Záclony tylu na fotografie v obývacím pokoji

Záclony tylu na fotografie v obývacím pokoji

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Tulle v místnosti: 80 + 2017 novinky od strohých bílé textilie na záclony zdobené závěs

Tulle visí v hale - jednoduchý a klasický způsob, jak dokonce skrýt místnosti před zvědavýma očima obsese. Tyl a záclony v místnosti - záruky bezpečného intimního prostoru: sousedi nemusí nutně vědět, že po práci, kterou přecházel kolem domu v pyžamu s velkým zebra hrudníku a nemocný není pro Barcelonu, ale Bavorska.

Dnes editor EtotDom otestovat nejlepší interiér v kombinaci s tylu na oknech a pomoci se rozhodnout - budete ji muset vůbec?

Tyl a záclony v místnosti: Jak si vybrat?

Si správně vybrat záclony lze dosáhnout nejen estetický, ale také praktický účel - chránit pokoj od slunce nebo opticky rozšířit prostor. V hotových závěsů má své výhody: je možné se obejít bez zbytečných očekávání a koupit si závěsy co nejdříve. Ale to vám umožní vybrat Individuální šití tkanin, tvarů a velikostí závěsy budoucnosti.

POZOR! Volbě tyuley a závěsy ve stylu, jak je to jen možné, porovnejte ji s celkovým stylem místnosti - vysoké riziko, že jsou v pořádku.

Foto 1 - dohodnout ještě jednou dobře v místnosti se stane, když něco okna a zavěšení foto 2 - tylu na oknech chrání místnost před zvědavýma očima

Je-li vnitřní plán nevyvíjel až do konce, řídit jednoduchými pravidly při výběru záclony a tyuley:

 • pro klasické fit klidný tón, který nebude vizuálně nepříjemné;
 • Pokud je místnost malá, že je lepší, aby upustily od sytých barev, které jsou opticky zakrývají prostor;
 • Pokud to velikost pokoje dovoluje, je možné použít kontrastní kombinace černé a bílé, červené a pastelových odstínech.

Foto 3 - Bright textil - přízvuk v místnosti Foto 4 - Tulle a zatemňovací závěsy: ochrana před sluncem během dne a světla pouličních lamp - night

Kromě těchto doporučení, dávat pozor na psychologických preferencí zvolen tkaniny barvy: existují určité barvy, které potlačující účinek na nervový systém.

Foto 5 - Několik druhů látek na jednom okně Foto 6 - nápadem: Contrast rám sádrokartonové desky a světlé textilie

Přetlak na černém psychiku. Sama o sobě, tato barva neztrácí relevanci v interiérových prvků, ale neměly by být zneužity. Je dobře hodí jako dekorace vytvořit určitý kontrast. Ale když černá převyšuje ostatní barvy, bylo by to zkazit náladu. Zvlášť, když jde o závěsy.

Nekoupíte záclony, ve kterém oplývají nasycené modré nebo fialové barvy. Tato barevnost depresivní psychiku, vyvolává negativní.

Pokud budeme mluvit o jasně oranžové, to způsobuje podráždění (i když máte čistokrevného cholerik).

Záclony a závěsy na poutka - cvičení

Očka tzv kroužek z plastu nebo kovu, které se závitem v horní části záclony. Jsou navrženy tak, aby snadno zavěšování tkanin do římsy. Lidé, kteří šít záclony samy o sobě, jako pravidlo, použití plastových oček.

To je způsobeno skutečností, že nevyžadují žádné navlékání vybavení, které jsou v provedení s kovovými kroužky.

Výhody tyuley a závěsy na průchodky:

 1. spolehlivé upevnění závěsů k základně okapu;
 2. efektní forma vyniká nejen horní část plátna, ale celá tyl spadá krásné vlny;
 3. jednoduchá obsluha - závěsy na průchodky může čerpat i dítě;
 4. Průchodky ochranu látky před tahů a vad.

Tyl Clony pro haly bez: je to možné?

Otázka: tyl bude vypadat krásná bez závěsy v obývacím pokoji? Zvolíte-li právo - ano.

Foto 13 - Tulle v modernosti nebude více než 14 fotografií - The provensálském stylu: zvýšen závěsy v kombinaci s závěsy na svorkách

Dobré možnosti se vešly na kroužky, které byly zmíněny výše. Obecně platí, že by měli dodržovat v tomto případě jednoduché doporučení - pochopit, že celý vizuální důraz bude kladen na tylu, takže vybrat si plnou verzi, která nezpůsobí pocit neúplnosti.

Šít závěsy na poutka mohou být samy o sobě. Detailní Master Class:

Jak si vybrat závěsy a žaluzie do místnosti a ne přepočítat?

Při konstrukci oken jsou stále populární možnosti, které jsou určeny pro římsy, která se skládá ze dvou, od sebe odděleny, části. Vizuální Důraz bude rovnoměrně rozdělena mezi oknem a dekor.

Ztratí, co tyl vybrat? Unavený z klasiky, ale také zmást s moderností nebude líbit. Řešení - neoklasicistní: tylu vyznačuje originalitou, ale to je velmi univerzální.

Foto 18 - Kombinace šedé a modré záclon a závěsů mléčných fotografie 19 - transparentní záclony a měkkých rolet v místnosti

Pokud místnosti se třemi okny, může být přínosem pro zvýraznění funkce místnosti - vyzvednout závěsy a záclonami s ozdobnými prvky.

Foto 20 - béžové a krémové odstíny v moderních klasických fotografií 21 - design Idea pro snadné používání a časově nenáročné rolety a žaluzie lze namontovat na plochou římsu s krycí páskou (suchý zip). Kromě toho, jak záclony design vypadá více strohá

V obývacím pokoji s několika oknech bude vypadat dobře rolety a záclony s klipy. Chcete-li najít vhodný design spony, srovnejte je s dalšími dekorativními prvky v místnosti. Nemusí být zařízený. Klipy mohou být zdobené ve stejném stylu s interiérových doplňků. Ty umožňují zavěsit tylu pěkně v hale, se zaměřuje nejen na výzdobu, ale také na formuláři.

Foto 22 - Hlavní výhodou tylu ve své univerzálnosti foto 23 - Závěsy mohou být také z tylu, ale je doporučeno vybrat bohaté a tmavé barvy

Při výběru závěsy a záclonami na velikosti, můžete vybrat možnosti pro celé výšce stěn nebo zkráceného modelu. Poslední vhodný na pokoji, zdobené v skandinávském stylu. Funkční minimalismus je velmi důležité v této věci. Ale v případě, že volba je na krátké závěsy, jejich konstrukce musí být zajímavé a kontrastní. V opačném případě je návrh obývacího pokoje bude existovat pocit neúplnosti.

Foto 24 - V minimalismu, neutrální bílé prádlo v místě: Relevant textura tkaniny a nic víc

Malý prostor weby v tomto případě kompenzována svou originalitou.

tylu designový pokoj: nápady a tipy na výběru

Krásný tylu na chodbě lze vizuálně zušlechtit místnost, bez ohledu na to, zda se používá ve spojení s závěsy nebo sama o sobě:

 • tylu arch vhodný pro klasickou verzi interiérového designu. Ale kromě těchto běžných variant, můžete si vybrat z více původní verzi tylu. V tomto případě je jedinečnost může týkat nejen formy, ale také barvy;
 • módní kontrastní vzory jsou vhodné pro velké plochy;
 • Chcete-li dosáhnout vizuální rozšíření prostoru, podívejte se na elegantní bílého tylu nebo plátně mléčná;
 • šeřík tyl - současný trend, spolu s ostatními barvami. Ale pozor při výběru odstínů, které jí s lehkým lila nevstoupí jedovaté fialové.

POZOR! Nemyslete si, že tradiční barvy bude konstrukce okna matně. tyl design známých světlých odstínů může být menší než originál.

Foto 26 - Kombinace barevné záclony, barevné záclony a nealkoholické rolety vyřešit problém špinavých oken - a to zejména v zimě, kdy je mytí není příliš pohodlné, a případně fotografie 27 - záclony organza - tyulyam alternativa, pokud chcete, tvrdé nebo dokonce brilantní plátno

Kvalitní moderní tylu pro konkrétní místnost - je ten, který bere v úvahu jeho vlastnosti. Například výběrem možnosti na standardní obrazovce, lze dát do prioritních estetiky. Ale pokud si chcete koupit tylu na okno s balkónovými dveřmi, neměli bychom ztrácet ze zřetele funkčnosti.

