V bytě je 30 metrů čtverečních designu

V bytě je 30 metrů čtverečních designu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Navrhovat malé byty o velikosti 30 metrů čtverečních. m.

Typicky, jednopokojové byty v domech postaven Chruščov ve své oblasti je asi 30 metrů čtverečních, z toho 16,17 nebo 18 metrů čtverečních. metrů pod místností 3-4 metrů pod spíž, a zbytek se kuchyň a koupelnu. V takové situaci je velmi obtížné umístit potřebný nábytek v malém bytě, takže každá plocha by měla být použita racionálně. Jak to udělat, měli bychom dát přednost nábytku, zakázková výroba na míru, a to je lepší použít transforimiruemye nábytek. To pomůže vyřešit problém omezeném prostoru.

Složitost interiéru studio je, že budete muset zařídit vše potřebné pro pohodlné bydlení oblastech:

A v případě, že jednopokojový byt je domovem pro rodiny s dětmi, budete muset přemýšlet o tom, zařízení a hřiště, stejně jako identifikovat děti v místnosti místo pro vaření lekce.

Na fotografii: design studio 30 metrů čtverečních. m.

Organizovat to všechno v omezeném prostoru, takže vnitřek místnosti vypadala atraktivní a byl funkční, je to těžké, ale velmi reálné. 30 m musí být řádně distribuovány do všech funkčních oblastí, vzít dostatek prostoru pro každou z nich. Můžete použít různé techniky designu opticky rozšířit prostor místnosti a další prostory pro tento úkol.

Oznámení o profesionálních designérů vám pomůže vyrovnat se s obtížným úkolem, a vybrat ten správný design pro malý byt.

barevné řešení pro výzdobu na malém prostoru

Na fotografii: design studio 30 metrů čtverečních. m. v pestrých barvách

Když uděláte malý prostor, je důležité věnovat pozornost výběru barev. Skutečnost, že některé barvy mohou opticky rozšířit prostor - je to lehká řada, což dodává světla a prostoru. Proto konstrukce celého areálu musí být provedeno pomocí:

 • bílá;
 • mléko;
 • světle šedá;
 • měkká béžová;
 • Modrý nebo jakékoliv jiné světlé barvy.

Barva by měla být považována nejen pro výzdobu stěn, stropu a podlahy, ale také při výběru nábytku a textilu pro jedné místnosti obydlí. Takže, dřevem a světlé barvy, záclony a čalounění by měla být lehká, ale jasné akcenty, vhodně zvolené barevné, bude jen přínosem a přinese vnitřní chuť a potěšení.

30 m². m jeden byt může být opticky rozšířit, pokud uspořádat osvětlení ve všech místnostech správně. To by mělo vzít v úvahu přírodní i umělé osvětlení.

V foto: designové studio s lustr

Je třeba mít na paměti, že čím více světla v místnosti, tím větší a prostornější než je vnímána vizuálně. Proto, je-li v místnosti je 17-18 metrů čtverečních. m., pak to bude stačit jednou centrální osvětlení stropních svítidel a lampičkami nebo nástěnného svícnu. Ale v 15-16 metrech čtverečních místnosti. m., je třeba přidat další svítidla, které by měly být umístěny v každé funkční oblasti. V malé místnosti na 11 m², pro zónování prostor je lepší používat světla, spíše než bariér a dalších technik.

Na fotografii: design studio 30 metrů čtverečních. m. s víceúrovňové osvětlení

Celý prostor 30 metrů jedné místnosti by měly být jasně osvětlené, pak to bude vypadat mnohem víc. Tak konstrukce osvětlovacích zařízení musí splynout dobře se zbytkem výzdoby interiéru. V případě, že styl osvětlení se nesmí kombinovat s ostatním zařízením, bude v místnosti ztrácí harmonii a bude vypadat neatraktivní.

Zvýšit množství světla, a proto rozšířit prostor vizuálně zajistit zrcadla.

