Umělá cihla pro interiérové ​​dekorace

Umělá cihla pro interiérové ​​dekorace

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Umělá cihla pro interiérové ​​dekorace

Cihlové zdiva se plní luxusním, reprezentativním a nádherným interiérem. To je důvod, proč mnoho majitelů bytů se snaží tento dekor použít při vytváření návrhu pro vlastní bydlení. Nicméně, kvůli různým okolnostem, ne každý si může dovolit použití přírodních cihel a kamene. Vzhledem k této skutečnosti začali výrobci vyrábět umělé cihly, které umožnily vytvořit imitace tohoto zdivo i v rozpočtových interiérech.

Podívejme se, jaké typy tohoto materiálu lze nalézt na stavebním trhu, jaké jsou vlastnosti každého z nich a jaké možnosti jsou vhodné pro interiérovou výzdobu prostor.

Umělá cihla: základní odrůdy

Takové konečné materiály jsou vyráběny z různých surovin, takže každá odrůda má své vlastní vlastnosti. Některé jsou vyrobeny ve formě hladké a pevné dlaždice, jiné jsou charakterizovány vynikající flexibilitou, jiné jsou vyrobeny ve formě velkého stěnového panelu, který okamžitě pokryje většinu povrchu.

Umělá dekorativní cihla pro interiérové ​​dekorace jsou následující typy:

• výrobky vyrobené ze sádry;

• cementové dlaždice;

• MDF a PVC panely;

• panely ze sklolaminátu a cementu.

Abychom porozuměli výhodám a nevýhodám jednotlivých možností, zvažte všechny produkty podrobněji.

Umělá cihla ve formě flexibilních dlaždic je vhodná jak pro vnitřní i vnější povrchy. Tento inovativní materiál, který se objevil na trhu již dávno, má řadu pozitivních vlastností:

• má vynikající dekorativní schopnosti;

• spolehlivě chrání stěny před vnějšími faktory;

• odolné mechanickému poškození;

• vyznačuje se dobrou paropropustností;

• K dispozici v široké škále barev;

• není náchylná k kolonizaci bakterií a hub;

• odolné vůči ultrafialovému světlu;

• Snadná instalace.

Flexibilní dlaždice jsou ideální pro obrábění nerovných povrchů, protože se snadno ohýbá kolem všech vnějších a vnitřních rohů místností. Umělá cihla (této odrůdy) může být použita jako dokončovací materiál pro obklady stěn v každém pokoji.

Je ideální pro zdobení zaoblených sloupů, krbů a různých interiérových předmětů složité geometrie. Toto opláštění nevytváří dodatečné zatížení stěn, které se často používají pro dokončování sádrokartonových konstrukcí.

Upevnění materiálu na povrchu se provádí pomocí běžného lepidla na dlaždice.

Umělecké obkladové cihly ze sádry se považují za nejekonomičtější variantu pro vytvoření imitace cihlové zdi.

Při jeho výrobě se roztok cementové omítky nalije do zvláštních reliéfních forem, ve kterých je před úplným vytvrzením. Po dokončení vytvrzení cihel jsou pečlivě odstraněny z formy a vysušeny.

Výsledný produkt je docela krásný, ale křehký. Pro výstelku vnitřních povrchů je však vhodná. Další nevýhodou sádrové cihly je vysoká hygroskopicita, která znemožňuje použití v místnostech s vysokou vlhkostí.

Díky nízké hmotnosti výrobku je instalační proces dostatečně snadný, ale aby se dlaždice udržely co nejdéle na povrchu, za účelem jeho opravy byste měli lepidlo používat pouze na sádrové bázi.

Umělecká lícová cihla, vyrobená na bázi cementu, je nyní velmi oblíbená, protože je charakterizována širokou paletou barev, textur a přijatelnými náklady. Materiál je navíc dostatečně odolný proti náhlým změnám teploty a může být použit i v nevytápěných místnostech a místnostech s vysokou vlhkostí.

Tato cihla je vyrobena z roztoku portlandského cementu a písku. Vylije se do silikonových forem, kde zmrzne. Hotové výrobky jsou vybaveny různými odstíny a opakují texturu přírodního kamene.

