Výrobky z kovu fotka

Výrobky z kovu fotka

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Výrobky pro kovové doma s vlastníma rukama na prodej

Zdobí interiér vašeho domova či příměstské zahrady nelze uložit pouze cetky, ale také kovové výrobky vyrobené vlastníma rukama. A je k dispozici všem, jak to vyžaduje minimální sadu nástrojů a znalostí. Když se něco takového může ozdobit každý interiér.

Přemýšlíte o vytvoření takových objektů, každý si může vybrat pro sebe výrobní technologie, zaměřit se na své zkušenosti a znalosti. I když v každém případě bude vybraná zařízení vyžadují určité výdaje potřebné na nákup nebo výrobu speciálního vybavení.

Síla každého vytvořit velké množství různých kovových výrobků, domluvit se s nimi do zahrady. Může to být i řemesel a nábytku, stejně jako různé ozdobné mostů a kování předmětů.

Výrobní položky kovové Technology

kovové výrobky vytvořené vlastníma rukama jsou schopni provádět žádné další atraktivní design, včetně lavičky, lišt, nábytku a dalších věcí. Kromě toho, majitel si může vybrat styl libosti, věnovat pozornost skutečnosti, že vytvořená věc harmonicky vypadal v určité oblasti.

Obchody na kovových výrobků jsou nabízeny za relativně vysoké ceny vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny ručně. Nicméně, pokud budete chtít, můžete zvládnout vědu vytváření tyto položky samy o sobě, takže si můžete být ušetřit značné částky na toto téma. Jediné náklady, které mohou vzniknout tady, bude vázána na nákup materiálu.

Chcete-li vytvořit vzory a kovové díly, můžete si vybrat nějaké oblíbené techniky. Docela běžné mezi nimi jsou kování, lisování, řezání, gnuto, lisování a tenčí. Po tom, kdy bude systém bude k dispozici, nebo produkt, kterým stejně jako připravit potřebné materiály, člověk bude připravena k realizaci plánu vytvořit nevšední a krásné předměty.

Kov je materiál, ze kterého si můžete vytvořit celou kompozici různých řemesel pro zahradu.

Z tohoto důvodu existuje mnoho různých metod, které můžete vytvořit doma zcela originální věci:

 • Casting. Podstatou této technologie spočívá v plnění kapalného speciálně tvarovaného slitiny.
 • Kování. Tato metoda je založena na dopadu na obrobek s kladivem, teploty, média a dalších deformačních technik.
 • Gnuto. Tato technika je velmi podobná kování, je založena na nýtování a svařování prvků výrobku.
 • Difovka. Tento způsob je charakterizován použitím kladiva, se kterou tenkých plechů ze železa poskytnout potřebnou formu.
 • Lisování a řezání. Použití této techniky, můžete snadno změnit tvar obrobku, stejně jako vytvořit díru.
 • Tenčí. Tato metoda spočívá v použití jako suroviny nebo hladké lité drátu, ze kterého je výrobek vytvořen pájením ohnuté prvky pole.
 • Chasing. Tento způsob zpracování se vyznačuje jednoduchostí, a jeho podstata spočívá v umístění obrobku na speciální nástroj, který má vliv na kladivo, čímž se mění tvar výrobku.

Existuje několik způsobů, které umožní výrobu pro tažení kovových výrobků. To může být vyvinut ručně nebo pomocí speciálních počítačových programů. Vzhledem k čerpání možné vědět předem, kolik materiál potřebný k vytvoření věci. V první řadě je nezbytné pro ty, kteří plánují, aby se velké kusy, jako jsou dveře, mříže. Mít hotový náčrt bude mistr bude srozumitelnější před zahájením stavebních prací, jak harmonicky to bude vypadat na místě zvoleném pro jeho umístění.

Pokud nemáte zkušenosti s výrobou těchto věcí s rukama, pak se doporučuje začít s tvorbou nejjednodušších předmětů z kovu. Taková kovová krabička, která může být nejen dekorativní prvek, ale také provést praktickou funkci může plnit.

