Vnitřní chodba v Chruščově

Vnitřní chodba v Chruščově

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Návrh vstupní haly v Chruščově (55 fotek)

 • Stejně jako divadlo začíná závěsem, byt začíná od chodby. Přes malou plochu hraje důležitou roli v organizaci domácího prostoru. Zde jsou uložené svrchní oděvy a boty, klobouky, tašky, klíče. Právě tady se setkávají a doprovázejí hosty, dívají se do zrcadla před odjezdem na ulici a když se vrátí, změní boty na měkké pantofle. Vytvoření krásného designu chodby v Chruščově je velmi snadné a jako výsledek to zlepší náladu pro všechny členy domácnosti na denní bázi!

  Jak zvýšit chodbu v Chruščově?

  Rozložení malých bytů v sovětských výškových budovách se nijak zvlášť liší. Čtverečné metry se rozdělují výhradně šetrně, jen aby poskytly minimum nezbytné pro existenci. Pod vstupní halou v Chruščovu je nejlépe přiděleno 3-4 m², takže nábytek a další věci by měly být umístěny velmi opatrně. Kompenzovat nedostatek volného prostoru, nedostatek přirozeného osvětlení (okna) a trochu zvýšit výšku stropu může být přes správný design.

  Pokud odstraníte dveře vedoucí z chodby do místností a otvory se rozšiřují nebo vytvářejí oblouky, pak chodba "získá" denní světlo a lepší větrání. Nevýhodou tohoto řešení může být pronikání pachů z kuchyně a snížení tepelné úspornosti místností. Kompromisní variantou je vyměnit slepý křídlo dveří nárazuvzdorným sklem nebo dokonce i neprůhledné.

  Výměna vnitřních přepážek

  Po obdržení povolení k přestavbě můžete odstranit některé vnitřní oddíly, instalovat na jejich místo úplný skříň, velký skříň nebo modulární sadu. Tenké dveře-coupe v celé zdi budou také vypadat stylově a efektivně.

  Zrcadlo na chodbě je povinným prvkem, tak proč nepoužívat jeho vlastnosti na maximum? Plně zrcadlovaná stěna vizuálně prohloubí prostor a zdvojnásobí ji. Kromě toho můžete obdivovat svůj odraz v plném růstu. Alternativou k tomu jsou zrcadlové dveře skříně, lesklé reflexní provedení.

  Kvalitní tapety s panoramatickým obrazem krajiny, ulice, realistického 3D efektu, hraní světla a stínů budou v Chruščově mnohem zajímavější a širší. Přednost by měla být věnována malbě ve světlých barvách.

  Sádrové sloupce, kontrastní vertikální vzory na tapetách nebo dekoračních prvcích jsou nejlepší způsob, jak vytáhnout místnost nahoru tak, aby strop vypadal vyšší a interiér byl zdokonalen.

  Vzhledem k malému rozměru chodby v Chruščovu by měla být barva pro jeho výzdobu zvolena opatrně. Nejlépe bude vypadat neutrální světlo a teplé barvy, v ideálním případě - jeden nebo dva blízké odstíny. Je žádoucí vyhnout se příliš jasným, nasyceným tónům, velkým vzorkům a pestrým prvkům.

  Čistá a svěží bílá je nepostradatelná pro vytváření sofistikovaného designu malé chodby ve skandinávských, klasických nebo francouzských stylech. Zvláště dobře vypadá v kombinaci se zlatými, béžovými, světle šedými, žlutými a studenými odstíny dřeva.

  Zadržená a neutrální šedá je základní barva městského interiéru. Pokud je pro byt vybrán minimalismus, loft nebo high-tech, vstup do asfaltových nebo ocelových odstínů se dokonale hodí do celkového konceptu.

  Hnědá hala v Chruščově

  Barva tmavého dřeva je považována za symbol domácího pohodlí, pevnosti a dodržování tradic. Chcete-li poskytnout čokoládový odstín lehkosti, pomůže sousedství s béžovou, zlatou nebo broskvovou.

  Veselá oranžová sama o sobě vyzařuje teplo a světlo a nahrazuje sluneční paprsky, které v chruščovských chodbách tak chybí. Tato barva dává pocit přívětivosti a přívětivosti a okamžitě zvyšuje náladu.

  Žlutá - další zářivá barva, díky níž bude i nejmenší chodba lehčí a prostornější. Může být kombinován s bílým, můžete si zvolit změkčené tóny: písek, zlato nebo banán.

  Na chodbách je tato jasná barva neobvyklá, ale zajímavější je, že interiér bude vypadat s jeho aplikací. Ve vínových nebo bobulových tónech můžete namalovat stěny, zvolit šarlatovou stěnu (přednostně lesknoucí), koberec nebo dveře. V každém případě to bude odvážný a nestandardní pohyb.

  Dokončení malého předsíně v Chruščenka

  Při výběru materiálů pro dokončení chodby je třeba nejdříve řídit praktickými úvahami: jak jsou odolné vůči znečištění, mechanickému poškození, vlhkosti a zda je lze snadno vyčistit. Zvláště důležité jsou tyto kritéria pro rodiny s malými dětmi a domácí zvířata. Pokud jde o estetické vlastnosti, je žádoucí upřednostňovat světlé odstíny a lesklé, reflexní struktury.

  Podlahová krytina na chodbě je neustále kontrolována na pevnost: špinavé boty, prach, podpatky a vlasy, čisticí prostředky ve větším či menším rozsahu vedou k jejich opotřebení. Z hlediska trvanlivosti lze doporučit následující materiály:

  Porcelánové dlaždice - vzhledem ke speciálním složením surovin a odpálení při velmi vysoké teplotě je silnější než dlaždice. Vzhledem k nepřítomnosti glazury na tomto umělém kameni nejsou žádné stopy vlasů, nejsou kluzké. Jedná se o elitní variantu, ale vysoká cena je odůvodněna nejdelší životností a bezchybnou kvalitou;

  Keramické dlaždice - pohodlný a běžný materiál, který lze snadno umýt, je ekologicky bezpečný a hygienický. Chcete-li navrhnout chodbu v Khrushchev vypadat moderní, můžete si vybrat kachlová patchwork, bílo-béžová nebo bílo-šedá "šachy" střední velikosti, hexagonální dlaždice;

  Plnicí podlaha Je to samolepící polymerní pryskyřice, která díky své průhlednosti umožňuje vytvářet velmi zajímavé efekty (3D obrazy, rozptýlené malé předměty uvnitř, imitace kuliček atd.). Výhodou takové podlahy je nedostatek spár a trhlin, stejně jako úplná vodotěsnost. Přesto je však nežádoucí chodit na vlasy - mohou zůstat stopy;

  Linoleum - možnost rozpočtu, kterou lze v případě potřeby snadno vyměnit. Široký výběr barev umožní zapsat linoleum v jakémkoli stylu.

  V menší míře chodba využívá přírodní parkety, laminát a koberec. Tyto povlaky se rychle zhoršují, absorbují vlhkost a nečistoty.

  Dekorace stěn v chodbě má velký vliv na situaci jako celek, vytváří náladu a styl. Nejjednodušším řešením je malování s vodou rozpustnou barvou. Spodní část stěny v blízkosti vchodu může být chráněna před stříkáním a obložením obkladačkami. Ale existují složitější možnosti.

  Cihlové zednictví - Hrubá cihlová zeď nebo její napodobenina se staly skutečným trendem v designu, protože loftové domy se staly módní. Pro malou chodbu v Chruščově je to velmi dobrá volba, protože jí dává moderní, neformální vzhled a vizuálně rozšiřuje prostor.

  Tapety na plochu - několik rolí tohoto dokončovacího materiálu umožní změnu vzhledu chodby bez uznání. Můžete použít zbytky papíru z opravy místností, které kombinují legrační kresby s přísnou geometrií; koupit luxusní vinyl se sítotiskem; vybíráme z texturované skleněné stěny pro malování nebo dokonce zalité stěny se starými novinami - čím více bude kreativita zobrazena během opravy, tím zajímavější bude výsledek.

  Korkový kryt - Ve skutečnosti se jedná o tutéž tapetu, pouze s korkem z dubového dřeva, který se na ně vztahuje. Substrátem může být tkanina ze syntetických vláken (netkaná) nebo vinyl. První prochází vlhkostí a umožňuje stěnám dýchat, druhá je odolná vůči vodě. Taková dekorace vytvoří útulnou a teplou atmosféru na chodbě v Chruščové, sníží hluk.

  Vzhledem k tomu, že stropy v Chruščově jsou nízké, musí být "zvednuty" vizuálně pomocí uměleckých technik. K tomu dosáhnete bílé barvy a zrcadlového povrchu. Existují také dvouúrovňové návrhy, které v kombinaci s úspěšným osvětlením vytvoří iluzi stoupajícího stropu.

  Při výběru roztažného filmu by měla být upřednostněna lesklá nebo saténová. První je ideální pro moderní styl, druhý pro klasiku a provence.

  V případě, že strop v hale jen maloval nad omítkou, jak se zbavit mikrotrhlin steklopolotno pomoc - je třeba držet na povrch a pak aplikovat barvu v 1-2 vrstvách.

  Nábytek a vybavení pro předsálí

  Funkčnost chodby závisí na výběru a umístění nábytku. Věšák, odkládací plocha na klobouky, zavřel skříň, obuvnitsa s osmanské, noční stolek, prádelník, držák na deštník, konečně, zrcadlo - všechny nezbytné atributy chodby výhodná. Na první pohled, ve 3 až 4 metrech čtverečních, všechny výše uvedené prostě nemohou padnout, ale proč nepoužívat skryté rezervy? Dobrá služba zde může sloužit jako úzký vestavěný headset s mezipatrem nad dveřmi (vchod nebo interiér), rohové skříně a závěsy, dveře kupé. Pokud je chodba v Chrushchevce velmi malá, pak šatna nebolí, aby se posunuli o něco daleko od vchodových dveří - například aby obsadily část obývacího pokoje.

  Dokončené haly, které se prodávají v obchodech s nábytkem, vypadají stylově, ale někdy se jejich velikost nehodí do místnosti. Je lepší připravit zeď na objednávku, aby vyplňovala volné výklenky od podlahy ke stropu a každý centimetr prostoru se efektivně využívá.

  Pod obuví je nutné zajistit obrubníky se skládacími dveřmi nebo zásuvkami - je lepší, aby se těsně uzavřely a nehromadily prach. Je výhodnější, pokud je obuv uložena pod úhlem a ne vodorovně, protože zabere méně místa.

  Pokud jde o příslušenství, na chodbě potřebujete pouze hospodyně, deštník a nástěnné hodiny. Jako dekoraci na zeď můžete zavěsit pár obrázků nebo oblíbených fotek.

  Vzhledem k tomu, že na chodbě v Chruščově není téměř žádné přirozené sluneční světlo, vzniká otázka umělého osvětlení. Tato funkce v moderním interiéru je vyrobena energeticky úspornými LED lampami. Spotřebují málo elektřiny, vyzařují příjemné světlo a nezahřívají.

  Pro rovnoměrné rozložení jasu, na strop a někdy i ve stěnách, výklencích, v podlahových reflektorů jsou namontovány. Dvě úrovňové struktury jsou obvykle zdobeny světelnými stuhami (bílé nebo barevné), které zdůrazňují jejich objem.

  Boční osvětlení svítidel vždy vypadá útulně a doma. Nejlepší je umístit je na obě strany zrcadla - takže vaše obličej bude dobře osvětlen, stíny nebudou spadat na něj a odraz bude pravdivější.

  Pokud to vyžaduje styl (např. Klasický nebo barokní), v centru chodby může být lustr, hlavní věc je, že by měla být co nejkompaktnější. Kromě toho můžete uspořádat boční osvětlení obrazů.

