Vestavěný fotografii nástěnné

Vestavěný fotografii nástěnné

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Posuvné skříň v ložnici - fotky, nápady, tipy pro výběr skříně

Současná posuvné skříň v ložnici by měla sloužit nejen jako úložný prostor, ale také nést estetickou funkci. To by mělo být pohodlné a prostorné, ale zároveň organicky zapadá do interiéru ložnice, univerzální, ale zároveň zabírají tak málo místa, jak je to možné.

Než si koupíte posuvné skříň v ložnici, je nutné stanovit jeho názory. Design posuvnými dveřmi v ložnici teď má velmi širokou škálu. Vezměme si některé z nich:

Zvažme podrobněji výběr skříňového prostoru v ložnici.

Volba závisí na konfiguraci dostupného prostoru v ložnici a na vašem vkusu a preferencí. V případě, že prodej není velký, je nejlepší zvolit rohovou skříňku nebo poloměr. Obývají je jeden z rohů místnosti, zatímco opouštět více prostoru podél stěn. Rozdíl úhlových nebo radiálních skříní jen mimo konfiguracích. V radius-kabinet vnější straně více zaoblené, přičemž v obvyklém rohu prostě rovně.

Pokud jde o vzhled vybavit volba sestoupí k návrhu na vnější straně skříně a jeho zrakového vnímání. Skříň v ložnici mohou být vyrobeny výhradně z jednoho materiálu. Ale většina lidí stále dávají přednost skříně kupé v ložnici s vestavěnými zrcadel do jedné z posuvných dveří, nebo jen málo. Všechno je tu opět vaší chuti a barvy. Ale pokud máte ložnici na malé velikosti, zrcadla, vestavěný šatník posuvné nezasahuje. Jsou vizuálně, aby v místnosti více. Matné plexisklo nebo váš šatník zajímavější a tajemné na konstrukčního hlediska. Taková skla mohou vybrat vzorované nebo jednobarevné.

Výběr barev skříněk v závislosti na barvě situace v ložnici. Nicméně, to je lepší, není žádný zelená, žlutá, červená, atd. Preferující klasické barvy nábytku a jejich odstíny: bílá, béžová, mléčné, černé, hnědé, atd

A konečně, co si vybrat, zapuštěné posuvné šatní skříň v ložnici, nebo ne? Zde hraje významnou roli finanční problém. Jednodílná posuvná skříň bude stát řádově dražší než vložený. Proto výpočet své finance a odpovědět na tuto otázku pro sebe.

Šatní skříň do obývacího pokoje ve zdi - Fotografie design

Obývací pokoj - odrazem domova. To je nejvíce prochází a přední místnost. Zaměřuje se jak na rodinném a společenském životě. Domova často odráží charakter a zvyky z obyvateli domu, jejich zájmům a vkusu. Skříň do zdi v obývacím pokoji umožní efektivní využití prostoru a aktualizovat interiéru.

Takové případy jsou často na zakázku, s přihlédnutím k přesné rozměry zdi nebo samostatného výklenku. Můžete vyzvednout dekor dveří v barvě a struktuře, což v kombinaci se zbytkem interiéru. Šatní skříň s posuvnými dveřmi nejen funkční. Jeho elegantní fasáda - skutečnou ozdobou obývacího pokoje.

Skříň do zdi

Šatní skříň může zanechat skromný či ozdobit fasády tapetu, fotografický tisk, Zrcadla. Pod sklo na fasádách mohou být tkanina, sušené listy, květy nebo peří. K dispozici jsou také další originální modely - s vestavěnými akvárii. Takový brýlové málokdo lhostejný.

Posuvné skříň s vestavěným akváriu

Proč je prostorný a pěkný posuvné skříň ve zdi se stala tak populární v interiéru moderního bydlení:

 • Rozmanitost forem. V závislosti na konfiguraci stěnách místnosti a velikosti lze objednat nejen pevnou skříň s posuvnými dveřmi, ale i hranatý model a vestavěné skříně. Dveře samotné jsou vyrobeny z obou demokratické materiálů (dřevotřísky a plast), a dražší (sklo, ratan a bambusu).

Šatní skříň s bambusem

 • Kapacita. Skříně jsou velmi prostorné a pohodlné používání. Díky své výhodné poloze přihrádky a police, můžete snadno umístit všechny své věci. I když tento kus nábytku zabírá hodně místa, protože kontinuální fasády ve zdi vizuálně to není tak nápadné. A pokud používáte zrcadlové dveře, v obývacím pokoji bude vizuálně.

Posuvné skříň se zrcadly

 • Materiálové úspory. Je zajímavé, že čím větší skříň, tím méně materiálu to jde. Důvod je jednoduchý: úloha stěnách spodních a bočních nesou stěny, podlahu a strop. V takovém případě budete muset strávit pouze pro instalaci polic, příček (v případě potřeby) a samotných posuvných dveří.
 • Mobility. Prostor vnitřní skříň prostor je mnohem mobilnější než jeho protějšek bydlení. Kde si můžete ukládat nejen oblečení a prádlo, ale i spotřebiče - rozměry umožňují. V případě, že místnost je dostatečně velká, uvnitř skříně lze vybavit celou šatnu.

Šatní skříň s dresinkem

 • S pomocí komoře v prostoru mohou být skryté konstrukční vady v místnosti, například nepravidelností stěny nebo výklenku, že jen kazí vzhled obývacího pokoje a naprosto k ničemu v jiné situaci.
 • Snadná instalace. Skříně ve zdi se snadno instaluje, jsou vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů a dostatečně trvanlivé. Vzhledem k různým návrhům na fasádě, které se hodí do každého interiéru.

Přes impozantní řadu výhod v takovém interiéru je velmi významnou nevýhodou - vysoká cena.

Vzhledem k tomu, skříň zabírá celou stěnu v obývacím pokoji, bude to nevyhnutelně přitahovat pozornost, takže se konstrukce fasády je třeba přistupovat promyšleně. Jak vydat dveře a jaké materiály si vybrat?

Pokud chcete více prostoru a vzdušnosti místnosti (například obývací pokoj je příliš malý), vložte plně zrcadlové dveře. Zrcadlo - jeden z nejvíce jednoduchý a účinný způsob, jak vizuálně rozšířit prostor.

Zrcadel zdát příliš jednoduché a nudné konstrukční možnosti, můžete je změnit na vitráže. Tento pokoj bude vypadat elegantně a tajemný.

Je důležité, aby se: dokončit vitráže jsou vyrobeny na zakázku. Jedná se o umělecké dílo v jednom bodě, který je dost drahé.

Nemám rád příliš jasný a nabíraný povrch? Nahradit zrcadlo a barevné sklo v mléčného skla. To může být v základním barevných tónů povrchovou úpravou, nebo hrát na kontrastu. Je zajímavé podívat se bílé zamrzlé dveře s barevnými odlesky.

Obrázek je aplikován na povrch zrcadla použití vzdušné trysky a jemný písek. Vzor otočí neprůhledné a rezervovaný, a stává se elegantní a nenápadný dekorace kabinet. Tato varianta provedení klapky vhodný pro ty, kteří mají rádi jednoduchost v interiéru. Všimněte si, že skleněná dvířka s pískovaným vzorem dost drahé.

Vizuální kabinet nahradí celou stěnu s fototapet. Můžete použít na dveře libovolný obrázek, který se vám líbí. To může být obraz cesty nebo jiné fotografii pamětní. Fasáda sama se provádí ve dvou verzích: matné a lesklé.

Povaha obrazu závisí na oblasti, ve které v obývacím pokoji ji použít. V ložnici, dobré osobní image, ale jasné a šťavnaté ovoce a bobule jsou dobré pro relaxaci nebo jídelní kout.

Je důležité, aby se: velké obrázky na posuvných dveří se nevejdou do malého obývacího pokoje.

Drahé přírodní materiály používané ve výzdobě fasády komoře v prostoru, jsou stále více populární. Vždycky to vypadá stylově, drahé a elegantní. Případně použít pouze jeden materiál - lze vzájemně kombinovat.

Takový kabinet kvůli přirozenému neutrální barvě se dobře s téměř jakýmkoliv interiérem. To může pokračovat jako harmonický interiér místnosti, a stal hlavním rysem. Nicméně, použití drahých materiálů velkou zodpovědnost. Pokud si můžete dovolit utratit za tento kus nábytku velkou částku byste neměli šetřit na materiálech pro stěny a podlahy, stejně jako doprovodné nábytku.

Často se stává, že dvířka skříněk jsou vyrobeny z různých materiálů. Například, skleněné dveře, a druhý z MDF. Výkresy lze ředit zrcadla nebo mléčného skla, dřevěným obložením, a další podrobnosti. Takový kupé kombinované fasády lépe padnou v nestandardních interiérů obývacího pokoje. Vnitřek skříně je okamžitě ukončit na všechny členy domácnosti, s přihlédnutím k přáním každého jednotlivce. Kombinovat s skla, plastu, obrazy, fotografie a tak dále.

Příležitosti pro vstup do skříně v obývacím pokoji vnitřního moře. To může trvat až celou stěnu jako i skrýt výklenky a zákoutí, díky různých provedeních. S Coupe může být nákladově efektivní a vhodné využít prostor v místnosti.

Velká a krásná skříň lze doplnit nábytkem, v závislosti na vašich preferencích a cílové salonek. Může se jednat o regál, konferenční stolek, police pro TV a samozřejmě, pohovka či křeslo.

Kusy nábytku, stojící vedle skříně, může být provedeno ve stejném stylu a vytvořit z jednoho kusu sluchátka. Není nutné vyplnit celý posuvné šatní boxy, protože to není vždy pohodlné. Můžete dokončit výstavbu regály a police. Jsou nejen učinit takové různorodé skříně, ale také dělat to méně těžkopádné.

Pokud z nějakého důvodu nelze použít plnohodnotnou případ prostoru ve stěně, můžete nahradit jej na stojanu, police. Rack může působit jako příčky, ale pro stabilitu konstrukce musí být posílena pomocí nosných kolejnicích, které jsou připojeny ke stropu.

Život s prostorem v horní skříňky bude vypadat stylové a moderní. Vzhledem ke konstrukci skříně, můžete ušetřit prostor, opticky rozšířit prostor nebo velkými zrcadly upravit proporce místnosti.

Je nutné zaregistrovat pošlou připomínky.

Vestavěná skříň posuvné pro moderní byt - 19 fotografií

Hlavní stránka »Nábytek» Skříně »Skříně kupé“ Integrovaná posuvná skříň pro moderní byt - 19 fotografií

Vestavěná šatní skříň posuvné - velmi potřebný a užitečný vynález, který umožňuje kompaktnímu uložení velkého množství osobních věcí na jednom místě. Moderní šatní skříně lze propojit se stěnami a stropem v místnosti s využitím podlahové lišty nebo jiné prostředky, a integrován do výklenku. Vzhledem k výhodným posuvnými dveřmi, které významně snižují prostor potřebný pro jeho fungování, a výklenek a přece dělá tuto neviditelnou část vnitřku skříně. Absence bočních stěn a horního panelu může posuvné skříň zapuštěná více prostorný. Níže najdete 19 zajímavých příkladů a fotografie!

Posuvné skříň, vestavěné niky, vyznačují velkou všestrannost a může být instalován téměř kdekoliv v bytě či domě: .. obývací pokoj, ložnice, předsíň, atd Tato metoda umožňuje, aby vnitřní ke skříni zdát opticky větší, lehčí, integrity a harmonie.

Typicky, hlavní místa pro montáž skříně prostoru je obývací pokoj nebo ložnice. Dále jsme je považují.

Moderní kupé vestavěná skříň v obývacím pokoji

Z široké škály modelů dostupných na trhu, můžete si vybrat ready vestavěné posuvné šatní skříň v obývacím pokoji, nebo jinde, aby to na zakázku. Vestavěná skříň v obývacím pokoji by měla být funkční, aby zajistily pohodlí lidí v sále. To může být otevřen, aby se přizpůsobila vnější police dekor, pokojových rostlin, nebo TV, vestavěné osvětlení a zrcadel, které zvýší vnitřní a potěší ženy.

Zvolit vestavěné posuvné skříň v ložnici

Chcete-li umístit ložnici potřebuje vestavěné skříně s velkým objemem - výchozí místo nejen pro váš šatník, ale také veškeré ložní prádlo, náhradní deky, přehozy, atd Malá ložnice bude vypadat skvěle vestavěným rohové skříňky prostoru, který bude účinně .. využít úložný prostor v místnosti.

Všimněte si, že vestavěné skříně kupé pro ložnici se obvykle provádí v pastelových barvách s velkým zrcadlem.

Proč je lepší, aby se vestavěná skříň posuvné objednat?

Výhodou hotové skříně je, že může být okamžitě vidět v obchodě žít a cítit. Nicméně, jeho velikost, barvu, design a montáž změna již není možná. Takže dnes, většina prodejců opustit zákazníkům možnost zakoupit vestavěný šatník posuvné na zakázku. Takový vestavěné skříně kupé umožňují vzít v úvahu všechny vlastnosti místnosti architektury a každý rozmaru zákazníka. Než si objednáte vestavěnou skříň, zadat umístění, kde bude umístěn (to záleží na velikosti) a chytrý design, vnitřní obsah a vzhled, se kterým můžete pomoci konstruktérovi v obchodě.

Naplnění skříň prostor: co by mělo být v něm?

Správně vybraný obsah je určen pro skříně kupé velmi důležitá, protože umožňuje pohodlné místo v prostoru kabinetu své věci. Záleží na parametrech, jako je velikost výklenku a počet věcí, stejně jako finance, jste ochotni utratit za to. Při objednávání skříň přihrádka může obrátit na projektanta s požadavkem na vypracování 3D modelu skříně vizualizovat vnitřní plnicí skříň. To umožní, aby správně pochopit obraz a plánovat rozpočet pro komponenty přesně.

Na trhu existuje celá řada firem, zahraničních i tuzemských, vyrábějící komponenty pro vestavěné posuvné skříně, a v závislosti na vašich potřebách a preferencích, které lze kombinovat v libovolném pořadí. Hlavními druhy dílů pro plnění skříně kupé postavený:

 • Tyče pro věšáky;
 • Drátěné police a koše na prádlo;
 • Věšáky na kravaty a opasky;
 • Konvenční police pro oblečení a obuv;
 • Držáky na kalhoty;
 • Ramínka s háčky;
 • Pantograf - mechanismus pro zvedání a spouštění věci, umožňuje využití úložného prostoru v horní části vestavěné skříně prostoru.

Na konci tohoto článku, nabízíme vám několik fotografií s příklady toho, co může být vyplněn skříň ve vaší domácnosti.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

67 + = 75