Up s fotoaparátem u dveří

Up s fotoaparátem u dveří

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Video volání na dveře bytu: druhy, vlastnosti, výběrová pravidla

Každý člověk se snaží, aby spolehlivě ochrání jejich majetku. K tomu, existuje mnoho způsobů. Různé monitorovací systémy nejsou nadbytečné pro území a kontrolovat vstup bytového domu. Video volání na dveře bytu umožní rychle, kteří přišli na návštěvu učit. Ve své podstatě je tento systém je video telefon, který vám umožní ovládat přístup návštěvníků do kanceláře, dům či podnikání.

Moderní videohovory jsou oblíbené u majitelů bytů a rodinných domků v hostiteli, protože mají mnoho užitečných funkcí,

Standardní byt Videohovor lze provádět některé základní funkce, ale jeho hlavním cílem - možnost vidět návštěvníka, který zazvonil a je umístěn za dveřmi. Video volání se aktivuje stisknutím tlačítka. V závislosti na konstrukci a náklady na zařízení může vykonávat různé funkce:

 • pípnutí místnosti;

Videoglazok - moderní zařízení s funkcí pro vizuální kontrolu, který pracuje na principu bezdrátového interkomu

 • provádět automatické návštěvníky Snímkování;
 • Vizuální monitorování prostoru před dveřmi;
 • To vám umožní pokračovat v konverzaci prostřednictvím vestavěného mikrofonu.

Pokud budeme mluvit o složitějších modelů, pak mohou být použity:

 • zahrnují infračervené osvětlení ve tmě dobu;
 • záznam videa při detekci pohybu;
 • být monitorovány přes internet pro celý prostor u dveří;
 • patří záznamník v nepřítomnosti majitele bytu.

Bez ohledu na sada funkcí může vlastnit videohovor, je společné pro všechny modely struktury.

Moderní videoglazok schopen nahrávat video a fotit návštěvníků

Video volání na dveře bytu: Vzhled

Jakékoliv video volání se skládá z několika hlavních částí:

 • stěna deska, na které je umístěno tlačítko pro volání a kameru. Někteří výrobci instalují do svých modelů v mikrofon a reproduktor. Poskytuje obousměrnou komunikaci mezi majitelem bytu a návštěvníka;
 • ovládací panel, na kterém je umístěna obrazovka. To může být stacionární nebo mobilní zařízení. Volba typu kontroly plně závislá na komunikaci;
 • baterie (akumulátor nebo adaptér nabíjí akumulátor);
 • komunikační kanál. To může být speciální připojovací kabel. Pokud na způsobu přenosu - bezdrátový, pak model používá vestavěný přijímač-vysílač.

-Li videohovor má více pokročilých funkcí, zatímco jeho stavba zahrnuje další prvky.

Videohovor s připojením na způsobu přenosu dat nepotřebuje baterie a je připojen k síti

Druhy stávajících videohovory

Moderní trh nabízí velké množství modelů, a to jak tuzemských i zahraničních výrobců. Rozdíly v nich jsou v technických specifikacích a náklady. Můžete si koupit videohovor při řešení nízké náklady rozpočtu, který je použit v návrhu černé a bílé videokamerou a monitor vhodného typu. Časování mezi těmito prvky pomocí speciálního kabelu.

Hlavními druhy videohovory:

 • bezdrátově. V těchto modelech, přenos dat nastává pomocí Wi-Fi, GSM nebo radiové komunikace. Toto zařízení se vyznačuje tím, pohodlné používání a jednoduchost instalace;
 • videoglazki. Toto zařízení je instalováno na dveřní křídlo namísto standardního oka. V tomto případě se může fotit a posílat zprávy pro návštěvníky. V případě potřeby je možné připojit další zařízení;

Modernější videoglazki použití Wi-Fi a data GSM

 • komplexní systémy. V takovém zařízení výrobci začlenit funkci interkom a videohovory. Tyto modely jsou vybaveny pohybové senzory, speciální infračervené osvětlení pro noční dobu, automatickém režimu Video signál. Mohou poslat zprávu vlastníkovi, navázat s ním telefonní komunikace, atd. Docela často se tyto systémy jsou používány ve velkých skladovacích zařízení a průmyslových objektů.

Dávejte pozor! Pokud máte v plánu koupit videohovor na možnost byt rozpočtu, je třeba mít na paměti, že takový model bude vykonávat pouze základní funkce.