Jako základ pro její přístup obvyklý cín. Chcete-li takové okno, je třeba připravit řadu nástrojů:

 • smirkový papír;
 • nůžky;
 • pravítko;
 • Pera a tužky;
 • Pevná základna, která se používá jako pracovní povrch;
 • Papír, který bude sloužit jako základ pro kreslení.

Začíná proces tvorby vlastních rukou krabičku čistit povrch plechovky s barvou, pro který použití smirkový papír. Je žádoucí provést operaci, kdy je banka ještě naplněna. V opačném případě provést takové školení bude mít nejvíce opatrně, protože v případě, že kov se deformuje, pak je nepravděpodobné, aby se krásný box.

Po tom, přistoupit k řezání bank: je nutné provést tak, aby prázdné obdélníkový otočil. Před tím je třeba odříznout dno, pak řez podél horní části. Během této operace se bude nezbytně nepravidelnosti na okrajích, což je žádoucí okamžitě přebrousit.

Dále by mělo být umístěno na tvrdém povrchu, kde je obraz aplikovaný již obsažené ve výkresu, s tužkou. Poté se začínají přímo k vytvoření vzoru. Budete mít žádná omezení při výběru dekorací boxů, ale je žádoucí, aby i nadále používat symetrické detaily. Chcete-li vytvořit vzorek Potřebujeme kuličkové pero, s nimiž budete moci tlačit hliník snadno. Dosažení účinku vyslovoval texturou možné, pokud řádky vzoru kontury strávíte více než jednou. Po dokončení výše uvedených kroků, budete potřebovat pouze sbírat krabici.

V přítomnosti svařovací techniky a manipulační dovednosti, můžete si vytvořit svůj vlastní rukou velmi krásné kovové sovu. Kromě toho budete mít připravte následující nástroje:

 • papíru;
 • tužka;
 • lepenka;
 • nůžky;
 • Tenké kovové;
 • bulharská;
 • kladivo;
 • dláto;
 • Svařovací techniky;
 • Podložky a matice;
 • Ocelové tyče nebo dráty.

Prvním krokem je vylíčit na papíře sovy náčrtku, po kterém on byl přenesený do kartonu. Takže si zjednodušit pro sebe řezat jednotlivé prvky. Chcete-li vytvořit sovy máme dělat oči, tělo, včetně peří, křídel a ocasu. Aby to bylo snazší snížit kovových dílů, můžete použít mlýnek.

Vytvoření cit pro sovy, ujistěte se, že mají více otvorů, ve kterých bude možné vložit šrouby byly provedeny. Na všech úrovních budete muset vytvořit řez, jehož prostřednictvím bude poskytnut účinek peří. K tomu je nutné použít dláto. Nohy mohou být provedeno ojničních částí k sobě pomocí svařování. Pro vytvoření zobák ohnutý kus kovu se používá. V přípravku je třeba přivařena ke konci montážní zobák a nohy. Když všechny prvky budou na svém místě, sova může dále ozdobit jejím ošetřením speciálním lakem.

Výroba mrazu není příliš dlouhá doba postupu, ale zároveň může poskytnout docela velkolepý obraz produktu, což je podobnost s starých mistrů produktu. V mnoha ohledech to přispívá k tin projev struktura, který vypadá jako krystaly. K výrobě námrazy, se doporučuje používat plechovky, protože jejich povrch má vrstvu cínu.

Wink čerpání takto: to by vyžadovalo jiskru přes které by se měly konat zatímco jednotlivé části kovu. Ohřev banku by mělo proběhnout v přesně vymezeném čase. Pokud si to přehánět, bude to vést k poškození výrobku. Hlavním účelem je třeba dosáhnout při žáru vrstvy cínu - dát projevovat.

Také, aby se ruce mrazivý vzor z kovu mohou být umístěny v předstihu, pokud cínu na povrchu ocelového plechu a potom ji tepla nebo taveniny.

