Vypadá to, že květu Kalanchoe

Vypadá to, že květu Kalanchoe

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

13 z nejlepších druhů a odrůd klanhoe

Se týká skupiny Kalanchoe tropických trvalky, má mnoho léčivých vlastností včetně používaných protizánětlivé, antiseptické a jiné efekty. V závislosti na typu, že má výšku od 20 cm do 4 m a má masité listy plochou eliptický průřez, protáhlý v podélném směru. Charakteristickým rysem je možnost násobení v ledvinách, které jsou vytvořeny v oblasti mezi zuby uspořádanými na bočním povrchu listů. Co je to různé druhy Kalanchoe viz níže.

Popis rostliny a druhy informací

Rostliny tohoto typu se vyznačují tím, nenáročný a může růst v horkém suchém podnebí a v oblasti tropických deštných lesů. Vzhledem k tomu, Počet známých odrůd Kalanchoe má více než dvě stě. Mezi nejoblíbenější druhy ředění jsou uvedeny níže s podrobným popisem a fotografiemi.

Je výška keř a 30 cm, který roste v tropických lesích, přičemž svěží a dlouhé kvetení. Tento druh byl předkem různých dekorativních forem, lišící se mezi sebou, různé barvy a výšky. Blossfeldiana květ začíná v únoru a trvá téměř až do konce jara. V této době se rostliny zahrnuje množinu trubkových květů červená větším než 1 cm v průměru a jsou zahrnuty v květenství je ve tvaru deštníku. Listy jsou charakterizovány průměrnou délku, a jsou rovnoměrně zelené s načervenalým odstíny na okrajích. Propagace probíhá větvení a vývoj postranních výhonů po růstu o hlavním závodě.

V přirozených podmínkách může dosáhnout výšky několika metrů. Stonky mají malý větvení a zanechává velké velikosti. Dlouhé listy tohoto druhu Kalanchoe se nachází na opačné typu tvořit ve tvaru kříže tvar. Listy mají zúžený úsek nebo trojúhelníkový tvar a jsou vybaveny velkými zuby umístěných na okrajích. Kvetoucí Kalanchoe Beharskogo se stane v létě, když je pokryt malé květy rostlin žluté tóny.

Představuje podměrnou víceletých druhů, vyznačující se slabým typu větvením. Při výšce až na polovinu, rostlina má malý list, který má zúžení sbíhající se směrem k sudu regionu. Květiny, které vyjádřili červeno-oranžové barvy lístků s rozměry až několika centimetrů v průměru tvořit květenství typu deštník.

Tento typ Kalanchoe odlišuje vytvoření takové charakteristické vlastnosti jako tmavě zelené listy, s oválným tvarem a hrubou texturu na dotek. Květy jsou sytě růžovou barvu. Reprodukce je vyrobena vrstvení nebo řízky. Rostlina je citlivá na teplotních podmínek, které by se měl pohybovat v závislosti na ročním období v rozmezí 17-22 ° C a vlhkosti, pro kterou odborníci doporučují používat mírné zalévání režim. Kvetoucí trvá od prvního měsíce zimy do poloviny roku.

Zajímavý pro pěstitele neokázalost a snadnou možností chovu v jakýchkoliv podmínkách. To se vyznačuje tím, masité listy s trojúhelníkový tvar a nachází se na okraji zářezů. Externě masivní stonky jsou uspořádány na tlusté stonku opačného typu. Každý zářez nese zárodek nového růstu, který má jako dospělý rostlina, listy, stonky a kořeny. Briofillum někdy izolován jako samostatný druh, což má větší počet druhů lišících se výška rostlin struktuře výhonky, typu listové a barevných tónů v době květu.

To má průměrnou výšku a vztahuje se na keři. Velký počet zelených listů s barvami a odstíny šedé nasycených hnědé skvrny jsou úzké tvar a dlouhá (až 13cm) . Na konci se nachází na 10 zubů s ostrými hroty. Jedná se o druh obranný mechanismus rostliny, které jí umožňují ponechat plodu pupeny, které jsou vytvořeny v oblasti mezi zuby. Během kvetení hrnce hojně pokryty červenými květy, které se nachází na okraji trubky o délce 3 cm.

V podstatě hybrid kalanchoe blossfeldiana a Calandiva nepatrně liší od nich záleží režim periodu květu a odstíny barev. Pro Rosaline vyznačuje malým růstem a velkého počtu květenství. Květinářství říci citlivost druhů do režimu zalévání, ale s náležitou péčí Rostlina kvete po dobu několika měsíců a vychutnával hostitelů měkké barevné tóny.

Dosahuje výšky jednoho a půl metru, se vyznačuje malou velikostí listů, ne více než 6 cm . Odkazuje na okrasných druhů, se zasadil listy stříbřité barvy a prodloužený-protáhlého tvaru. Na povrchu je potažena tenkou vrstvou chloupků, také nazýván fuzz. Květy jsou fialové, červené a vínová odstíny a jsou uspořádány v malé koruny, jejichž délka nepřesahuje 1,5 cm.

To vyniká mezi jinými druhy silně členité neobvyklá forma výhonky, které mají malou vrstvu voskovým povlakem. Sukulentní listy mají světle zelenou barvu. Zvláštně tvarované Bush kompenzovat méně expresivní kvetení, při které, Kalanchoe zdobí květiny žluté tóny.

To představuje výsledek výběru Blossfeld formy, která se liší od původní větších květin, které mají tvar poklesávání zvony růžové a červené odstíny. Bloom tohoto druhu na jaře blossfeldiana, ale po celý rok může probíhat s určitou mírou opatrnosti.

Vyznačují jednoduchostí údržby a krásné a nádherný výhled na období květu. Kvetoucí tohoto typu pokračuje začátku zimy do poloviny roku. Listy jsou tmavě zelené umístěn na opačné typu a vyvinuli šťavnatých výhonků. Květiny shromážděné ve formě vzpřímené typu kartáče se vyznačují širokou škálu barev.

Je to keř, který dosahuje několika metrů na výšku, vyvinula a větvení uspořádání z protilehlých stranách listů. Je viviparous princip typ Briofilluma z Kalanchoe. Nižší listy Kalanchoe zpeřené mají větší délku a šířku povrchu listů, vzhledem k vegetace nad hladinou. Čtyři okvětní lístek forma velké květy a fialové odstíny červené, která se nachází na trubkách, jejichž velikost dosahuje 3 cm.

Je populární druh Kalanchoe, to se odkazuje na srednerosloe druhy rostlin. Dlouhé (do 20 cm) a velké (až 4 cm), listy uspořádané v opačném typu, mají zelenošedé zbarvení do horní a spodní části zapalovače. Červené skvrny na povrchu se nachází blíže k ose listu, který má množství dovnitř složeném stavu.

Degremon také členem typů live-ložisek, rozmnožování dochází plod pupeny roste mezi zuby na čelních plochách listů. Rostlina se vyznačuje tím, že nemusí kvést po dobu jednoho roku, je-li květ je stále tady, to padá na zimní čas. Květy jsou shromážděny v typu květenství deštník vyznačuje malou velikostí a tupý růžové nebo oranžové odstíny.

Antimikrobiální, hydratační, vyživující a antibakteriální vlastnosti Kalanchoe vedly k jeho použití nejen při léčbě ran a oděrek na povrchu těla, ale také široce používán v kosmetickém průmyslu. Kalanchoe Šťáva se používá k přípravě přípravků užívaných k léčbě kožních chorobd. Kromě toho, zařízení je schopné čištění vzduchu v místnosti, který zvyšuje pro vyrovnání negativního vyzařování elektromagnetických spotřebních zařízení. Nicméně, nejvíce široce známý používat Kalanchoe šťávu k usnadnění dýchání rýmy, tím, že odstraní z nosních dutin, respirační rušivé hlen.

Výše uvedené jsou jen některé z obrovského množství druhů kalanchoe, bohatství tvarů a barev květin, které způsobují jeho popularitu mezi zahrádkáři. Užitečné vlastnosti rostliny, povzbuzovat jej koupit pro čištění vzduchu, dekorace pokoje a využití pro lékařské účely.

Fotografie Kalanchoe lékařské a doporučení pro její provádění

Výhody Kalanchoe je nepopiratelný: zachází rýmy a zánětu vedlejších nosních dutin, je považován za vynikající kosmetické. Závod pomáhá bojovat proti nachlazení a je dobře profylaxe ní.

Soudě podle fotografií, Kalanchoe hojení je stěží všelékem na nachlazení a jiných respiračních onemocnění. Nejčastěji se k boji proti nachlazení použít česnek, cibule, sběr léčivých bylin. Nicméně, listy této rostliny se skrývají v léčivou sílu - šťávy, bohaté na různých mikro- a makroživin, vitamínů a minerálů.

