Ucpaný záchod to dělat

Ucpaný záchod to dělat

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Stojaté vody a ucpané WC, co má dělat, jak odstranit blokádu?

Ucpaný záchod - častým problémem, kterým čelí mnoho lidí, kteří žijí v bytech.

Tento jev je velmi nebezpečný, protože v nepřítomnosti aktuálních akčních nečistot lze spustit z toalety, záplavy a záplavy obyvatele bytu ve spodních patrech.

Proto by mělo být co nejdříve, aby tento problém vyřešit.

Záchod může ucpat z následujících důvodů:

 1. Nedodržení pravidel provozování instalatérství. Například se nedoporučuje mýt mnoho toaletního papíru. Blokády mohou být vytvořeny v kontaktu s toaletou hadry, drobných předmětů, jako jsou hračky, atd - Často je běžné, pokud děti bydlí v bytě.
 2. Chyba při instalaci instalatérské vlastních rukou doma.

Voda začne špatně smýt na špatném místě ve vztahu ke stoupačce WC sedátko a chyb v instalaci potrubí. Pokud jsou ventily nebyly nainstalovány nebo kanalizační potrubí, v průběhu klesání tlaku vody v potrubí vyrovnávacími zablokování nevyhnutelná výsledek.

 • Konstrukční prvky. Příčinou zablokování může stát takový směšný důvod jako technická hrubost konstrukce.
 • Než si vyberete nástroj, který pomůže pročištění záchod, je nutné určit rozsah jeho ucpání. Doma je velmi jednoduchý: je třeba nalít do asi jeden litr vody a uvidíte, kolik to trvalo 30 minut.

  Není třeba vypustit vodu z nádrže! Tam je obvykle ne méně než 5 litrů a v případě závažného zablokování, může voda rozlít přes okraj záchodu, zaplavení podlahy.

  Stále je třeba vidět, jak teče voda v kuchyni a koupelně. Je-li odtok nastane normálně, problém místních nemovitostí a jen choulili potrubí vycházející z záchodu. Taková blokáda mohou být odstraněny na vlastní pěst. Ve stejné všudypřítomné porušování vypouštění muset požádat o pomoc odborníků.

  Čtyři Nejjednodušší metody čištění - mechanické (s kabelem), hydraulické, pneumatické a chemické.

  Ale první věc, kterou udělat - se snaží zjistit přítomnost záchodové mísy v objektu trubkovém přilepená. K tomu, dát na gumovou rukavici a položil ruku hluboko do odtokového otvoru. V případě, že objekt je přilepená není příliš hluboká, bude to stačit, aby jej odstranit. V případě, že objekt není k dosažení nebo příčinou zablokování v druhé, bude muset použít jednu z následujících metod.

  Tím, uchýlení se k provazu, pokud je záchod je zanesen do takové míry, že voda sama o sobě nemá listy. Kabel musí být flexibilní a má rukojeť na jedné straně. To je možné zakoupit v každém obchodě pro domácnost nebo instalatéry, nebo přinejmenším, zeptejte se sousedy.

  Vyčistěte potrubí pomocí kabelu, je žádoucí společně - jedna osoba podporuje lano, druhý otočí rukojeť. Otáčení je pro průchod lana přes trubkových úhelníků potřeby. Když se drát postoupila v celé své délce, je nutné jej pohybovat tam a zpět několikrát, aby se uvolnily nahromaděné usazeniny, nebo prosadit hluboce přilepená objektu.

  Než se dostanete kabel ze zkumavky doporučují umístit na podlaze široké tkaniny, druhá vyzvednout otřít a kabel, protože je vytažení ze záchodu. Čištění WC kabel - velmi špinavé, a postup by se měl starat o čistotu předčasně.

  Tato metoda je velmi efektivní, pokud je problém zablokování nahromaděné tělesného tuku. Hadice budou muset provádět tento postup čištění. Jeden konec hadice připojené k vaně baterie nebo dřezu, druhá je tlačena do vypouštěcí misky.

