Vnitřek úzké chodby na fotografii apartmánu

Vnitřek úzké chodby na fotografii apartmánu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Nápady malá předsíň (65 photos)

 • Hall - část bytu, který byl první otevřený výhled domácí a hosté, a proto je důležité, aby bylo praktické a krásné. Mohlo by se zdát, že v oblasti 1,5-2 čtverečních metrů obtížné realizovat nějaké nápady, ale není tomu tak! Pro zvýšení vizuální prostor a úspory nákladů, existuje mnoho technik, které popíšeme dále. Budeme-li přistupovat k návrhu malá předsíň s mysli, bude to místo pro uložení všech potřebných věcí, a vnitřek potěší domácí komfort pro mnoho let.

  Styl interiéru pro malou předsíní

  Až do konce, nábytek a tak domácí vypadal spolu jako soubor, to je velmi důležité, aby si vybrat, jaký styl bude trvalá interiér. Malá předsíň zdobit diskrétní oblastí: moderní, klasické, Scandinavian, Provence nebo podkroví. Všichni sdílejí minimalistický, uspořádaný a harmonický. Díky těmto vlastnostem, dokonce i malý prostor bude pohodlnější a příjemnější.

  Elegantní funkčnost - to je motto moderního stylu v designu. To se vyznačuje tím, čisté linie, kontrastní barvy (obvykle achromatické nebo blízko k ní) a hladký povrch. high-tech materiály jsou použity.

  V moderním interiéru malém sále je téměř žádné dekorace, výkresy nebo vystupující prvky. Obecně lze říci, že je dojem dobrého vkusu a vytříbeného vkusu.

  Classic první pohled zaujme svým elegantním šlechty. Měkká záře zlata na bílou nebo béžovou, dokonalé symetrie, luxusní texturou a nádhernou výzdobou - to vše vytváří atmosféru pohody a dělá interiér chodby elitu.

  Francouzská romance Provence - pastelové barvy, vinobraní světlo nábytek, květinové ornamenty a síťované vložky. Za takových okolností, a to vždy hodně světla a vzduchu. Malá vstupní hala, ve stylu Provence, jeho jemný jednoduchost připomíná domeček pro panenky nebo letní dovolenou v obci s babičkou.

  Exponované cihlové stěny, kovové hojnosti a hrubě zpracované dřevo, odhalenými trámy a komunikace - to vše dělá podkroví dost brutální, ale v malé chodbě je design může být docela vhodné.

  Tento styl netoleruje domýšlivost - poněkud banální headset na stěně může být jen několik háčků a jednu nebo dvě police a skladování boty lze přizpůsobit starou komodu.

  Je v podkroví organicky zapadají kolo, batoh, kolečkové brusle, skateboard a další náležitosti s aktivním životním stylem, takže taková koncepce jistě osloví cestující, stejně jako kreativní lidi.

  Chodba ve skandinávském stylu

  Inspirovaný severní přírody, skandinávský styl dodává interiéru svěží. Ve svém základu - bez poskvrny čistý sníh, led a river tmavnoucí útesy a doplnit své teplé poznámky tkvící ve švédských a norských domácností.

  Bělené dřevo, etnické patchwork dlažba a koberce jsou typické zředěné strohá konstrukce předsíň, vytváří útulnou žil-in vzhled.

  Výběrem barev pro haly je třeba přistupovat zodpovědně, ukazující umělecký vkus a umírněnost. V malém prostoru, je žádoucí používat více než 2-3 barvy: jeden primární, druhý - pro kontrast a jemných detailů.

  Malá vstupní hala v bílém

  Bílá barva je ideální pro interiérový design malé chodby, protože rozšiřuje prostor vizuálně. Snow-bílé místnosti se stane vzorem pořádku a čistoty, černé a šedé prvky krásně doplňují s bezbarvým design a barevné vložky vedle bílé bude vypadat cool.

  Malý vstup v béžové barvě

  Milk-coffee tóny mnozí lidé milují pro jejich praktičnost. Béžová dekorace a nábytku vypadají skvěle v jakémkoliv stylu. Je velmi lehký, ale zároveň zahřát, domácí barvy. Nejlepší sousedství pro něj - tmavě hnědá, krémová, jemná zelená.

  Malá chodba v odstínech šedé

  Neutrální a umírněný šedý - nejlepší řešení pro cool design. Leštěná ocel, zrcadlo a správné osvětlení učiní prostředí mnohem živou černobílý a bílé skvrny odstraní pocit stísněnosti.

  Malá vstupní hala s pastelových barvách

  Levandule, světle modrá, světle růžová, máta a citronovou barvu - vytvořit příjemnou atmosféru a nenápadný. Jsou nepostradatelné ve stylu Provence, ale i v jiných směrech mohou být použity samostatně.

  Povrchové úpravy a materiály pro haly

  Vstupní hala není problém prostor, tak to vyžaduje až střední odolnost vůči vlhkosti, ale bylo to tam, který se hromadí nejvíce nečistoty z ulice. To znamená, že materiál je nejlepší zvolit hladký povrch - ty, které jsou snadno umýt a vyčistit.

  Z praktických důvodů je podlaha v malé chodbě stojí za to trvanlivé. Pro tento účel ideální dlažby, žulové dlažby nebo linoleum. Je také možné uspořádat samonivelační. Parkety a laminát v aktivním provozním režimu, je pravděpodobné, že bude trvat dlouho.

  Pro stěny v chodbě často používá umělý kámen, keramické dlaždice (imitující cihla), a obvykle dekorativní omítky, plastové desky, stejně jako tapety. Zajímavý provedení může být také korek, z vizuálního pohledu nástěnné malby nebo laku tabule, na kterých lze čerpat křídou.

  Do místnosti nevypadal ještě méně - z odporných obrazů, kontrasty a přiděluje kapel na stěnách by měly být opuštěny ve prospěch obyčejných zářivých barvách.

  Vizuálně zvýšení výšky malého velké vstupní haly si můžete sjednat strop dvouúrovňové bílého sádrovce rám po obvodu a zrcadlo ve středu filmu.

  Nicméně, fit a obvyklé malovat strop ve světlé barvy, a volba napětí a zrcadlo PVC panel. Hlavní věc není umístit nad hlavou velkých a masivních konstrukcí, táhne pozornost na sebe.

  Nepohodlné nábytek - hlavní problém malých chodeb. To znamená, že nastal čas, aby vyhodit starý koridoru objemných skříní a nahradit je moderní, kompaktní ukládání.

  Na náměstí Hala je výhodné, protože existuje mnoho míst, kolem. Tudíž, podél jedné stěny mohou být rovné nábytek (například, v blízkosti rohu u dveří - otevřený stojan s háky, pod stojanem na boty další skříní, komoda a zrcadlo), a podél druhé, je-li vhodné - mělká skříň ,

  Další možností - v rozích poloměru skříňky s kulatými dveřmi a zbytek prostoru používaného nízké stojany na boty.

  Úzké (obdélníkový) malá předsíň

  měla maximálně využít prostor v blízkosti předních dveří a nad ním v úzké chodby. Na obou stranách by měl zůstat v úzkém úložného systému, a na vrcholu - stylový mezipatře.

  Namísto rozměrných zrcadel s podstavcem, lepší jen pověsit na zeď a celou skříň s zrcadlové dveře, můžete vidět sami sebe v plném zobrazení.

  Pro speciální obuv, že je žádoucí získat kaloshnitsu se sklopnými policemi, přičemž každá dvojice uspořádán nikoliv vodorovně, ale šikmo.

  Malá předsíň nepravidelného tvaru

  V soukromých domech a dvoupodlažních bytů pro úsporu místa ramínka často uspořádat pod schody. Někdy nestandardní forma koridoru je výsledkem přestavby, nebo jako byl původní nápad architekta.

  V každém případě, pro neobvyklou prostor je lepší objednat nábytek pro jednotlivá opatření a kreseb - pak každý kabinet dokonale zapadá do výklenku stanoveného pro něj.

  Osvětlení v malé chodbě

  Že kvůli nedostatku oken chodby nezdálo ponurý, by měla poskytovat dobré osvětlení v něm. Tento bod je možné LED nebo neon páskou po celém obvodu a malý pripotolochnaya lustr (nebo lépe - trochu) ve středu; dvě nebo čtyři žárovky ve formě hořáků nebo jiných vhodných forem stylu; úhel reflektory.

  Pohlaví lze osvětleny zářivkami prvků nebo postaven na základě tvrzeného skla LED světel - to nebude klopýtat ve tmě.

  Chcete-li vytvořit příjemnou atmosféru, která nejlépe odpovídá teplý nažloutlý světlý odstín. Studená bílá mohou být osvětleny na obou stranách zrcadla v úrovni obličeje - to vám umožní vidět bez make-up stíny a narušení - jako je to se objeví na ulici.

  Navrhnout malou chodbu v Chruščova

  Rozšířit prostor malé velikosti haly a modernizovat interiér bytu-Chruščov často možné pomocí přestavby. Samozřejmě, že to vyžaduje finanční náklady a výkon právních formalit, ale výsledek ospravedlňuje sám. Tím, že kombinuje chodbu s obývacím pokojem, dostanete prostornou halu a oděvů a obuvi bude stačit jeden roh.

  Pokud to není možné, to je prostě k lepšímu využívání volného prostoru, který je obvykle opustil bez dozoru - v prostoru nad dveřmi, úhly a strop nezabrání prostorný mezipatro pro uskladnění sezónních věcí.

  Další zajímavou možností - zajistit výklenek ve zdi a montáž úložný systém právě tam. Hlavní věc, že ​​to nebylo ložisko pad a vnitřní přepážka, jejíž zničení nepoškodí domu.

  Interiérový design malá předsíň - foto

  Speciálně pro Vás jsme shromáždili nejlepší příklady designu malých chodeb. Na fotografii můžete najít celou řadu neobvyklých řešení, zajímavé nápady a tajemství o tom, jak uspořádat prostor a ergonomicky pohodlným. Nechte se inspirovat!

  Konstrukce úzké a dlouhé chodby

  Chodba - je to první, co uvidí návštěvníci vstupu do bytu. Jeho vzhled zcela určuje vzhled objektu. Ale hala v výškových budov jen zřídka mají více prostoru. Majitelé mají vyvážit na lince mezi stylem a funkčností, protože to, co design úzké chodby přeměněna na skutečné umění, není k dispozici všem.

  Majitelé malých prostorech žije v pravý čas. Tam byly roky, kdy módní požadoval nepořádek hojnost detailů a prvků i na relativně malém prostoru. No, je to už v minulosti. Moderní technologie opravy, spolu s výstižným způsobem mohou vyřezávat z úzký koridor prostor je perfektní, není horší než obecnou funkčnost místnosti.

  chodba design v třípokojovém bytě

  Prvním krokem zápisu koridoru bude výběr ze svého stylu. Existuje několik možností:

  • Minimalismus. Nejjednodušším řešením pro malé prostory. S výhodou je použití světlé barvy a osvětlení, co nejblíže k přirozené. Charakteristicky instalace jediný důraz.
  • Classic. Díky klasickému stylu designu, což je účinek šlechty, vysoké náklady. přírodní materiály použité v interiéru: světlé dřevo, mramor. Lakonický dekorace zdůrazňuje pouze obecný zdrženlivost.

  • Provence. Francouzský styl je pozoruhodný jeho romantiky a měkkých pastelových barvách. Tento efekt je dosaženo květinovými motivy, umělého stárnutí povrchů ryusha a jemné formy.
  • Country. Díky jednoduchému přírodních materiálů, rustikální výzdobou a množstvím teplých barvách vytvářejí nejvíce příjemnou atmosféru, která se nachází v domově důchodců.
  • Orientální styl. Drahé, ale ideální pro úzké chodby styl. Vzhledem k zakřivené nohy nábytku vytváří efekt lehkosti a vzdušnosti, který chybí v malém prostoru.

  Správně uzavřeno povrch - polovina úspěšného designu. Specifika areálu nevyžaduje vlhkost a tepelně odolné materiály, vlastníci jsou schopni provést výběr pouze na základě vlastních preferencí.

  V každém případě je možné sladit stěny v této chodbě s sádrokartonu. Metoda kostra slouží k tomu ukrást tajné centimetrů, čímž „medvědí službu“.

  Pro stěnách chodby se používá:

  Pokud jde o obrázek, to rozhodně nemůže být natažené v úzkém koridoru použít buď rovných vodorovné nebo svislé čáry, žádný velký symetrický vzor. Obě možnosti dosud jen velmi protáhlá a komprimovat prostor. Ale chaotické abstrakce - je to nezbytné pro toto místo.

  Strop je nejlepší, nebo prostě jsou bílé, nebo použijte novější verzi napětí. Zcela nevhodné zde odstupňovány konstrukci stropu.

  Tradičně, na podlaze chodby položit keramické dlaždice: vyžaduje minimální údržbu, se nebojí vymazat a nestanou „trest smrti“ na nádobí v kuchyni.

  S pomocí barevných her může opravit absolutně žádný prostor. Úzký koridor - není výjimkou, a jedním z hlavních důkazů tohoto pravidla. Tou nejlepší volbou při vytváření návrhu dlouhé chodby, bude jasné studené barvy.

  Je možné a nutné kombinovat různé barvy: široká zeď výbava teplý odstín a úzký - studené světlo - označení „zkrátit“ místnost.

  Je samozřejmé, že přebytek tmavých tónech bude pochmurnou chodbu a mají negativní dopad na vnímání prostoru. Nicméně forma nemocničním pokoji pomocí příliš světlé barvy v interiéru úzkém koridoru také není praktické: stěny a nábytek jsou často kontaminované a bude vyžadovat zvýšené opatrnosti. Zároveň pocit komfortu bude velmi trpět.

  Psychologové říkají, že jeden z nejlepších barev pro koridoru bude zelená. Věřte tomu nebo ne oni myslí - je to majitelé bydlení.

  Vzhledem k nedostatku prostoru, je důležité definovat hlavní prvky nezbytné pro chodbě. Každý detail musí být funkční. V chodbě jsou nastaveny:

  • šatní skříň;
  • police;
  • skříňky;
  • závěs;
  • gauč nebo jiné pozice určena k sezení;
  • komoda
  • vchodové a interiérové ​​dveře.

  Dlažba na chodbě + kk

  Nepořádek většina z chodby není nutné. Ideální využití skrytých prvků vložených do jedné ze stěn. Je-li jeho fasáda pokryta zrcadlovými panely, prostor se zvýší o téměř polovinu.

  Mezipatro - dobrá volba pro sezónní skladování nebo boty. Nejlepší nastavení pro úzký koridor na zakázku.

  Obuvnitsa pomáhají udržovat pořádek na chodbě, a to zejména v bytech, která je domovem pro více než jednu osobu. Rozmanitost dostupných materiálů umožňuje psát tento kus v každém interiéru.

  Věšák - povinný atribut na chodbě. I když v malé chodbě je často v kombinaci s skříňky, existuje spousta dobrých možností jeho využití v malé chodbě, například jeho rohovém provedení.

  parketová podlaha

  Nezaslouženě málo pozornosti při návrhu vstupní haly je na konstrukci dveří. Ale v malé místnosti, mohou trvat až 30% prostoru stěny. Základním pravidlem - dveře by měly být vždy v kombinaci se soklem, jsou-li použita druhá. Stejně jako u jiných povrchů, je výhodné nepoužívat tmavé barvy. Dobrý rozšířit prostor dveří světle hnědého dřeva. Pokud je to možné, dveře mohou být odstraněny, takže na jejich místě oblouku.

  Nejoblíbenější položkou na chodbě Interiér Chruščov - šatník. To je vzhledem k nepravidelného tvaru místnosti. Místo toho, aby hromadí hodně prostoru vnitřní části nastavit jednu skříň s modulárním systémem. Tento nábytek položka je vyroben na zakázku, zajistit co nejefektivnější místo pro ukládání věcí, a vytvořit objekt, prostorovou konstrukci.

  Průčelí skříně mohou být zdobené se zrcadlem panely, malé fotografie, grafiky, nebo dokonce vytapetovaný ve stylu protější zdi, která umožňuje skrýt přítomnost samotného nábytku.

  Následující pravidla s cílem úspěšně vstoupit na skříň v interiéru dlouhé chodby v bytě:

  • hloubka nábytkové stěně, nesmí přesáhnout 50 centimetrů;
  • skladovací systémy umístěné podél zdi široké, užší prázdné. Vzhledem k tomu, že je možné opravit tvar malé místnosti na náměstí;
  • Nábytek by neměl začínat přímo za dveřmi. Odříznutí prostor na jedné straně, nezkušení regulované majitelé nejen vytvářet vlastní zásah do běžného provozu skříně, ale také opticky zužuje již malou chodbu.

  Přístup, kde je pouze jeden centrální zdroj světla je instalován v prostoru, je zastaralý. Osvětlení pomáhá zdůraznit dekorativní prvky, vizuálně napravit nepravidelný tvar místnosti a rozšířit své území.

  Velký lustr - subjekt naprosto nezapadá do designu malé a dlouhou chodbou. Bude vypadat více Organic Light-tablet nebo i propracovaný systém skvrny.

  Pokud se použije ve vnitřním zpětným zrcátkem nebo zrcadlovým povrchem, podtržené je s ohledem - optimální řešení. V jejich blízkosti, naopak, nebo pod nimi často používají nástěnná svítidla. Odraz světla je schopen produkovat ohromující efekt, aby se hala lehčí.

  Ale ne unést. Umístění zdroje světla podél celé stěny mohou hrát krutý vtip: namísto rozšiřování prostor bude přitahovat příliš pozornosti a zužuje již dlouhou chodbu.

  Vzhledem k tomu není přirozené světlo, jeden z nejlepších řešení je použití halogenových žárovek, podání barev, který umožňuje, aby se přiblížil k osvětlení denním světlem. Profesionálové doporučujeme reflektory, které lze zabudovat přímo do nábytku.

  Jak paradoxní, jak to může znít, ale úzké chodby, díky svému tvaru, může být skutečný umělecké objekt ve správných rukou. Dekor může být vytvořena is malým rozpočtem.

  Chodba v panelovém domě

  Dekorativní možnosti hala by mohlo být:

  • Malba - nejčastější volbou. Je dlouhá je úzký prostor se podobá galerii v muzeu? To může být umístěn podél zdi jako umění slavných umělců a mimořádné práce současných umělců - vše záleží na stylu místnosti a preferencí majitelů. Nakupoval obrazy, atmosférické viz fotografie z rodinného archivu. Můžete použít přídavné osvětlení v každém snímku.
  • Samonivelační může stát nejen dobrou možnost úpravy, ale také úspěšně plnit roli dekorace. Tento druh podlahové krytiny mohou být vyrobeny v nejrůznějších barvách.
  • Použití kamene pro výzdobu jednotlivých částí areálu pomůže dále vylepšit interiér úzké chodby bytu.
  • Různé police s bodovými světly - klasická varianta chodba. Takový objekt je schopen klást důraz na individualitu majitele: tady někdo vyslán uměleckých děl, některé knihy, a některé vlastní odměny.

  Techniky a nápady, jak zvýšit prostor

  Pokud by byly všechny výše uvedené tipy použit jako vizuální prostor je stále ještě nestačí, dodatečný efekt pomůže vytvořit:

  • Lesklý povrch. Reflexe - hlavní zbraní v boji s malým prostorem. Lesklý strop dává možnost zahrát si se světlem.
  • Diagonální vzor podlahy make room čtverečních.
  • Při výběru designu svítidel by se měla zaměřit na malých zařízeních.
  • Instalace položky výzdoby před zrcadlem dá efekt symetrického jejich umístění.
  • Alternativa k běžným interiérové ​​dveře, oblouky, pokud vytvoření místa, může se stát designové posuvné dveře, nebo použijte závěsy oddělit místnosti.
  • Paprsky světla by se měly pohybovat od stropu ke stěnám, a ne naopak.
  • Vliv velké vstupní haly napomůže k dosažení příjmu zónování. Je dostatečné použít kombinaci různých povrchových úprav.

  Moderní design úzké předsíně (foto)

  V každodenním životě Rusů již dlouho zahrnoval slovo „hala“, jak je to nejzřetelněji odráží účel prostoru mezi předními dveřmi do domu a pokoje. Existují i ​​jiné názvy místa: „Hall“, „přední“, nebo jen „koridor“. Všechny tyto malé slova jsou použitelné pro většinu malých ruské bytů.

  Chodba v ruských bytů

  Hall je velký prostor, který lze snadno přizpůsobit hosty před zahájením akce. Front se říkalo místo, kde číšníci úhledně visela klobouky a kabáty pánové. Malý úzký vstup, tak časté v apartmánech, jako pravidlo, okamžitě přejde do chodby. Proto je design této části domu je třeba věnovat zvláštní pozornost.

  Na návštěvě, člověk vždycky první na chodbu. To by mělo okamžitě projevit náladu obyvatel, jejich zájmy a koníčky. Navíc k tomu všemu, vstupní hala má velkou funkční význam, neboť na jeho území uloženy oblečení a boty nájemníky.

  Nejčastěji v ruských apartmánech pro tyto účely jsou přiděleny malé prostory. Návrh úzké chodby zajišťuje optimální uspořádání všech potřebných předmětů a korespondenci interiéru s určitým stylem.

  Doporučené vnitřní prvky pro chodbu

  1. Malý noční stolek, osmanská nebo jiné měkké sedadlo pro odlévání bot.

  2. Háček pro sezónní vnější oblečení s několika háčky.

  3. Místo pro boty. Doporučujeme vybavit police pro udržení čisté suché boty a roštu na mokré gumové boty.

  4. Velké podlouhlé zrcadlo. Ideální volbou je umístit jej na přední dveře, tato možnost vám umožní zhodnotit svůj vzhled těsně před vyjížděním.

  5. Skříňka pro ukládání sezónních svrchních oděvů a bot. Nejlepší pro tyto účely jsou výklenky s posuvnými dveřmi.

  6. Deštníky jsou vhodné pouze v poměrně prostorných chodbách. Moderní design úzkého prostoru nemusí mít tento nábytek.

  7. Hrudník nebo skříň pro ukládání malých předmětů, například rukavic, rukavic, šálků nebo klíče. Malé pletené nebo háčkované klobouky lze také uložit do zásuvek.

  8. Samostatné místo pro tašky a nákupní tašky.

  Přítomnost všech těchto interiérových prvků učiní návrh úzké chodby v bytě nejfunkčnější a vhodnější pro každodenní použití.

  Ideální je čtvercový tvar místnosti, ale to je velmi vzácné. Návrháři proto často využívají různé vizuální efekty rozšíření nebo zvýšení výšky chodby.

  Techniky vizuální změny ve tvaru chodby

  V situacích, kdy jsou stropy v bytě vysoké, v úzké chodbě vzniká efekt "studny". V takovém pokoji se hostitelé a hosté budou cítit nepohodlně. Správný návrh stropů v chodbě může změnit situaci k lepšímu. Stačí stačit jednoduché triky. Chcete-li vizuálně snížit výšku, musíte namalovat horní 30 cm zeď v jedné barvě se stropem, v tomto případě se její plocha zvýší. Zbytek halového prostoru lze využít podle přání vlastníků. Stěny se objeví o něco nižší.

  Majitelé bytu mohou navrhnout chodbu sami. Tapeta s malým vzorem to zpříjemní. Chcete-li rozšířit prostor podél stěn, umístěte předměty s reflexními povrchy, například skříně se zrcadly nebo lesklé vložky. Zesílení tohoto efektu pomůže matné barvě na svislých plochách. Více prostoru se zdá v prostorech s průsvitným nábytkem. Například, jasně texturované nohy u židle nebo židle dokonale zvládnou tento úkol.

  Návrh chodby je dlouhý, úzký, s malou výškou a měl by mít strop s lesklým povrchem a malými lampami. Na stěnách je nejlepší vkládat tapety s vertikálními pruhy.

  Vlastnosti uspořádání úzké chodby

  Před zahájením opravy na chodbě je třeba věnovat pozornost spoustě malých dílů, které, pokud nejsou řádně plánované, mohou způsobit trvalé nepříjemnosti pro nájemníky.

  Vstupní a vnitřní dveře by se při otevírání neměly vzájemně protínají. V opačném případě se rozbijí a zanechají na sobě škrábance. Doporučuje se objednat všechny dveře ve stejném stylu, to bude spojovací prvek interiéru.

  Tloušťka stěn také důležitá při objednávání dveří. V obchodě musíte vždy požádat konzultanta, aby ukázal, jak bude box vypadat ve smontovaném tvaru.

  Pokud existuje možnost, je lepší okamžitě naplánovat teplou podlahu na chodbě. To pomůže zbavit se kaluží pod botami v podzimních a jarních sezónách. V zimě je příjemné vstát na teplé podlaze po návratu z mrazu. Ohřátý povrch minimalizuje vysoušení namočených bot.

  Vlastnosti umístění a maskování zásuvek, metrů v úzké chodbě

  Může se zdát, že zásuvky nejsou na chodbě potřebné. Ale není tomu tak. Nejlépe se nacházejí na nejvýznamnějších místech. Může být zapotřebí zahrnout sušení pro boty nebo prací vysavač během sklizně.

  Často u vchodových dveří do bytu je elektroměr, vrátný a budící jednotka. Všechna tato zařízení mohou být uzavřena dekorativním výklenkem ze sádrokartonu. K tomu je třeba předem vypočítat umístění jednotlivých bloků. Přístup k zařízením může být zajištěn přes dveře.

  Doporučení pro umístění předmětů v úzké chodbě

  Možnost úzké dlouhé chodby je pro umístění položek nejtěžší. Konstrukce chodby vlastními rukama by měla být provedena s ohledem na vstupní dveře. Na jedné straně je zpravidla více míst než na druhé straně. Na široké části stěny, počínaje od dveří, je lepší uspořádat botu, pak šatní skříň a zásuvkové skříně. V tomto případě, při vstupu do bytu, nebude mít smysl pro úzký prostor.

  Užší část stěny by měla být ponechána nezřízena a na ní umístěno zrcadlo. Pokud to není možné, pak pod ní můžete nainstalovat malý úzký noční stolek nebo stůl.

  Je třeba připomenout, že hloubka nábytku v úzké chodby by neměla být větší než 60 cm. Obuvnitsa komoda a nesmí vyčnívat ze zdi více než 45 cm.

  Chyba mnoha obyvatel, kteří radši navrhnou chodbu vlastním rukama, je umístění skříně v blízkosti předních dveří. V této situaci bude pro ně současně příchod dvou hostů velmi nepříjemný, protože současně nebude možné boty odstranit. Umístění hluboké skříně uprostřed chodby je také chybné. Velké rozměry tohoto objektu mohou způsobit trvalé modřiny u obyvatel.

  Vlastnosti osvětlení úzké chodby

  Přijíždějící do domu okamžitě chceme být v atmosféře tepla a pohodlí. Toto prostředí lze vytvořit pomocí osvětlení. Například, dobrým řešením je osvětlení nad skříní, malé žárovky nebudou zachytit vaše oko, ale na chodbě bude příjemné být.

  Také nezapomeňte na oblast v blízkosti zrcadla. Ženy si rády namalují rty předtím, než jdou ven, takže osvětlení této části prostoru je také nezbytné. Návrh úzké chodby chodby by měl vždy vzít v úvahu skutečnost, že tato část bytu je zřídka vystavena přirozenému světlu. To naznačuje potřebu instalace místních nástrojů. Do skříňky je třeba umístit speciální lampy, které jsou aktivovány z jejich stisknutí. Pouze tímto způsobem bude možné najít potřebné věci.