Kalanchoe byl dovezen z Madagaskaru, který stále roste jako planě rostoucích rostlin. Také tato květina se vyskytuje v mnoha asijských zemích. V našich podmínkách rostlina je nejšťastnější na okenním parapetu a nelišily náladovost péče. Krásu a používání Kalanchoe perfektně, takže toto okno dekorace je nejoblíbenější.

Rostlina může být různých typů, z nichž každá je vhodná svým vlastním způsobem. Mezi nejčastější Kalanchoe pinnate a Degremon - IT šampionů na obsah užitečných látek. rostlina Šťáva se používá v těchto případech:

 • zastavit krvácení;
 • snížit zánět;
 • urychlit proces hojení ran;
 • se používá jako antiseptikum.

Majitelé továrny vědět, z čeho pomáhá Kalanchoe, a v lidovém léčitelství se aktivně aplikovat. rostlinné šťávy podporuje rychlé hojení vředů a hnisavých ran. To obnovuje tkáň, odstraňuje účinky varu, který se používá k léčbě erozí.

Tato pokojová rostlina být užitečné. Musíte jen vědět, jak to vypadá Kalanchoe ran, jako způsoby mnoho lidí se vypořádat s vyrážkou a akné zahrnout do jejich formulace je jeho šťávy. Zařízení se používá v dermatologii a kosmetice, je aktivně používá jako očního lékařství a léčby horních cest dýchacích. Kalanchoe je nepostradatelný při domácí léčbě mnoha onemocnění: Herpes, křečové žíly, paradentóze, zánětu dásní a stomatitida. Pomáhá k úlevě od bolesti zubů jiné povahy.

Léčivé vlastnosti Kalanchoe poskytují organické kyseliny, minerální látky (měď, vápník, železo) a vitamín C.

Ujistěte se, že vzít v úvahu, jak to vypadá na fotce Kalanchoe léčení nachlazení. Pro tyto účely je nejlepší druh cirrus. Během nemoci užitečné rostlinné šťávy kapání do nosu, a můžete si jej následujícím způsobem:

 1. Omyjte listy a najemno je nasekáme.
 2. Deska s listy dát na několik dní v ledničce, teprve pak mohou procházet mlýnek na maso a šťávu.
 3. Aktualizace léky potřebné jednou za dva dny.

Díky mírné rýma nozdry dostatečně čistit vatovým tampónem namočeným v léčivém kapaliny. Děti do dvou let je nutné snížit koncentraci šťávy, zřeďte ji s převařenou vodou.

Dávka pro zánět vedlejších nosních dutin a nachlazení: třikrát denně po několik kapek do každé nosní dírky.

Když komplikace je přijatelné použít šťávu uvnitř závodu, ale taková léčba by měla jmenovat lékaře. Od jeden velký plech nebo malých rozměrů ponechává více přejde do 100 gramů šťávy. Toto číslo je obvykle denní dávka. Ale před zahájením léčby, ujistěte se, zeptejte se svého lékaře Photo Kalanchoe lékařské, aby nedošlo k zaměňovat s různými přísadami. Zneužívat nápoj není nutné, protože nadměrné hromadění to v těle mohou být toxické. Optimální dávka - ne více než pět gramů na kilogram tělesné hmotnosti.

Naše babičky věděla, hlavní přínos kalanchoe, protože byla v nádherné kosmetologie akci. Listy a šťáva není horší než drahé krémy se vypořádat s řadou problémů.

Bradavice - balení mletého listy Kalanchoe. Akné - vymazat šťávu z kůže. Z kruhů pod očima - jak pro pleťové vody z listů loupané.

Kalanchoe šťáva se doporučuje přidat do krémů a šampónů. S pomocí těchto užitečných vlastností kůže a péči o vlasy produkty budou intenzivnější.

Pokud již víte, jak hojení Kalanchoe vypadá, že je na čase, aby se seznámili s jeho kontraindikace:

 • diabetes;
 • revmatismus;
 • jaterní onemocnění;
 • Znak rakovina nemoc;
 • nízký krevní tlak;
 • alergie;
 • těhotenství.

Opatření by se mělo zacházet Kalanchoe lidem trpícím srdeční choroby. Terapie může vyvolat nežádoucí účinky - puchýře.