Foto 28 - Okna bez záclon. Nevýhody: v případě, kdy budete muset nechat dostatek přirozeného světla, ale zakrýt okna - tlusté závěsy ztrácí světelnou clonu

Pro oblasti, kde se tyl používaných bez záclon, vybrat takové produkty, které budou mít úplný přehled a nevyžaduje vizuální dodatky.

Foto 29 - Interiér v hnědých barvách: záclony mléka a tmavé čokolády závěsy

To může být kombinováno tyl, jehož horní část je šitá v silnější samostatné barvy textilie, a dno - z průhledného materiálu jsou pevné nebo zdobený. Mimochodem, tyto možnosti designu často vybrán pro tyuley na očka.

Foto 30 - Vzduchové clony v modernosti

Tylu s závěs (tedy s horizontální rouška nahoře) nyní pomalu začínají ztrácet význam ve své klasické verzi: minimalismus s jeho praktičnost a funkčnost displejů garnýž na vedlejší koleji. Ačkoli moderní transformace kořisti může dát interiéru nový dech.

Foto 31 - z jednoho kusu závěsy do tří oken - praktické, ale nenápadně

Přidat komentář

: D No, není hlasování samozřejmě vyrazili :))

Opravy, výstavba a plně dokončena v Moskvě a Moskevské oblasti! Jsme připraveni vám sdelatdlya.

 • Samostatné činnosti na opravy a výstavbu

 • Stavební opravy

 • Nabízím své služby na opravu váš byt od nuly a dokončen, stejně jako všechny druhy dekorativních p.

 • Provádíme stavební práce na klíč i jednotlivé druhy.

  Free software pro navrhování domů

 • Který program zvolit pro návrh kuchyně?

 • Design strop sádrokarton: 120 + relevantní nápady z imitace oblohy do africké savany

  © 2007-2018 EtotDom - Výměna budování a opravy objednávek

  Při použití materiálů z místa musí

  poskytovat hypertextový odkaz na webové stránky: etotdom.com

  Jste si jisti, že chcete smazat tento komentář?

  Jste si jisti, že chcete smazat všechny komentáře uživatelů?

  Jste si jisti, že chcete odmítnout uživatele komentář?

  Jste si jisti, že chcete přesunout uživatele v komentáři spam?

  Jste si jisti, že chcete přesunout uživatelský komentář k koše?

  Výběrem tylu pro obývací pokoj: 50 moderní designové nápady

  Lehký průsvitný tyl - win-win Konstrukce okenních otvorů do obývacího pokoje jakékoliv velikosti a designu. Jeho viset na okně jako nezávislé závěsy, v kombinaci s jinými závěsy, závěs, závěs, zdobí záclonové doplňky, výšivky a krajky. Nabízíme Vám možnost seznámit se s moderními myšlenkami tylu dekorace v obývacím pokoji.

  Zdá se, že všechny funkce tylu jsou již známy, ale návrháři se neustále přicházejí s novými způsoby, jak ji používají jako dekorace oken. Uvažujme, jaké nové produkty, které nabízejí v roce 2017.

  Tuto sezónu, hlavní módní trendy v designu záclon pro obývací pokoj - vrstvení, drapérie a hrát si s barvami.

  Řasení - to je umění, které umožňuje obyčejný kus látky, aby se změnil, stylové a elegantní závěsy. Aby bylo možné účinně přikrýt tyl popřípadě vynalézt komplexní struktury a čerpat vzory.

  Dokonce shromážděné v jednoduchých záhybech a pevné pick-up domácí krajkové záclony vypadat krásná a elegantní.

  Je totiž možné uložit tkáň dostat opravdu okouzlující a elegantní závěsy.

  Je lepší zvolit šířku závěs 2-2,5 krát širší než délka římsy a délky, které umožní jejich konce leží na podlaze.

  Dalším předpokladem - připevnění na římsu na závěsy by měly být umístěny rovnoměrně a jejich počet musí být lichý.

  Optimální vzdálenost mezi nimi. - 10-15 cm vyšší je tato hodnota, tím hlubší a výraznější řasení.

  Na římsy-tyč tylu mohou být zavěšeny pomocí clothespins s kroužky, háčky, tkaničky, a to je možné pomocí oček, ale později se mluví odděleně.

  Mezi lištami profilu a rámování tylu připojenými háčky na řetězec - kolíčky na prádlo nebo „krokodýlů“.

