Vypadá to, že BBQ

Vypadá to, že BBQ

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Vypadá to, že BBQ

Dnes budeme říkat:

- Co je skutečné BBQ.

- BBQ najednou.

- Rozměry ohřívadla.

Každý dělá svůj vlastní recept na grilování. Důležité složky tohoto receptu, masa a marinádou. Některé maso se namočí do vody nasycené oxidem uhličitým a druhý v kefíru, několika způsobů marinádou. Ale samozřejmě, marinovaný, ale ne vařené maso nelze ještě nazvat barbecue. Ve snaze získat chutné grilování, budete potřebovat ten správný gril.

Pokud si vzít slovník Dal, na Kavkaze a v Persii nazval jej pekáči gril. Původ slova - Arab. Ale jeho použití není sám Arabové, BBQ platí všude v naší zemi.

Vypadá to, že skutečný grilování?

Takže, pojďme se podívat, co je správné koš na oheň, a jak by to mělo vypadat? V současné době široce používány prefabrikované skládací nebo skládací grilování, které jsou vyrobeny z volných listů oceli. To BBQ není nejlepší, protože teplo, který je vytvořen podle nich špatně udržován. V těchto Mangalia rychle spalovat uhlí a dřevo. Z tohoto důvodu je často nutné, aby ventilátor u ohně, protože uhlíky vybledla. Z tohoto důvodu se maso mírně pálit z jedné strany a vyschnout na straně druhé.

Je nutné vždy setkat s anotací, aplikace, nebo tím, že zařízení, to platí i pro ohništi. Jednoduše řečeno, v případě, že BBQ dováží, pak se nedoporučuje hořet oheň. Vzhledem k požáru ohřívadla může ztratit svou pravou podobu, zjednodušeně řečeno, je roztavena. Jen oni používají ready-made dřevěné uhlí. Kromě toho jsou některé obchody grilování nejsou uzpůsobeny k ohni a jen skončil uhlí. Aby nedošlo k rozvířit uhlíky v otevřeném poli, a pak lopatu, aby jim dal v sobě BBQ, těšit startér. Jedná se o speciální pohár kapacitou až čtyři litry s držákem. To se prodává samostatně.

Mnoho výrobců grilování zajistit kupující, že jejich produkt se nebojí ohně. Ale nijak zvlášť věřit v to a oheň v jiném místě, takže ušetříte BBQ déle.

Pokud používáte skládací gril, musíte být velmi opatrní. Tento gril může snadno vzniknout v klíčovém okamžiku, kdy je gril je téměř připraven. To se stává zřídka, ale stále děje. Poněkud nepříjemné situace!

Pro dobrý grilování není příliš vhodný skládací nebo skládací gril.

Jeho jedinou výhodou, že lze složit a je vhodný pouze pro přepravu.

Ale navzdory tomu, že se doporučuje vařit v něm nekupovat to bude stále.

BBQ najednou

Jen si představte, že tam je také BBQ najednou. Tento box fólie. V zahraničí jsou obchodovány na všech čerpacích stanicích. Ve středu zásobníků jsou naskládány zase uhlí, tenkou kovovou mřížkou, stojan vyrobený z drátu. Za ním je vždy připojen ke správnému návodu k obsluze. Je schopen pracovat po dobu asi dvou hodin. Během této doby můžete smažit čtyři kilogramy masa. Ve většině případů je jednorázový gril vařit kuřecí křidélka a bradavky. Špízy masa vařit na grilu je to nemožné.

Rozměry grilu

Na pravé barbecue tloušťka stěny není menší než osm milimetrů. Stojí za zmínku, že ohřívadla vyrobeny z litiny drží teplo déle. Výška stěn grilem tak, že při vaření masa mezi ním a uhlí byla vzdálenost ne méně než patnáct centimetrů.

Správné řešení je instalovat stacionární gril u chaty. To lze provést osobně. Postavit jednoduchý gril, to je to, co chcete, nebo si můžete přečíst odborné literatury, a možná dokonce i článek o Internetu.

Nyní na trhu najdete širokou škálu grilování na zahradě z litiny. Mají vestavěný trubkou a jámou popela. Pomohou vám vařit chutné grilování a bude nádherné dekorace příměstské oblasti.

Jak si vybrat gril?

