Yak zrobiti o knize Kvity

Yak zrobiti o knize Kvity

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit papírové květiny v různých způsobech

Odkud této třídy a to, co je potřeba pro výrobu papírových květin

Výrobky z papíru - květiny udělal zpět do starých časů. Egyptské ženy učinily různé ozdoby z umělých květin, samozřejmě, oni používali k jejich tvorbě, a papír. Ve středověku tyto řemesla zdobené chrámy. A v osmnáctém století se začaly stavět velké podniky, které produkují takové oficiální barvy. Proto, když lidé už věděli, jak se dělá papírové květiny.

Tam, kde se může ubytovat papír řemesla

Z papírové květiny mohou vytvořit originální panel a složení, jako v dálce, které se neliší od života. Stále z barevných papírových květin jsou ideální pro fotorámečky šperky, karty, krabice pro dary a klobouky. Velmi často se používají pro výzdobu slavnostních sálů v přední části všech druhů oslav, místnosti a možnost pořádání tabulek. A tyto řemesla dá každému člověku sváteční náladu a radost.

Co to bude trvat pro tento případ

Takové řemesel mohou i děti pod přísným vedením a dokonce i papíru, můžete vytvořit skutečné mistrovské dílo. Budete muset připravit tyto materiály a nářadí:

 • papíru. Můžete si vzít obyčejný - bílý, který pak malovat barvy, ale to je nejlepší, aby barevný papír, vlnité a krepový. Z barevných papírových květin nemusí malovat barvami, a to šetří čas;
 • sešívačka a lepidlo;
 • nitě, pásky a nůžky;
 • akvarel barvy, kvaše a fit;
 • lepenka, balicí papír a originální páska;
 • drát, brčka na koktejly, ampule z pera. Tyto materiály budou dělat za stopku;
 • korálky, korálky a kamínky. Ty jsou potřebné pro registraci u uprostřed květu.

Ale květiny budou dělat jiné, a pro každý případ, v první řadě, je třeba papír, lepidlo, a pak uvidíme, co budete potřebovat z výše uvedeného seznamu. Pak vám ukážeme, jak udělat květinu z papíru.

Různé způsoby přípravy krásné papírové květiny

Existuje mnoho různých způsobů, jak dělat papírové květiny. Každý z nich má podmíněný úkol. Podívejme se na nejpopulárnější způsoby.

Nejjednodušší papírové květiny

To sněženka může dělat i děti předškolního věku a dát matce na osmý březen. Ve většině případů sněženky třeba vzít čtvercový bílý kus papíru, měří asi 10 x 10 centimetrů. Složit list šikmo a složit ji roh. Zbývá přilepit květinu na modrém papíře nebo pohlednice a dokončit stonek a listy.

Připravte si hustý červený papír, značku a lepidlo nůžkami. Pokud jste zvědaví, jak se dělá květinu z papíru ve tvaru růže, pak se vaše akce jsou následující:

 1. spirála kresba tužkou na papíře, a snížit to konvenční nebo kudrnaté nůžky. Při používání zakřivené nůžek je krásné růže;
 2. Nyní se snaží zabalit konce spirály směrem ven. Papír může lehce přepětí, ale to je v pořádku, a tak ještě lépe - bude květina realističtější;
 3. curler aby dostali růži. Jemně kroutit spirály až do konce, postupně uvolnit těsnosti;
 4. Po konečném utahování spirály - upevněte lepidlem. Nyní je třeba ohnout kruh, který byl vytvořen ve středu svých růží při řezání spirály. Tento kruh bude základem kvítky;
 5. kapat na základně trochu lepidla a vložte jej růžice. Vaše původní růžice připraven.

Schéma výroby papíru rozochek

Nyní budeme dělat více než jeden květ s rukama z papíru a slavnostní kytici. Připravte měkký papír různých barev, nůžky a nůžky, stejně jako misku, jemných drátů a lepidlo.

Začínáme:

 1. drát (je určena pro dřík) dostane lehce lepidlo;
 2. Jeden hrot drátu je třeba vrátit tenký proužek žlutý papír;
 3. Vezměte si papír, z něhož bude květní pupeny. Může to být jakákoliv barva. Skládací papír 12x a nůžky řezané lístky pro své květiny. Z nich je třeba vytvořit bud;
 4. Naneste lepidlo na dva plátky a nyní je třeba přiložit k dříku na místě, zabalit pruh žlutého papíru. Sčítají, takže všechny lístků, v zárodku;
 5. Nyní se zelenou knihu a zabalit to stonek květiny. Chcete-li získat spoustu, a prostředek byl považován za dokončený, je třeba provést pět pohárky. Hotové květiny, umístěte je do mísy, a vyšel původní papíru kytici.

Příklad slavnostní kytice papíru

Růžice z vlnitého papíru

To je nejlepší, aby se květiny z hedvábného papíru, protože je považován za nejlepší a snadné s ním pracovat materiál. Kmenových růže lze nalézt drát. Na list papíru značení do kruhu, přičemž obrys spirály známky. Vzdálenost mezi cívkami je zvolena tak, že při další skládací získá mají řady krásné plátky.

Vystřihnout kruh papíru a rozseká ji ve spirále. Konce šroubovice by měla být ve stejném řádku v cirkulujících diametrálně obvodovými body. Jen budete muset stanovit pás, který se později ukázalo, poupě. Na okraji pásu se doporučuje, aby malý pevný předmět a potom složit pupen, jako balicí papír v tomto předmětu. Nezapomeňte dát bud jakési „kráse“. V dolní části celé sestavy budou muset utáhnout závit nebo lepidlo, nebo na květinu skládaného papíru prostě odpočinout a rozpadnout.

Vyrobit požadovaný počet listů pro růže zeleného krepového papíru. Wire, také je třeba srolovat zelenou knihu a bude stopku.

Většina papírových květin je ideální pro dekoraci záclony v bytě, jako jsou květiny, můžete přidat do jakékoliv oblečení jako brož. Připraví se hedvábný papír (vhodný a tkání), nůžky, lepidlo, a kroužek pro zajištění řemesla. Můžete použít tlačítko nebo něco jiného. Přemýšlejte o tom, kolik je potřeba pro vrstvy květu, než by byly větší, tím větší objem bude zase produktu. Doporučila pět až sedm vrstev.

Začínáme:

 1. sečíst všechny vrstvy papíru dohromady. Z nich vystřihnout obdélník, jeho rozměry jsou přibližně 30 x 15 cm;
 2. řez vrstvy sečíst dohromady a vytvořit plochý zásobník z nich, „harmonika“ záhyb, který je o dva centimetry šířky;
 3. fix „akordeon“ ve středu kruhu. Pokud je místo kruhu použili tlačítko - hák vlákno, a pak na místě pro upevnění tlačítka;
 4. jsi vyšel jakýsi ventilátoru, je nutné lepit kruh. Nyní dát svůj objem květinu z papíru zaschnout po dobu pěti minut;
 5. lehce nadzvedává horní vrstvu papíru a začne kompaktní kvítků horní vrstvou směrem ke středu. Utáhnout brankoviště záhybu a opakovat tuto operaci se všemi vrstvami. Za to, že vaše tvorba je připraven papír. Nyní víte, jak na papíře s rukama, aby se trojrozměrné květy.

Schéma objem výroby papírových květin

Velmi velké papírové květiny na výzdobu sálu

Tato řemesla jsou ideální pro zdobení svatební síň, kterou přikládají velmi snadno a nebudou slábnout v průběhu prázdnin. Proto vám ukážeme, jak se dělá papírové květiny je velký.

 • barevný papír zvlněný. Můžete si také vzít tkáň, krep nebo na obalu;
 • oboustranná lepící páska, lepidlo a nůžky;
 • prut pro řemesla. Rod je nejlepší najít kolejnice vyrobené ze dřeva, které lze zakoupit v železářství. Rail řezat na požadovanou velikost a brát špičku trochu ostrý;
 • květinový vzor. Je nutné připravit v předstihu, můžete si najít šablonu na internetu, kde k dispozici barevná schémata z papíru nebo si vytvořte vlastní. Vzory - A květů, listů a jádro zvolené velikosti.

První tisk (pokud jste si ji z Internetu), a pak vystřihnout vzor. Pak složit papír v několika vrstvách, pro velký květ by měl být 10-15 vrstvy. Pin vzor na papír pomocí kolíků.

Dále vzor lepestochek řezané květiny. Použitím stejné metody je nutné řezat plechy až do morku kostí. Teď budete muset natáhnout trochu uprostřed lístků. Okvětní lístky se lepí s jádrem pomocí oboustranné lepicí pásky. Dávivý lístky nalepené na zadní straně. Dát hotový květ s lepidlem na tyči. Vlnitý green paper snížit pruh o šířce centimetr a zabalit ji květinovou stonku. Na spodní straně produktu lepidla zelené listem papíru a na konci stonku - na špičku zeleného pruhu. Nyní víte, jak dělat papírové květy velké.

Velké papírové květiny na výzdobu sálu

Papírové květiny ve stylu origami

Skromné ​​a barevné, jemné a luxusní - exotické a obyčejné divoké květiny byly vždy a bude symbolem krásy. Člověk vždy chce přijímat pro sebe kus přírody, a tak se papírové květiny. Máte-li vlastní technikou origami květiny z papíru, který získají jednoduše nádherné. Plátky květu obvykle složený z jednoho listu papíru, a tyto artefakty ztělesňují východ harmonie vnímání jednotu, který je exprimován v různých formách. origami technika umožňuje vytvářet trojrozměrné a originální květiny a vypadají působivě. Schémata květy z papíru origami styl moc, ale pokud něco takového poprvé - to je nejlepší zvolit nejvíce jednoduché schéma.

Vezměte malý čtvercový kus papíru. Jeho velikost se může lišit, to vše závisí na tom, jak velký chcete, aby růži. Skládací list diagonálně dvakrát. Nyní výsledný složený roh náměstí do centra a na půli cesty známky vzdálenosti středu od okraje. Úhel ohnutí připojit k tomuto uprostřed.

Budete náměstí se zkrácenými rohy, přeložte jej na polovinu dvakrát, a potom rozbalte papír. Dává jeden druhému středy na bocích spojeny dohromady. Ty by měly dostat zajímavou postavu.

Nyní otevřené okraje produktu ohýbat směrem ke středu a složit žehlit, a pak nasadit výsledný obrobek. Boční Bend úhly, a pak se plní do výsledného polotovaru. Nyní je třeba zvýšit malé trojúhelníky tak, aby čtverec vlevo ve středu. Všechny následné kroky jsou prováděny výhradně s druhou mocninou.

Pokud se i nadále ptát, jak dělat papírové květiny origami styl, teď budete muset ohýbat trochu čtverečních, kapsy a šíří směrem dovnitř, aby zaplnil prázdné. Tyto polotovary z sloužit jako držáky pupen lístky svých růží.

Otočit květ polotovaru a na druhé straně provádí podobné akce. Získáte novou zajímavou postavu. Obrobku otočit, a všechny výše uvedené akce jsou prováděny na druhé straně. Nakonec vám přijde příští květinový vzor.

Horní šablona ohyb za rohem, a pak v opačném směru. Will jádro bud a musí pečlivě zasazen uvnitř předlisku, čímž se konala formaci. Vyčíslit v jedné rovině a hladké linie ohybu.

Vedle připojit bud objem, zatímco zahájení své tvorbě: je nutné posouvat vzhledem ke středu. Věnovat zvláštní pozornost k vytvoření pravidelného tvaru plátky růží.

Nyní je třeba stlačit pupen, s centrem v jednom směru kroucení, a okvětní lístky - do druhého. Shanker vše točí úplně, to bud prohlubování skřípnutí prstů, nebo náhodně rozbil jeho vytvoření. Papír je připraven nabourat! Stojí za zmínku, že výroba origami květ z papíru v tomto případě není určen pro začátečníky, ale pokud chcete uspět.

Tato květina skládací schéma způsob origami je mnohem jednodušší, než výše uvedené růžice a budou muset pracovat méně. Pokud se chcete naučit, jak tato květina řemesla z papíru, vaše akce jsou následující:

 1. Připravte si list papíru 15 o 15 centimetrů. Šíření před ním tak, aby ležel-up vzor;
 2. složit list s obou stran na diagonále, takže okraje se vyvinuly hladce. Kliknutím na řasy, záhyby tvoří písmeno X;
 3. Nyní jsme rozložte papír. Složit levou a expandovat;
 4. Dále musíte sklopit horní okraj a nakonec byl propuštěn obdélník;
 5. ve spodní části, kde je malá otevřená okna, jemně zatlačte na levý a pravý horní roh papíru. Tuck, který se nachází ve středu listu se zvedne a všechny čtyři rohy muset zajet. Konečným výsledkem je čtverec diamond;
 6. zarovnat diamant. Podívejte se na levé a pravé straně jeho okénky. Nyní klopné diamant o 180 stupňů, okna by měla otevřít vrchní část;
 7. složit levém dolním pravých rohů diamantu do středu brankoviště a nakonec musí vyjít druh draka. Diamond otočit a zopakovat všechny kroky;
 8. Pojďme lístků, musí zveřejnit. Vezměte si hada nad horní špičky a vytáhnout ji ¾ fold až na dno. Ukazováčkem a palcem stiskněte střed řemesel, květina by měl dosáhnout stabilního krát. Výrobní proces je u konce, a teď víte, jak vlastníma rukama, aby se květiny z papíru v tomto stylu;
 9. Jedná se všechny zbývající lístky, aby zavedly. Nakonfigurovat je tak, jak chcete. Můžete změnit svůj postoj, pokud zaschipnut základny v blízkosti stopku;
 10. Zacházet nůžky řemesla okraj. Konvenční nebo zikzak muset zaokrouhlit hrany nebo aby se jim zuby. Se zaoblenými hranami svého hack bude podobat macešky a designové hrany zubů se, aby vypadala jako chovu. Takže jste udělali zajímavou květinu z papíru s rukama nad hlavou.

Režim jednoduchý květ origami papír

Jak můžete vidět, vytváření papírových květin je umění, a budete potřebovat hodně trpělivosti, ale stojí to za to. Vaše květiny se nebude lišit od žijících na dálku, a vaši hosté a rodina ocení tento originální řemesla. A teď každý domácí řemeslník bude úspěšná, víte, jak je papír s rukama nad hlavou, aby květiny, ale úspěch bude záviset na přání a fantazie.

Velmi krásné růžice vlnitého papíru)) Já jsem jiný vzor, ​​a ukázalo se, ne tak krásný)) A já květy čokolád a krepového papíru)) A objemové květiny jsem shromáždil je do klubíčka obrátil japonské vyznamenání „Kusudama“ takový květin tam vyžaduje 12 ))

Je to jako slavnostní kytice a velkou slavnostní květ: elegantní vzhled a dělá to jednoduché. Chtěli dělat různé krásné věci svýma rukama, jako je kytice můžete využít k dekoraci své vánoční kostýmy)) moc děkuji za nápad, bude to mít velmi šikovná, protože brzy se svátky.

Velmi užitečné, tyto myšlenky barev při vytváření dárek pro Den mámina))

Materiály kopírování stránek je přísně zakázáno!