Umělecká dekorativní cihla z hlíny se v interiéru používá mnohem méně často než předchozí analogie, protože ve srovnání s nimi má vyšší cenu. Vynikající výkon a odolnost vůči vnějším faktorům dělaly ze slinku dlaždice více populární v dekoru fasády. Nicméně, pokud jde o dekorativní výzdobu krbů a kamen - tato imitace cihel je považována za nejlepší variantu.

Umělý kámen (cihla) vyrobený z vysoce plastické hlíny se vyrábí bez jakýchkoli nečistot, barviv a změkčovadel, což umožňuje mluvit o absolutní ekologické kompatibilitě materiálu. Suroviny jsou lisovány a vypalovány při vysokých teplotách, což dává kameni nepřekonatelnou pevnost a trvanlivost. Získaný produkt se vyznačuje následujícími vlastnostmi:

• vysoký stupeň odolnosti proti opotřebení;

• odolnost vůči nízkým teplotám;

• odolnost vůči vlhkosti a chemickému napadení.

Různé textury slínkových dlaždic vám umožní používat tuto povrchovou úpravu v různých stylech interiérového designu. Může mít naprosto hladký, hladký, hrubý, glazovaný a neupravený povrch. Rozměry a tvary prvků jsou také velmi rozmanité, takže je dokonale kombinován s mnoha dokončovacími materiály.

Dekorační panely pro zednické práce

Ne malá poptávka dnes používá umělé cihly pro vnitřní dekorace ve formě panelů.

Tento materiál může být vyroben z nejrůznějších surovin, nejčastěji však existují varianty polyvinylchloridu a dřevovláknitých desek (PVC a MDF). Panely přitahují spotřebitele k velké velikosti, díky čemuž je čas na opravu výrazně zkrácen.

Je také důležité, aby byl materiál poměrně jednoduchý. Díky své nízké hmotnosti je snadné přepravovat a upevňovat na zeď. Panel je ořezán pomocí skládačky nebo konvenčního konstrukčního nože.

Pozitivní rysy stěnových dekorativních panelů zahrnují skutečnost, že před jejich instalací není nutné provádět vyrovnávání povrchu. Produkt snadno skryje vady, praskliny, záchvaty a další závady v základně a pokud jsou namontovány na prefabrikovaném rámu, mohou za nimi skrýt potrubí, dráty a další komunikace.

Barevná paleta panelů je velmi různorodá, zatímco imitace cihel může mít nejvíce neobvyklých a atraktivních textur.

Se všemi výhodami stěnových panelů mají jednu významnou nevýhodu - neschopnost použití na zaoblených a nerovných plochách.

Simulace cihel ze železobetonu

Tento typ umělé cihly je vyroben z cementu, ve kterém jsou přidána vlákna ze skleněných vláken. Druhá složka zvyšuje pevnost výrobku z cementu několikrát. Složení dlaždice zahrnuje výhradně přírodní ingredience, které jsou pro životní prostředí bezpečné.

Umělá cihla pro interiérové ​​zdobení stěn s přídavkem skelných vláken spolehlivě chrání stěny před pronikáním vlhkosti, mechanickým poškozením a emisemi z rádia. Materiál je vynikající pro zdobení vnitřních stěn, ale je často používán v exteriérových dekoracích budov. Jeho jedinou nevýhodou je vysoká cena, takže si takový výzdobu nemůže každý majitel domu.

Na základě všech výše uvedených informací můžeme usoudit, že moderní výrobci dokončovacích materiálů nám nabízejí širokou škálu výrobků pro zdobení povrchů zdiva. Kvalita některých možností je na takové vysoké úrovni, že dokonce i v blízkém dosahu je obtížné odlišit výrobek od skutečné cihly nebo kamene.

Široká škála návrhů, reliéfů, velikostí dlaždic a panelů vám umožňuje realizovat ty nejodvážnější projekty a zvolit nejvhodnější umělé cihly pro váš interiér. Fotka některých variant povrchové úpravy pomocí imitace kamenů naleznete v tomto článku, který vám pomůže vytvořit obecný dojem o každém materiálu.

Jaká umělá cihla je určena k výzdobě interiérů

Napodobování cihel se používalo již delší dobu při navrhování prostor. Ale pokud se předtím objevila levná tapeta, která velmi podobně připomínala zdiva, dnes je k dispozici široký výběr umělých cihel pro výzdobu interiérů prostor.

