Výměna fasády v kuchyni nastavit cenu

Výměna fasády v kuchyni nastavit cenu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Výměna fasády v kuchyni na sluchátka s mikrofonem. tajemství restaurování

Někdy fasády z různých důvodů zhoršit nebo nepodaří ztratit svou prezentaci, stát nemoderní a zastaralé, nebo vlastník prostě chce tuto situaci změnit. Na rozdíl od self-montáže a zejména při výrobě nábytku, tento postup nevyžaduje mnoho času a zkušeností, a nahrazení fasády je vždy levnější než objednání nového sluchátka plně.

Chcete-li obnovit fasády z kuchyně není obtížné

Nové fasády mohou být případně provedeny ve stejném stylu jako starý set dveří. Při výměně fasády zákazník může zcela změnit koncepci. Například, aby se opravy a měnit celkovou gama interiéru dokonce navrhnout malou kuchyň, člověk chce změnit klasické fasády „dřevo“ na fasádách ve stylu hi-tech, s některými „nudné“ fasády má změnit na dveře se sklem, jehož prostřednictvím bude možné vidět některé upomínkové předměty nebo jen krásná nová služba.

Takový fasáda vypadá zcela novým způsobem

Výměna obě čela může skutečně obnovit návrh a učinit z něj relevantní v novém interiéru. Nyní se musíme: vybrat materiál, barvu a provést měření. Nyní je možné objednat fasády mnoha barvách a případných návrhů výrobce různých materiálů.

Ale ne všechny Nábytkové fasády jsou určeny pro použití v kuchyni, a jejich použití v takové místnosti, fasády musí splňovat následující požadavky:

 1. Některé skříňky v kuchyni otevře častěji než jiní, a někteří z fasád otevřít několikrát denně. Z toho důvodu zvýšení by neměla klesnout, a smyčky musí být položeny zvýšená životnost.
 2. Fasády musí být odolný proti vodě, zároveň pečující o ně by měly zahrnovat možnost otřít vlhkým hadříkem.
 3. Fasády moduly, které jsou v těsné blízkosti kamen a pecí, musí odolávat vysokým teplotám.
 4. Možnost, aby vydržely mechanické poškození.

Jak vyrobit nábytkových fasád:

Určit, která varianta restaurování možnost výběru.

Splňovat výše uvedené požadavky, několik typů čel a volba ve většině případů bude záviset na finančních možností a lidských vkusu. Ale při výběru nestojí pouze na základě ekonomiky, včetně nízkonákladové možnosti, jak levné a nekvalitních voleb v blízké budoucnosti budou muset znovu změnit.

Dřevěná čela k obnovení by měl být pečlivě

Jeden z nejdražších - dřevěné fasády pro kuchyně, ale použít takový materiál pro nahrazení je pouze vhodné, pokud předtím, než jste byli také dřevěné fasády a nejste spokojeni z jakéhokoli důvodu.

Nicméně, protože tento materiál je odolný proti opotřebení a může trvat dost dlouho, existují pochybnosti o nutnosti výměny starých fasád na nové (kromě často i poškozených fasád mohou být předmětem restaurování). Má smysl nahradit jiné typy fasád na stromě, a to může být odůvodněno tím, že jste se rozhodli dát k bohatým vypadat nenápadně sluchátka s mikrofonem, která odpovídá novým nákladné opravy.

Další možností - malované MDF Fasády: jsou dost silné, jasný, a neobvyklé a adekvátně odolávat všem zatížením, je to možné v kuchyni. To je dobrá volba, pokud se rozhodnete aktualizovat svůj design kuchyně: Vzhledem k velkému výběru barev MDF fasád snadno zvednout pro každou desku pro každého interiéru.

Nepochybně MDF výhodou je, že neabsorbuje vlhkost a zápach, na rozdíl od budovy kuchyně zhotovené z dřevotřískové desky, což znamená, že lze bezpečně umýt a ne se bát, že kuchyň bude vždy stát pach spáleného tuku nebo rybách (což vlastně viset ne ve vzduchu a ve skutečnosti vstřebává do nábytku a záclon).

Nedostatky v těchto frontách není dost:

 • Při střetu na těchto frontách jsou promáčknutí a čipy;
 • Náklady na lakovaných MDF fasád vyšší, než kdyby byly pokryté PVC fólií;
 • V průběhu doby, nátěrové slábne vystaveny přímému slunečnímu záření, takže v kuchyni se nachází na slunné straně, tato funkce nebude fungovat.

MDF ve filmu vypadat trochu „skromnější“ natřené fasády, ale někdo tyto umírněné tóny budou padat jen podle chuti. Moderní technologie umožňuje rychle vytvářet různé velikosti fasády pro jednotlivé zakázky, ale pokud se používá pro to museli připlatit, ale nyní je výroba nestandardních MDF fasád provést bez zvýšení nákladů. PVC fólie je odolná vůči většině detergentů, ale jako smalt filmu spálí na slunci.

Vyberte si materiály pečlivě restaurování

Při objednávání fasády v PVC fólie doporučuje bezprostředně kontrolovat každý fasádě zadní stranu: na křižovatce s kompenzační plast (zejména v rozích) může zůstat malé mezery nebo mírně odlupování fólie. Při vysokých teplotách, nebo pára z přípravě jídla, bude tento film odlupování a, ale na rozdíl od melaminu okraje lepené PVC železo nebude fungovat. Ujistěte se, že visí od hořáků a varné desky.

Plastové fasády (postformingové) - je nejčastější typ kuchyňských frontách, as cenou a kvalitou těchto produktů jsou „zlatá střední cesta“. Jejich výhody jsou zřejmé:

 • Odolnost vůči teplotním extrémům a slunečnímu záření;
 • Síla a trvanlivost;
 • Možnost čištění odolávat za použití agresivních detergentní látky (kromě obsahující abrazivní částice).

Měli bychom také zmínit rámec fasád. Tento rám z hliníku nebo MDF rámů s propylenoxidem drážkovaným vložkou, která může být jakýkoliv materiál, odpovídající tloušťky - od okna do překližky.

Mezi hlavní výhody těchto fasád - Tři:

 1. Jsou velmi drahé.
 2. Vložen do rámu může být jakýkoliv materiál dle vlastního výběru.
 3. Sbírat taková struktura snadno nezávisle na sobě, v přítomnosti vrtáku, šroubovákem a ke splnění Gon úhel 90 stupňů.

Obvykle tyto skleněné fasády jsou vloženy, ale v tomto případě je průměrná kuchyně ne více než dva až čtyři, protože ne každý chce vidět přes sklo viděl hostům nejen krásné nádobí pro oslavy, ale i prosté hrnce. Pokud používáte non-průhledné materiály - tato možnost je přijatelná.

Jak si vybrat materiály pro fasády:

Někdy stačí malovat fasády

Ve většině případů, společně s fasádami změny a doplňky: kliky a panty. Při výběru nové úchyty mohou plně spolehnout na své vlastní chuti a předpokládám, že se zaměří na obecné pozadí.

Kuchyňská linka se musí vejít do interiéru

Při výběru nového rukojeť pro fasády, je třeba vzít v úvahu, že přicházejí v různých velikostech - od malých „hub“ na velkém zábradlí držadly. Ale většina ruských výrobců následovat v jejich pojetí dvou norem: zpracovává chod mezi vzdáleností pro upevňovacích šroubů 96 a 128 milimetrů.

Někdy, když je objednávka připravena fasády zákazníci požadují po dobu dalších vrtaných poplatek otvory pro kuchyňské armatury stejně jako na starých dveří. V tomto případě je nutné zvolit rukojeti držáky pro kuchyňského nábytku a techniky na základě toho. trochu Situace je ještě horší, pokud se zákazník rozhodne, že tyto otvory se vybere nová handle větší nebo menší, ale zapomnětlivost otvory od starého modelu. V tomto případě rukojeť lze zakoupit vyměnit za vhodný, ale co když je tento model poskytuje pouze jeden standardní, kromě toho jste měli rádi.

O závěsy pro nábytek neexistuje jednoznačná odpověď, a když vyberete hlavní pozornost ne na výrobci (Vzhledem k tomu, že jsou nyní velmi mnoho), a nákladů a kvality. Panty pro kuchyňské čela mají průměr šálku 35 milimetrů. K dispozici je také standardní 26 mm, ale tyto smyčky jsou určeny pro lehké rámové konstrukce a velké hmotnosti dřevěného nebo plastového fasády nebudou držet.

Před nákupem je třeba opakovat několikrát otevřít a zavřít ruce pohybovat pohár by měl být hladký, bez cizí zvuky, kliknutí a škrábance by neměla být. Pokud jde o náklady - neberte smyčku méně než jeden dolar za kus: je to krátkodobý hardware, určený pro malý počet otvorů.

