Yak zrobiti odinichku den narodzhennya

Yak zrobiti odinichku den narodzhennya

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se dělá číslo 1 po dobu jednoho roku od ubrousky?

Jak se dělá číslo 1 pro rok ubrousky (podrobný master class s fotkami a videem)?

Vaše dítě je 1 rok starý a už první narozeniny by mělo být zapamatovatelné. Zdobit prostor pro dovolenou a pro focení. Zajímavým řešením je vyrábět inteligentní edinichki ubrousků.

Pokud se pokusíte, můžete yedinichku z utírá si ruce. K tomu budete potřebovat karton, lepidlo, několik krabiček ubrousků v různých barvách, maskovací pásky dělat.

Karton polotovar pro výrobu našeho edinichki. Jeho velikost se může lišit v závislosti na tom, co efekt, kterého chcete dosáhnout.

Můžete jistě celá řada bytu a na stěně, to přijde až na focení.

Ale mnohem více efektní vypadá hlasitosti postavu. Ale musíte dát náš objem edinichki, držet ho s lepicí krycí páskou. Jako výsledek, měli byste dostat něco takového návrhu.

Nyní zaymomsya výroba servítky barev. Složit ubrousek několikrát a sešití ve středu sešívačku. Dále vystřižené složené ubrousky kruhu. Každá vrstva květu našich ubrousků, potřebuje trochu obrubu kolem okraje, ne více než 3 milimetry. Nyní, každá vrstva tkáně musí být mírně zvýšil na přídavné, takže nejspodnější vrstvu plochou pro lepení.

Dále musíte malovat vrstvy tak, že tvoří květinu. Nyní stačí držet květiny na našem edinichki rámu po celém obvodu s výjimkou spodní kurzu. Zde jsou čísla a připraven. Edinichka otáčí světlo, objemný a velmi krásné.

Jak se dělá číslo 1 po dobu jednoho roku ubrousků - krok za krokem průvodce

 • lepenka (s výhodou velká krabice z domácích spotřebičů);
 • obyčejnou lepicí páskou;
 • papírové ubrousky požadované barvy;
 • sešívačky;
 • lepidlo.
 1. Chcete-li začít, nakreslit obrys jednotky na karton a vystřihněte ji. Na druhém listu lepenky a upozornit na postavu také snížit.

Nejprve je potřeba vytvořit silnou rámu číslo 1 z kartonu. Můžete provést řadu objemu či bytu.

V každém případě by výkon postava vypadat vážně.

Potom z ubrousky dělat drobné květy, které se později bude přilepena k jádrech lepenky.

Aby květina je třeba složit ubrousek několikrát tvoří čtverec. Dále, v centru s sešívačku upevnění vložky. Řez kruh tak, že se sloučenina ve středu držáku. Sdílení plátky a lepidlo na polotovaru kartónu obrázcích.

Můžete také trochu experimentovat s barevnými ubrousky na Postava se otočila pestřejší.

Číslo 1 ubrousku je jednoduchý, ale po dlouhou dobu. Můžete udělat rovnou základnu vyrobenou z lepenky a pokryté květinami z ubrousků, ale můžete udělat hromadně a vložit přes všechny strany.

Na první den narození dítěte, můj manžel udělal focení pro trojrozměrný obrázek a ozdoby čokoládové tyčinky.

Základ z vlnité lepenky. Pro větší stabilitu na základnu z několika vrstev lepenky, výztužná žebra a navíc válcových dovnitř obrázku není prominaetsya při stisknutí. Pro pohodlí nesoucí zadní řez malý otvor.

Všechny kartonové díly jsou spojeny Melt. Pak omítnuté rovnané ubrousky na lepence zářila ne mezi kvítky. Kvete od Ubrousky tím nejjednodušším způsobem, jak je v tomto videu:

Tvorba čísla 1 bude rozdělena do dvou etap.

První krok, nejsložitější: z velkého archu lepenky řezu a lepidla objemové obrázku 1. Je možno použít po použití šablony. Jen nezapomeňte přidat 2-3 cm (v závislosti na velikosti obrázků) na ohybech.

Druhý krok. Budeme potřebovat ubrousky v různých barvách, lepší kontrast:

Řez ubrousek "yubochkoy9quot; (Viz obrázek):

Nyní jsme vložit naše postava je řez ubrousky na všech stranách. Mělo by to vypadat nějak takto:

Pro chlapce oblek, bílé a modré, bílé a zelené barvy, pro dívky budou vypadat krásné bílé a růžové, bílé a žluté a další světlé kombinaci.

číslo svazku vedle desky mohou být vyrobeny z pěny. Odolná pěna, to je vhodnější snížit, není nutné na dlouhou dobu k lepení dílů ne zmačkat.

2 bude potřebovat tloušťku pěnové plech o 5 cm. První remíza se na list papíru hladké krásného obrázku 1. To bude vaše šablony. Následně přenést obraz na každém z listů pěny. Řezat nožem čísla a přilepíme je spolu s bílým lepidlem. Na prázdné držet hodně papírovými květinami, které neměly žádné mezery.

Květiny potřebují hodně, takže byste měli zvolit tento způsob jejich provádění, který plýtvání málo času. Mezi nejoblíbenější barvy na to ve formě ubrousků karafiáty, růže a pivoňky.

 1. Myslete na to, jakou velikost budete potřebovat květiny. = Průměr květu čtverců, které je třeba vyříznout z vložek. Musíme jejich jednotky 15-20 na květiny.
 2. Složit čtverce zásobníku a punč sešívačka dvakrát příčně ve středu čtverce.
 3. Řezat dokonalý kruh na okraji řezaného třásně.
 4. Vyzvednout každou vrstvu tkáně až do poloviny, pak druhou vrstvou, a tak dále. Poslední kruh je základem květu.

 1. Vzít ubrousek a tužku. Šroub na tužku hranou švihnout 2-3 změní.
 2. Prsty posouvat konce vložky do středu tužkou. mít úspěch "garmoshka9quot;.
 3. Odstraňte tužku. První obrobek plátek-stranou.
 4. Trvat další 6-8, jako okvětní lístky.
 5. Jímání růže brzy na výrobu jádra, přidejte plátek podle plátku.
 6. Připevněte spodní lístky stuhu, snížit přebytek tkáně. Růže připraven. Vydělat spoustu růží. Tyto květiny snadno přilepen k základně čísel pěny.

 1. Složit hadřík čtyřikrát otočit na náměstí. Vystřihnout vlny na dvou sousedních stranách čtverce.
 2. Šířit ubrousek. Přeložte jej jako harmonika a zajistěte ve středu drátu.
 3. Střídavě zvedat do středu každé vrstvy ubrousky a na pravé a na levé straně. Která bude mít krásnou květinu.

Za prvé v životě narozeniny - velmi důležitá událost zejména pro maminky a tatínky.

A já chci krásný dort na dítě, a stůl vyzdobit s pokoji, a dokonce i samotnou narozeniny šaty hezky si pamatovat všechno a všechny záběry dopadlo úspěšně.

Jedním z nejoblíbenějších prvků interiéru na první den narození je objemový edinichka.

To lze snadno provést doma z improvizované.

Hromadně edinichka po dobu jednoho roku se ukázalo krásné, musíme všechny kartony, barevné ubrousky, nábytek sešívačku, nůžky, pásky.

Za prvé, aby kartonového rámu edinichki.

K tomu je třeba kreslit a vystřižené 2 edinichki, jejich následné připojení proužek kartonu, který dává tloušťku, drží všechno spolu s lepicí páskou.

Pro dekorativní edinichki muset produkovat velké množství servítky bambulkami.

Ať je to snadné na fotografii schématu níže.

Další bambule upevněny pomocí sešívačkou navrhovat nábytek edinichki.

All edinichka po dobu jednoho roku, jasný a krásný, hotovo!

Chcete-li číslo 1 z ubrousků na dceru nebo syna strany, musíte nejprve snížit rám lepenky. Radím vám, abyste používat více barev ubrousky - tak se krásně.

Když vyřezávat rám ubrousek roztržení na malé kousky, označit políčko, kde barva pasta a PVA (nebo ještě lépe - tekutým pistole) tkáňového lepidla na kartonu. Tak je možné vytvořit takové krasotischu zde:

Chcete-li v den výročí vašeho dítěte může být hodně zajímavých věcí. Například můžete vytvořit velmi pěkné, velké a elegantně zařízené s postavou jen s použitím konvenčních ubrousky různých barvách jako dekorace.

Nejprve vytvořit šablonu z kartonu, jako je tento:

Pak pokračujte na výrobu květů nejčastějších utěrek:

A teď, s použitím lepidla, připojit květiny na čísla, jako je tento:

To je nejlepší zvolit slunné žlutou barvu, a je vhodný pro chlapce a dívky.

První věc, kterou jsme vystřižené z kartonu skeletu od 60h35, pak z nutnosti, aby se některé kousky ubrousků 200 barev, jak je uvedeno níže, a vložte je s tekutým lepidlem pistolí.

Yak zrobiti odinichku den narodzhennya

Master Class „Jednota v první den narození“

V březnu godovasie již bylo řečeno, že nejsme sami 🙂 Naše snoubenec Daniel také slavil první narozeniny, a jeho matka Taťána Vasilenko, kreativně se blížil k organizaci celé akce.

Měsíc před oslav je, spolu s papežem Dani, úzkostlivě předák rainbow yedinichku pro nadcházející focení a rád se s námi podělili Master-class jeho výrobě! Dávám jí slovo 🙂

Porod obzvláště důležitý okamžik v životě každého rodiny. A první rok svého života opouští nejvíce nezapomenutelné vzpomínky: První úsměv, první „ASU“, první zub, první kroky, a první narozeniny ...

Čekal jsem na to první narozeniny, jako den, kdy bude Danya se narodí. Chci zachytit v jeho paměti, a fotografie z dovolené, zvláštní význam první rok! Tak jsem se rozhodl udělat symbolickou dekorace ve formě edinichki papírových květin.

pro výrobu edinichki Budete potřebovat:

 • Graf papír (hladký a krásně nakreslit obrys);
 • pravítko
 • tužky
 • nůžky
 • papírnictví nůž
 • Silného kartonu (s výhodou od domácích spotřebičů)
 • maskovací pásky
 • Sešívačka s velkými konzolami
 • krepový papír
 • PVA lepidlo
 • papírové ubrousky
 • Hodně trpělivosti :))

Nejprve nakreslete požadovaný tvar našeho čísla, hladké a snazší se dostat na milimetrový papír. Měla jsem takové rozměry:

Dále překládáme náš layout na palubě.

že figura Vypadalo to hezky a byl stabilní, udělal jsem jí objem (hloubka edinichki 16 cm), takže opačný směr řez a duplicitní všechny postranní části obdélníky odpovídající velikosti.

Chci se věnovat zvláštní pozornost tomuto důležitému detailu. Ohýbat se ukázalo krásné a hladké, dělat uvnitř škrty.

Sloučit všechny části papírové pásky zevnitř i zvenčí do bezpečí.

Dále pasta yedinichku Na přední straně s papírovými ručníky. Jsem bílá, ale je vhodné použít světlé barvy, nebo stejnou barvu jako papírovými květinami, pokud edinichka je jednobarevný.

V tomto nejtěžší část práce je u konce. Nyní většina monotónní

Make květina je velmi jednoduché. Vezměte vlnitého papíru, vystřihnout čtverec 25 x 25 skládací každý čtvereční 4krát. Ve středu tohoto náměstí jsou drženy pohromadě sešívačky a řezat kruh z ní.

Dále, každá vrstva jednotlivě, s výjimkou nejspodnějších UPS a upnout. Když jsou zvýšeny všechny vrstvy, jemně narovnat květ.

Kdy budou všechny květiny (≈350 pc), začnou držet je v PVA lepidla.

Opačný směr, nemám ozdobte květinami, takže polepené papírovými ručníky v několika vrstvách.

náš slavnostní edinichka stal vynikající dekor v prostoru pro fotografie a nechal vzpomínky na první fotoalbum dítě!

Na závěr chci říci, děkuji Margaret za čas, který budeme komunikovat, jsem zjistil spoustu nových a zajímavých věcí z hlediska tvořivosti, nových nápadů, a co je nejdůležitější touha po jejich provedení!

A samozřejmě moc děkuji za to, že nabídl publikovat článek o mně ve velmi útulné a mém blogu dílna "Ty v prvním roce či dvou“.

Tanya, je vzájemná, děkuji vám za vaši spolupráci, budeme i nadále inspirovat navzájem spolupracovat;)

Mimochodem, mladé matky Tambovské! Tatiana s velkým potěšením přijímat objednávky na výrobu těchto čísel pro vaši oslavu. Udělat rodinnou dovolenou nezapomenutelný jeden! Více informací zde>9gt;

image = noparse = true „>

První cena BLOG

FUN edinichki získat a velmi elegantní. MAMA klade velký důraz na přípravu na významné události - první jeden rok starý syn. A obrátil fotografii skvěle.

Elena, děkuji! Tato první narozeniny bylo opravdu důležité pro mě osobně))))

Pohodě, pomyslel jsem si na začátku, je to malé ručníky

Je to myšlenka, ale myslím, že velmi nákladné

Skvělý nápad! Výborně rodiče!

Fantasticky krásné! Ale byl jsem překvapen všemi nápadem vyrobit yedinichku! Velmi spokojen!

Děkuji! Naše edinichka překvapil na festivalu))))

Již 350 květin. Okamžitě jsem si myslel, že jsem nemohl), ale ukázalo se, opravdu velmi pěkný, takže zřejmě je nutné objednat takovou krásu velitele, nikoli strašnou spoustu šperků.

Skvělý nápad. A díky za inspiraci!

Děkuji, Catherine, za organizaci tvůrčí inspirace galerii! Young Momma, jsou neklidné vynálezce;) :)))

Wow. Vzhlédl a začal hořet, vše potřebné si koupil asi sedí masteryu.Dumayu poluchitsya.Tolko všechno, co chci udělat dvě barvy: bílá a sinyuyu.spasibo za skvělý nápad.

Excellent, Good luck rukodelok, a co je nejdůležitější, nádherná dovolená!

Margot a stál v pořádku? Myslím stabilní? nebo malé mohou klesnout?

Jak vyzdobit jednotky po dobu jednoho roku s vlastníma rukama?

Jste mladí a šťastná maminka, která je v očekávání skvělou dovolenou, protože první narozeniny Vašeho dítěte (obrátí rok starý). Chcete mu dát zjasnění na nejvyšší úrovni a hledají pro některé konstrukční prvky. Zdobí jednotku s rukama nad hlavou, to je nejlepší dárek!

Koneckonců, musí být vše zaznamenáno na videu, že dítě po několika letech byl schopen ji viděli a pochopili, jak máma se snažil na to. Poté zde najdete nějaké originální nápady je to možné a krásné duše, strávit trochu času:

Nebojte se, budou děti milovat, protože jste to udělal s láskou. Existují různé varianty návrhu edinichki: udělat jednu z koulí, ale to bude vypadat šik - jednotce objemu papíru. Nejprve musíte vytvořit skelet vyrobený z kartonu (zde je užitečné pro vás starý box domácích spotřebičů). Pak zdobí ji na jejich uvážení papíru (barevný nebo dárkové) nebo růžic (aby sám nebo koupit).

Jednotka z korálků

Karton rám hromadné edinichki

Dívky zvolit jasně červené nebo růžové edinichki pro chlapce - modrá.

dívky Paper

Vyrobené z květin

Můžete udělat sami květiny

Nebo koupit ready-made

Boys s květinami

Nyní, když víte, jak vyzdobit jednotky po dobu jednoho roku s vlastníma rukama, stačí vybrat jednu z mnoha možností. Můžete se také podívat na krátké video, které jasně ukazuje paní, jak se připravuje na oslavu trojrozměrné jednotky den se dítě narodilo.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

32 − 25 =