Tužka obrázky koček

Tužka obrázky koček

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak nakreslit kočku?

Jak nakreslit kočku s tužkou?

Jaké jsou některé jednoduché techniky Kresba kočky, kočky a koťata? Jak může stačí namalovat krásný kočky? Je tam pro něj jakékoliv systém? Je žádoucí, aby ilustrativní vysvětlení použití fotografie nebo video.

nyní "nabrosala9quot; kočička. Na papíře to může vypadat lépe. Pomocí myši nakreslit na papír nebude fungovat. To, samozřejmě, kresba není pro show, ale pro dítě může čerpat někde.

V kostce: Čerpat atraktivní tvář s velkýma očima, výrazné oči kreslit světlici. Tváře, ústa a nos čerpat malý (v porovnání s Glasko), takže kočka budev vypadat hezčí a úžasné. Pak hlava nemůže čerpat v silně, ale jen krátké linky dělat "solnyshko9quot, jen ne tvrdě tlačit na tužky řádku by neměla být tak těžké, jak zde. Potom kočka dostat načechraný. Kreslit Kitty uši a vousy, jak jsem ukázal. Tady je taková kočka.

že nakreslit kočku nebo kotě, Můžete použít diagramy níže, můžete si vybrat kočku pro každý vkus. Hlavní věc je přesně podle schématu a všechny by měly dopadnout v procesu čerpání je třeba pečlivě umýt pomocných linek, a na konci barvy v závislosti na vaší fantazii:

Ale s pomocí tohoto programu můžete nakreslit kotě:

Zde je kompilace lekcí nalezen, Jak nakreslit kočku, na youtube.

První lekce od St. Petersburg umělce Marina medovikovyh. Marina L. komentoval proces kreslení detailů.

Dalším velmi podrobný návod.

A několik různých způsobů, jak kreslit kočky.

Cat - velmi časté pet. Existuje mnoho druhů koček. Kreslit karikatury kočky je velmi jednoduchá, nad mnohé programy byly předloženy v reakci na dítě. Nabízím vám návod na vypracování realistických běžných koček.

Samozřejmě, že se přijít dostanete 100%, je třeba mít na paměti, anatomii kočky se všemi odstíny karoserie a jemných detailů.

a tak kreslit černá kočka v tmavé místnosti tužka v několika fázích 🙂

Vycházíme z náčrtu, pomocných linek a postupně čerpat těla:

Kreslit tvář kat:

Uvědomte si, že proporce hlava se liší v závislosti na množství vlny:

Kreslit srst hlavy a kočky:

Konečný výsledek je následující:

Můžete ozdobit ve stínu nebo kočku. Veškeré podrobnosti o lekci, například podrobný popis anatomie v detailu, jak kreslit oko, ucho, nos kočka dívat se na odkaz.

No, tak se pojďme společně učit risavat kočku a ve stupních)

Stage 1. Začít kreslit kočka, kresba obrysy kruhu:

2. etapa. Začneme kreslení naší kočičí hlavy:

Krok 3. Pokračujeme dorobatovat hlavy:

Fáze 4. Dorisovyvat těsnění:

5. krok. Kresba je téměř připraven:

A teď, po tolika back-lámání práce, přidávat stíny k našemu resunku, čímž kreslení se v objemových jednotkách a kočka bude více vyniknout.

Představují tužka kočka není snadné, pokud ovšem není to karikatura kočka. našel jsem několik vhodných a srozumitelných popisů postupného čerpání. I o ně podělit s vámi.

Na této stránce se učí kreslit hrát kočku (nebo kotě). To by mělo vypadat následovně:

A potom vysvětlit, jak k tomu spící kočku. Sečteno a podtrženo:

Zde je uvedeno, jak tažené kočičí chůzi. To je to, co vyjde jako výsledek:

Karikatura verze Zde vyobrazením dvou koťat:

Zde navrhuji techniku ​​kreslení koček. Nejprve je třeba, aby se kruh a pod ovalchik trupu.

Dále vytáhněte kotě tvář (na obrázku - to je modrá čára), a pak kreslit uši.

Pak nakreslit oči, obočí, nos.

Pak kreslit kožešinové nohy.

Čerpáme trup a ocas.

Ukázalo se, že je to takový roztomilý kotě, které stačí k dekoraci.

Út např cartoon cat.

To je nejjednodušší verze Jak nakreslit kočku simpotichnogo.

