Vejce z korálků

Vejce z korálků

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Vytvořit kraslice z korálků

Kyselina barvení kraslic nebo nažehlovací fólie mají nikdo by neměl být překvapen. Ale korálky zdobené dřevěné vajec, pokud jsou vyrobeny pečlivě as fantazií přilákat pozornost jakékoliv estét. Takový dárek, pokud byste to udělat sám, by bylo vítaným Velikonoce suvenýr.

Dokonce i když jste nikdy nedělal žádnou korálky, ale chtějí, aby se velikonoční vejce z korálků s rukama nad hlavou, tam jsou 2 druhy registrací „pro líné“, že tkaní, jak tento proces se neuvažuje. Origin - balení prázdné korálek nit. Potřebujeme:

 • barevné kuličky;
 • šicí nitě (vlasec lepší nebrat, protože je těžší držet přesně);
 • dřevěné prázdné vajíčko (s výhodou báze);
 • universální lepidlo, jako je „sekund“ nebo „Moment“
 • dřevěná hůl se špičatým koncem.

Mechanismus „tkaní“ je velmi jednoduchý: povrch obrobku od horního konce aplikovat lepidlo (po malých částech) a na ní spirálová cívka po vinutí, je umístěna korálky navlečené na niti. Na závity proběhlo hladce, správný korálek závit ostrý konec hole. Také držet lepidlo, které je distribuován na povrchu obrobku. Střídáním barev korálků v zatáčkách tvoří vzor pro budoucí řemesel (viz. Video 3).

Spustit dekorace Easter egg technika lepení není obtížné, ale aby tento proces rychle nepodaří. Pro Twining Ukázalo se čistý, bez mezer a hrboly vystupující lepidlo musí být pečlivě narovnat každé kolo (zejména v široké části obrobku) hůlku. Make suvenýr docela dobře možné, v průměru 7-8 hodin.

Dalším způsobem, jak ozdobit vajíčka s korálky bez tkaní - kreslení polotovarů řemínky, které mohou být vyšívané s korálky nebo korálky nějaké vzory. Dále požadujeme úzké předlisku (1 cm), dekorační pásky, korálky, jehlu a nit.

 • První krok - balení vajec saténová stuha. Jak provést vkládání co nejpečlivěji, bez ohýbání, podívejte se na video 4. Tajemství spočívá v neustálém tažné pásky.
 • Druhý krok - šití korálky na pásku. Všechny nuance procesu, na video 4. V principu, na základě pásku může být vyšívané s korálky jakéhokoliv designu - od jednoduchých až po komplexní geometrii a složení, to vše závisí na zručnosti mistra. Nejjednodušší způsob, jak vyzdobit prázdné korálků satén - šít to po vzoru pokládání pásek.

Akrobacii jsou považovány kraslice z korálků, zdobené korálky zcela síť. Na první pohled by se mohlo zdát, že spletení vajec tímto způsobem - je obtížné a časově náročný proces, ale tam je jednoduchá technika pro začátečníky. Spustit může utkat vlastníma rukama, a to i začátečník, co je nejdůležitější, postupujte podle pokynů videa.

 • dřevěné vajíčko (standardní velikost). Můžete také použít plastový kryt z kindera- „gigant“, ale zkušenosti ukazují, že je nejvhodnější pro začátečníky pracovat s obrobků ze dřeva.
 • stříbrné korálky №10 - 1 balení (25 g)
 • modré korálky 3x4 mm - 230 kusů;
 • stříbrné korálky rr 3x4 mm - 100 kusů;
 • Vlasec rybářský d 0,25 mm - 1 klubko;
 • tenké jehly na korálky;
 • nůžky;
 • Lehčí opalování špičky.

Twining vejce na tomto schématu je univerzální, která je vhodná pro horní a dolní části obrobku. Tkát ruční práce nutné tři základní prvky - pás a dva uzávěry, jejichž vejce jsou vytvořené splétáním korálků.

