Yak zrobiti novorіchnі іgrashki svoїmi ruce

Yak zrobiti novorіchnі іgrashki svoїmi ruce

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Naučte se, jak hračky pro vánoční strom s rukama z ničeho

Love vyšívání? Pak se vám bude líbit dělat vánoční hračky vlastníma rukama! Je to příjemné a vzrušující zážitek pro celou rodinu, která nezanechává nikoho lhostejným - můžete strávit několik nocí s radostí, takže hračky na vánoční strom s rukama.

Jednoduché řemesla ze šrotu materiálů

Potřebný k výrobě:

 • příze;

Šablona by měla být připevněna kolíky (nebo běžných párátka) do porézního materiálu, a horní s požadovaným vzorem - nejprve vyložil cestu, pak vnitřní dekor. Nenechte se příliš často křížit závity, hračka by měla být poměrně plochá. Až budete hotovi, sušit produkt a odstranit ji z kolíků a kravatu smyčku do ucha. Volitelně zdobit Glitter nebo déšť.

K výrobě hraček potřebovat:

 • dva typy drátů - tlusté a tenké (. může být nahrazen tenkým světlé vláken, jako jsou například šití velmi krásné čistě bílé plné čáry);

Když je hračka rovnoměrně navíjí, je třeba uvolnit zadní drát zábal na hračky a kravatu stuhu do tvaru luku - vaše hračka je připraven.

Budete potřebovat:

 • perličky;

Vyrobeny tak, vybavení interiéru vypadá velmi atraktivní.

Udělat dvě postavy vyrobené z kartonu, lepit dohromady, dlažby řetězec se smyčkou mezi nimi - prázdné pro hračky ready.

Bez ocasu motouz zabalené s vánoční strom v různých směrech. Poté, co na stromě bude nějaký vzor nití, můžete začít balení hadřík. Ubrousek můžete vyzvednout kusů, kabát s lepidlem strom dobrý, a pevně lubrikační látkou. Tím se dá pěkný textura další hračku.

Jakmile je hračka je suchý, budete připraveni pro lakování - barevné vánoční strom na green.

Po barva zaschne, Otten hračka textura suchým tuhým kartáčem a bílou barvou a pak zdobí vaší chuti.

Připravte si několik vzorů na papír - například jeleni, hvězdy, muž perníku, medvídky, dopisy a srdce. Řezání ruce z tkaniny obrobku, steh páry, takže malou mezeru (pro tisk), a přes tento malý otvor těsně utěsnit hračky bavlny nebo syntetického polstrování. Vyplnit nejpohodlnější tužku.

star vzor si můžete stáhnout zde:

Za prvé, aby se vzor na obyčejný papír, a potom ji přetáhněte na kartonu. Nezapomeňte, že hvězda musí být dvojité. Nedělají hvězda příliš tenká, je lepší, aby to od centimetru nebo více. Ocas motouz dodrženy kartonu, pak je třeba, aby postupně navinout celý obrobek.

Umístěte nit pevně, jak je to možné, nechat žádné mezery. Aby bylo možné vyzdobit hvězdu, aby se několik listů a plodů tkaniny a zdobí jeden z nosníků. Váš výzdoba je připraven.

Aby se vánoční strom hračky v podobě čepic, budete potřebovat:

 • pár pouzdra toaletní papír (může být jednoduše přilepeny lepenka kruh);

Nitě je třeba snížit do délky cca 20 až 22 centimetrů. Každý kus je přeložen na dvě poloviny, smyčku přes carry lepenky límec a smyčkou volném okraji napínacích přízí. Je nutné, aby vlákno bylo pevně na kartonu základně. Takže je třeba opakovat, dokud karton základna se skrývá pod závitu.

Všechny závitové ocasy protáhnout skrz prstence, takže v našem čepici, aby si „klapkou“.

Je nyní k dispozici ocasy nepřetáhněte nit pevně a zdobené ve tvaru bambulky - cap ready! Zbývá udělat smyčku a ozdobte své vánoční koule s flitry a jiskří.

Udělat smyčku drátu a navlékl jí zelené korálky proložené s velkými korálky - budou plnit svou úlohu kožešinami stromové vánoční koule. Po drát je vyplněn, dát mu tvar vzorem rybí kosti, skládací spirálu.

Uřízl kus pásky, které tvoří z něj smyčku pro zavěšení a natáhnout přes vánoční stromeček a ozdobíme volným ocas mince (nejjednodušší způsob, jak lepit na oboustrannou pásku). Na smyčku pro zavěšení vázací dekorativní luk - váš výzdoba je připraven!

Za prvé je nutné nafouknout balonek - ne úplně, ale velikost budoucí dekorace. Smíchejte dvě polévkové lžíce vody, dvě čajové lžičky cukru a PVA lepidla (50 ml), a namočit nit, takže nit se namočí v této směsi. Pak budete muset zabalit korálek nit chaotická. Žárovky potřebují schnout po dobu několika hodin. Poté, co lepidlo je zcela suchá, je třeba vypustit míč a vzít ho ven a vatový tampon jemně natírat barvou ze spreje a ozdobíme flitry a jiskří.

Vánoční hračky z papíru s rukama nad hlavou, je následující:

 • Nejprve je třeba připravit dokument s krásným vzorem, nůžky, PVA a circle pattern (vhodný kryt nebo malým jar);

Zdobení takovou hračku není navíc potřeba, a tak to je výrazná.

Za prvé, aby plány pro vaše budoucí hraček. To může být cokoli chcete. Jakmile vzory jsou připraveny, přenést do plsti a vystřihnout. K čemu je tohle - nebyl pokropil, nemusíte být dále zpracovávány okraj každého kusu.

Pokusit se šít plstěné ozdoby na Nový rok je nejen stromy, ale také do domu - například vánoční věnec zdobí cítil hračky, vypadá velmi stylově. Podívejte se na výběr vánočních ozdob s rukama fotografických dílen - a můžete vidět, kolik zajímavých věcí, které můžete udělat z obyčejné pocit, dvě nebo tři barvy.