  Návrh chodby v Chruščově - fotografie

  Více zajímavých nápadů a nových návrhových řešení pro uspořádání chodby v Chruščové je uvedeno v naší fotogalerii. Výběr skutečných interiérů bude užitečný pro každého, kdo plánuje provést krásné a moderní opravy v chodbě. Na fotografiích jsou ukázány příklady toho, jak mohou v životní situaci vypadat různé povrchové úpravy, různé návrhy nábytku, předměty pro domácnost, barevné kombinace. Příjemné prohlížení!

  Designový koridor v Chruščově

  V blízkosti otázky týkající se opravy chodby v Chruščově, mnozí čelí dilematu: jak funkčně vybavit malou plochu, při zachování domácí pohodlí. Za prvé je nutné důkladně prověřit prostory, upozorňovat na stávající výhody a nedostatky blízkých metrů čtverečních. Veškeré nuance jsou brány v úvahu při opravách, úspěšně zdůrazňovat návrh současných plusů a obratně maskovat nedostatky.

  Vyhodnocení návrhu koridoru v Chruščově vzít v úvahu všechny detaily. Výměna předních dveří je tedy přiměřená nutnost, zvláště pokud stojí od doby uvedení domu do provozu. Poté, co jste se zbavili vzácného exempláře, přistupujte k výběru nových dveří pro chodbu s veškerou odpovědností. Pokud vzhled výrobku hraje důležitou roli v designu, pak pro jeho pohodlnou životnost je klíčovým faktorem jeho spolehlivost. Požadavky na dveře chodby v Chruščově jsou následující:

  • vysoká úroveň tepelné a zvukové izolace;
  • vybavení alespoň dvěma spolehlivými zámky;
  • kovová konstrukce do 70 kg je vybavena dvěma smyčkami, překročení specifikované hmotnosti je doprovázeno dodatečnou montáží smyček;
  • stock oči.

  Je lepší svěřit práci k instalaci vstupních dveří na chruščovský koridor. Pokud dosud nebyly interiérové ​​dveře aktualizovány po dlouhou dobu, budou muset být také vyměněny za harmonický návrh chruščovského koridoru. Výběr designu a barvy výrobků závisí výlučně na preferencích majitelů a obecném interiéru chruščovského koridoru.

  Po drsné práci na zpracování stěn a podlah, o kterém budeme hovořit později, můžete pokračovat v návrhu stropu. Standardní výška Chruščova je 2,5 m, takže design vylučuje těžkopádné konstrukce, vše by mělo být stručné. Skromný rozpočet na opravy činí několik Khrushchevův vlastníků cestou nejmenšího odporu. Proto se zastaví při rozhodování o pokrytí stropu bílou barvou nebo prostě bělostí. Samozřejmě, bílá barva přispívá k vizuálnímu nárůstu prostoru, ale taková banalita v naší době pro návrh koridoru je nepřijatelná. Vlastnost stropních stropů pro transformaci prostoru je úžasná.

  Pro malé oblasti Chruščova je to nejlepší možnost vytvořit zajímavý design, aniž byste skrývali nadbytek centimetrů omezeného prostoru. Tkaninou pro střihové stropy může být tkanina a fólie. Ten zase může mít lesklý nebo matný povrch. První volba pro návrh je vhodnější vzhledem k tomu, že schopnost odrazné plochy vizuálně rozšiřovat malý prostor chruščovského koridoru. Pro čtvercový a obdélníkový tvar místnosti je to nejharmoničtější řešení, v úzké chodbě odborníci doporučují, aby při instalaci používali saténovou strukturu plátna pro návrh. Snížení výšky místnosti na minimální velikost v rozmezí 1,5-3,0 cm umožní použití klínového nebo harpunového způsobu instalace roztažných stropů.

  Dekorace zeď: výběr barvy a textury

  Skromné ​​rozměry chruščovského koridoru vyžadují, aby se se zvláštní péčí o volbu barevného designu povrchů. Každý z nás poznává schopnost světelných tónů rozšiřovat vizuální prostor.

  Tato funkce by měla být použita při výběru návrhu koridoru. Chcete-li zneužít bílou barvu, není to nutné, totéž má předpoklad domácí charakter a liší se zvýšenou úrovní pochodování. Je nepravděpodobné, že se hosteska se záviděníhodnou pravidelností bude snažit eliminovat tmavé skvrny na sněhově bílých stěnách. Optimální v designu chodby Chruščov bude vypadat v následujících barvách:

  Nejpohodlnější interiér je tvořen díky použití teplých a texturovaných odstínů v designu chodby, je lepší odstranit studené a monochromatické barvy.

  Nedostatek volného prostoru v Chruščové vyvolává zvláštní požadavky na výběr finálních materiálů. Hlavním pravidlem v této fázi návrhu konstrukce koridoru je použití metod a materiálů, které nevedou ke snížení omezené kvadratury. Pro vyrovnání stěn potřebujete omítku a maltu. Opravit zakřivení bočních ploch chodby v důsledku instalace listů sadrokartonu je nežádoucí. Pokud se horizontální úroveň liší od významného zakřivení, vyčnívající nepravidelnosti pomůže bulharský, vybavený diamantovým kotoučem. Poté je stěna chodby v Chrushchevské ulici dokončena omítkou.

  Stěny malé chruščovské chodby jsou vhodné pro zdobení tapety, která má povlak odolný proti vlhkosti. Při výběru produktu dodržujte následující pravidla návrhu:

  • upřednostňovat světelné tóny;
  • pokud chcete použít návrh v designu, zastavte na malém vzorku, vyloučíte velký dekor;
  • vizuálně zvedněte nízké stropy tapety na chodbě s vertikálním pruhem yar.

  Navíc k tradičnímu materiálu, strukturovaná omítka, tekuté tapety nebo vysoce kvalitní lak harmonicky zapadnou do designu chodby.

  Požadavky na barevný design podlahy na chruščovském koridoru nejsou tak přísné. Návrh poskytuje různé možnosti interiéru, ale stále je lepší vzdát příliš světlých odstínů a hluboké černé barvy. První bude vytvářet další problémy při čištění prostor, druhý - vytváří ponurý stav v omezeném prostoru Chruščova. Nejvíce harmonická je barevná paleta návrhu podlahy, několik odstínů tmavších než stěny.

  Vzhledem k aktivní úrovni využití podlahové krytiny v chodbě by měl být materiál pro dokončovací práce charakterizován zvýšenou odolností proti opotřebení. Existuje několik přijatelných možností pro dokončení podlahy:

  Jsou-li položeny první tři druhy, doporučuje se malá plocha před vchodovými dveřmi Chruščovského koridoru zdobit dlaždicemi kvůli zvýšené zátěži na tomto místě.

  Samonivelační podlahy - nejaktuálnější návrhové řešení v současné době. Při použití tohoto způsobu konstrukce v dokončovací podlahy koridoru Khrushev si zaručenou plochý hladký povrch, je k dispozici, odolný vůči vnějším faktorům, vyznačující se vysokou vodoodpudivost. Chcete-li instalovat sypané podlahy na chodbě Chruščovova, budete potřebovat:

  • demontovat starý povlak na úroveň železobetonových desek;
  • odstraňte veškeré nečistoty, nečistoty a prach;
  • pečlivě utěsněte desky v deskách;
  • ošetřete povrch mixem primerů;
  • zředit samonivelační směs;
  • nalijte kompozici na podlahu a hladinu stěrkou;
  • ošetřete povrch jehelním válečkem;
  • po úplném vyschnutí směsi aplikujte fixační prostředek.

  Nevýhodou této metody návrhu podlahy je úplná evakuace obyvatel Chruščeva po dobu montáže. Přestože další práce na opravách chodby také přinášejí určité nepohodlí a musí být přijata estetická konstrukce s některými obtížemi.

  Jedna lampa uprostřed chodby, kterou poskytuje projekt Chruščov, je památkou minulosti, která musí být naléhavě odstraněna. Správným umístěním světelných zdrojů v blízkém koridoru je dalším důležitým krokem pro vytvoření harmonického designu.

  Chcete-li se vyrovnat s úkolem návrhu pomůže bodové světla, vybavené podél obvodu stropu. Tato metoda je přípustná pouze při instalaci konstrukcí napnutí nebo sádrokartonových desek. Je lepší svěřit práci k tomu, aby byla elektrická instalace vybavena profesionálními specialisty. Doporučuje se osvětlit nízkou místnost chruščovské chodby s reflektory instalovanými v horní části podél obvodu zdí nebo umístěnými pod průzorem skříně. Pokud to není možné, umístěte tři nebo čtyři čisté světla na strop po celé délce, což situaci zachrání.

  Zřízení a používání zrcadel

  Po dokončení dokončovacích prací pokračujeme do další fáze návrhu - tvoříme interiér na úkor nábytku.

  Nedostatek rozsáhlých prostor v Chruščově neumožňuje, aby chodba byla plně vybavena, avšak v něm jsou stále přítomny některé prvky. Vytvoření harmonického návrhu pomůže k následujícím pravidlům:

  • Pokuste se racionálně používat výklenky a volné rohy.
  • V úzkém prostoru Chruščova se doporučuje, aby bylo umístěno minimální množství nábytku podél jedné stěny. Na opačné straně je vhodné zavěsit zrcadlo.
  • Při výběru dokončeného nábytku nakupujte vzorky o šířce nepřesahující 40 cm, na které nejsou žádné ostré držadla a zbytečné dekorativní prvky.
  • Při návrhu čtvercového nebo obdélníkového prostoru může být instalována plytká posuvná skříň. Jeho výška dosáhne stropu.
  • Návrh úzké chodby Chruščovova je spokojen s háčky na zdi nebo s věšákem.
  • Neporušíme estetiku konstrukce a umožníme uzavřenou police pro boty, jejichž hloubka nepřesahuje 20 cm. V obchodě jsou prezentovány zajímavé vzorky, pokud je to potřeba, pohodlný model může být vyroben samostatně.

  Dalším důležitým bodem ve vytvoření harmonického vnitřního koridoru v Chruščově - aktivní aplikace v konstrukci zrcadel. Velmi funkční vzhledový závěs kombinovaný se zrcadlem. Šatník, tradičně vybavený tímto prvkem, také přispívá k vizuálnímu zvětšení malého prostoru. Jediné omezení - nedoporučuje se instalovat zrcadlo na stojanu. Jinak vaše kreativní řešení a pomoc odborníkům mohou vytvořit efektivní a funkční design malého pokoje v Chruščově!

  Str. Most Dorogomilovskaya 10

  Dmitrov Shosse. 163 a budování 1, patro -1

  Realitní projekty koridorů Chruščov: fotografie a 5 hlavních barvy motivu

  Správně vybraný návrh bude i malá předsíň krásné a pohodlné Existuje jen velmi málo lidí, kteří mají za svůj život, ale nikdy nebyly standardu „Khrushchev“ nebo „brezhnevki“ jako byt se nyní nazývá, které byly postaveny v 60. letech - 80. let minulého století. Ale mnohé z nich dosud žije v těchto bytů - malé, stísněné, s úzkými temných chodeb. Při pomyšlení na opravu vlastníky těchto bytů, první věc, poškrábal se na hlavě. Představa o tom, co budou dělat, když přijde řada na koridor z nich dělá přemýšlet. Úzká dlouhá, úzká a dokonce kratší písmeno „G“, to je to, co mají obnovit po chodbách. Ty taky taková chodba? Není divu. Každý čtvrtý obyvatel země žije v podobném bytě. Pokuste se zjistit, jak se zdobí koridor je lepší v „Khrushchev“.

  Vlastnosti a nuance možnosti řešení v koridoru hruschevke

  Volbě materiálu pro zdi vašeho chodby, rozhodnou začít s jejich barvou. Snažte se vybrat tmavé barvy. Jsou vizuálně udělat malou místnost ještě menší.