  Pak je třeba, aby přístup do celého prostoru horkou vodou, která bude proudit pod tlakem proniknout do ucpané potrubí. Tato metoda není tak efektivní, jako předchozí, a obvykle vyžaduje více přístupů. Při čištění hydraulického WC ucpané s opatrností. Při příliš silném tlaku teplé vody může vyvolat výstup vody z toaletní mísy na spodních sousedů.

  Tento způsob čištění ucpané potrubí je vytvořit silný tlak vzduchu, který může tlačit na objekt, který způsobil ucpání kanalizačního potrubí.

  Tento postup se provádí pomocí jednoduchého píst. Energické pohyby potřebné k čerpání tento nástroj vzduchu do odpadu, dokud voda začne jít normálně.

  Velmi účinný způsob čištění tuku je použití chemických látek. Nejjednodušší z nich - ocet se sodou. Použijte to takhle:

  1. Za prvé, ze záchodové mísy odstranit nahromaděné vody.
  2. Poloviční balení sody se nalije do odtokového otvoru.
  3. K tomu se vlije 200 g octa.
  4. Počkejte asi hodinu, dokud se nestane chemickou reakci.
  5. Vlije do misky 3 litry vroucí vody.

  Takový způsob není možné použít při připojování zvlnění je vyrobena z umělé hmoty, protože zpracování je s vroucí vodou může vést k jejímu prasknutí. V takové situaci je lepší použít jen horkou vodu, nebo hledat jiné způsoby, ve kterém uvádí, jak čistit záchod.

  Namísto sody a octa se doporučuje použít speciální nástroje pro vyčištění ucpání. Nyní v obchodech můžete najít mnoho chemických látek používaných k těmto účelům. Musí být použity výhradně v souladu s pokyny - všemi prostředky jejího způsobu použití.

  Práce s těmito nástroji jen muset nosit gumové rukavice, a vzduch v místnosti by mělo být dobře větrané. Žádná z chemikálií nemají jednat rychle, takže musíte být trpěliví.

  Co firma - výrobce armatur si vybrat?

  Jak zabránit ucpání

  Odstranění blokády - nepříjemné procedury. Je to mnohem jednodušší přijmout určitá opatření, aby zajistily, že toaleta není blokován. Chcete-li to provést, použijte následující pokyny:

  1. Nedovolte, aby cizí předměty do záchodu. Dokonce nežádoucí hodit příliš mnoho toaletní papír a hygienické výrobky.
  2. V případě, že voda je vypouštěna není příliš rychlý, je třeba zkontrolovat, zda se práce fanovy mozků správně.
  3. Pravidelně, alespoň jednou za měsíc, měla by být provedena preventivní čištění odpadních vod. To je nejlepší pro tento účel použít speciálních chemikálií.

  Ucpaný záchod - jsou tak velký problém, protože by se mohlo zdát. Eliminovat blokádu může být celá řada způsobů uvedených ve videu:

  Ve většině případů, můžete se s tím vyrovnat sami o sobě, aniž by se uchylovat k instalatérské služby.

  Hlavní věc - dávat pozor, uchýlit se k opatřením, která mohou vést k problémům se sousedy z horních nebo dolních patrech.

  Zablokování - Je to velmi nepříjemná záležitost. Dříve kupovat drahé nástroje pro čištění blokád. Po přečtení informací zde, uvědomil jsem si, že by mohla zachránit pořádek částku. A musíme vše - sodu a ocet. Teď budu chytřejší. Pokud se něco vážného, ​​pak, samozřejmě, aby se instalatéři muset zvládnout. Budu držet výše uvedených tipů, které vám pomohou zabránit ucpání.

  A teď máme všechny nové rozvody změnila v minulém roce. A není tam žádný problém. A ještě než jsme měli kabel, abyste uvolnili zablokování. Rozptýlené sousedi + staré instalatérské, to je ideální kombinace pro pravidelné blokády. Ale o hydraulickém způsobu Poprvé jsem to slyšet. Beru na vědomí.

