Yak zrobiti godіvnichku

Yak zrobiti godіvnichku

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Moje zahrada

chalupářů a zahrádkářů komunitní

Jak vyrobit krmítko s rukama

 1. Člověk musí mít střechu. To umožní chránit postavení ve svém jídle z množství srážek, protože nabobtnalý, mnoho z nich se stala nevhodnými k lidské spotřebě;
 2. Otvor by měl být dostatečně široký. Velikost by měla být dostatečná k proniknutí do alespoň dvou birdie. Nejlepší ze všeho je, pokud bude existovat několik otvorů;
 3. Materiál, ze kterého podavače bude, nutně musí být odolný proti vlhkosti. V opačném případě, po chvíli ho zcela nepoužitelný. Výběr správných základů umožní konstrukce sloužit pro více než jedno období.
 4. Uvnitř nebo vně musí být okoun ptákům byla výhodná.

Viset hotová stavba je nezbytná v těch místech, kde predátoři nejsou opravdu dostat. To může být stromy a keře, které jsou obtížné pro kočky šplhat, střechy, domy, nebo parapety mimo. Důležité, aby se zajistilo, že jsou všechny stejné byla uzavřena a vítr.

 • Lehce rozdrcený pohanky;
 • Zrna různých druhů;
 • proso;
 • proso;
 • ovesné vločky;
 • Kousky králíka nebo kuřecí tuk;
 • Osiv - dýňová, slunečnicová, quinoa, meloun, konopí, melouny, kopřivy, bodláky;
 • margarín;
 • Ořechy různých druhů;
 • Nasekané vařená vejce;
 • Sušené ovoce a bobulovin;
 • med;
 • Vařené brambory.

Všichni tito ptáci budou mít velkou radost, takže si nemyslím, že některé z výrobků, zůstanou nedotčeny. Koneckonců, v zimě ptáci zjevně nemají pravomoc.

kartonu

Chcete-li vytvořit takovou konstrukci velmi jednoduché s dětmi stačí zvolit příslušnou kolonku. Takže pro tento účel nehodí obvyklou lepenku, protože jsou příliš rychle bude zničen. Mnohem lepší, pokud by se například šťáva. Tyto boxy jsou chráněny uvnitř fóliovou vrstvu, což znamená, že i namočení, nejsou rozpadnout tak rychle jako první.

Make „dřevo jídelna“ je velmi jednoduché. To bude stačit ke snížení velké díry, přičemž spodek malého „římse“, která se bude konat a ptáci nespadají potraviny po vybalení z krabice.

Na stejné úrovni jako plechovky a plast může být použit.

Musím říci, že taková struktura vypadá velmi působivé a zajímavé. Kromě toho, ona sama ptáci mohou být použity jako potrava, a to samozřejmě vzácné najít. Dýně kravata, mimochodem, nejlépe s velmi silným provazem nebo drátem.

Klasický dřevěný žlab

Tato jídelna pro ptáky s vlastníma rukama dělá to povinný pracovat na výkresech.

Plány mohou výrazně usnadnit práci, stejně jako ochranu proti riziku, že místo příjemné pro oko a velmi komfortním domě něco nepříjemné. Na internetu, mnoho příkladů krmítka, ale to je nejlepší vytvořit svůj vlastní výkres. To by vyžadovalo běžný list papíru z notebooku, tužku a měřicím zařízením.

Náčrt musí být vytvořen pečlivě. Kromě hlavních složek, ale musí rovněž zahrnovat další, takže během operace není na ně zapomenout.

 • Desky 20 mm;
 • šroubovák;
 • deskový soubor;
 • Překližka 16 mm.

Tento materiál může být také nahrazen organickým sklem, nebo jakýkoli jiný typ stavebního materiálu, který není schopen projít vlhkosti. Montované konstrukce nebude fungovat příliš tvrdý, a to bude velmi vhodné umístit žádnou pobočku.

Tyto díly nutná, díly, které budou použity na boční stěny pro rozdělení. Každý z nich je důležité pečlivě vymeryat, aby se získal plochý strukturu. Po rozložení etapa dokončena, můžete si vystřihněte nechtěné části. Pre-někteří lidé doporučují pro montáž dílů na malém množství lepidla, které jim přesně rozptýlit. Jakmile se základna a boční díly jsou připraveny, by se mělo začít broušení konstrukční úhly, které ptáci nemohli poranit o ostré hrany.

