Yak vishivati ​​hrestikom

Yak vishivati ​​hrestikom

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

As příčným prošitím řádně krok za krokem fotografiích. Křížkové - video a diagramy pro začátečníky

Vyšívání se stává populární mezi mladými lidmi - zejména cross-steh. Tímto způsobem lze snadno ozdobit boty, oblečení, doplňky, nebo jednoduše vytvořit obraz, který lze zavěsit na stěnu. Na internetu spousta doporučení a poučení, jak se naučit vyšívat kříž. Chce to jen nástroje a schémata. Nevíte, kde začít? Postupujte podle pokynů níže se dozvíte, jak vyšít kříž od nuly.

Jaké jsou materiály a nástroje potřebné

Technologický pokrok umožňuje dozvědět se o této starobylé umění, jako výšivky kříž, a to nejen z matky nebo babičky, ale také video tutoriály s použitím fotografií na schématech internetu. Předtím, než se přistoupí k vyšívání, pochopit, co materiály budou potřeba. První věc, kterou potřebujete - plátno. Je to látka, která je sama vyšívání. Existuje několik možností, jak si vybrat:

 1. Plátno vzor. Vhodné pro ty, kteří se právě začínají se seznámit s technikou výšivkou, jako hotový obrys snazší vytvořit obraz. Navíc sada často již zahrnuje vlákno, které bude třeba pro celý proces. Na tomto plátně je snadnější se učit vyšívat.
 2. Čisté plátno. Tato tkanina je tkanina s malými otvory mezi nimi. Plátno tak má určité vlastnosti, - koeficient ukazující výši budoucích křížů. Z nich bude záviset na tom, jak moc příze budete vyšívat.
 3. Uniform plátno. Používaný těmi mistry, protože kříže na tkanině je téměř nepostřehnutelné, a ona je souvislý pás.

Druhá věc, která je nutná - toto vlákno. Použité vyšívací nit se nazývají, a mohou být:

 1. Bavlna - doporučená pro vyšívání křížem. Tyto nezmizí ani ztrácet barvu v průběhu času nevytvářejí pelety a ne zamotaný.
 2. Vlněné - se používají méně často, jsou méně praktické, protože, i když jejich barva je mnohem jasnější.

Vedle nepostradatelný nástroj pro vyšívání - jehly. Tam je méně požadavek - to by mělo mít zaoblený hrot tak, aby nedošlo k propíchnutí textilie, a ucho, který bude zahrnovat několik závitů. Dále je nutné zakoupit obruč - kulatý nebo čtvercový nástroj a následně srovnal plátno. 2 se skládá z plastových nebo dřevěných dílů - vnější a vnitřní. Mezi nimi a upnutém tkáně.

Advanced vyšívání obruč mistři nepoužívají, ale pro začátečníky to bude dobrým pomocníkem. Kříže jsou čisté a uklizené. Kromě těchto nástrojů vyžadují obvody, které chcete vyšívat, a nůžky na ustřihneme. Za prvé, můžete si koupit v obchodě, nalezené v časopisech nebo na internetu.

Určit se schématem výšivkou nejprve dát přednost jednoduché provedení s menším počtem barev. Začínat na vhodném místě nebo doporučenou levém horním rohu, nebo středu obrazu. Pokrytí sektorů na schématu trochu laku, aby nedošlo k zmást. Důležitým krokem - je správně stanovit nit. To se nedoporučuje dělat uzliny, protože krása je důležitá nejen na přední straně, ale také špatně - mluví o úroveň dovedností. Chcete-li nit, můžete si vybrat jednu z následujících způsobů:

 1. Způsob smyčky. Nejjednodušší a nejvíce nákladově efektivní, ale je možné pouze při práci s větším počtem vláken. Pak se jediné vlákno velké délky, složit jej na polovinu a snížit konce, zavést jehlu. Vstoupit do tkaniny, takže špatné straně smyčky. Udělejte si steh na špatné straně projít nit do smyčky, a nadále utáhnout vyšívání.
 2. Pod stehy. Jednoduše vytáhněte nit v několika stehy.
 3. Drobné stehy. Provést drobné stehy, kde budou pak být pokryty s výšivkou.