  Najednou ucpaný záchod: co dělat doma?

  Téměř všichni čelí stejným problémem: toaleta je ucpaná, co dělat doma? Někteří se rozhodnou zavolat instalatéra nebo reklamy z úřadu bydlení. Ale toto řešení není vždy vhodné. Odborníci mohou pocházet volat jen pár dní. A čekat tak dlouho, z pochopitelných důvodů, je prostě nemožné, a to zejména v bytových domech. Je třeba učinit rozhodnutí a provádět nouzové práce doma na vlastní pěst. Aby bylo možné správně přistupovat k problému, je nutné znát příčiny a podstatu vzniku tohoto nepříjemného jevu. To znamená, že s vědomím toho, co ucpaný záchod, můžete rychle najít způsoby a prostředky pro její čištění.

  Obvykle je blokáda na záchodě je vina samotných vlastníků. Samotný sanitární techniky nemůže ucpat. Výjimkou jsou případy, kdy je zařízení v desetiletí použití, vyčerpaný voda je bohatá na vápník. To vede k tomu, že vodního kamene o tloušťce vytvořené na vnitřních stěnách potrubí. V průběhu doby, průchozí otvor je zúžen tak, aby oplachovací kapalina projít se značnými obtížemi. Ale to je poměrně vzácné, protože instalatérské se nepoužívá tak dlouho.

  Hlavním důvodem, že toaleta je ucpaná, a to následovně:

  1. 1. Nesprávná montáž. Vzhledem k tomu, produkt je připojen ke kanálu pomocí vlnité trubky, aby se dosáhlo kompletní Vodotěsnost spoje použít lepidel. Chyba je nadměrné množství této látky. Srážela v zátoce, ale do značné míry ji pokrýt. Na tento římsu zvedl vlákna, vlasy a jiné předměty, se postupně zužuje kanál. Dříve nebo později budou ucpat odtok. Zvlnění může být zkreslený během instalace nepřesné a ucpání toalety vyplývá ze skutečnosti, že ohýbá ucpané odpady vypouštěny do kanalizace.
  2. 2 tělo tvorba tuku. Sloučení do mísy zbytků potravin je poměrně časté. Zpravidla jsou to tuky a sádlo horké. Poté, co ve studené vodě, ale rychle se v pohodě a přilnout k vnitřním stěnám mísy kanálů. Tyto usazeniny nezasahují tlak vody nebo vakua. Ale nová odpadní tuky bude pokračovat v procesu zúžení odtokových kanálů.
  3. 3. Nesprávná likvidace technologických odpadů. Nejčastějším důvodem, aby voda nezmizí po spláchnutí jsou hygienické ubrousky. Nechtěl být viděn kolem, mnohé ženy jsou povoleny na záchodě osobní hygienické potřeby. Sorbent, že obsahují okamžitě nabobtná. V důsledku toho je těsnění přilepená a zcela blokuje průtok vody. Další chybou je, aby zaplnil kočky splachovací pot. Stlačený zvýšení piliny značně objem při kontaktu s vodou.
  4. 4 Oprava bytu. Po použití se cement suspenze plniva zůstává špinavé kontejnery. Zpravidla se směs promyje a kapalina je odváděna do záchodu. Těžké částice padají na dno kanálu a ztuhnout. Tvořil velmi silné usazeniny. Pomohou zajistit, že záchod bude neustále překážet.

  Ucpané toalety ihned po instalaci, a podléhá instalační techniky, může to být konstrukční vadu výrobku. Ve snaze o kompaktnost výrobců zapomenout na tomto konceptu jako kanálové kapacity sanitární zařízení.

  Pokud se náhle ucpaný záchod, je nutné ke zjištění příčiny tohoto. Řádně provedena diagnóza závisí na volbě způsobů a prostředků k řešení tohoto problému. Za prvé, musíte pochopit, záchod je ucpaná nebo ucpání vytvořené v kanálech. Chcete-li to provést, otevřete kohoutky v koupelně a v kuchyni a uvidíme, jak to funguje mozků. Pokud je vše v pořádku, pak je zablokování je vytvořeno na záchodě.

