Údaje z ceny ubrousků

Údaje z ceny ubrousků

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jasné počty ubrousků dlaní a chladné způsoby, jak ozdobit

Dobrý den, milí čtenáři! Jak je známo, dovolená musí být v první řadě na mysli. Ale pokud tento typ přidán nejlepší přání a dárky, pak je to ještě lepší. A dekor pokoj po slavností a všechny schopna transformovat tradiční slavnost na něco zvláštního. Jedním z nejjednodušších a jednoduché způsoby, jak vyzdobit dům jsou počty ubrousků.

Tyto údaje přinášejí nejen smysl pro oslavy, ale také nám umožní cítit se jako profesionální interiéru dekoratér. I když ve skutečnosti podobný Tsiferki s náležitou péčí, je schopen zvládnout i nováček. Začněme!

materiály potřebné

Potřebné materiály, jsem se rozhodl, aby předložila seznam:

 • nadace. Ona byla věnována zvláštní pozornost. Nejběžnějším typem pro jeho vytvoření jsou kartonové krabice a pěny. Boxy mohou být použity z velkých domácích spotřebičů a malé - šťávy, atd. Čím větší je velikost požadovaných čísel, tím větší je krabice.
 • ubrousky. Hodit pár balíčků. Můžete použít i jiné typy papíru, jako je zvlněná.
 • Lepidlo nebo špejle pro fixaci barvy a jiné ozdoby na základnu.
 • Nůžkami nebo papírnictví nůž. Tento postup je zejména relevantní pro řezání pěny.
 • Oboustranná lepicí páska a papír. Pro pěny je třeba nejdříve a pro desku - druhý.

Květiny z ubrousků: 5 možnosti pro čísla zdobení

Než začnete stavět přímo čísla z lepenky, pěny a utěrky, musíte pochopit, jak budeme zdobit čísla. Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit hlavní dekorativní prvek - barev.

Prvním a nejběžnějším - to je tak nadýchané růže, které lze snadno provést z ubrousků. Chcete-li to, budete potřebovat ubrousek, několikrát přeložený, sešívačku, nůžky a kruhový obrazec.

 1. Dát pár ubrousky, takže každý z nich může získat od náměstí. Čím více vrstev, tím více kvetoucí vůle květina.
 2. Připojit k výslednému zásobníku kruhu a vystřižené kruhy ze všeho opět chodí.
 3. Zajistěte květinu ve středu sešívačky.
 4. Každá vrstva zdvihu tak, aby se získal svěží lístek.

Si můžete udělat větší strukturu. Chcete-li to, vzít ubrousek a složit akordeon v několika vrstvách. Hrany řezu v půlkruhu, centrum tie řetězec. Prolistujte - květina je připraven.

Stejně tak můžete provést i pod květiny. Rozdíl bude pouze to, že půlkruh není nutné oříznout okraje. Tyto přísady mohou být provedeny na obrázcích, a to nejen z papírové ubrousky, ale také z různých druhů papíru, - jako je krepování.

Pro příští květu vložky budou muset stanovit 4krát. Kreslit na tomto základě půlkruhu, jak je uvedeno níže a čalounění okraje. Budete potřebovat několik vrstev.

Vlnitý papír, můžete vytvořit zde jsou růže. Možnost není rozpočet, a to jak s ubrousky, ale účinek je velmi neobvyklé.

Chcete-li vědět více o jiných možných dekorace figurky květin, pak doporučuji navštívit tento článek. Najít květinu za jakékoliv nápady

Kolik ubrousky a květiny potřebují?

To vše závisí na velikosti hotového výrobku. Ale kuchař je od 3 do 5 balení ubrousků. Barvy, které opustí, s největší pravděpodobností, od 200 do 500 za kus.

Co počet barev je závislá na:

 • od velikosti květu a hotových postav
 • okázalost dekorativního prvku,
 • z řad hustoty.