  Krásné jednotné záhyby může být dosaženo pomocí speciálního opona pásku. To eliminuje potřebu šít smyčky a zachycuje dobře tkaniny.

  Jeho šířka se pohybuje od 6 mm do 15 cm. Hustší a těžší tkaniny, páska musí být širší.

  Vezměme si některé jednoduché, ale účinné možnosti tylu závěsy do obývacího pokoje, který je snadné dělat na vlastní pěst:

  • Jeden nebo dva závěsy se na římse v plochých a hluboké vertikální záhyby, a třetí, napodobující garnýž, polokruhu se nosí přes římsy.
  • Dvě široké závěsy jsou zavěšeny na dvouřadého profilová lišta vzájemně rovnoběžně po celé šířce. Ty pak křížena do stran a jsou připevněny na po stranách okenního otvoru nebo závěsem vybral vlásenky. Zvláště působivý vzhled, jako prostředek při kontrastní barvy záclon.
  • Rovnoběžně s okapem visel ven tři tyl, maloval v různých odstínů téže barvy nebo kontrastní barvy. Nejblíže k oknu záclony rouška v rovných svislých záhybech, zatímco další dva budou muset vyzvednout na stranách jedné cestě nebo kříži.
  • Vnější závěs se vloží do kabelových vozíků záhybů záclony rakouských typu nebo anglickém jazyce.
  • Před hlavním visely po celé šířce okapového krajkové záclony mají dvě nebo tři úzkými závěsy kontrastní barvy a každá z nich se shromáždí ve středu závěsu sponkou.

  Možnosti jednoduché závěsy desítky. A díky tomu, že se v módě vrstvení a experimentování s množstvím tylu tkanin a barev je nekonečný, vždy můžete vytvořit svůj vlastní, jedinečný verzi návrhu okenního otvoru.

  Očka - kov, plast, dřevo kroužky méně rámování se nachází ve stejné vzdálenosti od sebe navzájem otvory v horní části clony.

  Tulle navlečené přes očky na římsu a jít v přímých vertikálních záhybech.

  Taková upevnění závěsů do okapu je velmi populární. Na první pohled se může zdát, že textura tylu příliš efemérní a průhledný závěs s masivními prsteny vypadat neharmonický.

  Ve skutečnosti je každé krajka tkanina: organza, voile, poutka na startovním roštu vypadají drahé, čisté a velmi elegantní. Kromě toho, horní část záclony může být posílena hustší lyuversnoy hadřík nebo pásku.

  Na fotografii na tylu očky v moderním interiéru místnosti.

  Očka upozornit na sebe a samy o sobě jsou stylisticky silný dekorativní prvek, takže tylu na oček nepotřebuje další ozdoby.

  Jediná věc, se kterou je možné a dokonce nutné, aby experiment - tiskne a barvy.

  Garnýž - statické horizontální drapérie, která se nachází po celé délce římsy.

  Garnýže se původně myslelo většinou není pro dekoraci, ale zamaskovat vady okenních rámů a spojovacích prvků pro závěs.

  Ale dnes jejich hlavní funkce - dekorativní. V obývacím pokoji, a to zejména s vysokými stropy, kombinace tylu a garnýž vypadá skvěle a je vždy na místě.

  Moderní garnýže pro krajky lze rozdělit do několika typů:

  • Měkká. Jsou ušity ze stejného tylu jako závěsy nebo jakékoliv jiné vhodné na ně ve velkém stylu s měkkým hadříkem, bohatě pokrytý, zdobené třásněmi a střapci. Často mají složitý střih a skládá se z několika prvků: Smad, kravaty, dezhabo, Coquille.
  • Bando. Ploché, bez vrásek garnýž z pevné textilie, upevněné na hustou základně. Okraje mohou být rovné, vlnité, nebo šikmý řez v určitém vzoru, jako je například květů.
  • Kružby. Hard garnýž s řezem podél celého povrchu prostřednictvím vzoru.
  • Kombinovat. Kombinace tvrdé a měkké garnýže.

  Tyl kořisti na vybrané v závislosti na konstrukci v obývacím pokoji. Nejmódnější kombinace sezony - light pastel tyl horizontální rouška nasycenou tmavou barvu.

  Moderní tylu může být cokoliv: bezbarvý, barevný, jednobarevný nebo vzorovaný, a nedávno začal těší velké oblibě tylu s tisk fotografií.