Uvnitř je důležité mít jistotu, poskytovat několik nepříliš velké okouny, protože ptáci budou vhodné držet ně, zatímco klovat potravy. Pro tento účel jsou ideální pro montáž desek.

Střechy sedlová se nejlépe provádí tak, takže to nebude hromadit vlhkost a další srážky. Každá polovina desky je vhodnější pro připevnění k samotným hřebenem. Mimochodem, můžete použít nábytek závěs, který umožňuje mnohem rychlejší priladit obě strany střechy. V tomto případě vyplnit jídlo mnohem pohodlnější, protože je třeba jen si ji vyzvednout v případě potřeby.

Krmítko pro ptáky s jeho vlastních rukou bude mnohem více funkční, je-li horní část blízkých plexiskla, a dále jen nechat malou mezeru. Pak je dodávání potravin bude postupné, takže po dlouhou dobu nevypadají dovnitř.

V poslední fázi může impregnovat výsledné struktuře laku, nebo jen zajímavé dekoraci.

Proutí jídelna se může stát nejen dobrou pomůckou pro ptáky v zimě, ale i zkrášlení zahrady. A co je nejdůležitější, v procesu tkaní byly pozorovány rozměrů. Révy by měl být kladen je velmi těsný, protože as působením vlhkosti je schopná některé oslabená. Pro delší službu proutěné krmítka mohou pokrýt to s lakem, aby byl chráněn před poškozením.

Velmi zajímavý způsob, jak vytvořit vlastní visící místa k jídlu. Je tedy třeba, aby se kus lepenky, aby ji vrátit do trubičky o průměru 5 cm a po zalévání výsledný roli dostatečné množství běžného papíru lepidla, namočí se v premixu, který je určen k jídlu ptáky. To může být drcené ořechy a semena, a proso a drobky. Taková konstrukce je velmi výhodné, je pouze důležité zvolit takové lepidlo, které nepoškodí prolnutého.

Můžete nejprve vytvořit stánek s výhodnou krytem, ​​aby byly chráněny před větrem, a už priladit běžné plastové nádoby na něm. Jen si dejte pozor, v tomto případě, jak se často stává v zimě mráz. Je proto lepší je svázat.

Pod krmítko můžete i ubytovat konvenční plastový kanystr. Je pouze důležité, aby byla dobře opláchnout a nebude vylučovat škodlivé výpary. K tomu, po praní a řezání otvorů v něm musíte dát ho na místě, kde budou rychle erodovat.

Pomerančová kůra může být také zajímavé kapacita pro tento účel. Samozřejmě, že potraviny budou muset nalít denní bázi, ale i taková konstrukce je lepší než vůbec nic.

Krmítka mohou být zcela odlišné, a vy si jen vybrat ten, který přesně bude líbit.

 • řemesla pro zahradu
 • , výzdoba
 • , koryto

Takhle? Sdílet se svými přáteli:

Je možné, že jsem nebyl schopen vzít v úvahu všechny, možná něco chybí,

Jste s něčím nesouhlasila nebo by mi chtěl doplnit, v každém případě -

Budu rád, když necháte svůj názor!

Krmítka pro ptáky improvizované

Divoká zvířata a ptáci, kteří žijí v přírodě, nemůže spoléhat na to, že v zimě bude někdo pomáhat jim, jak přesně to, jak se jejich domestikovaných „bratry.“ Nicméně, mnoho lidí pochopit a snaží se poskytnout veškerou možnou pomoc v období zimního chladu.

Starostliví lidé jsou si dobře vědomi toho, jak těžké to je čas pro naše bratry, protože už od konce podzimu, mnoho z nich stále obtížnější najít jídlo. Samozřejmě, pokud chtějí nejen o pomoc těm, kteří žijí v lese nebo v odlehlých oblastech. Nicméně, pokud žijete v města či obce - pak je vše ve vašich silách. Dnes mluvíme o krmítka. Aby byly opravdu dobře, a hovoříme o využívání dostupných nástrojů, starých obalů a kontejnerů, jakož i jiných materiálů, které jsou v každém případě pravděpodobné, že by byly vyhozeny na skládku.