  Konstrukce stěn by měla být lehká a vzdušná, pak se vaše chodba nebude vyvíjet tlak na vás s malým prostorem.

  Pro malé chodby by měly být vybrány tapeta je jen lehké a teplé odstíny

  Materiálu na stěnách chodby je nejlepší dát přednost tapetu. Jejich volba je tak velká, že jste si jisti, najít tu správnou barvu pro vás.

  Mezi hlavní barvy, které mohou být aplikovány na stěnách malé chodby:

  Zkuste si vybrat tapety bez vzoru, pak je interiér vašeho koridoru bude mít pohodlný a elegantní vzhled.

  Strop opravy koridorů Chruščov: několik praktických rad

  Standardní výška 260 centimetrů Khrushchev bytů. Nic moc, jak se říká, ale něco, co může přijít v tomto případě.

  Moderní stavební nápady hodně zjednodušený opravy obecně, zejména stropy a stěny - není třeba se zbavit starých stavebních materiálů: nátěrové hmoty, vápno, sádra, protože nová technologie výzdobě interiéru provádí zcela odlišně. Strop je vyroben buď napětí nebo sádrokartonu s profily.

  S pomocí sádrokartonových konstrukcí mohou stylově vyzdobit strop povrch v úzkém koridoru

  Podhled ve výšce 260 centimetrů se nedoporučuje - nestačí výška. Přístroj je úsek strop vybere dalších 20-30 centimetrů a výška vašeho stropu nebude velký. Proto se v malé úzké, nízké chodby lépe plánovat sádrokartonové podhledy. Je možné, aby se dvouúrovňový a elegantně zdobí reflektory. Zejména ta malá chodba potřebují dobré osvětlení.

  Zabudovaná světla na stropě je možné sjednat:

  Zařízení pro dobré osvětlení strop výhodné zvýšit výšku stropu ve svém malém chodbě.

  To je nejlepší, aby ležel na podlaze chodby v Chruščova

  V ideálním případě, v chodbě u vchodových dveří, které mají být lůžko keramické dlaždice. To se snadno čistí, praktické, odolné a estetické. Ale jsou tu i nevýhody - studené obklady, lemované dlaždicemi celý koridor, je osud sami konstantní chladu v chodbě v zimě. Vytápění v bytových domech a tak často pokulhává, a Chruščov na chodbách nejsou panely radiátorů. Z tohoto důvodu, keramická dlažba v Chruščova - nebezpečná volba. Teplá varianta - koberec. Ale jeho těžké vyčistit a uklidit prostor u vchodu často.

  Pro podlahy v předsíni je ideální pro světlé linoleum

  Nejvhodnější materiál, který může být použit pro podlahy podlahy na chodbě Khrushchev - linolea izolovaně. Je teplo, to se snadno čistí a je k dostání v různých barvách.

  Barva linoleum, které se vešly do malé chodby:

  Snažte se udržet tón podlahy není příliš tmavý. Bright podlaha opticky zvýšit výšku svého koridoru.

  Předsíň do úzké chodby v Chruščova: fotografie a konstrukční prvky

  Malá chodba v Chruščova - je jistě špatný, ale stále nezáleží. Potíž je v tom, když úzký koridor. V tomto případě se zdá, že nic jiného než ramínka na šaty a podporuje na obuv se nehodí. To není pravda. V dnešním světě existuje mnoho možností pro chodbách úzký koridor Khrushchev. Je pouze nutné vybrat ten správný.

  Perfektně zapadá do interiéru chodbě hezký dřevěné krabici

  Předsíň do úzkého koridoru Chruščov musí být minimální hloubka a maximální výšku. Pak budete mít dobře maximální množství volného místa, a získat pohodlné, praktické, vhodné parametry, které chodby.