Hlavní charakteristiky videohovor ke dveřím

Vzhledem k aktivní rozvoj IT technologií, koupit videohovor na dveře s velkým množstvím funkcí, jednodušší než před časem. Moderní zařízení za nízkou cenu, můžete se připojit k síti Wi-Fi a videokazety návštěvníky.

V nepřítomnosti majitele inteligentní zařízení je schopen posílat obrázky s ostatními zařízeními návštěvníka

Rysy moderních videohovory

Dnes videohovory, aby bylo možné zaznamenat drobné videa a uložit je do archivu. Zároveň aktivovat funkci nahrávání není nutné stisknout tlačítko volání - stačí, když je detekován pohyb.

Přítomnost v modulu designu Wi-Fi umožňuje bezdrátové připojení k internetu. Tato funkce vám umožňuje monitorovat stav vlastníka kolem bytu, i když jsou z ní po mnoho kilometrů.

Mnoho videohovory má vestavěný GSM modul. To umožňuje zařízení poskytnout návštěvníkovi s vlastníkem připojení domu prostřednictvím mobilního telefonu nebo poslat SMS nebo MMS.

Videohovory s rozšířenými funkcemi může reagovat na pohyb dveří a automaticky nahrávat video

typ přenosu signálu používá při videohovoru

Výrobci nabízejí dva typy konstruktivních řešení: bezdrátové i pevné. Rozdíl mezi těmito dvěma typy je poměrně značný. Každý z nich má své výhody i nevýhody.

Bezdrátové typ připojení umožňuje instalaci s výhodnou polohou pro majitele. Malý vysílač zabudovaný do vnějšího panelu, vysílá signál přes značné vzdálenosti. To je důvod, proč tento typ nejčastěji vybrat si pro sebe majitelé venkovských domů. Jsou snadno instalovat na bráně a bráně. Po rozhovoru s návštěvníkem, majitel jednoduše stiskněte tlačítko a dveře se otevřou.

Drátové typ je nastaven na základě délky kabelu. Má nízkou cenu. Typ drát je uložen v bytech nejčastěji.

Wireless obrazovka videoglazki lze instalovat jak na samotných dveřích nebo na jiném vhodném místě

Poměrně často se navrhuje majitelé standardních městských bytů navázat videoglazok. Toto zařízení poskytuje všechny potřebné funkce. V tomto případě je kompaktní a nízké náklady, a to se montuje přímo na dveře. Při použití, videoglazok uchovává záznamy o všem, kteří zazvoní na zvonek. Poskytuje funkce pro odesílání MMS vlastníkovi telefonu, nebo na jiném místě uvedeném v nastavení přístroje.

Zabudovaný do GSM hardwarový modul umožňuje naprogramovat distribuci zpráv do více zařízení. Popsané funkce má například videohovoru Era domácí produkce.

Videoglazok vybaven vysoce kvalitní mikro kamera s širokým úhlem sledování

Používá se v videohovorů dalších funkcí

Docela často, výrobci vybavit modely videohovory funkce záznamníku. Takové zařízení stiskem tlačítka dává návštěvníkovi na základě oznámení, že domácí tým v současné době není doma. Kromě toho nabídne zanechat vzkaz po pípnutí.

Existují zařízení, která může navázat telefonické připojení k hostitel hosta. V tomto případě videohovoru hraje roli mobilního telefonu.

Řada modelů zahrnuje připojení přídavného fotoaparátu. V tomto případě majitel bytu nebo domu je schopen pokročilejší kontrolu nad okolní území.

Dávejte pozor! Druhá možnost je zvláště důležité pro majitele chalup a soukromé. Připojení více kamer k videohovoru umožňuje úplnou kontrolu nad všemi obvodové části.

Video volání c rozšířené funkce umožňuje vzdáleně ovládat dveře

Tipy pro výběr videohovor do bytu

Vyberte si videohovor do bytu nemusí vycházet z celé řady kritérií. Mezi nimi je třeba zdůraznit:

 • požadované funkce. Toto kritérium má dopad na náklady. Docela často, dobře známé společnosti přeceňovat náklady na zařízení, a zákazník musí připlatit za značku. Zároveň existuje mnoho druhů videohovor u dveří, jehož cena se liší dostupnost. Mají stejnou sadu funkcí jako drahé možností;
 • použitý materiál;
 • Způsob přenosu signálu;
 • přítomnost přídavných funkcí.