Pro tento účel vhodné hořáku: díky stabilním plamenem, můžete snadno ohřívat požadovanou část listu. Jak lze vidět, stejně jako lesku se vyskytuje na zahřátí jako cín, který zmizí po několika sekundách. Pokusit zvládnout plechu takovým způsobem, aby jeho části byly zahřátého nerovnoměrně, protože jinak budete mít jednotný vzor. Čímž se získá původní vzhled obrobku, vytváří jedinečnou strukturu, postačuje zahřívat listu v rozích.

Když se získá požadovaný vzor, ​​je nutné drasticky snížit teplotu kovového plechu. Za tímto účelem se ponoří do studené vody a posypeme. Vytvoření vzor při pohledu na list tak jasné, jak je to možné, může být povrch dále zpracuje kyselinou chlorovodíkovou. je třeba připravit nástroj pro zabezpečení - hůl, k němuž se váže vatový tampon.

Někdy se po zahřátí nelze dosáhnout potřebného povolení. V tomto případě, jakmile jej odebrat pomocí smirkového papíru. Opakujte tento postup se nedoporučuje, protože jinak to povede k úplnému odstranění cínové vrstvy.

Pro účely dekorace a lze použít malovat vosk, který se zpracuje s určitými částmi kovové desky, po které jsou vytápěny. Pro zajištění odolnosti vůči vytvořeného vzoru může být banka, že se zpracuje speciálním lakem. Ještě lepší je, pokud jej aplikovat na barevném transparentním lakem, čímž vaše věc bude vypadat ještě více originální.

Způsob kování za studena lze také použít k vytvoření kovových výrobků v domácnosti. S touto technikou, můžete dělat věci s rukama nad hlavou, má neobvyklý tvar, to je provedeno pomocí lisu. S malou tloušťkou kovu není třeba ji zahřát, bude to pomůže, aby se zabránilo mnoho obtíží.

Nástroje pro kování za studena

I když tento způsob výroby je jednoduchá a na rozdíl od stavu techniky vytváření výrobků z horkého kovu, kování, ale zde vyžaduje určité nástroje:

 • Gnutik kterými ohýbá se obrobek se provádí pro dodání požadovaného tvaru;
 • Šnek, který je také používán pro deformaci plechu;
 • Speciální baterku, který se používá pro tkaní;
 • Vlna, která umožňuje vyrábět vlnité vzory;
 • Twister umožňuje kroucení mezi tyčemi, čímž lze získat šroubovité elementy.

Před výrobou kovových výrobků kováním nebrání vykreslit schéma skica nebo produkt.

Potom pomocí nástroje k dispozici, postupuje k výrobě složek přípravku a následně jsou vzájemně spojeny svařením.

Poslední etapa výroby kovových předmětů kováním za studena je eliminace kloubů, broušení a použití speciální nátěry.

Ověřili jsme nejčastější varianty kování za studena, ale to může být provedeno v poněkud odlišným způsobem - ve formě mincí. Chcete-li použít tuto metodu, není nutné kupovat Speciální sofistikované nástroje. Základem této techniky pracuje s obrobkem, na který se předem stanovený vzor vytvořen protlačování kovů. Poté, které budou připraveny náčrtu nebo obraz, je třeba snížit. Pak je třeba se postarat o přítomnosti místnosti ohýbat materiálu.

Potom se pryskyřice vrstva potažená deska, která je již šíří hotový obrobek. Od tohoto okamžiku začíná proces registrace přenesením vzoru na něm.

Vyzdobit váš domov, můžete nejen s moderními doplňky a krásné detaily, které jsou k dostání v obchodech. Pokud chcete, můžete si vytvořit svůj vlastní kovové věci, které vypadají dobře. Samozřejmě, že v případě neexistence dovedností při výrobě těchto výrobků není vyloučeno, že první box, nebo že jiná věc, která bude probíhat od svých rukou, nebude tak krásná, jak byste chtěli.