  S pomocí inovativních technologií na tkaninu lze použít pro každý snímek.

  Díky počítačové grafiky vytištěné na záclony vypadá objemový a realistický, vytváří smysl pro perspektivu a rozšiřuje prostor. Fototyul připomíná tapety nebo obrovský plakát.

  On přitahuje pozornost a nevyhnutelně stane hlavní důraz v interiéru, takže nepotřebujete žádné další ozdoby a svěží závěsy.

  V obývacím pokoji je tylu s tisk fotografií obvykle vyvěsíme nejen na okna a celé zdi. K prodeji je velký výběr záclon, ale pokud nikdo model bude vám nebude vyhovovat, můžete fotoshtory objednat samostatně na vlastní projekt.

  Tyl s mušelínu - záclony zkroucených pramenů kaskádovými vodopády, další trendy letos varianta zdobení oken v obývacím pokoji. Podle účelu mušelínu mnoho hodnosti jako jeden z odrůd tylu. Mohou mít něco špatného.

  Tyto a další světelné závory a průsvitné, nebo ne stín Prostor úplně, ale změkčit denního světla, což je mnohem pohodlnější pro oči.

  Kromě toho, a tyly, mušelín, a vždy vypadají velmi elegantně a vytvořit vnitřní vzduch a slavnostní atmosféru.

  Kise je velmi plastický a snadno se přikrýt. Je možné montovat v nejúžasnějších a fantaskních tvarů. Neexistují žádná omezení v kombinaci s tylem tomu tak není.

  Jako základ můžeme vzít možnosti závěsy popsané výše. Role hlavního opony, které jsou umístěny přímo v přední části okna, je třeba vzít tylu.

  Nejpůsobivější vzhled mušelínu a tyly kombinace kontrastních barev, nebo stejné barvy, ale v různých odstínech. Například, černý mušelín na pozadí bílého tylu nebo tmavomodré mušelínu proti bledě modré tylu závěsy.

  Římské rolety jsou různé plochý obdélníkový tvar a tuhou horizontální záhyby. Jsou kompaktní a pokrývají pouze okno nebo rám.

  Jejich mechanismus srážení funguje na principu zvyšování hedvábného papíru v několika etapách. Jako výsledek, opona se zhroutí a stane se jako elegantní volánku.

  Tyto závěsy jsou pohodlné a funkční, ale v obývacím pokoji vypadat příliš těžká. Vyslán vedle nich na okenní tyl změkčit jejich přísné formy a umožnit, aby se vešly do většiny interiérů styly.

  Prostřednictvím kombinace příčných přehybů v římské odstínů a podélnými záhyby na tylu s těmito naprosto odlišných záclony vypadají velmi ekologické a styl se navzájem doplňují.

  Nicméně, Roman a krajkové záclony úspěšně kombinovat pouze tehdy, když barva a textura tkaniny a ty, a jiní jsou vybrány moudře.

  Je žádoucí, aby se jednalo o přírodní textilní materiály. Například těsný pro římské rolety len a bavlna ok tyl závěs nebo závěsy kombinací tlusté a transparentní hedvábí.

  Barvy a potisky najednou, můžete si vybrat jakýkoliv, což odpovídá interiéru.

  Jak léčit tyl

  Chcete-li okno v obývacím pokoji vypadala slušně, je důležité nejen vybrat ten správný závěsy pro ně, ale nezapomeňte, že i ty nenáročné modely vyžadují pravidelnou údržbu.

  Péče tylu zkrácen na několik jednoduchých pravidel pro její mytí:

  1. 1. Erase krajkové záclony 2-3 krát ročně, v souladu s doporučeními výrobce textilií. Nejčastěji se tato jemná pračka při teplotě ne vyšší než 40 ° C, bez stisknutí.
  2. 2. Chcete-li tkaniny neztratil lesk na prací prášek, můžete přidat polévkovou lžíci octa 9%.
  3. 3. Před praním tylu musí opatrně vyklepat a zbavit prachu. Pokud nechcete dělat závěsy mohou zakoupit šedavý odstín.
  4. 4. Pro mytí, je lepší použít gel nebo prášek s nízkou pěnění.
  5. 5. Na konci pracího tylu máchání důkladně až do zcela mytí mycího prostředku. Poslední oplachování by mělo být provedeno ve studené vodě.
  6. 6. Suchý tylu může být přímo na římsu a jemně vymáčknout bez kroucení před sušením.
  7. 7. Většina typů tylu nevyžadují žehlení. Ale pokud se po vysušení na záclony byly modřiny nebo záhyby, železo potřebují přímo na římse se svislou železa parník.