Podrobný popis vazba schématu klobouků viz níže. Se snaží sledovat stejnou hustotu tkaní (kuličky, které jsou vytvořeny od barvy jádra nesmí viset na trati), ale předlisek musí být rovný, jeho okraje nesmí být ohnuté.

Podrobné schéma tkaní pásu se podívat na fotografii níže. Technika je podobná - Twininga kulaté korálky.

Pokud jsou všechny tři složky připraveny splétat, v případě malých - spojit své vlasec. Získáte vynikající suvenýr, vytvořený během několika hodin.

Trochu složitější, ale je k dispozici pro rozvoj „odezhek“ tkací techniky pro vejce z korálků zvaných peyote (peyot). Na rozdíl od prolamované ok poskytuje pohodlný střih kuličky k sobě navzájem (jiný název pro technologii - „cihly“ steh). Twining vejce vyrobené přímo na dřevo, v pracovním procesu na tom doslova roste odezhka kuliček (obrázek 1-8).

Kraslice ze skleněných perliček: schémata pro obruby dílny

Velikonoční vajíčko - náboženský atribut, který má velký význam a dlouhou historii. Symbolizuje zrození nového života, čistoty a věčnost. A pokud se barvila vejce lze vidět pouze ve světelném dovolenou, umělá mohou těšit po celý rok. Vyrobený vlastníma rukama, bude se jednat o originální dárek. Kraslice z korálků jsou tak krásné, že mohou být nejvíce okouzlující domácí zdobení. Existují různé techniky pro výrobu a tkaní schéma kraslic s korálky, ale oni vám umožní získat originální suvenýr.

První věc, kterou korálkování velikonoční vajíčko - je základem. Je možné použít shell ze současnosti, ale je docela křehký a může v každém okamžiku vzniku praskliny či rozpadat. Můžete si vytvořit dutý postavu. Ale jeho nevýhodou je, že nedrží tvar a proces vytváření řemesla bude ještě složitější a pracnější.

Která může být použita jako základ:

 1. Speciální dřevěné polotovary určené k lakování. Ty se prodávají v obchodech pro kreativitu, nebo je možné objednat u truhláře.
 1. Plastové nádoby a vejce z dětských sladkostí.
 1. Polotovary z omítky, vyrobený vlastníma rukama.
 1. Základem lze řezat ze speciální květinovou houby a pěny.
 1. Obrobek může být provedeno v papírová hmota získala správný tvar a není těžké. Vložit přes shell nemůže smazat.

Jakmile je základna připravena, měla by být natřeny v příslušné barvě k kuliček nebo neutrální. Vzhledem k tomu, void mezi kuličkami budou neviditelné, a hack velikonoční vajíčko z korálků bude dávat pozor. Pokud máte v plánu provést jemnou strukturu, nadace může být provedeno v kontrastní barvě zvýraznit tkaní čáru.

Master class na pletenou vejce

Oplesti vejce z jedné trysky na druhou, pracné. Nejsnadnější oblékli prázdné perličky v porcích. Takový přístup by výkres.

Krok za krokem Master Class velikonočních vajec korálků:

 1. Tkaný pás na širokou část vajíčka. Navíc může být horizontální i vertikální.
 2. Hrany jsou spojeny. Je důležité, aby bezpečnostní pás pevně držící obrobek.
 3. Na každé straně střídavě pletená nos vejce odčítání v řadách postupně snižovat počet kuliček.

Vertikální pás se používá v případě, že vejce je pletená a není zcela na straně okna musí být ponecháno na obrazy, květiny nebo jiné dekorace. Na okraji otvorů jsou často nemá okraj velkých kuliček nebo bičíku kontrastní barvě. Tato šablona je hlavní třídy Beadwork velikonoční vejce mohou být použity v jakékoliv techniky.

