Tukové koláče, které byly růžové

Tukové koláče, které byly růžové

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Mazaných patty

Domácí lahodný pečivo za všech okolností vše líbilo, takže nikoho lhostejným, děti ani dospělí. Na koláče, vdolky a koláče byly skvělé zábavy, které nejsou dostatečně vařit podle zvoleného receptu. V tomto procesu budete muset investovat veškerou svou lásku a mít jistotu, aby dříve, než pekařské výrobky „posledním řádku“ - glazuru, což zajistí, že koláče jsou nejen chutné, ale úžasné chuti.

Totéž lze promazat před pečení koláčů nebo po něm? Každá žena je věnována tomuto problému, pokud bude péct koláče nebo vdolky. Vzhledem k tomu, co budou mazány záleží na konečném výsledku: koláče jsou růžové a chutný, s měkkým a lesklé lesklé kůry.

Koláče lze promazat před pečením nebo po něm, za použití silikonové kartáč, gázu, sáčky s čajem nebo kartáčem z přírodních husí peří. Nezáleží na tom, co budou použity zasklení, je důležité, aby to s lehkými, téměř beztížného pohyby.

Existují různé možnosti pro zasklívání a každá žena zvolí pro sebe nejoptimálnější, který je vhodný pro určitý typ testu.

Mezi nejčastější a snadno poleva je slepičí vejce. To je používáno jako celek nebo pouze žloutek. S přídavkem mléka, smetany nebo vody a cukru. Pečivo, kartáč s vaječným žloutkem, dostane nejvíce živý a bohatý škraloup. Pro mírnější barvu a lesk žloutku zředěného mléka. Chcete-li získat kůrku pečiva s jasným, ale s méně výrazným leskem na mléko žloutku směsi se doporučuje přidat cukr.

Jako zasklení se používá také k teplého mléka, které je vhodné pro jakýkoliv druh pečení. Chcete-li to po dobu několika minut, dokud vařené placičky s kartáčkem pro mazání povrch teplého mléka a vložíme do trouby dozlatova akvizice. Sladké pečivo a cukrářské výrobky budou mít vynikající a mírně lesklé kůrky, pokud promažte slazené mléko.

Do sladkého pečiva získaných opečené bez lesku lze mazat placička sladký silný čaj. To vyžaduje 2-3 lžíce cukru se rozpustí ve 100 ml horkého svařování. Chlazená směs tukových buchty nebo koláče. Jako „kartáč“ lze použít sáček čaje. Některé ženy v domácnosti jsou také chováni v sladký čajových lístků malé množství mouky (1 polévková lžíce. Lžíce) a kapalná polevu potřísněné výrobky. Výsledkem je, že kůra se stává matnou světlé barvy.

Barvy kůrky mírně se objevil a stal se měkčí, může být připraven, a to i trochu horké koláče navlhčit čistou vodou. Ready-made sladkého pečiva, některé-Weaver hosteska potřísněné slazené vody (soda nebo sladké). V důsledku těchto buchty a koláče získat jasný, lesklý kůru.

K pečivem získal neobvykle měkké kůra koláče mazání žádný rostlinný olej, slunečnicový, olivový, zda nebo kukuřice. Nicméně z tohoto zasklení by neměl očekávat, lesklý kůrku. Rostlinný olej může být mazány před pečení výrobků z listového těsta nebo protahování. Kvasnice koláče nebo vdolky lépe olejem s povrchovou úpravou, ale ještě horké.

Pro všechny druhy koláče a dorty (sladké a kterou ne) vhodný olej zasklení. To se připraví následujícím způsobem: přidá se změkčená máslo nebo margarín a žloutek se rozmělní do hladka (1-2 polévkové lžíce.). Pečivo, kartáč s glazurou, se stává docela měkké, světlé a lesklé kůrky.

Před pečením velmi dobře namazané sladké koláče a rohlíky se směsí smetany, másla a mouky, posypeme cukrem. Pro přípravu glazura, zakysaná smetana, musí být řádně promíchá s moukou a spojit s chlazenou rozpuštěným máslem. Směs se znovu dobře promíchejte, dokud nevznikne homogenní a hladké hmoty.

Každý produkt, před pečením lze také mazány směsí mouky a másla. Měkčené máslo smísí s malým množstvím vody (za studena), přidejte mouku a rub. Tato hmota tukem před pečením koláčů. Pro biskupský chlebíček a koláče ve směsi je třeba přidat cukr.

Samozřejmě, že všechny tyto možnosti, každá žena vybere velmi jednoduché a cenově dostupné. Ale pokaždé s použitím nové mazivo pro koláče, můžete diverzifikovat své pečení slavnostní vzhled. Nebojte se experimentovat v kuchyni.