Tak, jak nakreslit koťátko pro celý soubor))).

Jak nakreslit kočku dítě. Dítě bude velmi zajímavé nakreslit koshschku, a to zejména pokud máte doma je zvíře.

To je to, co se stalo mně. Ve skutečnosti, to vše závisí na tom, jaký druh kočky, které potřebujete. Realistické nebo cartoonish. Obecně lze říci, že jen kreslit. Na úrovni laika.

Kotě ještě jednodušší. Snažil jsem se androd program. Jak je to s vámi soudit.

Líbilo se mi moc tuto kočku. Toto číslo je obtížné, a to i pro lidi, kteří jsou dobří v kreslení

Pro ty, kteří neví, jak se malovat, můžete vidět knihu "Jak nakreslit jakýkoliv zvířátko za 30 sekund", Vše jednoduše a přehledně zobrazeny.

Tady je další velmi jednoduchý příklad, jak nakreslit kočku v několika fázích.

Obrázek, na kterém je možné nakreslit kočku.

Cat, nebo spíše - cute načechraný kotě - lze vyvodit následující:

1.Snachala nakreslit obecný přehled:

2.Potom - nakreslit oči a ústa s nosem:

3.Potom - směr vlasy a vrcholů v žáků:

4. A dokončení studie všech odstínů a pruhů na kožešiny; kreslit knír

jeden z tužky koček jeden kreslení stupňů je navržena možnost I. Bude rád holky, protože kočka, která se získává jako výsledek velmi sladký a zábavný. a její ladné křivky připomínají panenku Babri v kočičí formě)

Hodně záleží na tom, jaký druh emocí chcete sdělit tento vzor. Například jsem opravdu rád kočku:

Kromě toho, malovat to absolutně není těžké některý začátečník umělce.

Je snadné kreslit a kočka:

To vše závisí na složitosti obrázku a věku umělce. Ten nepatří proč kopání na místě našla nejvíce jednoduchý příklad, bych začít na tomto obrázku:

Zde najdete příklady, jak k tomu jiná zvířata.

Jak nakreslit kočku a kočku s tužkou

Psi a kočky - neuvěřitelně elegantní a krásná zvířata, tak čerpat jeden z jejich zábavu. Pro začátečníky, kteří se v poslední době začaly vyvíjet grafiku vhodné semináře Jak nakreslit kočku s tužkou v etapách.

Vytvoření těchto koček nevyžadují schopnosti, talent či umělecký vkus. V případě, že dítě je požádán, aby nakreslit kočku a čas nazbyt, můžeme omezit vtipné obrázky.

Krok 1: Nakreslete spící kočku s náskok. K tomuto pevné tužka nakreslit kružnici a označte tenkou pomocnou linku. Vertikální čenich jasně rozdělí na dvě části, a horizontální prochází tak, že horní část měla více než polovina kruhu.

Krok 2: Zaměření na pomocných linkách označených v prvním kroku počítáme kočičí oči, nos a ústa.

Krok 3: Označte měkké tužky obrys hlavy. Čerpáme uši trčí srst, ale i zábavné „vortex“.

Fáze 4: Nakreslete zvířecího těla a čerpá ocas. Upozorňujeme, že koťátko byl stočený do klubíčka, takže ocas pokrývá část tlamy.

Krok 5: v poslední fázi tažené tlapek a vousy. Opatrně vymazat guma nadbytečné řádky a značení. Kitten připraveni. Pokud je to žádoucí, může být malované barvy nebo pastelky, nebo jej ponechat, jak je.

To shkodny dítě jako každé dítě. Začít kreslit škodlivý kotě potřebu hlavou. Nakreslit kružnici, přidejte trojúhelníkové uši a obličej barvy. Následoval čerpání trupu a nohy. Hrát s kotě emocemi a ukázat své dítě, které závisí na malé detaily kočičí nálada je znázorněno na obrázku. Překvapení mohou být přeneseny pomocí širokoúhlé otevřené oči; trčí jazyk dodává uličnicky, a mírně posunul směrem k žákům, může být melancholický nebo smutný kočka.

Tento vzor kruhy kočičí tužkou lze provést i dítě, protože je to jedna z nejjednodušších způsobů, jak pro začátečníky. Zvíře je nasáván ze zadní strany, takže není třeba vybírat funkce a dimenzování.

