yaytsy faberzhe

yaytsy faberzhe

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

skupina

informace

Tým byl tvořen v roce 2003 ve městě Orel, a v současné době má čtyři LP ve své diskografii. Album „Provokace“ je propuštěn na legendárním ruském MOROZ Records.

Kromě toho je na prodej lze nalézt na oficiálních MP3-kolekci písní z prvních tří alb.

yaytsy faberzhe

Přehrávaná skladba je zakázáno v této zemi () na žádost držitelů autorských práv.

Poslech skladeb v této zemi (), je zakázáno na žádost držitelů autorských práv.

Přehrávání a stahování skladeb z zaycev.net je zakázáno v této zemi () na žádost držitelů autorských práv.

Poslouchat a stahovat skladby z zaycev.net v této zemi), je zakázáno na žádost držitelů autorských práv (.

Copyright © Zaycev Media Group Ltd., 2004-2014

Faberge vejce

Myšlenka na vytvoření takové skupiny přišel současně dvěma účastníky projektu, hrát ve skupině až do dnešního dne. Jedním z nich byl autor jménem Nils (zpěv, texty), druhá - Guchok (bicí).

Stalo se tak na jaře roku 2003. Základním požadavkem, který rozlišuje skupinu od ostatních, je použití dechových nástrojů (lesní roh), v kombinaci s texty excentrickou a šílené show.

První kolektivní struktura obsahuje: Niels, Guchok, Kostik (kytara) Hind (bas) Artyom „Paspartu‚(trubka) Kousky (fagot), Bondar (zpětné) Letov (roh). Ale tato skupina zaměstnanců nemusel hrát jediný koncert: Letov odešel z vlastního podnětu, a služebník, bohužel záhy odešel do Moskvy (zapsal do nevýhody), a v září, musela přijmout nové basistu. Stali se starý přítel Guchkov a Peter Kostik, který nyní hraje v „vejce“.

V říjnu, první koncert byl dán. Bylo to v Orel filharmonií na slavnostním ceremoniálu u některých webových designérů. Publikum bylo vhodné a reagoval pomalu. Pouze tehdy, když Niels převrátil nohu některé reklamní stojan, lidé míchat, ale to už byl konec koncertu.

V lednu 2004, po nejhorším dyn zkoušek Kosťa přestal hrát v kapele. Místo toho přišel Dan, zbývající permanentní gitOristom „vejce“ tak daleko. Přibližně ve stejné době, kdy skupina přišla Kozhara (trombon), Jean-Paul (trubka) a Sasha (tuba), který hrál s nimi několik projevů a kapelu opustil v květnu.

Příští koncert bylo vystoupení u některých punkových sezení u Orel domu odborů na konci ledna. Dnes večer památný špatný zvuk a davy nechosannyh špinavé pankáči. Po tomto koncertě se skupina setká s Igorem Pavloviče Belonozhko, který laskavě nabídl jim své služby jako zvukový inženýr.

Na jaře roku 2004 „yaytsy“ dal pár „komorní“ koncertů: dva v suterénu staré kosmické lodi „Jubilejní“ (jeden z nich s moskevským «klaun koule») a jeden v sále umělecké školy. Zároveň byly zahájeny práce na prvním albu „jamajský vlky.“

V dubnu skupiny vyzval Orel skalní festival «Rock-boku». Velkou touhu hrát tam nikdo nebyl, ale pořadatelé nějak dohodli. „Festival“ byla dva dny, a „yaytsy“ by měl působit na konci druhého dne. Lidé nejsou utrácet, chtějí vidět všechno. Ale během projevu k nějakým řemeslníkem začal metodicky vypnout přístroj, první monitor, a pak všechno ostatní. Zbožnění ocel bicích zvuků a rohy (které nejsou zdravotně postižené osoby;))) smíchané s fanoušky sborem, křik písně místo Niels.

Letní Passepartout opustil soubor, který brzy přijde Andrei (baryton saxofon).

15.srpna „yaytsy“ hrát Livny (jedná se o regionální centrum v regionu Oryol) festival paměť Tsoi. Ve skutečnosti to byl jejich koncert, protože po jejich show sleduje jednotkou spálena a „Festival“ trvala čtvrt síly.

Na podzim „vejce“ nechal útržky a Cooper, Kozhara a odešel do Moskvy. Současně přišel Stas „PTEN“ (trombón) a Alevtina (saxofon).

V září to bylo hotové a smíšené album. Prezentace se konala dne 14. října na Orla v klubu «Extrim». Pro tento koncert, „yaytsy“ získal zvláštní cenu „Komsomolskaja Pravda“ v nominaci „nejlepší klubový koncert 2004“.

V listopadu se tým hrál žert na párty ve Orel, „tajemství“, v prosinci - v „oceánu snů.“ 30.ledna 2005 v „Extrim‚Club uspořádal koncert s moskevské skupiny“brány". 6.února „yaytsy“ hrál v Moskvě „Parabare» S «Necondition». V březnu - v Orel «extrime» s «psince». 9.dubna tým hrál v „Parabare“ s Moskvou «ClockWorkTimes». 16. dubna - výkon v Brjansk „Solaris“ s „Pürgen“ Brjanska a punks. 24. dubna - koncert v „Parabare» S «Necondition». 20. května - výkon v Orel TK „Salute“ s „psince“. 10. června - opět Brjansk (klub „Aquarium“).

Léto v Moskvě odchodu Jean-Paul, Andrew a Alevtina. Tato skupina se vrací Passepartout, a na podzim přijde Dima (tenor saxofon). 27.srpna „yaytsy“ hráli dva koncerty. První z nich - na festival Orel alternativní hudby, druhý - v Brjansk Freakshow.

25.září tým vystupuje v „B-2“ Moskva klubu na Ska-festival s «Pošta Faktory» a «» Havana Club.

V říjnu, „yaytsy“ objevují na dvou Hool strany: 1. října Orel ( „tajemství“, spolu s «klaun koule»), 8. října v Brjanska ( „Solaris“, spolu s německým «Moscowska»). 30. října - koncert v Orel „Salute“ s „psince“. 30.listopadu „yaytsy“ hrál „Mathis“ v Zheleznogorsk klubu. 14. ledna - vystoupení v Moskvě «Black White »s«Necondition». 22. ledna - koncert v klubu, „Relax“ na Dubrovka.

Na tomto místě ve skupině 8 osob: Niels (zpěv), Guchok (bicí), Dan (kytara), Pete (bas, doprovodné vokály), Stas "PTEN" (trombon), Jean-Paul (trubka), Dima (tenor saxofon ) Paspartu (trubka). Samozřejmě, devátý člen skupiny lze považovat Belonozhko Igor, který jezdí s „vejce“ podle všeho kdekoliv jinde.

Je pozoruhodné, že v Záporoží (Ukrajina), v roce 1995 je skupina se stejným názvem. Záporoží jmenovec v druhé polovině 90. let byly známy daleko za hranicemi svého rodného města. Takže, skupina byla vítězem mezinárodního rockového festivalu v Oberhausenu (Německo) a hrál na jiných mezinárodních akcích, cestoval Ukrajina a Rusko. V druhé polovině 90. let se kapela tak dobře známý ve městě i mimo něj, že plán koncertu byl plný k prasknutí, a skupina sama o sobě vážně pracovat na vlastní pěst, a bez té vysoké úrovni hrát, a vyzval nové stálé hudebníky. av roce 2001 to bylo rozděleno do skupiny „Fabergé“ a druhý tým již klesl v zapomnění ..

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 5 =