Videohovor „Hello“ domácí produkce lze snadno namontovat namísto běžného oka a nevyžaduje dodatečné úpravy dveřmi dodávky platidla

Mezi domácími výrobci je poskytovat společnosti éry. Videohovor „Hello“ v sobě spojuje vynikající design, rozumná cena a univerzálnost. Tento systém může být použit místo dveřního kukátka. Ona je zcela self-poháněl, za pouhé dvě AA baterie. Podle hodnocení, videohovor Era „Hi“ je produkt, který v sobě spojuje to nejlepší poměr cena-výkon.

Článek informuje o jaká kritéria je třeba zvážit při výběru spolehlivého vchodové dveře do bytu.

Bezdrátových video volání u dveří do bytu, proč on je lepší

Při výběru videohovor do bytu, odborníci doporučují, aby zůstali na bezdrátový typ. Pořizovací cenou, zařízení se nijak neliší od drátu, ale má řadu významných výhod, mezi nimiž je i možnost jeho instalaci na jakémkoli místě vhodném pro vás. Docela často, bezdrátových video volání na dveře použity jako videoglazok.

Kromě toho, tento typ zařízení má více funkcí. Je možné připojit další kamery a monitory. To znamená, že majitel může ovládat nejen prostor před dveřmi, ale prostor v přední části domu.

Moderní intercoms na výškových budovách jsou vybaveny zámkem

Volba modelu videohovor ke dveřím bytu, je třeba vzít v úvahu tak důležitou dobu, jako je možnost následné instalace dalších komponent. Proto před nákupem odborníci doporučují pečlivě zkoumat nabídky a vidět všechny své modely.

Pokud žádný z nich splňuje požadavky možností klienta, můžete požádat, aby sbírat individuální balení videohovor. To může být zvýšena vnější panel vestavěný fotoaparát s širokým pozorovacím úhlem, pohybovým čidlem, které pokrývají velké oblasti, atd.

Není vždy nutné instalovat tyto prvky nastává v okamžiku nabytí videohovoru ke dveřím domu. To je důvod, proč je důležité vědět o zaměnitelnosti komponentů výrobce zařízení výslovně přijata.

Wireless Videohovor lze umístit na vhodném místě pro majitele

Užitečný tip! Pokud si nemůže sám o sobě určují výběr videohovor, je nejlepší poradit se s profesionální instalační zabezpečovacích systémů. Ten vám pomůže vybrat tu nejlepší volbu a pořadí, v jakém od dodavatele.

Známí výrobci videohovory

V současné době existuje mnoho společností, které se zabývají vývojem a výrobou kamerových systémů. Nabízejí celou řadu modelů s mnoha funkcemi. Každý si může vybrat nejvhodnější variantu a koupit videohovor do bytu levně.

Commax společnost je jedním z předních výrobců sledovacích systémů. Značka vybavuje své modely s velkými plochými zobrazuje vynikající kvalitě. Proto je přenášen obraz je vždy ostrý a jasný. Vývojáři společnosti vybavena videohovor dveří s monitorem i mikrofon. Nastavení zařízení vám umožní nastavit úhel pohledu, jas a ostrost obrazu na obrazovce.

Tím, Commax videohovory lze připojit k druhému další vnitřní desce. To je velmi užitečné ve velkém soukromém domě. V tomto případě je zařízení této značky za přijatelnou cenu.

Sortiment firmy Comax je dostatečně velká, aby vyhovovaly potřebám jednotlivců i velkých podniků

Další populární značka v oblasti sledovacích systémů je společnost Intervision. Moderní bezpečnostní agentury stále více dávají přednost zařízení v této korejské společnosti. Cena videohovoru na kovové dveře, které společnost odlišné dostupnosti. Stojí za zmínku Další důležitou výhodou Intervision zařízení společnosti -, které produkují všechny komponenty.

Videohovory této značky se vyznačují vysokorychlostním nahráváním videa a širokou škálu možností. Intervision oficiálním zástupcem vykreslit celou škálu služeb od konzultací následovat bez zákaznický servis. Takže, když se rozhodl jednou koupit bezdrátové videohovor u dveří do bytu, zákazník obdrží záruku kvality a poprodejní servis.