Jak si vyrobit trojrozměrné květy z papíru s rukama?

Většina papírovými květinami - skvělé dekorace pro chodby a pokoje. Aby jejich vlastních rukou, je velmi snadné být dostatečně trpělivý. Produkují květy mohou být normální barvy, nebo vlnitého papíru. Je to dost, aby systém a šablony, které nabízíme na těchto stránkách.

Master class na výrobu řemesel s rukama, můžete začít výběrem papíru. Může to být obyčejný papír nebo tmavě červeno-oranžové barvy. Pokud můžete najít obousměrný, bude ještě lepší.

Master class a instrukce krok za krokem, jak udělat „The Scarlet Flower“ vlastníma rukama, bude vypadat následovně:

 1. Aby se „The Scarlet Flower“, jako základ vybraných čtvercových přířezů.
 2. Přeložte jej na polovinu a spojte rohy.
 3. Boční úhly sečíst uvnitř taky.
 4. Pak se otočí kolem rohů zdvojnásobit fold byla viditelná.
 5. Spojíme rohy, aby sklady byly uvnitř.
 6. Několik takových polotovary držet pohromadě a dostat květinu.
 7. Jak mohou být použity na půli cesty třpytky, nebo déšť.

Některé z těchto barev může být kombinována do kytice a dát svou rodinu. Vypadá to jako květ, podívejte se na fotografie.

Master class, jak udělat pivoňka papíru s rukama nad hlavou, můžete začít tím, že říká, že bychom měli připravit lehká A4 papír. Květy mohou být různých barev, které se vám líbí, od bílé nebo světle růžové až po tmavě červenou. V posledně jmenovaném případě je lepší zvolit oboustranný barevný papír. Tyto květiny jsou vhodné pro zdobení sálu a do místnosti jako dekorativní prvek.

Master class a instrukce krok za krokem, jak udělat pivoňka s rukama vypadají docela jednoduché:

 1. List papíru složený jako harmonika po celé své délce.
 2. Ohýbat jej v polovině a kravatu řetězec ve středu.
 3. Připravte si několik dalších z těchto „měchy“.
 4. Přiřazení obrobek na sebe kolmé, navrstvením jedné vrstvy do druhé.
 5. Výsledkem by měl být svěží květinová surround.

Jak to vypadá na fotografii si můžete prohlédnout zde

Master class na to, aby květiny vlastníma rukama lze provádět pomocí speciálních polotovarů. Šablony a schémata pro velký počet umělých květin lze nalézt na internetových stránkách.

Krok za krokem pro jeho výrobu zbraní bude vypadat jednoduše:

 1. Tiskových šablon na tiskárně a přesunout je na barevném papíře.
 2. Řez polotovaru.
 3. Aby mohly být tyto květy se vlastníma rukama, stačí kombinovat několik kusů a držet je ve tvaru květu.

Master class, jak udělat květy z papíru vlastníma rukama s pomocí šablon, ideální pro tvorbu dekorace na zeď (květiny mohou být navlečený na niti nebo vlasce a dělat věnec), umělé kytice sedmikrásky, kamélie a jiných květin s více lístků rovnými. Flower Garland je výborným řešením slavnostní výzdoba sálu.

Zde jsou master class s kroky a květiny připravené pro foto:

Chcete-li ruce krepový papír květiny, je třeba vzít v úvahu vlastnosti materiálu. To samo o sobě dokument dává výrobku navíc částku, ale posílit to potřebovat nějaké vylepšení. Bude mít master class, jak vyrobit tulipán z vlnitého papíru.

 1. Řez malou část vlnitého papíru obdélníkového formátu květu a lehce zaoblenými hranami.
 2. Pro Destičková získal konvexní tvar, může to být trochu vlhký (velmi malou až žádnou papíru se rozšířila) a uveden na zadní straně šálek čaje.
 3. Dopisní papír uschnout. To samé udělejte se všemi plátky.
 4. Připravte stopku. Může být vyrobena z hole nebo silný drát zabalené zelený krepový papír. Jako centrum a zajistit lístky můžete použít ad hoc ve formě polo-kruhovými otvory, jak na fotografii.
 5. Okvětní lístky z vlnitého papíru připevněna ke stopce nebo na základě toho, že nebyly mezi nimi žádné mezery.

To je na fotografii vypadá jako krok za krokem třídy průvodce a připraveni květinu

třída na tom, aby růže Master je velmi podobný návod, jak vytvořit svůj vlastní rukou tulipán. Rozdíly jsou ve tvaru plátků a jejich přípravy.

 1. Připravte si lístky z vlnitého papíru, což jim oválný tvar, prodlouženou z jedné strany. Můžete si vytvořit nůžky v okvětní lístky malými zuby. To je, jak to vypadá na fotce
 2. Každý lalok tužka našroubovat na délce a drží v této poloze po určitou dobu. Aniž by odhalil kartu, odstraňte tužku.
 3. Kořen forma růže třeba s vnitřními výstupky, které by měly být těsněji skládané a přitlačí se na stonku. Omotal kolem kmenových lístky lepených.
 4. Připojit všechny plátky v šachovnicovém vzoru, což je postupně delší a zakřivená směrem ven. Stupeň konvexnosti okvětních lístků může být měněna.

