Údaje z ubrousky s rukama krok za krokem

Údaje z ubrousky s rukama krok za krokem

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

číslo svazku ubrousku: Dělat vlastních rukou s popisem a fotografií

číslo svazku ubrousků je skvělá dekorace k narozeninám nebo jiné svátky spojené s nějakým datem. Zvláště dobře se toto číslo vypadá ostatní děti denně mají, protože děti mohou hrát s ním, a v případě jeho poškození, nebude tolerovat žádné další náklady na materiál.

Tyto ozdoby na dovolenou velice schopný překvapit všechny hosty. Je originální a velmi krásné. Podíváme se na výrobních čísel na příkladu dvou.

Vyberte si potřebné materiály

Musím říci, že postava, jako na fotografii výše, nemůže být provedeno pomocí výpad. Ubrousky jsou pouze dekorace, ale je papírová kostra pod ním. Je na čase, aby se požadovaný seznam:

 • První věc, kterou potřebujeme - je lepenka. V závislosti na tom, jak velké číslo, které chcete dělat, budete potřebovat různé množství lepenky. Nezapomeňte, že pokud chcete přijít na výšku 1 metr, pak budete potřebovat alespoň 2 čtvereční lepenkovou plochu 1 metr čtvereční každého. To je minimum, očekávat, že postavu do výšky 1 metru budete potřebovat asi 3 metrů čtverečních lepenky.
 • Ubrousky. Výše opět do značné míry závisí na velikosti. Pro naše čísla metr vysoký, trvalo 350 kusů.
 • Nůžky a papírnictví nůž.
 • Clay by měl pevně držet ubrousky na karton.
 • Scotch nás bude vyžadovat pro výrobu rámu.
 • Sešívačku.
 • svinovací metr

Výrobní čísla začít s kostry.

Budeme muset provést dvěma plochými dva. Chcete-li to, vzít dva identické kusy lepenky, nákupu u nás v předstihu, a opírat se o jedno z čísel obvodu. Nespěchejte nakreslit obrys sekundy. Je mnohem snazší snížit dvojku a zakroužkujte to na jiném kuse. To umožní, aby jim maximálně symetrické. A tak se oba důvody jsou připraveni, teď musíme dělat boční plochy, které jsou indikátorem tloušťky.

Změřte délku zadní straně dva. Řez obdélník s předem stanovenou délkou. Šířka Výška obdélníku budou naše konečná čísla! Pečlivě vybrat velikost. Pro metr údaj se dobře hodí šířka asi 20 cm.

Spodní údaje mohou být prázdné, ale také můžete vystřihnout obdélník, který ji zavřít.

Se všemi prvky, budeme muset dát dohromady. Přilepit lepicí páskou. Jako výsledek, měli byste dostat přibližně následující výsledek.

Rám je připraven. Je čas začít velmi dlouhé a monotónní proces - výroba dekoračních prvků - barev.

Při výrobě velkoobjemových počtu ubrousků s rukou, je velmi zdlouhavý krok, ale to může být někdo takový. Museli jsme se, aby naše dvojky 350 květin. No štěstí těm, kteří si dala za cíl vytvořit postavu, jejíž výška je více než 1,5 metru.

Vzít ubrousek a přehněte jej v polovině. V důsledku toho musíme dostat čtverec, který se skládá ze šestnácti vrstev tkáně. Složit čtverec harmoniky.

Drží pohromadě naše „garmon9raquo; V centru s sešívačku.

Řezané kruh obrobku a jemně začnou jej narovnat. V důsledku toho musíme dostat něco takového výsledku:

Možná, že se vám nepodaří napoprvé, aby se krásnou květinu, ale je to spíše otázkou praxe, a pokusit se pokaždé, když se to bude čím dál krásnější. Kromě toho budete mít hodně prostoru pro pohyb v podobě 350 květin.

Přeložte ubrousek na polovinu. Máte-li zájem o více svěží květ, pak dva ručníky. Přeložit na polovinu, zase dolů. Prostřední z upevňovacích skob a vyříznout čtverce kruhy.

Chováme všech sektorů kruhů a nedotýkají pouze nejnižší

Upevnění špičky prostor a raspushivaem květ.

Chcete-li získat květ s vlnitými okraji, to je dost, jen aby cikcak nůžky jemně.

Postup popsaný níže je ideální pro ty, kteří nechtějí skončit s partou květin z ubrousků. Ale pro tuto metodu, budete muset navlékat různé barvy. A poměrně hodně.