  Pak je třeba, aby se pokusili najít místo, kde se vytvořily bariéru. Nejdříve je potřeba vyprázdnit kapalinu, která naplněný pohár až po okraj. Můžete použít kbelík a džbán půl litru. Pak je třeba, aby na gumové rukavice ruce a držet ho co nejhlouběji do odvodňovacího otvoru, můžete použít pevnou plastovou tašku. Pokud se cizí předmět blízko, to může být pocit po hmatu. V tomto případě, můžete se pokusit odstranit ručně. V případě, že blokáda vytvořený v hlubinách záchodové mísy, budete muset použít jednu z dostupných prostředků čištění zařizovacích předmětů.

  S použitím standardního píst

  Plunžr je nejvíce jednoduchý, ale velmi efektivní zařízení pro čištění mozků v zařizovacích předmětů. Jedná se o gumový polokoule namontované na rukojeti. čištění princip je vytvořit vysoce tlaku nebo podtlaku v oblasti ucpání. Než začnete, je třeba přijmout opatření k posílení zařízení. Pryžová krytka neodletí rukojeť (což se stává docela často), musí být přišroubován k dřevěné 2-3 šroubků.

  Použití píst technika je velmi jednoduchá. Nejprve je třeba, aby se pokusili použít vakuum. Zařízení je tlačen tak daleko, jak je to možné do odtokového otvoru. Je tlak, po kterém pístové ostrými záškuby u konce. Akce se musí opakovat několikrát. Pokud to nepomůže, pak se aplikuje tlakovou silou. Víčko se aplikuje na okraj výpusti a je vyrovnán s střihem v kapalině. Poté, co že je silný tlak produkt dolů. Tato operace se opakuje až do požadovaného výsledku.

  Je-li píst na dosah ruky není, to není problém. Není potřeba běžet za ním do železářství. Nahradit toto zařízení může být plastová láhev o objemu 1500 ml. Jeho průměr odpovídá velikosti odtokových většinu modelů toaletních mís. Musíme snížit postavu dně láhve a utáhněte krku zátku. Metoda pracuje podobné akce s pístem.

  Ne vždy je možné vyřešit problém s WC pulzování pomocí ventilu. Tlak vody a vakuové bezmocná proti překážkám zhutněných a stlačené do dřezu. Tyto blokády mohou být zničeny pouze mechanickým působením. Jak to udělat, je nejlepší použít hada speciálního instalatéra. Pracovat doma je dost produkty až 5 m.

  Zdravotnická kabel je ocelová svazek zkroucených ocelových drátů pevné. Některé modely jsou vyrobeny z nerezové oceli. Při stisku jednoho konce rukojeti, přizpůsobené pro rotaci. Druhý konec je opatřen závitovou špičkou. Na odstranitelný hrot pevnou tryskou ve formě vrcholků a gaffu šroubu. S jejich pomocí, děrování se provádí útlum zablokování nebo zabavení jednotlivých fragmentů.

  Před čištěním se doporučuje připravit nádobu pro odpadky a hadry na otření nečistot, které nevyhnutelně dochází v průběhu těchto operací. Kabelový konec s tryskou vložen do dřezu a tlačil hluboko do něj. Jakmile je odpor, je nutné ke spuštění otáčení rukojeti ve směru hodinových ručiček. V závislosti na typu cizího předmětu uzavřením mozků, to zlomit nebo vytáhnout. čisticí postup se opakuje, až dokud se voda začne odtékat volně pryč od záchodu.

  Pokud jsou pravidelně vytvořeny blokády a mají hustou strukturu, je vhodné koupit hada napětím instalatéra. Napínací mechanismus převádí pružnou hadici do podoby kopí, která je snadno proniká nejvíce pevné překážky. Po skončení hada instalatéra je třeba očistit od nečistot, vysuší a mazána mazacím olejem nebo tukem, aby se zabránilo korozi. Skladovat výrobek má být zabalen v suchém místě při husté olejovité látky.

