Vyměnit zámek na kovové dveře

Vyměnit zámek na kovové dveře

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak provést změnu dveřního zámku ve dveřích železa?

Přední dveře používáme každý den, a ne jednou. Zámek, který je vybaven, stejně vystaven intenzivnímu provozu, která může nakonec mít vliv na fungování mechanismu. To je jeden z důvodů, proč, když je výměna zámků ve dveřích kovový stává nutností, nejsou pojištěny podle jakéhokoliv jednoho majitele. Po zámku dveří - záruka bezpečnosti vás a vašeho majetku před škodlivým vniknutí.

Volba ochranné zařízení u domovních dveří, neočekáváme, jak ušetřit peníze, je mechanismus vám poskytne vysokou úroveň ochrany.

Samozřejmě, drahé a vysoce kvalitní výrobek není zbavit vás náhradního procesu zámku, ale v tomto případě je mechanismus služby - bude výměna zámků v kovových dveří nemusí být tak časté a složitý jev, a to jak pro profesionální i pro majitele, kteří mohou změnit zamykací vlastníma rukama ,

Jedním z objektivních důvodů, kdy je nutná povinná výměna zámku, je ztráta klíče a absence jeho duplikáty. Ale přesto, pokud dojde ke ztrátě klíče, a vy se obávají, že by to mohlo být zjištěno, kritiky, musí být znepokojeni, jak vyměnit přední dveře, i když jen za to, že být jisti, v bezpečí svých domovů.

Jen způsobí rychlou změnu zámku může být neočekávané zhroucení nebo jinou závadu, která umožňuje mechanismus navazující práce je prostě nemožné.

V závislosti na druhu blokovacího zařízení, které je vybaveno vaše návrhy dveří, stává se, že výměna vnitřních částí (například larvy) je víc než dost, a někdy jen změna celého těla může vyřešit aktuální problém.

Několik tipů, aby se snížilo nebezpečí poškození přístroje a pomůže vyhnout nákupu nového:

 • by neměla mít vliv na sílu na podrobnosti o mechanismu, při instalaci a při otáčení klíčem;
 • Nevkládejte dvě klávesy současně na obou stranách dveří;
 • nezapojujte do klíčové dírky poškozené a cizích klíčů;
 • není nutné otočit vloženým klíčem, až na doraz;
 • Nezapomeňte pravidelně čistit přístroj před prachem a nečistotami, použití tuků.

V takových situacích, můžete si vzít na pomoc odborníka, nebo mají potřebné dovednosti, aby změnu blokovacího zařízení ručně.

Instalace a výměna dveřních zámků technologie závisí na jejich druhu. Pro typ zácpa rozlišovat režijní a zámky mechanismy. Na dveřích kovová okrajová zámky jsou umístěny velmi vzácné, na rozdíl od dlabu. Volba zákazníka instalovat zámek na kovové dveře, nabízí několik typů blokovacího mechanismu.

Ale nejčastěji používané a snadno se udržuje a nahradit jejich vlastních rukou, jsou tyto mechanismy:

 1. Páka je spolehlivá a důvěryhodná ochrana bydlení provedení.

Má vysoký stupeň ochrany proti hackerům. Mechanismus vykonává práci v důsledku přítomnosti kovových desek, které jsou známé jako páky. Čím větší počet z nich - tím menší je šance na zlomení.

 • Válec je válec (larva) a systém kolíky s pružinami.

  Tento mechanismus je velmi populární a snadno použitelný pro zařízení s kovovými dveřmi, společně s jinými typy (kód a disk).

 • Při nákupu nový mechanismus substituce starý, musí brát v úvahu faktory, jako je například tloušťka dveří a mezery mezi dveřmi a rámem. Velmi důležitým bodem představují rozměry starého přístroje (tělesná výška a hloubka vrtu), poloha řezaného dílu v rámu dveří reakce pod příčkami zámek, tloušťka a počet příčných nosníků ve staré zařízení, jinak se zařízení zablokuje, nebo se nehodí do dveřního křídla.

  Když přijde na to, jak změnit zámek typ válec, musíte vědět, jak to funguje. Takové uzavírací zařízení je založeno na mechanismu utajení válcového tvaru, které se nachází v jádru. Otočením klíče vyvolá pohyb mechanismu kolíků, a pohybují se do určených otvorů.

