Yak maljuvaty Kvity

Yak maljuvaty Kvity

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak kreslit květiny? Jak se naučit malovat květiny?

Květiny - jeden z nejvíce fascinujících tvorů Stvořitele. Květiny lze čerpat různými způsoby, můžete si vybrat ten, který je nejvíce podle vašich představ.

Za prvé, budu vám nabídnout lekci o kreslení barevné tužky. Velmi snadno zvládnout i dítě:

Nyní se podívejme na to, jak nakreslit květinu kvaš. Tato lekce je příliš jednoduché, ale také velmi krásné:

Zkuste si nakreslit této lekci akvarelové tužky květinové apple větev. Chcete-li získat jasný obraz a realistické, při kreslení, aby každá vrstva důkladně vyschnout, pomalu aplikovat další vrstvu akvarelů nebo tahy akvarel tužka:

Přeji vám úspěch!

Zde můžete čerpat kytici.

Za prvé, nakreslit obrys kytice skládající se z listů a poupat.

V další fázi čerpat jádro a pestík každého kytice, přidáním jednoho bud kruh kruh menší.

Poté přidejte kytici tulipánů květin.

Přidejte přesnější podobu naší předchozí obrysů poupat. Završují obrysy, obrys každé akcie v okvětních a přidejte kytici tulipánů květiny (mají tři špičaté plátky), lehce zvednout tulipánů květiny na kytici.

Dekorace se stuhou kytice, kreslení dvě rovnoběžné zakřivené kolem stonků listů.

Zbývá jen kreslit tužkou a malovat listy květin.

Možná, že výsledek bude záviset na tom, jaký druh květin chcete kreslit, a jak odborné jste kreslení v principu.

Je možné schematicky znázorňují růže nebo daisy.

Začnou čerpat vždy nejdůležitější částí, a potom čerpá pouze malou část květu.

Samozřejmě, že je důležité vzít v úvahu charakteristiky každé květiny pro stejné sedmikrásky - je počet lístků a správné kulatý tvar, růže - Multi bud.

Vždy je třeba začít s jednoduchou, později přešel do složitějších technik.

Čerpat celou řadu květin není těžké, i když nejsou nijak zvlášť umělecké nadání svítí. Nejdůležitější věc, kterou při přípravě barev - sledovat všechny fáze, z obrazu tipy. Při kreslení v různých barvách, je důležité věnovat pozornost na tyto nuance:

 • kolik plátky květiny;
 • a to jak na stonku květiny uspořádány samy;
 • jaký tvar jsou listy květu.

Na níže uvedeném obrázku výkresu fázových diagramů chrpy.

Postupné kreslení tulipán diagram:

Postupné tažení narcis:

Ve světě mnoha barvách a vypadají jinak. Z tohoto důvodu, můžete kreslit spojující představivost a květ, který by měl ztvárnit planetu tam. Efektní barva je také velmi příjemná a rozvíjet kreativní myšlení.

Může být při pohledu na květinu se snaží čerpat postupně dosáhne maximální podobnost. No, velmi odlišné malířská technika.

Teď plný různých programů a videa s krok za krokem mistrovských kurzů, můžete si vybrat některý z nich v závislosti na jejich profesionalitu. A dokonce můžete vymyslet a vytvořit si vlastní jedinečnou květinu.

zde Několik schémat postupné čerpání barev, kde se poprvé nakreslil pupen a stopku, pak jsou kresleny lístky a listy:

Zde je další rychlý video o tom, jak kreslit květinový narozeniny pozdrav Vkontakte. Pravda vlastník videa nakreslit květinu má tabletu. Udělat to samé s myší bude obtížnější.

To vše závisí na tom, jaký druh květin chcete malovat. Zde jsou některé jednoduché barevné schéma barev.

Díky tomuto systému bude schopen zvládnout a dítětem:

Zde je hlavní věc - sledovat krok za krokem diagramy a uspět.

Nakreslit květiny krok za krokem není tak těžké, hlavní věc, že ​​to bylo možné vidět, kde princip, zde například několik možností čerpání nějaké květiny, tulipán, pampeliška, květiny a slunečnice.

Navzdory kreslit, pastelky nebo barev. kvaš nebo akvarel. Je-li barva je lepší, aby se kytici dát do vázy před vámi a začít kreslit. První, aby se zabránilo detaily, obrys náčrt, pak vypracovat detaily. Existují pouze dva způsoby, jak se učit risovati musejí být kombinovány: čerpat z přírody, a zkopírujte dobrou práci jiných autorů. a prorabatyaa a myšlení prostřednictvím každém kroku, aby pochopili, jak to autor čerpal, aby se výkres, jak to bylo jejich vlastní.

Jak nakreslit květinu

Jak nakreslit květinu ve fázích

Dobrý den, milí čtenáři tohoto webu

Že jeho článek by rád věnoval motivu barvy kreslení. Kvete často čerpají děti pohlednice pro maminky, babičky, sestronok a bratříčky. Myslím, že děti předškolního a mladšího školního věku.

Často se stává, že dítě nemůže správně nakreslit sám nebo že květinu, že nemůže, že je rozrušený a se obrátí k jeho rodiče o pomoc. Jak pomoci vašemu dítěti k tomu, například růže, kdyby nevěděl, jak na to? Obvykle jsem ve velmi obtížné situaci, kdy mi moje dítě požádá, aby mu ukázal, jak k tomu nic, protože k tomu nemám žádné zvláštní schopnosti. A začíná „vymuchivanie“ postavu, nikdo se vymaže gumu a kazí nějaký papír, než budete moci vytvořit něco podobného tomu, který žádal, aby čerpat.

A co je nejdůležitější, můžete si nedovedu vysvětlit dítěti, jak jste čerpal, neboť do konce výkresu nepamatujete začátek. Pro mnoho rodičů pravděpodobně známé situaci?

Samozřejmě, velmi dobře, když dítě navštěvuje některý kreslí kruh. Potom - žádný problém: tam se učil, jak se malovat květiny, zvířata, ovoce, různé předměty. A pokud ještě ne? Jak pomoci svého malého umělce?

Zhluboka jsem se soustředil na postupné lekce kreslení. Mohou být velmi snadno vyvodit nic tím, že následuje krok za krokem.

Musel jsem strávit spoustu času najít, co potřebujete. Obecně platí, že jsem shromáždil spoustu různých instrukcí o tom, jak kreslit krok za krokem nejjednodušší a nejvíce „poptávka“ barvy s materiálem a tvarované ho do malého katalogu. Výsledkem je, že jsem byl schopen těžit z pokynů 36.

Nabízím „výhodu“, aby vaši pozornost. Doufejme, že to pomůže a vaši malí umělci navrhnout letní karty a pozdravy a možná (kdo ví?) Bude vést ke zveřejnění tvůrčích schopností vašeho dítěte.

Kliknutím na obrázek zvětšíte a začít kreslit.

Jak k tomu tulipán (1)

A to není všechno! Zde je výběr z velmi čerstvé, tolik jak 18 variant postupného čerpání květin.

Jak k tomu lilie

Remíza online! S aplikací Flavion můžete kreslit přímo na našich webových stránkách! V článku „Draw on-line pro děti“ stručného popisu programu.

Kde je růže? - Vy se ptáte. oni byli první na této stránce, a pak jsme se rozhodli uspořádat samostatně a vytvořit stránku „Jak k tomu růže.“ Kliknutím na tento odkaz a tam bude po etapách verze 21 kreslení růže.

Zde se shromažďují nejvíce jednoduchý návod barevný kreslení. Jsou zaměřeny na děti 4-7 let, kteří nemají schopnost nebo si přejí, aby se zúčastnil velký výkres kruh a nakreslete blahopřání, například na narozeniny své babičky podobně.

Pro ty, kteří projevují zájem o kreslení a mají schopnost, radím vám přečíst článek „Jak naučit své dítě k tomu,“ který popisuje několik způsobů, jak se učit kreslení, aby pochopili výhody a nevýhody jednotlivých metod a odkaz na free video tutoriály kreslení pro děti.

Pak další video: „Je snadné nakreslit úžasně krásné květiny - pivoňky“

A další video z kanálu KapukiKanuki pro nejmladší umělce.

Jak se věci?

Pokud máte chvilku času, prosím, nechte svůj názor v komentářích, pokud jste náhodou čerpat květiny s těmito pokyny?

Můžete vidět další články v sloupci „Jak k tomu.“ Stejně jako se přihlásit k odběru newsletteru a dostávat nové články do vaší poštovní schránky.

Další zajímavé články z této sekce

Jak nakreslit květinu - 11 komentářů

Děkuji vám za váš zajímavý a poučný článek! Hodně štěstí!

Přišel jsem na svých webových stránkách v ten správný okamžik. Syn potřebuje naučit kreslit květiny - a pak celá kolekce. Wow - nyní používat kreslicí zážitek. Děkuju.

Zde je výběr z video lekce:

Velmi zajímavý o obraze. Nemohu čerpat, ale po svých lekcí Zdá se mi, že i já mohl! Budu se snažit!

Video je velmi užitečné!

Vaše kresby jsou velmi užitečné i bez nich čerpal jsem špatný, ale jakmile přítelkyně dala svůj web okamžitě jsem šla a teď jsem mnohem Nejlepším risuyu.Spasiba! Vynikající lokalita a vaše obrázky prostě super.

Nevěděl jsem, jak se malovat květiny, ale opravdu chtěl naučit. a vaše stránky mi hodně pomohli. Děkuju. -D

Ochen interesnyi urok. Kak raz iskala temu po risovaniju cvetov. Spasibo!

Přidat komentář zrušení odpovědi

 • Děti a sport (10)
 • Dětské hry a aktivity (25)
 • Máte-li dvojčata (6)
 • Zdraví dětí (19)
 • Jak si vybrat ...? (21)
 • Jak k tomu ...? (23)
 • Kaleidoskop (13)
 • Zbytek s dětmi (43)
 • Dárky pro děti (7)
 • Vzdělávací karikatury a video (7)
 • Řekněte dětem, (4)
 • Školka a škola (9)

Získejte nové články o e-mailu

Materiály na stránkách jsou chráněny autorským zákonem. Kopírování a umístění textu a obrázků na dalších místech je zakázáno.

Jak kreslit květiny

Květiny může být viděn v obrazech mnoha slavných umělců. Malíři viděli v barvách duše, je v porovnání s ostatními. To je důvod, proč jsou tyto obrazy jsou považovány za poklady světového umění. Drahocenné obrazy vytvořené před více než 100 lety, umělec Vincent van Gogh. Van Gogh často maloval květiny: větev apple květu, kaštan, akácie, mandlovníky, růží, oleandrů, sedmikrásky. Flower umělcem názoru symbolizuje poděkování a uznání. Ve svém „květu“ obrazy Vincenta hledal nových barevných kombinacích. On „kosatce provensálské džbán“, existují čtyři možnosti. Van Gogh sám psal o této práci na zátiší: „Jeden z nich - na růžovém pozadí, kde účinek je harmonické a měkké díky kombinaci zelené, růžové a fialové odstíny. Druhé. umístěné na šumivé citrónově žluté pozadí s jinými žluté tóny na váze, se vytváří efekt kontrastních doplňkové barvy, které se vzájemně posilují. "

Ale nejznámější „Slunečnice“ od Van Gogha. Tato květina byla favoritem umělce. Napsal jim jedenáctkrát. Všechny odstíny žluté barvy, slunečného lesk zátiší s slunečnice. Napsal je na různých prostředí - modré, bledě malachitové zeleně, jasně modrou. Van Gogh se chtěl dostat světla, sluneční žlutá záře. Tento milovaný umělec barva ztělesňuje radost, laskavost, dobrotu, energii, teplo.

Vincent Van Gogh byl těžký život. Žil v bídě, nemocný, byl osamělý. Ale jeho „Slunečnice“ Zdá se, že ve své práci umělec najde štěstí a radosti.

Předpokládá se, že malířské barvy zvláště obtížné. Základem každého z nich je definován geometrickým obrazcem. Poté, co pochopil, bude snazší se vyrovnat s prací.

Předtím, než začnete kreslit, trénovat na samostatném listu papíru: jednoduchý tužku, nakreslit kruhu, oválu, spirál. Dávejte pozor, aby při pohybu rukou, aby byl volný. Nedržte v ruce tužku a tlačí na papír (linka by měla být světle šedé namísto černé).

Jak kreslit květiny s malými dětmi

Vezměte si list papíru nebo alba, tužku a gumu. Zeptejte se svého dítěte, co bude zdobit květiny a vaříme tužky, fixy nebo malovat štětcem.

Řekněte svému dítěti pravidla, jak pracovat s barvami.

 1. Vyčistěte a připravte vodichkoj navlhčit barvy;
 2. míchání barev pro vytvoření palety (bílý papír), aniž by zapomněl umýt kartáč;
 3. plochý povrch v blízkosti pozadí a znaky kompozice;
 4. Na konci kartáče umýt, aniž by opustil banku s vodou a otřete hadrem;
 5. po laku, odstranit tužku v poli nebo v pouzdro na tužku.

Vysvětlete svému dítěti, že je třeba začít kreslit květinu ve středu, pak lipestki a kmenových s listy. Na konci vzoru přistoupit k vybarvení. Ukažte dítěti, jak se malovat - to je nemožné tahy nebo malovat mimo obrys obrázku, jinak obraz nebude přesné.

V případě, že dítě nemůže jen kreslit květiny, nesnažte se ho donutit, a navrhnout jiný způsob. S pomocí pauzovací papír lze řezat kolem dokončení tisku nebo malované vám květinu, a pak zdobí ji.

Ukončit okupaci v té době, stejně jako dítě ztratil zájem. Ať už malovat své dítě, nezapomeňte ho chválit a pověsit své mistrovské dílo na zdi, aby se dítě cítí jako skutečný umělec.

Pošlete nám e-mailem fotografii výsledného obrazu. Určete IF Dítě, věk, město a zemi, kde žijete a vaše dítě bude trochu slavný! Přejeme Vám mnoho úspěchů!

Krok za krokem instrukce pro praktické kreslení květin na pomoc zdobí pohlednice a nástěnné noviny pro dovolenou 8.března.

Jak kreslit chrpa

Jak kreslit chrpa

Jak kreslit chrpa

Jak kreslit zvonek

Jak k tomu tulipán

Jak k tomu tulipán

Jak k tomu vlčí máky

Jak kreslit mák

Jak k tomu narcis

Jak k tomu narcis

Jak k tomu narcis

Jak k tomu šípek

Jak kreslit slunečnice

Jak k tomu duhovky

Jak k tomu duhovky

Jak kreslit pampeliška

Jak k tomu sedmikráska

Jak kreslit sněženka

Jak kreslit mimóza

Jak k tomu Rouge

Jak kreslit Lily

Jak kreslit Lily

Jak kreslit hořec

Jak kreslit plotní

Jak k tomu sedmikráska

Jak kreslit Decembrist

Jak k tomu leknín

Jak nakreslit květinu

Jak nakreslit květinu

Jak nakreslit květinu

Jak k tomu růže

Jak k tomu růže

Jak k tomu růže

Jak k tomu růže

Jak k tomu růže

Jak k tomu růže

Jak k tomu růže

Jak k tomu růže

Na fóru můžete posílat obrázky, které dostanete!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

34 − 28 =