  Použití chemikálií

  Není had Každý apartmán instalatérskou uchovávány na bezpečném místě. Je to tak zvláštní věc, že ​​to mají jen profesionální instalatéry. Dokonce i na železářství ne vždy podaří najít tento produkt, protože to není zvláštní požadavek. Zbývá pouze úspěchy v chemickém průmyslu. Naštěstí jsou prezentovány v poměrně širokém rozsahu téměř každý sklad chemikálií v domácnosti. Prostředky pro odstranění ucpání se vyrábějí ve formě gelů, roztoků a prášky.

  Než si koupíte výrobek pro čištění záchodové mísy, musíte vědět, co se skládá ze soustavy kanalizace. Určité omezení se vztahují na kov. Ten může do značné míry trpí účinky zásadou nebo kyselinou. S ohledem na keramiky a plastu jsou prakticky bez omezení. Abychom pochopili rozsah různých léčiv, je vhodné si přečíst návod na obalu. To vám pomůže učinit správná volba. Jde o to, že některé prostředky alergie mohou nastat u lidí.

  Působení chemikálií na bázi rozpuštěné organické součásti obstrukce a porušení pevnosti a struktury mechanických objektů klesly do odpadu.

  To může trvat od 30 minut až 2-3 hodin. Přípravky jsou proudí v množství, která je určena instrukce. Předem z nádoby je třeba balíky kapalina, znamená to, že koncentrace byla v požadovaném stavu. Pokud je to nutné, tento postup se opakuje, dokud máčení až voda začne volně proudit do kanálu.

  Pokud není k dispozici specializované prodejně, můžete použít potravinářská chemie, která je v každém domě. Hovoříme o sody a octa. Za prvé, ve dřezu je naplněna balení sody. Potom se nalije do sklenice octa. V důsledku míchání tyto látky vytváří koncentrovanou alkálií, který koroduje prakticky všechny. Po 20-30 minutách se nalije WC by 1-1,5 litru horké vody. To posílí účinek alkalických a rozpustí zbývající tuky. Po několika minutách můžete zkusit smýt WC. Není-li dosaženo pozitivní výsledek, je třeba přejít na jiné metody.

  To tak se stane, že najednou ucpaný záchod a pod paží není vůbec žádným způsobem k nápravě tohoto problému. Přijít na pomoc obyčejné vody, zahřeje na teplotu varu stavu. Použití vysokých teplot může zničit prakticky všechny organické blokády. Nicméně, vařící voda musí být používán velmi opatrně. Z ostrého poklesu teploty může prasknout kameninový materiál záchodové mísy. Z tohoto důvodu je nutné předehřívat teplou vodou a fén. Poté se můžete bez obav dát do odpadu několik litrů vařící vody. Pokud je soda, pak její přidávání do vody jen zlepšit čisticí účinek. Když se voda ochladí trochu, je třeba se držet ruku v umyvadle a snaží se zničit překážku vytvořil. Ihned poté je třeba k vyprázdnění nádrže.

  Poněkud složitější k vyřešení problému s pulzující WC, v případě, že blokáda vytvořený v zvlnění.

  Postupujte takto:

  • vypnutí vody v nádrži;
  • Odpojit pružné hadice;
  • odšroubovat a odstranit upevňovací šrouby;
  • přesunout do záchodu na stranu tee kanalizace;
  • odstranit zvlnění z WC a vytáhnout ji z plastového potrubí.

  Je-li zvlnění protáhl natolik, že je nutné demontovat toalety zmizí. Dost rozdrtit vlnité trubky a odpojte jej z kanalizace.

  V návaznosti na demontáž čištění ucpání ve sklepě. Chcete-li to provést, můžete použít jakýkoli improvizovaný materiál. Nejjednodušší způsob, jak čistit záchod a potrubí je použití pružné hadice pro sprchu. To lze snadno odstranit, má dostatečnou pružnost a tvrdost pronikat do těch nejnepřístupnějších míst kanalizace.