Na fotografii: design studio 30 metrů čtverečních. m. V japonském stylu

Pro 30-ti metrů jedné místnosti tou nejlepší volbou styl interiéru bude high-tech, minimalistickou nebo japonský styl. V tomto případě je konstrukce by měly být navrženy v přísném souladu se stylem. Minimum nábytku a maximální funkčnosti - to je to, co charakterizuje tyto styly. Proto se při posuzování návrhu na ploše 30 metrů, maximální pozornost je třeba věnovat výběru nábytku, textilu a dekorativních prvků přítomných v interiéru.

Na fotografii: designérském studiu v high-tech stylu

Výborným řešením pro větší prostor, může sloužit jako tvorbu ateliéru, když můžete odstranit překážky a vytvořit společný prostor, rozdělený do funkčních oblastí. V takové situaci, malé pokoje 11, 15, 16, 17 a 18 metrů, je možné zvýšit nejen vizuálně, ale ve skutečnosti přidáním několika metrů užitné plochy.

Na fotografii: design bytu o velikosti 30 čtverečních metrů studiu. m.

Obvykle v Chruščova domovech je komora, která trvá asi 4-5 metrů čtverečních, lze s úspěchem použít jako šatnu, čímž se uvolní prostor na objemné skladování nábytku. Nebo provést oddíl a rozšířit prostor haly, přinášet to až do 11 metrů čtverečních.

Důležitým faktorem, který přispívá k rozšíření prostoru je moudrý a kompetentní design kuchyně. Tam může být celá řada řešení, pokud je návrh tohoto prostoru neměl omezovat jeho funkčnost. To znamená, že je vhodné použít nábytkářském transformátor, vestavné spotřebiče, dobrou dělby práce a jídelní kout v celém prostoru kuchyně.

Foto: Design kuchyně v bytě o 30 metrech čtverečních ateliéru. m.

Pokud vyberete jednu z možností studio, by měla být design kuchyně prováděny v souladu se zbytkem prostoru. V opačném případě disharmonie může zabít i ty atraktivní design. Ale další metry, čímž se na 15, 16, 17 a 18 metrů od obytného prostoru, bude hrát pozitivní roli při rozšiřování prostoru a vytvořit prostornější pokoj.

Jak vidíte, při správném uspořádání prostoru, a to i 15, 16, 17 a 18 m lze použít tak, aby se místnost zdála zdarma a atraktivní, což je nejdůležitější, pečlivě zvážit všechny detaily, použít známých technik a racionální využití užitné plochy.

Foto: průsvitné záclony

Tento problém je také třeba věnovat pozornost, je-li v místnosti je pouze 11, 15, 16 nebo 18 m posuvný tabulky, závěsné poličky, rohové skříně, rozkládací pohovka, dětské palandy, nízká nábytek -. To vše by bylo ideální volbou pro ubytování v malém prostoru. Přítomnost v nábytku skleněných prvků také pomoci vizuálně rozšířit prostor. Čiré nebo matné desky a dveří, přinese lehkost do místnosti. To lze vypočítat pomocí průhledné světelných závor, nebo zahrnovat použití římských a rolet. Garnýže a těžké závěsy tmavých barev, je nepřijatelný pro použití ve stísněných prostorech.

Design studio byt o 30 metrů čtverečních - interiér foto

V bývalém Sovětském svazu má vlastní bydlení - je to štěstí. A vzácné majitel se může pochlubit stovky metrů čtverečních. Většina našich spoluobčanů žije v klasickém „Khrushchev“ malé gostinka většina bytové domy jsou běh malometrazhki. A vytvořit rafinovaný interiér domu je touha. Ale útulný, stylový a praktický pokoj lze nastavit na velmi skromné ​​životní prostor. Hlavním cílem - správně uspořádat prostor. Proto je otázka designového studia 30 metrů čtverečních je často mezi uživateli internetu.

Charakteristickým rysem interiéru vytvořit malý odnushki 30 metrů čtverečních stojí skutečnost - základ konstrukčního řešení je racionální využití území. Welcome multifunkční objekty, barvy jsou použity, materiály, světlo, opticky rozšířit prostor, pomocí územního prostor, aby se zabránilo dveře a příčky.