U těchto fotek, mnozí z nich pochopili, co je nápad. Toto číslo dává velmi krásné, ale stále zabalit tak pevně, počet závitů - je to velmi rychlé a není vůbec jednoduché.

Další výhodou tohoto způsobu je, že nemusíte provádět třetí krok, který předat všem těm, kteří volí cestu ubrousky.

Je to všechno velmi jednoduchá a přehledná. Musíte k dokončení výroby z těchto údajů. Nyní vše, co potřebujete květiny úhledně vložené na rámu. Naše postava je připraven!

Jak provést řadu ubrousků? Bulk počet ubrousků

Je těžké nesouhlasit, že narozeniny dítěte by se měla uskutečnit v slavnostní atmosféře. Obvykle rodiče vyzkoušet narozeniny zvláštním způsobem vyzdobit pokoj jasného mladého hrdiny příležitosti, v síni visel velký nápis pozdrav, který umožňuje hostům nabíjet práh pozitivní a zábavné. Případně můžete využít pomoci profesionálních dekoratérů. Ale mnohem zajímavější dělat dovolenou dekorace na vlastní pěst. Společná práce umožní rodičům a dětem trávit čas zábavy a výhody.

Jeden z nejpopulárnějších možností

V současné době se staly velmi populární použití takové sváteční dekorace, jako je na obrázku ubrousků. Tento prvek interiéru je poměrně levná, a zároveň je to s vysokým stupněm účinnosti poskytuje nezbytné pozitivní účastníky postoj obřadu. Údaje z vložek lze často vidět na dětské párty. Mnozí by se shodují, že tento klenot prostě nemá konkurenci. Čísla tkáně jsou velmi lehké, a děti jsou rádi, aby si s nimi hrát, jsou drahé, velmi jasný a krásný.

Originální kompozice ve formě počtu ubrousků snadné dělat, a přesto tento proces vyžaduje tvořivost. Vytvoření šperky trvá déle než jednu hodinu, ale narozeniny štěstí, obdržel barevné překvapení tkáň, zaplatí veškeré náklady na čas a úsilí. Tento článek obsahuje informace o tom, jak učinit řadu ubrousků.

O tom, jak vytvořit sváteční dekorace: produkovat plochý obrázek

Mnoho matek den před narozením dítěte mají zájem, jak se dělá řada ubrousků ruce. Za prvé, je třeba poznamenat, že tyto prvky dekoru jsou oba ploché a trojrozměrné.

Ploché dekorace jsou vyrobeny rychleji, protože to nevyžaduje lepení rámu. Je vytvořit jednoduše řezané z listu lepenky obvodu. Kromě jeho výzdoby používat mnohem méně květiny. Jak, aby co nejvíce počet ubrousků? To může být vystřižené z lepenky a zařízené v souladu s zvláštnosti představivosti a zdrojů mistra. V tomto případě je zdoben barvami nebo číslicemi různých tkání.

Pro základy, můžete si vzít obyčejnou krabici požadované velikosti. Karton by měl nastínit obrysy požadovaných čísel. Na obrázku je řez nožem a zdobí papírnictví. Toto číslo se získá plochý. Typicky je stěna je zdoben s ním.

Jak vytvořit trojrozměrný obrázek ubrousků?

To je nejlepší, aby postava, se kterou bude narozeniny chcete hrát, pohybovat z místa na místo. Pro vytvoření objemového postavu materiálů a je třeba časově náročnější než pro výrobu ploché. Ale výsledek bude ospravedlnit úsilí - objem postava se vyznačuje mimořádně působivý vzhled.

Chcete-li vytvořit postavy objemu mistrů se doporučuje používat dvě identické kartónových přířezů. Kromě toho je rovněž třeba vyříznout dlouhý proužek lepenky s hladkými hranami (stejná šířka) pro vkládání bokovinok. Rám se oddělí pomocí krycí pásku nebo taveniny.

Ti, kteří chtějí vědět, jak udělat krásné postavy ubrousky, jsou samozřejmě zájem o informace o tom, jak vyzdobit lepenkovou rám vyrobený. To může být provedeno s pomocí květin z ubrousků. Ti, kteří jsou rozhodnuti naučit, jak postavu ubrousků s rukama nad hlavou, měli byste být trpěliví a vystřižené z obyčejných ubrousky mnoha stejně velké růžice. Zdobí obrázek, je možné potěšit nejkrásnější narozeniny drahá chlupatou postavu na světě.

