Vnitřek haly

Vnitřek haly

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Konstrukce haly. Projekty, myšlenky

Dům - místo, kde žijí srdce člověka. Je to soukromý prostor pro každého. Tady jsme ve spěchu po těžké pracovní dny, aby si klid, pohodlí a teplo. A tady jsme se setkali do bytu nebo útulného domova. První věc, která spadá názor, je chodba. A dnes se budeme zabývat, jak udělat originální konstrukci haly.

Hall - je vizitkou každé domácnosti. Po vstupu do místnosti se měli cítit určitou atmosféru. Až do teď, chodba byla považována za všední místnost, ze které vedou mnohé dveře do dalších místností. Ale v moderním designu je věnováno mnoho úsilí, aby to vypadalo, elegantní a pohodlné.

si můžete udělat halu, pomáhá pochopit celou řadu doporučení od profesionálních designérů určit, které styly:

 1. Obvykle chodba je bez oken. Výjimkou jsou považovány za soukromé budovy, které mohou zahrnovat prvek. Pokud se okna nemají, pak pečlivě přemýšlet o osvětlení. To by mělo stačit dostat ven z temné kobky chodbě obrátil do kouzelné říše a jasné.
 2. Když začnete, aby vypracovala návrh, nezapomeňte, že komunikuje místnost. Nábytek a doplňky musí být nutně umístěn pohodlně, takže můžete snadno pohybovat po hale.
 3. V hale velkého kříže, takže materiály pro dokončovací je lepší zvolit vysoce kvalitní, odolné proti opotřebení. Měly by být snadno smýt špínu.

Tyto nuance musí být promyšlené dalších fázích projektu, takže si můžete vzít v úvahu každý detail. Měli bychom také hovořit o hlavních součástí každého sálu.

Jedná se o důležitý aspekt, který je třeba brát v úvahu při vývoji konstrukce haly. V chodbě a vy, a hosté musí cítit dobře. Tam by měly být pohodlné a vhodné uvést, ale zároveň je sál je místem uložení různých sezónních oděvů, obuvi a doplňků. Projekt určit tato místa. Nejlepší variantou by bylo vestavěné skříně. Mají následující pozitivní vlastnosti:

 • úspora místa (to lze provést v jakémkoliv výklenku k ničemu);
 • dostatek úložného prostoru;
 • dlouhá;
 • snadno použitelný pro děti i dospělé.

Skříň může být vyroben podle jednotlivých rozměrů. To zahrnuje celou řadu přihrádek a police pro skladování:

 • pokrývky hlavy;
 • obuv;
 • svrchní oděvy;
 • tašky;
 • kosmetika a další různé doplňky.

Další často setkáváme instance nábytek - botník. To má své vlastní charakteristiky:

 • To šetří místo;
 • Vychází vstříc širokou škálu obuvi;
 • horní skříňky mohou být použity jako další police pro uložení klíčů, telefony a různé maličkosti.

Iogda tento nábytek je vybaven uzavřeným zásuvkou. V případě, že hala je prostorný a má velkou volnou plochu, je dodatečně nainstalováno několik židlí a malý konferenční stolek. V této místnosti radost splnit dalším hostům. Budou děkuji za pohodlí.

Samostatně chceš mluvit o další povinný atribut jakékoliv haly.

Bez tohoto prvku dekoru nemůže dělat žádné jednu chodbu. Zrcadlo nese nejen estetický charakter, ale také přináší do interiéru funkčnost a pohodlí. Existuje několik možností ubytování:

 1. Nastavte ve skříni. Vhodné pro malé chodby nebo velké rodiny. dvířek skříňky může být plně zrcadlí. To pomůže opticky zvětšit prostor místnosti a dát možnost současně použít zrcadlo, aby více lidí.
 2. Pokud chcete, můžete vytvořit zrcadlo na stěnu odděleně. Zároveň musí splňovat několik podmínek: vzdálenost mezi podlahou a zrcadlové plochy musí být alespoň 50 cm, protože v něm musíte vidět sami sebe v plném zobrazení.

Přítomnost zrcadel by měly být pečlivě promyšlené a nutně součástí interiéru haly.

Zpravidla všechny sály - bez oken, takže světlo je věnována zvláštní pozornost. Pro pohodlné a výhodné využití prostoru se doporučuje nainstalovat následující zařízení:

 1. reflektory Multi-level. Měly by být umístěny po obvodu místnosti. S jejich pomocí bude možné vidět v šatníku zapínáním na obuv a podobně. D.
 2. Centrální osvětlení. lustry velikost by měla být vybrána na základě oblasti jejich hale. Mělo by být jasné a osvětluje prostor úplně.
 3. Stěna pevnůstky. Můžete je zavěsit u zrcadla. S nimi pohodlné oprášit.
 4. Je-li schodiště je dále osvětlen reflektory. Ty pomáhají vyhnout se zranění spojené s poklesem ve tmě. To platí zejména pro rodiny s dětmi. Nainstalujte žárovky obvykle zespodu, téměř u samotných kroků.

Interiér sálu promyšlené předem. V něm budete muset zahrnout i ty nejmenší detaily. Je to proto, že z nich vyvine celkový obraz.

Aby pokoj byl prostorný, je třeba dát přednost světlejší odstíny stěn a stropů. Tapeta lépe vybírat bez vzoru, vrchní povlak je s výhodou lesklé. Nezapomeňte, že chodba - je oddělovač mezi ulicí a domem, a poté, co prochází denně velké množství nečistot a prachu. Neustále je třeba, aby všechny možné prát a čistit. V tomto případě je podlahová krytina je vybrán z následujících materiálů:

Můžete udělat částečnou povrchovou úpravu u vchodových dveří, kde je největší koncentrace bahna.

Stěny musí být omyvatelné tapety. Vyměňte je, můžete:

 • Ozdobné plastové panely;
 • dřevěné obložení.

Chodba by měla být nejen funkční, ale také krásné. K tomu, stojí v interiéru haly, aby se všechny druhy šperků a doplňků, které se stanou nepostradatelným v každodenním životě. Patří mezi ně:

 • hospodyně;
 • podlaha velké vázy držet deštníky;
 • Fotografie, rodinné fotky, vyšívané motivem složení;

Můžete ozdobit rostliny pokoj obývací že tolerovat stín.

Všechna tato doporučení jsou vhodná pro byty a domy. To by mělo mít vliv na konstrukci haly ke schodům. Potřebuje trochu jiný přístup.

V tomto čísle, jak navrhnout multi-podlažní sálu chaty, stojí za to seznámit se s některými z doporučení:

 1. Zdobení sálu musí být ze stejného materiálu, ze kterého udělal sám žebřík. To zahrnuje mramor, dekorativní kámen, dřevo.
 2. Žebřík a halu sám může být zdobené stejnými koberci.
 3. To udává tón celé místnosti bytu, tak si předem, jak to bude možné kombinovat s designem haly zábradlí. Mohou například dřevo.
 4. Volný prostor pod schody je snadno přeměnit na další úložný prostor pro oblečení nebo boty.

V moderním interiéru schody mohou být vyrobeny ze skla. Takový prostředek neváží dolů do místnosti a dává mu zvláštní kouzlo. Je však obtížné pečovat.

Konstrukce haly v domě vždy vyžaduje zvláštní pozornost. Zde je třeba vycházet z preferencí vaší rodiny. Nezapomeňte, že na osoby doma, který by měl být čistý, čisté a moderní. Použijte svou fantazii a jistě získat původní haly.

„Interiér sálu: změna místa je možné!“

Vnitřek haly v bytě nebo v domě má zásadní rozdíl z chodby nebo koridoru. Hall - prostornější umístění u vchodu, někdy připomínající největší malé místnosti. Obvykle, položte jej zdarma. Haly mohou být oválný, kulatý, hranatý a asymetrické. Tvoří diktuje umístění pokojů odpočinku. Pro srovnání, můžete si uvědomit, o vnitřku obchodních center, kosmetických salonů a hotelů, kde je vstup je posezení, obvykle s pohovkami a konferenčním stolkem.

Hall v domě - to je místo, kde chcete, aby lenošení a není pravděpodobné, že jít dál. Zde je čekárna, zbytek, krátké setkání. On je jako vizitku, kterou táhnou při setkání člověka. Proto je jeho design - prvořadým úkolem, a to i v případě, že ostatní pokoje jsou v opravě. Tento úkol je poměrně jednoduchý. Po lámal hlavu, jak dát víc nábytku tady, a to jak v interiéru chodby v Chruščova, nebude muset.

klasický styl

moderna

Interiér haly se schodištěm

 • Často některé nečekané prvky mohou nahlédnout na interiéry lobby veřejných prostranství. Jeden z nich - kulatý taburet ve středu místnosti, jako v následujících obrázcích. Tento živý detail jistě přitahovat pozornost, navíc je to opravdu vhodné dát pár lidí. Současně dávat pozor na barvu stěn - v tomto domě chodba je nejvíce teplé a slunné místo, ačkoli jiné pokoje jsou zařízeny v chladných tónech.

 • Pro ty, kteří preferují klasiku, doporučujeme předložit vnitřek haly doma v celé své kráse, jak je níže na obrázku. Na rozdíl od vnitřní chodby v domě, tam se není třeba obávat pokrytí praktičnost. Lesklé parkety, nebo, v nejhorším případě, laminát - to, co potřebujete. Uspořádat stěnových panelů v anglickém stylu, namísto hodu koberec na podlaze chlupaté kůže, místo na hrudi dát elegantní konzole. Svíčky, svícny, květinovou výzdobu a svazky knih doplňují elegantní design.

 • Co úložný prostor vůbec dát čeká v klasických sálech. Podle tohoto předpokladu je třeba uplatňovat zásadu „nic osobního.“ Maximální povolené - domácí knihovnu. Příklad kompaktního regálů jsme ukázali v článku o vnitřku úzké chodby, ale zde si můžete dát více masivní skříň z masivního dřeva. Pokud se nepředpokládá, že knihovna, ujistěte se, že hosté měli možnost číst časopisy, pro které mohou být organizovány a police na stěně.

 • Zrcadla, které doporučujeme pro vložení do vnitřku malé předsíně, zde po ruce. Při výběru byste rám nic se limity, klasický styl a svěží přijmout pozlacenou a prostý černá. Dávejte pozor na vnitřní straně sálu v domě další fotografii - zrcadla na protější zdi pokryté tenkým zlatým vzorem. Vzhledem k tomu, že problém zvýšené prostoru nestojí za to, můžete si dovolit žádné svobody.

Nejčastěji hala spojujeme s klasickými interiéry, ale samozřejmě, že to není nutně tak. Pokud je váš domov zařízeny ve venkovském stylu Provence, pop artu, atd, můžete vyzvednout potřebné dekorace snadno.

 • Například pro lehkou rustikální, jako na níže uvedeném snímku. Sedací soupravy nahradit dřevěnou lavičku, bílým nátěrem, který hodil nějaké polštáře s otisky naivní. Díky hrubé podlahové desky půjde dobře s proutěnými koši a jednoduchého fotorámečku. Dojde-li k okenní parapet - je lepší zasadit rostliny v květináčích, nebo dát u vchodu čerstvé kytice.

 • A tady je pop art, který je snadno proveditelný. Stěny jsou nejlepší ponechat na čistě bílé a pokryté s jedním z těchto fototapet. Použijte míchání barev nebo omezit pár - podle svého uvážení. Budete sloužit jako inspirace obrázku níže, kde jednoduché kulaté a obdélníkové tvary animované křik odstíny fuchsie a šarlatu. Hlavní věc, kterou zde - vybrat ten správný nábytek a osvětlení možností.

Dvoupodlažní domy prostoru haly se konzumuje schodiště a umístit nábytek se stává trochu složitější. Na druhé straně žebříčku se může stát jakýmsi separátoru rekreačních oblastí a přímo chodby. Můžete si vybrat ze dvou možností plánu, z nichž každá je stejně dobré.

 • První způsob - dát do výklenku pod schody pohovka, židle nebo stolu. Navíc takové rozhodnutí - zóna dostat oddělena od společném prostoru, kde to bude pohodlnější relaxovat a být sami pro diskusi. Šatní skříň, botník a věšáky přesunout na opačném konci místnosti, hned vedle. Mimochodem, v případě, že sál má dvě funkce, zvolte praktické podlahy. V tomto domě, majitelé dali lesklý šachovnicový dlaždice - vypadá drahé a snadno se čistí.

 • Druhá varianta je určena pro ty, kteří se rozhodli uzavřít prostor pod schody sádrokartonové stěny. V tomto případě, aby to výklenek pro závěsy nebo úplně sobě nesou uvnitř skříně. Tam si můžete pověsit zrcadlo a dát koš na deštníky. Pokud se v protějším rohu tam není moc prostoru, koupit rohová sedací souprava a malý kulatý stůl.

Ale pokud prostor dovolí - pocházejí z interiéru haly je nejlepší oddělit. To vám dá větší flexibilitu pro výzdobu interiérů, a umožňují použití dražších materiálů za umístění na posledním místě. Je zajímavé, že ve vstupní hale, v tomto případě, budou podporovány vysokou teplotou, jinak to nebude příjemné v zimě. Podívejme se, jaké možnosti máme v plánu nabídnout sdílené pokoje.

 • Dveře mezi chodbou a lobby jistě vypadá hloupě. Úzký otvor - příliš nevkusný. Přesun z místnosti do místnosti by měla být dostatečně široká, a tady se dostáváme k pomoci věčného společníka klasického stylu - oblouku. Kromě toho, s prvkem prostoru bude vypadat větší, než ve skutečnosti je.

To vyvolává dojem, že pokoje jsou umístěny v apartmánu. Účinek posílí symetricky visely zrcadla a lustry stejné. Prostřednictvím perspektivou architekti používají od starověku, takže byste měli zkusit použít tuto účinnou metodu.

 • U žen v domácnosti, kteří mají rádi zelené rostliny, vnitřek haly se schodištěm je ideálním místem, kde můžete odevzdat vášní. Je zde dostatek místa pro rozbít zimní zahradu a v teple domu mohou být pěstovány a exotických květin. V tomto případě, podlaha je lepší položit hladké podlahy a interiérové ​​dveře vybrat skleněnými přepážkami na rostliny byly viditelné z ostatních místností.

 • Je-li místnost je podlouhlá, nábytek je lepší umístit na stěnách, nahradí velké sedací soupravy židle nebo křesla, konferenční stolek - malý konzolu nebo polici. Pokud jste z těch, kteří opravdu zaveze nebo relaxaci v křesle v hale, přidejte pokoj mini-bar, a na opačné straně, umístěte ohniště.

Jak můžete vidět, na rozdíl od zřejmých výhod pro obyvatele městských bytů, dostanete příležitost k vydání původní prostor, který je jistě zapůsobí svým hostům. Pokud doteď jste měli vybavit pouze vnitřní chodby v bytě - viz obrázek, předstírá, že možnosti a vytvořit takové vnitřní chodbu v domě, kde oni nechtěli odejít!

Odhlédneme-li obrazy místností ve stylu horské chaty, abyste pochopili, jak pro sebe, základní charakteristiky směru designu, a nyní můžete snadno uspořádat svůj vlastní obývací pokoj, ložnice nebo kuchyně. A co takhle ...

Pokud již máte představu, jak vypadají bambusové tapety v obývacím pokoji a předsíni, je čas podívat se na jiných místností s bambusové tapety - pokud taková úprava je méně populární. I když z důvodů ...

Bambusové tapety do interiéru chodby ruských apartmány se nacházejí častěji - odvážně chytnout šampionát z cihel a dekorativní kámen. Proč se to děje? Je ironií, že to bylo v chodbě často ...

Jaký zvolit tapetu na chodbě? Bohužel, tento problém vážně jsou uvedeny zřídka. Ve vstupní hale je často určována námi jako vedlejší místnosti, na konstrukci, která není stojí za to přemýšlet. Ze stejného důvodu jsou vybrané ...

Rafinovaný a umělecké secesní zušlechťuje být jakýkoli pokoj v bytě. Vstupní hala ve stylu Art Nouveau - fenomén non-triviální, na pozadí všeobecného zájmu konstruktivistické a minimalistické interiéry. Nicméně, móda je přechodný, a ...

No, když je hala je velký a prostorný, pak tam opravdu je místo, kde fantazie „roaming“. S potěšením fotografie naskenuje a chtěl, že v našem domě byl stejný prostor. Zajímavé a originální styl. Můj vkus více hit „Modern Style“, která je nyní, mimochodem, v módě.

Snímky jsou krásně, ale když přijde na věc ...)) Začněme s tím, že ne každý má teď tak prostorné haly. V Chruščova, například, je taková věc, jako haly vůbec fyzicky přítomno) Pokud někdo má štěstí s pouzdrem a v osobním vlastnictví chaty je - pak další věc. Je tu jen fantazie pro nepahannoe poli můžete realizovat všechny nejdivočejší fantazie)

Ve skutečnosti, ve starých budovách sovětské éry bytů najít sál velmi obtížné. Ale v moderních budovách (ne všichni, ačkoli), tento pokoj je k dispozici. Ano, a domy z velké části se může chlubit svou přítomnost. stačí tedy prostor pro fantazii. A mám halu spojenou s hotely, kina, atd. Ale máme v plánu postavit dům a nezapomeňte vybrat malý salonek.

Interiér sálu v domě - rozmanitost stylů

Zpravidla v městském bytě má nejen velkou vstupní halu, která vzhledem ke své velikosti je obtížné uspořádat všechny detaily přišel na mysl. Ale pokud jste - šťastným majitelem venkovský dům s prostornou halou, budete mít místo otočit a realizovat všechny nápady.

Konstrukční možnosti předsíni je obrovský set. Chcete-li rozhodnout, zvážit interiér vašeho obývacího pokoje: to je obvykle předehrou k sálu, příprava na dohled od hlavní místnosti v domě. Nicméně, tam jsou kontrastující verze haly a obývacího pokoje, ale naopak se provádí v paletě barev, jednotlivých komponent, přítomností / nepřítomností zrcadel a tak dále. N. To znamená, že není nutné se registrovat halu vedoucí k minimalistické obývacího pokoje v empírovém slohu. V tomto článku se podíváme na některé možnosti pro módní interiéru haly.

Klasický design bude nikdy vzdát své pozice. Pokud nejste ve prospěch experimentů a dávají přednost eleganci této možnosti - to nejlepší. Diskrétní, pastelové barevné stěny a stropy (bílá, šedá, béžová) bude kontrastovat s tmavšími podlah a dveří. Povzbudila použití přírodních materiálů: dřeva, lněné tapetami a pasty na nábytek. Krásně budou vypadat prádelník, sekretář nebo psací stůl s inkoustem nebo na psacím stroji na něm. Jako detaily oživit interiér, můžete použít obraz s výhledem na cestování, lov nebo květinovou výzdobu. Dobrým řešením je dát pár židlí v hale, klasický vzhled, s vyřezávanými úchyty a kulatým opěradlem. Sedadla mohou být čalouněna s moderním (ale ne příliš jasný) ornament.

Tento moderní interiér lobby v budově - na rozdíl od předchozího provedení. Jednoduchost, praktičnost, perspektiva - že „tří pilířů“ z podkroví. Ze strany typu stěny krycí života je obvykle likvidovány za účelem vytvoření kontinuálního rozsáhlý prostor. Design zahrnuje kontrasty: jedna stěna je bílá, ostatní černá, světlé stěny vs Tmavá podlaha. Nábytek s kovovými vložkami vešly zde nemohla být lepší, ale v hale, ve stylu loftu se neočekává, že mnoho nábytku: skříň je dost.

Milovníci luxusního budou mít prospěch z interiéru haly ve stylu Art Deco. Docela jednoduché geometrické tvary mohou být doplněny jasnými prvky. Jedním z nejpozoruhodnějších zde možných částí - vložka z přírodního kamene (onyx, růženín) na podlaze nebo na stěnách, osvětlené zespodu. Vzor na úsecích onyxu vytvoří jedinečnou atmosféru v hale. Tam by měla být spousta zrcadel, který bude rozšířit prostor vizuálně. Nezapomeňte na osvětlení - ve vstupní hale, aby být hodně lustry a svítidla ve stylu 1920.

V takovém případě, pokud nemůžete zabývat žádnou konkrétní verzi, eklektický design. V takovém bude interiér v kombinaci s sebou těžké klasické dveře s řezbami a světlé podlaze moderních materiálů. Klidu výšivka na stěnách bude umístěna vedle obrazů, expresionistické malíře, a stůl minimalistického interiéru, aby společnost gauči v čínském stylu. Takový design trpí a přítomnost v hale květin a rostlin.

Na závěr se domníváme, dva speciální varianty interiéru sálu domu.

Vezmeme-home na vzácné hosty, musíte mít vhodnou příležitost o obřadní síni. Tady to bude vyhovovat moderní styl - luxusní a sofistikovaný, ale efektní a pompézní. Celková off-bílé nebo šedé pozadí je vkusně doplněn velmi tmavých podlah a zarámovaných obrazů a zrcadel. Kované prvky nábytku, lustrů a nástěnnými malbami, velká zrcadla vytvořit atmosféru obřadní síni počátku XX století. Podlaha může být pokryta dlažbou nebo podlahy. Nábytek je lepší používat měkké, pohodlné, například velká pohovka a pár židlí a stolem.

Veškerá pozornost lidí v hale, bude nýtovaný k žebříku, protože jeho design stojí za zvláštní pozornost. Jsou-li rozměry haly malé, to je lepší, aby se z tepaného železa schodiště, která bude vypadat jako světlo a kružbou. V prostorné vstupní hale vhodné těžké dřevo nebo kámen. Základní osvětlení by měla být zaměřena právě na schodech, kontrastující s tlumeným světlem v rekreační oblasti. Nezapomeňte, že prostor pod schody může být použit jako knihovna nebo nepravidelného tvaru skříně.

Blog o interiérovém designu v Interere.RU © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování je povoleno pouze s použitím aktivním odkazem na tomto místě.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 22 = 27