Za prvé, na listu vypracovány dva kruhy tak, aby se lehce překrývat. Průměr spodní části by měl být přibližně dvakrát větší, než horní. Pak se do horní části dorisovyvat uší, a k dolní části - ocasu. Pak nakreslil knírek a vlasy libovolně označen.

Dalším dobrým příkladem toho, jak si můžete snadno a rychle nakreslit kočku s tužkou.

První nakreslit kružnici o trochu víc, a pak se čerpá dovnitř další, menší kruh. Přidejte uši, prvky na „osoby“ a ocasu. Funny spací kotě bude apelovat na děti a budou schopni rychle odvést dítě a povzbudit ho.

Tato skica - kříženec jednoduchých schématických reprezentací a realistické kresby zvířat.

Označte obrys zvíře tenké pomocné čáry, vyrobený pevný břidlice. Náčrt hlavy se objeví ve formě osmiúhelníku, uší - trojúhelníků, trupu - obdélníku nebo válce. Po tom, dělat rozložení pro nohy.

Nakreslíme vodorovnou čáru ve středu hlavy, což ukazuje na úroveň očí. Čerpáme obrys úst a nosu, kulatýma očima. Kreslit brada vousy.

Jasně označovat svou tvář. Detail přitahuje oči, nos, vousy a po tvářích. Měkká tužka nakreslit klků na uších, hlavy a obličeje. Potom nakreslete přední tlapy s drápy a polštářky s podrobnými vzadu.

V konečné fázi úhledně vymaže všechny pomocné linky. Přichází na přelomu kreslit srst. Pro tyto účely je nejlepší, aby se vešly na tužky 2M (nebo 2B), ale můžete použít jiný měkký v principu.

Mnoho lidí si myslí, že realistické portréty mazlíčků - není snadný úkol pro začátečníky, ale ve skutečnosti ne všechny skicy složité. To lze ověřit na příkladu níže uvedených kroků na výšku Scottish Fold.

Scottish fold Kresba tužkou

Scottish Fold milovala mnoho chovatelů charakteru a okouzlující vzhled. Vzhledem k charakteristické rysy tohoto plemene - ohnuté dopředu a dolů uši tyto kočky vypadají tak roztomilý, že můžete pomoci, ale mazlit tento usatika. Nabízíme jednoduchý krok za krokem tutoriál pro začátečníky, jak k tomu kočka tužkou British etap.

V prvním kroku popsaného v tužkou pevné pomocných čar: 1 vertikální a 2 horizontální. Vertikální centrum ukazuje hlaveň, takže je nutné posunout trochu doprava vzhledem ke středu stránky, protože kočka sedí trochu soustružení.

Horizontální by měly být vzájemně rovnoběžné, protože označují velikost očí zvířete. Poté se budete muset začít kreslit obrys tlamy a očí.

Důležité! Kočka byla úměrná vzdálenosti mezi očima by měl odpovídat velikosti oka.

Kreslení nos, pamatujte, že jeho velikost by měla být menší (užší) vzdálenost mezi očima.

Pak tužka M TM nebo ztmavení očí a nosu. Zkušenější umělci, věří v jejich pohybech, můžete použít černou tužku pro tyto účely.

Chcete-li zobrazit kočka byl „živý“, nezapomeňte nechat nevyplněný, bílý prostor, jak je znázorněno.

Ve třetí etapě, budete potřebovat tužky 2M (nebo B2). Opatrně, hladké linie, stínování tahy k zatemnění místnosti kolem žáků. Vezměte prosím na vědomí, že barva se pohybuje od tmy (kolem žáka) a nejlehčí. Potom se pevná látka břidlice, ve směru od nosu, značeno šipkami. Ukazují směr nakreslete vlnu.

Nejměkčí tužka (lepší využití B4 nebo 4M), se zaměřením na šipky kreslit nejvíce tmavé vlasy. A vrchní nátěr v uších by měla být co nejvíce temná.

Pro úplnost, Draw zbývající vlasy. cat ready

Varování! Barva lint závisí na přítlačné síly.

Jak nakreslit kočku s tužkou nebo malovat?

Nakreslit kočku, můžete použít barvy, pastelky, tužky a další vizuální prostředky. Nicméně, pokud jste začátečník, začněte s nejjednodušší je lepší, postupně pohybující se na složitější. Mít zvládl techniku ​​kresba tužkou v budoucnu budete mít snazší čerpat barvy a jiných materiálů. Je to také stojí za úvahu, že pokud budete používat stejnou techniku ​​kreslení výsledků, záleží na individuálních schopnostech každého umělce vždy ji dostane.