 1. Řez 10-12 identické proužky šířky papíru asi dva centimetry.

Nyní, když víte, jak se dělá vánoční hračku jakéhokoliv materiálu, který je přímo na dosah ruky - to může být tkanina a lepenky, papír a provazy, drát, korálky, použití může být všechno - hlavní věc je inspirací a ducha nového roku, který naplní vaše srdce při výrobě krásné vánoční ozdoby!

Vánoční hračky vlastníma rukama

Vánoční stromeček - ztělesněním věčné radosti a oslav. A to nejen pro děti. Dospělí také se špatně skrývaným úžasem očekávají nový rok, jakmile bude provedena všechny nejváženější sny. A to nepotřebuje mnoho - jen ozdobit vánoční stromeček roztomilý tretky. Říká se, že tento rituál také pomáhá splní jakékoliv přání. Zvlášť, pokud jsou vyrobeny Vánoční hračky vlastníma rukama.

Dům je zdoben pozlátko stává okamžitě teplé a přívětivé.

Zde je měkký pletený věnec doporučuji, aby dítě. A krásné, a informativní.

Vánoční hračky vlastníma rukama

Samozřejmě, snadněji ozdobit vánoční stromeček s hračkami drahé koupil-in: obrovské skleněné kuličky, veselých elektrické girlandy, světlé déšť. Není sporu o tom, že tento strom bude vypadat velmi reprezentativně a elegantní. Ale je to bude mnohem duše v chladné skleněné hračky do kartonových dojemné hračku smasterennoy vlastní, a dokonce i malé dětské ruce. Za ta léta, samozřejmě, a koupil a domácí hračky zhorší a ztrácejí svůj původní lesk. Ale jestli dokonalá, ale pěstuje staré továrny šperky stačí hodit bez lítosti drop hračky, které jste provedli se svým dítětem, neházejte zvedne ruku. A zkuste vdechnout nový život do toho, k opravě potrhané dílů, lepidlo nebo odstín. A ne proto, že bude škoda vyhodit kus papíru nebo látky, ale proto, že v tomto naivním produktu - kus své duše, fragment svého života se svým dítětem. Dotýkat této podivné zaměstnání, budete chtít, aby znovu prožít okamžiky minulých let, které se vracejí, je možné, snad v těchto pamětí.

Z tohoto objemu věnce je třeba snížit pár vloček o režimu, a přilepit k sobě.

Takže, pojďme se podívat, co jsme schopni udělat. Nejvíce jednoduché a cenově dostupné, který můžeme udělat, je opravit staré hračky, aby vaše děti šít a páska se jich, jestli plyšové hračky, natáhnout elastické pásky otvorem a svázat ji na nejtenčí části hraček z pevných materiálů. Takové malé igrushechki bude vypadat velmi pěkné na větev stromu Vánoce.

Mezi nejčastější verze výroby vánočních ozdob - papírové hračky. Chcete-li vytvořit jednoduchý, ale velmi pěkné rekreační toy-kroužek vlastních rukou, budete potřebovat pouze listy barevného kartonu a papíru, a dokonce i nůžky a lepidlo. Budete nejprve muset pracovat na kartonu kruhu, který však může nahradit dekorace - slepený nebo malované, kruh lepicí pásky nebo jiného vhodného prvku. Potom se pás bílý nebo barevný papír, o šířce menší, než je poloměr kruhu, a měchu je nalepen uvnitř kruhového základu. Poté bude přidávat pouze světlé doteky pomocí kontrastní k základům barevné čtverce. Jsou ohnuty na polovinu a lepené symetricky akordeon záhybů.

Jak se dělá Santa Claus vlastníma rukama?

že aby novoroční hračku s rukama, můžete přijít s něčím jejich vlastní, neobvyklé a zajímavé. Původně bude vypadat dekorace v podobě lampy z plsti nebo magické sněhové vločky z korálků, zářící jako diamantový Placer. A může tuto Ježíška. Chcete-li vytvořit tento druh starého muže, který bude originální výzdobu dětském pokoji, budete potřebovat papírový talíř, bavlněné, barevné listy papíru, fixy, akvarely, bílé lepidlo, akrylovou barvou v bílých, nůžky a samozřejmě dobrou náladu. Takže můžete začít.

 • Přijata první papírový tácek a maloval bílou akrylovou barvou. Po vysušení na rubové straně desky je připevněn nos zmačkaný kouli papíru, který je vložen přes kousky bílého papíru na principu papírová hmota. Stejný princip je nutné, aby tváře a obočí dědečka, a po zaschnutí lepidla nátěr všechno bílé.
 • Po úplném vysušení nosu by měl být smíchán kousek po kousku bílou a hnědou barvou, aby bylo dosaženo přirozený pleť. Vzniklá barva se aplikuje na desku. Tváře a nos přidal malý červený odstín.
 • Se kontroluje, zda celý nátěr zaschne, po kterém značky malovat na obličejové rysy. Když dítě nemá rád, nebo je to opravdu dobrý na to, můžete přilepit ústa a oči stejné svazky papíru, maloval bílou, a pak se k přirozené barvy: načervenalý rty a modré oči.
 • Pak červený papír trojúhelník Wizard klobouk.
 • Na hrotu víčka přilepit malý vatový tampon, ze kterého získáme bambulí. Po té se vyjme široký pás vaty a tyče na spodní části obličeje. Tak bude Santa Claus vousy. Aby se obočí a vousy, které byly trochu tenké proužky, které simulují elegantní vousy a husté obočí.
 • Po zaschnutí lepidlo je připraven hračka!

To je ten druh Santa Claus může být uveden na kartě a mohou být vyrobeny double a ozdobit vánoční stromeček.

Já, například, zahodit základy zpod toaletního papíru, ale teď ne, protože s jejich pomocí a barevné kusy rouna, co můžete udělat jako nádherné Santa Claus.