Dále použít jednoduchý návod na to, jak rychle se naučit vyšívat kříž:

 1. Příprava. Ležela na ploše všechny potřebné nástroje, poskytují dobré osvětlení. Výšivka je konstantní napětí.
 2. Měření tkáně. Použití diagramu určit počet křížků horizontálně i vertikálně - je rozměry vzoru. Přidejte k nim o 10 cm na obou stranách přijít zcela fit na tkanině.
 3. Volba výšivkou. Jak již bylo zmíněno výše, je lepší začít od levého horního rohu do řad jsou v pořádku, a vyšívání - zleva doprava.
 4. Zajištění tkaniny. Vezměte obruč a upevněte ji na místo plátna, na kterém, jak začít vyšívání.
 5. Volba stylu. Používat tradiční metoda nebo Danish. První se nazývá v angličtině a často používané pro vertikálních řadách - předpokládá se, že každý kříž se provádí odděleně. Druhá metoda, naopak spočívá v provádění několika po sobě jdoucích nižší stehů, a potom se položí na horní místo. Je vhodnější pro vodorovných řad.
 6. Vyšívání. Vložte nit do uchem jehly, nechat ocas na špatné straně. Vložte jehlu v levém dolním rohu cross budoucnu ji přenést na diagonále do pravého horního rohu. Se spodní vložit jehlu do pravém dolním rohu. Pak dokončit kříž navlékání nití v levém horním okraji imaginárního čtverce. V dánské způsobu nedokončí kříž a opakujte několik zešikmených stehů, a pak se vrátit stejným způsobem zpět jehly řezání závitů v protilehlých rozích.
 7. Zajištění závitu. Zanechat dlouhý ocas, aby se pár malých stehů v rámci budoucí výšivky, nebo protáhnout nit podle stávajících křížů.

Jednoduchý příčný steh je často doplněna o několik dalších typů stehů. Ty se používají k výrobě původního výrobku. V celku, jsou tyto typy stehů:

 1. Kříž. 2 je přešel steh uloženy jedna na druhé.
 2. Polukrestik nebo malování. Bilaterální šev provádí ve 2 stupních. Forward položen stehů, které jsou skloněny ve stejném směru. Zpět vyplnit mezery, splňující stehy, které jsou skloněny v opačném směru.
 3. Čtyřnásobný steh. Je polovina křížkem. To je používáno více často při šití malé kousky zakřiveným vzorem. Chcete-li to provést, je třeba vložit jehlu do levého horního rohu a připojte ve středu náměstí - tak získáte 1 ze 4 stop od „X“.
 4. Tříčtvrteční kříž. To je také používáno k tomu detail obrázku. Ten reprezentuje celý křížkem a půl víc. Pro jeho realizaci je třeba udělat půl steh kříže a čtyřlůžkových.
 5. Reverzní steh. Používá se k jemnému vyšívání vzoru nebo designu na obrysu hotového výkresu. Chcete-li takové steh, je nutné jehlu ze špatné straně a držet ji do otvoru, který se nachází na pravé straně. Pak držet jehlu do otvoru v levé části počátečního úseku a prostřednictvím zevnitř ven. Získat přímku.

Video tutorial pro cross šití pro začátečníky

Nikdy není pozdě se učit jakýkoliv řemeslo, a to zejména v případě, že ruka je schéma a instrukce krok za krokem, stejně jako to, co je třeba provést. Krásné obrázky získané s vážnými motivů, které mohou doplňovat vašeho interiéru. To může být váza s květinami, jako jsou růže a srdce na Valentýna nebo dokonce ikon pro věřící. Není horší než na krásu a očko pro děti. Vaše dítě bude rád, že jakékoliv roztomilé dítě zvířat. Chcete-li provést ten či onen motiv, vypadají užitečné video s kroky níže, jak se naučit vyšívat krásný kříž.