Výlety s rodinou nebo přáteli - je oblíbená činnost Rusů, kteří se chtějí bavit. Počínaje teplých dnech května, otevírá Grilování sezónu. Téměř před prvním mrazem, a někdy v zimě, měšťané organizovaný rekreaci ve volné přírodě. Mnozí lidé rádi vařit maso na otevřeném ohni. Podle fanoušky takových potravin, je důležité nejen správně marinovat maso, ale vařit. Tak, jak si vybrat ten správný gril?

Pečení masa a zeleniny v zemi

Jak si vybrat gril dát? Zajímavou otázkou, takže hezky popořádku. Chcete-li začít s budeme rozumět, co se liší od grilu grilování. Barbecue - kovová krabice, často obdélníkový. Ve spodní části, který položil dřevo nebo uhlí, jsou otvory pro lepší spalování, ačkoli tam jsou modely bez nich. Účelem hlavní - vaření masa, zeleniny nebo jejich kombinací potravin na jehle a gril.

barbecue design je mnohem složitější. Připomínající hluboké pánvi s mřížkou. Pokud je to možné nadýmání (s víkem v modelech) pomocí tohoto zařízení, guláš a pečené potraviny. V tomto zařízení je možné měnit vzdálenost k vaření tepla produkt při použití klapku pro regulaci průtoku vzduchu.

Grill je koncipován jako grilování, ale všechny modely jsou vybaveny víkem. Upozornění: vaření v takových zařízeních se provádí nejen dřevo a uhlí. Mohou vařit na plynu, nebo pomocí elektrických topných těles.

Stále zajímá otázka, jak si vybrat gril na grilování? Pak budeme pokračovat dál.

Přenosné nebo stacionární modelu?

Při prohlídce, rybaření, pro přechod do přírody s přáteli nebo vaše rodina je ideální přenosný gril. Tento model má následující charakteristiky:

 • malé rozměry;
 • nízká hmotnost;
 • odolný materiál (nerezová ocel).

Odpověď na otázku, jak si vybrat skládací gril, je třeba chápat, že podrobnosti tohoto modelu již sestavené. Turisté mohou opravit je pouze. Montované gril se skládá ze samostatných částí a spojovacího materiálu. Při rozhodování o tom, jak si vybrat gril, nezapomeňte, že při smažení potravin v přenosných modelů se ztrácí teplo rychleji. K tomu dochází v důsledku tenké stěny a mezerách mezi konstrukčních detailů.

Prvotřídní léto obyvatel nebo pro lidi, kteří žijí v soukromém domě, se rozhodli dobrou BBQ, nebude těžké. Je ideální stacionární verze s instalací v zahradě, v blízkosti altánku v klidném prostředí nebo jiné útulném rohu předměstské oblasti. BBQ v této oblasti je nastaveno na dlouhou dobu, v tomto ohledu je návrh vybrán v souladu s okolním interiérem.

Stacionární grily jsou velké. Jsou vyrobeny z různých materiálů, včetně litiny, cihel, kamene, kovu. Někdy se stacionární zařízení pro vaření potravin umístěn na betonové mazaniny. To umožní chránit ohništi na svazích po stranách, v důsledku poklesu. Jaký materiál pro grilování na výběr - je to jen na vás. Repelent na osobních preferencích a na vnitřku stávajícím místě.

Předpokládá se, že dobré jídlo je získán v litinovém holandské trouby. Topení probíhalo rychle, udržuje teplo déle. Při zahřátí, litina nedává nepříjemné pachy, a jídlo bude mít pouze jejich nepřekonatelnou chuť. Jídlo v takovém grilování se připravuje v peci, která je opatřena klapkami.

Výrobky z litiny trvat desítky let, což je dosaženo díky materiálových vlastností:

 • vysoká termostabilita - železo vydržet velké teploty ohřevu, aniž by došlo k deformaci;
 • zvýšená pevnost (vzácný případ, kdy struktura trhliny, škrábance);
 • vysoká odolnost proti korozi.

Mezi nedostatky tohoto grilem lze nazvat náklady a značná hmotnost.

Pokud si myslíte o tom, co BBQ rozhodnou dát, dát přednost modelu z nerezové oceli. Tento výrobek se prodává za nižší cenu opce železa než. Rozdíl je v tom, že v ohništi z „nerzhaveyki9raquo; tenké stěny, a na základě konstantní vysoké teploty, které jsou deformovány. Takže v takovém grilu je lepší vařit na dřevěné uhlí, než ohně. Tenkého ocelového rychle ochlazuje, což má vliv na spotřebu uhlí a vaření. BBQ z nerezové oceli vydrží dlouhou dobu, pokud jej používáte jen při zvláštních příležitostech.