Typy dlaždic imitujících cihly

Samozřejmě, vnitřní dekorace nebude vystavena vážným teplotním změnám, vlhkosti (pokud to není koupelna nebo kuchyně), stejně jako atmosférické vlivy, ale přesto stojí za to pečlivě zvolit. Při práci s cihlovými dlaždicemi existují určité nuance, které nejsou typické pro pokládku obvyklé dlaždice. Od samého začátku dokončovací práce je nutné určit, zda je nezbytná absolutní napodobování cihel nebo zda se bude jednat o částečnou podobnost.

Existují odrůdy těchto simulací:

 • dekorativní dlaždice ve formě panelů;
 • umělý kámen ve formě jednotlivých prvků.

Dlaždice s imitací cihelného zdivu

V případě výběru panelů je doba práce výrazně snížena a proces je usnadněn, neboť taková cihlicová taška pro interiérovou výzdobu má poměrně velkou velikost. Nemyslete si, že interiér, vyrobený s použitím takových panelů, ztratí ve srovnání s realističtějšími zdivem z jednotlivých cihel. Někdy je úhledně dokončená úprava bez tradičního zdiva velmi dekorativní.

Dlaždice mají poměrně velkou velikost, takže se rychle připevňují ke zdi

Pevnost a trvanlivost dlaždice je přímo závislá na kvalitě materiálu, z něhož je vyrobena.

Umělá cihla je vyrobena z různých materiálů:

V designovém prostředí Západu se móda pro asketický, ponurý vzhled pokojů objevila docela dávno. Nepřijali jsme to okamžitě. Ne každý člověk na ulici je připravený dát domů tak hrozivý vzhled. Dlaždice pro cihly pro interiérovou výzdobu prostorů může vytvořit snadnější imitace zdiva, zejména pokud to není jen část místnosti, ale pouze část místnosti. Asymetricky lze pokrýt jednu stěnu nebo její část.

Velmi stylový vzhled clearance úhly umělé cihly

Vypadá hezky dekorační rohová dekorace, výzdoba prostor v blízkosti zrcadlového nebo obklady stěn velkolepé nika s imitací zdiva v kombinaci s dalšími designovými prvky.

Dokončit všechny zdi v podobě zdiva je povolena, pokud design kuchyní v anglickém stylu. Ale tato kuchyně by měla být prostorná a dobře osvětlené, a ve výzdobě nutná přítomnost dřeva a keramiky. Stěna nad pracovní povrch může být vyrobena pouze z slínku, sádry dekorativní povrchová úprava, protože zde nepřijatelné.

Na chodbě, se doporučuje použít světelnou cihlu nebo bílý malty na pozadí tmavého kamene.

Kombinovaná dlaždice dekorace umělý kámen je vynikající volbou pro místnosti s krbem.

Pokud je vyroben z nevhodného materiálu, měli byste jej REVET s keramickými dlaždicemi.

Aby bylo možné se zbavit nadměrné šera, za přednostní odstíny světlejší, než je přirozené cihly. Reliéfní povrch, který má umělý kámen připojeny obydlí vzhled středověké tvrze.

 1. Pokud máte v plánu, aby se opravy „po staletí“, by měla být dána přednost keramických dlaždic. Tradičně se používá pro fasády, ale je možné jej použít pro interiérové ​​aplikace. Připravený z jeho břidlice v důsledku palby. Skvěle se hodí na jakýkoli povrch, odolný, má velký rozsah barev a různých textur.
 2. Sádra a jiné druhy slínku dlaždice jsou horší trvanlivosti, pevnosti a dalších vlastností. Přesto, že jsou levné, decentní vzhled a lze jej použít na stejné úrovni s ním.
   Dekorativní omítky obklady je několik typů:

   • lesklý lak;
   • matný působí ochranné látky;
   • zubatý (není hladký horní);
   • konvexní a konkávní.
 3. Umělý kámen omítka pod cihlu - nejdostupnější materiál pro svou hodnotu pro výzdobu interiérů. Kámen je velmi snadné vyrobena.

  • trvanlivé;
  • praktická;
  • nejsou náchylné k deformaci, když je vystavena změnám teploty;
  • Má širokou škálu velikostí.

Na jeho povrchu laku by měla být použita, aby povlak odolný proti vlhkosti.

Dekorační dokončovací krby a kamna žáruvzdorných keramických materiálů se provádí pouze s použitím vhodného lepidla, a koupelnové opravy by měl být rozpuštěn pouze s použitím ochranných desek.

Střílet žáruvzdorné dlaždice, které mají být použity

Umělý kámen může vypadat zajímavé a originální interiér koupelny, důležité zvolit správné doprovodné prvky interiéru.

Můžete si vybrat lesklý nebo matný dlaždice a experimentovat s úpravami.

Hlavním rysem, kterým se jednotlivé dlaždice je jejich umístění v šachovnicovém vzoru. Nezkušení mistři zdá skličující úkol umístit tyto dlaždice v úhledných řadách. V tradiční pokládku problém s vyrovnáním řadách nedochází v důsledku použití speciálních rozích křížky.

Položit dlažbu přesně, měli byste buď koupit kříže se třemi zuby, nebo se přístroj se čtyřmi hroty a umístěny ve dvojicích po obou stranách

Problém je řešen dvěma způsoby: buď zakoupeny kříže se třemi hroty, nebo vzít s tradičními zařízeními a čtyři zuby uspořádaných ve dvojicích na každé straně. Tato metoda umožňuje naklást dlaždice v libovolném místě.

Další odstín, který může mít vliv na vzhled povrch, velikost je meziprostory mezi dlaždicemi. Při zdobení desek intervaly by měly výrazně rozšířit pod dekorační cihly mezi nimi a mít dostatečně velké kříže.

Za účelem dosažení úplné přirozenosti vybrat kontrastní nebo odpovídající malty dlaždici. Je třeba otřít lepidlo švy dlaždice nebo obyčejného cementové malty. To umožní přirozenější pokrytí.

Dekorační lícových cihel: Typy, použité v interiéru, pravidla, kterým se

Transformovat vnitřek objektu, je nutné provést kvalitní povrchovou úpravu. Ale nesmíme zapomenout, že je správně vybrán materiál bude hrát klíčovou roli. V současné době rostoucí popularity získal produkt, který se nazývá Dekorativní cihly, různé estetiku, praktičnost a za rozumnou cenu.

Různé druhy dekoračního materiálu

Existují různé druhy dekoračních cihel, které se liší ve svých vlastnostech a oblastech, kde je jejich použití nejvíce oprávněná.

 1. Výrobky na bázi cementu nebo sádry. Toto provedení je získán lisováním. To znamená, že výroba je nalít do připravené směsi předem připravených forem. Dále zbarvení dochází, pokud barva nebyl přidán do roztoku, a potřebné zpracování. Tato technika se opakuje výrobu umělého kamene, mění jen obrysy prvků.

Sádra dekorativní cihly

 • Slínku vzhled. Velmi drahá volba, která má vysokou kvalitu. Výroba probíhá při vysokých teplotách, které dodávají výrobku požadované vlastnosti. Z tohoto důvodu se používá pro dekorace interiérů, vyznačující se tím, konstantní změnami teploty.

  Cihly pro obklad

 • Druh cihel pro konečnou úpravu z akrylu. Má vynikající vlastnosti. Získaný produkt je velmi lehký a odolný. Syté barvy, které vám umožní vybrat nejlepší řešení pro každého interiéru.
 • Keramických cihel. Výrobek tohoto typu je klasický materiál, který byl použit pro více než jedno desetiletí. Všechny jeho vlastnosti jsou velmi podobné s výkonem keramických dlaždic, který se používá pro dokončovací práce v kuchyni a koupelně.

  keramických cihel

 • Možnosti kameniny. Cihly tohoto typu se vyznačují vysokými hodnotami pevnosti. Všechny vlastnosti hmoty pro jejich výrobu, pokud keramické výrobky vyrobené z jílu těsta, která se podrobí tepelnému zpracování, kompozice obsahuje keramogranitovyh další cihly z přírodního kameniva a pojivového roztoku. Výrobky se také podrobí dvojité výpalu, což rovněž zvyšuje mechanickou pevnost.

  Cihla provedení kamenina

 • Samozřejmě, že existuje více typů výrobků, ale oni jsou méně populární.