Brand Slinex oprávněně zaujímá přední místo mezi vývoji nestandardních systémů, sledování, videohovory a videotelefonů. Zařízení této společnosti nám umožňuje vyřešit všechny problémy spojené s kontrolou prostoru kolem domu či bytu. Pro výrobce velkých panských sídel speciálně stanovená možností připojení čtyř monitorů současně i více než deset vnitřních panelů.

Videotelefony Firma Slinex kombinují inovace v oblasti bezdrátových technologií a elegantním designem

Rozhodování o koupi videohovor k domu Slinex, klient jednou provždy vyřešit otázku ochrany jejich majetku. Veškeré vybavení značky může komunikovat s majitelem a okamžitě předávat informace o nežádoucí hosty a návštěvníky, chování video a fotozapis v reálném čase. Přijaté záznamy jsou uloženy ve speciální vyměnitelné médium. Slinex videohovory jsou vybaveny snímači pohybu a fotoaparát s širokým pozorovacím úhlem.

Montáž je možné videohovor

Je třeba nejen koupit videohovor u dveří do bytu, ale také jej správně nainstalovat. K provádění těchto prací nejlépe přilákat odborníky. Ale ne vždy existuje taková možnost.

V případě, že majitel bytu důvěru ve své schopnosti, pak by měl vědět o hlavních fázích instalace:

 1. Videoglazki Montáž na dveřní křídlo.
 2. Instalace a zapojení elektronického obvodu.
 3. Vložení baterií.
 4. Instalace ovládacího panelu uvnitř místnosti.
 5. Nastavení parametrů zařízení nutná pro řádné fungování.

Všichni výrobci vybavit své modely s podrobnými instrukcemi k provedení instalace. Jedinými momenty, které vyžadují opatrný přístup je připojit parametry smyčky a konfigurace.

Řidičské videoglazki Samoskladba u vchodových dveří

Dodatečné nastavení nuance

Pro vlastní instalaci s správné spojení se nejlépe hodí videoglazok dveře. Pro jeho sestavení je zapotřebí vyvrtat otvor o průměru dveřního křídla. Je-li už tam díra ve dveřích, pak instalační práce jsou redukovány na vybrání starého a instalací nových pupenů. Poté upevňovací ovládací panel a zobrazovací jednotka. V konečné fázi baterií jsou instalovány, a tam je nastavení požadovaných parametrů.

Pokud videoglazki poskytuje funkci bezdrátového bezklíčového vstupu do dveří, a tam může být nějaké potíže propojování elektronických zámků. Vzhledem ke složitosti montáže je mít samostatné napájení povinné. Vyrovnat se s takovými pracemi může být jen odborníkem.

Instalovat bezpečnostní systém vícesložkový lepší vospolzovatsya specializované služby

Moderní trh nabízí širokou škálu možností pro venkovní sledovacích systémů, od jednoduchých až po složité videoglazki videohovory, navíc vybaveny kamerami a senzory pohybu. Který z nich bude zabezpečit byt nebo dům - majitel rozhodne na vlastní pěst. pouze bod mít na paměti při výběru zařízení - to je to, co cena není vždy mluví o velkých příležitostech a velmi kvalitní produkt. Domácí video hovory již nejsou horší než jejich západní protějšky schopností.

Jaká je vstupní dveře do bytu na výběr: estetika a bezpečnost

Jak si vybrat vstupní kovové dveře do bytu

Přední dveře: velikost, vlastnosti a konstrukční vlastnosti odpovídající

Sokl pro podhledy: základní pravidla výběru a instalaci

Lustry s dálkovým ovládáním: pravidla pro výběr, instalace a opravy konstrukcí

Odliv soklu základ: Nabízí výběr a instalace

Vyberte prsten s kamerou na dveře do bytu

Technologický pokrok se zlepšuje všechny mechanismy, které vymýšlí a používá lidí. Dveře elektrický zvonek není výjimkou. Od jednoduchých mechanických zařízení, které jsou závislé na elektřině a drátů, tento proces učinila volání bezdrátových elektronických zařízení uživatelsky přívětivé s více vlastností a funkcí. Inovace vyjádřený nejen v nepřítomnosti fyzického spojení mezi tlačítkem a vratnou akustického panelu, ale vybavit z kamery, snímače pohybu a záznam zvuku.