27.listopadu 2013 | 14:21

25. května 2017 | 11:59

Mám cukrový sirup na konci tuku

 • Džem z jablek v troubě
 • Džem z jablek a řešetlákového
 • Pirožky s masem a rýží v troubě
 • Koláče s zelí odpalované těsto
 • Buchty na opařený mléko s medem

Domácí kuchyně. Recepty s fotografiemi. Jsme vařit a jíst v naší útulné kuchyni.

Koláče s krásným opečené krusty - tajemství polevou

Každá rodina má své vlastní triky pro získání chutné pečivo. Jeden takový způsob je mazání horního kůry. Existují různé formulace polevou, a jejich výběr závisí na typu testu, tvar výrobku nebo prostě osobních chuťových preferencí.

Tukové dorty pro zapékání v troubě před odesláním

Každá glazura by měly být použity do těsta po osvědčilo produktu. Ukazuje se, že ne dříve než 5 minut, než si dát na plech do trouby.

Hlavní věc - dávat pozor, protože nemotorné pohyby těsta může být vynechána, nebo dokonce poškodit. Dotek by měl být sotva znatelné. Nejprve musíte namazat horní pečení, a pak po obvodu, takže koláč bude zlatá a chutný na všech stranách. Nerovnoměrné nanášení námrazy opustit bělavé skvrny a pruhy a kazí vzhled hotového výrobku.

Poznámka: prostředek k mazání by měl být teplý, všechny produkty musí být připraven v předstihu a dostat ji z chladničky.

Co je výhodnější použít polevu? Tento nástroj lze použít jako:

 • silikon vaření kartáč;
 • brk;
 • složené do několika vrstev kouskem gázy.

Jak rychle a chutné vařit řepu v kastrolu salátu, sendvičů a jiných pochutin.

Jak vařit gurmánské smažené hovězí maso za jakékoliv příloh, přečtěte si náš článek.

Vezměte na vědomí recepty salátů s uzeným sýrem uzeniny - chuť haze dělá jídlo je neuvěřitelně chutné a originální.

Ale promazat váš výtvor může být různé výrobky. Podívejme se, které z nich jsou důležité pro použití na pečení koláčů, než oni jsou:

 1. Slepičí vejce. Pro tyto účely se obecně používají buď žloutek nebo celé vejce v plném rozsahu. Samozřejmě, že pre-šlehaný tvoří lehká pěna. Volitelně, vejce směs lžící nebo mléčný cukr, ale Poznámka: V tomto případě bude v jedné rovině mírně nasycený;
 2. směs vaječného oleje. Tato varianta je vhodná pro absolutně jakýkoli typ testu. Chcete-li dát jasný kůrku koláče je třeba třít žloutek se lžičkou másla měkkou konzistenci. Pokud potřebujete jen trochu Ruddy koláče ve směsi můžete přidat pár lžic vody a oleje před taveniny;
 3. Smetana. Neměl po ruce mají vejce, můžete najít cestu ven ze situace, nahrazovat to se zakysanou smetanou, s nízkým obsahem tuku a tekutiny, avšak krusta po polevou nebude mít obvyklý lesk. Pro sladké rohlíky na smetaně glazury přidává do mouky a másla;
 4. Milk. Tento produkt lze vymaštěný a před přepravou do trouby a po odstranění z něj. Kůra je zlatá s mírným leskem;
 5. Silný čaj nebo čajové lístky. Takový prostředek se používá hlavně na sladké výrobky. Dává intenzivní sytost barev;
 6. Teplá voda. Zasklení běžné vody změkčuje kůru a ukazuje barevný odstín;
 7. Rostlinný olej. Pokud potřebujete měkké crust produkty, vhodný olej. Z listového těsta potřísněné s polevou před pečením, a kvasinky již po koláč je hotový.

Můžete přidat lesk a zákusky po pečení vytáhl z trouby.

Zde je to, co můžete promazat hotové dorty pro zhnědnutí:

 1. Med sirup. Nejen dává zlatavou barvu a jedinečnou chuť, ale změkčuje a rozjasňuje kůrku produkty. Avšak použití takového prostředku může být v případě, že jste nepřidali do pečiva další koření, nebo jinak bohatá chuť medu všechny přerušují;
 2. Sirup z ovoce a bobulovin. Sladká dušená konzistence pro mazání mohou být připraveny z vody a domácí džem nebo marmeláda. Je lepší používat lehké typy, ideální - meruňka;
 3. Cukrový sirup. Namazat pečení potřebovat teplé čerstvě polevu, bude to nejen pokrytí koláče, ale také vstřebává do kůry. Pro chuť, pokud je to žádoucí, mohou být přidány do sirupu, likéru nebo citrónové šťávy;
 4. Máslo a rostlinný olej. Lesklá kůra v takové formě maziva nebudete brát, ale to bude zlatá a jednotné. Odstín - trochu výraznější.