  -Materiál tylu, který je schopen zaujmout své právoplatné místo v jakémkoliv stylu, uspořádat a příznivci klasických tradic a milovníky současné avantgardy.

  Nicméně, jeho volba by se mělo přistupovat opatrně a především pochopit, jaká je role přiřazena k němu v obývacím pokoji: Ozdobou nebo pozadí pro zbytek situace, vzhledem k tomu, že stejným způsobem jako král dělá soupravu, obývací záclony místnost dělat. A nejsou za záchranu.

  Krásné záclony, tyl pro moderní bydlení

  Krajkové záclony jsou velmi důležité pro soukromé domy nebo horních patrech Pokud se z nějakého důvodu rozhodl, že světlo tyl vyšel z módy, a že návrh obývacího pokoje s dekorem, je irelevantní, že je velmi zavádějící. Viset ve hala tylu podlahy délky nebo médium - tak klasicky uspořádat okna. Současné modely, které ve velkých množstvích lze vidět na fotografii, je ready-made záclony pro obývací pokoj (hala) v jakémkoliv stylu.

  Nevyhazujte staré tylu, můžete snížit kus látky a záclony vyrobené ze zbytků v mezipatře nebo jiných vnitřních úložných prostorů. Zbytky dost a jiný dekor, jako dovolenou.

  Výběrem tylu: Designer Tipy

  Navrhněte si poradit od odborníků: letní světlo by mělo viset krajkové záclony, ale textura zimních závěsy musí být změněn ve směru zhoršení. Mají různé sady ze všech stran je přínosem nebudete nudit v létě vytvořit atmosféru svěžesti a lehkosti, av zimě - pohodlí a teplo.

  Záclony tylu projít mnohem více světla do místnosti, než tradiční tkaniny záclony

  Opět platí, že příklady takových obalů lze vidět na fotografii. A seznámit možnost při závěsy s tylem (místo záclon s tylu, jak se říká neprávem) jsou vlastně stejné. Přesněji řečeno, to změnit záclony, ale tyl krajky zůstává stejný.

  A několik dalších tipů, jak si vybrat tylu pro bydlení:

  • Rozhodnout, jakou roli by měla hrát tyl - důraz nebo pozadí. V případě, že důraz, v poměrně klidném interiérové ​​žaluzie se mohou objevit neobvyklé barvy nebo kombinace barev je dost jasný. Takže záclony nepotřebují příslušenství, které samy o sobě jsou tak jasné, že jakýkoli návrh bude zbytečné. Tylu na pozadí mohou být zavěšeny, pokud dáváte přednost klidné design, nebo interiér již s podlahy až ke stropu naplněné jasnými prvky.
  • Style tylu by měl být harmonický styl místnosti. Například, klasické a římské rolety, neutrální tylu. Modely rustikální a země dekor. Jak organizovat interiéru je kombinace, podívejte se na fotky.
  • Vyvážení barev - hodné konstrukce. Pokud se jedna strakatá odstín, druhá - neutrální. Například tylem krajkové duhové barvy, pak design závěsy mohou být měkké a klid. K dispozici jsou hotové sestavy, díky nimž a nemusel přemýšlet, jak si vybrat ten správný tylu.

  Design krajky a záclony: harmonické kombinace

  Vždy nejdiskutovanějším předmětem rozhovoru o interiéru - módy. Jaké modely by měly viset v této sezoně, obývací pokoj dekorace je moderní, jaká kombinace potěší, než k dekoraci celé kompozici. Krásné a módní záclony - je především dobrý vkus. Například v této sezóně, dodatečné příslušenství pro záclony - to je přesně to, nedostatek chuti. Aktuální záclony být soběstačný, lehký, minimalistický tradice.