Nicméně, jak zdokonaluje své dovednosti, které budou moci lépe vyrovnat se všemi tohoto úkolu, a pak nebudete mít problém vytvářet složitější věci. To vám umožní, aby se váš koníček do docela výnosné zaměstnání. Po všech těch věcí, které byly provedeny s jejich vlastních rukou, jsou velmi ceněn.

kovové řemeslné výrobky

Výrobky z kovových drátů a vlastníma rukama

Výrobky z kovu fotografii práce vlastníma rukama

Prvními produkty - kovové řemesla Byly vyrobeny v dávných dobách zručnými řemeslníky. Postupně se umění kování se stal uměleckým dílem, a od 11. století, se stala nedílnou součástí architektonických staveb v Evropě. Dnes, kovové výrobky jsou drahé, ale mohou zdůraznit exkluzivitu exteriéru nebo interiéru bytu nebo venkovského domu. Zde jsou některé dílny, které mohou napomoci tomu, aby kovové řemesel s rukama nad hlavou.

 • papíru;
 • tužka;
 • lepenkové listy;
 • nůžky;
 • plechu tloušťky 1,5 mm;
 • bulharská;
 • dláto;
 • kladiva;
 • svařovací stroj;
 • rez chemická rozpouštědla;
 • 2 podložky a 2 šrouby pod nimi;
 • větvička 6-8 mm.

Začal vyrábět ruční práce z kovu - sovy

1) tužky na tažný sova list papíru.

2) Rozdělení vizuálně sovu na jednotlivé prvky a přenos lepenky list ně v plné velikosti sov. Nůžky řezané vzory.

3) Nyní, čímž šablonu z lepenky do plechu, jejich přenos a opatrně vystřihnout každý detail bulharských sov.

4) V části, která je očima sovy, aby otvory pro šrouby. Nemají pomocí dláta a kladiva.

5) Nyní jsou všechny údaje o sovích peří dělat. K tomu, vezmeme dláto a vertikutaci.

6) Nohy jsou snadno udělat z tyče. Odříznut od tyče na požadované spojek kusy a svařit dohromady tak, aby se získal nohu. Stejně tak my druhý.

7) plechové kusy, aby zobáku.

8) Vložte šrouby s podložkami v otvory pro oči a svařuje je na zadní boční části.

9) Nyní můžete připojit částí do celku. K tomu, pečlivě svařuje každý z nich k sobě ve správném pořadí od zadní části sovy. Potom by hotových svarů sova zobák a nohy.

10) Nyní se chemická rozpouštědla se čistí sovy od rzi. Postupujte podle pokynů na rozpouštědle. Pokud není k dispozici vhodné rozpouštědlo, aby se doma roztokem jedlé sody a vody. Musí být hustota snadno rozmazal po povrchu. Vyčistěte sovu pomocí starého zubního kartáčku, poté opláchněte všechno dobře. Veškeré práce s rozpouštědlem doporučuje nosit rukavice.

11) Pokud je proces čištění dokončen, celý kryt sova speciální lak. To je možné zakoupit ve speciálním obchodě.

Kovový artefakt sova ready. Bude to tvůrčí dar poskytnutý s láskou a dovedností, a vzpomínky na průvodci budou milovat navždy.

Kovová krysa zaseknout vlastníma rukama

Číselné údaje z původního vzhledu kovu v posteli nebo na zahradě u svého domu, takže se náš krok za krokem můžete snadno vytvořit Kovová krysa nebo nějaké jiné zvíře.

 • bulharská;
 • vrtačka s vrtákem na kov;
 • Kovové nůžky;
 • elektrické svařování;
 • kruh striptérky na mlýnky;
 • 4,6,10,12 tyče průměru 14 mm;
 • 2 mm plechu;
 • drát;
 • kovová koule ložisko 3 kusy.

Krok za krokem průvodce třídy řemesla kovu: krysa

1) Vezměte dva kusy kovové trubky (Tato krysa má výšku 50 cm). Z jedné z nich dělá jeho hlava řez napříč průměrem stejných segmentů a získat prázdný, jako na fotce. A pak svařovány pomocí mlýnku s kruhem pro čištění, vyčistíme tuto část. Máme čištění těla a také tímto způsobem. Dodržet proporce: hlavu nad tělem. Svařované hlavu k tělu.