  Ucpaný záchod, co dělat doma

  Na rozdíl od rustikální chatě s latríně ve dvoře, moderní dům má teplé koupelnu uvnitř místnosti, které poskytují komfort a pohodlí pro lidi. V provozu sanitárních zařízení jsou pravidelně selhat a nejhroznější spánku hosts je ucpání toalety. Je důležité, aby se zabránilo vzniku dopravní zácpy ve výpusti, takže je nutné vědět, jestli toaleta je ucpaná, co má dělat doma.

  Ucpaný záchod může být odstraněn vlastníma rukama doma

  Ucpaný záchod, co má dělat doma. Mezi hlavní příznaky a příčiny

  Jaké jsou první příznaky tohoto nepříjemného jevu, a zda je možné čistit záchod na vlastní pěst, aniž by se uchylovat k instalatérské služby?

  Hlavní vypouštěcí ucpání indikátory

  Výskyt alespoň jednoho z následujících příznaků znamená, že vypouštěcí trubka v toaletní nebo kanálové ucpání došlo:

  • Vzhled odolného zápachu;
  • voda jde fuč velmi pomalu nebo vůbec ne ven;
  • Vzhled výkalů v záchodové míse kanalizační trubky.

  Na ucpání může indikovat pomalý odtok a nepříjemný zápach z kanalizace

  Jaké jsou příčiny ucpání záchodu a co dělat v případě, že kanalizace nemá jít pryč? Ucpaný záchod může čelit vážným problémem, a proto je důležité identifikovat zdroje tohoto jevu.

  Možné příčiny dopravních zácpách v kanálech

  Instalatérské odborníci volat tyto faktory vedoucí ke vzniku takového zablokování:

  • nesprávné instalace odpadního potrubí;
  • nesrovnalosti v provozu záchodu.

  Pokud byl kanalizační potrubí položena v rozporu s technologickými standardy, jako je například nedostatečná svahu, při vybití dochází k postupnému nahromadění sedimentu v potrubí. V průběhu času, může to vést k ucpané. Kromě přírodních produktů lidské činnosti, voda obsahuje minerály, které jsou také uložené uvnitř trubky.

  Dodržování doporučeného stupně trubek, kdy bude instalaci kanalizace zabránit ucpání toalety v budoucnu

  Další příčinou ucpání kanalizace je nedostatečná kanalizační větrání.

  Důležité! Chcete-li správně fungovat odpadní vody, vzduch musí proudit do stojanu trubek, nebo snížení ceny kapalných uvolňováním, který může také dojít k zaseknutí.

  Ale nejčastější příčinou ucpání toalety - to je nesprávné použití jeho osoby. Nepřemýšlím o důsledcích, domácnosti nalije do nejrůznějších záchodové špatně rozpustných látek. Důvodem pro vznik blokády se uvolňují do odtokového potraviny odpadnímu potrubí s velkými částmi, stelivo pro kočky, velké kusy papíru a podobně. Někdy hostitelka náhodou se špinavou vodou může být nalije do záchodové hadr na čištění podlah.

  Aby bylo možné vyhnout se dopravním zácpám a blokády, se nedoporučuje nalít do mísy potravinových zbytků, koček a dalších plniv střídmě položek

  O prevenci, aby se zabránilo zanesení záchod budou popsány níže, a nyní zvážit otázku svépomocné zátku, umístěnou v odpadní trubky.

  Určování polohy a rozsah blokády

  Před zahájením procleaning záchod, musíte zjistit, co způsobilo ucpání, kde se to stalo, a co je jeho stupeň. To bude záviset na volbě metody a prostředky k řešení tohoto problému.

  Kontaminace může nastat jak v čistírenských stoupačce a místně do mísy potrubí. Chcete-li zjistit ucpání místo, je třeba zkontrolovat, jak jde do stokové vody ve vaně nebo dřezu.

  Pokud nízký odvod vody kapacita je vidět všude, problém je soustředěna ve stoupačce a v domově pro čištění stok je pravděpodobné, že selže.