Experiment s polevou a získat Ruddy koláče s lahodnou a barevné kůry!

Yum-yum))) Jak moc, chtěl vytvořit něco vaření! Právě tam, kde jsou informace o tom, jak si dort. Vidím pouze ingredience pro poleva. Vyzve od toho, co, aby se těsto na tento dort je ve videu !!

Tukové koláče, které jsou růžové?

Koláče, vyzařuje nádhernou vůni čerstvého pečení nelze ale vzbudit chuť k jídlu. A pokud jsou stále krásné, tak růžové! Žádný člověk nemůže odolat takové pokušení. Na karbanátky byly ryšavý je třeba mazat vejce, čaj vaření piva nebo cukru vody. Podrobnosti čtěte dál.

Pak se kartáček silikonový pečení. Neměla spadnout, snadno se čistí, suší a barví z potravy. Kartáč pružné a měkké, aby se těsto bez ohýbání pod tlakem. Vyměnit nástroj můžete skartovat bavlněné tkaniny.

Tukový před odesláním do pece?

 • se celá vejce (povrch, který má být zhnědlou a Gorny);
 • použití cukru protein pouze (méně růžová, ale velké Crunch);
 • Pouze žloutek (opečené a zlacený).

Recept je jednoduchý: porazit vejce nebo vaječný žloutek (nebo protein), přidat trochu cukru nebo soli (v závislosti na povaze pečení), a těsně před nástupem do trouby mazání dortu.

Pokud si to přehánět a rozšířil příliš silné vejce placičky můžete koupit ready-made snadno vejce zápach.

Varování! Syrové vejce placičky potažený výhradně před jejich odesláním do pece. Mazací ready-made koláče, riskujete nákazy salmonelu, takže vajíčko bude skutečně syrové, a dokonce snad budou zkráceny přímo na dortu.

Kůrka bude nejen zlatá, lesklá, ale měkká. Olej glazura je velmi snadné dělat: mix syrové vaječné žloutky se lžící másla. Rub směs s vidličkou, aby všechny hrudky rozptýlili. Potřete koláče s kartáčem před odesláním do pece.

Tukové karbanátky připraven?

Vody s cukrem. Všimli jsme si, jak hladké, růžové a hladkou kůru na buchtu z bufetu nejbližší kavárně? Často je to zásluha moučkovým cukrem. Přidejte lžíci cukru do vroucí vody 3/4 šálku. Mazaná ready-made koláče.

Sladký černý čaj. Lidé často používají čaj bez cukru, namazat vrcholy koláče. Pak kůra otočí zlatá, ale s jemným leskem. Chcete-li být jako zrcadlo povrch, jako v reklamě, pouze sladký čaj. Namažte karbanátky, aby se vešly do pece, a pak ihned po vyndání.

Pro mazání pečení hostitelka upraven a další produkty, které mají často ruku v kuchyni - olej nebo máslo, mléko (s výhodou také osladit), kyselou smetanu.

Trochu tajemství: pokud chcete nejen koláče byly růžové, ale také chutný zápach? Válcování na sladké mléko, vodu či vejce umýt (v závislosti na tom, co bude použit), špetka skořice nebo kurkuma. Zlatá kůra za předpokladu!

V případě, že kůra je těžké, pak zatímco ještě horké koláče, rub je s kouskem másla a stejný schovat pod ručníkem. Kůra dopadne nesrovnatelně měkké a voňavé.

Kůra může být provedena nejen zlatá, ale i originální. Buchty a koláče může být zdobené prášku. Pečením můžete posypeme mákem, sezamová semínka, slunečnicová semínka drcené nebo mleté ​​mandle, kmín.

Posypeme potřeba před dát do trouby. Zrn není hroutit, nejprve namažte rasstoyashiesya pirohy rozšlehaným vejcem a posypeme - pak budou dobře držet. Mám dva v jednom - a ryšavý, a chutné!

Za pikantní pečení, zkuste tuto volbu - sýr, máslo a česnek. Strouhaný sýr, smícháme s máslem, přidejte drcené nebo nastrouhaný česnek. Tato kaše byla rozložena do malých podélných drážek na rasstoyatsya placiček (můžete je tlačit s tupou stranou nože) těsně před odesláním do trouby. Pečeme doměkka.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 2 =