Rozhodování o navázání bezdrátového zvonku do bytu, je třeba vědět, než jedna jednotka může být odlišný od druhého. Produkty se liší v závislosti na principu nabídky a rozdělit do následujících typů:

 • pracuje od sítě;
 • práci z nezávislého zdroje.

Bezdrátové volání, pracovat na elektřinu, může být připojeno k elektrické instalaci bytu nebo práce z elektrické zásuvky. První možností je správně nazývá elektromechanické. Takové produkty jsou téměř nejsou vyráběny, byly nahrazeny elektronickými zařízeními. Druhá varianta předpokládá, že konektor na zařízení, které je pro něj pracovat třeba k počítači připojit do elektrické zásuvky.

V mohou baterie nebo akumulátory jako oživující prvek autonomní zařízení.

Bezdrátový zvonek dveří má jak své výhody a nevýhody:

 1. Jeho hlavní výhodou je, že není nutné stanovit dráty z tlačítek pro odpověď panelu. To platí zejména, pokud jste uvedení hovor v soukromém domě nebo na chalupě. Hovoříme-li o byt, pak je instalovat i po rekonstrukci, v případě, že je kabeláž není poskytována na zvonek nebo po instalaci nové vchodové dveře.
 2. Volání Tlačítko hermeticky tvořen, který pomáhá chránit vnitřní struktury a obvody před vlhkostí a aby se zabránilo zkratu.
 3. Bezdrátový zvonek s autonomním napájením není závislá na elektřině, takže budou pracovat i tam, kde není.

Jejich jedinou nevýhodou je, že je třeba sledovat nabití baterie nebo akumulátory a změnit je čas od času. Baterie v tlačítku, jako pravidlo, je odolný, není nutné vyměnit častěji než jednou za několik let. Reakce zařízení spotřebovává více energie, takže náhradní baterie bude provádět častěji: jednou za několik měsíců, v závislosti na způsobu použití. Proto výběru prsten u dveří, je lepší dát přednost zařízením s konektorem pro zásuvku.

Co je třeba dávat pozor na

Chcete-li vybrat bezdrátový elektrický zvonek u dveří, je třeba dávat pozor na jeho vlastnosti a funkce. Měli bychom zmínit následující body.

 1. Frekvence, při němž působí - důležitý ukazatel. Je nutné věnovat pozornost tomu, aby se dostanete do situace, kdy stisknutí tlačítka zvonek, svého bližního, a přístroj reaguje. Schéma bezdrátový příjem signálů zařízení určená pro určitou úroveň frekvence. Zpravidla různé hovory jsou odlišné.
 2. Vyzývá k tomu, dveře se dvěma tlačítky je ideální pro byty či domy s předsíní a kanceláří se dvěma vchody. Produkt vás informuje o osobě bez ohledu na to, do kterých dveří zavolá návštěvníka.
 3. Bezdrátový zvonek se dvěma reproduktory vhodné pro použití v kanceláři nebo velkém domě. Jeden může být nastavena v blízkosti předních dveří, a druhá - v nejvzdálenější místnosti, kde se obvykle nechcete slyšet zvuk nástroje.

Měli bychom také zmínit elektrický zvonek s kamerou. To vám umožní zjistit, kdo přišel k vám ve vaší nepřítomnosti. Po stisknutí tohoto tlačítka se automaticky zapne záznam na vyjímatelnou paměťovou kartu nebo jiné médium. Instalace je třeba tam, kde bude poskytnut dobrý výhled z prostoru před vchodovými dveřmi. Výrobky s kamerou může být relativně jednoduché provedení, nebo vybaveny dalšími funkcemi a příslušně dražší.

Bezdrátové elektronické hovory s fotoaparátem jsou navrženy tak, aby zvýšení bezpečnosti života lidí a zvýšit pravděpodobnost zachování osobního majetku.

Základem bezdrátového zařízení umístit rádiové vlny. Jeho schéma se skládá z následujících komponent:

 • napájecí zdroj;
 • přehrávání audio zařízení;
 • vysílač;
 • řídící obvod.

Kliknutím na Knop, který se chová jako vysílač, odeslat rádiový signál k přijímači, který je panel s reproduktorem. Při použití tohoto volání, musíme mít na paměti, že rádiové vlny jsou blokovány nebo slábnou s průchodem betonových konstrukcí. Proto v případě, že stěny domu či bytu jsou zpevněny, nebo signálová cesta má kovovou mřížku, přístroj bude pracovat v pochybnost. Existuje omezení v rozsahu, který je pokryt signálem. Ale je nejméně 100 metrů, takže obyvatelé soukromých domech nebojte.

Režim volání kamera je složitější, protože obsahuje prvky pro zpracování obrazového signálu a nahrávání. Tato zařízení jsou mnohem dražší.

Instalovat bezdrátové elektrický zvonek nebude mít žádné potíže. Chcete-li tak učinit, připojit tlačítka ke stěně pomocí předního panelu dveří a reakce v místnosti. Přístroj je napájen z baterie stačí zapnout. Lze jej zavěsit na stěnu nebo umístit na skříni. Jednotka s konektorem pro síť lze jednoduše připojit do elektrické zásuvky.

Kupovat nejjednodušší Bezdrátový zvonek dveře nebo dražší zařízení s kamerou, víte, všechny funkce těchto produktů budou moci snadno vybrat požadovaný model.

Zvonek: 3 druhy a jejich vlastnosti

Zámek dveří - nezbytná věc pro každou domácnost před nějakou dobou, všechny dveře byly vybaveny konvenčními elektrickými zvonky s omezeným výběrem melodií. Nyní si každý může vybrat výstražné zařízení k jejich představ. Kromě toho, že je možné provést upgrade volání - vybavit ji s kamerou a přenášet zvuk.

Navzdory svému úzkému profilu, zvonek se měnil v průběhu času. Staré mechanické hovory jsou provozovány otočením páčky nebo udeřit na zvonek, potopila v zapomnění, přišel modernější ve své směně.

Klasické hovory mohou ještě být viděn jako dekorace v restauraci nebo hotel, ale to je nepravděpodobné, že budou pracovat.

Moderní hovory velmi komfortní a funkční. Jsou používány nejen v bytech a domech, stejně jako v nemocnicích na lůžku nebo na recepci v obchodě nebo v hotelu. Různé hovory a jejich vzhled.

Moderní dveřní zámky jsou velmi funkční

 • Elektrický drát - vyžaduje připojení k vedení 220 v nepřítomnosti síly, nebude to fungovat.
 • Wireless - při stisknutí tlačítka volání na radiové vlny signálu se přenáší do reproduktoru, napájen baterií nebo akumulátorů.
 • Až do kamery - navržen tak, že majitel má možnost vidět návštěvníka prostřednictvím video přijímače.

Hovory jsou nejen na typu převodovky, ale také se liší i vzhled a sadu funkcí - výběr hudby, ovládání hlasitosti, světelný tok signálu pro neslyšící, atd.

Bez ohledu na to, jaký typ kroužku si vyberete, musíte vědět, že to není vhodné instalovat přijímač signálu v blízkosti topných těles nebo jiných zdrojů tepla.

Elektrické kabelové zvonek: instalovat nuance

Tento typ volání je nejvíce jednoduchý a spolehlivý, kromě toho, může to fungovat téměř ve všech podmínkách. Jediným nuance je dostupnost elektřiny. Bez napájecího zdroje bude mlčet.

Elektronický zvonek připojený ke dveřím jen tehdy, když je vypnuto napájení 22 voltů.

Instalační proces je jednoduchý telefonní hovor, ale má své vlastní charakteristiky, které by měly být přísně dodržovány.

Elektrické kabelové zvonek je považován za jeden z nejspolehlivějších

Postup prací při instalaci na zvonek:

 1. Chcete-li určit cíl volání. Nejlepší je, když je umístěn nad vchodem do bytu.
 2. Z vybraného místa připravit umístění Stroebe další tlačítka. Je důležité, že to není v rozporu s otevřenými dveřmi.
 3. Z krabice pro uložení kabelů, které se připojují tlačítko na vnější straně a sám volání do bytu.

Elektrozvonki postupně nahrazovány bezdrátovými zařízeními, ale mnozí majitelé bytů ještě nejsou připraveny nést koše svůj starý volání.

Bezdrátový zvonek u dveří do bytu

Vzdálené volání pracuje na principu rádiových vln. Je-li stisknuto tlačítko, signál jde do zvonu bytu (nebo soukromém domě). Také takový hovor může být umístěn na bráně nebo dveří do venkovském domě, kde není elektřina. Autonomní provoz takové hovory ze sítě, ale vyžadují AAA baterii.

V mnoha modelů bezdrátových hovorů, můžete si vybrat melodii - hrát na klavír nebo své oblíbené písničky z filmů.

Dražší modely jsou dodávány s pohybový senzor, který upozorní majitele o návštěvě před stisknutím tlačítka zvonek. Kromě toho, pokud se jedná o videohovor, senzor aktivuje fotoaparát.

 • Žádné dráty;
 • Snadná instalace;
 • Snadnost použití;
 • Příležitost se pohybovat;
 • Přítomnost dalších komponent - druhý reproduktor nebo volání.

Wireless výzva ke dveřím bytu pracuje na principu rádiových vln

Vzdálené volání, jasně, je to dobré, ale má řadu negativních vlastností.

 • Ztratil signál v případě, že reproduktor je daleko. Provoz signál vzdálenost v závislosti na modelu a je v rozsahu 30-100m.
 • Častá výměna baterií. Při denním používání, zvonek, baterie by měla vydržet až 6 měsíců za předpokladu, že oni byli „čerstvé“.
 • Můžete ukrást. Přiváže takový hovor není příliš odolná, kromě toho, že není připojen pomocí kabelů, takže je pravděpodobné, že jeho krádež.

Některé výzvy mají dva reproduktory, které mohou být umístěny v různých částech bytu.

Radiocall nebude fungovat v případě, že způsob, jak blokovat tok radiových vln, například přítomnost kovových dveří mírně komplikují instalaci bezdrátového hovoru.

Zavolat na dveřích pro neslyšící: Provoz

K dispozici jsou také modely bezdrátových volání pro neslyšící. Tyto výzvy, standardně vybavena obvyklým pípnutím, ale vybavena vibrací přísad nebo k vyzařování světelného signálu, takže lidé s omezenými schopnostmi sluchu budou moci dozvědět o příchodu návštěvníka.

Provozuje výzvu k baterii, ale obchod je stále ještě možné najít modely, které jsou připojeny k síti.

Až ke dveřím pro nedoslýchavé vybaven zvukovým signálem

Uživatel si může vybrat nejvhodnější možnost, na základě žádostí rodinných příslušníků. Kromě toho požaduje pro neslyšící mají často na svých úplných více přijímačů, které mohou být umístěny kolem domů nebo do místnosti, kde většinu času nedoslýchavých.

Provozní dosah signálu v interiéru až 30 m, a otevřený prostor může dosáhnout 300 m.

Bezdrátový zvonek s kamerou na dveře domu

Tyto výzvy jsou nastaveny především na bráně soukromého domu - jinými slovy příchozího hovoru. Jakmile návštěvník stiskl tlačítko volání, pronajímatel se podívat na zařízení, a rozhodnout, zda otevřít zámek a nechat hosta.

V těchto modelech, existuje několik desítek polyfonních melodií, zvuky přírody, které mohou být změněny alespoň jednou denně. Ve dne, můžete si dát hlasitý, veselou hudbu a nechat sovy houkání v noci.

Bezdrátový zvonek s kamerou u vchodu do domu, umožňuje zjistit, kdo je na dosah ruky

K dispozici jsou modely, které mohou nahrávat video v nepřítomnosti majitelů domů.

Prakticky každý model je vybaven bezdrátovým ovládáním hlasitosti videohovoru. U soukromých domů je obrovské plus, protože majitelé nejsou vždy v domě. Při maximální hlasitosti můžete slyšet vyzváněcí tón i na ulici. Videotelefony FALCON EYE, prezentovány na webových stránkách Citylink mají dobrou kvalitu a mají pozitivní zpětnou vazbu mezi svými zákazníky.

Pokud jste si vybrali bezdrátový hovor s fotoaparátem, měli byste vzít v úvahu následující skutečnosti. V závislosti na místě použití, modelové volání se mohou lišit. U bytů se vešly standardní model, ale na ulici hovory vyžadují zvláštní clonu, která chrání přístroj před deštěm a sněhem. Když se silnými mrazy přístroj na baterie mohou přestat fungovat, takže je lepší získat v budoucnu.

Až kovovými dveřmi (video)

Při nákupu zvonek je lepší se rozhodnout pro dražší model - nekvalitní čínský model nemá sloužit po dlouhou dobu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 2