Kreslení ptačí krmítka

Mimochodem, „zvyklí“ ptáků předpokládá u svého koryta, která se nachází na místě, kromě pocitu, že jim pomůže, aby je zachránil před hladem v těžkém období roku, dostanete jakýsi extra „bonusů“:

 • Ptáci si zvyknout na své stránky a často přebývají na ní a vedle ní. Tak budou vždy potěší vás s jejich hrami, shonu a cvrlikání, plnění životní energii z okolního prostoru.
 • Poměrně často se stává, že se ptáci vrátí v létě tak nějak dluhu, ničit mnoho hmyzu a škůdců, které se nacházejí v téměř každé zahrady nebo zeleninovou zahradu.

Dřevo - spolehlivý věci!

V dnešním článku jsme představili fotografickou sadu možností pomoci s nápady, jak udělat ptačí krmítko s rukama nad hlavou. Jako obecné pravidlo, za účelem realizace projektu takových podavačů, nepotřebujete složité vzory a kresby.

Varování! Krmit ptáky může být nejen v zimě, ale v létě, a to zejména pokud žijete na venkově nebo v soukromém domě.

Předtím, než budeme uvažovat o základní myšlenky na výrobu krmítka, pojďme mluvit o některé funkce z výběru materiálu, stejně jako o místě, kde si můžete pověsit nebo připevnit provizorní konstrukci.

Volba materiálu a prostoru pro instalaci

Než si vyberete umístění podavače bude velmi užitečné se naučit nejběžnější druhy ptáků, které žijí v našich zeměpisných šířkách.

1. Brhlík; 2. pika; 3. malé datel; 4. Klest; 5. Jay; 6. louskáček nebo louskáček; 7. hýl; 8. Waxwing; 9. dlask; 10. Stehlík; 11. Číž; 12. Běžná ovesné vločky; 13. zelený; 14. koňadra; 15. ox-blue tit; 16. chocholatý tit; 17. tit-tit; 18. tailed ox; 19. sýkora.

Tradičně se předpokládá, že krmítka by měla mít formu jakéhosi domu, který by byl do určité míry podobný ptačí budky. A ve skutečnosti, tato konfigurace je optimální, aby se uspořádat prostor pro krmení ptáků. Zvážit výhody tohoto formuláře:

 • Střecha vytváří ochranu proti dešti a sněhu.
 • Tato konstrukce vyrobena z překližky nebo dřeva je silný, odolný a spolehlivý.
 • Ona nebude vypadat cizí, protože mluvíme o designu krajiny a vizuální přitažlivost celého webu.

Přesto bychom neměli být omezen na tuto formu, stejně jako skutečnost, že pouze dřevo může být použit jako materiál. Ve skutečnosti, a konfigurace a materiál může být zcela odlišný.

Hlavní věc je, že podavač linka se základními požadavky:

 1. Materiál, ze kterého je vyrobena podavač, musí být stabilní a nesmí deformovat v průběhu času. Jinými slovy, hnízdící krabice lepenkové nebo podobné nástroje k dispozici - není dobré. On prostě nepřežili nepříznivých klimatických podmínek: déšť, kroupy, atd.
 2. Zároveň můžete v extrémních případech, aby se malý krmítko z balení džusů a mléčných výrobků (jogurt, mléko, atd.) Tetra Pak kartony a podobně v mnohem větším rozsahu ve srovnání s běžnou kartonu, přizpůsobené účinky vlhkosti na něm. Nicméně, takové návrhy lze připsat na dlouhodobé. Na druhou stranu budou perfektně hodí jako dočasné řešení, které za příznivých okolností, mohli jste si naposledy v průběhu celé sezóny. Mělo by být zřejmé, že koryto balení mléka se hodí jen pro malé ptáky, jak velké to prostě nevejde.
 3. Předchozího odstavce, mimochodem, máme následující závěr: Materiál musí být silné a udržitelné, protože musí odolat nejen pádu zimní špatné počasí, ale také hmotnost ptáků sebe, z nichž některé jsou poměrně masivní. Ze stejného vědomí, že opotřebení dojde včetně kvůli neustálé vystavení jejich drápy, protože bude trvat, zpravidla do otvoru výřezu ( „okno“).
 4. Mimochodem, protože mluvíme o okna, vstupní (tento proces může být nazýván díru, ve skutečnosti, jak se vám líbí), musíme pochopit, že hrany by neměly být ostré, protože jinak ptáci mohou zranit jejich tlapky na ně.

Kromě materiálu a výrobních technologií, musíme pochopit, že místo, kde instalaci nebo zavěšení krmítko je také důležitým bodem. Takže, pokud je to možné, aby se zabránilo instalaci v těch místech, kde ptáci budou mít potíže s připojením k internetu. Řeč je o silných větví a dalších podobných místech.

Také dávat pozor na to, že koryta byla umístěna na místě nepřístupném kočky, které jsou známy jako vynikající lovci ve velkém počtu žijí ve vesnicích, venkovských domů a domků a pole soukromých budovách.

Tip! Umístěte podavač pod širým nebem, v místech dobře viditelných pro ptáky.

Podívejme se na základní myšlenky o tom, jak nejlépe provést krmítko s rukama při pohledu na „skutečné“ příklady, kolik lidí k realizaci svých projektů. Krmítka může být mnoho možností a jejich výroba - nespočet. Nicméně, oni jsou vyrobeny pro jeden účel. Takže, tady jsou hlavní typy staveb tohoto druhu.

Zásobník - velmi užitečné zařízení pro krmení ptáků. Navíc láhev může být zavěšen svisle „vzhůru nohama“

Aby taková struktura je reálné a nezávisle na sobě. Není třeba mít nějaké specifické dovednosti nebo znalosti. Typicky, když jsou použity tyto stavební práce improvizované nebo zbytečné deska, kusy dřeva a mnoha jiných dřevěných prvků. Vezmeme-li tablety nebo dýhy, hlavním problémem je jejich silná vazba.

Mimochodem, dřevěné krmítka lze použít nejen pro krmení The Yardbirds. Takové struktury jsou používány v kurníku při krmení kuřat a jiné drůbeže. Nicméně, toto je, jak se říká, je jiný příběh.

Taková konstrukce může být dělána s vlastníma rukama jako doma. K tomu, nepotřebujete žádné speciální nářadí nebo podmínky. Ve stejné době, samozřejmě, musíte najít výkresy krmiva. Na druhou stranu, s velikostí výkresu lze provést sami, protože tam není nic zvlášť složité v jeho designu - ne. Pro více nápadů, ujistěte se s fotografiemi a ukázkami dokončených prací.

Tento typ konstrukce, smím-li to tak říci, „stěhoval“ ze zemědělství. Jedním z jeho hlavních výhod je, že umožňuje vyloučit „diskriminaci“ některých dalších druhů ptáků. Vy sám jste si všimli, že často se hrnou některých ptáků, například vrabci a sýkorky, zaujímá nejlepší pozici v blízkosti potravin (semena, drobky chleba, obilí, obiloviny, tyč, atd), nebo dokonce ve žlabu a hledá aby se zabránilo takový cenný zdroj pro jiné ptáky.

Proto je důležitým úkolem je omezit prostor, který může živit opeřených přátel. Proto se v takových případech může být užitečné domácí násypky krmiva, také známý jako antivorobinye.

Krmítka z plastových lahví

Feeder plechovek - je také skvělá volba

Tento typ konstrukce je velmi jednoduchá, takže se sami, každý může, včetně dětí. Chcete-li to, budete muset pouze snížit lahvičku jeden nebo dva otvory nalít do ptačího zobu, a ve skutečnosti, aby měli ptáci měli možnost se dostat dovnitř. Jistě, budete muset dávat pozor, protože otvory musí být, pokud možno, co nejvíce rovný a symetrický.

Zajímavé! Máte-li čas a chuť, podavač může být dále ozdobíme přírodních materiálů, nebo aplikaci etiket.

Pojďme se blíže podívat na rysů prací v přítomnosti lahví různých velikostí. Skutečnost, že nejčastější suroviny v těchto případech jsou následující:

Takže, pokud budete používat první možnost, můžete se rozhodnout pro dva typy konstrukcí. V prvním případě hovoříme o tom, jak otvory na obou stranách láhve. Mohou mít různé tvary: kulaté, obdélníkový nebo čtvercový.

V druhém případě můžete udělat speciální clonu, která by by pokrýt díru, chrání před sněhem. Chcete-li to udělat, stačí proplout ve tvaru písmene U otvoru, přičemž na jedné straně (nahoře). Poté se část láhve je ohnuta směrem nahoru a tvoří tedy určitý druh hledí. To, mimochodem, může také být provedeno na obou stranách.

Pro větší pohodlí, ptáci, co můžete udělat dva malé otvory pro hlavní otvory a vložte dlouhou tyč, na které by mohli sednout, než se dostanete dovnitř. Pokud jde o spodní hrany hlavních otvorů, pro zvýšení bezpečnosti je žádoucí, aby lepidlo nebo lepicí páska v několika vrstvách. Rovněž vhodné a tkání náplast. Tím je podavač se s jeho vlastních rukou z plastového kontejneru relativně malého objemu.

Ještě jednodušší, můžete si krmítko z láhve 5 litrů. Skutečnost, že stěny jsou často jednoduché, což vám umožní snížit hladký otvor. Plus, v nádobě může pojmout více semen a nasekané dřevo, ptáky jednodušší letět do vnitřku. Pro výrobu budete potřebovat nůž nebo silné nůžky.

Speciální konstrukce umožňuje držet slupku semen a zbytky drobků

Je-li squeeze láhev nainstalováno horizontálně, je možné otvory řezané na místě a dna krku. V případě, že záměrem opravit svisle, je možné snížit pomocí 2, 3 nebo 4 otvory na různých stranách, při práci s láhev, která má čtvercový nebo obdélníkový průřez. To, mimochodem, bude současně létat do a jíst jen pár ptáků. lze vystřihnout 2-3 otvorů pro kulaté lahve. Mimochodem, na základě velkých lahvích o objemu 5 litrů a výše, můžete také vytvořit a podavač zásobníku.

Tip! Je žádoucí snížit otvor ve výšce nejméně 5 cm od dna, může být o něco více.

Připevněn tento podavač jednoduše: můžete jej připojit buď na krku nebo rukojeti, která je součástí víka pomocí motouz nebo tenký drát. To znamená, že pokud mluvíme o vertikálních možností. Při horizontální upevňovací se nejlépe provádí dvěma rovnoběžnými malé otvory (což lze provést s nožem nebo jiným ostrým předmětem) průchodem drátu nebo lana, která je nezbytná pro upevnění.

Staré plechovky mohou také přijít vhod

V každém případě je tato možnost je velmi dobře přístupný, protože téměř každý má k dispozici nežádoucích 5-litrových lahví s vodou. Příklady fotografií ukazují různé možnosti, jak toho lze dosáhnout.

Krmítko pro ptáky paketu z mléka nebo džusu

5 minut - a nový žlab balíčku šťávy - ready

Box šťávy nebo mléka jsou k dispozici pro každého. Nemáme tendenci vyhodit. Výrobní technologie je velmi jednoduchá, a v některých ohledech podobá předchozí (plastové lahve). Takže, pokud chcete, aby se krmítko z obalu šťávy nebo mléka, posloupnost své činy mohou být následující:

 • Předpokládáme budoucí otvory s kuličkovým perem, fixem nebo fixem.
 • Opatrně nakrájejte nůžkami nebo ostrým nožem.
 • Vložit přes spodní straně otvoru s páskou nebo omítkou.
 • Udělejte si malý otvor pro lana nebo v horní části obalu.
 • Viset výsledný podavač ke stromu větev, šeřík, nebo do jiných míst.

Nejjednodušší a nejrychlejší verze balíku z mléka

Mimochodem, v některých případech, můžete si dát na dno nebo přiložit malou váhu v podobě úlomků cihel nebo něco takového. Tím se minimalizuje kymácející v případě silného větru. To platí nejen papírových krabic, ale plastových lahví.

Pamatovat! V některých případech můžete připojit podavač i zed.

Mimochodem, stejným způsobem a udělal ptačí krmítka po vybalení z krabice na boty. Samozřejmě, že je vyroben z kartonu, neumožňuje takový podavač trvanlivé. Na druhou stranu, některé z boxů jsou vyrobeny z dostatečně trvanlivé a odolné vůči vlhkosti desky. Kromě toho můžete dodatečně vložit lepenkové pásky, která dále posílit její ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. To umožní do jisté míry zvýšit životnost žlabu, ačkoli v žádném případě nebude stejně odolný jako jeho protějšky ze dřeva, lepenky nebo dokonce plast.

Technologie výroby o samotný je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální instrukce. Jen je třeba provést potřebné sloty na stranách skříně a zamkněte víko. To lze provést také pomocí lepicí pásky.

Můžete také použít skleněné lahve

Samozřejmě, že všechny tyto typy podavačů jsou nejčastější a populární. Nicméně, to dává smysl, aby vyprávět příběh alternativ. Prvním z nich je opěrka z nádobí.

Mimochodem! Pokrmy mohou být vyrobeny žlab, který je také pro ptáky velmi důležité.

Vyrobeno takové originální výrobky šálky a podšálky. Přidáte-li hluboké misky, může to být jak podavač a láhev s vodou. Někteří řemeslníci dělat ptačí krmítka ze starých věder, obvykle z plastu. Získaly velké, že poněkud omezuje možnosti jejich instalace, který, samozřejmě, je určitá nevýhoda. Výhodou je stejný: velikost produktu - je dost velká. To vám umožní nalít další přídavek krmiva, na stejný čas může být krmena někteří ptáci. Neměli bychom zapomenout ani na trvanlivost konstrukce.

Dekor pták „jídelna“ - to není ta poslední věc,

Mimo jiné, více exotických opcí, to může být známé, jako je například podavačů, z dýně od sítě produktu, stejně jako právě visí na stlačený krmit ptáky, které, jak víme, byla původně určena jako krmivo pro domácí papoušky.

Zajímavou variantou obou polovin balení džusu

Samozřejmě, že hotový podavač lze zakoupit v obchodě nebo objednat online. Nicméně, jak praxe ukazuje, že ve většině případů, lidé mají sklon si myslet, aby se krmítko s rukama nad hlavou. Jak můžeme vidět, možnosti - není nouze. Každý z nich má své klady a zápory. Charakteristickým rysem je skutečnost, že ve většině případů jako materiál pro výrobu obálek, můžete použít prostředky na dosah ruky: staré krabice, kontejnery nápojů, balení, zbytků dřeva a další. Příklady fotografii:

Většina lidí, kteří se rodí sám chaty, si je dobře vědoma, že to musí být nejen místem pro práci a pěstování plodin, ale nejvíce koutky, kde si můžete odpočinout od rušného města a užít si krásný výhled na přírodu a pozemků.

Divoká zvířata a ptáci, kteří žijí v přírodě, nemůže spoléhat na to, že v zimě bude někdo pomáhat jim, jak přesně to, jak se jejich domestikovaných „bratry.“

Každý z nás miluje krásně zdobený interiér. Tento závazek je zvláště v poptávce v případech, kdy vnitřní konstrukční řešení mají vliv na dobrou náladu a radost pro naše blízké.

Každý svědomitý majitel se musí postarat o pohodlí svých domácích mazlíčků, vedený slavným citátem z „Malého prince“: „Jsme zodpovědní za ty, kteří zkrotili.“

Dříve nebo později, než většina z nás se potýkají s úkolem kupovat nový nábytek, včetně židlí. Ve stejné době, to není vždy smysl kupovat nový nábytek na dostatečně vysokou cenu, protože můžeme obnovit staré židle.

 • O projektu
 • inzerenti
 • zpětná vazba
 • Mapa stránek

Citace dat je povoleno pouze při zadávání aktivní otočnou uvedení zdroje.

Jak vyrobit krmítko

Krmítka - velké téma pro milovníky ptactva a vynálezců drobné architektonické formy. Jak se dělá single nebo vrchovatá krmítko kartonů plastových lahví z plechovky, z kusu dřeva nebo kbelíky z majonézy, stejně jako obal pro koláče a zbytku, než krmit kozy a že konzumace vrabci vidět a číst - Nápady létají ve vzduchu a půdy, na této stránce.

Most sladké a krásné „kavárna“ pro ptáky

1.Raskalennym nožem láhev ve dvou místech podél Basting. Jaká je šířka řezu pásu, vidět na vlastní oči, není tam žádná přesná velikost.

2.Smotrite níže uvedený obrázek. Širší pásek se sníží, se podsaditý postavu, menší sníží, - výrobek bude vyšší.

3. V dolní části lahve vyříznout otvor pro pěstování ptáků, jak je znázorněno. Nezapomeňte na procházku podél okraje okénka s rozžhaveným nožem, takže oplavit střihu a učinit z něj není ostrý. Bird sedával na okraji malého okénka kartách, a neměl by být řez.

Ptákům nejsou rozseká nohy

Malovat spodní část lahví akrylovou barvou.

4. Když je nátěr suchý, se dvěma děrování (nebo horký hřebík) ve spodní části láhve, na obou stranách vchodu do žlabu ve stejné vzdálenosti.

Puncher dělá díry krásnější než hřebíkem

5.Simmetrichnye otvor je třeba udělat, a v horní části láhve, v těchto otvorů bude kladen motouz, jehož prostřednictvím bude připojovat horní a spodní části láhve a visel tuto krásu.

Připojte spodní a horní stavby motouzy

6.Raskraste horní části láhve a korek nezapomíná. Nechte zaschnout.

7. motouz bude uveden v rámci režimu:

Provazy spojuje horní a dolní části žlabu, a uzliny sahají směrem vzhůru skrz otvor v zástrčce

8Sdelayte otvor v trubce, se uzliny a přetáhnout oba konce vlákna uzlů přes otvor v zástrčce.

Protinite provazy skrz otvor v zástrčce

9Dekorativnaya detail. Provést další otvory, jak je znázorněno na fotografii na horní a dolní části láhve a tisku dekorativních sloupků. To dále upevnit podrobnosti a poskytnout jakýsi „značkových věcí.“

nýty otvory

Srovnejte nýty otvory ve spodní části výrobku s podobnými otvory v horní části

Nýty zejména zdobit

10Kleevym gun silikonové lepicí tyčinky luky s tlačítky.

Bow rafie palmového motouzu

A z těch láhví by se ukázalo vtipné krmítka.

EP-podavač

Každý lepenkové krabice s otvorem vystřihnout, přerušeno, a naplní potravinami, je to přívodní žlábek. Například, krabice nebo krabice od Raphael na novoroční miminko dary, které každý dům se hromadí dost po Novém roce.

Použijte paketů mléka, barvy a zdobí tlačítka a větvičky. Lepidlo lepicí pistole silikonové lepidlo. (Koupil jsem si lepicí pistole v železářství, tam byly 3 krát levnější než ručně).

Manger balíčku pro mléko s tlačítky Podavač kartonu Box of Raffaello Vánoční dárkové krabičky

Mimochodem, pokud je bez balkonu a jen okno, přístroj chladný karton užitečná, to nepraskne okno, když je snížena okno na okenní parapet. Obávám se, že v tomto domě sousedi nejsou šťastné krmení holubů v takové blízkosti vozu. Měli udělat díru v poli se trochu, pak holubi nebudou moci krmit na parapetu, ale kozy mají pobíhali sem a tam, a potěšilo dítě a její kotě zmatek. a protože nudí dívat na krabici trčí z holuba zadku.

Girl zavěsí krmítko oknem (tolik úsilí a může být viděn jen zadek holuba).

Bird „bistro“ plechovek

Plechovek kojenecké výživy - velmi komfortní pro ptáky.

Jak vyrobit ptačí krmítka z plechovek kávy při pohledu na videu.

Lauren Martin, francouzský zahradník, uspořádané v kormushechny zahradě.

Nejjednodušší domácí pták jídelna, umožňující nalít plnou láhev slunečnicová semena malým otvorem nemá dostatek spánku slunečnicová semínka.

Nejjednodušší krmítka

Činíme tak v rámci režimu:

Jak vyrobit nejjednodušší krmítko z plastové láhve dělat jen

Z dalších šrotu materiálů.

Balíčky dort.

Tortnitsa na prsa

Myšlenka dřevěné tyče

bar nápad pro ptáky

Z plastových kbelíků do majonézy.

Kbelíky pro ptits1 Kbelíky pro ptits2

Dělá trochu těžké, ale výhled je velmi šetrné k životnímu prostředí

Celý kokosový ořech.

Kokos-feeder

Je-li dovolená je u konce, a kokosový ořech maso je jedeno, kokosový kontejnerové podavače vyplnit jednoduchý jídlo v podobě semen a exotické restaurace promění v rozpočtu jídelně.

Dvě verze stejné technologie:

Jak a kam umístit hnojivo.

To je ve skutečnosti velmi důležitá otázka. Vzhledem k tomu, že žijeme mezi lidmi a našimi zájmy nebo zájmy našich opeřených přátel nesmí být v rozporu se zájmy lidí kolem nás.

V případě, že trus ptáků, které jsme privazhivaem k oknu nebo balkonu pravidelně padá na spodních balkonů nebo na strojích našich sousedů, očekávat potíže. A my ho potřebujeme?

Pro vyřešení tohoto problému je jednoduché. Je třeba vědět několik věcí.

1 Holubice živí pouze na zemi, pryč od auta parkování, balkony a parapetů na holubího trusu nepoškozovaly pro nás a naše sousedy.

2 Vrabci na rozdíl od kozy, nelétají pryč, jakmile se jídlo, sedí na stejném místě, kde je jídlo a kakao tam a házet slupky semen tam. Sedí mladý muž na okraji láhve nebo okoun, kteří se semeny, klovat a hází granáty zpět do semen nebo v jejich blízkosti. Zaplyuet, spratek, všude kolem. Kozy byly obavy a čekají, jak sedí na větvích u toho, když se cítí plná. Proto kontejner slunečnicových semen by měl být pozastaven od stěny domu,

1.vot přinejmenším stejně jako moji sousedé se podívat na video.

Seděla yurok mají oni přezimují. Tito ptáci jako vrabci, sedají do naedyatsya prsa a pokusit se nechat a Sýkorka letí vzhůru, semeno a vzít na větvi - semeno od semeno Peck.

2. Nebo místo uvnitř balkonu, takže můžete uklízet po svých hostů.

Krmushka na balkoně Titmouse love slanina vážný podavač Sýkorka na okno svahu Připevněte podavač pomocí hmoždinek Podavač s víkem, velmi udobnenko plnicí semena "Hleboprovod"

Dítě, které žije v tomto domě, nazvaný design „hleboprovodom“

Krmit kozy vhodných nepražených slunečnicová semena, nesolené sádlo, tuk, ořechy (sekaná, s měkkého masa, například ořechů) a exotické možnost -raspilenny kokos zavěšených na provázku.

Je nemožné dát ptáky

Je nemožné dát slanou slaninou, pečený slunečnicová semínka, uzené maso, žitný chléb.

Sýkorka nebude mít žádný pohanka nebo proso nebo rýže.

Jenže vrabci jíst a proso, a rozdrtil obilovin a rozinky.

Mimochodem, divoké hrozny (Parthenocissus) na svém balkoně také přitahují ptáky. K nám přichází Kavče Žlutozobé, podívejte se na video na konci.

Pamlsky pro ptáky

Salo můžete jen viset na vlásku, nebo nakrájíme na kousky a dejte v rostlinném mřížce, já na svém žlabu, který je jak vyhlídková pro mé kočky v létě učinil takovou strukturu.

Kusy tuku připojené do sítě

Slanina a slunečnicová semena - oblíbená pochoutka a jednoduché

Nalít roztavené tukové nejen semena, takové směsi jako „srdce“, lze provést (cm. Pod instrukcí), a je možné zakoupit ve zverimexu ptačího zobu.

Psaní dobré zmrazení a visí ven ve stínu Salo můžete prostě nakrájíme na kousky a dejte v rostlinném mřížce

Štěrk v třecí misce, meloun semena, obiloviny, zrna kukuřice, pšenice, smíšené s slunečnicová semena, rozšířených ve formách, čímž zadní lano, na které se pak bude možno zavěsit hody a nalít roztavené slaninu. Nechá se ztuhnout v chladu.

Mold máčené v horké vodě a vyjměte zmrazené potraviny, jemným tahem za lano.

Visí v chladu ve stínu.

A teď, po porodu, můžete nyní možnost sledovat výsledný pták ruch venku.

Vážení přátelé! Vždy rád čtu vaše komentáře. Psát o svých zkušenostech a přání, protože pomáhá místo, aby se stala lepší a zajímavější. A pokud chcete, aby vám poděkovat za článek, může to být velmi jednoduché - po kliknutí na tlačítko svých oblíbených sociálních sítí, sdílení článků s přáteli.

Oh! Také jsme koryto improvizované. Nyní tmě, nemůžu vyfotit ...

Velmi krásné krmítka! Je to škoda, viděl jsem jen v pozdní zimě. Ujistěte se, sdílet na sociálních sítích. Mám spoustu známých ornitologů.

Galina, klikněte na tlačítko „Podelits“ je třeba udělat ve velkém měřítku, a to sotva našel.

Make krmítko ze šrotu materiálů je opravdu docela jednoduché. A pro osoby s představivostí, můžete se obrátit tento pták prvek v uměleckém díle. velký výběr zajímavých krmítka vás!

Je to skvělé, když existují lidé, kteří se starají o naše malé bratry.

Ano, Ludmila, a ptáci radosti a potěšení lidem.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Odesláním jakoukoliv formu na webu, vyjadřujete souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + 1 =