Výkresy dřevěných domů

Výkresy dřevěných domů

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

KarkasDom.info

Fundam pás (MZLF) v50sm x + sh40sm 50-70t.r. (Project)

Pracovní výkresy hrázděný dům

Krátké části plánu základového

Výkres obsahuje velikost instalace kotev klade produhi a tvarovky, technologii a hospodárný způsob, jak stavět bednění pro použití v budoucnu na stojanech rámu a knoflíky.

Kresba obsahuje velikostí před stojanů na obou stranách, včetně kontroly rozměrů mezi sloupy, umístění instalace raskosin, velikosti okna a zisku plánuje pořadí a postavení listů OSB (OSB) zvenčí, a všechny plány obsahovat komentáře a technologické pilíře v rozích sloučeniny technologie schéma a teplé úhel dosednutí vnitřních stěn.

Kresba obsahuje velikostí před hřebenem a opláštění střechy, výška regálů, včetně kontroly velikosti mezi nimi, místo nastavení okna, velikost okna a zisk, plánuje pořadí a postavení listů OSB (OSB) zvenčí, a všechny plány obsahovat komentáře a rozvržení technologie upevňovací Ondulina, lať převisy a ochrana proti větru zařízení Toto parou (zastřešení pie).

Srovnání: Pravidelné kreslení naši Chertiz.

Pro větší pohodlí a rychlost, se nám nelíbí dělá vše, aby se samostatnou výběrový seznam pro celý dům, protože práce na něm je velmi nepraktické, si představit, jak postavit dům, jako by chtěl shromáždit délka partition je jen metr nebo dva, budete muset najít své úplnosti v knize téměř sto! plechy. Že jste neměli takové problémy, máme všechny potřebné materiály a jejich přesné rozměry uvedeny neposredstveno stránku, kde maloval objekt, který shromažďovat v reálném čase, nemusíte trávit hodně času najít a spočítat, co budete potřebovat, vše je znázorněno na obrázku , snadné a pohodlné.

Vzhledem k tomu, všechny výkresy a plány, nemůžeme dát na jedné straně a přejděte do sekce, naše nabídka Vám můžeme nabídnout zdarma všechny odhady pro výpočet, kolik si bude stát ceny domů ve vaší oblasti, všechny plány, výkresy a podrobný popis technologie, co se děje a proč. Celkem více než 100 stran barevné kresby, popisy a připomínky pro pohodlí, rychlost a kvalitu práce.

Tato technologie výstavby dřevěných domů - jedná se o soubor pravidel, pozorování, které lze rychle a přesně s vlastníma rukama vybudovat pořádný dům následně se zabránilo zbytečným nákladům přepracovat nebo přestavět.

Popis výstavby hrázděný dům - podrobný příběh o stavbě domku s vlastníma rukama, ve kterých jsme přidali velké množství fotografií pro každou fázi výstavby, ať už je to stavba základů, konstrukce rámu, exteriéru i interiéru, izolace a tak dále.

Nadace - základem každého domu, takže jsme svítil obrovský úsek, ve kterém jsme se snažili komunikovat jasně říct, jak vytvořit dobrý základ, poskytuje podrobný popis výběru typů základových: pás, desku, nebo bar, stejně jako výpočty hloubku zmrazení půdy, hladina podzemní vody a tak dále.

Výhody a nevýhody dřevěných domů - Stejně jako u jiných technologií a hrázděnými domy jsou silné a slabé stránky. K tomu, že jsme udělali speciální sekci, ve které jsme se snažili poctivě říci o všech výhodách a nevýhodách technologie rámu, pro integrity postavil hrázděný dům v souladu s veškerou technikou a žít v něm, takže příběh je první ruky a bez příkras.

Dřevěné výkresy hrázděný dům

Výstavba bytových domů s dřevěným rámem má svou dlouhou historii - zejména, je rozšířená výstavba rodinných domů v jihovýchodní Asii, Severní Americe a Skandinávii. V poslední době se staly populární v zemích SNS. To je přičítáno vznikem moderních topných stěn a různých povlakových materiálů.

Různé technologie výstavby dřevěných domů, které jsou na trhu, je dostatečně velký. To je způsobeno tím, že tato technologie se vyznačuje různé typy staveb, a to může být snadno upravena pro každou potřebu.

Výstavba dřevěných roubených domů vlastníma rukama

Montované domy nepochybně považovány za nejspolehlivější a efektivní, teplé a energeticky efektivní ze všech v současné době známy.

Tato technologie vyžaduje pečlivé studium realitních developerů, ale, bohužel, ne všichni zacházet s příslušnou úrovní odpovědnosti v souladu s požadavky na konstrukci rámových konstrukcí. To je často narušen kvůli zaujatosti ve prospěch stavitelů pohodlí, a někdy prostě vzhledem k tomu, že nejsou ji studoval.

Stavba domku sami o sobě je velmi jednoduchá a levná záležitost. Tam nemusí mít speciální znalosti nebo dovednosti, nemusíte najímat tým stavitelů. To bude stačit mít kvalitní detailní návrh, 1-2 asistenty a dovednosti ve využívání běžných nástrojů na obecné úrovni.

Způsob konstrukce je dostatečně jednoduché. Na podložce, aby předtím sklizeno prvky budoucí domov. Vzhledem k jednoduchosti konstrukce taková metoda nevyžaduje použití drahého vybavení.

Je-li základem pro hrázděný dům je připraven k práci provádí v následujícím pořadí:

 • Montáž a upevnění v pase. Brus pevné kotvami přímo do základu;
 • Instalace podlahy, hydroizolace se provádí předem, sexuální dále stohovat SIP - tloušťka panelu až 20 cm na základně pásky, s technologií této pasáži nemůže být větší než 5-6 m;
 • Vystavených úhel pak montáž a zajištění stěnových panelů;
 • Závěsné nosné stěny;
 • Umístěny překrývají;
 • Stropní systém a provést požadované práce až do konce.

Výstavba dřevěných domů spojených s použitím rámových konstrukcí ze dřeva a kovu. Kovová konstrukce je mnohem dražší, což má vliv na jeho popularitu. Dřevěný rám je s výhodou vyroben z dubového dřeva.

Samozřejmě, je logické, instalovat topení v mezeře mezi stěnami. Pokud nechcete uvolnit dům rovnátka vnější síly přispěje ke vzniku nerovnováhy a další ničení. Rám je opláštěné na vnější straně pomocí desek. Je třeba připomenout, že v průběhu roku na dřevo bobtná nebo rassyhaetsya kvůli vlivu přírodních faktorů.

Modernizované technologie erekce karkasnikov lepší než cihly a betonové domy v ukazatelích, jako jsou: spolehlivost, odolnost a životnost.

 • prefabrikovaný a poměrně nízká cena stavebního procesu.
 • Mírné riziko poškození domů z konstrukčních chyb nebo podzemních prvků. Velká hmotnost stěn kamene přispívá k jejich destruktivní vliv.
 • Multigrade zdobení.
 • Relativní snadnost konstrukce.
 • Požární odolnost. Uplatňování nové samozhášecí materiál strukturní skelet má vyšší úroveň požární bezpečnosti než beton nebo kámen.
 • "Dýchání prostor. " Při správné plánování takových budov, použití moderních materiálů vnějšího pláště a izolačního kvalitu páru propouštějící je přijatelná paropropustné zdi.

Uzly z dřevěného domu

K dispozici jsou překrývající se systémy komponenty, střechy a stěny. Jsou rozděleny do podskupin.

Uzel parapet je místo upevnění desky k základně vazby. Klouby jsou vyrobeny za použití šroubů, svorek nebo jiných prostředků.

Další konstrukční jednotka parapet považován společných desek s navzájem v rohu.