Master class, jak udělat květy z papíru s vlastníma rukama, ve zjednodušené formě, je ideální pro mateřské školy a základní školy tříd. Děti budou rozvíjet nejen jemnou motoriku, ale také estetický vkus, být kreativní zájem. Pak můžete použít květiny zdobí třídy.

Můžete také držet mistrovskou třídu doma. Člověk má jen zásobili nůžky, papír, lepidlo a trpělivost a dovednost přichází s praxí.

20 z nejjednodušších a krásnými květy z papíru

Anastasia Skoreeva Dárkové balení 25/12/2015

Pozdravy, milí čtenáři a návštěvníci! Již dříve jsem zmínil, je velmi rád zdobí dárků nečekanými způsoby. A dnes, doporučuji vám udělat, květiny papíru s rukama nad hlavou. Již více než dvacet metod, mimochodem

Nyní, bohužel, hromadné balení dárků mám vzácné. Zvláště proto, že každý rok je více přátelé a známí, kteří musí být blahopřál společně se svými rodinami. Je to velmi radostné!)) Mám rád dávat dárky. Ale když jsem si je vybral velmi opatrně, já zabalit nedávno v pytlích organza, jak je uvedeno na obalu řeší pouze na individuální rekreaci (jako narozeniny).

Nicméně, můj vášeň pro různé obaly krásy je obtížné vyhrát, takže dnes, spolu s vámi, budem trénovat, aby se krásné květiny po etapách schémata

Květy z papíru s vlastními rukama: jednoduše as uzávěrem

Mistrovská třída bude hromada, připravte se na dobré zprávy pro všechny milovníky růží: tam bude 4.

Chlapci, upřímně řečeno, nejsem příliš silný v názvech barev)) Takže pokud vidíte zřejmý nesoulad pro vás - napište do komentářů.

Takže první na frontu je aster. Pro ni, řez pět kruhů: dva velké, dva střední a jeden velmi malý. Každý kruh sklopte poloviční třikrát, pak ozdobte okraj jako na fotografii 4m. Po rozložení konstrukce se každý lalok komprimuje, aby se dosáhlo objemu. Položte všechny kruhy dohromady a ozdobte střed.

Tato květina je spíše jako balicí úklon. Připravte pro něj čtverec papíru potřebné délky a řezte hrany podle stupně 2. Takové přířezy budou potřebovat několik. Položte je na druhou a stlačte uprostřed a zatáhněte za drát nebo nit.

Nyní je nejdůležitější věcí šíření okvětních lístků tak, aby se objevila krásná podobnost květu. V souladu s tím platí, že čím více vrstev, tím víc jsou okvětní lístky a navíc nádhernější květina na konci.

Tip: vyrobte několik takových květin různých velikostí a přilepte je na obalu vedle sebe, pak získáte krásnou podobnost s kyticí.

Chcete-li vytvořit kallas, můžete použít jak běžný oboustranný papír, tak i pěnový kaučuk (zde bylo napsáno, co to je - v sekci o minionu).

Pro callu, vezměte tyčinku (můžete ji rozdrtit z papíru nebo jej vytlačit z polymerové hlíny) a okvětní lístek vyrobený ve formě srdce. Stamen vložil do okvětní lístky, okraje okvětní lístky převalovaly tyčinku a přilepily se. Zbývá jen otevřít okraje, aby se co nejvíce podobal kalu.

Takové květiny jsou vhodné pro dekoraci pohlednic, pro design obalů a jako samostatný dar ve formě kytice.

Hlavní třída pro zvon je velmi jednoduchá a přímočará. Vyřízněte polotovar podle první fotografie. Hrany lepidla a pečlivě rozšiřují špičky. Chcete-li, aby vše vypadalo přirozeně, vytvořte střed několik podlouhlých tyček, které budou muset vložit do květů.

Z těchto zvonků, mimochodem, bude skvělé udělat dekoraci obalu 8. března nebo jen jarní narozeniny

No, nebo něco podobného. Pro jednu květinu zhotovte dlouhý obdélník a ohněte její okraj jako na fotografii. Vystřihněte širokou část tak, aby se vytvořilo mnoho malých pásů. Použijte nůžky k ovíjení pruhů (pro to stačí držet ostrý okraj nůžek podél těchto pruhů a lehce stlačit je k nim).

Kvůli květu se nerozpadne, vezměte prut, na kterém vítr zelený proužek. Potom zhora začněte jemně otočit "květ 9raquo; část dříve lepená lepidlem. Pevné vrstvy položte tak, aby se pod nimi zelené nepozeraly.

Ale zelené listy nejsou opravdu obtížné - pro ně jen sklopit obdélník zeleného papíru akordeon a oříznout hrany "triangle9raquo ;. Když se rozvinete, dostanete spoustu zelených listů připravených na základnu.

Nyní používáme vlnitý papír. Odstraňte z něj asi deset kapiček. Široká část úseku, aby obrobky vypadaly jako houby.

Vezměte tenký drát a zabalte ho kolem malého papíru - bude to jádro. Na tomto jádru otočte okvětní plátky tak, aby se všechny lehce překrývaly. Když je vše připraveno, může být návrh stažen dolů, takže se nerozpadne.

Mistrovská třída ukazuje, jak může být tato květina připojena k sváteční čepici, ale věřte mi, a na dárkové krabici mák bude vypadat skvěle

To je jaký druh členství? Žádná sdružení v hlavě nepřijelo. Ale bod není v tom - vytvořit to potřebujete asi deset okvětních lístků (použité, mimochodem, vlnitý papír). Jejich tvar má téměř tvar kapky. ale s řezným koncem.

Vystřihněte pevný základ z pevné lepenky. Všechny okvětní lístky jsou do tohoto kruhu lepeny dohromady ve vrstvách, mírně rozdrcené (pochybují: Bohu, jak správně: _D) základy, čímž se vytvoří záhyb - pak bude květina mnohem objemnější a "plyšová". Centrum vyzdobte tlačítkem nebo korálek.

Tip: taková květina, mimochodem, bude vypadat skvěle z měkké plsti - a tak získá dlouhověkost. A pokud připevníte základnu brože zezadu, získáte dva v jednom - zdobení daru a daru sám

Existují pouze dvě květy, ale kvůli jasným kombinacím se získá velmi neobvyklý efekt. Opět vezměte vlnitý papír, vystřihněte kruh a složte jej ve tvaru "pupa 9raquo; K němu stříhala sukně, která obklopuje chrysalis. Zhora přiložte okvětní lístky a přilepte je do kruhu. U základny přilepte dva široké listy.

Druhá květina je poměrně jednoduchá - jednoduše řezte okraje a zkroutí ji do několika vrstev. Květy jsou velmi jednoduché, mohou udělat velmi zajímavou dárkovou kompozici.

Chcete-li připravit základ pro tuto květinu, radím vám, abyste se podívali zde - zde pro druhý vánoční stromek je nadace vytvořena přesně stejná. Ale pak začínají rozdíly - každý z rohů by měl být zabalen s tlustým drátem nebo jehlou, aby se objevila spirála.

Je možné nechat takový návrh sám, ale doporučuji propojit několik (například tři) kousky s pomocí dostupné spirály - poskytuje se wah efekt. Můžete také experimentovat s připojením spirálních prvků k nebývalým konstrukcím.

Tip: jdete do japonského stylu? Pak udělejte takový květ velice veliký a vezměte si s sebou - bude to vynikající dekorace pro lustr.

"Pio, pio, pionové dávají nové známosti. "- slova z písně podzemní skupiny" My Michel "(nedávno jsem ji často poslouchala, to mě inspirovalo). Budeme velitelem vlnitého papíru. To trvá pět velikostí okvětních plátků pro asi pět kopií každého (vzhled jako na fotografii).

Petalie se natáhnou tak, aby se ukázala podobnost vlny (jak pro velké, tak i pro malé). Pak ze stejného zvlněného papíru vytvořte tyčinku sklápěním papíru dalším zhutněním. Můžete to udělat na drátěném špíně, nebo to můžete udělat bez něj.

Vložte okvětní lístky na hotovou tyčinku, překrývající každou další. Nedávejte příliš mnoho laloku. Nakonec zůstává pouze řez zelené listy a vložit je kolem pivoňky.

4 v 1: pampeliška, karafiát, aster, heřmánek

Všechny tyto nádherné výtvory přírody jsou vyrobeny podle jednoho principu - řezání okraje pásu, z něhož bude květina vyrobena. Konečný tvar květiny také závisí na tvaru řezu. Všimněte si, že někteří lidé potřebují jádro, ale pro ostatní - ne.

Věnujte pozornost: i přes velmi jednoduchý design jsou květy velmi realistické. Je-li čas pro výrobu velmi malý, pak je to ideální volba.

Experimentujte a otevřete své neviditelné rostliny - určitě řekněte, co se stalo

Kouzelné růže jsou jednou z mých oblíbených barev

Hlavním problémem je jemné otočení rohů vlnitého papíru a narovnání záhybů. Ujistěte se, že jsou záhyby vyrovnané. Nyní utáhněte pás tak, aby se vrstvy pevně proti sobě utáhly. Nakonec závit napravit, přeříznout přebytek.

Potřebujete udělat závod za pět minut? Pak je tato růžice přesně pro vás! Jednoduše vystřihněte kruh, ve kterém nakreslete spirálu. Vystřihněte spirálu jako na fotografii a zkroutí růži, počínaje nejdelším spirálovým spojem (centrální část bude sloužit jako základna).

Dokonce i obří, pokud se budete držet této velikosti. Květiny - srdce jsou napnuty a navzájem překrývají v kruhu s upevněním lepidla. Na konci jsou připojeny zelené plátky. Samozřejmě, není nutné vytvářet květy tak velké jako na fotce - začněte z vašich preferencí.

Jakmile jsem již popsal tento způsob vytvoření růží (zde je druhá). Princip je naprosto stejný, ale velikost trojúhelníků, která jsou výsledkem zkroucení, by měla být stejná po celé délce pásky, jinak by tam nebyla příliš čistá květina.

Jednou dokonce vyrobila panenku Rosemary, která se zúčastnila městské výstavy. Celé tělo bylo pokryto růžemi, které se vyráběly právě touto metodou (růže však byly ze stuh).

Ukážeme vám, jak vytvořit základnu pro čtyřlistý jetel. Chcete-li to udělat, vezměte čtverec papíru a sklopte jej napůl a znovu na polovinu. Konce se ohnou do středu. Z výsledného návrhu vyřízněte srdce. Výsledkem bude přesně to, co jsme dosáhli - šťastná květina

Bez ohledu na to, jak jsem nafoukl, ale nemohl dát jasné jméno. Jako výsledek, soudruh zůstal jen krásná květina, připomínající motivy Kanzash (japonské umění dělat ozdoby ze saténových stuh).

Začátek zde je stejný jako u jetele. Ale po ohýbání okrajů bude nutné konce ohýbat tak, aby délka ohnuté části byla stejná jako délka prominentní strany ve středu. Pak jsou tyto části narovnány a okraje jsou již ohnuté tak, aby byly strany rovnoměrné. Oni jsou znovu ohnuta a slepena dohromady tak, aby byly vyrobeny tři tyčinky. Měly by existovat tři takové okvětní lístky.

Nejvíce ze všeho je tato květina vhodná pro zdobení dárku v japonském stylu.

Tentokrát již musíte přilepit okvětní lístky podél okraje, dokud nedosáhnete požadovaného objemu. Centrum vyzdobte sami nebo jen vyplňte co nejvíce okvětních lístků.

Chcete-li, aby byly květy nejvyšší kvality, objednejte si soubor scrapbookingového papíru - rozměry jsou vhodné a květiny vypadají hodně chladnější a zajímavější než obvykle.

Na tomto velkém květinovém přezkumu prohlašuji uzavřený. Doufám, že jste našli přesně tu možnost, která vám nejlépe pomůže zdobit dárek. Chcete-li se brzy podívat, přihlaste se a sdílejte s přáteli!

S pozdravem, Anastasia Skoryeva

Také by vás mohlo zajímat:

Stránka nyaskory.ru shromažďuje metadata uživatele (cookie, adresa IP a informace o poloze) pro normální fungování webu, možnost zobrazování reklamy, zajímavé pro uživatele a publikování aktuálního materiálu.

Pokud nechcete, aby tyto údaje byly zpracovány, pak byste měli opustit místo.

Chcete-li tento článek publikoval: 68 komentářů

26 prosince 2015 | 17:10

Krása! Zvlášť astry a pivoňky velmi cool stalo!

26 prosince 2015 | 20:40

Děkuji, pane

 • 27 prosince 2015 | 20:48

  Krása je neuvěřitelné. Aby vzal na vědomí v průběhu jarní prázdniny, a nyní všechny stromy takže jehly

  27 prosince 2015 | 21:13

  Děkuji, Catherine

 • 20 dubna 2016 | 20:34

  Nádherné barvy papíru. Dávám přednost ty, které jsou blíže k přirozené, ale také mezi fantazií má výborné exempláře.

  21 dubna 2016 | 09:46

 • 24 dubna 2016 | 20:10

  Skvělá volba! Děkuju mnohokrát.

  24 dubna 2016 | 20:13

  Vůbec ne, Svetlana Drop in, bude mnohem více sbírek

 • 4. května 2016 | 16:32

  cool. Prosím :: prosím:

  4. května 2016 | 17:53

  velmi spokojený

 • 19. května 2016 | 15:28

  Děkuji! Velmi užitečné pro dekorativní práce

  19. května 2016 | 15:37

  Vůbec ne Ještě jednou!

 • 28.října 2016 | 20:19

  Děkujeme, že mě užitečné pro školy

  01.11.2016 | 17:42

  Je mi potěšením

 • 2.6.2016 | 18:42

  : Inlove :: inlove :: blázen :: blázen :: 3: Mám rád velký květ 3 Moey sestru

  2.6.2016 | 19:53

  velmi spokojený

 • 20 června 2016 | 14:40

  Chladné a snadné! Děkuji moc!

  20 června 2016 | 21:22

 • 11.09.2016 | 02:29

  Děkujeme vám za váš výběr! „Landyshi9raquo; spíš hyacintů.

  11.09.2016 | 16:50

  Vůbec ne! Je možné, že ne všechny barvy možné zjistit druh))

 • 26.září 2016 | 20:41

  To je skutečně najít pro výuku prasátko. Velmi pěkný a jednoduchý. Děkuji vám z celé naší školky.

  27.září 2016 | 15:24

  Oh, jsem tak ráda))) Díky za tip, že by bylo skvělé, kdyby tyto myšlenky jsou užitečné pro vás a pro skupiny

 • 24.října 2016 | 21:59

  Děkuji za podborochku.

  27.října 2016 | 14:36

 • 19.listopadu 2016 | 18:55

  Super. krása

  19.listopadu 2016 | 19:33

 • 20.listopadu 2016 | 19:37

  Velice rádi poděkovali Anastasia Skoreeva, by bylo více květin

  22.listopadu 2016 | 11:59

  Díky za tip! Tam může být více voleb, ale ne hned

 • 20.listopadu 2016 | 19:39

  Zvláště „Bezymyannyy9raquo; Podíval jsem se na ně a zjistil

  22.listopadu 2016 | 11:59

  Jsem velmi rád, že jste našli to, co jste hledali

 • 27.listopadu 2016 | 10:18

  Což není krása vína! velmi krásné.

  Udělal jsem lilie pro mámu! V den mamy.Tochnee budu dělat. Krásná velmi velmi velmi

  Byl bych udělal velkou květinu, ale nemám tyto spotřebiče. :

  27.listopadu 2016 | 11:11

  Děkuji) No, článek mnoho možností barev, tam jsou ty, které nevyžadují speciální nářadí, no

 • 27.listopadu 2016 | 10:19

  Velmi pěkný, super placka placka placka tak příliš hochuuuu

  27.listopadu 2016 | 11:10

  Děkuji) Jen pro to, a tam jsou mistrovské kurzy

 • 28.listopadu 2016 | 10:59

  Velmi studené barvy. Tuto sobotu na den dárky matčiných.

  28.listopadu 2016 | 18:48

  Byl bych rád, kdyby moje maminka bude líbit

 • 08.12.2016 | 03:18

  I naprosto milují, jak vy všichni obratně a v důsledku toho nebyly příliš líní, a ukázal nám dnes s dcerou dělat aster, tak chladit to dopadlo snadno, děkuji moc, moje dcera šťastná a jsem dvojnásob)

  08.12.2016 | 10:41

  Hodně z tady - sbírka mistrovských kurzů různých autorů Díky za tip!

 • 11.12.2016 | 22:54

  a budu se snažit, aby ji přesunout na voskovaného papíru na svém místě Děkuji vám za vaši výzvu

  12.12.2016 | 09:54

  Byl bych rád, kdyby užitečných nápadů

 • 15 prosince 2016 | 12:57

  Dobrý den! Prosím, řekněte mi, co papíry potřebují pro květiny (růže s kroucenou okrajem, 4 v 1: pampeliška, růžová, astra, sedmikráska), a kde koupit?

  15 prosince 2016 | 13:34

  Vítejte! Pro ně je potřeba vlnitého papíru, je možné zakoupit v květinářstvích či psací potřeby.

 • 20 prosince 2016 | 21:53

  Děkuji velmi užitečné!

  21 prosince 2016 | 20:47

  Je mi potěšením

 • 05.02.2017 | 01:46

  A zítra otcův narozeniny, a nejsou tam žádné nápady.

  05.02.2017 | 19:37

  To nestojí za řeč) Doufám, že pomůže myšlenky)

 • 12.02.2017 | 17:53

  A váš konvalinky (jako hyacinty) jsou vyrobeny z obyčejného papíru nebo stejné zvlnění th? A na to, co lepidlo je lepší zasadit? Díky předem za vaši odpověď.

  13.února 2017 | 10:15

  Z těchto jednoduchých papírových květin toho vyplývá, že lepidlo může mít jakýkoli druh PVA

 • 13.února 2017 | 11:15

  Líbilo se mi moc, zejména kala lilie a růže.

  13.února 2017 | 11:48

 • 17.února 2017 | 23:13

  Krásné! Nejmenovaný Flower (které jste nedal nazvanich) jako já zapomenout. Pokud se stane, že fialová, to prostě vypadá podobně)))

  18.února 2017 | 10:43

  Díky za tip, možná proto

 • 01.03.2017 | 07:54

  Nezvoň a Kusudama

  02.03.2017 | 09:43

  Děkuji za aktualizaci, opravit, když se dostanu)

 • 03.03.2017 | 21:26

  Nejmenovaný velmi podobný květu plamének)

  04.03.2017 | 10:23

  Děkuji, může být takový, jaký je)

 • 04.03.2017 | 21:49

  Děkuju mnohokrát.

  05.03.2017 | 11:40

 • 06.03.2017 | 17:36

  Děkuji moc snažil matku papírovými květinami dlouho hledali konečně našel. Velmi pěkný a jednoduchý, můžete květiny. Děkuji moc za takový výběr.

  06.03.2017 | 18:27

 • 06.04.2017 | 18:59

  Velmi užitečný masterclass, a ohromující květiny)) je zde otázka: jak horní část červený měsíček? Není jasné, jak se to všechno, co je připojen, po prvních lístků v odstavci 3. A pak byla klassnenko, takže nevím, jak se to dělá

  07.04.2017 | 10:37

  Děkuji! Pak stačí přidat nové vrstvy, stejně jako první.

 • 17. května 2017 | 19:45

  všechno, co se mi líbilo vám y já a moje dcera bude mít instogramme stanitsa.hotelos žít příliš vidět

  18. května 2017 | 15:21

  Rada) Ne, dokud tam ještě nebylo dosaženo

 • 23.října 2017 | 23:51

  Děkuji za skvělý tip. Astra, na podzim kulový dcerou v zahradě, nejvíce se

  31.října 2017 | 16:38

 • 24.listopadu 2017 | 23:37

  velice pěkné, když ani chtít vypnout. prostě pastva pro oči

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 23 = 29