Podrobný hlavní třída pro začátečníky

Kterým se závity na začátku a na konci

Kde začít a jak pracovat s schématu

Jednoduché schéma pro vyšívání na buňku

Není-li údaj není hit se vám líbí, pak budete muset použít speciální program pro její rozklad, nebo se může rozdělit na malé čtverečky vlastní, pohybující se obraz na milimetrový papír. Pro začátečníky je vhodné zvolit režim pro vyšívání snadnější, nemusí být zklamaný v tomto oboru. Kromě toho byste měli dávat pozor na počet barev - i ony by měly být trochu proto, že nováček je snadné se ztratit v kůži. Od jednoduchých obrázků, rychle natreniruetes a přejít na složitější vzory, a to i při použití kuliček.

Naučte se cross šití všechna tajemství v mistrovské třídě

Cross Stitch - jedna z nejzajímavějších způsobů. Ve skutečnosti je to nejtěžší v této záležitosti - začíná. Pro ty, kteří jsou právě při své první kroky, existuje mnoho lekcí. Dokonce obsahovat obrázky a video. Nicméně to stále nefunguje dobře, jako na obrázku. Ale pak, jak se naučit vyšívat příhrávku přímo? Prostě neměl zpočátku je třeba se snažit pokrýt všechno najednou. Trochu trpělivosti a technika vyšívání kříže bude nutně zvládl.

Ve skutečnosti, s cílem pochopit, zda je vaše cross-steh je vhodný, nemusíte kupovat celou řadu obchodě. Stačí koupit nejjednodušší sadu nebo malý kousek plátna, nit a nit vzor. Některé švadlena začátečníci v Vyšívací nedoporučuje používat obruč, jako obrys dostatečně hustá a přetáhnout to velmi jednoduché. Aby však bylo možné pochopit, jak být výhodnější, je vhodné vyzkoušet obojí.

Nyní je vše připraveno k vyšívání, následující schéma. Doporučuje se ihned to právo. Co to znamená? Obvykle první volbou práce připadá na malý obrázek. Z tohoto důvodu není nutné v první fázi přemýšlet o dokonalém podkladu. Koneckonců, nikdo ještě nevidí. Mnohem důležitější je, aby splnit dokonale přední stranu. A to není tak jednoduché, jak se zdá na první pohled.

V praxi, kříž šití technika je následující. Šicí nitě ve dvou nebo třech Navíc je provlečena jehlou. Nicméně, žádné uzliny na něm nebude. Nit bude připojeno trochu jinak. Ale jak to udělat, bude řeč později. Nyní se učíme vyšít nejběžnější kříž.

V praxi to vypadá následovně. Nit prochází z horního rohu do levého dolního rohu, a polovina křížení je požadovaný počet křížků v rámci tohoto systému. Příze se pak provádí v opačném směru, shora zleva vpravo dole. Next je prováděno, pokud je to nutné, přejděte na číslo vyšší nebo nižší. Jakmile je vyšívání segmentu dokončen, můžete přiřadit nit podle threading pod stehy.

Jasněji, můžete vidět, jak výšivka, cross steh, může být v dalším videu. V tomto klipu ukazuje pouze techniku ​​vyšívání, ale bez dobrého příkladu je obtížné učinit první kroky.

Video: Naučit se vyšít kříž

Nicméně, vyšít tak, aby zevnitř obrázek, a můžete snadno vidět vzor, ​​je vhodné naučit se správně opravit nit. Nejběžnější metoda „vedení“ se používá pro tento účel. Ve skutečnosti, s jeho použitím závitu je připojen sám o sobě. Je to snadné i pro začátečníky šikovné lidi. Tak, jak to udělat?

Zajištění nit pomocí „Loop“

S nit nit se vede takovým způsobem, aby i nadále malé smyčky na pravé straně. Poté, ve vzdálenosti 2-3 mm vystupuje směrem ven a jehla se zavede přes levou smyčky. Dobře utažené, a nyní můžeme pokračovat vyšívání.

Také malý křížek steh vlákno může být zajištěny následujícím způsobem. Vyšívat několik křížů, takže špička závitu a na spodní straně, že ji drží. Potom nit jehly oko jej a jednoduše proklouznout pod oček zevnitř ven. Tato možnost je ideální pro vyšívání. Avšak tam, kde je vidět zadní strana, je lepší použít montážní smyčky. To platí především, když se plánuje vyšívat hadříkem, hadříkem nebo oblečení.

Ideální špatné straně

I pro začátečníky je k dispozici pro výkon vyšívací produkt s téměř dokonalým podkladem. K tomu, stačí postupovat podle jednoduchých pravidel. Nicméně, opět je třeba provést rezervaci, která není vždy vhodné, aby trávit čas a energii na takový pracovní výkon, jako je vyšívání. Kromě toho se zadní strana ideálního spotřeby zvyšuje niti nit.

Za prvé, všechny kříže na přední straně, které mají být provedeny v jednom směru, a obrázek nebo jiný předmět vyšít zdola nahoru nebo naopak. Tak je možné dosáhnout nejen dokonalá naruby, ale také to, že výšivka nebude zúžena v jednom směru.

Za druhé, všechny práce musí být prováděny bez uzlíků. Jak se to dělá již bylo popsáno výše. Na konci zbytku vyšívací nitě je skryt pod stehů na špatné straně. Je důležité, že temná nit byly stanoveny na základě tmě, a vice versa. Výjimku tvoří pouze případy, kdy je to možné. Například, pokud chcete vyšít monokl na světle růžové tváře.

Za třetí, vyšívání segmenty stejné barvy, nenesou vlákno více než 3-4 kříže. Nejen, že jako cross-steh bude neuspořádaný, může výrazně zvýšit tok závitu. Provádím šití šatů a ubrusy, které mohou náhodně zachytit takových přízí měli opustit takové přechody. Maximálně 1-2 přejít na jednu stranu.

Video: Perfektní špatné straně v příčném steh

Křížkové rozměrné obrazy

Jakmile zvládnete základy první steh kříže, mnoho švadlena odváží vzít na složitější práce. Stále častěji, jejich volba padá na obrazech. A není divu, že můžete ozdobit svůj byt nebo dům a snadno předvést rodině, přátelům a pouhé známých.

Samozřejmě, že je možné vyšít obrázek, s využitím všech stejné dovednosti, které jsou již známé. Nicméně, aby svou práci rychle, můžete se naučit pár nových technik. Chtěl bych také zdůraznit, že velikosti obrazu na více než 25 centimetrů jedné ze stran je žádoucí vyšívat gobelín obruč, nebo jen na vašich rukou.

Kromě toho, aby bylo snazší vyšít v rámci režimu, se doporučuje použít metodu „parkování“. Jeho podstatou je to, že pozice ve snímku ihned vyšívané. V tomto případě je vše šití jednoduše připojena kde výšivka bude pokračovat v dalším řádku. Velmi podobný parkovací službou, není to?

Nicméně, na začátku je zde otázka, co to dělá. Stejně jako se učíme vyšívat, děláme to na malé práce. Malé květy, a pak se zmást a dělat chyby je téměř nemožné. Nicméně, když velké vyšívané obrázky počet použitých nití může být více než 50 kusů. Samozřejmě, že v tomto případě, aby se chyba ve výpočtu je velmi jednoduchá a může být viděn najednou. Na konci, bude muset propustit některé práce. V důsledku toho, promarněného času, a možná i zlomené vyšívání.

Velký detail o tom, jak vyšít správně pomocí metody parkoviště, můžete vidět na tomto videu. Ve videu velmi jasně ukazuje výhody použití jej, stejně jako autor poukazuje na některé triky a jemnosti.

Video: výšivky cross lekce by "parkování"

Nicméně, pro mnoho lidí, jakmile se základy jsou zvládl, to je druhý krok není vyšívání obrazy a ubrousky, utěrky a ubrusy. Ve skutečnosti, pokud používáte husté bavlny nebo prádlo, to je velmi podobné plátno. Kromě toho, pro malé ubrousky může trvat i obyčejné výšivky.

Takže, kde začít vyšívat ubrousek? Pro větší pohodlí, další práce je třeba vyznačit obrysy výšivky pomocí speciálního značkovače nebo tužku. Je třeba postupovat opatrně v souladu se zvolenou schématu. Můžete být schopni zjednodušit problém, pokud je ušité hranice a složený ubrousek budoucnost čtyřnásobně. Poté se měří od středu okrajové linie na požadovanou délku. Držet linii značku, a pak připojit. Je také dělat se zbývajícími stranami.

Je-li tkanina je úplně šitá, pak je možné, aby učinily totéž, jako ve vyšívání. Ve skutečnosti je to nejlepší volba pro začátečníky. Hlavní věc, jen dávat pozor, aby se špatné straně bylo perfektní. To je, když se učíme vyšít na malých pracovních míst, tato dovednost je snadné s ním pracovat.

Nyní máte jen pochopit, jak ušít ready-made hadřík. Za prvé, je nutné prostirnut, suchá a parní. Okraj lze léčit dvěma způsoby. První z nich je vhodná pro plně vyšívané ubrousky. Můžete jednoduše šít kolem obmetochnym šev, který také může ještě stát součástí dekoru. A díky své lehkosti je vhodná pro začátečníky, šikovné lidi.

Ve druhém případě by vyžadoval šicí stroj, s výhodou s dekorativní funkcí stehu. Přehnout okraj tkaniny uvnitř, zisk a steh. Ruční taková operace může nahradit steh „zpět jehly“. Můžete si zvolit libovolnou metodu. Hlavní věc je pochopit, co to je a jak zapadá do celkového pohledu na ubrousky či ubrusy.

Snad nejvíce obtížné překonat výšivek je ozdobou oblečení. Tento typ ruční práce rozhodně není vhodný pro začátečníky. Měli byste být schopni správně označit místo pro budoucnost výšivky, vykonávat práci bez vad a netahejte plátno. Zde se náklady na selhání je příliš vysoká.

Tak, jak vyšívat oblečení kříž? V prvním experimentu, to je nejlepší, aby se hrubý prádlo, které lze jasně vidět vazba. Stejně jako v případě tkání, pomalu označit hranice budoucího výšivkou. Vyšívací nitě šití oděvů používá jako potahového plátna. To pak můžete jednoduše vytáhnout na provázku po skončení práce.

Během steh kříže pozor na podložce. Zde by mělo být prostě dokonalá. A to nejen proto, že to bude vidět. Zatímco na sobě přírodní vlákno bude zasahovat, a nosit takové oblečení prostě nepohodlné. Kromě toho, protože mohou poškodit ready-made vyšívání. To je důvod, proč jsme okamžitě naučit se správně vyšívat. Pak znovu naučit hodně těžší.

Pro začátek needlewomen vyvolává další otázky. Co nejdříve je třeba dělat - na šití nebo vyšívání. Nicméně je třeba poznamenat, že je mnohem jednodušší dělat práci na malém kousku tkáně než zvrat v rukou celé šaty. To je důvod, proč je vhodné nejprve provést všechny výšivky, žehlit to, a pak šít.

Pro inspiraci si můžete prohlédnout v následujícím videu, kde je tento proces rozdělen švadlena výšivky jejich práce.

Jak vyšít kříž? Pravidla počítají kříž pro začátečníky

Někdo vnímá křížkovým stehem jako umění, někteří jako hobby, a pro některé je to způsob, jak se zbavit stresu. Než začnete, měli byste se připravit potřebné vybavení. To zahrnuje: obruč, tkanina, jehla, nit, systém a rám pro projektování. Můžete také potřebovat pero pro značení tkáně. První věc, kterou považujeme za není, jak vyšít kříž, a jak si vybrat zařízení. Po tom všem práce by měla přinést potěšení. A pracuje pouze s kvalitními nástroji bude mít radost z procesu vyšívání.

První věc, kterou byste měli vědět: obruč byla převedena do tkaniny. Proto se musíme snažit co nejméně, aby jejich uspořádání. Každý švadlena by měl mít ne jeden, ale několik variant. Hoop malý průměr vhodný pro malé vyšívání. Velký - pracovat na výšivky nebo rushnykom. Můžete vidět dřevěný a plastový obruč. K čemu vám - to je věc osobního loajality.

Kříž šití potřebují speciální tkaniny, která se nazývá plátno. Při výběru textilie, je třeba vzít v úvahu povahu práce, kterou vykonávají. Pokud tento rushnyk, textilie by měly být přiměřené. Plátno pro obrazky vzít úplně jinou kvalitu. Textilie slouží k vyšívání rushnykov implicitně vyjádřil mřížku. Vzhledem k této vzdálenosti je obtížné odlišit od obvyklého prádla. Práce s ní je poměrně obtížné. Z tohoto důvodu pro první zaměstnání je lepší, aby se snímek. Plátno, určený pro vyšívání obrazy, má jasnou síť. Je mnohem jednodušší pracovat. V současné době výrobci nabízejí plátno, na kterém se provádí značení. To pomáhá jednak umístit výšivku ve středu. A za druhé, můžete rychle vyhledat místo, kde skončil minule. Není-li takové označení, že je žádoucí, aby se sami. Tento úkol zvládne speciální značku, nebo tužku. Na pultech můžete vidět obrysy různých velikostí. Poukazují na hustotě tkát. Čím jemnější je síťovina, tvořený vlákny, tím těžší vyšívání. Na druhou stranu, a práce provedené na plátno, malované vypadat.

Cross šití potřeba speciální jehlou, která je mírně odlišná od jeho protějšek používané pro šití. Jeho účelem je, aby prorazit tkaniny a tlačit vlákno. Proto je hrana není ostrý jehla výšivky a zaoblené. Dalším znakem těchto jehel je dlouhá jehla. Není to náhodou. Často je nutné vyšít nit v několika dodatky. A vyplnit toto vlákno je v malém uchu velmi obtížné. V poslední rozdíl vyšívací jehly z, které se používají v šití je menší délku. Jako plátno jehly se liší velikostí.

Záleží na kvalitě typ závitu hotového díla. V případě, že vlákno je vysoce kvalitní, to padá tiše a má lesk a nebude slábnout na mytí. Jeden z nejlepších na trhu jsou DMC. Tato řada americko-vyrobené. Mají hedvábnou texturu a lesk. S tímto dokončené dílo vypadá elegantně a bohatá.

Tento režim musí být především pohodlné. Je nutné, aby se zabránilo dva extrémy: příliš velké nebo nepřiměřeně malé schémat. V prvním případě budete potřebovat dostatek prostoru. Koneckonců, tento systém by měl být rozšířen nepřetržitě během provozu. Ve druhém případě budete neustále namáhat oči vidět legendu. K dispozici jsou černo-bílé a barevné schéma. Nováčci lepší používat barevná schémata.

Rám - je poslední krok v designu hotového díla. Mělo by to být buď kontrastní nebo odpovídaly barvám výšivkou. Velmi pěkný vzhled vyšívaný s pasem. Doporučuje se pořídit snímek pod sklem. Je lepší se rozhodnout pro antireflexní verzi.

Jak vyšít kříž? Odpověď na tuto otázku každý švadlena vlastní. Nicméně, existuje nepsaná pravidla počítají kříže. O nich a mluvit.

Po zásob bude vyzvednout, můžete začít pracovat. Pamatovat, výšivky nemá rád spěchat. Nezkušené dívky se doporučuje koupit sadu. Obsahuje přehled o požadované velikosti, uspořádání a kůži. V diagramu, existuje několik tipů, které vám odpovědět na otázku, jak se cross šití. Potřebují, aby se seznámili. Rovněž bude mít celou řadu vláken používaných pro vyšívání. Jejich počet se může pohybovat od 1 do 4. závisí na velikosti plátna.

Jakmile je systém studoval jemně rozšířit nit. V některých sad závitů stanovenými na speciální pořadatele. Jejich vzhled se může mírně lišit. Pokud jste si zakoupili sadu pořadatele není, může být provedeno nezávisle na sobě. Chcete-li to, vzít kus kartonu a učinit z něj kulaté otvory. V každém otvoru závitu různých barev. Organizátor připraven.

Nyní budeme mít plátno a steh tkanina šité ručně nebo šicím strojem. Mohou být použity k léčbě bezbarvého laku na nehty, lepidla nebo maskovací páskou. To vše závisí na vaší fantazii! Pokud nemáte, pak během provozu textilie bude Satan.

Algoritmus, který vám poradí, jak vyšít kříž:

 • Definujeme středu plátna;
 • Pokud neexistuje značkovací na plátně, pak se to jako červená nit, tužku nebo značku;
 • šaty pro práci v brance;
 • Vyrábíme první steh.

Tkanina v rámečku musí být dobré, a co je nejdůležitější, rovnoměrně napnuté. Je-li plátno poněkud protáhla, může být kříže vyráběny v různých velikostech, které kazí vzhled hotového díla.

Schopnost pracovat s diagramu - klíč k úspěchu. Jak již bylo zmíněno, existují dva typy programů: černé a bílé a barevné. Uvažujme každý z nich zvlášť.

Jak se naučit vyšívat kříž na barevné schéma? Dělí se na malé čtverečky vzoru. Každé pole odpovídá kříže. Mohou také obsahovat speciální znaky. Každá postava odpovídají určité barvy. Jejich označení lze nalézt v „legendě“. Tyto obvody jsou velmi pohodlné. Nicméně, mohou být použity pouze v případě, že počet použitých barev v procesu šití není příliš mnoho. Několik usnadnit práci s barevné schéma přítomnosti znaků, které přesně ukazují na barvu nebo odstín niti použité.

Nevýhody práce s těmito okruhy obsahují dostatečně velký náklad na oku.

2. Černobílý režim

Jako křížové prošívání na černo-bílý režimu? Otevření takového systému, viz lemované listem papíru do čtverců, z nichž každý je symbolem. Tento symbol označuje barvu niti použité. Je-li obraz západu slunce nebo bouři, aby spolupracovala s barevným schématem nemá naději na úspěch. Opravdu, v tomto případě je mnoho odstínů téže barvy, které je obtížné odlišit od sebe pouhým okem. Ideální černé a bílé schéma. A zátěž na oči při práci s takovým schéma je mnohem nižší, než je její barva protějšek.

Každá šikovné lidi, kteří už vědí, jak vyšít příhrávku přímo na otázku, kde začít práci bude odpovídat svým vlastním způsobem. Celkem existují tři možnosti: Chcete-li ze středu, od dolního nebo horního rohu. Od prvního kříže měla postupně vyplní celý plátno. Zahájením prací v centru, máte zaručeno, že dostat symetrický vzor. Nicméně, centrum bude muset vyšívat v různých směrech, což není příliš pohodlné. Když vyšívací koutkem potřebuje vědět, že jeho volba závisí na směru výšivkou. Výběr správného úhlu potřebné v případě, že první steh spuštění zleva doprava. V opačném případě zvolte levý roh. Ujistěte se, že k výpočtu, kde by měl být střed. Do práce vypadala elegantně kříží by „smotret9raquo; v jednom směru.

Pravidla počítají kříž pro začátečníky:

 • velikost jehly musí odpovídat velikosti plátna;
 • Směr výšivky musí být stejné;
 • Před započetím práce potřebné k určení středu tkaniny.

Pokud budeme mluvit o vyšívání, mistrů, kteří již vědí, jak vyšít cross-stehu vzor na prvním místě, správně spočítat, co velikost, kterou je třeba vzít hadřík. Ujistěte se, že vzít v úvahu, že 5 centimetrů půjde ven naplnit hotové dílo v rámu.

Někdy švadlena vyšívání dvojice křižuje špatnou barvu nebo tón. Pokud se tato chyba je vidět, pak to nemůže být opravena. V opačném případě budete muset bičovat ty křížky, které byly vyšívané špatně. Ale takové chyby jako jiný směr nebo Vyšívací posunutí při střihové vzory Symetrické kazí vzhled díla.

Tam jsou také k chybám, které jsou velmi obtížné stanovit. Stává se, že zkušený pracovník dělá příliš mnoho zářez na jednom konci a na konci neměli dostatek plátno do druhého. Další chyba, která je velmi obtížné napravit, je poškození tkáně. V případě, že vyšívací nitě používají nestandardní, při praní, mohou vrhnout. Tento bug fix neuspěl.

Každý craftswoman pracuje svým vlastním tempem. Hlavní věc, která ovlivňuje rychlost provádění stavebních prací - je počet chyb. Vyšívání proces vyžaduje pečlivý přístup. Pokud jsou správně provedeny všechny přípravné práce, většina z nejčastějších chyb se můžete vyhnout.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

59 + = 63