A tady je další zajímavý nápad, aby obklopoval Santa Clause a také z kartonu podkladu. Je tedy možné, a Sněhurka a další fantastické postavy dělat.

Pokud máte švadlena-milenka je vazba Santa Claus z korálků.

Přesně na stejném principu, můžete si vytvořit svůj hlavu sněhuláka, Pinocchio nebo jinou legrační obličej. Bylo by to jen přání!

Další snadný způsob, jak krásnou hračku - korálky zdobí polystyrenu srdce. Z tohoto lepicí pistole je zajištěná řetězec korálky na okraji hraček. Pak začnou být vázané korálky, které jsou přísně uvedené v jednom směru, formování cívky od okrajů do středu. Korálky tedy nemusí nutně být stejné. Mohou si vybrat různé barvy a velikosti. Když došli doprostřed srdce, je třeba korálky závit řezané a lepené pouze na malé části, stříhání nůžkami správné množství kuliček. Po úplném naplnění jedné strany srdce může přejít na jiný. Na konci fixního nitě nebo pásky pro zavěšení hraček.

Vánoční hračky vlastníma rukama: girlandy a balóny

V prosinci Silvestra zdobit dům a vytvoří sváteční náladu bude Vánoční věnce. A pokud jej připojíte k výrobě celé rodiny, budou poskytovány soulfulness zimní večery. Tak, jeden z nejjednodušších, ale velmi originální verzí dekorace - věnec z papírových třásněmi, střapce. Pro jeho výrobu je třeba papír různých barev a různých textur, nůžky, provázku a lepidla.

Zpočátku kus papíru přeložit na polovinu podél šířky, a potom - ještě jednou na délku.

Girlandy z vlnitého papíru získá velmi jemný a lehký. K tomu budete potřebovat věnec papíru a otočte proužek těsnění.

Ale tento věnec lze provést během několika minut. Bude to trvat jen děrování, řetězce, lepidlo a papír glittterom jasnější.

Barevného ubrousky může dělat krásné květiny a implantovat nit. Získat krásný věnec!

Na boční ohybu bez použití nůžek řezu - půl centimetru skupinu v plné délce, přičemž záhyb do 6 cm. List rozkládání a řez v polovině na dvě části, z nichž jedna je vyhrazena. List úplně rozvinuty a získat list, řez na obou stranách na proužky s celou nedotčené části nůžky ve středu. Pak musíme vzít na prostřední prst a otočit list, nedotýkají řezné hrany. Poté, co list centrum bude zcela zkroucený, je třeba jej ohnout pro vytvoření smyčky, a pak přilepit na základně. Po navléci lano, které kartáčů přistoupit k další výrobě. Tento chlupatý housenka se stane zábavná na zdobení vánočních stromečků.

Obalového materiálu vyrábí nádherné girlandy, není to? Co děláte s obalem z nové železo a mikrovlnné trouby? Hromadí ji a udělejte takový krásný „hvězda“ věnec.

Z ubrousků a LED girlandami mohou stavět mistrovské dílo pouhých 10 minut!

Technika quilling může utkat takový krásný věnec.

Vlnitý papír, můžete vytvořit načechraný věnec. Doporučuji nákup žebrovaný papír dnes, a to bude rozebírat všechny)))

Levné a veselá, a co je nejdůležitější - s rukama as láskou.

Vánoční věnce papíru s vlastníma rukama

Existuje mnoho druhů girlandy, které jsou snadno provedené ve spěchu, pamatujte, že jsme psali o tom, jak vytvořit svůj vlastní věnec. Takže na laně, může řetězec dohromady kousky barevné látky vy.

Pokud přes tkaniny trojúhelníků je navlečena provaz, který promění velký věnec vlajek! Pokud se stane, třásněmi chlupatých přízí a řetězec je na vlásku, dostanete věnec, který dítě chce a jen hrát, tak to je pěkné a načechraný.

Jak jste takový věnec popcorn? Osobně se mi líbí.

A je-li mezi popcorn navlečený nějaké bobule (v naší realitě poněkud divoká růže), dostaneme více a jasné!

Popcorn navlečený rychle a snadno pomocí jehly. Mimochodem, takový věnec dobrou svačinu!

No, další skvělá volba girlandy peppermints. kde se bez něj)

A když látkové pásky svázat provazem luky, dostaneme velmi koketní věnec. A zbytky staré tapety je také poměrně úspěšně mohou být použity k vytvoření vánoční věnec. A i když vyřezávané papírové ubrousky přeložit na polovinu uvedené na laně, slepit rohy, ale také získal vynikající věnec. Vintage věnec lze získat v případě, vystřižené z barevných papírových srdce a prostupuje jejich nit. Takový dojemný romantický věnec se může stát nejen vánoční ozdoby, ale také přisuzují svátku svatého Valentýna. Tento symbol lásky může vyvolat jeho vzhled byl na Silvestra. Nevěříte mi? Měli byste se podívat: vyzvat svého kamaráda, který vám pomůže vyzdobit vánoční strom, a, jakoby mimochodem, aby společně věnec srdce. Přesvědčit o tom, že příjemné důsledky neberou dlouho čekat.

A tento věnec se nejsnadněji provádí pomocí šicí stroj. Šít lepenky kruhy a je hotovo!

Klasiky žánru - světlé vánoční řetězy.

Pokud nejobyčejnější LED věnec zdobí sněhové vločky, ona svítí úplně jiném světle. Zkus to.

All skvělý - stejně. Někdy je to nestojí za moc, aby horlivý v dekorace, ale omezit minimalistický hvězda věnec.

Jak se vám líbí tento Pletené věncem z sněhové vločky. Už jsem stále v teple, když se na ni podívám.

A to je také věnec vyrobený z tkaniny a nitě. Vystřihnout fleece různé květy a zdobí pokoj.