Samolepky a podložky vypadala velmi elegantně

Zajímavé obrázky oživí kuchyni

Pokud si nechcete měnit smyčky - odstranění starých fasád odšroubovat závěsy jejich vlastní. V opačném případě se smyčka s dveřmi odšroubovat z pouzdra modulu. Máte-li již zcela novou fasádou - je třeba vrtat otvory pro kliky a panty. To lze snadno provést na vlastní pěst, což je nejdůležitější - přesně změřit všechny vzdálenosti, na které je vyvrtaných otvorů. To je důležité zejména pro vybrání v průčelí pod závěsu poháru: Chyba ve dvou nebo třech milimetrů způsobí, že dveře nebude možné ukotvit na místě. Příští smyčka navíjí na fasádách, a ty nainstalován na skříňkách a stoly.

Zvláště pečlivě vybrat barvy

V této fázi, některé z nich jsou zděšeni: jak je možné, že nové fasády s novými armatury visela nakřivo? Jde o to, že po upevnění závěsu na modulech, kterou chcete upravit. Video ukazuje v detailu, jak to udělat.

Jak je možné nastavit transformace

Karkelyur - zajímavé řešení

Pokud existuje snaha nahradit fasády, ale investovat do nákupu nových příležitostí tam, Dveře mohou transformovat další způsoby:

 1. Nejjednodušší - vložit přes jejich samolepicí fólie. Nevýhoda tohoto způsobu spočívá v tom, že takový film může být vložen pouze na hladkých fasád bez úlevy, to je vhodnější pro kuchyně ekonomiku. Tato varianta není vhodná pro dřevo nebo MDF s vyfrézovanými vzory, ale i pro pro dodatečné nepořádku.
 2. Fasády můžete ozdobit výzdoba proužky, které lze zakoupit v prodejnách nábytku. Tato úzká chrom nebo zlato kuchyně samolepicí lišta, pomocí které můžete provést na fasádě různých vzorů. Ale taková výzdoba není flexibilní, takže zaoblené zakřivené tvary nebude dopadat - jen rovně.
 3. Fasády pro kuchyně z pole, můžete jednoduše překreslit, předběžně čištění starých nátěrů nebo vyřezávané prvky, ale tato metoda by vyžadovala z nákladů na nátěrových.

Experiment s barvou dřeva

Modeling - další verze kuchyňského dekoru

Zaměřit se na výkrese

Roztomilý a útulný domov

Dřevěné fasády mohou být barevné a kryt patina

Jak aktualizovat starou kuchyň:

Vyměnit fasády není tak těžké a s řádnou přípravu procesu nebude trvat dlouho. Provádíme práce přesně a nové fasády dlouho se prosím vaše oko.

Nedávno jsme dali ještě poměrně mladý kuchyně. Je v dobrém stavu, ale jeden ze skříněk je poškozená - opotřebovaný. Myslím, že to bylo obnoveno, jako navrácení v každém případě bude levnější koupit nový šatník, a nikdo nebude tušit, že kuchyň není zdaleka nová. A přesto jsem měl zkušenost docela fiskální restaurování: staré sovětské sluchátka I vytapetovaný silný lepící fólii, a já jsem se otočil úplně jinou sadu.

Vyměňte starou kuchyň novou fasádu na rukou

Dříve či později, majitelé staré kuchyně muset přemýšlet o změně ji nebo obnovy kuchyňských skříněk v kuchyni jmění, která rok a změnit to není možné, a chcete něco nového a zajímavého. Tak proč ne nahradit fasády kuchyně s rukama, protože výsledek bude dobrý, a to bude stát mnohem levnější než nový nábytek.

Pomocí lepicí fólie

Tato metoda je považována za nejjednodušší realizovat, a co je nejdůležitější, cena je velmi cenově dostupné. Výběr barev je velmi velká - imitací mramoru, dřeva, kůže, zdivo, atd ...

Tento materiál snáší změny teploty, vysoké vlhkosti, vysoké škody.

Chcete-li to budete potřebovat:

 • Samolepicí fólie na vinylu.
 • New zpracovává skříně a další doplňky.
 • Ruleta, úhel, ostré nůžky.
 • Válec guma a měkkou houbou.

