Územní ložnice a obývací pokoj

Územní ložnice a obývací pokoj

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Live-Design

Územní místnosti do obývacího pokoje a ložnice. Nápady a fotky

Často zónování obývací pokoj - nuceného opatření. Ne každý má samostatný prostor pro obývací pokoj a ložnici. V tomto případě, jeden pokoj s řádným zónování může být docela dobře kombinovat funkce více.

Pokud to velikost pokoje umožňuje umístit v obývacím pokoji a postel pro hosty a plně postelí a zónování na veřejný a soukromý pokoj pro hosty oblasti je nutností.

Sleeper musí být umístěn v daleko od vchodu do obývacího pokoje. Jedná-li se pouze okno spaní, by mělo být zrušeno používání neslyšící vysokými zdmi.

U tohoto provedení, v obývacím pokoji může být pásmový následujícími způsoby:

  • Závěsy, rolety a obrazovek. Jejich výhodou je, že mohou být použity pouze tehdy, pokud je to nutné, tj když hosté přicházejí.

Zónování v ložnici - obývacího pokoje závěsem

  • Kusy nábytku. Police s pomocí police dokonale odrážejí světlo, a tím blokují cestu do ložnice. Nízké konzole, boxy, bary také vytvořit pocit obstrukce, ale ne těžší prostor a nemají vliv na osvětlení obývacího prostoru.

Zónování v ložnici, obývací pokoj rack

  • Posuvné dveře s průsvitným sklem zcela ohradit oblasti ložnici od obývacího pokoje, ale budou ukrást trochu denního světla a vizuálně podstatně snížit prostor. Dalším nedostatkem nich - vysoká cena.

Územní ložnice obývací razdvezhnymi dveře

Kromě zřejmých metod zónování v podobě různých oddílů a oddělovače mohou být použity a dekoračních technik zónování v obývacím pokoji a lůžkovou částí.

  • Guest prostor, můžete to udělat trochu víc jasnější a intenzivnější, co to vlastně bylo, že bylo místo atrakcí v místnosti. Například, pro sofa pokleit tapety s pestrými vzory a barvy části stěny za ním v krásné barvě. Sofa sama o sobě může být také objednat v sytých barvách. V tomto případě se tyto barvy použít i v prostoru pro spaní, ale v malém množství. Několik ozdobné polštáře nebo třásně na dece bude stačit.

Územní místnosti do ložnice a obývacího pokoje

  • Zónování o podlahu a strop je další dobrý zdobení technikou. Pro více informací o této metodě územního plánování lze nalézt v tomto článku.
  • Plánovat scénáře osvětlení pro obývací pokoj - ložnici. Single lustr ve středu místnosti - není dobrá volba. Lepší, když v každé oblasti bude mít svůj vlastní světlo s odděleným spínačem. Host oblast je vhodná stropní zavěšení nad konferenčním stolkem a stojací lampa vedle pohovky a v ložnici - párem svícnů na lampu posteli nebo na podlaze znovu.

Myšlení spací zónu pohodlí, nezapomeňte o hosta. Kdyby jen potřebuje postel v ložnici oblasti a stolky, musí být host umístěn minimálně, pohodlnou pohovkou a konferenčním stolkem, a několik hostujících míst bude výhodou.

V případě, že obývací pokoj prostor není velký a plný pražec místo neexistuje způsob, pohovka vyřeší mnoho problémů. V organizaci, v obývacím pokoji konstantní, nesmí host kotviště vzít v úvahu několik důležitých bodů.

Obývací pokoje - ložnice s rozkládacím gaučem

Územní místnosti do ložnice a obývací pokoj (90 fotky) - layout a design

Územní místnosti do ložnice a obývacího pokoje se často provádí ve dvou případech: pokud v místnosti je příliš velká a musí být vizuálně provedeny menší a útulnější, a naopak, když je místnost příliš malá, ale je třeba umístit a spací a obývací prostor. V kterémkoliv z těchto dvou variant řešení tohoto problému je územní prostor.

Pásmový prostor v několika způsoby:

  • Při použití různých materiálů pro přídavné nástěnné jednotky. Nejčastěji se v takových případech je sádrokarton. Je poměrně snadné použití a jsou relativně jednoduché a snadno uspořádat další oddíly nebo ploty;
  • Výzdoba stěn v různých barev a textur. Tato technika umožňuje vizuálně rozdělit místnost na zóny s pomocí malby, štukování a vkládání tapety;
  • Separace nábytkem.

Takový multifunkční interiéru, včetně jak ložnice a obývací pokoj mohou být prezentovány ve dvou formách: a ložnice-studio a ložnice transformátory.