  Jakýkoliv umělý cihly pro vnitřní výzdobu má následující výhody:

  • Dlouhá životnost. Životnost materiálu se měří na desetiletí. Dokonce i ztělesněním sádrovce, který je považován za nejvíce vystaveny mechanickému namáhání, při správné údržbě budou mít mnoho let.
  • Zvuk a tepelné izolace. To je jedna z dalších vlastností, které charakterizují produkt. Samozřejmě, že hodnota zajištění pro každý typ samostatně a do značné míry závisí na dostupných velikostí.
  • Šetrné k životnímu prostředí. Materiál neuvolňuje toxické látky, které splňují současné bezpečnostní normy.

  Mějte na paměti, že cihly mohou být vyrobeny jako samostatné kusy, rozměry, z nichž každý výrobce dělá své vlastní, stejně jako panely. Poslední možnost umožňuje provést instalaci rychleji a snadněji. Často se chová jako obložení panelů utajit celou řadu komunikačních zařízení.

  Cihly - neškodný materiál, což umožňuje dodatečnou vrstvu zvukové a tepelné izolace

  Při výběru materiálu je vhodné vzít v úvahu některé zvláštnosti:

  1. Akryl cihla má hmotnost pozitivní vlastnosti odlišné barevné palety nasycení, lehkost, a také není třeba provádět další úpravy. Ale cena činí méně přístupné.
  2. Dlažby druh má dobré vlastnosti a nevyžaduje žádné další úpravy. Nicméně, to vyžaduje větší průtok roztoku, stejně jako nejlepší příprava na základech. Vnitřek slínku vypadá mnohem těžší, ale mnohem efektivněji.
  3. Keramické provedení má mechanickou pevnost, odolnost proti vodě a vlhkosti. To odolává vysokým i nízkým teplotám, jakož i jejich rozdíly. Nedeformují ani při vysokém mechanickém namáhání. Má však vysoké náklady a značnou hmotnost, v důsledku čehož materiál má být instalován pouze na pevném povrchu prostřednictvím zesílené lepidel.
  4. Kamenina cihla má vynikající výkon a maximální životnost až 40 let. Nicméně, vyznačující se tím, vysoké náklady, citlivost na ultrafialové vlny a vysokou hmotností.
  5. A sádrové výrobky - nejdostupnější a populární způsob, jak transformační prostor. Ale tam jsou některé nuance. Skládací zabere méně směsi, ale položky, které mají být zpracovány lakové kompozice nevydrží mechanické vlivy.

  Samozřejmě, že nejčastěji používá jako poslední možnost, protože jeho cena mnohokrát nižší než ostatní. Pokud je to žádoucí, může být doma.

  Použití dekorací

  Cihly pro výzdobu interiérů používá pro pokládku v různých částech domu nebo bytu. Všimněte si, že tato možnost vyžaduje pečlivý přístup, protože jeho aplikace je odlišná od kamene. To je hlavní chybou mnoho lidí, kteří se rozhodli zaplnit interiér s pomocí tohoto materiálu. Nemůžeme dovolit, aby nekoncepční náhodnost.

  Interiérový design s ozdobným cihel

  Konstrukční řešení pro obývací pokoje, ložnice a kanceláře

  Existují určitá pravidla, která vám pomohou oblitsevat pokoje přesněji povrchu dat.

  1. Ve skutečnosti, že je obtížné najít vhodnější prostor než v obývacím pokoji. Často je to největší místnost v domě, někdy s výbornou kuchyní. Pro takový objekt se hodí jakýkoliv druh, kterým se, ale vypadá nejlépe Gothic. Pouze jedna ze stěn bude vypadat další výbava výhodnější. Například ten, na kterém se nachází domácí kino.

  Tvorba obývací pokoj s dekorativním cihel

 • V ložnici zdivo vypadá dobře v určité oblasti, pokud neexistuje jasný směr styl. Například, ke zdi, který je umístěn v čelní pelesti. Samozřejmě, že interiér objekty samy o sobě by měl být spojen s vybranou volbu dekoru. Fit světlé barvy, bez zbytečných ozdůbek, gravitaci.

  Dekorativní cihly v ložnici

 • Soukromý skříň pokoj - sen mnoha, ale ne vždy se ukáže, že přidělit jeho celkové plochy, ale pokud to selže, pak nejlepším řešením je klasická verze. To je zvolen cihlově červená, ale světlé barvy. Podél stěn jsou instalovány stojany, které jsou zakomponovány do dekoračního materiálu.