  Aby se ujistil, že blokáda je do záchodu, je třeba zkontrolovat odtok vody a další spotřebiče

  V tomto případě, je-li voda v obou instalatérství poukazuje na to, v normálním režimu, kanalizační stoupačce způsobem a ucpané toalety. Co dělat, doma v této věci a zda je možné vyrovnat se s tímto problémem na vlastní pěst?

  Možné varianty pro řešení zablokování

  Existuje několik způsobů čištění kanalizace, záchodové mísy:

  • chemická - s pomocí speciálních chemických látek;
  • Lidé - s pomocí domácí opravné prostředky;
  • Mechanické - pomocí instalatérské nářadí.

  Je-li WC ucpané, co dělat v první řadě? Za prvé, určit požadovaný stupeň obstrukce. Pokud jde voda do kanálu, i když pomalu, míra zanesení nečistot může být popsán jako malé.

  V případě vážné ucpání odpadní voda se neobejde bez volání znalce

  Máte-li podezření, že odpadní potrubí tuhá špatně rozpustné předměty, jako jsou toaletní papír zanesením došlo nebo rohožka, zkuste jej odstranit odtud přímo do rukou. Tento postup může být velmi rychlý a efektivní. Za prvé, je třeba se chránit tím, že nosí rukavice na rukou, a případně uzavřete nos gázou obvazem. Pak dal ruku do odvodňovacího otvoru a najít příčinu zablokování. Hadr a velké nečistoty snadno vytažen z trubky ručně.

  Je-li blokování není spojena s vidlicí pevných objektů, a pak čistit záchod odtokové potrubí může speciálních chemických prostředků.

  Mezi nejčastější nástroje k odstranění zácpy na záchodě - píst a instalatéra hada

  Eliminace zanášení chemikálií

  Mezi nejčastější způsoby čištění WC je „krtek“, „Tiret“, „FCPF“ a další známé chemikálie pro čištění kanalizačních trubek. Použijte tyto léky pouze v souladu s pokyny.

  Důležité! Při čištění toalety, nepoužívejte množství různých chemikálií pro domácnost ve stejnou dobu, mohou reagovat a bude jen zhorší situaci.

  Po odstranění ucpání chemická metoda by měla být důkladně propláchnout toaletní odtokovou trubkou několika litrů vody.

  K čištění blokádu není nutné zvyšovat doporučenou dávku, a používat více chemikálií najednou

  Lidových prostředků k odstranění ucpání kanalizace

  Pro ty, kteří dávají přednost co nejméně používat agresivní chemikálie v domácnosti, je alternativní metoda k odstranění ucpání. Pokud ucpaný záchod je čistý v domě, aniž by se uchylovat k populární chemických léků? Nejjednodušší lidový lék pro čištění kanalizační potrubí - je jedlá soda. Půl pack obyčejná kuchyňská soda, aby se rozpustil v misce s vodou, dobře promíchejte a čekat. S malým blokád tento aktivní alkalický bude rozpouštět usazeniny uvnitř odtokového potrubí a čištění záchodové mísy.

  Eliminovat malé zablokování toaletu lze použít obyčejnou jedlou sodu

  Mechanické metody odstraňování ucpání

  V případě ucpání toalety nebo chemická lidových nápravná opatření přetrvává, je možné použít jednu z provedení mechanického čištění.

  Velmi často majitelé hodil do záchodové různých malých částic, jako jsou například kočičí plniva, což rovněž vede k ucpané WC. Pokud došlo k ucpání toalety stelivo pro kočky, dopravní zácpa, můžete prorazit tohoto mrtvého bodu pístu. Tento Uponor nářadí je třeba dát na odtokové díry a energicky „pumpu“ stiskem na rukojeti. Průměr pístu musí být větší než průměr mozků do jeho gumové části zcela pokrývá WC odtok. Vytvořený pokles tlaku v potrubí nebo vysunutí nečistot směrem ven nebo se sníží do kanalizace.

  Cork od velkých objektů nebo domácího odpadu lze eliminovat pístem

  Užitečný tip! Jako nejúčinnější čisticí píst je žádoucí uzavřít odtokový otvor ve všech instalatérské bodech, včetně horního otvoru odtoku v koupelně.

  Složitější blokáda v WC kanalizačního potrubí je možné čistit pomocí improvizovaných prostředků, instalatéry zvané „fiktivní“. Malý pytel naplněný pískem a pevně svázaný provaz. Pytel, spolu s odvodňovací miska náhle snížen do otvoru, hmotnost zátka vytlačování a vypouštěcí trubice. Tato metoda je zvláště efektivní, když ucpaná toaleta toaletní papír. Po děrování „panenka“ vytáhl z vypouštěcích otvorů a toaleta se dobře promyje.

  S složitější potrubí ucpané WC lze překonat pomocí po domácku „panenku“

  Těžká ucpání záchodu lze eliminovat had instalatér je. Tento nástroj se používá k odstranění mechanické překážky a je hustá a dlouhá kovový drát, který má rukojeť na konci. Snížení konec kabelu do kanalizace a do záchodové mísy, pomalé posouvání rukojeti dále podporovat své vnitřní trubku. Postupně se lano dosahuje korek a prosadit to. Tento postup je třeba opakovat několikrát, aby se dosáhlo maximálního účinku.

  Důležité! Všechny metody, včetně mechanické, po důkladné mytí naznačují, misku a odpadní potrubí s velkým množstvím vody s přídavkem sody nebo speciálních čisticích prostředků.

  Sanitární had pomoci vyrovnat se s vážnou a hluboce zakořeněná v výtlačného potrubí zátkami

  Preventivní opatření, aby se zabránilo ucpání toalety

  Na záchod, aby správně fungovaly, je třeba dodržovat určitá pravidla fungování hygienické místě a pravidelně provádět preventivní postupy.

  Nejčastěji ucpané toalety příčiny jsou všechny produkty z lidské činnosti.

  Důležité! Velké a pevné potravinářské odpady, nerozpustná plniva, toaletní papír, zkažené ovoce, zelenina a jiné cizorodé látky nesmí být likvidován na záchodě!

  Předtím, než si nalít do záchodu fermentované nakládané rajčata nebo kyselo, je třeba vypustit kapalinu do samostatné misce a pevné části hodit do koše. Kapalina může být nalita do záchodu. Aby nedošlo k ucpání kanalizace, je třeba použít stelivo pro kočky umístěny v samostatném sáčku a vzít do koše (nebo recyklovat jakýmkoli jiným způsobem, například, že hnojení půdy).

  Pravidelné čištění a zpracování speciálních toalety pomůže zabránit dopravním zácpám a ucpání kanalizace

  Užitečný tip! Přibližně jednou za tři měsíce, toaleta musí být zpracovány speciálními prostředky proti vzniku solných ložisek.

  Tyto léky jsou k dispozici ve specializovaných odděleních supermarketů. Podle návodu, čistší nalije do odpadního potrubí a nechá stát přes noc. Ráno WC promyje velkým množstvím vody.

  Jedním z povinných preventivních zákroků, které je v souladu s WC hygienu. Pro čištění toalety používá různé kapaliny a práškového prostředku, s přídavkem dezinfekčního prostředku, a speciální štětec. Čištění povrchu na toaletu může být také obvyklé sodu a ocet. Pro správnou funkci této komfortní zóny bude pravidelně sloužit po mnoho let.

  Čisté kanalizační potrubí v domácnosti: metody a prostředky

  Meter: Co je lepší vybrat si zařízení pro domácí použití

  Záchodová mísa: jak nainstalovat zařízení v závislosti na typu konstrukce

  potěr: jak různé metody jsou k dispozici

  Zrekonstruovaný byt v novostavbě z nuly: co, jak a kdy to dělat

  Redesign bytu: Co může a nemůže dělat na vlastní pěst

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  62 − = 57