  Návrh úzké chodby předpokládá rovnoměrné osvětlení. Když zahrnout všechny prvky, neměly by vytvářet stíny od sebe navzájem. Spínače by měly být umístěny v blízkosti dveří, což je výhodné při vstupu do místnosti ve tmě.

  Návrh úzké chodby ve venkovském stylu

  Atmosféra tepla a pohostinnosti, typická pro byty mnoha majitelů, je dokonale odhalena na chodbě, zdobená ve stylu země. Jednoduchý rustikální interiér s nábytkem vyrobeným z přírodních materiálů světlých barev se stává dobrým řešením pro úzký prostor.

  Návrh úzké chodby se může měnit podle tapety s květinovým motivem. Spodní část stěn je vhodná pro dekorativní omítku nebo přírodní kámen. Uměle stárnoucí povrchy dodávají tomuto interiéru vinobraní.

  Návrh stropů v chodbě by neměl obsahovat víceúrovňové konstrukce a moderní osvětlení. Je lepší pro něj používat dřevěné ozdobné trámy světlé barvy.

  Orientální styl chodby design

  Východní luxusní neobsahuje surové formy a ponuré barvy. Je to vždy výsledek pečlivého díla designéra, který zaplňuje prostor mnoha detaily, které potěší oko.

  Tento styl je vhodný pro úzkou chodbu, protože postrádá brutální atributy. Tenké zkroucené nohy sedadel a rampy bot mohou rozšiřovat prostor. Použití několika zrcadel a dobrého osvětlení pomůže učinit místo na vstupních dveřích více světla.

  Návrh úzké chodby v bytě v orientálním stylu se může zdát příliš jasný. V tomto případě můžete použít pouze jeho nejvhodnější součásti. Například, odehrávající se v chodbě nábytek neutrální barvou světla a doplnit ji s jasnými prvky v podobě váz, pohovky polštář rámu nebo zrcadlo s charakteristickými vzory.

  Zastavené odstíny nábytku, nenápadné vzory a jemné linie představují hlavní rysy francouzského stylu. Tato chodba bude vyhovovat tichým hostitelům, ke kterým často přicházejí hosté. Stěny v místnosti mohou být pokryty barvou. Další možností návrhu je vložení bílé, lila nebo světle zelené tapety s malým vzorem.

  Návrh úzké chodby v chodbě by neměl obsahovat ostré rohy a jasné geometrické tvary. Nejlepší volbou pro francouzské komody bude model na tenkých nohách. To se týká skříně a stojanu na boty.

  Všechny malé detaily interiéru musí být napuštěny luxusním stylem a smyslem pro styl.

  Úzká chodba v klasickém stylu. Rozlišující vlastnosti

  Hala v klasickém stylu je všestranná volba, vhodná pro mnoho apartmánů. To je vysvětleno snadným kombinováním tohoto interiéru se situací v jiných místnostech a v kuchyni. Návrh úzké chodby v panelovém domě se liší tím, že stěny v takovém pokoji mohou být nerovné. To může být výhodně použito při konstrukci závěsné skříně nebo police pro ukládání šálků.

  Je třeba mít na paměti, že pro klasický styl je charakteristické použití pouze přírodních materiálů a barev. Skříň může být vyrobena výhradně ze dřeva, na podlaze musí být parkety. Barvy v této chodbě jsou vždy vyhrazeny, například béžová, hnědá nebo čokoládová.

  Neměli byste ušetřit na nábytkové kování. Rukojeti skříněk a závěsů musí být vyrobeny z kvalitních kovů. Postupně by se barva neměla vymazávat. Klasický design úzké chodby okamžitě hovoří o stavu majitelů domu.

  Název tohoto stylu hovoří sám o sobě. V takové chodbě není místo pro zbytečné detaily a nepotřebné dekorace. Zde je vše lakonické a funkční.

  Z nábytku v této chodbě je k dispozici pouze komoda a šatní skříň. Za botami může být malý podstavec. Moderní design však v tomto prostoru poskytuje velké množství zrcadel. V úzkém koridoru to platí zejména.

  Dokonce i nejnepozoruhodnější vstupní hala se může změnit na příjemné místo s použitím různých technik, technik a stylů.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  81 − = 71