Tato otázka je obvykle zažívají ti, kteří se rozhodli důkladně prozkoumat, jak vytvořit postavu ubrousky, aby se zavděčil tyto malou narozeninovou výzdobu. Květiny z vložek jsou obvykle řez v neomezeném množství. Postupujte takto:

 • jednovrstvá vložka složené čtyřikrát a je rozdělen do čtyř čtverců;
 • čtverce naskládané ploché a pevné na hromadu centra pomocí sponek nebo kusů tenkého drátu;
 • Níže piloty hranaté, aby bylo dosaženo kruh;
 • Zbývá jen před dosažením střed prořízl hran k vytvoření kruhu;
 • potom zvedne, tkáňové plátky a narovnat je.

To vytváří nadýchané růžice, které následně mohou být adhezivně přilepeny k PVA bázi. Nicméně, švadlena nabízejí mnoho jiných způsobů, jak vytvořit tkáně květiny. S některými z nich lze nalézt dále v tomto článku.

Workshop: jak udělat obrázek «19raquo; ubrousku?

Celý proces výroby šperků se skládá ze tří etap. Dále, každý z nich je podrobně popsán.

Tyto informace budou užitečné pro každého, kdo chce vědět, jak přijít «19raquo; ubrousku. Tento krok je velmi jednoduchý, ale to trvá hodně času, protože čísla je nutné vytvořit poměrně velké množství květin. Pokud je to možné, je lepší, aby tomto případě pomocníky.

Za účelem vytvoření této verzi čísla začít s použitím červených ubrousků dvouvrstvých ve velikosti 33 cm. Z jedné takové tkáně získané dvě květiny. Chcete-li květinu, je třeba:

 • snížit na polovinu tkaniny;
 • poloviny znovu přeložit na polovinu a opět snížit;
 • dvě čtvrtiny dohromady a ve středu sešívačku jejich upevnění;
 • pak vystřižena z náměstí kruhu. To lze provést pouhým okem;
 • Dále, od horní části, přičemž každá vrstva je stlačena jedním prstem;
 • pak květ rozvine jemně hladí každý lístek.

Optimalizovat proces, kvalifikovaní pracovníci se doporučuje nejprve provést co nejvíce z těchto polotovarů, je to možné, a pak budou muset vytvořit krásné květiny.

Ze stejného důvodu mistrů a bílých květů. Pokud jste chytil bílý ubrus, který, na rozdíl od červené, je jediná vrstva a menší co do velikosti, vytvořit jednu ze stejných červených-prázdná místa budou muset udělat nějaké úsilí. Musíte dát dohromady tři bílé ubrousky na nich, aby se červený čtverec o správné velikosti a jeho obrys řezu obrobku. Pak vše, aby se schéma popsané výše. Celkové počty pro registraci «19raquo; povinni předložit červené a bílé barvy, 86 - 65. To bude trvat zhruba o čtyři hodiny.

Ti, kteří se chtějí naučit, jak celou řadu tkání, by se měli naučit, jak dostat se do rámu z kartonu. To není nijak zvlášť obtížné, pokud vytvořit rovnou postavu. Je těžké pro ty, kteří mají zájem o to, jak vytvořit trojrozměrný obrázek ubrousků. Pro konstrukci prostorového rámu je třeba dvě vlnité desky 50 x 30 cm byly vyříznuty obličejové části „edinichki9raquo.;. Zbývající plodiny půjde na straně osobností.

 • Na jednom z listů čerpat kontur postavy. Šířka může být definováno, se zaměřením na počtu řádků květin, které je třeba přilepený k ní. Například, v závislosti na velikosti deska, počet otáček 2 kvítků. Šířka čísel po obvodu získat asi 9 cm.
 • Pak řez yedinichku. Je-li deska je velmi hustá a tvrdá, můžete použít stavební frézu.
 • Výsledná hodnota je aplikován na druhé vrstvy kartonu, obklopují jej na cestě a je také snížit.
 • Pak se volná místa pro boční díly. K tomu, měřit a snížit lepenkový pás 9 cm. Zruční řemeslníci se doporučuje, aby do nich tak dlouho, jak je to možné - takže bude jednodušší držet.
 • Pak se lepicí páska přilepena první a potom druhá polovina edinichki s proužky připravené pro „bokovushek9raquo;. Kvalifikovaní pracovníci se doporučuje používat boční díly měkčí a pružnou desku, která bude snadněji ohýbat a lepidla podél obrysu postav.

Ti, kteří chtějí vědět, jak učinit řadu tkání, také by měli být obeznámeni s konečnou fázi procesu.