Rozměry jsou stanoveny v závislosti na velikosti plochy, kam chcete nainstalovat gril nebo vlastních preferencí. Je-li přípravek používán velkou rodinu nebo skupinu přátel, prostorově úsporný design není vhodný. Velký ohřívadla na úzkém kruhu, a to nejen k ničemu, protože to bude vyžadovat velké množství uhlí a palivového dříví.

Volba gril je nutné vycházet z následujících aspektů:

 1. Délka grilování. Předtím, než se přistoupí k volbě, musíte určit, kolik špízy zároveň chcete dát. Z toho je závislá na množství masa. Průměrná délka je od 80 cm do 1 m, což odpovídá 8-10 špíz.
 2. Šířka grilování. Standardní velikost kolem 30 cm. Nicméně, zde je důležité znát délku jehle az toho vybrat, které šířka potřebné pekáč.
 3. Výška ohništi. Výška výrobku závisí na tom, kolik uhlí a palivového dříví spotřebováno při vaření. Nezapomeňte, že mezi uhlíky a vzdálenosti špejle by neměly být příliš malé nebo velmi velké. Standardní výška je 15-17 cm.

K dispozici jsou elektrické grily. Pro milovníky přírody a vůně kouře, že volba není nutné, ale v některých případech je velmi vhodné pro přípravu masa, například, pokud neexistuje možnost ani čas se dostat ven do přírody. Díky tomuto zázraku techniky, můžete vařit maso, aniž by museli opustit domov. Nicméně, mějte na paměti, že spotřeba těchto zařízení je dostatečně vysoká.

Také v prodeji, najdete novinku: jedno grilování. Výrobek je z polyethylenové kompozice je uzavřena v zásobníku, a podporovat rošt. Je navržen tak zařízení v provozu dvě hodiny, které budou připravovat zeleninu, párky, malé kusy drůbeže. nejsou určeny pro přípravu ražniči z hovězího a vepřového masa.

 1. Nepoužívejte malovaný ohništi, protože i ty tepelně odolná barva může dostat do vařené jídlo, a to má negativní vliv na vaše zdraví a pohodu.
 2. Praktický materiál dobře zvolené velikosti zařízení pro grilování - klíč ke zdravé a chutné jídlo.

Čtenáři, kteří mají zkušenosti v oblasti výběru, nákupu a používání grilování mohou zanechat své připomínky. Váš názor je pro nás důležitý.

Jakou velikost by měla být na grilu Grilování Metal

BBQ dnes jsou velmi žádané, protože je těžké si představit člověka, který by se rád maso vařené s kouřem. Ale ukazuje se, že vybrat vhodný design, dnes není tak jednoduché, protože na ohništi v široké škále. A ačkoli tam byla modernější a drahé materiály, většina lidí stále dává přednost kovovou konstrukci.

Standardní a optimální rozměry

Než budete definovat rozměry kovové mřížky na grilování, je třeba vzít v úvahu požadavky, které budou provedeny na těchto struktur, stejně jako jejich osobní přání. S ohledem na požadavky, velikost grilu by měla být taková, aby smažení masa v optimálním způsobem. Ale s přihlédnutím k jejich přání, je třeba připravit místo pod grilem ke své velikosti a že dokonale zapadá do celkového designu webu.

 • Takže, první velikosti, které je třeba považovat při výrobě nebo nákupu kovového ohřívadla, je jeho délka. Že to má vliv na to, jak moc barbecue vejde najednou. Pokud potřebujete BBQ pro účastníky velkých podniků, je nutné koupit strukturu velké délky. V opačném případě budete muset smažit kebab na dva průchody. Optimální pro velké společnosti je považována za délku 1 m. Pokud si koupíte grilování, pak se vejde asi 10 špízy. Pokud budete potřebovat více, můžete prodloužit pekáče. Ale pak to bude nutné přidat i nohy. Jinak váš návrh nebude bezpečně stát.

Optimální délka grilu

Optimální výška grilu

Ale jak samotných špízy, kovová mřížka musí být vybaven speciálními otvory pro jejich umístění. Pro optimální opékání vzdálenost mezi nimi by měla být 4-6 cm.

Ale vypadá to, že vertikální gril pro grilování a jak, aby se jejich vlastních rukou, vám pomůže porozumět informacím.

Bude také zajímavé dozvědět se více o tom, jak se vzhled lisované disky BBQ: http://2gazon.ru/postroiki/teplizu/mangal-iz-avtomobilnyx-diskov.html

Také by vás mohlo zajímat, podívat se na to, co vypadá jako litinového roštu pro grilování na BBQ.