Změť barev. Ať vás ani nenapadne říci, že nebude litovat třikrát před přijetím věnec na stěně po prázdninách.

takový Vánoční věnec s rukama to je nejlepší se obrátit obyčejný barevný papír pro manuální práci, ale je lepší, když je oboustranná. Například, můžete si vzít červené, růžové a bílé papír. Kombinace těchto barev vytváří velmi jemnou páskou-věnec. Také pro své výrobní potřeby: pera, nůžky, pravítko a sešívačku. Proužky jsou řezány z papíru, jehož šířka je 3 cm. Za účelem účasti na práci by mohl i vaše dítě může nakreslit čáru každé linii řezu, a nabídnout mu své porazrezat. Pak se každý pás je složen do poloviny. Špičky jsou ohnuty a připevněny pomocí sešívačku s ostatními sestrami. S každým pásu vyrobeného podle stejných kroků. Každé srdce je spojena s předchozí a následující. Operace pokračuje až do požadované délky věnec. Srdce, které nemá úsek během tahu věnec, může být na spodní části srdce punč sponek sešívačky. Zde máte srdce věnec.

Kromě toho, nebo spíše - nejčastěji na vánoční stromeček jako dekorace pletiva kuličkami. Tyto tradiční hračky, domácí se značně liší: sklo, papír, pěna. Mimochodem, v případě, že míč skla mohou být rozděleny rychle, hračky pěny je velmi snadné poškrábat, zlomu, hroutit. Pokud máte takové rozmazlené vyhlížející koule, mohou být velmi rychle proměnila skutečný klenot, pomocí výzdoba navíjecí malé plastové kuličky a ozdobné šňůry - například mléčnou bílou barvu.

Nástrojů, které budete potřebovat horkou lepicí pistole, nůžky a pinzety. Tímto způsobem můžete nejen aktualizovat staré pěnové míčky, ale ne kreslit velmi zajímavý plast. Průměr kuliček používaných a šňůry mohou být velmi odlišné. Ale samozřejmě, malé kuličky je lepší ozdobit tenký kabel a protáhněte malé korálky a velké hračky mohou vložit přes velké i malé kuličky. Ještě více originální vzhled balóny zdobí tři kabelem nebo nití současně. Nejprve musíte rozplést připravené věnce na samostatných nití. Pak se bere šňůra a její konec je ponořen do pěny míče za použití nůžky na nehty nebo běžné pinzety. V balónkové úseku v blízkosti upevňovacích šňůra místech se aplikuje trochu lepidlo, a tip k ní připojeny řetězec korálků. Clay postupně se vztahuje na další část míče a pomalu, vrstvu po vrstvě, se kuličky umístěny a kabel, dokud celý povrch je vyplněn úplně. Odříznout přebytečný konec řetězce se zahřívá v pěně. Na konci pomocí závitu s jehlou, která je prošel tkaniny šňůra je poutko pro zavěšení hraček.

Jak to, že míček? Velmi zvláštní věc, která vyžaduje znalost geometrie. Ať je to velmi poučné. Radím vám, abyste to zkusit.

Pro začátek, přípravu kruhy podstavce, jak je znázorněno na obrázku.

Pro provoz je třeba 20 kruhy o stejném průměru.

Dodává jim postupně. Stejně jako nic složitého.

Ale taková zábava větrník z kousky papíru na okruhu.

Pěna-míč nebo polotovar z houby mohou být zdobené s nádhernými květy a neviditelné z korálků.

A tato koule, aby se jednoduché, ale funguje dolgo.Dlya nafouknout míč, zabalte se závitem, které jsou rozloženy PVA lepidlo a počkat, až uschne. Pak propíchnout balón a vyjměte ji.

Také koule může kroutit drát.

Ale jak mohou být zdobené obrobek z kulového pěny nebo houby paillettes a neviditelné.

Háčkované kruhy může být použita jako hračka, a pak stát pod pohár. Jako nápad?

A tady je další koule s flitry. Líbí se mi to moc.

Často děláme Vánoční hračky vlastníma rukama Korálek. Z toho opravdu dostali velmi pěkné vánoční dekorace, které si můžete pověsit kolem domu, který pomůže vytvořit skvělou atmosféru na Nový rok, jsme již psali, jak se utkat dřevěné kuličky. Aby se tyto kouzelné hračky potřebují červenými korálky, páska a drát. Takže, na drátě navlečené korálky, a pak skončil z tvrdých kuliček tvořených drátěné hračky, například - hvězdy, srdce nebo vánoční stromky. Speciální práce se nevyžaduje, ale pokud si pověsit takové hračky na vánoční stromeček, zdobené pre-páskových luky, pak výsledek bude velmi pěkné.

Vrátíme-li se stejné koule, můžete se pokusit, aby se vánoční ozdoby pomocí decoupage technik. To vyžaduje věku skleněné vánoční koule, archy hudební knihy, PVA lepidlem nebo speciální - pro decoupage, třpytky a nátěrových hmot stříbra, zvláštním razítkem s nápisem na novoroční téma, barvy, malého zvonu, stuhou na zavazování luk a tenké motouz pro smyčky. I když všechny tyto komponenty lze nahradit ty, které máte po ruce, takže hlavní věc - koule, lepidlo a ubrousky. Technika hračky je velmi jednoduchá, nevyžaduje žádné dodatečné dovednosti. Zpočátku, paleta je stanoven trochu bílou akrylovou barvou, pak houba jemně osušte inkoustu a aplikuje ji na celý povrch bílou kouli. Houba by měla být vždy volit barvy, pak se zdání sněhu nahromadění. Takže všechny koule sklizeny a nechá se zcela suché. Do té doby je třeba připravit ubrousky. Za tímto účelem je horní vrstva se oddělí ubrousky, většina barevné. Pak do poloviny vodou ředí PVA lepidla a lepené na míč motivem. Začíná lepení s centrální části motivu se stálým pokrokem směrem k okrajům. Stačí připojit všechny motivy. Obecně platí, že každý standard, stejně jako u jakéhokoli decoupage, jen s větším podílem pozlátko a šperků.

Zdobí staré kulové nové korálky - skvělý nápad.

Vločky korálkové šperky, je velmi měkké.

Pokud chcete, aby se míč na vánoční stromeček z korálků, to nemusí nutně vědět, jak plést, můžete jednoduše nalepit korálky.

Zajímavé míčky lze získat ... knižních stránek nebo například kousky plsti. Takže, na kousky vybrané materiálu kruhových obrysů (můžete řezat kolem libovolnou položku domácnosti, jako je šálek). U šicího stroje sešité průměrem kruhů asi 10. Pro nedostatek strojů mohou být spravovány a sešívačku. Linka by prošel v polovině středy všech kruhů. Sponky připojené aspekty v šachovnicovém vzoru: prostřední sloučenina, která je blíže k oběma koncům stehu obou sloučenin. A tak dále. Ukazuje se, že podobnost nasazen na 360 knih s oválnými stránek, držel pohromadě dva ve středu, pak hrany. To dává papír hračka s míčem vlnité obklopují. Na konci smyčky připojit. Již tato hračka může přimknout ke stromu, ale je lepší použít další dekorace třpytky a lepidlo. Lepší, samozřejmě, pokud je ready-made lepidlo s třpytkami.

Vánoční vločka Korálek

Snowflake beadweaving se doporučuje na měděný drát, spíše než řetězec.

Velmi neobvyklý vzhled a vynikající koule pavouk. Pro svou výrobu potřebujete jednoduchý balón, jakékoliv vlákno, lepidlo dobrou (lepší - PVA), stejně jako vaše představivost a vytrvalost. Samozřejmě, že koule je nahuštěna na požadovanou velikost (z hlediska budoucích dekorací), dobře upevněna a mazány konvenční ropy. Pak se pramen zvlhčeny, lepidla, přebytek lepidla z ní odstraněny průchodem vlákna skrz prsty těsně přiléhají. I když je možné provést speciální kontejner, který je vyplněn s lepidlem, a kryt rozbije malý otvor. Přadeno se umístí do nádoby, je konec nitě se vede do otvoru a je postupně rozšiřován, přičemž se dávkuje mazána lepidlo. Pak toto vlákno postupně polapí celé koule. Proto je nezbytné, aby zásoby pozoruhodnou trpělivost, protože první série přízí lze jednoduše sklouznout míč. Nit by měly být uchovávány v lehkém tahu (trochu tvrdé). Po navinutí je kompletní, míč muset pověsit zaschnout. Ale ne vysušte fénem nebo zahřívání baterie, protože to bublina praskne. Tloušťka závitu, můžete si vybrat podle vlastního uvážení. Ale není kam spěchat. Nechť den míč posohnet, a pak bude muset pečlivě prorazit obyčejnou jehlu a pomalu odstranit snímek z pod strunami. Zmrazené příze napuštěné lepidlem, bude dobře držet tvar. Ale to není vše: míč můžete ozdobit opět podle svého uvážení.

Pokud velké korálky oplesti korálky, zanechává krásnou hračku.

Podle tohoto schématu pletenou korálek.

Vánoční hračky vlastníma rukama: vánoční stromky a sněhové vločky

Nejpopulárnější Vánoční hračky vlastníma rukama Paper - jsou obyčejné sněhové vločky. Nevyžadují žádné speciální dovednosti umělce, bez drahého materiálu, bez určité množství času. All víc než jen, ne-li elementární. K tomu je třeba vánoční ozdoby obyčejného papíru - bílé barvy, lepidla - to je lepší, samozřejmě, stejné PVA, sponky a nůžky.

Způsoby, jak snížit - nejrozmanitější: od jednoduchých, jako jsou ty, které řežeme ve školních letech notebook listu, až po komplexní objemových sněhové vločky. Skládání origami metody nebo řezání metoda kirigami děje na speciální instrukce od displejích každém kroku. Pokud Origami je více či méně známé, vločky jsou v technice kirigami první skládací náměstí úhlopříčně, pak ohýbání úhlů trojúhelníku ke středu, který se rozdělí na tři stejné trojúhelníky. Potom v horní části záhybů a také několik paralelních zakřivené řezy, poutka, která po nasazení vločky budou muset zastrčit pod středem základ pro vytvoření lístků, jako je. Kromě toho si můžete okořenit vločka, kartáčování lepidlo a posypte třpytkami. Takže vločka stane ještě krásnější a jasnější. Způsob posharovogo lepení samostatných částí vyrobené karty ve tvaru sněhové vločky.

Zde je trojrozměrná vločka lze provést pomocí jednoduchého obvodu.

Tyto obří sněhové vločky mohou být vyrobeny z hole zmrzliny. Vy mi nevěříte? Podívejte se na hlavní třídu.

Budete potřebovat hodně zmrzliny hole. Nemáme čas na získávání? Pak nutně zpracována tak, aby přátelům zmrzlinu a vybraného dřeva.

Pokud vločka malovat v kontrastní barvě k barvě stěny, budou novoroční doprovod být zajištěny pro 100%.

Tento složitý vločka z papírových tenké proužky. Je neobyčejně krásný. Pozorně sledovat všechny body našeho mater třídě.

Komplikované? Hlavní věc je, aby se nedostala nervózní.

To je to, finální doteky a bude připraven.

Výsledkem bylo, stojí za to, ne?

neočekávaný měkké Vánoční hračky vlastníma rukama jsou získány, například v podobě stromů, jsme psali o tom, jak se vánoční strom s rukama. Pro výrobu vánočního stromu nástrojů a materiálů potřebných:

 1. háček, jejichž velikost je vhodná k tloušťce nití,
 2. měkký materiál (jako pro vyplnění polštáře)
 3. balení bílé korálky,
 4. pozůstatky tří odstínů zelenou nití,
 5. jehly a tenké šicí nitě, vhodné tón,
 6. zlatá voskovaný nit.