Je nemožné vyjmenovat, z toho, co Kalanchoe pomůže, protože jeho léčivé vlastnosti jsou velmi různorodé. Tato květina je schopen dezinfikovat vzduch, zlepšují funkci mozku a fyzické aktivity. Kalanchoe vhodné použít na jaře, jak prevenci beri-beri. Zvyšuje obranyschopnost organizmu, tak nezbytné během epidemie chřipky a SARS. Ale ještě dlouho má být léčen kalanchoe není nutné, protože jeho silné vlastnosti inhibovat činnost těla. Kalanchoe lze označit za uzdravení nástroj, který vám pomůže zůstat zdravý.

Jména a fotografie různých druhů kalanchoe

Byl přiveden zpět stovky let léčivých rostlin Kalanchoe je zastoupena dvěma druhy - zpeřené a Dergemona. V přírodě existuje asi 200 druhy Kalanchoe. Mnozí z nich vzali důstojné místo v domovech severních a středních zeměpisných šířkách. Vyšlechtěné nové odrůdy, domácká přírodní rostliny. Ukážeme některé druhy Kalanchoe, fotografiemi a názvy květin.

Aby rostliny prospívat v umělých podmínkách, je nutné vytvořit podmínky v blízkosti přírodní. Skutečnost, že Kalanchoe je šťavnaté, rostlina se silnými masitými listy, hovoří o jeho sucha odporu. Obyvatel pouštní půdy, sbírá vlhkost a chrání ji. Šťáva z rostliny více než jednou zachránil domorodý uvízli v poušti bez vody.

Aby rostlina kvetla v kultuře, mělo by vytvořit podmínky:

 • půda je světlo, s velkým množstvím písku a prach z kamenů, kyselý;
 • středně zalévání, téměř opřít;
 • poskytují období odpočinku;
 • nastavit délku denního světla a teplotních podmínek;
 • pravidelně prořezávat a krmiva;
 • čas repot.

Rostlina kvete v zimě na několik měsíců, později získává na síle a začíná období odpočinku. Aby se dosáhlo dlouhodobé bohaté kvetení je nutné dodržet podmínky zadržení. Na jemnosti zemědělských postupů, které mají velkoryse, kdo znal tuto rostlinu a ho přesvědčit ke květu na nějaké významné datum.

Kalanchoe kvetení je jak dekorativní a léčivé rostliny. Jeho listy a stonky se používají v lidovém léčitelství a tradiční. Předložila tento závod dvou druhů - Kalanchoe pinnate a Dergemona. Různé typy skutečnost, že ozubené listy tvořily děti, miniaturní rostliny s kořeny připravené. Které přicházejí do styku se základovou, baby kořen snadno. V dalších takových zařízení se nazývají viviparous Kalanchoe.

Kalanchoe Rosalina za několik měsíců dělá hodiny obdivovat velkorysý kvetení. Milenec je stále čas od času vyčistit ottsvotshie pupeny, takže prostor pro nové stonky. Násobit tyto květiny získané semena nebo řízky. Zakořenění by měly být provedeny v mokrém písku v miniparnichok.

Kalanchoe Calandiva fotografie stávky triumfální kvetení v podmínkách tak daleko od přírodního. Ale vitalitu rostlin tak vsepobezhdayuschi že nejbližší misky, na okna v květy v zimě zázrak. Tento druh rostlin má krátké květinové stonky a čepice s květinami sotva stoupne nad několika masitými listy. Trpaslík závod nevyžaduje mnoho prostoru na okenním parapetu.

Kalanchoe mini mix jsou malé keře, které mohou vytvořit krásný koberec s různými odstíny. Rostliny vypadají úžasně na balkon, okenní parapet. Zvláště neobvyklé složení v jedné z několika hrnců různých barev rostlin.

Kalanchoe blossfeldiana zastoupena mnoha odrůd různých barev. Stonky této rostliny jsou hladké, až 40 cm vysoký. Listy mají zuby. Květy tento druh Kalanchoe šest měsíců, během letních měsíců. Zbytek období od listopadu do února.

Kalanchoe Latsiniata neliší od svých příbuzných silně členitý listy. Jsou masitý větvení, připomínající parohy z mladého jelena. Stejný jemný, a nasytí hojení šťávou. Pod tíhou šťávy soutěže opouští postupně skloněné a rostlina může být považován ampelnye pomocí stěnových kompozic. Květy tohoto druhu, trubkovité, nachází řídce, ale podívejte se na složení jemně. Jiným způsobem, tato květina je nazýván Kalanchoe jelen rohy.

Kalanchoe pitva - to je jeden z názvů Letsiniaty. K dosažení rozkvět této rostliny nemohou dělat všechno. Ale pro jeho toleranci, pro schopnost žít vedle suchých vnitřních vzduchových baterií, to je použito v prostředcích podle oknu východě. Květina je nenáročný, ale mohou hnít, když nestřídmou zálivku. Násobí se odlišuje od obvyklých metod více vzdušné kořeny. Odříznout stonek, stačí kořen.

Kalanchoe Rozaflauers je nový hybridní kultury, o kterém je známo jen málo, ale vzhled květu je zmrazení z úžasné kombinaci jemných odstínů a krása pop-zárodku. Rostlina je nízká, i když je rezidentem ve sklenících, která reprodukuje tento druh. Šíření z řízků vést.

Kalanchoe Beharskoe je Bush s modrým listy neobvyklého tvaru. Mohou být modro-šedé nebo zelené s výhřezem. Kvetoucí tento závod v polovině léta tím, že hodí volné lata Světle žlutá. Vzhledem k tomu, listy spadnou do kufru, pak výzdoba čas od času je třeba odříznout špičku a zakořenění.

Kalanchoe Felt roste až 40 cm na výšku s velmi těsně u sebe se cítili masitými listy. Toto šťavnaté květy v červenci, květy jsou bílé nebo slabě růžový. Na špičce rostoucích listů hnědé skvrny jsou přítomny.

Jak pečovat o kalanchoe na dlouhou a bohaté kvetení

Poté, co seznámil s barvami kolekce lze dospět k závěru, že ne všechny Kalanchoe vyžadují stejnou péči. V závislosti na kvetoucí rostliny různé doby odpočinku, a proto je třeba zkoumat podobu květiny získané v zájmu dosažení maximální krásu.

Kalanchoe ottsvol a začala klesat listy. Je třeba krmit rostlin květina hnojivo. Chybí mu energie.

Společná pravidla pro všechny kalanchoe jsou:

 • vytvoření krátkodobého denního jasným světlem v období klidu;
 • Volba osvětlených místech pobytu;
 • Před očkováním zdroj hnojiva;
 • měsíční použití hnojiva pro kaktusy.

Ale je jasné, že předchází kvetoucí období odpočinku. Na počátku této doby se vytvoří zařízení, rozšířen, krmení. A co je nejdůležitější, s správném světle vydrží den. Z tohoto důvodu stále Kalanchoe, je nutné znát jeho pestrost a typ, bližší informace o péče. Teprve pak můžeme získat kvetoucí rostlina.

Zakořeňování rostlin není nijak složité. Je-li reprodukce provádí osivo, misku se semeny pokrytí filmu, ale vysílal denně. Sazenice se objeví za měsíc.

Lehčí listy, utlačovaní rostlinných druhů. Používá se pro zalévání tvrdou vodu. Je třeba bránit nebo vynutit sněhu a dešťové vody. Sůl tuhost škodlivé pro rostliny

Jedním z důvodů pro nedostatek kvetení by mohly být hmyz obývali rostlinu. Impozantní hrozbou pro sukulenty je Jose stupnice. Je neviditelná, ale netvoří velkou kolonii. Boj hmyzích škůdců se provádí s použitím insekticidů. Používání listy pro léčebné účely, nemůže vést, dokud se šťáva je bez jedu.

Když nestřídmou zalévání, když nadměrné chlazení nebo teplé vlhké zeminy může být dostal plísní a houbových chorob. Ošetření provádí s použitím fungicidů. To je nejlepší zasadit k transplantaci do čerstvého substrátu.

Video z různých barev Kalanchoe

Máte-li otázku, můžete požádat ji do komentářů k tomuto článku níže!

Naši odborníci vám odpověď na vaši otázku v blízké budoucnosti (1-2 dnů), přihlaste se k připomínkám včas dostat oznámení o odpověď!

Řekněte mi název květiny. Trubkovité listy.

Ale Press Photo:

Prosím, řekněte mi název květiny

Ale Press Photo:

Poor viditelný list deska. Jste spokojen s jeho kvetení Kohler. Možné další možnost - lapageriya. Kvetoucí rostliny navzájem velmi podobné. Můžete rozlišit na listoví. Na Kohler je měkčí a má klků.

Řekni mi, jaký druh rostliny. A jak se starat. Tyto listy spadnou. V patře růst. Stonky ve spodní části, jako je dřevo, zelený top.

Připevněte, prosím, foto. Ze slov nechápe tento popis dostává hodně závodů.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 26 = 28