Studio apartmán - Studio

Funkční, praktická, moderní řešení k dnešnímu dni bylo použití designu podkrovní byt o 30 metrech čtverečních. Často je byt 21 čtvercový design, který poskytuje prostor, který kombinuje kuchyni. Možnost sanace do bytu - mohou být mnohem drastičtější způsobem - tím, že spojí ve velké místnosti není jen místnost s kuchyní, ale také vstup do balkon, chodba, komora. Prostor je rozdělen pomocí podmíněného územní požadovaných funkčních oblastí.

Při navrhování studio apartmány mají vzít v úvahu možnost bourání zdí, protože v některých případech je přísně zakázáno.

Jakékoli bourání příček uvažovaných sanace, že je třeba vzít v rozlišení, které se nemůžete dostat.

Pokud nechcete mít za úkol vytvořit nebo studio apartmány 30 metrů čtverečních bourání stěn problémů. byla koncipována developer zpočátku by tato varianta značně obohatí interiér. Ale neměli bychom zapomenout na některé věci:

 • Vyžaduje silnou odsávání, který může táhnout pachy vaření potravin, brání vstřebávání z nich v pokoji a tak.
 • V kuchyni, budete muset poskytnout místo pro každou věc, nádobí, objekt, protože je stále v nedohlednu.
 • Tam je potřeba udržovat dokonalý pořádek, okamžitě uklidit po sobě.
 • Navzdory společného prostoru do místnosti, materiál povrchu podlahy v kuchyni musí být snadno omyvatelné (dlažba, linoleum, laminát).

Interiérové ​​dekorace, které mohou ušetřit místo

Navrhnout malý jednopokojový byt o 30 metrech čtverečních je vhodné vyplnit v těchto předmětech interiéru:

 • Rohové sedací soupravy. Široké pohovky, kam umístit členy rodiny je zdarma a hosté mohou být snadno transformována na noc do prostorné lůžko. V dopoledních hodinách se snadno smontovat, aniž nepřehledná malý, tak cenný prostor.
 • Vysoké kuchyňské linky, záchody. Nábytek do stropu pojmout obrovské množství položek, které lze složit, v závislosti na četnosti používání od podlahy až na vrchol.
 • Závěsné police, všechny druhy skříní. Praktické, velmi krásný prostor pro věci, které nepoužívají plochu místnosti, aniž by byla nepřehledná ji. Závěsné police a skříně může být jako stojící na podlaze nábytku, například na pohovce, jakož i samostatně.
 • Vestavné spotřebiče. Je v interiéru bytu 30 metrů čtverečních téměř neviditelné. Pod vestavné spotřebiče nepotřebují hledat oddělené místo, reflektovat, zda se hodí do interiéru. Je to praktické, pohodlné a esteticky.

Územní malé vnitřní obytný prostor

Konstrukce jednopokojový byt o 30 čtverečních metrů na. m. musí vzít v úvahu charakter, návyky, životní styl, rodinné příslušníky, aby se jejich život pohodlný v těchto zdech. No, v případě, že 1-pokojový byt obývaný jednou osobou nebo pár s podobnými zájmy. Je to těžší, když design studio 30 m studiu musí spojit nejen ložnici a obývací pokoj, ale v místnosti, a někdy dokonce i děti. Relativně snadné porazit čtvercové designové studio se dvěma okny, která nebude obtížné zajistit světelnou závoru. Obdélníkovou konstrukce 30 metrů čtverečních bude vyžadovat větší představivost konstruktéra.

Nicméně, neřešitelné situace se nestane. Kde žádný oddíl, přichází na pomoc územního prostor - jakési pobočky určitém rohu místnosti pomocí nábytku, police, vitráže, akvária, závěsy, paravány, atd Vytvoření zóny je možné pomocí světla, barev, materiálů, stěny, multi-level stropy.

Znaky a objekty barev v interiéru místnosti bytu 1 30 m²

Při plánování interiéru studio 30 metrů čtverečních. m. Je vhodné, aby se zabránilo tmavé barvy, nepřetěžujte prostor příliš texturované zdi, objemný nábytek, nadýchané kostýmované záclony, velké objekty. V malém prostoru bude poněkud zvláštní sofa hledat v rokokovém stylu, nebo formou bufetu v empírovém slohu. Od nábytku, aby dala přednost představuje modulární systémy a rozkládací sety. Kuchyňský nábytek se doporučuje objednávat jednotlivé velikosti, který by dělal to nejprostornější a funkční.

Lepší dát přednost světlejších odstínů, skla, zrcadla, lesklým povrchem, světle modrá stupnice, pomocí tlumená světla. Okna vypadají skvěle, a to bez vážení dolů vnitřek římské rolety, žaluzie, lehké průsvitné záclony. Velmi hezké na malé čtverečky vypadat Provence interiér, praktický minimalismus, populární nyní lofty a oblíbenou s mnoha hi-tech. Ale ne nutně následovat určitý směr, což je nejdůležitější - pohodlné a harmonický prostor.

Je důležité zvážit umístění oken v konstrukci malých bytů.

Interiér malém bytě o 30 čtverečních metrů studiu nelze zapomenout na denní světlo z oken. Je to z důvodu umístění oken by měly být použity při plánování návrhu jednopokojovém studiu na 30 metrů čtverečních. Neslyšící pokojů a zóny, kde nejsou vystaveny slunečnímu záření, je použitelný pro účely vzácné a vypadají docela ponurý. Úhlu, odříznut od slunečního záření by měly být použity pro šatnu, spíž, prádelna, v extrémních případech - pro kanceláře.

Ubytování zóny v tvorbě designu podkrovní byt 30 metrů čtverečních. m.

Při vytvoření návrhu projektu bytu 30 metrů čtverečních. Je třeba věnovat pozornost možnosti uvedení určitých oblastí ve vnitrozemí. Například by mělo být spánku plocha se nachází v protějším rohu, posezení může být v centru pozornosti pro dítě chcete vytvořit místo pro samoty, spánek, prostor ke hře. Kabinet zóna může mít pre-zasklený balkon a zahřeje. Je důležité, aby přetížení prostor členění a to nenápadně, podle něhož by celková celek z designu prostoru.

To je hlavním cílem vytváření interiéru studio 30 metrů čtverečních - a porazit zajistit funkční zóny správně. Laik zvládnout tento problém bude obtížné, i když peep některé nápady s přáteli, příklad dokončených projektů na internetových zdrojů může být, ale jak na jejich realizaci a vstoupit v harmonii pod obecným stylem interiéru, není jasné.

Profesionální design studio apartmán o velikosti 30 čtverečních metrů

Při zmínce o vylepšení designu, mnozí věří, že to může být jen obrovské bytů a vesnické domy s investicemi pohádkové sumy. Domnívali se, že návrháři - je to jen módní rozmar. A jejich úkolem je pouze ve výběru stylu, výběr váz a polštáře na sedací soupravy. Mezitím malý byt, snad ještě naléhavější potřeba navrhování interiéru zkušeného designéra, protože v tomto případě je nutné řešit poměrně složitý úkol vytvořit pohodlí.

Jak užitečné odbornou pomoc při vývoji designu projektů malého jednopokojového bytu:

 • Zkušený designér vám řekne, že nejlepší způsob, aby vytvořily nezbytný funkční zóny, které přepážky musí být odstraněny nebo přidány, aby maximalizoval dostupný prostor.
 • Profesionální design vytvoří harmonický prostor, inteligentní kombinaci barev a různých povrchových úpravách zóny jeden systém.
 • V bytě je vyplněna správně zvoleny a rozkročit se nad nábytkem a spotřebiči, věci budou na svém místě.
 • Kvalifikovaně poskytovat krytí - z hlediska funkčnosti v místech vybavených individuálně a zdůrazňují styl bytu jako celku.
 • Přítomnost dekoračních prvků, které umožní, aby jedinečnost a individualitu místnosti dá rafinovaný.

V každém prostoru, v případě potřeby, můžete si vytvořit funkční interiér pro pohodlný život, najít místo pro fantazii. Pomohou vytvořit design interiéru techniky, využívání neobvyklých materiálů, dekorativních prvků, hrou světla, barev.