  Každý, kdo plánuje vyměnit zámek na kovové dveře s rukama, by měl vědět, jeho složky:

  Působivé důstojnost mechanismu válce, který opravdu zaujme - je schopnost měnit pouze cylindrickým zámkem, bez zásahu do celého zařízení. Proto, pokud dojde ke ztrátě nebo zlomený klíč, je nutné vyměnit pouze základní jednotku - larva.

  Než začnete měnit zámek na kovové dveře s rukama, měli byste vědět, a pochopit, že existují různé způsoby nastavení larvy (od konce, skrze vložku nebo šroubových spojů uvnitř tkaniny). Totéž platí pro typ válce (disku, aplikátor, nebo ve tvaru kříže a kol.).

  Proces nahrazení larvy v zámku

  Za prvé, odstranění zajišťovací šroub na konci tyče kovové dveře. Vložte klíč do klíčové dírky v interiéru a držení gramofony na zadní straně, táhnout útočníka směrem k vnitřní straně dveří. Nyní je třeba koupit nový klobouk.

  Rozměry larvy a směřuje od vnějšího jádra na západky musí nutně shodovat s staré části. Provádět stejné činnosti jako na začátku procesu, jen v opačném pořadí - Vložte válec do pásu na vnitřní straně a zajistit jej pojistným šroubem otvorem. Změna larvy úspěšně realizován.

  V případě, že omezit změna larev není možné sekvence změny hradní takto:

  1. Push všechny šrouby uvnitř skříně (jednoduše otevřít zámek);
  2. Opatrně odstraňte larvy z vrtu;
  3. Nezapomeňte odstranit (pokud existuje), dveřní kliky, ochranné vycpávky a všechny ventily. Kolem studny má dekorativní obložení, není nutné ji odstranit;
  4. Odstraňte dvě nebo čtyři (v závislosti na typu mechanismu) na konci šroubu pro upevnění. Poté vytáhněte tělo mechanismu, hákování koncovou desku.

  V ideálním případě, koupit nový mechanismus měl používal výrobce dveří. Vykonávají činnosti v plném rozsahu vrátit demontáž, a můžete snadno provést výměnu zámku válce v typu kovové dveře.

  Způsob řadicí páky blokovací systém má určitou specificitu. Například, jestliže jsou dveře vybaveny zařízením domácí produkce v případě problémů s klíči nezbytné změnit celý systém, protože překódování bude nemožné.

  Naopak, v případě dovozu, zařízení může měnit utajované část a odpovídající nahráváte novou sadu klíčů. Změnit zámky pro typ páky sám o sobě je poměrně obtížné a časově náročné, může to trvat hodně času a úsilí.

  Proces výměny pákový systém

  Analogicky s výměnou mechanismu válce, plně posunutím závoru, to znamená, že dveře by měl být otevřený. Vyjměte klíč z otvoru.

  Odšroubovat všechny montážní konec šroubu. Vytáhněte víka bytové jednotky přes poddevaniya koncové desce. Dále, výměna zámku je snížena na instalaci nového produktu do dveřního křídla. Někteří výrobci v podstatě vyloučit všechny tyto akce, postačí vložit klíč do otvoru a držte automatické překódování páky.

  Hodnotit tento článek: (1 hlasů, průměrná známka: 4.00 5)

  Změnit zámek na kovové dveře - doporučení, zejména mechanismy

  Home Bezpečnost je do značné míry určuje nejen mohutností z nastavené přední dveře, ale také spolehlivost použitých v jejím zácpě. Hlavním důvodem pro způsobuje změnu zámek na kovové dveře, je především mechanismus zabavení při otevírání, zaklínění jeho nebo skřípání. Kromě toho je instalace moderních zámku pomáhá, aby se zabránilo situaci, kdy staré konstrukce umožňuje útočníkovi snadno dostat dovnitř.

  V závislosti na typu zámku blokovací zařízení jsou rozděleny do dlabu a nad hlavou. Nedávná umístěna na kovové dveře jsou mnohem vzácnější.

  • Rozměry nový zámek;
  • straně dveří (vpravo nebo vlevo), který má vliv na mechanismus orientace;
  • tloušťka dveří;
  • mezera mezi rámem dveří a dveří;
  • délka prodloužení a umístění příček.

  Zjednodušit výměnu a zbavit nadbytečných problémů při instalaci zámku je možná pouze tehdy, pokud jeho velikost bude nejlépe vyhovovat starý model. Určujícími faktory jsou zde výška a tloušťka pláště blokovacího mechanismu, jakož i vzdálenost od konce montážní desky ke středu klíčového otvoru.

  Podstatným bodem při výběru správné zámek je na které straně by musel být otevřen - vpravo nebo vlevo. Flip se nedoporučuje, protože to může mít vliv na výkon, a nepohodlí z rychlého výjezdu z hradu dolů. U některých modelů stanovených permutace západku, což je univerzální orientace.

  Tloušťka dveří se často stává překážkou pro instalaci nových zámků, pod kterým chcete rozšířit sedačku. V některých případech, měli bychom to udělat, protože může oslabit sílu dveřního křídla v místě připojení.

  V případě, že mezera mezi rámem dveří a dveří je příliš malé nebo příliš velké tloušťky montážní desky nedovolí nahradit zámek na dveřích kovu. Navíc, délka části musí být dostačující k zajištění mechanismu. To platí zejména v případech, kdy předchozí uzamčení byl poněkud větší výšku rozměry.

  Tyto délky, polohy a průměr příčníky z blokovacího zařízení by měla být ve srovnání se stávajícími otvory pro jejich výskytu nacházejících se na reakci na rámu dveří. Rozšíření stávajících štěrbin není žádoucí, protože to vede k významnému oslabení spolehlivosti konstrukce dveří.

  Pro lepší pochopení zámek zařízení a pochopit, jaký je rozdíl mezi nimi, je nutné znát strukturu a postupy mechanismů. Nejvíce snadno se udržuje a je samostatně přeinstalování cylindrické zámkové vložky pro páky a typu disku.

  Vlastnosti cylindrickým zámkem

  Jméno tohoto typu zácpy bylo vzhledem k mechanismu používaného v těchto válcové sekretki, přičemž hlavní část. V případě rozbití zámku stačí jednoduše nahradit útočníka, aniž by se změnila tělo samo. Plná kompatibilita nové bydlení válec je opatřen staré téma evropské normy DIN výrobců. V tomto případě je uživateli poskytnuta možnost zavést mechanismus pro sekretki další problém, další modely a dokonce i výrobce.

  Domácí vývoj také standardizována, ale produkt, bohužel, ne vždy jsou univerzální, stejně jako jejich zahraniční protějšky. Proto při výměně zámků válců na místních výrobců někdy muset chodit daleko pro vhodný model larev.

  Pruty kvalitativní mechanismy válec je vyroben z tvrzeného kovu pro ochranu proti vrtání a skříně krytu vyztužené ocelovými podložkami.

  Hlavní nevýhodou provozní válcových zámků je taková, že když je cizí předmět do klíčové dírky, že téměř nelze obnovit. Ale v případě, pokud si nemůže nahradit sekretki muset zcela změnit zámek na dveřích kovu.

  Nabízí Disc typu zámku

  zamykací kotouč mechanismus je variace válcového zámku. Je navržen jako sada ozubených kotoučů a umístí se do válcového pouzdra. Vyšší stupeň soukromí poskytuje počtu disků a jejich možných polohách. Nevýhodou těchto výrobků považuje za nepatrné síly vynutit účinky.

  Zámky tohoto typu jsou odolnější vůči praskání, než jsou válce nebo disku mechanismy. pákové Pouzdro zámky chráněný rozžhavené ocelový plech, a jeho provoz je založen na použití paketu kódových desek (páky), s tvarovanými výřezy podél obrysu klíče používaného.

  složitost konstrukce, donedávna neměl předpokládat přítomnost v produktech kurzových jednotek, aby selhání požadovat jejich kompletní výměnu. Dnes drahé zahraniční modely umožňují opravy a dokonce transkódování páky zámky, nám umožňuje vyrábět místo ztratil klíč - nový.