  Snažte se, aby to nebylo trapné houpačka skříň nebo šatna u vchodu. Budou plně nevyhovují požadavkům, který obsahuje vstupní halu. Máte kam vysušit mokré oblečení nebo boty, můžete jej přerušit, když se vrátil domů po dešti. Ne moc bude klást vlhké a čelenku. Také nebudete pracovat rohovou chodby.

  Minimální soubor nábytku, který by měl být funkční v chodbě:

  • Ramínko na šaty;
  • Odkládací plocha na klobouky;
  • Police na boty;
  • Police pro deštníky, rukavice, prostředky pro péči o věci;
  • zrcadlo;
  • Police na tašky.

  Je-li prostor dovolí, bylo by dobré, aby vybavit haly a dokonce i malou skříň s policemi na prádlo, na jehož dně je uspořádat uzavřenou skříň na boty.

  Předsíň do malé chodby Chruščova: Foto & možnosti

  Máte-li malou předsíň, a myslíte si, že tento nábytek jako sál pro vaši koridoru neexistuje, pak se mýlíte. Kromě toho máte možnost vyjádřit se a rozvíjet svůj vlastní projekt, jeho budoucnost chodbě. Pouze je třeba věřit v sebe a trochu zázraky.

  Navíc můžete ozdobit interiér chodby elegantní boty skříň

  Předsíň do malé chodby, stejně jako v jakékoliv jiné, by měl začít s věšákem. Závěs musí být otevřené, s háčky, vysoká ani příliš úzký. Vysoko nad věšák pro uložení police na klobouky, čepice, šály atd pod jejíma botníky, ale ne nutně.

  Botník mohou být umístěny jen po proudu od předních dveří a musí být zároveň místem pro pereobuvaniya. Nad ním je velké zrcadlo set. Všechny hlavní soubor prvků tam. Dále, vše závisí na množství zbývajícího v chodbě volného prostoru.

  V malé chodbě Chruščov může ještě zkusit založit:

  • Otevřené police na oblečení;
  • Uzavřené police na oblečení;
  • Kombinovaná police;
  • Otevření skříně.

  Snažte se udržet chodbu nevypadal příliš masivní. Pro větší kapacitou, použijte skříně s mezipatře.

  Oprava chodba Chruščov: fotky, rozšíření, úpravy

  Restart, takže můžete volat tento typ oprav. Pokud je vaše malá, úzká chodba přiléhající k velké místnosti, například obývací pokoj nebo jídelna, můžete snadno provést přestavbu svých domovů. Pokud jste nováček stavitel, zatímco nepravděpodobné, můžete to udělat s rukama. Je lepší se uchýlit k odborné pomoci. Ale tady jejich rekonstruovaný byt projekt, který se může vyvinout nezávisle, v souladu s jejich přání.

  Aby byl chodba trochu prostornější, může být v kombinaci s obývacím pokojem a kuchyňským koutem

  Podstatou práce je odstranění jedné z vnitřních stěn a připojte koridor spojující místnosti. Tak můžete snížit přilehlé plochy místnosti, stejné obývacím pokoji, a zvětšit velikost chodbě. S tím na úkor volného prostoru, který je obsazený vnitřních stěn, budete muset přidat další prostor.

  V tomto případě budete muset uchýlit k zónování, která je rozdělit jeden velký prostor do zón.

  Územní lze provést následujícím způsobem:

  • Rozdělte obývací pokoj a chodba chodba nábytek;
  • Chcete-li vytvořit oblouk;
  • Udělat sádrokartonové stěny;
  • Rozdělit ostatní nábytek.

  Není vhodné čistit zdi, za níž je kuchyň. Nechcete, aby veškerý kouř a pachy zopakoval v celém bytě.

  designu v reálném chodba Chruščov (video)

  Pokud je vaše chodba expandovat, budeme zvažovat jiné možnosti a typy vašeho interiéru. Do té doby se můžete rozhodnout, jaký typ opravy požádat o vaše malé chodby, aby byl malý a útulný, nebo který je určený prostor pod halou. Hlavní věc je, že po opravě vidíte skutečný pozitivní výsledky, ale nešel žít v malém úzkém koridoru.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  54 + = 62