Kreativní design studio apartmány měřící 30 metrů čtverečních. m: úspěšných variant transformace malého „odnushki“

Studia s názvem bývalé jedno a dvou apartmánů, ve kterých demontovány zdi mezi místnostmi a všechny pokoje kromě koupelny, jsou jediný prostor. To je populární varianta transformace vícegenerační rozlohy vzhledem k relativní jednoduchosti a láce. Se správným přístupem konstrukce náměstí. Studio 30 čtverečních. m různé hmotnosti výhody, nejvýznamnější z nich jsou: zvýšení plochy, na vysokou úroveň funkčnosti, dobré osvětlení a širokými možnostmi provedení.

Zásady organizace studiového prostoru ↑

Nejoblíbenější varianta - kombinovaný obývací pokoj a kuchyň. Méně často demolici zdi mezi obytnou částí a chodbou. Ale v koupelně vždy zůstává osamocený.

Naplánujte si typickou jednopokojový byt k přestavbě

Plán bytu po konverzi do studia

Právní aspekty sanací ↑

Jediná věc, která stojí v cestě kreativní přetváření původních bytů jsou požadavky zákona, obecně velmi shovívavý k demolici vnitřních stěn, s výjimkou dopravců (a není divu, bez domova mohou doslova rozpadne). Zvláštní význam je připevněn k přepážce mezi sporák s plynovou / sloupců a obytných místnostech - v tomto případě stěna nemůže vydržet. Nicméně, tam jsou žádná pravidla bez výjimky: Pokud nahradit stěnových dveře všeho druhu, včetně posuvných, sanace nebude přestupek.

Dalším důležitým bodem: v kuchyni, musí mít větrání a přirozené světlo, zdroj, který, navíc k okny do ulice může být skleněnou stěnu nebo okno, ražené ve vedlejší místnosti.

Interiéru oknem je nejen lehký, ale také zdobí kuchyň

Důležité: Před zahájením revoluci v 30 metrech čtverečních. metry, ujistěte se, že byl v souladu s příslušnými orgány a získat povolení k přestavět.

Žádost o přestavbu

Metody zónách.LI_END studio prostor ↑

Nová dispozice bytu studio 30 metrů čtverečních. m - po demolici „extra“ zeď - se vztahuje k separaci výsledného velkého prostoru do samostatných zón:

Kuchyň a obývací pokoj jsou blízko, ale nejsou v rozporu s sebou

4 hlavní přijímací zón:

 1. Barva / texturou zónování. Stěny obývacího pokoje a kuchyně jsou lakovány v různých odstínech / barvách a / nebo jejich provedení s použitím materiálů s různou strukturou.

Nejjednodušší barva územní

Izolace kuchyň / obývací pokoj s barev a textur stěn

Přepážka na fotografii odděluje kuchyň od zbytku prostoru

 1. Použití skříní a obrazovek, velká akvária a regály s knihami - seznam nábytek / příslušenství pro územní oblasti je velmi široká.

Zónování prostor od stojanu

 1. Rozdíly genderové studiu. Malé pódium pro postel - nejběžnější způsob, jak přidělit spánku plocha bytu. Je také možné územní rozdíly stropu.

Konstrukce tohoto bytu ke stejnému účelu použití různých materiálů podlahu, strop a stůl kapky

 1. Hra světla. Jasně svítící pracovní plochu či do kuchyně a opuštění romantické rozptýlené lehké spaní a obývací prostor, mohou návrháři snadno sdílet ve funkčních částech každé místnosti.

Izolace stolování pomocí osvětlení

Izolace z obývacího pokoje pomocí osvětlení

Poznámka: pohodlný způsob testování pohodlí a estetiku nové uspořádání bytu studio 30 m², je jeho 3D model vytvořený odborníky.

3D model studio apartmány

Správná organizace osvětlení ↑

Jednou z hlavních výhod interiéru typické studio 30 metrů čtverečních. m - hojnost světla, které vytváří optimistickou a živou atmosféru. Toto množství může být vytvořena po demolici stěn v přírodním způsobem, a může být výsledkem promyšlené přístupu k volbě světelných zdrojů. Pokud po sanace je zjištěno, že světlo je méně než žádoucí, můžete uchýlit k jednomu ze tří způsobů, jak vyřešit problém:

 1. Francouzsky (od podlahy ke stropu) v okně obývacího pokoje.

Francouzské okno je vhodné i do interiéru v japonském stylu

 1. Úplné nebo částečné vzdání se závěsy.

Některá okna zavřít záclony prostě guilty

Chcete-li umístit další zdroje světla je nezbytný k tomu, že vnitřek ateliéru není proměnila v mini-výstavy současného osvětlení.

Pokud chcete, stejně jako možné naplnit interiér světlem, zvolte lehké povrchové úpravy stěn

Důležité: kuchyně a pracovní prostor, které mají být pokryty, je nejlepší, mějte na paměti při navrhování projektu elektroinstalace.

Zasvěcená volba povrchových materiálů ↑

Charakteristickým rysem interiéru studio apartmány - různé materiály, provedení, kromě estetické, ale praktickou funkci: pomocí kuchyni vytvořit vizuální hranice, místa na spaní, obývací pokoj. Při výběru materiálů brát v úvahu:

 • Faktor cena (může být nahrazeno méně nákladné analogy, jako je například parkety - simulování jeho laminát).
 • square Interior Design. Studio 30 čtverečních. m.
 • Trvanlivost. Ne že by v designérských studií zakázáno používat Carrara mramor, obarví dub, ale proto, že velká část jeho kouzla je možnost rychlé transformace, použití těchto „věčných“ materiálů není vhodné příliš.

Zdobení stěn z nejjednodušších materiálů může vytvořit zajímavý estetický efekt

Poznámka: s pomocí moderních barev a tapet může napodobit cokoli - od cihlou do log břízy.

Tapety, imitace z krátké vzdálenosti, prakticky nerozeznatelný od zdiva

Zatímco v ateliéru rozloze 30 m² kuchyň od obývacího pokoje jen opticky oddělené, zvláštní uspořádání areálu je zachována v plném rozsahu. Za to je také přidána k řešení konkrétních otázek pro studio, jako je například odstraňování pachů a ubytování s veškerým potřebným nábytkem.

Bez ohledu na designérském studiu 30 metrů čtverečních, na regeneraci obývacím pokoji by mělo být možné vyrovnání / transformační zóny. Nejčastěji v kombinaci s pomocí volně směnitelné nábytku zóny:

Skládací postele a stoly, židle, postele, stoly, transformátory trvá několik minut a to nejen změnu vzhledu garsoniéra, ale také šetří drahocenný prostor.

Použití studio lůžkového transformátoru

Druhou klíčovou otázkou designu obývacího pokoje 30 čtverců - příděl prostor pro uložení věcí. Těžkopádné tradiční skříňky jsou ztracená, ale důrazně doporučuje, skříně, mezipatra, regály. Podle návrhu lstí lze přičíst dutý sloup a oddělení v drahách.

Pódium s místem na spaní a přihrádek pro uložení v podkroví velkém studiu

Důležité: Pokud máte v plánu přijímat návštěvy, ujistěte se, že v obývacím pokoji mají dostatek místa.

Kuchyňský kout: na co se zaměřit ↑

Dokonce i ve studiu ploše 30 čtverečních. m kuchyň - zdrojem mastných spreje, klubech a pár silných pachů. Nezbytným prvkem v prostoru kuchyně, aby se stal nejmocnějším digestoř, která zachycuje nežádoucí pachy, než se dostanou do obývacího pokoje, nebo místo na spaní. Je také nutné zajistit:

 • dostatečnou vzdálenost mezi dřezem, varnou deskou a nábytku;
 • prostorné skříně nebo jiné zařízení pro nádobí a kuchyňské spotřebiče;
 • dostatečně velká pracovní plocha.

Nábytek v kuchyni často jsou uspořádány po celém obvodu

V kuchyni, obývacího pokoje 30 čtverců obvyklých přístrojů často vykazuje tendenci k migraci, například pračka může koexistovat s skříň a chladnička bude zaklíněn mezi skříní a křeslem. Takové uspořádání, který se používá pro úsporu místa, je často velmi výhodné, zejména pokud se budete řídit maximální vzdálenost mezi hlučných nástrojů.