2) Na plechu tloušťky 2 mm převodu kovu náčrty uši a tlapky krys a řezu. Polotovary tlapky vypnutí nálevky. Spařit je a my čištění svarů. Potom, elektrické svařování svařuje každou nohu k tělu a pak vyčistit svary. Uši jsou přivařeny na hlavě a nezapomeňte také vyčistit švy.

3) Nyní z větviček dělat krysa stop štětce. Pro horní tyč spojky je svařena do 4 mm do 10 mm a 6 mm na spodní části nohou a je svařena do 12 mm. Vložena do díry a krátery opaření svařování.

4) ocas z výroby tyče 14 milimetrů a je přivařen k tělu.

5) Přejděte k ústí hlavně krysy. První šroubování dvě díry v hlavě oči. Musí být menší než kuličky ložiska. Nyní utopí tyto kuličky do otvorů a svarů opatrně a jemně. Svařované elektrickým zbývající koule na pozici nosu. Otvory pro vousů drátu a vložit.

6) Tak jsme vyčistit všechnu tu krysu pomocí mlýnku.

7) Poté se celý krysí jak podélné svary blízko u sebe. S tímto přelomu imitace vlny. Nyní opět můžeme vyčistit všechna řemesla pomocí mlýnku na požadovanou jednotku. Je třeba zbavit produkt měřítku, strusky a přidat lesk.

8) V závěru práce dát na krysí speciálním lakem kovu může být bezbarvý, ale může být nějaký účinek. Je to podle svého uvážení. Krysa na fotografii je pokryt lakem se saténovým efektem.

Nyní musíme zjistit, kam umístit ji nebo kdo předloží takový krásný dárek vyrobený vlastníma rukama.

Kovový růže s rukama

růže - je jedinečný květ, krása, která by chtěla udržet co nejdéle. Metal Rose To potěší vás v příštích letech a zdobí klasický interiér ložnice.

Materiály a nástroje:

 • tisy;
 • plechu 0,5 mm;
 • Kovové nůžky;
 • ocelový drát 6 mm;
 • brousek;
 • kleště;
 • kladiva;
 • bulharská;
 • barvy na kov;
 • svářečka.

Master class metal růže

1) Při práci dodržujte bezpečnostní pokyny, použijte rukavice a masku pro svařování.

2) Řez plechu s speciální nůžky bud plátky a dvojici listů pro růže. Okvětní lístky jsou řezány v pořadí od nejmenších větší, v rozmezí od 15 mm do 80 mm, a skončí se. Cut potřebovat asi třicet lístků, pak bud je hustá a plná.

3) Potom, každý petal hrany uhladí mlýnským kamenem.

4) Ze zbývající plechových odpad snížit trojúhelníky - stávají se špičatý růže. jejich velikost nesmí být menší než 10 mm.

5) Z ocelových drátů dělat polotovaru stopku. Naším úkolem je zbavit se své hladké stavu. Chcete-li to provést, můžeme použít kladivem ohýbat to trochu a vypadal jako opravdový kmenových růží.

6) Vytvoření bud. První dva z nejmenších okvětní lístek tisah muset štípnout do a přeložte na polovinu. Další osm lístků začnou tvořit oblouk s ohledem na středu zárodku, ale být jisti, že zachytit každý detail svařování, a pak jsme čistí.

7) všechny z těchto forem lístky také v oblouku, ale ohýbání zpět na kartu nejvyšší. Tento postup se provádí s kladivem. A stejným způsobem jako předchozí lístků svárů a jsme opět čistá.

8) Nyní se již sklizené kmenové svarů hroty. Pak jsme vyčistit jim bulharský.

9) Listy růže. Je nutné pro upnutí a uvolnění listů tisah, aby se pruh. Potom se složil ostří pomocí kleští. Nyní svařování upevněte listy na stopce, a vyčistíme Místem švy.

10) jsou přivařeny poupě jejího stonku úhledně zastřižené jako klouby a pokrývají celý růže malovat na kov.

Podívejte se na video: Rose z kovu

Krásná květina, která v sobě spojuje krásu něhy a tuhosti kovu připravený. Originál a proto namáhavé dárek potěší ženský vzhled pro nadcházející roky.

Výrobky z kovu: Panel - Fish

panel - dekorativní prostředek, který se používá pro krásu a pohodlí v domě. To může být vyřezávané nebo keramické směsi, basreliéfe nebo štuk. Architektura budovy je společné desky z dlaždic různých barev, nebo v nástěnné umění. Navrhujeme, aby se řemesla z kovu: malbu kovový rám s rukama.

 • silný drát;
 • tenký drát;
 • korálky, spousta korálků;
 • deset kuličky;
 • papíru;
 • tužka;
 • nůžky, který může snížit drát.

Řízení pro výrobu artefaktů z kovového drátu ryb

1) První věc, kterou musíte udělat - je nakreslit náčrtek ryb, která bude zaujímat ústřední místo v panelu.

2) Podle náčrtu začít dělat rybí klece tlustého drátu. V tomto případě proveďte zaokrouhlování, jako na fotce. V odstavci 5, budete rozumět tomu, co oni jsou.

3) Ze stejných drátových propojek tomu, že struktura zvýšení tuhosti.

4) tenký drát je potřeba pro upevnění kostru.

5) Nyní začneme plnit ryby s korálky a korálky. K tomu, upevnit tenký drát k rámu a zaokrouhlí na začátku strunového výpletu korálky na něm. Takže všechny rybí cop obruby, s vodičem pro připojení korálky. Vypadat esteticky produkt, to na zadní straně ryb. Korálky pomůže zdůraznit velké váhy ryb a jeden korálek budou použity na výrobu oka. Barva řemesla budoucnost závisí na kuličkách, tak sní, neboj se.

Hotové ryby mohou být zavěšeny na zdi v dětském pokoji či chodbě. Bude to nejen zdobí interiér, ale také krásný dárek pro rybáře. Doporučuje se udělat pár ryb na zeď by mohla vytvořit celý mořský složení.

Podívejte se na video: Kovové řemeslné výrobky

Kovové řemesla rodiče mohou dělat jako rodina, protože je nutné dodržovat bezpečnostní opatření při práci s svářečkou. Pokud nemáte nějaké speciální dovednosti pro práci s kovem, může řemesla z drátu nebo plechovka, která se bude také zabývat výhradně. Tím končí náš článek o rozdělení kovu s rukama nad více než řemesel, viz webové stránky.

Kovové výrobky s rukama: funkce, typy a výkresy

V moderních podmínkách, kdy je trh plný produkty masové výroby, rostoucí poptávka začít používat rukodělné výrobky. Ve městech se začínají objevovat specializovaná oddělení i celých obchody nebo salónky, kde si můžete koupit exkluzivní zboží ze strany mistrů. Chcete-li dát někomu dárek, bude tou nejlepší volbou být z kovu, vyrobený vlastníma rukama, i když existuje mnoho dalších dárků v ruce dělal stylu.

Technika může být tak rozmanité, že sortiment výrobků je úžasné, a to i zkušený člověk. Nejčastěji tyto suvenýry koupil pro vnitřní výzdobu nebo jako dárek. Můžete si koupit nebo objednat následující věci:

 • fotorámečky;
 • předměty a potřeby pro domácnost;
 • hodiny;
 • kusy oděvů;
 • šperky.

Tyto výrobky mohou být vyrobeny v těchto technik:

To vše záleží na fantazii a technickým vybavením a dovednosti autorů. Mezi zákazníky s vysokými finančními možnostmi jsou velmi populární umělecké předměty vyrobené z kovu.

Položky v technice umění odlévání a kování, který se používá pro povrchové prvky v různých oblastech designu:

 • architektura;
 • nábytek;
 • plastika;
 • římsy;
 • Zábradlí schodiště;
 • krby, kamna, grily;
 • šperky a klenoty.

Dekorační předměty vyrobené z kovu účinně doplnit jakýkoli interiér, což je určitý elegantní a luxusní styl.

Chcete se dozvědět, jak provádět a kovodělných výrobků s jejich vlastních rukou? Fotografie objektů fascinují krásu. Všechny věci vypadají velmi elegantně, a co je nejdůležitější - udržet teplo rukou autora. To je důvod, proč existuje takové výrobky jsou dost drahé. Opravdoví znalci stylu jsou ochotni dobře zaplatit za exkluzivní.

Můžete provádět celou řadu kovových výrobků s jejich vlastních rukou. Pro zpracování tohoto materiálu za použití takových technik:

 • kování;
 • ražení;
 • řezání;
 • ohýbání;
 • difovka;
 • honí;
 • tenčí.

Položky, které mohou být vyrobeny pomocí těchto metod jsou velmi různorodé. Masters dělat:

 • náramky;
 • náušnice;
 • kruh;
 • suspenze;
 • pás;
 • skříňky;
 • květiny;
 • ozdobné vázy;
 • dekorace pro interiér;
 • Elegantní misky na ovoce nebo sladkosti.

Běžet z kovu s rukama poměrně snadno. Hlavní věc - znát fáze procesu a mají potřebné vybavení. Pro výrobu složitých věcí, vyžadují časově náročné a drahé zařízení, a některé upomínkové předměty mohou být vyrobeny z téměř cokoliv. To vše záleží na tom, co budete dělat. Zvolíte-li umělecké zpracování kovů, jak sféry podnikatelské činnosti, pak je třeba být trpělivý a uvědomit si, že potřebujeme nějaké finanční investice. Pro výrobu jednoduchých, ale originální dárky pro přátele, příbuzní a přátelé potřebují pouze touha a vytrvalost.

Můžete také být schopen vytvořit a kovodělných výrobků s jejich vlastních rukou. Fotografie kreseb a procesních kroků vám pomůže v tomto. Provedení uměleckých děl zahrnuje kroky formování, tvarování a konečná. Dělat věci, jak již bylo řečeno, existuje celá řada způsobů.

 • Litím rozumí odlévání ve formě roztavené slitiny.
 • Kování je plastový zpracování materiálu kladivo, tlak a ohyb, kroucení, řezání.
 • Wood ohýbání - jednoduchou formu předchozí verze, běh nýtování nebo svařování částí výrobku.
 • Difovka - zpracování metodou tenkého, ne více než 2 mm plechu údery kladiva, kterým se získá požadovanou konfiguraci.
 • Lisování a obrábění připravit jednotlivé prvky, vytváření otvorů.
 • Obrouček je vyrobena z kroucené nebo hladké, někdy zploštělé mědi, stříbra, zlata vzácné drátu. Zakřivené vzory pájky.
 • Při ražení reliéfní vzor se získá za použití speciálních nástrojů nebo zhasne, která je uspořádána mezi kladivem a obrobkem.

Výkresy kovových výrobků může být provedeno ručně nebo ve speciálních programů v počítači. Trojrozměrný modeling umožňuje, aby nejen obvyklý kresbu, ale postavit trojrozměrný model budoucího výrobku. To dává možnost vidět vzhled věcí, včetně i ve vnitrozemí, dlouho předtím, než jeho skutečné podobě. V tomto případě je možné nastavit parametry produktu bez materiálových nákladů na její opětovné výroby.

Jak vyrobit krabičku hliníkových plechovek

Nejzákladnější věc, kovu může provádět dokonce i školák. Hlavní věc - to nepotřebuje prakticky nic, ale čas, tvrdá práce, fantazie a touha vytvořit. Udělat krásný box může být z obvyklých bank sody.

Suroviny pro výrobu, můžeme říci, ležící pod nohama na ulici. Také budete potřebovat následující položky:

 • brusný papír (papír);
 • ostré nůžky;
 • linka;
 • tužka;
 • kuličkové pero;
 • pevná základna formátu nepřesahujícím A4 (v závislosti na velikosti krabice);
 • list papíru na obvodu.

V první fázi se odstraní z plechovky použití brusného papíru. Je lepší to udělat s uzavřených nádobách, protože jeho stěny zůstávají pružná pod vlivem obsahu. Tento proces bude rychlejší a vy ne zkazit kovu. Používáte-li prázdný, dělat všechno opatrně, aby nedošlo k rozdrcení plechovky.

V dalším kroku obrobku získat tenké hliníkové s velikostí skenování budoucího boxu.

Za tímto účelem banka je řez.Odstraněné ostré a zubaté okraje.

Dalším krokem je označení hrany a boky výrobku.

Tenký plech se umístí na pevný základ.

Obvodové boxy můžete kreslit přímo na plechu.

Kruh může být vytvořen předem na náhledy papíře.

Když je krabice je připraveno ke skenování, přejít přímo k postřiku. To se provádí s kuličkovým perem nebo ostrým tužkou. Je třeba poznamenat, že je nutné sledovat vzor několikrát na obou stranách. To dá velkou dekorativní a konvexita vzor.

Potom se polotovar se shromažďuje v produktu. Získal jednoduše a efektivně.

Jste schopni, aby se ujistil, že běh kovových výrobků plechu je velmi snadné. Můžete také moci vyzkoušet v tomto směru. K výrobě tímto způsobem mohou nejen krabice, a vše, co přijde na mysl.

Jak se obrátit zálibu v malé firmy

Provedením těchto exkluzivních dárků může být také lukrativní. Můžete prodávat řemeslné výrobky prostřednictvím reklamy nebo doporučení přátel. Pokud je vaše město má salon, který bere suvenýry, můžete je tam vzít. Docela ziskové dnes vytvářet produkty vyrobené z kovu s jejich rukama. Jejich prodej je možné nastavit pro mnoho specializovaných pracovišť. Tyto internetové stránky snadno najít. Funguje to dobře „fair mistry“, ale můžete použít i jiné služby.

Jak prodat své řemesla přes internet

Rozhodnete-li se rozhodnout pro on-line obchodování, vzít v úvahu, že princip fungování všech prodejnách stále stejné:

 1. Jste přihlášeni jako průvodce, který prodává položky.
 2. Vyplníte profil.
 3. Vystavovat své práce.
 4. Dohodnout s odběratelem.
 5. Zaplatí za zboží.
 6. Uděláte doručení.

Tam může být nastaven jako hotové předměty a přijímat rozkazy. Je velmi důležité zvolit správnou kategorii produktů přijít s popisem, zvolit kvalitu obrazu. Ujistěte se, že udělat fotku titulek a určit, že provádíte a kovodělných výrobků s jejich vlastních rukou. Na prodej trvat exkluzivní předměty, které mohou být snadno zaslané kurýrem nebo poštou na adresu zákazníka. Věci by neměly obsahovat velmi tenké nebo křehké předměty, které by se mohly zlomit během přepravy. Jsou-li k dispozici takové části, budete muset poskytnout kvalitní obal zákazník výrobek přišel ve své původní podobě. Koneckonců, každá chyba se může výrazně ovlivnit vaše image. Zkuste provést všechny ozdobné předměty z kovu a v čase. Dobré hodnocení zákazníků hrají důležitou roli v této oblasti. Takže jste se váš oblíbený koníček do zdroj příjmů.

Takže, jak jste pochopili, že je snadné provést a kovodělných výrobků s jejich vlastních rukou. Tento druh přípravy bude nádherný volba hobby. Také vaši přátelé a rodina budou hrdí majitelé exkluzivních dárků. Kromě toho, v balení pro prodej modelů můžete vytvořit sami dobrý obraz velitele a budou moci profitovat.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 77 = 86