Lepicí fólie pro fasády - levnější a jednoduchý způsob, jak obnovit kuchyně

Je vhodné, aby vyrazil a pracovat s ním v horizontální rovině, jakož i odstranit fasády, a spolupracoval s ním na podlahu nebo na stůl.

Důkladně vyčistit od špíny, mastnoty a jiné nečistoty otřete uschnout a nechte zaschnout po dobu nejméně jednoho dne. I když to uschne, měří každých skříňky, zásuvky, stěny, a záznam dat. A provádí na nich řezání filmu. Lépe se zaměřit na centimetr mřížku, která je na zadní straně fólie.

Ujistěte se, že ponechat prostor 2 cm na každé straně, a to zejména v oblastech ohybu a sledovat koincidenci čerpání v obecných souvislostech.

Vyjměte starou přípravku. Po odmaštění. Můžete použít obvyklý vodku nebo jiný roztok s obsahem alkoholu. Nyní je třeba se držet film na fasádě vaší kuchyně. Udělej to opatrně a ujistěte se, že žádné vzduchové bubliny zůstávají velké. Proto je nutné oddělit ochranná vrstva se postupně provádí film na válci a houbou. Po výměně kování, šroub dveře skříně a může být zavěšen na stěně nová kuchyňská linka.

Pokud se malé vzduchové bublinky, stále zůstává jemně propíchnout je s jehlou a razladte.

Nové fasády pro staré kuchyně

Nyní ve specializovaných prodejnách si můžete koupit nové fronty pro vaši kuchyni a nahradit je novými. To platí zejména v případě, že stará fasáda se deformuje nebo zničeny tak, že oprava nemůže být.

Chcete-li to budete potřebovat:

Když se fasády jsou bezcenné a ztratit svůj vzhled, pak je ideální volbou pro kuchyňské restaurování je nahradit je novým

Fasádní panely jsou prodávány ve standardních velikostech, a pokud máte kuchyň nesplňuje jim, je nutné objednat jednotlivé možnosti. Můžete samozřejmě hodí standardní desku za své vlastní, ale bude to zkazit jen jejich vzhled a další využití.

Základními materiály, které dělat kuchyňských frontách - dřevo, plast, MDF.

Nahradit staré fasády na nová, jednoduše odšroubovat staré a na jejich místo pro upevnění nové. Dbejte na to, že uvolnění šroubů a dalších spojovacích nejsou pod poškodit povrch. Shromáždit všechny upevňovací prvky, protože se zavázat novou fasádu.

Vrták správnou velikost, aby díry v novém materiálu. Dbejte na to, aby odpovídal s tím, kde se staré díry. Jediné, co zbývá, je jen svázat s bočními rámy pomocí šroubů, které jste uložili.

Chcete-li malovat obchod a vypadal jako profesionál ve své přední části, použijte spreji k jeho zbarvení. Tím se nejen urychlit proces malby, ale také, aby bylo jednotné výsledek.

Chcete-li to budete potřebovat:

 • Malovat.
 • Mix primeru.
 • Spray, štětcem nebo válečkem.
 • Šroubovák.
 • Povlak na ochranu dalších materiálů od barvy.

Dalším z nejoblíbenějších typů kuchyní restaurování je nátěry fasád, ale je to stojí za to koupit všechny potřebné nástroje a materiály

Přípravná fáze se nijak neliší od předchozích verzí substituce nebo jejich fasády dekorace. Pokud můžete, pak produkovat barvení v prostorných vnitřní nebo venkovní. Není-li to možné, pak vyjměte z kuchyně všechny přebytek, a skutečnost, že nemůžete nosit - uzavřít film. Otevřete okna, nasadil ochrannou masku z toxických materiálů a pečlivě gruntuem povrchu. Po vysušení, začnou malovat.

Nyní na vrcholu popularity metody zbarvení přechodu. To je jistě dražší finance, než je obvyklé, ale to je to, jak atraktivní vzhled, že tyto náklady jsou oprávněné.

Je vhodné provést několik vrstev laku. Proto je nutné přerušit, protože každý úplném zaschnutí předchozí vrstvy před nanesením další. Po vysušení upevněte je na svém místě pomocí šroubů.

Nová kuchyňská linka obraz bude neúplný, pokud necháte staré desce. Obvykle to je nejvíce náchylná k poškození během provozu.

Vytvořte nový pracovní deska může být sám sebou, jak to udělat, budete potřebovat leštidlo na nábytek, kartáč, houbu, brusný papír a primer

Chcete-li to budete potřebovat:

 • Vysoce kvalitní nábytek polština.
 • Mix primeru.
 • Skelný papír nebo trysky pro vrtačky s podobnou funkcí.
 • Kartáč a houbu.

Je to nejjednodušší zvládnout povrchů ze dřeva. Pro tento účel bude dost brousit povrch desky, opatřené základním nátěrem a kryt s několika vrstvami laku. Je vhodné provádět veškerou práci na dobře větraném místě.

Jak udělat desku do kuchyně (video)

Zde je několik jednoduchých způsobů, které vám pomohou omrzí svých rukou nahradit staré fasády kuchyně s novou a modernější. Všechny z nich jsou snadno dosažitelné a nevyžadují, abyste měli zvláštní dovednosti a schopnosti. Hlavní věc je, že chce ji celým svým srdcem, a pak budete mít úspěch.

VÝMĚNA fasáda v kuchyni

Každý obyvatel Moskvy a jejích předměstí mají jedinečnou příležitost výrazně ušetřit rodinný rozpočet o 70% při výměně kuchyňské frontách!

 • nabobtnalých
 • Upadl do rozpadu
 • unavený barvy

 • PVC fólie
 • MDF plast
 • MDF smalt
 • ostatní materiály

Stále trvá dlouhou dobu

o čas

V souladu s vámi

v dohodnutém čase

PVC fólie: matná

PVC folie: lesklá

PVC fólie: kovový

PVC fólie: patina

plastem: Matt

plastem: lesklý

Fasády MDF skloviny

Fasády pole

Náklady na MDF fasád pro film 1m2:

3600 rublů.

Metallic a Glitter

Náklady na MDF fasád na 1m2:

ARPA, ABET Laminat

PLASTIC akryl ALVIC

od 9500 rublů.

Váš starý kuchyně je transformována do nové s minimálními náklady!

Změna fasády, doplňky, stolní, zástěru dřez.

kuchyně - 26 mm. matt

kuchyně - 38 mm. matt

umělý kámen, oprášil

kuchyně - 26 mm. lesklý

kuchyně - 38 mm. lesklý

umělý kámen, z lesklé

Stěnové panely v kuchyni

500 rublů.

1000 rublů.

1200 rublů.

Další nezbytné příslušenství pro nábytek

100 rublů.

Příslušenství pro kuchyňský nábytek

Pozvat návrháře zamerschika bez měření fasád

 • Naše značkové-zamerschik návštěvy na místě zdarma!
 • Specialista dorazí na dohodnutém čase.
 • Master se přesná měření.
 • To pomůže určit konstrukci, materiál a barvu.
 • Poradit při výběru materiálů,

což s sebou vzorky.

 • Rozvíjí projekty v oblasti, pro určení ceny.
 • Připraví smlouvu a zaplatit předem, pokud jste spokojeni.
 • Pro výměnu fasády v kuchyni:

  Proč ne my objednat náhradní fasády ziskové?

  • Nabízíme bezplatné cestovní vyměrovače v dohodnutém čase
  • Všechny významné vzorky master přivede s ním
  • To může být na místě, aby si vybrat tu nejlepší volbu pro barvy a textury
  • Koordinace s klientem projektu, materiály a doplňky, registrační smlouvy, následující termíny, poskytujeme záruku!
  • Doba výroby operační - od 5 dní starých fasád na výrobu nových non-demontovatelné!
  • Malý platba předem!

  Díky naší nové fasády kuchyně bude vypadat svěží, bude vám sloužit po mnoho let!

  Při objednání od nás FROM

  Anastasia Morozova

  Yulia Zhdanova

  Bezplatná konzultace s námi!

  Můžete volat na bezplatnou konzultaci na různé otázky:

  • Jak vzít přesné měření?
  • Jak si vybrat dobrý materiál pro fasády?
  • Jak si vybrat desku?
  • Jak uspořádat prostor?

  Moscow naši telefonní linku nebo vyplnit online formulář s kontaktními informacemi.

  Nechceme předávat Vaše osobní informace třetí strany.

  Moskva, m. Rumyantsevo

  "Rumyantsevo" Business Park. Kiev dálnice, 22-tého km, 4 Budova 2, vstup 16, office 809 / 4B (před příchodem nutně)

  Denně od 10:00 do 21:00

  Blahopřejeme! Ty jsou zapojeny do loterie TutMee! 😉

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 53 = 61