Chladnička odděluje jednu zónu od druhé

Poznámka: Chcete-li spojit kuchyň a obývací pokoj výhradně na dobu trvání jídla, bude to pomůže vyřešit problém obrazovky nebo jiných panelových příček.

Vyberte si svůj styl pro výzdobu interiérů ↑

Že styl je studio dokončit estetický objekt, organicky kombinuje všechny prvky. Když je vybrána obvykle vypadají na pokoji, včetně výšky stěn, možnost pravidelné aktualizace prvků, cena a samozřejmě pohodlí. Zajímavý pohyb, - využívání designových studií různých stylů v jednotlivých zónách.

Důležité: pro byt o 30 metr čtvereční neodpovídá žádnému baroko nebo rokoko či renesanci - to je, že nikdo styl, který vyžaduje hojnost výzdoby a sofistikované nábytku.

Styl by měl být stručný a praktický

Triumph bílého minimalismu a skandinávský styl ↑

Být velmi blízko u sebe, tyto styly se liší v základním přístupu k obsahu: Scandinavian určitě by měl být přirozený a minimalismus v tomto směru je méně náročná. Charakteristické rysy:

 • Pohodlí prioritu;
 • minimum nábytku (populární vestavěné skříně, podkroví, transformátory);
 • Maximální světlo;
 • rozšíření prostoru.

Ten je dosaženo vizuálně pomocí odstínů bílé a světlé barvy a uspořádání nábytku po obvodu.

Jak můžete vidět, design studia o velikosti 30 metrů čtverečních. m nebo minimalistický skandinávský styl - je oslavou bílé a úplné vítězství pohodlí nad všemi ostatními aspekty. Vzhledem k principu „nic víc“ optimální pro ateliéry, je pravděpodobné, aby se v těchto stylů.

Minimalismus: na nezbytné minimum nábytek a bílé stěny vytvořit efekt velkém prostoru

Scandinavian omezování osobní svobody a udržitelnost v bytě 30 metrů čtverečních. m

Tento styl je jen vychloubá svou upřímnost, aniž skrývá jakýkoli materiál stěny nebo technických prvků. Je snadné najít na cihlové zdi, vysoké stropy a leť „brutalitu“.

Žádné pozlátko a půvab - typický loft

Oblíbená kuchyně žijící prvek ve studiu, jak je vidět na fotce - baru.

Důležité: V podkroví není vhodný pro byty s nízkým stropem.

Bachelor apartmán pro 35 m² v podkroví

Z Japonska do Provence: odvolání k etnik ↑

Zde výběr je opravdu velký, ale palm Design studio apartmány ve vlastnictví těchto stylů:

 • Japonské (díky své jednoduchosti stylu propracovanosti a funkčnosti);
 • veselý a levný Středomoří, vyžaduje pouze hojnost světla;
 • Moderní a útulný stylu Provence.

Je důležité, aby usnadňují dosažení požadované prostorové členění.

Příkladem použití japonského stylu

Mediterranean interior design: jen trochu stísněné a velmi útulný

Květy levandule, dřevěné stropy a krásný starý-módní detaily: stylu Provence 33 m

Video: Ukázka minimalistického designu malé studio ↑

Navzdory jednoduchosti z nejpopulárnějších stylů jejich realizaci je plná s výskytem náhlých obtíží (včetně rozmístění nábytku), takže vytváří design, stejně jako změny do bytu, je lépe přenechat profesionálům.

Izolovat kuchyně v oddělené místnosti nebo naopak, které lze kombinovat s jiným společenským prostorem vytvořit jednotný prostor studia?! S takovým architektury.

kuchyňské design studio apartmán: jak dobrý open plan

Kuchyňský kout 8 metrů čtverečních - častá volba pro typické panelové domy. Přes relativně malou velikost místnosti mohou být vyrobeny.

Jak vybavit kuchyňský kout 8 metrů čtverečních: dobré nápady k vytvoření elegantní a funkční interiér

Sněhově bílá dokonalost švédský styl fascinuje mnoho lidí, včetně profesionálních dekoratérů. Nemohl jsem odolat kouzlu skandinávskou a skupinou.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

35 − = 33