo celé vejce v plném rozsahu. Samozřejmě, že pre-šlehaný tvoří lehká pěna. Volitelně, vejce směs lžící nebo mléčný cukr, ale Poznámka: V tomto případě bude v jedné rovině mírně nasycený;
 2. směs vaječného oleje. Tato varianta je vhodná pro absolutně jakýkoli typ testu. Chcete-li dát jasný kůrku koláče je třeba třít žloutek se lžičkou másla měkkou konzistenci. Pokud potřebujete jen trochu Ruddy koláče ve směsi můžete přidat pár lžic vody a oleje před taveniny;
 3. Smetana. Neměl po ruce mají vejce, můžete najít cestu ven ze situace, nahrazovat to se zakysanou smetanou, s nízkým obsahem tuku a tekutiny, avšak krusta po polevou nebude mít obvyklý lesk. Pro sladké rohlíky na smetaně glazury přidává do mouky a másla;
 4. Milk. Tento produkt lze vymaštěný a před přepravou do trouby a po odstranění z něj. Kůra je zlatá s mírným leskem;
 5. Silný čaj nebo čajové lístky. Takový prostředek se používá hlavně na sladké výrobky. Dává intenzivní sytost barev;
 6. Teplá voda. Zasklení běžné vody změkčuje kůru a ukazuje barevný odstín;
 7. Rostlinný olej. Pokud potřebujete měkké crust produkty, vhodný olej. Z listového těsta potřísněné s polevou před pečením, a kvasinky již po koláč je hotový.

Můžete přidat lesk a zákusky po pečení vytáhl z trouby.

Zde je to, co můžete promazat hotové dorty pro zhnědnutí:

 1. Med sirup. Nejen dává zlatavou barvu a jedinečnou chuť, ale změkčuje a rozjasňuje kůrku produkty. Avšak použití takového prostředku může být v případě, že jste nepřidali do pečiva další koření, nebo jinak bohatá chuť medu všechny přerušují;
 2. Sirup z ovoce a bobulovin. Sladká dušená konzistence pro mazání mohou být připraveny z vody a domácí džem nebo marmeláda. Je lepší používat lehké typy, ideální - meruňka;
 3. Cukrový sirup. Namazat pečení potřebovat teplé čerstvě polevu, bude to nejen pokrytí koláče, ale také vstřebává do kůry. Pro chuť, pokud je to žádoucí, mohou být přidány do sirupu, likéru nebo citrónové šťávy;
 4. Máslo a rostlinný olej. Lesklá kůra v takové formě maziva nebudete brát, ale to bude zlatá a jednotné. Odstín - trochu výraznější.

Experiment s polevou a získat Ruddy koláče s lahodnou a barevné kůry!

Yum-yum))) Jak moc, chtěl vytvořit něco vaření! Právě tam, kde jsou informace o tom, jak si dort. Vidím pouze ingredience pro poleva. Vyzve od toho, co, aby se těsto na tento dort je ve videu !!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

73 + = 79