Naučte se kreslit kočku po etapách

Nejprve je nutné si uvědomit, co je v těle kočky - to je trup, hlava, ocas, uši a tlapky. Tyto části těla je pouhý číslo: tělo je oválná hlava - mírně zploštělé kruh, uši - trojúhelníky se zaoblenými rohy, a nohy a ocas - podlouhlý ovály.

Dávat dohromady nakreslené tvary

To by mělo být provedeno postupně, jako kdyby priraschivaya části těla k sobě, a to jak v procesu modelovací hmoty. Je-li kočka čenich budoucnost koncipován do obchodování sexu, pokud ucho otočit vykreslit a jeho obrys na obrázku je třeba provést tenčí, takže vnitřek ruky téměř být viděn. Chcete-li kočka pravděpodobnější, že není nutné vypracovat pouze jednu přímku, některá část těla má nepravidelný tvar s nárazy a hladkými křivkami.

Oči a nos do budoucna by mělo být nakreslit kočku v dolní části hlavy poté, co rozlišuje mezi oblastí na obličeji: za prvé, mentálně rozdělit na dvě poloviny, určování, kde se bude jednat o horní mez oka, a pak rozdělí spodní část do tří akcií. Tak ve středu dolního laloku budt plánovaným nosu a pod ní - úst kočky budoucnosti. Vnitřní koutky očí by měla tvoří trojúhelník s dolní části úhlu nosu.

Jak nakreslit kočku načechraný? Na místě starého obrysu plot malé pomlčku - vlny. Není třeba spěchat na místě čerpat ocas koštětem, výsledek bude mnohem čistší a přirozenější, pokud obrys ocasu čerpat jednotlivé chloupky.

V této fázi, stínicí těleso kočka, zcela pokrývat to s malými chloupky, pozorování směr a délku. Prsu a vnitřek souseda nám můžete zanechat Nešrafované oko.

Dělat to, prorisovyvaya živější tučné tahy nohy, trup a hlavu. Tahy by měly jít z obloukových okrajů ke středu. Dálková noha dělá tmavší než sousedé. Dlažby odstínu nosu, obočí a na nohách.

Posílení stíny, přidání vousy a trochu chybné pomlčky na uších, ocasu a tlapky. Voila, kočka je připraven!

Kresba tužkou kočku (a způsob, jak pro začátečníky)

Jednodušší varianta figurálních koček pomocí tužky vizuálně zobrazuje následující schéma:

 1. To líčí kruh a oválný, který v budoucnu bude hlava a tělo zvířete.
 2. Pririsovyvat ve velkém oválu 4 malé oválné - to bude jistě budoucí kočky, a v kruhu nastínit menší kruh - čenich.
 3. Kreslit trojúhelníkové uši, tlapky v podobě dvou malých oválů a plánovaným prostorem pro oči.
 4. Dorisovyvat ocas obloukové forelimbs doplňují podlouhlých oválných částí - nohou, přitahuje oči.
 5. Dokončení počítání částí těla.
 6. Detail kreslí knír, přidejte trochu vlasy na obličeji, připojte kreslení finální vzhled.

Karikatura kočka zbarvení dítě

Kreslit karikatury legrační kočka v anime stylu, který bude dávat spoustu radosti pro vaše dítě je hračka. Sledujeme vizuální pokyny a opakování.

 1. Nakreslete velký kruh rozdělený na 4 části a pod oválu.
 2. Trochu tah na stranu budoucích čenich kočičí uši a rozeznat.

 1. My označujeme nosu, očí a obočí.
 2. Dorisovyvat noha.

 1. Dokončení výkresu obrazu zvířecí tělo (namísto dříve plánována oválu) a ocasem.
 2. Odstraňte pomocnou linku, protáhnout okruh kočka zbarvení a dát Výsledná nátěrová barva roztomilé kotě barvy nebo značky na své dítě.

Další možností, jak vytvořit jednoduchý, ale velmi roztomilý karikatura kočky zbarvení může být viděn ve videu níže.

Zde je několik jednoduchých způsobů, jak líčí kočku, které jsou vhodné i pro začátečníky.

A pomocí krok za krokem diagramy níže, můžete rychle a snadno kreslit kočky různých plemen.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

90 − 87 =