Tkaní korálky velikonoční vajíčko v oboru tkaní je nejjednodušší. Korálky se vešly správně za sebou, což umožňuje, aby jakýkoliv návrh nebo nápis. Ale proces je poměrně dlouhá a únavná. Nesedí takové techniky, pokud korálků různých velikostí a tlouštěk. Položit vzoru symetricky a hladce, vyžadují před draw obvod velikonočních vajec housenky, vzhledem k velikosti kuliček a obrobku.

Schéma technologie tkaní:

Pokud nemůžete dělat schéma opletení velikonoční vajíčka s korálky s obrazy, je možné vytvořit přechod. Hladký přechod od světle až tmavě špičce základny vypadá o nic méně zajímavé. Zdobíme suvenýr může být tkané odděleně prvky, které jsou šité vlasec. Může to být jen dopisy XB nebo květiny, slepice, králíci.

Mosaic Technology je nejvíce hustá, na rozdíl od tkaní, korálky posunuty vůči sobě navzájem. Minimální mezery mezi kuličkami. Mozaika technika také umožňuje vytvářet různé vzory a nápisy. Na rozdíl od předchozích technik, mozaika vzor je rovnoměrnější, protože není moc patrný rozdíl v množství kuliček.

Schéma mozaiky tkaní:

Mozaiku oboru, mohou být použity jeden nebo dva jehly. Jeden tkaný výrobek se sudým počtem kuliček na šířku, a dvě jehly pro lichý počet.

Tkaní technika a mozaiky mohou být použity k provedení slepice, králíky velikonoční. Chcete-li to, bude vejce muset utkat zobáku, křídel a uši. Podobné pletivo vyrobené z drátu použitého pro výrobu nosičů pro konvenční dekorativní krashenok a varlat.

Minus pletená vejce technikou tkaní a mozaiky v tom, že vyžadují hodně času provádět. Také to vyžaduje spoustu korálků. Alternativa - prolamované tkát v mřížce.

Řidičské prolamované tkaní:

Kraslice z korálků, pletené pletivo, vyrobené dostatečně rychlý a malé množství materiálu. Dutiny v pastilek může být libovolné velikosti. Prolamované výrobky vypadají vzdušné a jemný, ideální pro dekoraci slavnostní suvenýrů. Schémata Beadwork velikonoční vajíčka se mohou mírně lišit, a někdy může být viděn mezi pastilek transparentní závit s korálky. To je ještě více zajímavých řemesla a vážnost, a to zejména pokud je průměrná korálek velký.

To je důležité při výběru této implementaci technologie mají vysokou kvalitu a základ úrovně. Barevný tón může být korálky, ale vypadá krásný kontrast. Na rozeznatelné části velikonočních vajec korálek vypadal krásně Polotovar může být potaženy lakem nebo priporoshit Glitter.

Není-li žádný čas nebo chybí dovednosti tkaní korálků, je možné provést původní řemesla velikonoční vajíčko z korálků zjednodušeným způsobem. Pro něj, kromě obrobek bude potřebovat lepidlo, transparentní příze a různé dekorativní doplňky.

Beads nosí na závit v libovolném pořadí barev. Předlisek se namazané lepidlem (je důležité, že je transparentní), a jsou umístěny ve spirále závitem s korálky. Můžete také vyložit tematické písmen, číslic a symbolů. Dále korálky Polotovar může okleit paillettes, krystaly a květiny. Doplňují saténové stuhy a barevné tkaničky. Nedbale klesla peří dělat řemesla ještě sladší. Nesmíme zapomenout na krásné stojan na slavnostní vejce byla viděna v celé své kráse, a nezůstala bez povšimnutí.

Kraslice z korálků - je nejen krásná, ale také velmi vzrušující. Zvládnout nejjednodušší režimů podle platných i pro děti. Pokud máte trpělivost, můžete vytvořit originální články pro dovolenou.

Pletení technologie velikonoční vajíčka s korálky pro začátečníky

Tradice malování, malovat velikonoční vajíčka natvrdo kořeny v mlhách času. Značení na den, kdy vzkříšený Ježíš Kristus, křesťané zdobí svátečního stolu a dát si navzájem malovaná vajíčka, vnímá je jako symbol nového života, dobrotu, milost, bohatství a prosperity. Skvělý dárek na hlavní pravoslavné svátky velikonoční vajíčka může být korálek, vyrobený vlastníma rukama.

Ti, kteří nikdy zabývá korálků, mít trpělivost a naučit se dovednost od nuly. Nebo zvolit jednodušší verzi zdobení kraslic s korálky - způsob lepení.

 • Pro práci potřebujeme skutečné vejce, potravinářské barvivo, sůl a ocet, PVA lepidlo, párátka, tenký vlasec (nylon příze), korálky, korálky. Vejce před zdobení vařit jako obvykle vaří.

korálky a perličky ocet sůl

Korálky řetězec v řadě jednoduše našroubuje na vejce, pre-mazané lepidlem. Spustit vkládání je možné jako konec, a od poloviny vejce. Hlavní věc - dobrý fix a přilepíme na konec nitě.

Pokud Fenichka široký, v uzavřeném tvaru jeho průměr se musí přesně shodovat s průměrem vajec v nejširší části. Lišta s dokončeném vzoru nasadit a vázané pevně skořápku vejce ve středu. Poté, z „pásu“ na zúžených konců, vložit přes vaječným jediným vroubkované nebo lepených dlouhé řadě korálkových vláken.

 • Sofistikovanější způsob zdobení kraslic - Twining korálky.

vejce opletení techniky zesílené pletivo nebo tkanina se může lišit. Volba vzor a téma ruční práce je omezena pouze na fantazii a dovednosti mistrů. Ale v každém případě takové symbolické upomínkové předměty vypadají skvěle, slavnostní a velmi elegantní.

Jednoduchý vzor pletení vajíčka pro začátečníky mistrů - výukové video

Předtím, než se přistoupí k vyšívání, je nutné zakoupit materiály pro výrobu operlených velikonoční vajíčka. Jsou stejné bez ohledu na vybrané obruby technik. Při práci na řemeslech bude potřebovat:

 • Polotovary ve tvaru vejce.
 • Korálky různých barev a velikostí.
 • Clay.
 • Jehla a shromažďování kuliček ve vzoru.
 • Tenké nylonové vlákno nebo rybářský vlasec.

Aby se velikonoční vajíčko z korálků, může být použita celá skořápky vajec:

 1. K tomu, obsah syrových vajec je vháněn přes malé otvory vyraženými do konců.
 2. Shell „posílit“ své obkleivaya kousky měkkého papíru (noviny, ubrousky) v papírová hmota.

Obrobek může být vyroben výhradně z papírová hmota, což je tvar vejce. Pro pohodlí své obchodní základny rovnou na „vejce“ stabilní. Pro kosmetické a estetika vrstvy se sušily papír je vyrovnán s jemným brusným papírem a potažena akrylovým lakem.

skořápky, opevněný noviny vytváření prázdných vajec z novin v papírová hmota

 • Korálky na zdobení kraslic je možné zakoupit jakýkoliv. Vyšší kvalita je ten, že české sklo, ale pokud tomu tak není, je to velmi vhodné a Číňan.
 • Paleta barev, jakož i velikost kuliček je stanovena na základě zvoleného vzoru obvodu, vzor.
 • Pro pozadí obvykle používají bílé, smetanové, modré korálky, všechny pastelových odstínů. Za vzor - světlé multi-barevné, v několika způsoby.
 • Koupí korálky, musíme mít na paměti, že se neprodává samostatně a hmotnosti. Proto je nejjednodušší způsob, jak určit správné množství kuliček na speciálním stole poté, co v současné době vybrán obvod vzor budoucnost (vzor).
 • Nitě a jehly pro korálkování lze nalézt ve stejných prodejnách. Příze by měla být vybrána velmi tenká, avšak robustní, s průřezem vhodné velikosti otvorů v kuličkách. Jehla pro zvláštní potřeby - velmi tenký, pružný, s miniaturní ucha.

tkaní diamantové pletivo korálky

Poměrně jednoduchý způsob tkaní, které se můžete naučit v krátkém čase. Oplesti Easter Egg mesh „diamant v“ schopný i nováček švadlena.

 1. Práce začíná tím, že linie získávání kuliček v takovém množství, že průměr uzavřeného řady odpovídala průměru vajec v její nejširší části. Počet kuliček by měla být násobkem 6 m. E. 24, 30, 36, 42 a tak dále. G., v závislosti na velikosti předlisku a korálků. S krátkým řetězcem, které mají jehlu s vlascem v prvním lemu.
 2. Dále získává výstupky 5, 6-počítal v konečném řetězci a porodit jehly. Ukazuje diamant. Ze stejného důvodu koncové zbytku diamanty, končit série prvního korálku.
 3. Druhý řádek mřížky kosočtverců začne točit, výtěžek diamantové jehly procházejících středem, třetí, perličky. Příze 5 se posune kuličky, jehla vede do třetí perliček sousední kosočtverec. Podle níže uvedených kroků, vytvořte druhý a několik následných řádků sítě kosočtverců, která křižují střední část vajíčka.
 4. Připravený pás je kladen na obrobku a začít pletení zkosené části. Souprava korálků a upevnění se provádí stejným způsobem jako počet plete 2, ale jehla je tlačen není 5, a 3 kuličky. Snížením průměr obrobku užívat pouze jednu kuličku.

Tam je další způsob tkaní konvergující sítě. Sada korálků i nadále dělat 3 věci, ale jehla je provlečena diamantu, teče nedaleko. Křižujících konec vejce, může systém nelepí a připojte korálky v libovolném pořadí.

Ze stejného důvodu, aby pletené pletivo „diamant“ druhé části vejce. Vetkána do struktury poslední korálek, aby zajišťovací uzel, ustřihneme a kůži.

Technika dvoustranného započtení

Tato metoda je ideální pro ty, kteří jsou právě zvládnutí perlení. Tato technika - bilaterální síťovina nebo ruční tkaní - i zkušení kvalifikovaní pracovníci často volí ozdobit velikonoční vajíčka s korálky.

Nejjednodušší způsob, jak se učit na korálky ve dvou kontrastních barvách. Jeden dokonce-vazební řádky, druhý - odd. První 2 řádky plést takhle:

 1. Závitem závit 2 korálky.
 2. Recyklovaný a vstřikuje jehlu do 1. korálku.
 3. Nově navlečené na provázku z korálků 2.
 4. Provede jehlu a řádek v třetím korálku.
 5. V rámci tohoto režimu, tkát dva řádky. V prvních korálků

jsou vzájemně spojeny v druhém patky připevněno k první řadě.

 • Aby nedošlo k zaměňovat s velikostí a tkát krásné, přilnavé k povrchu tkaniny obrobku z korálků doporučených vazba pás 2 první řadě, dát ji na vejce a tkát další sérii. Konce pásu musí být pevně spojen s sjednotit, vázání konce závitu.
 • Když je plně připraven řemen a pevně připojen k obrobku, můžete začít pletení kuželové části. To by mělo být provedeno opatrně, snížení počtu kuliček v každém následujícím řádku. Nést tkaninu rovnoměrně, by měl být počet kuliček snižuje rovnoměrně průchodem nit ze stejného počtu kuliček z předchozího řádku.

ruční tkaní metoda je vhodná nejen pro zdobení kraslic. Za použití podobného schématu, můžete vytvořit krásné dekorace pro všechny ostatní řemesel a suvenýrů. Například, aby se dekorativní velikonoční korálků, které mohou být použity pro vnitřní výzdobu nebo prezentovat jako dárek pro přátele, příbuzné, kolegy.

Velmi jednoduchý způsob tkaní mozaiku je ideální pro začátečníky. Tkaniny bez systému, vypočítat, kolik celá vejce pletené listy korálky také nepotřeboval. To stačí pro přípravu kuliček vybraných odstínů, jemné linky a jehly.

Pokud se jedná o první zkušenost při výrobě rukodělných výrobků z korálků, to není nutné zastavit na výběr z několika komplexních multi-barevné vzory. Dostatečná k omezení několika pastelových odstínů.

Mosaic obruba pro zdobení velikonoční vajíčko pracovat v následujícím pořadí:

 1. Udělejte si květinu s patkou ve středu a s 6 okvětními lístky kolem.
 2. Korálky 2. řádek vazba mezi „plátky“. Aby to bylo snazší pochopit, kde druhý a první řada tkaní, doporučuje se použít jinou barvu kuličky.
 3. Počet kuliček v 3. zvýšení řádek rozšířením webové oblast. Proto mezi patky 2. řadě tkát ne jednu, ale 2 korálky. Chcete-li být přímý řetězec, minout závit na stejné perličky, od kterého je odvozena, a pak spustit vlákno v prvním perliček třetí řadě.
 4. Pro vytvoření 4-řádek copánky mozaiku na jehla je tlačen jedné patky, propletaya jejich mezhdubiserinami předchozího řetězce.
 5. Pátý řetězec je rozšířit, takže zisk za dobu, po kterou je třeba mít 3 kuličky.
 6. Šestá řada tkaní, navléci na vlákno 2 korálky. K páření byl jednotný, jehla prochází 3 kuliček 5. řadě.
 7. Mít hotový mozaikový housenku 6. řetězce, můžete začít opletení vejce. K tomuto účelu připravena nahrávat cent přesně v centru jednoho z konců obrobku. Montáž může být provedeno s kolíkem nebo lepidlem.
 8. Sedmá série pokračuje rozšiřování. Aby byla zajištěna jednotnost páření, jehla prochází oběma patkami 6. řádek, čára navlečené na jedné patky se provádí na každé třetí jehle prostřednictvím patky 5. řadě.
 9. Získání 8. řetězce, je třeba se zaměřit na vzdálenosti předcházejícího řádku, a velikost kuliček používaných pro tkaní vzor. Na základě toho rekrutovat otočí 2 a 3 kuličky. Závit projít každý druhý patkou předchozího řádku.
 10. Řetěz číslo 9 a 10 jsou nakresleny ve stejném pořadí, ale 9 série na niti navlečené na jednom patkou, a 10. - od 2.
 11. Hotové mozaiky 10. řetězec může perličkový cop vazbu v jakékoliv konstrukci nebo vzor. V této fázi je neomezená představivost - můžete bez obav vybrat jakýkoli plán a vytvořit vzor pro dekorace velikonoční vajíčko na něm.
 12. Po absolvování střední část vejce, opletení je třeba postupně úzké. Nábor a tkaní perličky se podobným způsobem, ale směrem dolů. Chcete-li zjistit (vzor) je symetrický ze všech stran by se měla zaměřit na osách, které procházejí 6 okvětními lístky květin.
 13. Herecké spletení mozaikové velikonoční vajíčka stejným způsobem, jako to začalo - vytvoření jednotného květ s patkou ve středu. Závit je pevná, hlavu to v několika kuliček horního řetězu.

Velikonoční vajíčko z korálků je dokončena. Ale můžete volitelně vytvořit stojan na suvenýr. Aby byla tato položka může být od stejných kuliček nebo jiných dekorativních materiálů - korálky, barevné saténové stuhy, fólie, barevné vlnité lepenky, atd ...

Nejjednodušší způsob, jak se stát po dobu velikonočních vajíček, pletená s korálky, mohou být vyrobeny z pásů lepenky a krajky. K tomu, pás lepenky požadovanou šířku lepidla do válce a horní část je přilepena krajkový „sukni.“ Kromě toho je okraj krajky může být zdobeny krystaly, korálky, flitry, satén květiny, péřových peří.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

39 − 33 =