Při procesu vytváření domů kostry původně umístěn rohové svislé podpěry pro ně - střední. Zde jsou tyto komponenty: lokalizační dokovací sloupky v rozích horních a dolních čepů a spojování regálů bandáž paprsky.

Tyče cantrail rád pevnou dolní lišty.

Krov obsahuje:

 • Uzel nesoucí nosníky na sedlovou perspektivě;
 • Uzel ložiska vazníků v mauerlat;
 • Dokovací krokve se šroubem a zbytek vzpěr;
 • Dokovací krokve s bary kontrobreshetki;
 • Dokovací přepravky a kontrobreshetki.

Základna na strukturu kostry může být jakýkoliv.

Hlavní věc, která samotná konstrukce byla vyrobena v souladu s pozemní půdy, kde je přístřešek a měl potřebnou pevnost.

Pokud používáte pásku základny, je třeba připomenout, o tom, že středová přepážka „stojí“ na pásce základu, a nikoli v „pozastavené“.

Podobně, s sloupovitý základny. Navrhování domy musí probíhat tak, aby dok stěna a stěna byla na pole position, ale ne podél mezery.

frame frame zařízení domu

Pouzdro rám z jakéhokoliv materiálu: kov, lehké dřevo, masivní dřevo a další.

V okamžiku výběru materiálu a konstrukce rámu pro vedení konečné pevnosti, její načasování provoz, množství tepelných mostů, a skutečnost, jak reálné vlastní konstrukce.

Sloučenina se základem základním rámem, musí mít potřebnou pevnost. Dřevo na výrobu jatečně upraveného těla musí být suchý a dostatečně kvalitní. Také, ne šetřit na zpracování. Všechny prvky rámu Před instalací požadované postrogat. Pak všechny ingredience, které potřebujete, aby nasákly dřeva pomocí speciálních látek, které brání procesu rozkladu a ke zvýšení požární odolnosti. Stojí za připomenutí, že suché dřevo pomocí změny jeho geometrii.

Nejpopulárnější volbou je považována instalace podlahy podlahy jednotka kulatiny. I když tento proces zdá složité, ale to je docela schopný za milence. Aby bylo možné správně naložit by mělo být důkladně pochopit všechny nuance.

Mezi sloupy a nosníky je třeba dát vrstvu hydroizolace. Zpoždění dosahuje tloušťky 4 až 6 cm. Vzdálenost od země k zemi, musí být větší než 15-20 cm, zatímco spodní strana desek, které mají být ošetřeny pomocí antiseptikum. Nosníky jsou připevněny k nosníkům. Optimálně namontovat do stran nosníků. Pak není nutné používat podložky.

dřevěné nosníky tohoto zařízení je považován za nejpopulárnější a trvanlivé. Taková podlaha snadno opravit. Je třeba pečlivě sledovat a kontrolovat správnost protokolu instalace, v tomto případě návrh bude pevné a trvanlivé.

Podle rámová konstrukce bytových první sadu úhlových sloupy, po - meziprodukt. Opravit sloupky v rozích, aby otvory. Spojovací prvky mezilehlé sloup stejným způsobem.

Svislé podpěry jsou posíleny pomocí speciálních držáků. Aby byly poměrně snadné. Kotva 0,5 m na délku se zužují na obou koncích a ohnuté písmenem „P“. Pak řízený do vertikálních a horizontálních nosníků. Jsou výrazně zvýšit rám. Ať je to možné v kovárně, ale není tam žádný nedostatek a jeho nedostatek.

Upevňovací cantrail dřevo

V rozích, bary jsou spojeny cantrail Diecut. Jsou připevněny podobně jako spodní tyče. Ty jsou spojeny v rozích budovy a podpěr.

 • Upevňovací konzoly: zde nejsou žádné zvláštnosti. Namontované vruty.
 • Upevňovací prostředky řezání: předběžně před implantátu na svislých nosných tyčí v drážkách se provádí na každém stojanu. Je velmi důležité, že mají jasnou svislé drážky ve vztahu k parapetu. Teprve potom svislé opěry bude skutečně svislá.

Zařízení na střeše domku

 • Vytvoření Krov;
 • Instalace izolace;
 • Konstrukce beden a kontrobreshetki;
 • Spojovací materiál pro střechy a konečných prvků konstrukce.

Izolace stěn hrázděný dům

Provedeno správně zachovat izolační kryt proti tepelným ztrátám v zimním období a usnadnit vytváření komfortu a pohodlí v interiéru.

V posledních letech se staly velmi populární minerální topení. Čedičové vaty vyrobeny ve formě vláknité látky jako husté desky. Stejně populární izolace skládající se ze skleněných vláken. Nedávná velmi jednoduché a snadno se instaluje. Vzhledem k vzduchové vrstvy účinně odděluje skleněná zvuk a teplo.

Technologie izolace rámu ubytuje stejné pro všechny materiály. Při výběru topení je důležité stavět na své hodnotě. Zároveň se nedoporučuje šetřit na izolační šetrný k životnímu prostředí bydlení. Předražené na topení opakovaně vyplatí úspory tepelné energie.

Obklad stěn hrázděný dům s OSB

Technologie výroby OSB je mnohem dokonalejší než při výrobě dřevotřískových desek. V tomto ohledu, OSB desky mají větší odolnost proti vlhkosti a mechanickému namáhání. Oříznout objekt frame OSB je považován za nejperspektivnější materiál. Hlavní nevýhoda - vysoké náklady na desky.

OSB fix, jestliže:

 • V prostřední části - krok 30 cm.
 • Na křižovatce desek - 15 cm kroku.
 • Na vnější hraně 10 cm - krok.
 • Od okraje desky pro montáž vzdálenost - 0,8-1 cm.
 • Dodatečné desky mezera - 0,5 cm.
 • Šroub nebo hřebík přijde na podporu 4-5 cm.

Čelní sklo a hydroizolace stěny rámu domu

Čelní sklo a vodotěsná membrána vyrobena Superdiffuzionnaya. Často se doporučuje aplikovat hydroizolační fólii s výjimkou filmu a polyethylenu. Ale tyto materiály mají nízkou propustnost vodních par. V tomto ohledu je film nezaručuje požadovanou výstupní vlhkost v izolaci, což by mohlo vést ke všem druhům negativními důsledky.

Membrána byl přibit k rámu podporuje těsné vzhledem k ohřívači. V návaznosti na bednu, protože na to je mezera. Pak Rooms'.

Podobný systém je používán:

 • při omítání šití;
 • Pokoje v případě, že deska je přeměněn na jemnou povrchovou úpravou;
 • oblitsevanii vlečka na vrcholu OSB, LSU, DSP desek.

Par utěsnění vnitřních stěn rámu domu

Proces instalace penofol je velmi jednoduchá. Pro to je nutné konstrukce sešívačky. Parotěsná zábrana je uložen horizontálně, aby se ušetřil čas a peníze. Běží překrytí cca 5 cm.

Penofol zabezpečit folii ven, aby odrážely prostor tepelného záření. Navíc tato situace snižuje riziko kondenzace. Když penofol pečlivě zajištěny celá konstrukce stěn jsou režijní desek.

Izolace stěn a ostatní složky vlastního domova je docela jednoduché a relativně levné proces, při správném výběru izolačních a výukových technologií stavebního procesu.

Vnitřní stěny místností na rámu domu

Chcete-li provést šití vnitřní stěny budovy se používá sádrokartonové desky nebo OSB. V souvislosti s nesrovnalostmi rámu podporuje sádrokartonové desky bude mít svůj tvar. Výsledkem je, že sádrokartonové desky bude muset udělat více vrstev vyrovnání. OSB deska as mnohem těžší a mají méně vyrovnat.

vnitřní prostory se často provádí za použití MDF desek. Jsou-li tyto panely nejsou laminované, by měly být aplikovány opatrně, protože nemohou tolerovat vlhkost. Nedoporučuje se jejich použití v kuchyni, v koupelně, v koupelně.

Strop je jedním z nejvýznamnějších staveb v budově. K tomu je třeba přistupovat velmi opatrně. Obvykle teplo stoupá a je-li strop vybaven bez zavedení do všech detailů, bude tepelná ztráta být poměrně velký a může být ovlivněna jeho opravy zařízení.

Vybavit podkroví bude potřebovat:

 • hranami o tloušťce až 3 cm;
 • Hydro, pára;
 • montážní pěna;
 • izolace;
 • nehty;
 • Dřevotřískové desky nebo sádrokarton;
 • pegamin nebo střešní lepenky;
 • sýček.

Nejčastější chyby ve stavebnictví

Mezi nejčastější chyby, které se vyskytují v průběhu výstavby:

 • Poor kostry výztuž;
 • Použití dřeva nízké kvality;
 • Nedostatečné páry a izolace;
 • Chybný krok při instalaci svislých podpěr;
 • Slabá Upevnění svislé podpěry.

Při stavbě rámu doma na svých vlastních nemůže dělat chyby.

Často se používá pro vybudování struktury špatně okořeněné dřeva. Jedná se o hrubé nevýhoda. Při sušení dřeva, mění svůj tvar. Výsledkem je, že stavba může klesnout, hřebíky nebo šrouby mohou být vykořeněn. Zničení projít dům a izolace, a dokončovací práce.

 • Zahájení stavebních prací, je nutné definovat svůj účel. Bude to dočasné bydlení nebo prostory, kde bude k trvalému pobytu.
 • All-rámová konstrukce je rozumné použít pro nízkopodlažní konstrukce. Vybudovat vlastní rám budovy nad 2 podlaží se nedoporučuje.
 • Chcete-li vytvořit dřevěný rám, je lepší použít dubu.
 • Použití kovu uchycení se nedoporučuje tolik dřeva hnilobou, že se nechá reagovat s kovem, samozřejmě, v místě společného sloučeniny a oslabuje stavba může uvolnit.
 • Pre-potřeba najít zploštělý a suchý povrch před zdění pro montáž, aby se zabránilo deformaci stěn.
 • Všechny nosné konstrukce, stěny a podlahy musí být vytvořena ze stejného materiálu, Riziko zešikmení budovy se objeví jinak.

V procesu stavebních prací rám použity lehké sloupovitý základ, díky němuž je možné snížit celkové náklady na vystavění konstrukce a aby typ stavba rámu je mnohem přístupnější širokému spektru uživatelů. Společný technologie kostry výdej a lehká konstrukce konstrukční prvky nevyžadují použití speciálních zařízení, která také snižuje celkové náklady stavebního procesu.

Klikněte pro zrušení odpovědi.

prosím e-mail pro spolupráci: [email protected]

Kopírovací materiál bez odkazu na zdroj je zakázáno. Všechna práva k obrazovým a textovým jsou vlastnictvím plakátu.

Výkresy dřevěných domů

Přihlásit se přes uid

zobrazeno: 1-10

Odhady složení konstrukce (27 listů):

-AS Architektonické a konstrukční řešení

Odhady Složení konstrukce (list 33):

-AS Architektonické a konstrukční řešení

Odhady složení konstrukce (58 listů):

-AS Architektonické a konstrukční řešení

Odhady Složení konstrukce (list 33):

-AS Architektonické a konstrukční řešení

Odhady složení konstrukce (59 listů):

Odhady Složení konstrukce (68 listů):

-KR konstrukční řešení

Odhady složení konstrukce (50 listů):

Odhady Složení konstrukce (list 71):

- QL Betonové stavby (Foundation)

Odhady Složení konstrukce (list 51):

Složení projektové a rozpočtové dokumentace (47 stran):

-AS Architektonický návrh (28 listů)

-Pokyny k instalaci těchto domů SIP panelů (19 listů)

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 3 =