Yak zrobiti papíru se schos tsіkave

Yak zrobiti papíru se schos tsіkave

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Výrobky z papíru vlastníma rukama

V naší době, papír je nejvíce levný a dostupný materiál. Co může být vyrobena z papíru s rukama? První věc, která přijde na mysl, je, samozřejmě, karty.

Pohlednice s vlastníma rukama

Creative s láskou

Pohlednice již dávno stal satelitem jakéhokoliv dárek k oslavě, a v některých případech i jemné nezávislé dárek. Pozoruhodným příkladem - Valentýnky. Čtvrtky nebo kartonu, různé barvy, nůžky, lepidlo - minimální soubor nástrojů, které potřebuje. Nejjednodušší možnost - obrátit list v polovině a ozdobíme nášivka. Kurz může jít jakýkoliv dekorační materiál: kusy látky, krajky, gumiček, knoflíky, a tak dále. Možnosti jsou omezeny pouze na vaší fantazii. Pokud máte dítě - připojit jej k tomuto zaměstnání, bude mít radost. Trochu trpělivosti, a můžete získat skvělé autorské dílo.

Dvě vrstvy papíru, můžete vytvořit trojrozměrný pohlednici. Za tímto účelem, je vnitřní vrstva je vzorovaný určitým způsobem a řez podél obrysu. Použití hru dvou barev, můžete si zde jsou nádherné pohledy.

Příklady objemových pohlednic

Karty ze strany vás, nechte nejteplejší vzpomínky na tebe

Engineering dekorace karty jsou široce používány v jiné formě papírového plavidla - v scrapbooking.

umělecká - výrobce osobních či rodinných fotoalb, věnovaných každém případě: svatby, narozeniny, cestování, každopádně, mluvit o tom, kde můžete použít fotografické koláže. Umělecká již dávno překročily fotoalba, a dnes tuto techniku ​​zdobené různými věcmi: boxy, obalová technika, obrázky, kalendáře.

Děti fotoalbum

Navzdory tomu, že potřebné materiály pro tento vzrušující třídě lze zakoupit u specializovaných obchodech, síť má mnoho receptů, jak udělat speciální papír pro scrapbooking nebo zdobení sami. Zejména je papír vyrobený z novin, balicí papír, krabice parfému, nebo dokonce z vajíčka, s přídavkem bylin, nitě, flitry nebo konfety.

Jako scrapbooking a karty pro šperků používá polubusinki, stuhy, cop a krajky. Kromě toho se používá dekorace papíru vyrobený technikou pergamano a peřový materiál

Pergamano - stroje ražení na pergamenu. Profesionální nástroje úspěšně nahradit konvenční čep s kruhovým koncem nebo háček. Manikúra Myotis stejný kolík užitečné pro vytváření otvorů. A starý počítač mat bude vykonávat funkci podkladu. Trpělivost a fantazie vám pomůže vytvořit umělecké dílo.

Pergamano byl vynalezen jeptišek v Evropě během středověku. Tak že jsou vyrobeny z Písma svatého stránky.

Předpokládá se, že jsou první použít jinou techniku ​​- quilling: to je umění podání žádosti kroucených tenké proužky papíru. Jeptišky zanikla tenkého papíru se zlatými pruhy na okrajích peří a výsledné spirály kdysi zdobily knihy, medailony, rámování ikon. Dnes Průvodce quilling je široce používán v jeho výzdobu a interiérového designu.

Pergamano „S novorozence!“

Nejjednodušší prvky quilling sílu zvládnout i dítě primárního školního věku. Tato činnost pomůže rozvíjet kreativitu a fantazii vašich dětí.

Různé aplikace papíru

Bee interiér

Origami v podobě aplikace

origami Vyzvala umění celého listu, protože klasický postup zakazuje nejen snížit list, ale i jeho přepětím. Oni baví skládání postavy z papíru, bude toto cvičení pomůže zvýšit své dítě tvrdou práci, vytrvalost a kreativitu. S origami můžete mít nejen zábavu, ale také vytvořit úžasnou věc pro výzdobu interiérů, například dětského pokoje.

