Yak zrobiti papíru

Yak zrobiti papíru

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Výrobky z papíru vlastníma rukama

V naší době, papír je nejvíce levný a dostupný materiál. Co může být vyrobena z papíru s rukama? První věc, která přijde na mysl, je, samozřejmě, karty.

Pohlednice s vlastníma rukama

Creative s láskou

Pohlednice již dávno stal satelitem jakéhokoliv dárek k oslavě, a v některých případech i jemné nezávislé dárek. Pozoruhodným příkladem - Valentýnky. Čtvrtky nebo kartonu, různé barvy, nůžky, lepidlo - minimální soubor nástrojů, které potřebuje. Nejjednodušší možnost - obrátit list v polovině a ozdobíme nášivka. Kurz může jít jakýkoliv dekorační materiál: kusy látky, krajky, gumiček, knoflíky, a tak dále. Možnosti jsou omezeny pouze na vaší fantazii. Pokud máte dítě - připojit jej k tomuto zaměstnání, bude mít radost. Trochu trpělivosti, a můžete získat skvělé autorské dílo.

Dvě vrstvy papíru, můžete vytvořit trojrozměrný pohlednici. Za tímto účelem, je vnitřní vrstva je vzorovaný určitým způsobem a řez podél obrysu. Použití hru dvou barev, můžete si zde jsou nádherné pohledy.

Příklady objemových pohlednic

Karty ze strany vás, nechte nejteplejší vzpomínky na tebe

Engineering dekorace karty jsou široce používány v jiné formě papírového plavidla - v scrapbooking.

umělecká - výrobce osobních či rodinných fotoalb, věnovaných každém případě: svatby, narozeniny, cestování, každopádně, mluvit o tom, kde můžete použít fotografické koláže. Umělecká již dávno překročily fotoalba, a dnes tuto techniku ​​zdobené různými věcmi: boxy, obalová technika, obrázky, kalendáře.

Děti fotoalbum

Navzdory tomu, že potřebné materiály pro tento vzrušující třídě lze zakoupit u specializovaných obchodech, síť má mnoho receptů, jak udělat speciální papír pro scrapbooking nebo zdobení sami. Zejména je papír vyrobený z novin, balicí papír, krabice parfému, nebo dokonce z vajíčka, s přídavkem bylin, nitě, flitry nebo konfety.

Jako scrapbooking a karty pro šperků používá polubusinki, stuhy, cop a krajky. Kromě toho se používá dekorace papíru vyrobený technikou pergamano a peřový materiál

Pergamano - stroje ražení na pergamenu. Profesionální nástroje úspěšně nahradit konvenční čep s kruhovým koncem nebo háček. Manikúra Myotis stejný kolík užitečné pro vytváření otvorů. A starý počítač mat bude vykonávat funkci podkladu. Trpělivost a fantazie vám pomůže vytvořit umělecké dílo.

Pergamano byl vynalezen jeptišek v Evropě během středověku. Tak že jsou vyrobeny z Písma svatého stránky.

Předpokládá se, že jsou první použít jinou techniku ​​- quilling: to je umění podání žádosti kroucených tenké proužky papíru. Jeptišky zanikla tenkého papíru se zlatými pruhy na okrajích peří a výsledné spirály kdysi zdobily knihy, medailony, rámování ikon. Dnes Průvodce quilling je široce používán v jeho výzdobu a interiérového designu.

Pergamano „S novorozence!“

Nejjednodušší prvky quilling sílu zvládnout i dítě primárního školního věku. Tato činnost pomůže rozvíjet kreativitu a fantazii vašich dětí.

Různé aplikace papíru

Bee interiér

Origami v podobě aplikace

origami Vyzvala umění celého listu, protože klasický postup zakazuje nejen snížit list, ale i jeho přepětím. Oni baví skládání postavy z papíru, bude toto cvičení pomůže zvýšit své dítě tvrdou práci, vytrvalost a kreativitu. S origami můžete mít nejen zábavu, ale také vytvořit úžasnou věc pro výzdobu interiérů, například dětského pokoje.

Style v detailech

Motýli bílého papíru

Velký barevný motýl ventilátor

Můžete ozdobit papírových výrobků lustr na stropě

Ozdoby z papíru pro každou příležitost

Můžete si udělat fanoušek šperků dárek nebo barevného papíru

Barvy interiéru vlnitého papíru

Rascherchivaem, střih a završují.

Květina jako dárek z vlnitého papíru

Řemesla z novin

Papír může být dělána s vlastníma rukama nejen roztomilých drobností, ale také velmi užitečné v každodenním životě věci. V každém domě je hromada starých novin a časopisů. Posouváme rostoucí stoh z místa na místo, ve skříni, balkon, garáž, až nakonec odváží nosit všechny ty věci do koše. Do té doby, zde si můžete vytvořit takové zázraky starých novin a časopisů.

Výrobky z novinových trubek stočených zvláštním způsobem a malované s akrylovou barvou, nelze odlišit od utkané z proutěných výrobků.

Bedny novin

Nakupování z novin

Domy pro zvířata

Domeček pro děti

Dětského nábytku pro hru

motocykl lepenka

Zkuste něco společného s dítětem a jeho duše zůstane navždy vzpomínky na události.

Yak zrobiti papíru

Copyright © 2012-2016 Dětská řemesla s rukama, pán s radostí!

Kopírování materiálu z webu je zakázáno, a to i při použití hypertextových odkazů!

Jak vyrobit origami papír - Nejlepší foto nápady

Dnes je moderní umění je velký zájem. Mnoho divit, jak dělat origami papíru, aby se zjistilo, kdy instrukce a příklady fotografií a dělat to, co origami? Koneckonců, jsme si povídali o tom skoro nic nevím.

Origami je umění - které vzniklo ve starověkém Japonsku, která spočívá v činnosti různých papírových předmětů. Dokonce i nůžky nemusí být nutné vytvořit mistrovská díla. Bude potřebovat papíru (jednu barvu nebo barvu) a lepidlo.

Často použitý papír má čtvercový tvar, protože to je také správný (podle Japonců). Samozřejmě, že by se mohlo zdát, že podnikání je velmi obtížné zvládnout a nemůže každý, ale to není tento případ. Dojde-li k touha tvořit, připravit potřebné materiály a všechny z vás - dostanete, jak budete potřebovat!

Začít s výrobou těch běžných předmětů, teprve pak postupně přejít na jiné, složitější při výrobě součástek.

Před zahájením procesu vytváření, údaje, přečtěte si článek, prohlížet fotografie a videa, která podrobně popisuje, jak dělat origami. Kromě toho, provedení prostředků se mohou měnit tak, že některé myšlenka a to by mohlo přijít. Internet je k dispozici velké množství různých informací na toto téma, například odpovědi na tyto otázky: jak udělat origami labuť, jak udělat origami žába, jak vyrobit origami tulipán, nebo jak udělat origami růže.

Kromě otázek o tom, jak dělat origami, budete muset přemýšlet také o tom, co dělat? Ve skutečnosti, tam je tak mnoho nápadů. V tomto čísle se můžete ukázat, fantazii a nikdo limitu nebudete.

Master Class - jak dělat origami papír s rukama?

 1. Trvat několik listů barevného papíru
 2. Dát jim tvar čtverce (přibližně 10 cm strana)
 3. Složit výsledný čtverec přesně diagonálně
 4. Výsledný laydown trojúhelník přehybové linie
 5. Rohy na bocích je třeba ohýbat směrem nahoru, a v kombinaci s horním rohu
 6. Každá z bočních treug s-krát na polovinu
 7. Otevřete „kapsy“, narovnejte. Získáte diamant.
 8. Každý obrázek ohnout v polovině. Mapoval přes ohybové čáry, zabalit rohy dovnitř.
 9. Každý treug-složit podél linií, které zbyly z předchozího záhybu.
 10. Vyčíslit ve tvaru kužele a přilepíme strany.

Tak, 5 lístků složit načež květy.

Ujistěte se čtením jak udělat origami květ, to není těžké! Nicméně, stejně jako ostatní varianty origami papíru.

Jak udělat origami ve tvaru vejce na Velikonoce

Záloha bude muset produkovat asi 1000 jednotek. Budou zapotřebí pro produkt postavit vejce. Sběr, z držáku k sobě navzájem pomocí upevňovacích puzzle. Pokyny zde držet to není nutně, protože budete chtít, aby se jiný vzor velikonoční vajíčko. A to je snadné, stačí aplikovat barevné moduly a svažte jej v různých variantách.

Spusťte sestavení vajíčko - s jeho horní části. Uděláte kruh, který se skládá z 8 - monochromatické moduly. V prvním ryadochke mezi moduly vložte další modul. Tak získáte první dva řádky, každý z nich bude mít 8 jednotek. Ve 3. Grow další obrobek 2 trojúhelníkový tvar, jak je v každé z mezer v druhé řadě. Nosit v případě, že - na 1 kapsu. Dělá všechno správně, dostat do ryadochke 16 ks. polotovary, a pak můžete začít střídat barevné moduly. V tomto případě můžete vytvořit vzor, ​​ne-li nápis.

Pro zvýšení vejce je nutné zvýšit počet modulů v každé z následujících řádků. Když došel doprostřed, počítat. Ty by měly dostat 32 kusů. Níže vejce děje, stejně jako nahoře, s počtem modulů půjde klesat.

Je-li vejce odebrána, můžete přistoupit k návrhu stánku. Udělat kruh 18 polotovarů. Před tím, než do druhého okruhu stejných (18 ks.) Vložení mezery ve volných prostorách v 1. řadě. Pak můžete udělat výpočetní vzorec, střídající barevné moduly.

Blanks ve středu stolice musí být dva řádky, z nichž každý modulární polotovarů 12. Když se stěhoval do třetí řadě, pohybují obrobek barvu, na jedné straně, a pak zmáčknout své vrcholy, jako kdyby jejich zkroucení. Pak sklidí části, které potřebujete, aby „up“. Tak, dostanete „sloupec“ na stojanu.

Možná vás bude zajímat:

Ve středu stánku - 7 modulových řadách. Horní část se oddělí, stejně jako horní. Za to, že všechny díly jsou drženy pohromadě lepidlem. Tady a připraven origami papír!

K dnešnímu dni, origami padělání jsou stále oblíbenější. Po použití a znát alespoň základy této techniky, ruce může být provedeno s nejvíce obyčejný papír v improvizovaných zařízení, jsou velmi neobvyklé a originální designové prvky slavnostní výbava, zajímavé dětské hračky. A to je docela možné, že vaše dítě bude mnohem podle představ celého tvůrčího procesu práce s dokumenty. To znamená, že v budoucnu budete s ním, a to nejen trávit čas, ale také, aby bylo zajímavé a užitečné. Kromě toho origami dokonale zmírňuje stres.

Po celém světě již začaly provádět speciální školení pro umění origami.

50 fotky z nápadů, jak vytvořit origami papír

Nabízíme také vám umožní sledovat více videí pro vytvoření origami papíru:

Video 1 - Jumping Frog papíru

Video 2 - Origami jeřáb z papíru

Video 3 - Origami Book

Video 4 - jak dělat origami papírovou obálku

Video 5 - Jak si květinu z papírové origami tulipán

Video 6 - jak dělat papírové origami draka

Video 7 - Jak vyrobit origami papírové brýle s rukama

Video 8 - Jak tulipán papír

Režimy foto vytvořit origami papír

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

© 2018. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování je povoleno pouze s použitím aktivním odkazem na tomto místě.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

57 − = 47