Kromě zřejmých způsobů diskutovaných výše, existují i ​​jiné způsoby. Například vytvoření třásně - to je mnohem rychlejší než vytvářet různé barvy a vložit. Jak zajistit, aby třásně, můžete si přečíst článek o vytvoření Pinatas. Tam je papír přeložit na polovinu, čímž se vytváří dojem objemu. Ale je možné použít třásně jednovrstvou - tak nechat je menší spotřeba papíru nebo ubrousky.

Celková činnost tohoto principu: Řez proužek papíru a snížit to okraj. Nepřilepí do řezné části obrázku. Každá vrstva lepidla tak, aby se nepřekrývaly předchozí řez špičkou.

Kromě toho si můžete uchýlit k jiným metodám. Například, čelí, když dekorační čtvercové kusy papíru připojené centra na bázi (hlavně pěny). A možná jste se rozhodli vytvořit něco jiného - řekněme spoustu kudrlinek ve quilling techniky na povrchu na obrázcích.

Jak Počty utírá si ruce v den narození a nejen

Nejdůležitější data, která je obvykle nutné pro výrobu a design slavnostní postav je narozeniny a výročí. Ačkoli počest oslav Nový rok a další memorabilia. Nicméně, jak se vypořádat s vytvořením slavnostní výzdobu?

U všech výrobků bude důležité:

 • časová úspora bude balení po stranách a dolní části papíru nebo stejného těsta. Pak čas na výzdobu postavy bude trvat mnohem méně.
 • Květiny vzít nejobjemnější, bujný na několik kusů mohlo snadno ozdobit velkou plochu najednou.
 • Raději lepidlo, které rychle uchopit a snadno vytlačeny z nádoby. Pro lehké ubrousky mohou být také použity oboustranné pásky (i když je dražší varianta).

Nejpopulárnější je číslo 1. To není překvapivé - to se obvykle používá pro výzdobu prvního měsíce a v prvních letech života starého dítěte. Udělat základ pro takové ozdoby mohou být z lepenkových krabic nebo polystyrenu.

U převážné části kartonu verzi chcete snížit přední a zadní části obou fotografiích. To je jen 2 bytové jednotky. Boční části se skládají z obdélníků stejné šířky, a jeho výška odpovídá výšce každé jednotkové segmentu (opět, podívejte se na fotografii).

Květinová aranžmá může být zcela odlišná. Jakmile si vyberete typ šperky, které jsou nejsympatičtější pro vás.

Jednotka ve stylu Mickey Mouse - návrhář věc pro kostým party.

Plochý postava ubrousky, které budou použitelné pro konstrukci stěn nebo oken.

Video ukazuje jinou verzi rámce - pěny. Je to jednodušší, než vytvářet postavy vyrobené z kartonu: stačí pěnu a oboustrannou pásku.

Krok za krokem k výrobě:

 1. Na obrázku je stabilní Řez dvě číslice «19raquo; a přilepte je k sobě lepicí páskou. Přířezy nejvhodněji pomocí papírnictví nůž. Rozměry základů uvedených ve videu. Ale můžete udělat toto číslo více či méně.
 2. Za to, že budete potřebovat velké množství papírových květin, proces tvorby, který má také hlavní třídu. Hodit pár balení papírových ubrousků požadovaný odstín.
 3. Vezměte lepidla. Vhodné snap nebo obyčejný PVA. Naneste lepidlo linky podél lepení barvách.
 4. Stick květina stojí od okraje a pohybuje se směrem ke středu. Směr pohybu vzít si - nahoru nebo dolů.

Pokud chcete, aby se yedinichku nebo jinou postavu zajímavější, zvolit několik barev v kombinaci s sebou. Hladký přechod barev může být dosaženo tím, že vytvoří prvky všech odstínů ubrousků. Například, pokud jste se rozhodli červené a žluté květy, je asi jedna třetina má být vytvořen ze žluté ubrousky, třetina červené, a třetí - a to jak z červené a žluté s různým obsahem obou barev.