Zpočátku schéma fit stánek, kmen stromu, a trojúhelníkové základny. Při pletení trojúhelníkový bází režimu, ve kterém každé číslo se opakuje čtyřikrát. Pletený pruhovaný strom, každá lamela bude mít šířku třech řadách. Prokládání se provádí podle schématu: zelená tmavě tón, zelená, světle zelené zabarvení.

Takže nejprve, pět vzduchové smyčky jsou uzavřeny v kruhu, a pak tam je pletení na takovém systému:

 • tři stejné řady 8 sloupců bez sc (tmavě zelená);
 • řada 8 sloupců, aniž by sc (zelená);
 • dva identické řady 14 sloupců bez sc (zelená);
 • dva identické řady 14 sloupců bez sc (světle zelená);
 • řada 20 barů, aniž by sc (světle zelená);
 • tři stejné řady 20 sloupců bez sc (tmavě zelené barvy).

Hračka zdobené velkými bílými korálky nebo korálky, jako kdyby Novoroční hračky. Šité kuličky volně základně. Pak základem vycpané měkký výplňový materiál.

Tenisové míčky snadno pohyb háku se dá proměnit v nádherné hračky.

Stojan a kmen stromu shodují v rámci režimu:

Pět stehy jsou uzavřeny v kruhu, pak provyazyvayutsya tři identické řady 8 sloupců, bez SC (hnědá). Takže ten kmen stromu;

pak hodí základnu stejného vzoru, který je uveden na začátku (tmavě zelená).

Zde je měkký pletený věnec doporučuji, aby dítě. A krásné, a informativní.

Aby posílily základnu cut lepenky kruhu, jehož průměr se rovná průměru pletené základny. Pak stát spojený všité do kartonu. První řádek smyčky prochází kolem kmene hnědých nití, druhá - na vnějším okraji. Se bude vztahovat pouze na strom a postavit a novoroční krása potěší vás, a ne jeden rok. A zatímco reálná jedle lze uložit.

Plyšové hračky z Brocade a korálků Royal dekoraci.

Existuje mnoho různých možností pro domácí vánoční hračky. Jediné, co potřebujete pro zapnutí vaší fantazii a trochu tvrdé práce. A pak jistě každé vaše přání splní. Po první - aby kreativní vánoční ozdoby - se stal skutečností. No, a kteří stále pochybují o kouzlo vánočních hraček?

Herringbone craftswomen plést háčkování není obtížné.

Vtipný a roztomilý vánoční strom z plsti a korálků.

Vánoční koule s rukama videem

Užitečné články na téma „Vánoční hračky vlastníma rukama“

také číst

Neuvěřitelně obrovský výběr! DĚKUJI! Bylo to všechno velmi srozumitelná a přístupná! Každý bude moci dělat, pokud chce)

Děkuji moc! Pouze Souhlasím s Xenia. Není má všude schéma a pokyny k myšlenkám! A v Capital perfektní! Ještě jednou díky! 🙂

Fine řemeslo, úžasné dizayn.Redko splnění těchto designových předmětů. Pokud je toto vše z mé hlavy - stačí chytrý.

Líbilo výběr, vzít na vědomí. Hodně štěstí!

Výborně! Budou mít pouze detailní instrukce a diagramy na všechny nápady))

Vánoční hračky vlastníma rukama: originální nápady

Je známo, že ručně vyráběné výrobky jsou oceňovány mnohem vyšší než to, co vyrobených v průmyslových podmínkách. Pokud budeme hovořit o dary poskytnuté osobně, dostávají je vždy radost, protože člověk strávil na něm je nejen peníze, ale jejich čas.

Vánoční hračky vlastníma rukama - to je vždy zajímavé a originální výrobky, můžete ozdobit nejen symbolem nového roku - vánoční stromeček, ale také transformovat prázdninách interiér domu.

Výroba vánočních hračky vyrobené z tkaniny s rukama v domácnosti (s videem)

Rozhodli jsme se v předvečer Nového roku být kreativní, ale nevědí, jak se dělá vánoční hračky vlastníma rukama, aby zkrášlit svůj domov a své blízké pro potěšení? Můžete pomoci tyto jednoduché, ale zároveň velmi originální nápady výroba vánočních hraček s improvizovanou vlastních rukou.

Kuličky - nejlepší vánoční hračky na vánoční strom s rukama, které ozdobí symbolické zelený strom ve svém domě všechny svátky. Tyto vánoční ozdoby mohou být zcela různých velikostí, barev a jsou vyrobeny z různých materiálů. Můžete prodloužit životnost a obnovit atraktivitu vánočních hraček ve tvaru koule s rukama, balicí jim krásnou látku a kravatu na vrchol stuhy nebo provázku.

Make míč ozdobit vánoční stromky mohou být různé: vytvořit vánoční hračky vlastníma rukama z tkaniny, což jim kruhový tvar. Uvnitř krásné tkaniny lze zabalit zmačkaný papír nebo hadřík, vázání horní rozložení nit, takže držel tvar.

Pro registraci je možné vánoční koule použity nejen látku, ale i novin a časopisů stránek, hudební knihy. Vypadají krásné a neobvyklé, takový nápad pro ty, kteří jsou již unaveni z tradičních vánočních hraček. Na vrcholu těchto koulí mohou být zdobené barevnými stuhami.

Chcete-li zvýšit sváteční náladu, aby to slavnější, zdobí své ruce na hračky korálky, kamínky, flitry, korálky, knoflíky domácí Nový rok a jiné dekorativní prvky. Vypadá to krásný vánoční koule z tlačítek, které lze vložit na papír nebo textilie šít. Ve středu každého tlačítka, připojit malý bílý korálek.

S tímto videem, aby vánoční hračky vlastníma rukama bude snadné:

Vánoční hračky vlastníma rukama kniha: Master Class s fotkou

V případě potřeby si můžete udělat vánoční hračku s rukama z papíru, protože to můžete použít celou řadu nápadů. Kniha je vynikající materiál pro tento druh práce. Takové řemesla pro nový rok, co můžete udělat se svými dětmi.

Papírové různobarevné věnečky

Nejjednodušší možností vytvořit papírové ozdoby na vánoční stromeček - řetězec multi-barevné kroužky.

Budete potřebovat jasný barevný papír, pravítko, nůžky a lepidlo.

prokluzuje papíru barevné snížit šířku 1 cm a délce 6-7 cm.

Jeden pruh připojit kroužek, lepidlo konce, vložte proužek papíru do kruhu jiné barvy, a to tak, až se dostanete na požadovanou délku věnec.

To nejlepší, co pro takový vlastnoručně vyrobených ozdob, použijte hladký oboustranný barevný papír.

Papírové čtverce s obrázky

Originální hračky s fotografiemi všechny členy rodiny, které jsou znázorněny nejpříjemnější a důležitou událost roku, bude dobrým ozdobou novoročních znaky.

Pro vytvoření takového dílo řez z papíru šesti stejných kruzích, složit a to takovým způsobem, že střed každého prvku tvoří čtverec.

Spojit všechny díly s lepidlem po stranách čtvercové tyče fotografiemi všechny členy rodiny.

Takové krásné vánoční hračky vlastníma rukama z papíru fotografii níže:

Tyto myšlenky mohou být použity v předvečer Nového roku, příprava vašeho domova na dovolenou.

Vánoční hračky koule s rukama od materiálu na dosah ruky

Pro hobby výrobní koule na vánoční stromeček bude potřebovat tyto materiály po ruce:

 • silný papír s nějakým krásným vzorem;
 • nůžky;
 • PVA lepidlo;
 • kompas nebo jakýkoli kulatý předmět, který lze řezat kolem řezat kruh.

Proces vytváření papíru mísy:

Na papíře nakreslit kružnici 21 stejné velikosti a stříhat nůžkami. Každý kruh dvakrát v polovině složit k určování středu položky řemesel.

Pak ohnout kruh a složit jednu ze stran, takže je přesně uprostřed.

Složit dvě další strany kruhu tak, že tvoří trojúhelník se stejnými stranami. Vystřihnout trojúhelník papíru, bude sloužit jako model pro ostatní prvky.

Výsledná trojúhelník platit pro jiné kruhy, vést kolem své tužky a ohýbat okraje směrem ven podél těchto linií.

Deset disky jsou spojeny tak, aby se dosáhlo široké pásmo 5 výše a 5 níže, spojit je do kruhu. To bude základem pro papírový vánoční stromek.

Deset zbývající části rozdělen na 2 části: Glue 5 na jedné straně míč, pět - na druhou.

Řez páskou požadovanou délku a držet se míč smyčky vrcholu.

Jak vyrobit vánoční hračky vlastníma rukama z plsti

Vánoční hračky vyrobené z plsti s rukama - vždy aktuální myšlenku, protože vypadají skvěle na vánoční stromeček. Felt - je velmi zajímavý materiál, to je ideální pro nezávislé produkce vánočních hraček. Felt má jinou hustotu a různé barvy, to je dobře lepený a šitý.

Pokud nemáte čas na vánoční hračky vlastníma rukama na složitých systémech, pomůže následující velice jednoduchý nápad. Budete potřebovat cítil několik barev, z nichž jeden musí být červené. Vypadá to pěkné kombinaci bílé, modré a červené. Red plsti, řez kruh o průměru asi 8 cm, modrá - o něco méně, a bílá - nejmenší, ale ne méně než 5 cm Pak vyříznuté z červené plsti srdce, že to bylo trochu méně bílý kruh .. Nyní se sčítají všechny prvky červené, modré a bílé kruhy a horní srdce, se všechny vrstvy nebo šít, těsnění, zajistěte cop nahoře viset na stromě řemesla vánoční. Existuje mnoho názorů na vytvoření vánoční hračky vlastníma rukama z materiálu, jako je cítil.

Přesně tak, jak si můžete udělat hvězdy a srdce: je třeba jen dvě barvy z plsti, jeden prvek, aby se více liší - méně je spojují.

Zde na fotografii Vánoční hračky vlastníma rukama z plsti v různých provedeních:

Novoroční hračky, tučňáci žárovky s vlastníma rukama

Novoroční výzdoba světel s rukama může mít i dítě. Dobrá volba je tučňáky žárovek.

Aby se jim, je třeba si připravit takové materiály:

 • staré žárovky;
 • akrylové nebo kvaš;
 • štětce;
 • kapitálky - mohou být připojeny nebo nalézt zbytečný panenkami.

Master Class vánočních hračky vlastníma rukama - od tučňáků lapochek:

Jedna strana žárovka laku bílé akrylovou barvou a druhá - černá.

Vpředu na bílém pozadí s černou barvou tučňáků křídel.

Plastelíny udělat zobák a oči.

Dal tučňák čepici a šálu, sluší Malé plete.

Na horní část víčka, připojte lano a visí na stromě řemesla vánoční.

Vánoce Nový rok hračky korálek vlastníma rukama

Novoroční ozdoby korálky s rukama bude vaše vánoční strom živější a elegantní. Pomocí malých kuliček, můžete udělat docela roztomilé dekorace. Pokud hledáte pro nejjednodušších způsobů, jak vydělat vánoční hračku s rukama, s použitím korálků je užitečné pro vás následující nápad.

Chcete-li pracovat potřebných korálky červené, kvalitní drát a pásku.

Nanizhite na drát korálky.

Tvar její postavu ve tvaru hvězdy, srdce, vánoční stromky.

Vyjmout drát a zajistěte jej v horní až k patkám se nerozpustí a ozdobíme na vrcholu krásné stuhou.

Chcete-li vytvořit novoroční nálady ve své dost pověsit to tak zábavné řemesla domova.

Vánoční hračky slaného těsta s rukama: řemesla pro děti

Vánoční hračky těsta s rukama - oblíbené vánoční ozdoby z mnoha dětí. Děti milují, když se na kožešinami stromové nejen visí skleněné kuličky, ale také jedlé ozdoby - cukroví a perníčky.

Oblékání vánoční stromeček, je třeba připomenout, že tyto soubory cookie mohou ozdobit evergreen strom až dva týdny, pokud chcete, aby pak léčit děti s sladkosti. Když se těsto řemesla mají jeden cíl - dekorativní, že je lepší, aby se vzdal pečení, upřednostňování dalšího provedení, vytváření šperků.

Vánoční hračky slaného těsta s rukama může mít dítě. V tomto případě bude taková tvůrčí proces přinést klukovi spoustu příjemných pocitů.

Připraví se těsto soli, za použití následujících složek:

Mouku a sůl mix, přidejte vodu a uhněteme těsto. Kontrolní test ochotu vytvořit plavidlo takto: roll out kompletní hmotnost míče a probodne prsty, když těsto drží svůj tvar, je vhodný k použití. V procesu hnětení těsta, přidejte do něj trochu rostlinného oleje, tak se hmota stává plast, nebudou pokryty kůry a držet rukou.

Aby vánoční koule těsta, použijte složených formy na pečení cukroví. Různé figurky z těsta lze snadno řezat i dítě. Poté, co tato čísla jsou řezány v horní části potřebou udělat díru, můžete použít trubku.

Za to, že by měly být údaje ponecháno na okamžiku, kdy jsou zcela suché a tvrzené. Nyní můžete pokračovat s jejich registrace pro toto použití barvy. Není malovat barvy postav na jevišti přípravy soli těsta můžete přidat libovolnou barvu kvaš.

Tam je další originální nápad vytvořit vánoční ozdoby z těsta. Vezměte si postavu ve tvaru srdce, uzavřete těsto a vystřihnout. Potom se trubka po povrchu srdce, aby otvory, by měl dostat křehkou postavu. Poté, co udělal hodně prolamované srdce, závit je na provázku, a budete mít krásný vánoční věnec.

Vánoční hračky Andělé chladného porcelánu

Chladný porcelán pro vánoční hračky vlastníma rukama - jiný materiál, který vám umožní vytvářet krásné vánoční ozdoby.

Chcete-li porcelán anděla, připravit takové materiály:

Proces vytváření dekorací:

Fólie a studené porcelánové béžové válec jeden míč stejné velikosti.

Porcelán válcovaného fólii Nezapomeňte při foukání vzduchu. Zevnitř porcelánu do tvaru fólie dokonale kulatý míče.

Nyní tenký tvar hůl díry - oči. aby nos malým kouskem porcelánu. Mít dostatek fólie a roll to z oválu, který bude tělo anděla. Opět platí, že se kus nenatřeného porcelánu a válcovaných fólií to vytvořením ovál.

Vezměte další kus porcelánu a nebarevné jeho čepu válečku, aby se průměrná tloušťka vrstvy. Chcete-li připojit povrch vzorované látky a opět chodit s váleček. Toto plátno zábal těla anděla, by měl mít vzorované šaty.

Stejným způsobem dělat vzorované límec, ale budete mít menší kus porcelánu. Připojte jej do horní části trupu. Šaty límec hrany a čalounění vytvarovaný. Pokračovat s montáží anděla: v kufru na vrcholu, vložte párátko na to odložil.

Bílý porcelán válec rukáv šaty, béžová - dvě malé kuličky a vložte je do pouzder, že se postará o anděla. Hnědá hmota válet šev, nakrájejte na tenké nudličky a vrátit každý válec, připojit takové vlasy na hlavě anděla. Ve středu, připojte drát.

Bílé porcelánové cut křídla a připevněte lepidlem na zadní straně. Barevného porcelánu pasty luk tvar a zdobí účes anděla. Teď si barvu a lehce razrisuy tvář: vytvořit výraznější rty, oči, nakreslit černé nebo modré barvy.

Angelok vysychají a stávají silní, pak to může být zavěšen na vánoční stromeček.

Vánoční hračky těstovin s rukama (s fotografiemi)

Milovníci neobvyklých šperků ocení sněhové vločky a věnce vyrobené z těstovin. Pro připojení malých prvků dohromady, je třeba použít lepidlo.

Ve fotografii vánoční koule těstovin s rukama vypadají neobvyklé a velmi krásné:

V procesu vánoční ozdoby s využitím různých typů a tvarů těstovin, vhodné prsteny, květiny, spirál, skořápky, stuhy a trubek. Pokud je to žádoucí, tyto hračky mohou být self-made malířské barvy, ale můžete odejít a tak.

Většina dětí jako vánoční hračky vlastníma rukama, takže v předvečer Nového roku doma uspořádat tvůrčí proces, a vaše děti bavit.

Široká škála možností pro vánoční hračky vlastníma rukama v tomto videu:

Trendy ozdoby na straně jistě mnozí z vás jsou součástí společnosti, která je posedlá.

Výzdoba tkanina tapety vám umožní vytvořit sváteční náladu.

Dnes se budeme snažit, aby se jejich vlastní ruce náramek s cvoky. V našem.

Nálada na dítě téma stranou závisí na.

Letní účesy, účesy pro dlouhé vlasy, pro každý den z celebrit.

Chcete udělat dojem svým přátelům jedinečný dárek? Nebo zdobit interiér.

Fotky hvězd s jednoduchými, krásné účesy pro každý den, kdy jste spal.

Bavlněný satén povlečení s 3D vzorem objevily v poslední době.

20 nejkrásnější fotografie cetky korálků vždy upoutá pozornost.

Každý moderní člověk má neustále v každodenním životě.

20 fotografie make-up na Halloween překvapit svým přátelům v roce 2018. Co jste přišel.

Těhotenství - nádherné období v životě ženy. V tomto okamžiku v budoucnosti.

Módy pro dospívající. Fotografie trendy. Podzim 2018 - ideální čas k vyjádření.

V současné době je jedním z nejčastějších typů obchodů jsou.

Papírové řasy. oční make-up nápady z Paperself umělé řasy.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

47 − 42 =