Style v detailech

Motýli bílého papíru

Velký barevný motýl ventilátor

Můžete ozdobit papírových výrobků lustr na stropě

Ozdoby z papíru pro každou příležitost

Můžete si udělat fanoušek šperků dárek nebo barevného papíru

Barvy interiéru vlnitého papíru

Rascherchivaem, střih a završují.

Květina jako dárek z vlnitého papíru

Řemesla z novin

Papír může být dělána s vlastníma rukama nejen roztomilých drobností, ale také velmi užitečné v každodenním životě věci. V každém domě je hromada starých novin a časopisů. Posouváme rostoucí stoh z místa na místo, ve skříni, balkon, garáž, až nakonec odváží nosit všechny ty věci do koše. Do té doby, zde si můžete vytvořit takové zázraky starých novin a časopisů.

Výrobky z novinových trubek stočených zvláštním způsobem a malované s akrylovou barvou, nelze odlišit od utkané z proutěných výrobků.

Bedny novin

Nakupování z novin

Domy pro zvířata

Domeček pro děti

Dětského nábytku pro hru

motocykl lepenka

Zkuste něco společného s dítětem a jeho duše zůstane navždy vzpomínky na události.

Výrobky z papíru s rukama nad hlavou: 8 mimořádné nápady pro děti

Výrobky z papíru mohou být vyrobeny jak pro sebe, tak pro prodej v dnešních školách a předškolních zařízeních věnovat velkou pozornost práci s papírem. A děti a školní děti milují vytvořit originální výrobky z papíru. Práce s ní dítě rozvíjí svou fantazii, učí se tvořivě myslet, kromě toho rozvíjí jemnou motoriku prstů.

Původní výrobky z papíru s rukama: schéma a šablony

Jednoduché trojrozměrné krabičky na dárky nebo čísel objemů lze provést vlastníma rukama, nakreslete diagram na kus papíru. Mnoho řemesla prakticky nemožné stanovit bez schémat. Pomocí šablon můžete vytvářet složité trojrozměrné padělání barevného papíru nebo lepenky. Krásné ozdoby, nábytek nákresy a ještě mnohem více - výkon žádné amatérské kreativity.

Schémata a šablony pro vytváření papíru řemesla je možné zakoupit na internetu nebo nakupovat řemesel

Chcete-li to provést, je nutné najít na internetu, jako je on-line mistři země, libovolné šablony se vám líbí. Zvířat, ptáků, hračky - to vše mohou být vytvořeny pomocí pre-navrhl šablony a schémata.

Každá šablona je dodáván s instrukce, na které bude muset sbírat řemesla. Šablona je třeba stáhnout, vytisknout, střih podél obrysu postavy. Na každém obrázku na šabloně bude provedena s přerušovanou čarou, které by měly ohýbat model. Ready lepit modelové lepidlo.

Lehké řemesla z papíru pro batolata

Děti mají zájem v novinách od dětství. Vštípit lásku k tvořivosti, rodiče zapojit do tvorby dítěte nejrůznějších řemeslných papíru. Můžete si vytvořit krásný jasný řemesla pták, který dítě může hrát nebo použít pro ložnici interiéru.

Jednoduché pták z kartonu:

 1. Ze šablony vystřihnout tvar ptáků, čerpat zobák, peří, ocas.
 2. Čtvercového listu barevného papíru složený akordeon.
 3. Udělat díru v něm a upevnění klapky.

Výrobky z papíru ve tvaru želvy je vhodná pro děti

Pokud se říznete několik ptáků, můžete čínské vánek feng shui. Ptáci zavěšení na dřevěnou tyčí, takové řemesla může ukrást vstup do dětského pokoje.

Veškeré práce na řezbářské práce musí provádět pouze dospělé osoby nebo pod jejich přísným dohledem!

Po zpracování papíru dítěte by měl stanovit všechny nástroje v krabici. Takže přesnost je produkován.

Stylové řemesla vyrobené z kartonu a papíru: objemných obrázků

Nejjednodušší řemesla Papírová přihláška se považuje za, to je často učil na základní škole. Krásný trojrozměrný obraz světlé barvy bude originální dárek od matky nebo babičky dítěte. Květy mohou být vyrobeny z bílého toaletního papíru nebo ubrousky.

Pokud řemesla, aby se toaletní papír, je lepší použít dražší bílý s perforací, která pak může být trochu laku.