V této fázi je nutné lepit květiny k rámu. Za tímto účelem mají velitelé doporučujeme použít univerzální lepicí-gel „Moment9raquo, protože to je bezbarvý a uchopil dostatečně rychle. Aby nedošlo k modřinu květiny, měl by být nad nimi trochu tlačit, a pak se půda pod jejich lístky jemně prstem. Jakmile je lepidlo suché, narovnat květiny, aby vypadaly více svěží.

K dokončení obrazu edinichki existuje mnoho způsobů. Jedním z nich je ozdobou zlatou korunou. Na internetu můžete najít ready-made šablony správnou velikost, vytisknout a řezat.

Vzhledem k tomu, údaj je oboustranný, totéž se korunou. Proto se na kusu kartonu holografické (formát A4) by měla být dvakrát kruh, střih dvě poloviny a přilepit. V důsledku toho se bude koruna na obou stranách „zolotoy9raquo;. Na konci roku slavnostní postava „koronuyut9raquo; opatrně lepení korunu květů.

Často matky, přípravy na oslavy dětí, položit otázku: jak číslem 5 ubrousků, 2, 3, nebo nějaký jiný? Řídit instrukcemi, může být vyroben z libovolného počtu ubrousků nebo dokonce dopisu. Příjemné svátky!

Jak provést řadu ubrousků

V organizaci, dětské narozeninové party nebo focení je rozhodně stojí za to přemýšlet o tom dekor, bez níž by oslava bude neúplné a ne tak barevné. Můžete umístit koule v Oděse s dodávkou, s rukama připojit Garland, koláž nebo krásné postavy ubrousků.

Zvlášť pokud jste maminka na mateřské dovolené, pak to kreativita je docela možné, protože tam není nic složitého. Mnoho příkladů matky vystavují své práce na internetu, takže se vyrovnat s úkolem nebude těžké, tak pro dítě, dávají hodně pozitivních emocí.

Věnujte pozornost k původnímu obrázku papíru (ubrousky), který na rozdíl od konkurence, vyžaduje minimální kapitálové investice, jednoduché, a děti prostě miluju to hrát.

Jaké materiály jsou potřebné pro číslice

Vytvořit slavnostní čísla složení, které potřebujeme:

• ubrousky. Můžete si vzít jako prostý tkaniny bez vzoru a pestré, vyzvednout několik odstínů v kombinaci s sebou. Výběrem těch nejjednodušších papírové ubrousky, nejčastěji používáme v každodenním životě. Doporučuje se okamžitě 2-3 balení 100 ubrousků každý v závislosti na výšce postavy;

• jakýkoliv lepenky nebo pěny, které budou sloužit jako rámec;

• PVA lepidlo s hustou konzistenci.

Kroky výrobních čísel ubrousky

První etapa - výroba postav bydlení. Klademe na kartonové postavy náčrtku (potřeba 2 na obrázku), řezané a přilepíme na trojrozměrné, 3D obrázek. Na bočních stěnách údajů bude potřebovat pravidelné obdélníky. Všechny položky lze lepit kusy s lepidlem, ale také může být krycí páskou.

Druhá fáze - příprava květin zdobí postavy. Pro dekoraci lze použít nejen ručníky, ale žádný hedvábného papíru. Ale volba barev - individuální záležitostí. Pro dívky - fialová, růžová, bílá, modrá barva nebo kombinace těchto barev. Pro chlapce - modrá, zelená, červená.

A teď to nejdůležitější - naučit se vyrábět malé krásné květiny růže pro výzdobu. Všimněte si, že pro stavbu dekorací 1 metr, budete potřebovat v průměru 250 jemných růží.

Napsat Metody přímočará techniky k vytvoření nadýchaných růže z vložek:

• Down ubrousek na polovinu (pro krásu květu lze složit dva ubrousky), a pak další dva. Dále se získaný rovným a sešité pomocí sešívačky z těchto kruhů. Tento trik, budete muset udělat hodně času;

• stoupá ve všech řezech, tkáňové vrstvy směrem nahoru, takže jen poslední vrstvu;

• upevnění špičky prostor a raspushivaem naše květiny.

květina hrana může být zvlněná. K tomu, aby cikcak nůžky. Jako další výzdoba hrana může ubrousky kružnice pero nebo posypat lesk.

Třetí etapa - vkládání čísla květiny. Pro tento účel je možné použít PVA lepidla. Poté, co vše je třeba udělat opatrně, aby nedošlo stopy po lepidle.

Obecně platí, že v případě, že nemáte čas na přípravu dekorace, tento údaj může být zdobené barevný papír, stužky, nebo ve tkáni: minimálním čase a maximálně krásy vyzdobit dětské prázdniny.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 1