Yak cat maljuvaty

Yak cat maljuvaty

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak nakreslit kočku a kotě.

Jak nakreslit kočku po etapách a kotě

Dobrý den, milí čtenáři „hřiště“!

Budeme i nadále vydávat sbírky série postupných lekce kreslení. Všechny naše zprávy jsou k dispozici zde.

Tématem této kolekce: Jak nakreslit kočku a kotě. Připravili jsme pro Vás 24 varianty čerpání roztomilé zvířátko a jedno video.

Bude to v podstatě jen kreslených postaviček a vtipné koťata, které můžete ozdobit blahopřání k narozeninám nebo nakreslit obrázek na soutěži ve školce nebo ve škole. Existuje několik realistické kreslení koček.

Nakreslit kočku po etapách nebylo tak těžké, i když v některých verzích bude muset tvrdě pracovat. V každém případě, tam jsou možnosti při sestavování různých úrovních obtížnosti, můžete spustit jednoduchý a pak postupně přejít na složitější.

Popsat, jak vyvodit jeden nebo další etapu, myslím, že to není nutné - vše je zcela jasný. Vše do tabulky.

Pro zvětšení klikněte na obrázek a začít malovat.

Jak nakreslit kočku

A teď se snaží čerpat koťata

Koťata (možnost 2)

Draw koťata (varianta 3)

Video lekce na téma „Jak nakreslit kočku a kotě“

Víc, připravili jsme pro vás výběr video lekce. To je vhodnější, aby se výuka ve formátu obrazu může být opakován pro umělce a naučit se malovat kočky a koťata.

 • Jak nakreslit kočku v několika fázích pro děti

Pokud máte chvilku času, napište do komentářů, pokud jste pomáhal tyto pokyny postupné kreslení. Věděli jste nakreslit svůj oblíbený kočku?

Remíza online! S aplikací Flavion můžete kreslit přímo na našich webových stránkách! V článku „Draw on-line pro děti“ stručného popisu programu.

Pokud vaše dítě má schopnost čerpat, je touha se učit malovat krásně a správně, doporučuji si přečíst článek „Jak naučit své dítě čerpat,“ který popisuje, jak k tomu učení, aby pochopili výhody a nevýhody jednotlivých metod a odkaz na free video tutoriály.

Uvidíme se na našich stránkách!

Můžete získat nové články a fázi čerpání instrukce do vaší schránky.

Další zajímavé články z této sekce

Jak nakreslit kočku a kotě. - 28 Komentáře

Skvělé! Ujistěte se, že k tomu.

Podléhá přímo na mých webových stránkách http: //koshkomaniya.rf as narisovt kočka!

děkuji lekce! ssylochku nutně sdílet

Báječný kreslení lekce! U tříd s dítětem jen to, co budete potřebovat! Zábava, zábavný a velmi užitečné!

ahah Video class

Co je obsaženo v VIDEO všeho dění? Jen jsem tam napsáno, že toto video s omezeným přístupem. Řekni prosím.

Nevíme, že - že.

Pravděpodobně videa vlastník omezený přístup k videonahrávce uveřejněné ... Takže druhý, ještě zábavnější

je to super. Pracoval jsem ven! 11. 111: 1!

Víte, děti Vanya Anya, Natasha, atd. Vím, že sám sebe, jak k tomu kotě a kata.

Uh ... Myslím versa, jak si myslíte.

Proč video nefunguje? Země.

Už to fungovalo ...

Pohodě webové stránky! Rosa naučila malovat! Tato růže. Prostě skvělá.

Dobrý den, jsem Christine Me 9 vaše stránky bych chtěl připojit záložku včera četl článek jako narisavat poníka a nakreslil plakát matky ponyash, vždycky jsem se chtěl naučit kreslit a tady všechno bylo perfektní děkuji za vytvoření této nádherné místo!

Jsme velmi rádi, že přijímat takové názory, což znamená, že pracujeme nepřijdou vniveč.

Hodně štěstí v pracích!

A já opravdu nravitsa kotě chci se vás zeptat, co tokoe kreativitu a to může vyjádřit Pismo?

Dobrý den, jmenuji se Pauline No, vy už víte, mé jméno, a proč Malenko koťata je obtížné vyvozovat?

Polina, je obtížné teprve na začátku. A pak, když to zkusit znovu a znovu, to dopadne lépe a lépe.

A podívejte se risuem sami- site hodně mistrovských kurzů, a co je nejdůležitější, velmi snadná a rychlá vyvozovat zvířátka a dělat spoustu různých zábavné věci! Přesto doporučuji podívat se na místě uvlechenki.word.press.com

YOU Co se Pauline

Líbilo se mi, k tomu dvě koťata.

Třída. Mám všechno vyšlo.

Přidat komentář zrušení odpovědi

 • Děti a sport (10)
 • Dětské hry a aktivity (25)
 • Máte-li dvojčata (6)
 • Zdraví dětí (19)
 • Jak si vybrat ...? (21)
 • Jak k tomu ...? (23)
 • Kaleidoskop (13)
 • Zbytek s dětmi (43)
 • Dárky pro děti (7)
 • Vzdělávací karikatury a video (7)
 • Řekněte dětem, (4)
 • Školka a škola (9)

Získejte nové články o e-mailu

Materiály na stránkách jsou chráněny autorským zákonem. Kopírování a umístění textu a obrázků na dalších místech je zakázáno.

Jak se naučit nakreslit kočku

Kocour v botách z oblíbeného pohádky nebo oblíbenou kočku často stávají znaky v dětských kreseb. Navíc, tyto obrázky nakreslené tužkou nebo barvy, může být dobrým ozdobou dětského pokoje. Aby však bylo možné náležitě nakreslit kočku, dejte nám nejprve naučit kreslit krok za krokem zde tento kočičí tužkou. Pokud se vám tento údaj kočku, můžete se pokusit nakreslit svou oblíbenou kočku nebo kotě.

1. Začněme s jednoduchými kočka kreslení obrysů

Aby bylo možné přesně nakreslit kočku, je lepší naučit se to v několika fázích, takže první kroky jednoduché obrysy. Začít kreslit s čerpáním kruh na hlavu a přidat těsně pod jiným kruhem pro tělo, je to trochu větší. Potom nakreslete další kruh v dolní části obrázku. Tak to bylo okamžitě jasné, že to je kresba kočka, je třeba k tomu dvě linie přední tlapky.

2. Nakreslete obrys tlapky a uši

Takže se nemusíte „ztratit“ v tomto kroku, kreslit první obrysy nohou, a poté i uši. Je to jednoduché, a teď vidíte, že máte jen kreslit linie zad a můžeme říci, že kočka vzor „zobrazit“.

Zahájit tento krok výkres s kresbou hlavy. Nakreslit malý kruh pro kočičí tváře a sahají vrstevnici, který jej do zadní tlapky. Nyní stačí nakreslit obrysy předníma nohama a přejít k dalšímu kroku.

Tento krok je jednoduchý, ale vyžaduje pozornost jako vždy. Začněte s tím, že jemně odstraní všechny zbytečné linku. Nyní budete mít jen čerpat v podrobnosti kočičí tlamy. Kreslit spodní záchvat, a dvě symetrické oblouku oko. A také nakreslit obrys zevnitř tváře ústa a nos, může být ve tvaru písmene „X“.

Nyní, když máte téměř hotovo nakreslit kočku, přidat několik dalších detailů. Není to obtížné stanovit další dvě „oblouk“ pro oči, teprve nyní v zrcadlovém obraze. Žáci kočky zužovat jako štěrbiny, a pouze tehdy, když se setmí, „zářezy“ jsou odhaleny. To je důvod, proč se kočka může snadno rozlišit objekty ve tmě. Od oka nakreslete dvě linie nosu, a bude čerpat jen drápy na nohou. Mimochodem, víte, kolik drápy na předních tlapek kočky? Ne, ne pět, ale čtyři. Ale na zadní noze pět.

Začínají vždy čerpat z toho, co si myslíte, že je snazší dělat. Pravděpodobně kreslit uši poměrně snadno, jen dvě linky jsou kresleny a uši. Co jiného je snadné nakreslit kočku? Samozřejmě, že kočka kníry, tu a kreslit. Nejobtížněji kreslit oko, nemusí být zaměněny s velikostí, ujistěte se, že jsou na stejné lince a to samé. Kromě toho je třeba, aby si „oslnění“ v očích, to bylo jako kočka, ale toto je poslední krok, když se malovat kočku.

6. Jak nakreslit kočku tužkou

Nyní, když jste úplně hotový nakreslit kočku, přidat níže některých stínu. Stíny dát objem obrazu a typ kočky bude realističtější a atraktivní. Chcete-li kočka není na obrázku vypadal osaměle, můžete přiblížit na několik témat, jako je „dát“ je na parapetu.

7. Obrázek kočka umístěn na grafický tablet

Tento obrázek jsem se na grafický tablet, ale kočka obrátil neurčité barvy, ale je to kočka a žije v mém domě. Můžete to udělat zbarvení kočku, která barva, co se vám nejvíce líbí, nebo prostě zakrývají obraz pouze jednoduchý měkký tužka.

Jak nakreslit kočku po etapách

Máte-li doma kočku, víte, že vypadá jinak než kočka kočka. To je méně než kočičí tlamy ve svém malém, a není tak arogantní vzhled. Zhruba, jak je v tomto snímku, které bylo přijato na grafický tablet.

Naučte se kreslit Tiger

Tigers patří do rodiny kočky, či spíše kočku, a před ním se snaží čerpat nakreslit kočku. Kočka je stejný typ těla, a dokonce i chůzi je velmi podobný tygří milosti. A někdy vousatý kočka čenich, stejně jako tygr, se stejným dravých a pohrdavým pohledem.

Kreslit Leo etapy

Leo - je jedním z největších predátorů v rodině koček. To není snadné kreslit, i kdyby jen proto, že jsme jen zřídka vidět lva a kočku, i když jako lev, ale stále není lev. lev obraz s prvním kreslení lekci a nemůže fungovat, podívejte se pak na začátku obrátit vaši kočku a její první. Pak se vám bude snáze provádět kreslení lva.

Jak k tomu králík

V této lekci se naučíme kreslit králíka. V některých ohledech se také vypadá jako kočka, i když samozřejmě mnoho rozdílů. Ale pokud se vám podařilo postupně správně nakreslit kočku, pak kreslit králíka, budete již jednodušší.

Jak k tomu kotě

Kitten těžší čerpat než dospělou kočku jako kotě nemůže být nucen sedět bez hnutí ani na minutu. Proto, aby se nakreslit obrázek koťat „s přírodou“ jsou vzácné. Jediný způsob, jak nakreslit kočku a kočka taky, jen spí.

nové lekce

 • Kresby pro děti

  slavní lidé

 • kresba technika

 • kreslení zvířat

 • kresba květiny

 • zajímavosti

 • zbarvení

 • kresby tužkou

 • čísla paint

 • nakreslit koťátka

  Někdo, kdo má rád malovat květiny, některé domy, zatímco jiní věnovat své tvůrčí impulsy portrétů rodinných příslušníků či přátel. Jak se o roztomilé načechraný kotě? Dokážete si představit, jak rád, bude vaše matka nebo sestra, když na dovolené na 8. března Dal jsi jim pohlednice s obrázkem Krásná Kitty. Ale musíte nejprve naučit kreslit. Jako vždy si schéma služby.

  Já ti nevím, ale pro mě to kočka se podobá situaci karikatury, když stará babička kočka obrátí šálku kysané smetany, který je pak správně jíst. A teď takové nevinné oči při pohledu na svou milenku.

  Jak nakreslit kočka s koťata

  A to je pro dospělé kočky s jeho koťátko. Díváte se na ně - a otepluje na srdci. A představte si, co je to radost malovat ?? přátelský kočičí rodinu.

  Sladká, dobrá kočička. Dívám se na to - a vzpomenout na přesvědčení, že se kočka cítí, když jeho pán je nemocný nebo smutný. Potom kočka je jistě přijde k němu, a leží vedle nebo na místo, které bolí, a budou jemně vrnět.

  Jak k tomu hravé kotě

  Hravé kotě. S ním tak příjemné hrát. Je jako klubko načechraný příze, válcované ze strany na stranu. Takový kotě jako dárek - záruka spokojenosti a vděčnosti.

  Tyto dva systémy jsou složité, protože těsnění, malované na nich vypadají velmi věrohodně. Ale vaše tvrdá práce, trochu úsilí a trpělivost - a výsledkem je to, co potřebujeme.

  Režim kreslení smutný Kote

  Každý ví, že kočka - je to docela mazaný stvoření. Schéma je znázorněno, že je zcela jasně viditelná. Není hitryuschy tuto kočku, není hladil ji na svého pána, aby si další dávku mléka?

  Jak k tomu škodlivý kočka

  Tato kočka je moc ve spěchu. Možná, že její někdo zavolá, on nebo někdo setkal. Zkuste si nakreslit. Můžete přidat něco vlastního. Tvořivost nezná hranic.

  Všimli jste si někdy, jak kočky prokázat svou ostražitost nebo agrese? Samozřejmě, je to docela mírumilovné tvory, ale někdy se ukázat svůj charakter. To je zřejmé z následujícího schématu:.

  Výkres těsnění pomocí geometrických tvarů

  Někdy chcete nakreslit koťátko dvě minuty, pak je důležité, uvěřitelné a originální umělecké techniky. Tady, podívejte se na tento geometrický pohledný!

  Jak k tomu vtipné Murchik

  A tady - super rychlý způsob, jak čerpat vtipné kočka! Jedna, dva - a veselý Murchik zvedne náladu na celý den!

  Chcete něco zajímavějšího a těžší? Pak vidět, jak k tomu kočka barvy!

  Přihlaste se do zanechat komentář

  © 2010-2018, «Pustunchyk“. Národní informační a zábavní

  dětský portál. Pro vývoj, vzdělávání a volný čas dítěte.

  Použití materiálu portál „Pustunchyk“ je povoleno pouze

  s předchozím souhlasem vydavatele a s aktivním odkazem

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =