Yak zrobiti kvіtku z knihy z roku

Yak zrobiti kvіtku z knihy z roku

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit papírové květiny v různých způsobech

Odkud této třídy a to, co je potřeba pro výrobu papírových květin

Výrobky z papíru - květiny udělal zpět do starých časů. Egyptské ženy učinily různé ozdoby z umělých květin, samozřejmě, oni používali k jejich tvorbě, a papír. Ve středověku tyto řemesla zdobené chrámy. A v osmnáctém století se začaly stavět velké podniky, které produkují takové oficiální barvy. Proto, když lidé už věděli, jak se dělá papírové květiny.

Tam, kde se může ubytovat papír řemesla

Z papírové květiny mohou vytvořit originální panel a složení, jako v dálce, které se neliší od života. Stále z barevných papírových květin jsou ideální pro fotorámečky šperky, karty, krabice pro dary a klobouky. Velmi často se používají pro výzdobu slavnostních sálů v přední části všech druhů oslav, místnosti a možnost pořádání tabulek. A tyto řemesla dá každému člověku sváteční náladu a radost.

Co to bude trvat pro tento případ

Takové řemesel mohou i děti pod přísným vedením a dokonce i papíru, můžete vytvořit skutečné mistrovské dílo. Budete muset připravit tyto materiály a nářadí:

 • papíru. Můžete si vzít obyčejný - bílý, který pak malovat barvy, ale to je nejlepší, aby barevný papír, vlnité a krepový. Z barevných papírových květin nemusí malovat barvami, a to šetří čas;
 • sešívačka a lepidlo;
 • nitě, pásky a nůžky;
 • akvarel barvy, kvaše a fit;
 • lepenka, balicí papír a originální páska;
 • drát, brčka na koktejly, ampule z pera. Tyto materiály budou dělat za stopku;
 • korálky, korálky a kamínky. Ty jsou potřebné pro registraci u uprostřed květu.

Ale květiny budou dělat jiné, a pro každý případ, v první řadě, je třeba papír, lepidlo, a pak uvidíme, co budete potřebovat z výše uvedeného seznamu. Pak vám ukážeme, jak udělat květinu z papíru.

Různé způsoby přípravy krásné papírové květiny

Existuje mnoho různých způsobů, jak dělat papírové květiny. Každý z nich má podmíněný úkol. Podívejme se na nejpopulárnější způsoby.

Nejjednodušší papírové květiny

To sněženka může dělat i děti předškolního věku a dát matce na osmý březen. Ve většině případů sněženky třeba vzít čtvercový bílý kus papíru, měří asi 10 x 10 centimetrů. Složit list šikmo a složit ji roh. Zbývá přilepit květinu na modrém papíře nebo pohlednice a dokončit stonek a listy.

Připravte si hustý červený papír, značku a lepidlo nůžkami. Pokud jste zvědaví, jak se dělá květinu z papíru ve tvaru růže, pak se vaše akce jsou následující:

 1. spirála kresba tužkou na papíře, a snížit to konvenční nebo kudrnaté nůžky. Při používání zakřivené nůžek je krásné růže;
 2. Nyní se snaží zabalit konce spirály směrem ven. Papír může lehce přepětí, ale to je v pořádku, a tak ještě lépe - bude květina realističtější;
 3. curler aby dostali růži. Jemně kroutit spirály až do konce, postupně uvolnit těsnosti;
 4. Po konečném utahování spirály - upevněte lepidlem. Nyní je třeba ohnout kruh, který byl vytvořen ve středu svých růží při řezání spirály. Tento kruh bude základem kvítky;
 5. kapat na základně trochu lepidla a vložte jej růžice. Vaše původní růžice připraven.

Schéma výroby papíru rozochek

Nyní budeme dělat více než jeden květ s rukama z papíru a slavnostní kytici. Připravte měkký papír různých barev, nůžky a nůžky, stejně jako misku, jemných drátů a lepidlo.

Začínáme:

 1. drát (je určena pro dřík) dostane lehce lepidlo;
 2. Jeden hrot drátu je třeba vrátit tenký proužek žlutý papír;
 3. Vezměte si papír, z něhož bude květní pupeny. Může to být jakákoliv barva. Skládací papír 12x a nůžky řezané lístky pro své květiny. Z nich je třeba vytvořit bud;
 4. Naneste lepidlo na dva plátky a nyní je třeba přiložit k dříku na místě, zabalit pruh žlutého papíru. Sčítají, takže všechny lístků, v zárodku;
 5. Nyní se zelenou knihu a zabalit to stonek květiny. Chcete-li získat spoustu, a prostředek byl považován za dokončený, je třeba provést pět pohárky. Hotové květiny, umístěte je do mísy, a vyšel původní papíru kytici.

Příklad slavnostní kytice papíru

Růžice z vlnitého papíru

To je nejlepší, aby se květiny z hedvábného papíru, protože je považován za nejlepší a snadné s ním pracovat materiál. Kmenových růže lze nalézt drát. Na list papíru značení do kruhu, přičemž obrys spirály známky. Vzdálenost mezi cívkami je zvolena tak, že při další skládací získá mají řady krásné plátky.

Vystřihnout kruh papíru a rozseká ji ve spirále. Konce šroubovice by měla být ve stejném řádku v cirkulujících diametrálně obvodovými body. Jen budete muset stanovit pás, který se později ukázalo, poupě. Na okraji pásu se doporučuje, aby malý pevný předmět a potom složit pupen, jako balicí papír v tomto předmětu. Nezapomeňte dát bud jakési „kráse“. V dolní části celé sestavy budou muset utáhnout závit nebo lepidlo, nebo na květinu skládaného papíru prostě odpočinout a rozpadnout.

Vyrobit požadovaný počet listů pro růže zeleného krepového papíru. Wire, také je třeba srolovat zelenou knihu a bude stopku.

Většina papírových květin je ideální pro dekoraci záclony v bytě, jako jsou květiny, můžete přidat do jakékoliv oblečení jako brož. Připraví se hedvábný papír (vhodný a tkání), nůžky, lepidlo, a kroužek pro zajištění řemesla. Můžete použít tlačítko nebo něco jiného. Přemýšlejte o tom, kolik je potřeba pro vrstvy květu, než by byly větší, tím větší objem bude zase produktu. Doporučila pět až sedm vrstev.

Začínáme:

 1. sečíst všechny vrstvy papíru dohromady. Z nich vystřihnout obdélník, jeho rozměry jsou přibližně 30 x 15 cm;
 2. řez vrstvy sečíst dohromady a vytvořit plochý zásobník z nich, „harmonika“ záhyb, který je o dva centimetry šířky;
 3. fix „akordeon“ ve středu kruhu. Pokud je místo kruhu použili tlačítko - hák vlákno, a pak na místě pro upevnění tlačítka;
 4. jsi vyšel jakýsi ventilátoru, je nutné lepit kruh. Nyní dát svůj objem květinu z papíru zaschnout po dobu pěti minut;
 5. lehce nadzvedává horní vrstvu papíru a začne kompaktní kvítků horní vrstvou směrem ke středu. Utáhnout brankoviště záhybu a opakovat tuto operaci se všemi vrstvami. Za to, že vaše tvorba je připraven papír. Nyní víte, jak na papíře s rukama, aby se trojrozměrné květy.

Schéma objem výroby papírových květin

Velmi velké papírové květiny na výzdobu sálu

Tato řemesla jsou ideální pro zdobení svatební síň, kterou přikládají velmi snadno a nebudou slábnout v průběhu prázdnin. Proto vám ukážeme, jak se dělá papírové květiny je velký.

 • barevný papír zvlněný. Můžete si také vzít tkáň, krep nebo na obalu;
 • oboustranná lepící páska, lepidlo a nůžky;
 • prut pro řemesla. Rod je nejlepší najít kolejnice vyrobené ze dřeva, které lze zakoupit v železářství. Rail řezat na požadovanou velikost a brát špičku trochu ostrý;
 • květinový vzor. Je nutné připravit v předstihu, můžete si najít šablonu na internetu, kde k dispozici barevná schémata z papíru nebo si vytvořte vlastní. Vzory - A květů, listů a jádro zvolené velikosti.

První tisk (pokud jste si ji z Internetu), a pak vystřihnout vzor. Pak složit papír v několika vrstvách, pro velký květ by měl být 10-15 vrstvy. Pin vzor na papír pomocí kolíků.

Dále vzor lepestochek řezané květiny. Použitím stejné metody je nutné řezat plechy až do morku kostí. Teď budete muset natáhnout trochu uprostřed lístků. Okvětní lístky se lepí s jádrem pomocí oboustranné lepicí pásky. Dávivý lístky nalepené na zadní straně. Dát hotový květ s lepidlem na tyči. Vlnitý green paper snížit pruh o šířce centimetr a zabalit ji květinovou stonku. Na spodní straně produktu lepidla zelené listem papíru a na konci stonku - na špičku zeleného pruhu. Nyní víte, jak dělat papírové květy velké.

Velké papírové květiny na výzdobu sálu

Papírové květiny ve stylu origami

Skromné ​​a barevné, jemné a luxusní - exotické a obyčejné divoké květiny byly vždy a bude symbolem krásy. Člověk vždy chce přijímat pro sebe kus přírody, a tak se papírové květiny. Máte-li vlastní technikou origami květiny z papíru, který získají jednoduše nádherné. Plátky květu obvykle složený z jednoho listu papíru, a tyto artefakty ztělesňují východ harmonie vnímání jednotu, který je exprimován v různých formách. origami technika umožňuje vytvářet trojrozměrné a originální květiny a vypadají působivě. Schémata květy z papíru origami styl moc, ale pokud něco takového poprvé - to je nejlepší zvolit nejvíce jednoduché schéma.

Vezměte malý čtvercový kus papíru. Jeho velikost se může lišit, to vše závisí na tom, jak velký chcete, aby růži. Skládací list diagonálně dvakrát. Nyní výsledný složený roh náměstí do centra a na půli cesty známky vzdálenosti středu od okraje. Úhel ohnutí připojit k tomuto uprostřed.

Budete náměstí se zkrácenými rohy, přeložte jej na polovinu dvakrát, a potom rozbalte papír. Dává jeden druhému středy na bocích spojeny dohromady. Ty by měly dostat zajímavou postavu.

Nyní otevřené okraje produktu ohýbat směrem ke středu a složit žehlit, a pak nasadit výsledný obrobek. Boční Bend úhly, a pak se plní do výsledného polotovaru. Nyní je třeba zvýšit malé trojúhelníky tak, aby čtverec vlevo ve středu. Všechny následné kroky jsou prováděny výhradně s druhou mocninou.

Pokud se i nadále ptát, jak dělat papírové květiny origami styl, teď budete muset ohýbat trochu čtverečních, kapsy a šíří směrem dovnitř, aby zaplnil prázdné. Tyto polotovary z sloužit jako držáky pupen lístky svých růží.

Otočit květ polotovaru a na druhé straně provádí podobné akce. Získáte novou zajímavou postavu. Obrobku otočit, a všechny výše uvedené akce jsou prováděny na druhé straně. Nakonec vám přijde příští květinový vzor.

Horní šablona ohyb za rohem, a pak v opačném směru. Will jádro bud a musí pečlivě zasazen uvnitř předlisku, čímž se konala formaci. Vyčíslit v jedné rovině a hladké linie ohybu.

Vedle připojit bud objem, zatímco zahájení své tvorbě: je nutné posouvat vzhledem ke středu. Věnovat zvláštní pozornost k vytvoření pravidelného tvaru plátky růží.

Nyní je třeba stlačit pupen, s centrem v jednom směru kroucení, a okvětní lístky - do druhého. Shanker vše točí úplně, to bud prohlubování skřípnutí prstů, nebo náhodně rozbil jeho vytvoření. Papír je připraven nabourat! Stojí za zmínku, že výroba origami květ z papíru v tomto případě není určen pro začátečníky, ale pokud chcete uspět.

Tato květina skládací schéma způsob origami je mnohem jednodušší, než výše uvedené růžice a budou muset pracovat méně. Pokud se chcete naučit, jak tato květina řemesla z papíru, vaše akce jsou následující:

 1. Připravte si list papíru 15 o 15 centimetrů. Šíření před ním tak, aby ležel-up vzor;
 2. složit list s obou stran na diagonále, takže okraje se vyvinuly hladce. Kliknutím na řasy, záhyby tvoří písmeno X;
 3. Nyní jsme rozložte papír. Složit levou a expandovat;
 4. Dále musíte sklopit horní okraj a nakonec byl propuštěn obdélník;
 5. ve spodní části, kde je malá otevřená okna, jemně zatlačte na levý a pravý horní roh papíru. Tuck, který se nachází ve středu listu se zvedne a všechny čtyři rohy muset zajet. Konečným výsledkem je čtverec diamond;
 6. zarovnat diamant. Podívejte se na levé a pravé straně jeho okénky. Nyní klopné diamant o 180 stupňů, okna by měla otevřít vrchní část;
 7. složit levém dolním pravých rohů diamantu do středu brankoviště a nakonec musí vyjít druh draka. Diamond otočit a zopakovat všechny kroky;
 8. Pojďme lístků, musí zveřejnit. Vezměte si hada nad horní špičky a vytáhnout ji ¾ fold až na dno. Ukazováčkem a palcem stiskněte střed řemesel, květina by měl dosáhnout stabilního krát. Výrobní proces je u konce, a teď víte, jak vlastníma rukama, aby se květiny z papíru v tomto stylu;
 9. Jedná se všechny zbývající lístky, aby zavedly. Nakonfigurovat je tak, jak chcete. Můžete změnit svůj postoj, pokud zaschipnut základny v blízkosti stopku;
 10. Zacházet nůžky řemesla okraj. Konvenční nebo zikzak muset zaokrouhlit hrany nebo aby se jim zuby. Se zaoblenými hranami svého hack bude podobat macešky a designové hrany zubů se, aby vypadala jako chovu. Takže jste udělali zajímavou květinu z papíru s rukama nad hlavou.

Režim jednoduchý květ origami papír

Jak můžete vidět, vytváření papírových květin je umění, a budete potřebovat hodně trpělivosti, ale stojí to za to. Vaše květiny se nebude lišit od žijících na dálku, a vaši hosté a rodina ocení tento originální řemesla. A teď každý domácí řemeslník bude úspěšná, víte, jak je papír s rukama nad hlavou, aby květiny, ale úspěch bude záviset na přání a fantazie.

Velmi krásné růžice vlnitého papíru)) Já jsem jiný vzor, ​​a ukázalo se, ne tak krásný)) A já květy čokolád a krepového papíru)) A objemové květiny jsem shromáždil je do klubíčka obrátil japonské vyznamenání „Kusudama“ takový květin tam vyžaduje 12 ))

Je to jako slavnostní kytice a velkou slavnostní květ: elegantní vzhled a dělá to jednoduché. Chtěli dělat různé krásné věci svýma rukama, jako je kytice můžete využít k dekoraci své vánoční kostýmy)) moc děkuji za nápad, bude to mít velmi šikovná, protože brzy se svátky.

Velmi užitečné, tyto myšlenky barev při vytváření dárek pro Den mámina))

Materiály kopírování stránek je přísně zakázáno!

Jak vyrobit květinu z papíru s rukama: podrobný popis akce

Přinést domů pohodlí letní náladu, někdy i docela obyčejné věci přidat květinu z papíru. Například, připojena k klipsem pro závěsy načechraný pivoňka nebo zdobit dveřích květ věnec. Vypadá to skvěle ve váze kytici přizpůsobenou vnitřní barvy, nebo panelů na zeď. Aby bylo možné zdobit dům, není nic jednoduššího, než aby květinu z papíru s rukama nad hlavou.

Aby se na Astra, je třeba řezat několik kol papíru. Čím větší je průměr kruhu, tím větší bude velikost květu. Každý kruh se vyvíjí ve čtyřech, a řez podél okraje okvětních lístků. Potom, brankář kola jsou slepeny.

Jádrové astry může být vydán žlutý papír, kousek vaty nebo korálky.

Spark je velmi snadné dělat, to není ani potřeba lepidlo, nůžky a jen papír. Hranaté listy oranžové papíru vyrobeny 6 počítacích štěrbin, takže beze změny uprostřed. Každý lalok je třeba snížit malý vybrání. Čím více těchto přípravků, svěží svítat. Všechny čtverce, zaplněný, zmenšit závit přesně uprostřed, a pak ve tvaru květiny, od středu.

Make zvon z papíru vyzdobit dárkový maminku nebo babičku na 8. března, ještě jednodušší: budete muset snížit jako protáhlé trojúhelníky podle potřeby zvonky a každého horního okraje řezu dostat vlnovku. Pak trojúhelník složí jako kulechka a okraje jsou slepeny. Pinzeta zaoblené okraje jsou ohnuty směrem ven, takže tvar kulechku pohárku. To není špatné na pasty tyčinek jádra. Mohou být vyrobeny z tenkého drátu navlékl ji na perličkách, nebo z pásů jinou barvu papíru.

Pyramidální květ, podobně známého Ivan da Marya, příliš, jen aby: obdélníkový list papíru je složen na jednom okraji asi 1 cm a nejdelší strana je řez na tenké proužky. Potom se pásy je třeba držet ostrý stranu nůžky nože, pak se kroutit do kroužků. Proužky zelené knihy stočit dlouhé trubice - to je stonek. Lepené ohnuté směrem k předlisku kadeře podvádět trubku, dávejte pozor, abyste nechat zelené lumenů. Letáky k této květiny vyrobené ze zeleného papíru. Obdélníková deska složený jako harmonika a top cut trojúhelníků. Rozkládání, lepené spodní část a pevně zabalený stopku.

Je velmi obtížné zvolit název květiny, které mohou být vyrobeny z vlnitého papíru. Jeho ruce se rychle, můžete ozdobit koketní čepice nebo dárkové krabičce namísto tradičního luku. Například, mák papíru je následující: snížit o 10 kapkovitého tvaru lístků. Spodní část každého plátku se stlačuje, a horní, naopak, je roztažen. Pak jeden konec drátu se navíjí kousek papíru ve tvaru koule - to bude jádro květu. Kolem tohoto jádra je navinuto lístků jeden po druhém, mírně překrývají.

Dávejte pozor! Chcete-li získat mák nebyl zhroutil, spodní bud utahování niti nebo pásku, nezapomeňte o tomto bodě.

Další průvodce na to, aby neobvyklé barvy. Nejprve je nutné snížit kruh ven z lepenky - budoucí základnu, kalich. Potom, vlnitého papíru řezaných plátky. Musí být minimálně 10. a formou, kterou by měl vypadat kruh s nataženou krku. Každý lalok je roztažena v horní kruhové části, a jsou shromažďovány ve spodní sestavě. Čím více záhyby, otočí svěží květ. Okvětní lístky se lepí na spodní straně kruhu, počínaje od vnějšího okraje. Ve středu, můžete lepidlo korálky nebo kamínky. Ukazuje se, že neobvyklé prostorový květ.

Aby bylo možné ovládat umění origami, postačí, aby bylo možné složit papír podél záhybů. Existuje několik systémů, kterými se dá dělat původní květiny origami techniku.

Jak si vyrobit trojrozměrné květy z papíru s rukama?

Většina papírovými květinami - skvělé dekorace pro chodby a pokoje. Aby jejich vlastních rukou, je velmi snadné být dostatečně trpělivý. Produkují květy mohou být normální barvy, nebo vlnitého papíru. Je to dost, aby systém a šablony, které nabízíme na těchto stránkách.

Master class na výrobu řemesel s rukama, můžete začít výběrem papíru. Může to být obyčejný papír nebo tmavě červeno-oranžové barvy. Pokud můžete najít obousměrný, bude ještě lepší.

Master class a instrukce krok za krokem, jak udělat „The Scarlet Flower“ vlastníma rukama, bude vypadat následovně:

 1. Aby se „The Scarlet Flower“, jako základ vybraných čtvercových přířezů.
 2. Přeložte jej na polovinu a spojte rohy.
 3. Boční úhly sečíst uvnitř taky.
 4. Pak se otočí kolem rohů zdvojnásobit fold byla viditelná.
 5. Spojíme rohy, aby sklady byly uvnitř.
 6. Několik takových polotovary držet pohromadě a dostat květinu.
 7. Jak mohou být použity na půli cesty třpytky, nebo déšť.

Některé z těchto barev může být kombinována do kytice a dát svou rodinu. Vypadá to jako květ, podívejte se na fotografie.

Master class, jak udělat pivoňka papíru s rukama nad hlavou, můžete začít tím, že říká, že bychom měli připravit lehká A4 papír. Květy mohou být různých barev, které se vám líbí, od bílé nebo světle růžové až po tmavě červenou. V posledně jmenovaném případě je lepší zvolit oboustranný barevný papír. Tyto květiny jsou vhodné pro zdobení sálu a do místnosti jako dekorativní prvek.

Master class a instrukce krok za krokem, jak udělat pivoňka s rukama vypadají docela jednoduché:

 1. List papíru složený jako harmonika po celé své délce.
 2. Ohýbat jej v polovině a kravatu řetězec ve středu.
 3. Připravte si několik dalších z těchto „měchy“.
 4. Přiřazení obrobek na sebe kolmé, navrstvením jedné vrstvy do druhé.
 5. Výsledkem by měl být svěží květinová surround.

Jak to vypadá na fotografii si můžete prohlédnout zde

Master class na to, aby květiny vlastníma rukama lze provádět pomocí speciálních polotovarů. Šablony a schémata pro velký počet umělých květin lze nalézt na internetových stránkách.

Krok za krokem pro jeho výrobu zbraní bude vypadat jednoduše:

 1. Tiskových šablon na tiskárně a přesunout je na barevném papíře.
 2. Řez polotovaru.
 3. Aby mohly být tyto květy se vlastníma rukama, stačí kombinovat několik kusů a držet je ve tvaru květu.

Master class, jak udělat květy z papíru vlastníma rukama s pomocí šablon, ideální pro tvorbu dekorace na zeď (květiny mohou být navlečený na niti nebo vlasce a dělat věnec), umělé kytice sedmikrásky, kamélie a jiných květin s více lístků rovnými. Flower Garland je výborným řešením slavnostní výzdoba sálu.

Zde jsou master class s kroky a květiny připravené pro foto:

Chcete-li ruce krepový papír květiny, je třeba vzít v úvahu vlastnosti materiálu. To samo o sobě dokument dává výrobku navíc částku, ale posílit to potřebovat nějaké vylepšení. Bude mít master class, jak vyrobit tulipán z vlnitého papíru.

 1. Řez malou část vlnitého papíru obdélníkového formátu květu a lehce zaoblenými hranami.
 2. Pro Destičková získal konvexní tvar, může to být trochu vlhký (velmi malou až žádnou papíru se rozšířila) a uveden na zadní straně šálek čaje.
 3. Dopisní papír uschnout. To samé udělejte se všemi plátky.
 4. Připravte stopku. Může být vyrobena z hole nebo silný drát zabalené zelený krepový papír. Jako centrum a zajistit lístky můžete použít ad hoc ve formě polo-kruhovými otvory, jak na fotografii.
 5. Okvětní lístky z vlnitého papíru připevněna ke stopce nebo na základě toho, že nebyly mezi nimi žádné mezery.

To je na fotografii vypadá jako krok za krokem třídy průvodce a připraveni květinu

třída na tom, aby růže Master je velmi podobný návod, jak vytvořit svůj vlastní rukou tulipán. Rozdíly jsou ve tvaru plátků a jejich přípravy.

 1. Připravte si lístky z vlnitého papíru, což jim oválný tvar, prodlouženou z jedné strany. Můžete si vytvořit nůžky v okvětní lístky malými zuby. To je, jak to vypadá na fotce
 2. Každý lalok tužka našroubovat na délce a drží v této poloze po určitou dobu. Aniž by odhalil kartu, odstraňte tužku.
 3. Kořen forma růže třeba s vnitřními výstupky, které by měly být těsněji skládané a přitlačí se na stonku. Omotal kolem kmenových lístky lepených.
 4. Připojit všechny plátky v šachovnicovém vzoru, což je postupně delší a zakřivená směrem ven. Stupeň konvexnosti okvětních lístků může být měněna.

Master class, jak udělat květy z papíru s vlastníma rukama, ve zjednodušené formě, je ideální pro mateřské školy a základní školy tříd. Děti budou rozvíjet nejen jemnou motoriku, ale také estetický vkus, být kreativní zájem. Pak můžete použít květiny zdobí třídy.

Můžete také držet mistrovskou třídu doma. Člověk má jen zásobili nůžky, papír, lepidlo a trpělivost a dovednost přichází s praxí.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 5 = 2