  Izolace pracovní plochy s dekorativním cihly

 • Tip! Je důležité vzít v úvahu hru světla. Proto předem promyšlené další osvětlení, které lze nyní pěkně namontován na různé objekty.

  Řešení pro kuchyně a koupelny

  Lícové cihly pro interiérové ​​dekorace kuchyně - je nejčastěji používané řešení. Hlavní věc, aby bylo dosaženo správného vyrovnání. Koneckonců, mnozí to považují za Overkill, kterým se v kuchyni, která kazí celý interiér. Tento pocit nastane, když se malá oblast na pokoji - vystupuje prakticky celý povrch, a používají tmavé barvy. takže:

  • V kuchyni je lepší rozdělit do zón, dokonce i malý pokoj může vyhrát, pokud je materiál položen po pracovní ploše. Úspěšně bude vypadat světlé i tmavé odstíny. Je lepší dát přednost odrůd slínku, je dobře promyje.

  Pomocí dekorativní cihly v kuchyni

  • Pokud má zástěrka by měla být dokončena jiným způsobem, dekorativní lícové cihly mohou mít své místo na zdi, která slouží jako vstup do místa (umístěné na dveřích).
  • Dříve se předpokládalo, docela populární - cihlové zdi v kuchyni polovinu. Tato metoda může být nyní používán, ale je třeba zvážit kombinaci s jinými materiály, aby se zabránilo dojmům závěrem.

  Dobře se hodí pro možnostech koupelna panelových úspěšně zahalen veškerou komunikaci. Stačí být vědomi toho, že k tomu musíme postavit bednu. Také, pokud jsou použity sádrové výrobky, které je třeba dále zpracovávat.

  Koupelna design s ozdobnou cihly

  Chodeb, oblouků a vchody

  Mějte na paměti, že malé místnosti, úzké chodby - nemůže zcela dokončit tento dekorační materiál. Lícových cihel naskládaných jen v některých částech, například v oblastech s vysokým znečištěním (při zohlednění další impregnace sádrové provedení).

  Vypadá to velmi dobré řešení, pokud je instalace provedena kolem návrhů oblouku a dveří. Možné získat vynikající účinek a lehkost dosaženo díky použití světlých odstínů.

  Tvorba dekorativní cihelné klenby

  Stylů, vhodné pro zdivo

  Seine, lemované cihel nejvíce dobře vypadají v těchto stylech:

  1. Loft. Tento styl se liší od ostatních v tom, že je téměř úplně opakuje interiér staré továrny, prostory pro skladování a výroby. To je druh průmyslového designu. Cihla může mít v tomto pokoji všechny stěny. Bude kombinovat s jinými prvky - nosníky, visící lana, kroucené elektroinstalace ve starém vinutí.
  2. Minimalismus. Městská oblast, se snaží kombinovat absurdní. Proto dekorativní zdivo často prezentovány v jasné barvě. Ona je potažena pouze jedna stěna, která je na rozdíl od ostatních. Jsou provedeny v šedé nebo bílé barvě.
  3. Country. Styl je zodpovědný za vytvoření venkovského domu, kde cihla ozdobné obkladové obhajuje na vnitřní stěny, které jsou pokračováním krbu. Je nutné, aby se pokusili dosáhnout vzdálenosti od centra domova, vytvořit útulný primitivní.
  4. Gotický (novogotický). Kterým se v kondici prakticky všude, ale v kombinaci s jinými kontrastními objekty interiéru. Vybavení tohoto stylu mají vysoké stropy.

  dekorativní cihly se nejčastěji používá pro interiérové ​​dekorace ve stylu podkroví

  Dekorativní předměty naskládané velmi jednoduchá, takže se tento úkol zvládnout i začínajícího mistra, který ušetří při práci. Prvním krokem je příprava nástroje a dodává:

  • Svinovací metr, pravítko, tužka nebo značka pro označení zdi.
  • Štětec, štětka, hliníkové profily a spojovací materiál, vrtačky, stejně jako primer pro přípravné práce.
  • Hladina a olovnice k ověření instalace.
  • Stěrka, plastové kříže, adhezivní kompozice pro základní úlohy.
  • Šev a plovoucí s gumovou stěrkou pro dokončovací práce.

  Za to, že je třeba vypočítat plochu která má být ošetřena. K této právě vypočítané plochy stěn, načež výsledné počtu odečtených okenních a dveřních otvorů.

  Důležité! Při výpočtu množství materiálu, který je třeba přidat asi 10% populace v případě boje a ořezávání.

  Prvním krokem je příprava povrchu. Z ní starý povlak odstraněn, jsou narovnány tmelu nebo omítky přepsání a odstranění prachu a pak se zpracuje s primerem. Potom se podlaha položena v jedné vrstvě a dokončovací materiál vybraný pro různé prvky na obrázku, tloušťka a struktura tvoří skupinu - jako konečný výsledek bude vypadat jako na povrchu.

  Podklad pro montáž dekoračních cihel

  Na stěně je aplikován na značení. K tomu, couvnout podlahu ve vzdálenosti rovnající se polovině šířky cihel. Provádět vodorovnou čáru, s odkazem na úroveň stavební a nastavení profilu kovu na hmoždinek této řady. Tato stavba bude sloužit jako podpora pro cihlu, že není „plovoucí“, když je roztok stále vlhký. Dále, v místě každé rascherchivayut členu stěny pláště se švy 1-2,5 mm. Cihly jsou léčeni primeru a nechá se uschnout.

  Ležící falešný cihla je následující:

  1. Prvním krokem je pro přípravu roztoku. V této fázi je důležité dodržovat doporučení výrobce, jinak lepidlo nemůže držet hmotnosti produktů.
  2. Řešení získává tvar špachtle a přeneseny na povrch, zatlačením naplnit veškeré nesrovnalosti.
  3. Za použití stejného obr špachtle lepidlo se nanáší na zadní povrch cihel, po které je tlačeno na požadované místo na zdi. V tomto případě budete muset přesunout produktu ze strany na stranu pro lepší uchopení s řešením. Roztok lepidla byl na vyvýšené cihly nanáší stěrkou na obrázku

  Byste měli vědět! Rovnoměrnost povrchu je řízen výše budoucího řešení, takže dlaždice musí být lisované nebo naopak, aby se z toho dostat, s odkazem na úrovni budov.

  Pokládání dekorativní cihly s stehu

 • Po obložení celou stěnu, když se lepidlo zaschne, je profil odstraněn a snížení množství materiálu potřebného pro clearance podlahu. Jeho montáž stejným způsobem jako předchozí série.
 • Po vysušení roztoku se odstraní z spojovacích křížů a jejich výplň šev spárování s gumovou stěrkou.
 • Na okraji povlaku je sada lišt. V této dokončovací práce je hotová.
 • Za předpokladu, že stěny byly ploché, nebo pre-zarovnány, kterým dekorativní cihly - poměrně jednoduchý postup, který nevyžaduje odborné vzdělání a zkušenosti. Hlavní věc - během experimentů se příliš unést, takže interiér nebyl ukázalo příliš objemné a drsné. Je důležité mít na paměti, základní pravidla pro registraci různých místností a udržovat rovnováhu barev a odstínů.

  • zredukovat
   • strop
   • stěny
   • Paul
   • Dveře, oblouky
   • windows
   • Trouba, Krb
  • Výzdoba prostorů
   • kuchyně
   • Koupelna, WC
   • Chodba, hala
   • Balkon, lodžie
   • další místnosti
  • úprava budovy
   • Chaty a byty
   • dřevěné domy
   • Sauny a parní lázně
  • ozdobné materiály
   • sádrokarton
   • obkladové desky
   • Tapety, korek
   • dlaždice
   • Laminát, linoleum
   • dekorativní omítky
  • dokončovací práce
   • omítka
   • základní nátěr
   • těsnění
   • Malování, bílení
  • Vnější úprava
   • fasáda

  Provedením injektáží po položení dlaždice, je možné získat dva důležité výsledky. Za prvé, vytvořit harmonický povrch.

  Čelní deska - to je jeden z nejoblíbenějších materiálů pro dokončovací práce na lodžii a.

  Dnes, mnoho lidí si samolepící tapety na základě toho, že jejich instalace není nutné používat.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  80 − 75 =