  Nejen délka dvou závěsy by měly být sloučeny, pokud mluvíme o souprav. Struktura tkaniny, taky by neměla být v rozporu se navzájem

  A několik interiérů tipy designu:

  • Jednoduchost - tento krásný a ušlechtilý. Paphos v interiéru (zvláště malý byt) s nárokem na trendy paláce nakonec opustí místnosti dekor. Podle obrázků v katalozích lze vidět, že krátká záclona na malé okno, záclona nebo délkou podlahy, vyrobený velmi jednoduché, jednoduchý design a některé vintage zdobí pouze tyto modely. A pokud je použita kombinace, je to snadné, když se nic bolí oči.
  • Příkladem jednoduchosti konstrukce řešení - IKEA tylu. Ikea je známá, podporuje konzistenci interiéru, jednoduchost, světlo a prostor, světlo vedení, jasné délky, symetrie. Proto tyl z IKEA je velmi populární - je to hotové závěsy lze snadno zavěsit, často na podlahu. IKEA záclony vytvořit neutrální pozadí, jemný, lehký, osvěžující. Tyto modely se vejde prakticky do každého prostředí, jak o tom svědčí příklady fotografií.
  • dvoubarevné sady. Tyto ready-made záclony neztrácejí svou popularitu. Tyto soupravy mohou být také dobré, aby zdobí klasický interiér. Například, černo-bílé sestav, které jsou černé světelné clony vlákno obklopující hlavní část. Tyto typy záclon vypadat dobře v prostorném obývacím pokoji.
  • Ready-made záclony se vzorem. Soudě podle fotografií, to je připomínající druhu batikování kreativity - krásné vzory na světla tkaniny.

  Záclony s velkou postavu - moderní verze haly v klidném palety, která postrádá jasný, ale jemné poznámky

  Individuální pozornost, plátěné závěsy.

  Prádlo krajkové záclony: ekologie v provaskom stylu

  Tyto soupravy jsou nejlepší způsob, jak vyzdobit místnosti v provensálském stylu. Provence - Interiér ve stylu, který se bude konat ve velké úctě po mnoho let, protože je obtížné najít ještě více přirozené, pěkný, útulný, teplý prostředí, které jsou spojeny s domova. Četné fotografie to potvrdí.

  Záclony do haly, můžete provést sami, nebo si můžete koupit ready-made plátěné závěsy, která bude zaměřená na přirozenost způsobu života

  Co dobré záclony ze lnu:

  • Plátěné závěsy jsou považoványhi-tech záclony, někdy mohou přidat hedvábné inkluze;
  • Plátěné závěsy mají dobré provzdušnění, perfektně prodyšný materiál;
  • V lnu, je další charakteristikou záviděníhodné - není elektrifikována;
  • Léčivé účinky lnu jsou také dobře známé - len dokonce neutralizuje vliv záření spotřebičů;

  Záclony ze lnu v místnosti - praktická možnost, tyto žaluzie jsou odolné, jeho vzhled nemůže být změněn po desetiletí

  A konečně, záclony ze lnu není tak rychlý špinavý, a umýt velmi jednoduše. Tyto žaluzie mohou zdobit místnost v rustikálním stylu. Ve stejné době, a krátká záclona bude vypadat dobře, a slepý, délka na podlahu. Můžete si koupit ready-made záclony a a tkaniny vlastní šití záclon.

  Tylové záclony ze lnu v interiéru (video)

  Roman závěsy a rolety: idea úspěšných kombinací

  Další možností je klasicky zdobí chodbu. Krásné římské rolety světlé barvy kombinovat naprosto s lehkým tylu.

  Velmi často se stává, taková kombinace je vybrána v dětském pokoji. Tulle lze zavěsit na zem, a na vrcholu - světlé římské rolety s odpovídajícím vzorem

  Také lehké římské rolety a žaluzie do patra jsou dobří v malé místnosti, kde je málo světla. Tmavé závěsy v malém obývacím pokoji - rozhodně nepřipadá v úvahu. Roman odstíny mohou být nějakým způsobem v kombinaci s tylem, a to ani ve stínu, a v opakované vzor nebo ornament.

  Jednoduché římské rolety z textilních zbytků - dobrá volba pro ruční práce. Tato clona zbytků často zdobí školky. Další populární tandem - žaluzie s tylu, to je často vybrán pro výzdobu sálu v moderním stylu. Žaluzie s tylem by měl mít také návrh křižovatky, obvykle - barvu.

  Jeden by bylo jednodušší jít do obchodu, vyříznout kus tylu líbil, a tam je vaše okno dekor. Ale v tomto případě to má své zvláštnosti, které stojí za to kopat. Krásné dekorace oken, které učiní váš pokoj pohodlnější a příjemnější!

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =