Yak namaluvati kat

Yak namaluvati kat

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se naučit kreslit kočku

Kočka v botách z oblíbené příběhy nebo milovaná domácí kočka se často stává postavy dětských kreseb. Takové obrázky, kreslené v tužce nebo barvě, mohou být také dobrou výzdobou dětského pokoje. Ale je to správné kreslit kočku, nejdřív se naučíme, jak kreslit po staletí tužkou jako tato kočka. Pokud získáte tuto kresbu kočky, můžete se pokusit nakreslit vaši oblíbenou kočku nebo kotě.

1. Začínáme kreslit kočku z jednoduchých obrysů

Chcete-li přesněji nakreslit kočku, je lepší ji postupně provádět, přičemž první kroky provedete jednoduchými obrysy. Začněte kreslit s kresbou kruhu pro hlavu a přidávejte ještě o něco nižší kruh pro kufr, který je již o něco větší. Potom nakreslete další kruh na samém spodku snímku. Abyste mohli okamžitě vidět, že je to kresba kočky, musíte kreslit dvě linie předních tlap.

2. Nakreslete obrysy tlap a uší

Aby nedošlo k "zmatení" v tomto kroku, nakreslete nejprve kontury paží a pak uši. To je poměrně snadné a teď vidíte, že zbývá pouze kreslit záda a můžeme říci, že kresba kočky "se projevila sama".

Začněte tento krok kreslení s výkresem hlavy. Nakreslete malou kroužku pro ústí kočky a prodloužte čáru obrysu zády a vysledujte ji na zadní tlapku. Nyní zůstane pouze kreslit obrysy předních tlap a pokračovat k dalšímu kroku.

Tato fáze je jednoduchá, ale vyžaduje vždy pozornost. Začněte tím, že odstraníte všechny nepotřebné čáry úhledně. Nyní budete muset nakreslit pouze kočičí tvář. Nakreslete spodní ovál a dva symetrické oblouky pro oči. A nakreslete ústa a nos do kontury tlamy, můžete použít písmeno "X".

Teď, když jste skoro hotovi, kreslit kočku, přidat další podrobnosti. Je poměrně snadné kreslit ještě dva "oblouky" pro oči, až nyní v zrcadle. Žáci kočky jsou úzké, jako hrudky a teprve poté, co se stane temné, jsou otevřeny "lalůčky". Proto může kočka snadno rozlišovat objekty ve tmě. Z očí nakreslete dvě řady nosu a zbývá jen kreslit drápy na tlapkách. Mimochodem, víš kolik drápků na předních nohách kočky? Ne, ne pět, ale čtyři. Ale na zadní noze pět.

Začněte vždy kreslit s tím, co si myslíte, že je snadnější udělat. Pravděpodobně není těžké kreslit uši, pouze dvě linie a uši jsou kresleny. Co jiného lze snadno kreslit od kočky? Samozřejmě kočičí knír tady a nakreslí je. Nejtěžší věcí je čerpat oči, nemusíte dělat chybu s velikostí, ujistěte se, že jsou na stejné linii a totéž. Navíc musíte v očích udělat "oslnění", takže kočka byla takhle, ale je to již poslední krok, kdy budete barvit kočku.

6. Jak nakreslit kočku jednoduchou tužkou

Teď, když jste úplně dokončeni kreslit kočku, přidejte do výkresu několik stínů. Stíny dávají snímku objem a vzhled kočky bude realističtější a atraktivnější. Na kočku se na obrázku nezobrazovala osamělá osoba, můžete například nakreslit několik předmětů, např. "Zasadit" to na okenní parapetu.

7. Výkres kočky se provádí na grafické tabletě

Udělal jsem tento kreseb na grafickém tabletu, nicméně kočka se ukázala být neurčitou barvou, ale je to tato kočka, která žije v mém domě. Můžete také udělat barvu kočky barvy, která se vám líbí nejlépe, nebo jen stínovat obrázek pouze prostou měkkou tužkou.

Jak nakreslit kočku po etapách

Pokud máte doma kočku, pak víte, že kočka je od kočky odlišná. Ona je menší než kočka, její tvář je malá a není tak zdrcující. Přibližně, jako na tomto obrázku, na grafické tablety.

Naučte se kreslit tygra

Tygři patří do rodiny koček, přesněji než kočky a před nátěrem zkuste kreslit kočku. Kočka má stejnou tělesnou strukturu a dokonce i chůze je velmi podobná tigrové milosti. A někdy kočičí tvář, stejně jako tygr, se stejným dravým a pohrdavým pohledem.

Kreslení levu postupně

Lev je jedním z největších dravců v rodině koček. Kreslení není snadné, a to jen proto, že zřídkakdy vidíme lev, a přestože kočka vypadá jako lev, není to ještě lev. Obrázek leva z první výukové lekce nemůže fungovat, nejprve se na kočku nejprve podívejte a nakreslete ji nejprve. Pak bude pro vás snadnější udělat kresbu lva.

Jak nakreslit králíka

V této lekci se dozvídáme, jak nakreslit králíka. V některých ohledech vypadá také jako kočka, i když samozřejmě existuje mnoho rozdílů. Ale pokud jste se podařilo nakreslit kočku po etapách, je pro vás snadnější kreslit králíka.

Jak nakreslit kotě

Kočka je obtížněji kreslená než dospělá kočka, protože je nemožné, aby kotě seděla pořád jen na minutu. Fotografie koček "od přírody" jsou tedy spíše vzácné. Jediný způsob, jak nakreslit kotě a také kočka, jen spí.

Nová lekce

 • Výkresy pro děti

  Slavní lidé

 • Technika kreslení

 • Kreslení zvířat

 • Kreslení květin

 • Zajímavé fakty

 • Omalovánky

 • Výkresy v tužce

 • Výkresy s barvami

 • Jak nakreslit kočku a kotě.

  Jak nakreslit kočku a kotě krok za krokem

  Dobrý den, milí čtenáři dětského hřiště!

  Pokračujeme v publikování sbírek ze série výukových prací ve fázovém kreslení. Všechny naše problémy si můžete prohlédnout zde.

  Téma této kolekce: jak nakreslit kočku a kotě. Připravili jsme pro vás 24 variant kreslení tohoto roztomilého mazlíčka a jednoho videa.

  Bude to v podstatě jen kreslených postaviček a vtipné koťata, které můžete ozdobit blahopřání k narozeninám nebo nakreslit obrázek na soutěži ve školce nebo ve škole. Existuje několik pokynů pro kreslení realistických koček.

  Nakreslit kočku ve fázích to nebylo tak obtížné, ačkoli přes některé možnosti bude muset tvrdě pracovat. Každopádně ve výběru existují varianty s různou úrovní složitosti, můžete začít jednoduchým a postupně postupovat k složitějším.

  Nemyslím si, že je nutné popsat, jak je tato nebo tato etapa nakreslena - všechno je docela jednoduché a srozumitelné. Vše je v tabulce.

  Chcete-li obrázek zvětšit, klepněte na obrázek a začněte malovat.

  Jak nakreslit kočku

  A teď se snažíme kreslit koťata

  Koťata (možnost 2)

  Kreslení koťat (možnost 3)

  Video tutoriály na téma "Jak nakreslit kočku a kotě"

  Připravili jsme pro vás také výběr video lekcí. Kdo je pohodlnější ve studiu ve formátu videa, může umělce opakovat a naučit se kreslit kočky a koťata.

  • Jak nakreslit kočku v etapách pro děti

  Pokud máte chvilku, napište do komentářů, zda vám pomohou tyto podrobné návody k výkresu. Podařilo se vám nakreslit vaši oblíbenou kundičku?

  Draw online! Pomocí aplikace Flavion můžete kreslit přímo na našich stránkách! V článku "Kreslení online pro děti" krátký popis tohoto programu.

  Pokud vaše dítě má schopnost čerpat, je touha se učit malovat krásně a správně, doporučuji si přečíst článek „Jak naučit své dítě čerpat,“ který popisuje, jak k tomu učení, aby pochopili výhody a nevýhody jednotlivých metod a odkaz na free video tutoriály.

  Uvidíme se na našich stránkách!

  V poštovní schránce můžete přijímat nové články a pokyny pro kreslení krok za krokem.

  Další zajímavé články z této rubriky

  Jak nakreslit kočku a kotě. - 28 komentářů

  Skvělé! Neutrálně kreslit.

  Předmět, pro můj web http: // кошкомания.рф, jak nakreslit kočku!

  díky, užitečné lekce! Podělím se o odkaz

  Skvělá výuka! Pro třídy s dítětem je to, co potřebujete! Zábavné, zábavné a velmi užitečné!

  ahahah video třídy

  A JAK JE VIDEO VŠECHNY HAPPENSTVÍ? JEDNĚ JSEM PÍSEMNÁ, ŽE JSEM VIDEA S OMEZENÝM PŘÍSTUPEM. PROMPT PROSÍM.

  Nevíme co - co.

  Možná autor videoklipu omezil přístup k videu ... Proto dal jiný, dokonce i zábavnější

  to je super. Podařilo se mi to! 111! 1

  A znáte děti Vanya Anyy, Natasha atd. Vím, jak kreslit kata a kotě.

  Uh ... Pravděpodobně obrat za to, co si myslíš.

  Proč video nefunguje? Zvláštní.

  Už to funguje ...

  Rose se naučila kreslit! Taková růže. Prostě super.

  Dobrý den, jsem Christine Me 9 vaše stránky bych chtěl připojit záložku včera četl článek jako narisavat poníka a nakreslil plakát matky ponyash, vždycky jsem se chtěl naučit kreslit a tady všechno bylo perfektní děkuji za vytvoření této nádherné místo!

  Jsme velmi rádi, že obdržíme takovou zpětnou vazbu, což znamená, že pracujeme z dobrého důvodu.

  Hodně štěstí ve své práci!

  A opravdu jsem nravitsa tyhle kotě, které jsem se chtěl zeptat a jaká je současná práce a komentář, může tohle pisma?

  Ahoj moje jméno je Pauline No, už víte, co je moje jméno a proč je těžké čerpat malé?

  Pauline, je to obtížné jen na začátku. A pak, když se pokusíte znovu a znovu, to bude lepší a lepší.

  A podívejte se na místo risuem sami - spousta mistrovských kurzů, a co je nejdůležitější, je velmi jednoduché a rychlé kreslit jakékoliv malé zvíře a dělat mnoho různých skvělých věcí! Doporučuji také, abyste navštívili stránky uvlechenki.word.press.com

  Co říkáš o Polině?

  Líbilo se mi kreslit dvě koťata.

  Třída. Na mně se všechno ukázalo.

  Přidat komentář Zrušit odpověď

  • Děti a sporty (10)
  • Dětské hry a aktivity (25)
  • Pokud máte dvojčata (6)
  • Zdraví dětí (19)
  • Jak si vybrat ...? (21)
  • Jak k tomu ...? (23)
  • Kaleidoskop (13)
  • Dovolenou s dětmi (43)
  • Dárky pro děti (7)
  • Rozvíjení karikatur a videí (7)
  • Řekněte dětem (4)
  • Sadik a škola (9)

  Získejte nové články e-mailem

  Materiály stránek jsou chráněny autorským zákonem. Kopírování a umísťování textu a obrázků do jiných zdrojů je zakázáno.

  Jak nakreslit kočku krok za krokem

  V této lekci se dozvím, jak nakreslit kočku po etapách na dítě. Děti často čelí problému, když začínají rozvíjet své tvůrčí schopnosti, a předmět kresby je velmi složitý. V této lekci snadno nakreslíme jednoduchou, ale krásnou kočku krok za krokem.

  Začněme kreslit kočku. Pokud kreslíte s dítětem, vysvětlete mu, z jakých částí je kočička vyrobena. V našem případě začínáme čerpat z hlavy - má kulatý, lehce rozšířený tvar.

  Jakmile je kruh vyvodit, přistoupíme k malování těla kočky. Nakreslit dva zakřivené linie hlavy a boční - dvě polokruhové čáry označující zadní nohy jako kočka.

  Která kočka je bez uší? Proto svému dítěti, že výstupky nutně potřeboval. Čerpat dvojici jazýčků na horní části hlavy ve tvaru trojúhelníků.

  V dolní části kočky čenichu nosu nakreslete trojúhelník, a od ní - dvou curlicues označující tlamičky.

  Top kreslit s dítětem kočičí oči - nejsou kulaté a poukázal na rozích a mírně šikmá. Žák má protáhlý tvar.

  Nyní nakreslit kočku packu, jak je znázorněno na obrázku níže. Na každé noze čerpat tři prsty, a pokud se vaše kočka je naštvaný, povzbudit své dítě k tomu drápy.

  A samozřejmě, každá kočka potřebuje ocas - čerpat na jeho stranu.

  Přidání načechraný koťátko, kreslení srst na hrudi a nohou.

  Naše kočka je téměř hotov, zbývá doplnit pár detailů - srst na uších, knír a luk. Vaše dítě může přidat nějaké osobní údaje na základě vlastního uvážení - například přiblížit misku s mlékem nebo myš.

  Doufám, že se vám to líbilo lekci jste se naučili, jak nakreslit kočku s dítětem etapách. Pokud máte rádi malovat s dětmi, radím vám navštívit příslušnou sekci na svých webových stránkách.

  Zkusme k tomu ještě několik krásné a roztomilé kočičky s inkrementálních systémů. První nakreslit realistický kočka v plném růstu s pomocí tohoto návodu s obrázky.

  V první fázi I označit listu uvést podíl koček. Náš základ se bude skládat z několika obrázků - čerpám tvar hlavy, těla, uši se nacházejí v horní části trojúhelníků. Viz již začíná podobat malované kočka! Snažte se, aby byly sotva viditelné linie základů, bude to nám umožní se zmást jimi. Pak jsem začal vybírat atraktivní tvář kočka. To je mírně zúžený na spodní straně čenichu usadil nos a ústa. Těsně nad nosem nakreslit tvar kočičí oči.

  Nyní začneme kreslit uši kočku. Přidám vertikální žáků, a knír. V dalším kroku - kreslení tlapky. Všimněte si, jak jsou umístěny v obrázku níže.

  Nyní se musíme čerpat záda, zadní nohy a ocas kočka. Také přidám úpravy, které dělají kočky podrobnější. Odstranit nadbytečné řádky vytáhnout kontury a, pokud je to žádoucí, colorable naši krásu. Zde je kočka máme k tomu!

  Teď pojďme zkusit nakreslit roztomilé karikatury kotě. Kreslení velmi jednoduché, může dokonce i batole s ní zacházet!

  Nakreslit velký ovál. Koťata vždy dostatečně velkou hlavu z kreslených obrázků, budeme také používat tuto techniku. Pak jsem čáru - mají na mysli tělo a ocas.

  Pak budu čerpat naše uši kotě, no form ocas. Ukazuje se, že docela pěkné! Teď je naše kočka je nutné vypracovat malý obličej - čerpám dvě velké oči, a přidat ústa a nos mezi nimi. Pár řádků v horní části a na uších.

  Kreslit ozubené žáků kočky, přidejte knír a převzít nohu. Nejprve se přední a zadní. A teď chci přidat pruhy na hlavě a ocas kočku.

  V závěrečných fázích, můžete kroužit skicu a zbavit nadbytečných linek. Rozhodl jsem se nakreslit kočku ve fialové a růžové a zelené oči vyrobených. Kočka vypadá trochu nezvyklé, ale že to není o nic méně pozoruhodné. Co se vám stalo?

  Příští kočka se bude opírat o něco složitější, ale věřte mi - stojí to za to. Nejprve označením list tady taková čísla. Trénovat na návrhu, po několika pokusech budete určitě dostat pěkné a uklizené. A aktivně používat gumu, odebrání další řádek nejistá.

  Raschertim údaj pod dvou trojúhelníků. V centru, kde se překročil naše řady, jsme nakreslit nos a ústa. Kočičí oči pokryta - zdá se zahřívá stranu na slunci a svítí jen zábava!

  Uši pro upřesnění. Boční část zakrývá paralelní tahy.

  Začneme tvarovat náhubek. Přemalovat skicu, ale teď čára hladší. Také jsem nakreslil knír.

  Nyní začneme vybírat z těla kočky. Ležela zpátky k nám, takže se není třeba čerpat nohu. Přidám pár doteků na místě, kde bude umístěna páteř, bude to okamžitě pochopit, jaký postoj je malován kočku.

  Zbývá nám k tomu pouze ocas kočky. Nezapomeňte, aby se odstranily všechny zbytečné.

  Malované kočku, kterou chcete malovat. Myslím, že červená barva tohoto krásného Madame velmi tvář.

  Nyní jsme se naučili čerpat několik koček! Poslat svou práci v komentářích, takže ostatní mohou nechat inspirovat svým příkladem, hodně štěstí!

  Můžete také vidět, jak k tomu ostatní kočky: anime kočka a červenou kočku.

  Související Software

  Jak k tomu žlutá pták z Angry Birds

  • 3D výkresy (15)
  • Bez kategorie (3)
  • Videolessons (29)
  • Pro začátečníky (236)
   • Údaje o buňce (2)
   • Kreslení lekce pro děti (161)
  • Ostatní (15)
   • Budovy (8)
   • Prostor (6)
  • Jak nakreslit osobu (76)
   • Hair (6)
   • Děti (2)
   • Části těla (6)
  • Jak plést náramky gumy (10)
  • Jak nakreslit anime (44)
   • Chibi (13)
  • Jak k tomu oblečení (22)
   • Obuv (4)
   • Šaty (11)
  • Nejlepší (9)
  • kreslené postavičky (146)
   • Gravity Falls (19)
   • Wakf (7)
   • Adventure Time (7)
   • Kreslené postavičky (5)
   • Logické (5)
   • Dívky Equestria (5)
   • Jak k tomu monstrum Hai (5)
   • Jak nakreslit poníka (15)
   • Simpsons (3)
   • Příběhy (3)
   • The Secret Life of Domácí (2)
  • Užitečné (2)
  • Prázdniny (56)
   • 1 září (3)
   • 23 února a 9. května (15)
   • 8 pochod (4)
   • Valentýna (7)
   • Nový rok (16)
   • Halloween (9)
  • Nature (40)
   • Stromy (6)
   • Květiny (22)
  • Různé (7)
   • Zbraně (1)
  • Kreslit potraviny (36)
  • Kreslení zvířat (124)
   • Vlčí (5)
   • Hlodavci (3)
   • Kočky (29)
   • Fox (3)
   • Medvědi (8)
   • Mořský život (8)
   • Hmyz (13)
   • Ptáci (6)
   • Psi (11)
  • Výkres techniky (22)
   • Doprava (13)
  • Kreseb a fotografií (18)
  • Komplexní lekce čerpání (29)

  ❤Lessdraw❤ © 2018. Všechna práva vyhrazena.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  30 + = 36