Celý proces je podrobně popsán v níže uvedeném videu.

Zde je další příklad na obrázcích hladký přechod barvy:

To má svou vlastní složitost. Na rozdíl úhlových jednotek, dvojka má křivky, přičemž Lepenková základní vrstva na obrázcích bude mnohem složitější. Proto se v tomto případě rozhodně dostane volbu ve prospěch pěnovou základnou. Zde jsou některé možnosti objem čísla 2.

Chcete-li, aby se plochý možnost, pak použijte pod hlavní třídu. Chcete-li to, vzít lepenku a dělat velké množství růží, jen kroucení pruh ubrousky nebo hedvábným papírem pro něj.

Pokud jste právě rozdrtit tkáně a přilepit k podkladu, dostanete možnost jak je uvedeno níže. Je to jednodušší, ale lepší swipe ve středu brankoviště.

Ve videu u stačí použít pěnu základ. Vypadá to velmi působivé, k vytvoření postavy použité kontrastní růži.

Vaše dítě se otočí 3 let? Nebo přípravu narozeniny 30 nebo 35 let? Pak se neobejde bez čísel, aby základnu 3. z tvrdého kartonu a polystyrenu - nejvíce to. Odlišné triple, viz níže.

Master class ve formátu videa vám ukáže, jak si můžete provést řadu 3 rukama. A jak to udělat, je malá holčička s matkou.

Čtyři lze provést také jako jeden celek, jsou podobné ve vzhledu. Vybrat světle růžové zbarvení, pokud připravuje překvapení pro dívky.

Oslavenec? Pak se bude muset ochutnat čtyři, vyrobený ve stylu Spider-Man. Nejsou žádné delší květiny a růže, ale existuje spousta zmačkaných ubrousků v červené a modré a bílé krajky podobný pásů.

Další univerzální volbou prezentovány v níže uvedených pokynů.

To nejlepší, co toto číslo volit formu přímce, aby bylo jednodušší vyříznout prvky. Ale pokud mluvíme o výročí na 55 let, bereme možnost přes zakřivené horní pět - to bude upozornit na oslavence nebo oslavenkyně.

Jemný dívčí tsiferka s velmi lehkými barevnými přechody.

Pro chlapce je vhodnější varianta níže, můžete si dokonce vytvořit plný postava ubrousky modré a modré.

Výcvik ve dvojím řízení (dvě videa) k vytvoření těchto pětky obsahuje podrobnější údaje o vytvoření pěti k narozeninám a podobné termíny.

Tvorba šest, budete okamžitě získat více a 9, protože jednoduše otočit obrázek vzhůru nohama získat požadovanou volbu.

A tady je číslo 9. Jeden rozdíl - to je lepší, aby na obrázku udržitelnějším způsobem na vrcholu toho, co chcete, aby to. To znamená, že musí být posílena devíti nižší obrat, a v šest - kruhu.

Takový údaj objem vlastníma rukama, a že ne, pokud se budete dívat na video.

Jeden z nejjednodušších ve svých výkonových čísel. Ale je tu jeden problém - vyčíslit ve svislém směru není tak jednoduché, že je třeba posílit základy, nebo aby rovnou verze, která bude připojena ke stěně, dveře, nebo něco podobného.

Údaj o objemu je 7 ubrousků.

A tady je mistrovská třída ve formátu videa.

Tento údaj je určen nejen pro narozeniny, ale také pro výzdobu prostor 8. března. Takže po tom, zabijete dva ptáky jedním kamenem.

Video, opět dokazující, že i děti se s takovým úkolem dokážou vyrovnat, protože vše je docela jednoduché.

Pro každou oslavu určenou k oslavě výročí budete potřebovat číslo ubrousků jako 0. Zde opět získáte pěnovou základnu, zbytek i ostatní postavy. Nyní jubileum 10, 50 a dokonce i 60 let již není problém.

Souhlasíte, malé tsiferki jsou vhodnější pro zdobení stolu nebo ozdobného dárkového snímku než pro fotografický snímek. U druhého je lepší upřednostnit velkou verzi s výškou řádově 70-80 cm.

V každém případě se řídit růstem dítěte nebo dospělého. Pro dítě je žádoucí vytvořit obrázek s výškou, ale pro dospělého už to není relevantní.

Konečná cena závisí na množství práce vynaložené velitelem, na použitých materiálech a na velikosti výrobku. Ale v podstatě najdete ceny od 1000 do 3000 rublů.

Tak můžete jakoukoli dovolenou jednoduše zapomenout. Postavy z ubrousků - opravdu rozpočtové a elegantní způsob, jak se cítit jako tvůrce a zároveň zdobí jakoukoliv místnost stylově a rychle.

Podělte se o své dojmy v komentářích, vyprávějte sociálním sítím o článku svým přátelům a příbuzným - nechte se také naučit, jak sami vytvářet krásné data. Uvidíme se brzy!

S pozdravem, Anastasia Skoryeva

Také by vás mohlo zajímat:

Stránky nyaskory.ru shromáždit metadata uživatele (cookie, údaje o IP adres a míst), pro normální fungování areálu, možnost zobrazení reklamy zajímavé pro uživatele, a zveřejnění skutečného materiálu.

Pokud nechcete, aby byly tyto údaje zpracovávány, musíte stránky opustit.

Zbývající článek: 4 komentáře

15. ledna 2018 | 22:19

Kdybych nedokázal vyrobit takové květy z ubrousků, nikdy bych si nemyslel, že bys mohl udělat takovou krásu vlastním rukama. Ale je třeba udělat spoustu práce. Děkujeme za všechna doporučení a nápady pro vytváření různých svátků!

16. ledna 2018 | 12:51

Ano, také jsem nemohl uvěřit) Díky)

 • 16. ledna 2018 | 12:45

  Jaká krása! Opravdu se mi nápady líbily, doufám, že se někdy hodím. Děkuji!

  Ruční zařízení 8 (925) 730-07-27

  Design studio. 2010

  Pomůžeme vám, abyste svou dovolenou byli krásnější.

  Neoprávněné kopírování materiálů stránek je stíháno zákonem! Článek 146 trestního zákona. Obrázky.ru

  Kolik stojí za to, aby si objednal obrázek z ubrousků RB

  Girls, myslím, o tom, co by začalo dělat na objednávku čísel z ubrousků nebo vlnitého papíru. Teprve teď nevím, kolik stojí za to. Možná někdo nařídil, může to říct.

  Nebo kolik byste za taková čísla zaplatila?

  zaplatit by to nebylo, je to snadnější dělat většinu, totéž, jen za jeden den to je potřeba

  Já sám jsem udělal. pak prodáno za 1000 rublů prodáno objemu deuce. a za 300 rublů bytovou jednotku

  Nevím, udělal jsem to sama

  přítelkyně řekla, že prodávají za 200-300. a pronájem za 100 pronájmu.

  Takhle bych tvrdil: nákladovou cenu +% za práci. pravděpodobně opravdu, může být nabídnut k pronájmu?

  k pronájmu na fotografický snímek, např

  + pronájem je mnohem výhodnější než prodej)

  jako pro mě to není výhodné prodat čas, zabijete hodně, a více než 200 vryatly bude mít))) šít na objednávku, a to je výhodnější)))

  Nedávno jsem se naučil. Koupil jsem 60 cm na kufaru, 9 rublů na svazku.

  ženy na baby.ru

  Náš těhotenský kalendář vám odhalí vlastnosti všech fází těhotenství - nezvykle důležité, vzrušující a nové období vašeho života.

  Řekneme vám, co se stane s vaším budoucím dítětem a vy v každém z čtyřiceti týdnů.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  35 + = 39