Projekt je ložnice kombinovaná s obývacím pokojem snadno přeměnit na ložnici studiu, což je jediný prostor, který zahrnuje ložnici, obývací pokoj a kuchyň. Všechny oddíly jsou odstraněny z těchto prostor. Pásmový všechno jen jinou výzdobu a nábytek. Například stěny v prostoru kuchyně dlaždice jsou vyrobeny, hladký přechod v Tmelení a v barvách, v souladu s barvou dlažby. Omítnuté a maloval plocha může sloužit jako obývací pokoj a jídelna. Ve středu je lepší uspořádat kulatý stůl a lampu namontované na to. V rohu místnosti se nachází velká rohová pohovka a TV. Můžete být jako lehnout, dívat se na televizi a spánek. Ukazuje se, že tato zvláštní ložnici a obývací prostor ve stejnou dobu.

Making ložnici s obývacím pokojem ve stylu transformátoru je možné, když samotná místnost je malá. Pak veškerý nábytek musí být vybavena mechanismem transformace. Takže, v dopoledních hodinách, postel by měla snadno proměnit v šatníku, a večer zpět. Malá sofa jedním pohybem dostat židli. Obvykle jsou tyto kusy nábytku jsou umístěny na speciální pódium, podle které všechny mohou být snadno transformována. Aby bylo možné přesněji určit obývací pokoj, můžete umístit krb, malý konferenční stolek a pár židlí.

Tato varianta designu ložnice s obývacím pokojem je vhodný pro mladé lidi, protože ne každý starší člověk bude moci zobrazit a umístit postel na denní bázi.

Územní obývací pokoj a ložnice: pravidla, triky, rady

V prostorách standardních městských bytů je téměř vždy nedostatek prostoru: ložnice není dostatek místa k uspořádání oblečení a v obývacím pokoji je nemožné vytvořit útulný koutek pro zábavu. Tento problém lze vyřešit pomocí oblíbené metody designu kombinuje dvě místnosti v jedné zóně. Nicméně, sloučí do jedné místnosti byl nejen velký, ale také pohodlné a stylové, je důležité správně provádět zónování obývací pokoj a ložnice. Chcete-li se dozvědět, jak správně vymezit prostor ve společném prostoru ložnice s obývacím pokojem, dnes říkat „dům snů“ a představovala fotku podobné návrhy pomoci představit, jak to všechno přeložit do „života“.

Územní obývací pokoj a ložnice

Design obývací pokoj kombinovaný s ložnicí

Územní obývací pokoj a ložnice s pomocí stojanů

Tipy pro sdílení ložnice a obývací pokoj prostoru

Jak se dostat do práce na vytvoření jednotné obývacího pokoje a ložnice, v první řadě k distribuci vizuální prostor místnosti do zón. Vzhledem k tomu, ložnice patří do soukromé místnosti, je nejlepší ho uspořádat v nejodlehlejších částech místnosti, takže to není zobrazeno při otevření dveří.

Kromě lůžek v pokoji je obvykle organizována prostor pro šatní skříň. V závislosti na velikosti místnosti, tato oblast může zařídit šatní nebo vestavné skříně výklenky.

V počáteční fázi je důležité distribuovat prostor místnosti tak, že postel je v přirozeném světle. V ideálním případě je zóna, kde by měla být postel organizován kolem oken se bude nacházet.

Územní obývací pokoj a ložnice příčky

Územní obývací pokoj a ložnice příčky

Územní obývací pokoj a ložnice skříň

Ložnice kombinovaná s obývacím pokojem foto

Pokud jde o oblast, plnící funkci obývacího pokoje, je to obvykle nachází v centrální části místnosti. Pokud velikost obývací pokoj s ložnicí, dávat dvě oddělené funkční oblasti, je možné vytvořit standardní soubor nábytku - pohovka, křesla, konferenční stolek, TV, atd Nicméně, když kombinuje dvě různé místnosti je velmi důležité, aby načíst Space zbytečné nábytek, as V tomto případě, ztratil pocit prostornosti a svobody. Je-li ložnice, obývací pokoj není příliš velký, že nejlepším řešením je zvolit zabudovaný nebo transformaci nábytek.

zónování nápady ložnice a obývací pokoj police

zónování Ideas postel v regálech obývacím pokoji

Design obývací pokoj kombinovaný s ložnicí

zónování nápady ložnice obývací pokoj - záclony

Kromě toho může být nutné uspořádat pracovní prostor v obývacím pokoji. Chcete-li ušetřit místo lepší přidělit pro tuto oblast zákoutí, kde můžete nastavit tabulku multifunkční počítače.

Při kombinování dvou různých prostor návrháři doporučujeme upustit od tradičního středový světlo. Skutečnost, že úroveň centrálního lustru, jedna ze zón bude méně osvětlené. V tomto procesu plánování je vhodnější použít vestavěné lampy, nástěnné lampy a stojací lampy. Navíc v takovém případě budete moci ovládat úroveň osvětlení v každé ze zón, kombinace jiném světle opět zdůraznit areál hranice.

Při výběru nábytku pro místnosti s takovým plánem, je vhodné opustit masivní objemné předměty ve prospěch lakonický multifunkčních produktů. Bez ohledu na to, jak velký byl pokoj, pokud je rozdělen do několika funkčních oblastí, je velmi obtížné, aby se zabránilo přesycení.

Obývací pokoj s fotkou ložnice

Žaluzie pro ložnice a obývací pokoj zónování

Řádné územní ložnice a obývací prostor bude tento prostor jako komfortní a pohodlné. Jak jsme se potýkají s problémem - spojit do jednoho prostoru dvě zóny s různými funkcemi při plánování interiéru důležité, aby znovu vytvořit optimální podmínky pro každý z areálu.

Ložnice vyžaduje trochu soukromí a intimitu, tak ji oddělit od zbytku areálu mohou nejen vizuálně, ale také s pomocí vhodných materiálů.

Konstruktéři identifikovali řadu zajímavých nápadů pro zónování obývací pokoj a ložnice:

Jeden z nejjednodušších a nejvýhodnějších způsobů oddělující obývací pokoj a ložnici je použití posuvných dveří. Zavření dveří, zdá se, že hrát dva samostatné pokoje a odhodil je - vytvoření jednotného prostoru. Ve stejné době, na kombinované ložnice a obývací pokoj se nezdá být příliš zřetelné, že je lepší dát přednost ke dveřím, které se používají při stavbě průsvitných prosklených stěn.

Posuvné dveře pro územní lůžko v obývacím pokoji

Posuvné dveře ložnice, obývací pokoj zónování

Posuvné dveře ložnice, obývací pokoj zónování

2. Dekorativní příčky a obrazovky

Lehké příčky vám umožní ozdobit celý prostor na spaní, nebo jen postel. Tento údaj se perfektně hodí do jakéhokoli designu, ale především harmonický vzhled ve vnitřních stěn v podkroví. Pokud je to žádoucí, je možné zvolit transparentní nebo barevné dělící stěny a příčky, malované pod obarví.

Na obrazovce bude také skvělým řešením pro vytvoření odlehlé oblasti. Tento dekorativní prvek často používán v orientální design, ale vzhledem k jednoduchosti a stručnost, displej by měl být v pořádku a jiných vnitřních prostorách.

Žaluzie pro ložnice, obývací pokoj zónování

Obývací pokoj s ložnicí

Ložnice kombinovaná s obývacím pokojem foto

Používání záclony oddělovat zóny mohou být spojeny s vámi v koleji pokoje, kde je péče o každý centimetr prostoru. Ale nespěchejte závěry. Nyní si můžete vyzvednout závěsy z nejrůznějších materiálů: od nejjemnějšího šifonu až těžké a bohatou tapiserii, která bude upozorňovat na jakékoliv styl interiéru. Záclony jako způsob zónování obývací pokoj a ložnice jsou dobré, že v případě potřeby můžete snadno posouvat nebo dokonce odstraněny, což eliminuje konvenční hranice.

Kombinovaná ložnice a obývací pokoj foto

Lanové závěsy územního lůžko v obývacím pokoji

Vnitřek kombinovaný obývací pokoj a ložnice

V případě, že soukromí územní prostory nehraje hlavní roli jako oddělovací prvek může být použit pódium, kombinace různých materiálů a barev.

Sleeper v obývacím pokoji na stupních vítězů

Jako jakási hranice může stát kusy nábytku používané v místnosti. Nastavení sedačka, police nebo zásuvky na dlouhou hranici mezi dvěma zónami, budete vizuálně rozdělit prostor na dvě samostatné části.

Obývací pokoj s fotkou ložnice

Interiér obývací pokoj kombinovaný s ložnicí

Územní obývací pokoj a ložnice - to je těžké, ale velmi vzrušující proces. V závislosti na vnitřním prostorem a vašich preferencích, můžete pro tento účel použít jakékoliv dekorativních prvků. Jen nezapomeňte, že pro vaše pohodlí pražec je stále doporučuje alespoň trochu oddělit od zbytku místnosti.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 3 =