Práce s ubrousky je velmi jednoduchá, ale je třeba dbát, aby nemohlo dojít k náhodnému ji zlomit. Proto byste měli být zvláště opatrní při zřizování takových řemesel.

Obklopí hrad, z papíru, je vynikající hračka pro dítě

 1. Ubrousky složené ze čtyř, sešitý uprostřed. Vystřihnout kruh utěrky
 2. Každá vrstva tkáně výtahu zase tvoří svěží květ.
 3. Ze zeleného papíru snížit 6-7 listy vzorek.
 4. Brown papír vyjmout koš, držet přísnou červenou kus kartonu. Přidejte květy a listy v koši.

Koš může být vyrobena z vlnitého papíru jakékoliv barvy, ale je vhodné se držet v několika vrstvách. Místo toho, aby papír, můžete použít fólie pro pečení nebo čokolády.

Zajímavé řemesla z papíru: tkaní

Způsoby tkaní řemesel Papírové moc, to je velmi zajímavé a originální způsob, jak vytvořit řemesel.

Nejjednodušší - cop střídavě mezi pásy papíru, vytváří položku. Sofistikovanější způsobem - Tkalcovský stočené do rolí papíru.

V závislosti na tom, jaký typ papíru zvolíte, vaše hack bude mít zvláštní vlastnosti.

Vzhledem k papíru lze provést praktické šachovnice

 • noviny;
 • Lesklý časopis;
 • Páska pro pokladní systémy;
 • Obyčejný papír.

Všimněte si, že je snazší pracovat s papírem, který je odolný - bude hack odpovídajícím způsobem silnější. Originální kresba z lesklých časopisů.

Není nutné, aby tkát dohromady různé druhy cenných papírů. Silný papír může být tkané s subtilní a někdy schopný a roztrhat to.

Hotové výrobky mohou být zdobeny stuhami, korálky, květiny, quilling, všechno, co je schopen vaší fantazii.

Jak vyrobit papírové řemesla: příprava papírových trubek

Tkaní papírové dutinky - velmi zábavná práce. Můžete udělat trubky z listů časopisu - materiál je dostatečně hustá a jasný obraz se stal originální design na koš.

budete potřebovat k výrobě:

Papírové trubice se neroztrhne, při jejich výrobě se aplikuje silný papír

Chcete-li začít připravovat na trubku. Šířka pásky 90 mm libovolné délky potom navíjí na paprsku. Lepidlo na okraj, vytáhněte jehlu, přičemž několik centimetrů uvnitř trubky, lepidlo druhého okraje.

Mota žádoucí těsně závisí na přesnosti výrobku. Nenechte se zmást tím, cizí věci, takže pokrok je ztraceno.

Plynulým tahem paprsky a kapacita papíru na to, můžete rozšířit svou trubku na požadovaný rozměr. Pro tkaní koše délka trubice by měla být taková, že jste pohodlnější bylo ohýbat.

Krásné koš: řemesla z papíru ve stupních

Takže jsme udělali obrobek, navíc vyžadují silný kus kartonu, nůžky a lepidlo. Lepenka je třeba snížit na dno koše budoucnosti. Chcete-li to provést v libovolné šablony vystřihnout dva lepenkové kruh.

Nyní můžete přistoupit k tkaní koše:

 1. Na kartonu je vložen kroužek obvodově papírové trubice. Na trubku se vloží kolem.
 2. Trubičky zvednout a upevňovací pás.
 3. Konec jedné trubky k základové pasty, pak se stojící trubka skloní směrem ven, směrem dovnitř a vedení oblouky druhé trubice uvnitř.
 4. Alternativní „zvenku dovnitř“ do konce potrubí.
 5. Prodloužit trubku, musíte do něj vložit novou tyč na konec předchozího.
 6. Do košíku měla určitý tvar, s lepším tkaní vložena dovnitř láhve nebo sklenice.
 7. Propletaem vše patří do požadované výšky.
 8. V případě, že zbývající kus révy, nejsou rozseká ji, že je lepší, aby jej opravit v konečném koši. Aby bylo jasno, můžete držet jedné z trubek.
 9. Rámové trubky mohou být přilepená na stěny koše.
 10. Hotový výrobek je akrylová barva s barvou, čekání na úplné vysušení a barvivem znovu.

Basket papíru je skvělý prvkem dekor pro každou místnost

Dekorativní koš je připraven, není možné dát malé umělé květiny nebo adaptovat pro vlásenky a rezinochki.

Jednoduché řemesla z papíru: anděla na vánoční stromeček

Na Silvestra tak dychtivě zdobí dům s krásným dekorem. Nejjednodušší způsob, jak -, aby se krásné řemesla z papíru na vlastní pěst, s trochou úsilí. Crafts angel mohou dokonce dítě 4-5 let pod dohledem rodičů.

Jak vyrobit vánoční anděl krok za krokem:

 1. Barevného papíru odříznout dva čtverce 10x10 cm. Složit akordeon.
 2. Udělat ohnout harmoniku, odchýlení se od konce 3 cm. Jeden akordeon složit napravo, druhý nalevo.
 3. Lepené ohnutý složit spodní straně ventilátoru.
 4. Chcete-li hlava by měla být řez 4-5 proužky šířky papíru okraje ventilátoru. Šroub proužky v horní části navzájem, tvořit těsný kruh. Úpravu velikosti hlavy s lepidlem.
 5. Zbývající kus papíru směrem dolů.
 6. Slepit poloviny. Anděl připraven.

Papíru, můžete vytvořit originální výzdobu na vánoční stromeček v podobě andělů

Chcete-li ozdobit vánoční strom anděl, svatozář může být vázána k zavěšení stuhy a řemesla na větvi.

Můžete také dát ji na vánoční stromeček. Aby držel, jednoduše připojit k řemeslná větve běžného vodovodního kohoutku.

Výrobky z bílého papíru: bulk vločka

Objemové vločky působivý vzhled, navíc mohou vyzdobit byt před dovolenou a ozdobit vánoční stromeček. Chcete-li vytvořit takové řemesla budou potřebovat papír, nůžky, lepidlo.

Jak si vyrobit trojrozměrné vločka kroky:

 1. Listy papíru řez do šesti čtverců.
 2. Přeložte náměstí v polovině, aby trojúhelník. Proveďte řez od spodní ohybu směrem k hornímu rohu. Zářezy by nemělo být splněna, je nutné ponechat malou mezeru mezi nimi. Tak, aby 3 trojúhelníkový zářez.
 3. Otevřete noviny a vžít do diamantu.
 4. Snížit první vnitřní řadu pásů k sobě zajištěny lepidlem.
 5. Flip řemesla, opakovat nároku 4, s následující pásu.
 6. Otočit a držet pohromadě všechny zbývající proužky.
 7. Podobným způsobem, aby 6ks sněhové vločky.
 8. Bond společně 3 díly sešívačkou.
 9. Dvě dokončené poloviny slepeny.

Objemové vločky z bílého papíru je dobře hodí pro domácí dekoraci na Nový rok

Když lepidlo je nejlepší použít kartáč nebo lepicí tyčinku.

V případě, že vazba v centru umístit plochý-smyčku, hotové řemesla mohou být zavěšeny kdekoli.

Chcete-li pracovat vhodného bílého a barevného papíru. Velmi neobvyklý je pozoroval sněhové vločky z papíru, kde jedna strana barvu, a druhá - bílá.

Nejjednodušší dětské řemesla z papíru bez nůžek

Snadná a krásné hack pro děti - „vesmír očima dítěte.“ Údaj může být reprezentován měsíce, hvězd a dalších nebeských těles. Tento hack může být provedeno bez řezání.

Muset pracovat trochu materiálů - lepidla, konfety (nebo malé kousky roztrhané papíru) a tmavě modrý list lepenky.

 1. Petardy shromáždit konfety řez nebo punč spoustu malých teček barevného papíru.
 2. Vezměte si šablonu a aplikovat vzor na listu - půlměsíce, hvězd a planet.
 3. Tažené figurky laku PVA a dokud není suchý, posypeme konfety připraven.

Hotový obraz může ozdobit lesklý kryt, neboť je třeba jemně nasekané a dešti Vánoce stejným způsobem vložený podél obrysu obrazu.

K dispozici je široká škála řemesel vyrobené z papíru, který lze provést bez použití nůžek

Práce s těmito řemesel lze provádět i s dětmi předškolního věku - v mateřských školách nebo kruhy počátku vývoje.

Tato metoda může být zdobené a aplikace. Ozdoba, například řezané z listu zelené rybí kosti mohou být krásné vánoční řemesla.

Fascinující řemesla z papíru pro děti: pohyblivé hračky

Tyto hračky jsou velmi zajímavé dítě. Tahá za nitky a zvíře nebo panenka přesunout klika-nohu. Ve skutečnosti, aby byl takový obrat poměrně snadno.

Bavit hračka loutka může být vyroben z překližky, ale ohebnější lepenky vyrábět lépe analyzovat tuto možnost.

Pro práci potřebujeme lepenku, pár tlačítek, tenký drát, nůžky, silnou nit a Enlli.

Pohyblivé papírové hračky jsou skvělý dárek pro dítě

Jak vyrobit psí loutka:

 1. Pohyblivé části (nohy a ocas) čerpat samostatné kartonu a vystřihnout.
 2. Následně se v těchto místech nemáme montáž s drátem nebo hřebíky, Enlli. Zátka může být použit jako tlačítka.
 3. Trupu a hlava lepidlo páska nebo lepidlo na bambusové hole.
 4. V předstihu, aby díra tlapek vložka pro montáž a spojit s tělem. Mezi sebou spolupracovník noha přes závit nebo gumovými pásky. Za tímto účelem jsme se provést další dvě díry v každé noze, takže jsou umístěny nejblíže k sobě, a nit není vidět zepředu.
 5. Podobně ocas zapínání a připojte jej na zadní noze.
 6. Po další tie dlouhý řetězec na jeden mezi nohama, se uvede do pohybu všechny pohybující se končetinu.
 7. Závěrečná fáze malby, podle svého uvážení.

Hrát na takové technologie kočky, lišky, zajíce, můžete loutkové představení pro děti. Hra založená na milované pohádce zahrnujícího malá zvířata, jako každé dítě.

Výrobky z papíru, bez lepidla: jednoduchý origami pro děti

origami technika je poměrně složitá, ale jak chcete, aby vaše dítě zajímavý trojrozměrný hračku s rukama nad hlavou.

To kuře je jedním z nejzajímavějších a relativně jednoduché řemeslo. List papíru musí být čtverec.

Tip: Pokud půjdete na odlupuje se vyhnout silně rozeklané hrany, složit list na obou stranách.

Při výběru budoucího složení pro vytvoření origami je vybrat řemesla bez složitých prvků

Řezat můžete použít nůžky nebo pravítko s ostrým nožem papírnictví.

Origami Chick kroky:

 1. Čtvercový složený list diagonálně. Rozšiřovat, skládací na polovinu.
 2. Rozšíření levé a pravé rohy čtverce jsou složeny dovnitř, kombinovat je ve středu náměstí. Výsledek byl pětiúhelník.
 3. Složit na vrchol kužele ve středu. Poté, stejný kužel je zakřiven v opačném směru, takže v zámoří plech jen malý roh - další zobák.
 4. Spojíme levé a pravé straně všech řemesel, dát, takže zobák zbylo.
 5. pravý úhel horní ohýbá ve středu výrobku.
 6. Pravý dolní roh, se skládá ze dvou vrstev, které jsou ohnuty směrem ven produktu. Děláme to, který kombinuje spodní straně, zatímco zbavil úplně vlevo hranice malý roh - kuřecí nohu.
 7. Evert malý roh-ocas.
 8. Zobák mírně klesá. Můžete malovat na obvyklou červenou tužku pro realističtější vzhled. Nakreslit oči.

Takové řemesla může překvapit dítě, jeho intrik. Způsobující zájem o hračky, můžete přivést dítě na pomoc při tvorbě této origami příště.

Master class: řemesla z papíru s rukou (video)

Ve skutečnosti, papír a karton může dělat tolik řemesla, která není uvedena - zvířat, ptáků, auta, panenky. Mohou být objemné nebo jednoduché barevné nebo bílé. Čím bohatší svou fantazii, o to zajímavější, že se změní hack.

Yak zrobiti papíru se schos tsіkave

Copyright © 2012-2016 Dětská řemesla s rukama, pán s radostí!

Kopírování materiálu z webu je zakázáno, a to i při použití hypertextových odkazů!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + 1 =