  Před změnou drážkou a ráfku zámky ve dveřích kovový, měli zjistit, proč tento mechanismus nefunguje. Nesprávná poloha dveřního křídla, povislá základem domu, nosí smyčky - tento výčet není všechny faktory, které mohou být primárním zdrojem problému. Jejich odstranění je často eliminuje potřebu na výměnu zámků.

  Při pokusu zlomit, i když všechny detaily byly ponechány bez úhony, že by bylo vhodné změnit pojistné mechanismy na více spolehlivé. Kromě toho nové odborníci zámky doporučoval zpevňování dodatečnou ochranu ve formě náplastí nebo pancéřových ocelové desky, aby se zabránilo vrtání a pitva.

  Pokud fungující zámky nejsou dostatečně spolehlivé k vyřešení problému napomáhá zasadit nové larvy s vysokou tajemství. Tato aktualizace odstraňuje reinstalace celého mechanismu.

  Vyhnout rozbití starého a koupi nového zámku pomůže řádnou péči, čisticí mechanismus před prachem a špínou, stejně jako pravidelné mazání. Často jsou hlavními viníky problémů dostat klíče. Zejména:

  • nesmí být vložen a otáčí se s příliš velkou silou;
  • Není dovoleno se obrátit, když oni nedosáhli celou cestu;
  • To nemůže být umístěn současně na obou stranách, v opačném případě bude rušení mechanismu;
  • Je přísně zakázáno používat, pokud jsou poškozeny nebo nejsou „nativní“.

  Úplně změnit zadlabací zámky ve dveřích kovu je snadné. Z tohoto kutil bude potřebovat pouze šroubovák s vhodnou pozici.

  Stručný návod lze znázornit následujícím způsobem.

  1. Deadbolts uzamykací mechanismus se zatlačí dovnitř zámku a klíče je vytažen z klíčové dírky.
  2. Kliky, zámky, popruhy odstraněny.
  3. Samořeznými šrouby nebo šrouby jsou ukázalo koncové desky.
  4. Zámek je odstraněn z drážky sedadla.

  Instalace nového zámku v obráceném pořadí, kdy je třeba věnovat pozornost tomu, hladkosti a přesnosti zadávání příčky v páření zárubně. Je to mnohem těžší vyměnit zámek kovové dveře, přičemž velikost starý. V tomto případě by bylo moudré konzultovat s odbornou firmou.

  Při instalaci dveří, jsme se poprvé přemýšlet o tom, jak moc je to spolehlivé. Mezitím, hlavní obránce našeho domova nelegálního invaze - mortise zámku. Aby však bylo neudělat chybu v jeho volbě, musíte vědět, jaké typy zadlabací zámky existují a jak se liší od sebe navzájem.

  Aby se přední dveře zároveň spolehlivé a krásné pomůže MDF desek. Pod jeho elegance skrývají kovovou základnu, která bude na překážku kritiky. Kromě toho se vnitřek může stát zvukové a tepelné izolace, která významně pomáhá šetřit energii a nervový systém domácnosti.

  Vstupní kovové dveře mohou mít konstrukční nedostatky, bude nedostatečná izolace, zvukové izolace je třeba požadovat opravu nebo renovaci v souladu s nově zrekonstruovaném domě. Ve všech těchto případech mohou být použity interiérové ​​dveře s novými povrchových materiálů. Který materiál zvolit a jaký způsob, jak dokončit výběr bude záviset na konstrukci dveří a jejich požadavky.

  Potřeba vyměnit pojistky může dojít k celé řadě, to není závislá na mnoha důvodů. A to není vždy nutné, aby mechanismus kompletně demontovat. Většina z nich je možno nahradit larvy, a to lze provést rychle a bez větších obtíží. Ale v některých případech, bohužel, aniž by bylo nutné instalovat nový zámek nemůže dělat.

  Výměna zámek na kovové dveře přední: roztok

  Výměna zámek na kovové dveře přední - Nejedná se o složitý proces, ale spíše nepříjemné zámky na dveřích, které používáme každý den, je vystaven silnému využívání a často dalších hardwarových prvků z problém spočívá v. Snaží ochránit její majitelé bytů potýkají s nutností nahradit starý hrad na železné dveře.

  Jedním z hlavních důvodů, proč se majitel změní zámek, je ztráta klíče. Pokud nejsou k dispozici žádné duplicitní nebo předpokládají, že klíče byly ukradeny, každý chce chránit svůj domov a co nejrychleji vyměnit zámek na předních dveřích.

  Také důvod, proč může uložit zámku zasekávání, poruchu nebo přítomnost cizího objektu uvnitř. Před spuštěním do obchodu pro nový zámek, ujistěte se, že neexistuje žádný jiný způsob, jak vyřešit váš problém.

  Nejčastěji se ukazuje, že je možné získat a nahradit zamykací válec a že je třeba koupit nové zmizí sám od sebe.

  Koupit a nahradit cylindrická vložka může být vlastních rukou, nebo pozvat opravy master dveří.

  Nákup a nahradit válec zámku může být vlastních rukou

  Aby nedošlo k selhání v budoucnu, je třeba se držet následujících tipů:

  • Správně vložte klíč do zámku a nevyvíjí sílu, když není možné vložit ji do otvoru;
  • zapnout jen klíč potřebný pro otevírání a zavírání časy;
  • Není nutné do ní vkládat cizí předměty do zámku a klíče od ostatních hradů;
  • Nedávejte tlačítek na obou stranách ve stejné době;
  • Pravidelně namažte zámku;
  • Nevytahujte klíč až na doraz.

  Dodržování těchto jednoduchých pravidel, můžete si nikdy narazí na nutnost výměny zámek na dveřích oceli v jeho bytě.

  Výměna zámků na kovové dveře: typy uzávěrů dveřních

  Abychom pochopili, jak změnit zámek, musíte nejprve pochopit, že se vztahuje na to, jaký typ.

  Nejběžněji používané válcové a páka pojistky v kovových dveří. Méně časté jsou rack, disk, traverzy a kříž.

  Určit, jaký druh zámku, může být bližším ohledání klíče.

  Jak určit typ zámku na klíč ve tvaru:

  • cylindrické vložky mají plochý klíč s drážkami na to. Tyto zámky mají larvy, které mohou být odstraněny za účelem výměny.
  • Pákové zámky mají složitější systém. Klíče pro tyto zámky mají dlouhou tyč s deskami a štěrbinami na konci.
  • Rack zámky s plochými klíči s drážkami kanálů v něm.
  • zámky Kotoučové otevření krátké klíče půlkruhový tvar, na jedné straně mají patky.
  • Šroubové uzávěry jsou zadal dlouhý rovný tvar s šikmých řezů na ně.
  • Ve tvaru kříže zámky, protože tzv, že klíče k němu jako Phillips šroubovák.

  Pro kovové dveře, existuje několik typů zámků

  Za zmínku stojí, že zámky jsou různé a typ jejich připevnění ke dveřím.

  • Visací zámky nemají připojení ke dveřím. S nahrazením takovýchto problémů nevznikne hrad. V podstatě, oni používají k ochraně garáž, kůlna a stodola.
  • Rim zámky neporušují celistvost dveří. Ty jsou připojeny k vnitřní straně šroubů nebo šroubů.
  • Zadlabací zámky jsou umístěny uvnitř dveří. Držáky jsou do konce roku.

  Před spuštěním koupit v obchodě na nákup nového zámku, pokusu o spuštění to mazané.

  Je možné změnit zámek na kovové dveře samy o sobě

  Samotný nahradil zámek ve dveřích železné tvrdší než běžné dřevo. Moderní vstupní dveře trh hemžící čínské padělanou špatnou kvalitu, které jsou vyrobeny z tenkého kovu. Změna zámku ve dveřích, takže Číňané mohou, ale někdy je jednodušší koupit lepší dveře, než trpět s odstraněním a instalací nového zámku.

  Páky, aby se odstranily trochu jednodušší vzhledem k tomu, že larva nezasahuje dveřmi odstraněn ze samotného hradu.

  1. Na jedné z rukojetí vyšroubovat klíč šroub imbusový;
  2. Odstraňte boční desky s rukojetí;
  3. V opačném extrému konec pásu, horní a dolní šrouby.