Celokovové ohřívadla na ražniči jsou rozděleny do dvou typů:

 • mobile;
 • stacionární
 1. První druh mísy může být skládací nebo unibody. Skládací nebudou kupovat ti, kteří často chodí do přírody, nebo vezme ho k zemi. A tady je skládací Grily s střechou, vám pomůže pochopit informace v tomto článku.

  Velmi populární jsou dnes kovové mřížky s baldachýnem. To znamená, že grilování může být praktikována v každém ročním období a za každého počasí. Dokonce i pod střešní desky lze umístit do kotlíku, udírnou a ruské kamen. Často tento komplex poskytuje na mytí a pracovní plochu.

  Pokud se rozhodnete, aby se kovová mřížka s rukama, pak je nejlepší volbou je považován za které mají být svařeny. Je schopen odolávat vysokoteplotní skoky, a je mnohem účinnější než šroubových spojů. Dělat práci, potřebnou k přípravě svářecí zařízení. Jeho typ je volen podle libosti. Pak konstrukce začne střídavě pevné a svařené v rozích. Stojí za to používat kovové rohy po stranách. Tím se zvýší sílu švech, ale design bude těžší. A tady je, jak to bude vypadat cihlovou grilování v altánku a jak můžete stavět vlastníma rukama, pomůže pochopit informace a video z tohoto článku.

  Pro upevnění nohy nelze použít svařování a skládací prvky. Vzhledem k odnímatelnými nohami může být snížena konstrukční rozměry během jeho skladování. Na konci pískem svařuje ohništi a zkontrolovat na spolehlivost.

  Pokud se chystáte vařit kebab za nepříznivého počasí, konstrukce není příliš vhodný pro tento účel je popsáno výše. Existuje grilování s přístřeškem pro tuto příležitost. Tak, maso být chráněn před deštěm. Ale vzhled cihel krytá pergola, a jak obtížné je vybudovat krytý komplex s vlastníma rukama, vám pomůže pochopit tento článek.

  Video - nezávislý výrobce grilování:

  Ale pokud jde o výkon takové pekáč obtížnou. V tomto případě existují dvě možnosti:

  1. Montáž pomocného baldachýnu, který se nevztahuje na ohništi.
  2. Instalace vrchlíku přímo na grilu.

  První provedení je považováno za výhodné, protože je možné chránit maso a osoby z deště nebo sněhu. Ve stejném procesu úpravy mnohem jednodušší. Ale druhá varianta vyžaduje více výpočtů na založení bylo schopné odolat hmotnosti vrchlíku.

  Montážní struktura by měla produkovat kovových úhelníků. Toto je nejlepší volba, s jehož pomocí může usnadnit montáž vrchlíku. Ale jako plátno pro úkryt doporučují profilovaná. Jedná se o žáruvzdorný materiál, nereaguje na teplotní skoky a je lehký. Je to pro takovou lehkou konstrukci velmi důležité. Bude také zajímavé dozvědět se více o tom, jak vypadají pergola řadový dům zahrada s grilem.

  Kov BBQ je nyní považován za nejčastější návrhy na vaření kebab. Hlavními výhodami je považován snadná instalace, nízké náklady a možnost vyrábět vlastníma rukama. Výběrem vhodného možnost grilování, si můžete vychutnat chutné a šťavnaté maso, a často pořádají posezení s přáteli.

  Několikrát koupit prefabrikované grilování, kvalitní, že jen dát zduvat a prachu z plechovek tlustší)) Long myšlenku, že pokud ano, zatímco v rameni p chytli propan Balon 20 litrů! Sladké obchod, se ponořil, otevřeno, vevetrilsya přes zimu! V poslední době řezu, svařované panty, nohy, paže, melenkits komín a chutě! Je lepší najít !! A uzené v něm a také kebab, gril a grilování. Polchiki lick))) Hlavním fakt rukou ramen, a celý zbytek sil.

  Poté, co koupil chalupu, první akvizici, je, samozřejmě, mangal.Bez vařená jídla na grilu, Tato chata dny strávené v marné. Vzhledem k tomu, co je odolný, má smysl kupovat gril s kovanými prvky, ale spíše celý kovaný. A to vypadá velmi hezky a bude sloužit po dlouhou dobu. A další. mají police a potřebné podstavochki.

  Informační portál o krajinářské architektury. Úkolem našich autorů říct podrobně, s fotkami a video instrukce, jak vytvořit webové stránky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

17 − = 12