  Před zahájením demontáže staré páky zámky, ujistěte se, že dveře jsou otevřené a zámek je otevřen.

  Zámek v kovové dveře lze měnit nezávisle

  Koupit nový zámek u dveří žádoucích produktů. Hrady, koupil na trhu nebo v obchodě, i když, a mají záruku, ale nemusí být vhodné pro váš typ vchodových dveří.

  Při vyjímání zámku z klíče zámku nesmí být uvnitř, měla by být odstraněna.

  Zámek postup instalace probíhá v opačném pořadí. Za prvé, nainstalovat nový zámek, upevněte jej pomocí šroubů a opotřebení desky s držadly.

  Výměna jádra zámku v kovovými dveřmi vlastníma rukama

  Je-li vaše dveře vybavena mechanismem cylindrické vložky, nemusí muset změnit celý hrad. Můžeme omezit nahrazení jádra zámku.

  Vytáhnout cylindrickým zámkem, musíte:

  1. Při měření dveře (její tloušťka) a velikost zámkového válce - šířka;
  2. Rozplést šroub, který se připojuje na zámek z konce dveří;
  3. Otočením klíče v poloze „otevřeno“ a vytlačit jádro;
  4. Z toho údaj lze zvolit v železářství válec vhodnou velikost a rozměry mohou být odstraněny larvy - průměr, délka a šířka;
  5. Nový zásobník vložen do zámku a utáhnout šroub na pravém konci dveří.

  Je-li klíč strčil do dveří, stačí použít vrták - vrtat ven vnitřek protilehlé straně.

  Výměna jádro zámku v kovových dveří musí být postupně

  Při nákupu nového jádra jsou důležité nejen pro svou velikost, ale i barvu a styl. Larvy může mít dva otvory pro klíč nebo konektoru na jedné straně a spinner-zácpa druhé.

  Bez ohledu na to, jaký druh červ si vyberete, co je nejdůležitější, nesnažte se ušetřit na nákupu. Levné čínské díly dveří nedávají plnou záruku ochrany proti hackerům.

  Vyměnit zámek dveří v kovu: jak otevřít dveře zaseknutý

  V životě existují situace, kdy je majitel čelí nutnosti zadávat svůj byt bez klíče, který je k zaseknout. Můžete zavolat odborníka, ale bude to trvat nějakou dobu.

  Ztráta nebo odcizení klíčů, zasekl zámek zvenčí - z těchto problémů, nikdo není imunní, a v této situaci je třeba jednat rychle.

  Zámek lze rozdělit pomocí jednoduchých věcí, které můžete půjčit od sousedů bez problémů.

  Zámek na dveřích kovu může otevřít pomocí šroubováku nebo hřeby

  Jak vybrat zámek ocelové dveře a:

  1. Vlásenka. Velmi účinný způsob, jak otevřít dveřní zámek, často ve filmech. Nicméně, ne všechny typy zámků podléhají hacking pomocí kolíků. Pin je třeba rozdělit do dvou částí, nebo vzít dva kusy drátu. Jedna část vložky uvnitř hradu. Druhá tlačit kolíky uvnitř zámku a otočte první část.
  2. V případě, že dveře by měly zablokovat páku, je třeba maximální vytáhnout dveře a tlačit kolíky držet do drátu. Tento zámek je velmi obtížné prolomit, takže nebuďte překvapeni, pokud to nefunguje.
  3. Zámek ve tvaru kříže se otevře pomocí standardního šroubováku. Chcete-li to provést, je nutné vyvrtat otvor na přední straně zámku, zasuňte šroubovák a pokusit se nastartování motoru.

  Samozřejmě, že tyto metody nezaručují 100% otevřít dveře. Je lepší požádat o pomoc, nebo se snaží z paměti najít klíč k zámku v železářství.

  Jak odstranit zámek s kovovými dveřmi (video)

  Chcete-li chránit váš byt je třeba zvolit dobré, vysoce kvalitní zámek. Po instalaci nového zámek na dveřích ocelového být jisti, podívat se na to na pracovní výkonnost. Nejprve je třeba se obrátit na zámek s otevřenými dveřmi, a pak - v zavřeném stavu. Nový mechanismus by měl fungovat dobře a snadno.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  55 − 49 =