Záclony v fotce obývacím pokoji

Záclony v fotce obývacím pokoji

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Moderní závěsy pro obývací pokoj a předsíň

Design interiéru, stejně jako při navrhování oblečení, pravidelně, nové módní trendy a to, co bylo pravdivé dnes, zítra to může být beznadějně zastaralý. To neznamená, že ve snaze o módě, musíme každé 2-3 roky změnit tapetu a podlahy. Tak, aby odpovídaly interiéru místnosti ducha doby, stačí koupit nové závěsy. V tomto článku se podíváme na všechny ty módní trendy v roce 2017 při návrhu moderních závěsy pro obývacím pokoji a halou a také dát spoustu živých fotografií s příklady.

Tulle a závěsy pro dlouhou dobu zůstávají nejoblíbenějším tandem zdobení okenní otvory v obytných místnostech a halách.

V roce 2017, módní dvoubarevné pověsit záclony. Ve skutečnosti jsou tyto závěsy jsou vyrobeny z materiálu ze dvou různých barev. V důsledku takového způsobu přizpůsobení dojem, že některé záclony navrstvený na straně druhé. Vypadá to krásné a elegantní.

V možnostech foto moderních dvoubarevných závěsy pro obývací pokoj a předsíň.

Tulle všité lehké vzdušné průsvitné záclony den. Změknou sluneční světlo, aby bylo pohodlnější pro oči a vytváří příjemnou atmosféru v místnosti.

Neprůhledné závěsy zcela temný pokojů. Zdůrazňují styl interiéru prostředí a dát úplnost.

Výběr látek pro ně je velmi široká a tam jsou vždy nové odrůdy textury a barvy.

Kromě toho, a žaluzie a závěsy jsou různé způsoby řasení, v kombinaci s závěs a hlavové příslušenství.

Experimentovat s výběrem tkanin, střih, tkaniny a čalounění můžete vždy najít model vhodný pro jakýkoli styl interiéru ze salonu do avantgarda.

zatížení, a mohou být velké, a dokonce i kontrastovat s barvou záclon.

Je zajímavé podívat se na stylu záclon „Colorblock“, tedy kombinace dvou barev tkaniny šité ve vodorovném směru. S touto technikou je možné iz nejjednodušší materiál, aby se módní a moderní závěsy do obývacího pokoje nebo haly.

Tyto fotografie Moderní závěsy ve stylu „Colorblock“, které se ideálně hodí do obývacího pokoje nebo haly.

Doporučených způsobů, jak dnes návrháři designu okna v obývacím pokoji a halou s tylu závěsy a některé si zaslouží zvláštní pozornost:

 • Důraz je kladen na závěsy. Jsou ušity z tkaniny nasycené barvy, bohatě nařasené, v kombinaci s závěs, zdobené třásněmi a třásněmi. Tyto dekorativní techniky není nutno použít všechny najednou. Jen jeden nebo dva z nich. Tyl je na pozadí, s důrazem na krásu hlavních závěsy. Jeho bledá ušity z tkaniny, aby odpovídaly závěsy a nemusí zdobit.
 • Důraz je kladen na tylu. V tomto případě je konstrukce závěsů je zvolen pravý opak: záclony šité z tkaniny přitahuje pozornost, se shromáždí v bujné záhybů a zdobí záclonové příslušenství. Záclony jim vybrané bledě pastelové barvy a jednoduché tvary.
 • Pokud jsou okna obývacího pokoje se nachází na stinné straně mohou být vydány pouze tylu. Ideal - tylu s tisk fotografií z hladkého průhledného přírodního hustou vazbou tkaniny: hedvábí, šifon, organza. Fotoshtoram nepotřebuje komplikované závěsy, garnýže a dekorací. V rámci každého interiéru styl, můžete najít tu správnou image: koupit ready-made záclony nebo nařídit jim ve studiu na individuálním designem.

Existuje mnoho různých způsobů, kterým záclony do okapu a tyly: záclony pásky, stahovací šňůrkou, smyčky, popruhy, kolíčky na prádlo s kroužky, ale nejmódnější v poslední době - ​​kroužky.

Závěsy na průchodky dokonale hodí do obývacího pokoje v moderním stylu.

Očka - malé plastové nebo kovové kroužky jsou vloženy do otvorů v horní části clony. Díky nim se na záclony tvořily stejné, hladké tekoucí záhyby. Čím větší je vzdálenost mezi prstenci, hlubších záhybů. Tento držák je vhodný pouze pro kruhové římsy a vypadá velmi elegantní a moderní.

Závěsy na průchodky lze namontovat na římse dvěma způsoby: na provázku přes otvory v kroužku nebo pověsit na háky k nim připojených nebo skrze ně závitem vazeb. Velikost oka je závislá na průměru závěsové tyči. Mohou být jemné a vykonávat pouze funkční

Garnýž - úzký dekorativní tkanina textil, který se nachází v horní části souboru pro clony po celé šířce římsy. Zpočátku tyto látky doplněny pouze závěsů a záclon. Ale dnes, módní a vrstvení s závěs se nechá kombinovat žádné záclony.

Garnýže, aby originální a stylově ozdobit okenní závěsy dát luxusní a skončil vzhled a aby se životní prostředí více pohodlí v místnosti. Kromě toho, že pomáhají vizuálně vyhladit hrboly a stropy skrýt drobné nedostatky okna.

Na obrázku je příklad, jak i v moderním interiéru pokojové uspořádat okenní závěsy s závěs.

Ty lze rozdělit do několika typů:

 • Classic měkké. Dělené měkké tkáně proudí v přehozené perekidy nebo jakýmkoli jiným způsobem, za použití opletení nebo uchopení. Mohou být jednoduché, vyrobené z jednoho kusu látky a komplex, který se skládá z několika částí.
 • Bando. Ploché, bez vrásek volánku tkaniny pevně na tlusté lepidla na bázi, například netkaný. Jeho spodní okraj mohou být přímé (garnýž pak se bude jevit jako úzký pás tkaniny) nebo zkrácená v libovolném tvaru.
 • Prolamované. Pevný garnýž s řezem po celé ploše s laserovým průchozí filigránem vzorem.
 • Garnýže - pusinky. Celé pásy tkáně, jednovrstvý nebo naskládané vrstva 2-3 a přichycena originální pásek nebo ozdobné šňůry.
 • Kombinovat. Garnýže, sestávající z několika částí, které jsou typické pro tuhé a měkké modely. Například jednoduchý obdélníkový gangy visí na okrajích s měkkými závěsy.

Pro moderní interiéry jsou nejvhodnější záclony s tvrdými závěs.

Dnes je módní kombinovat s jakýmkoliv záclony lambrekýnů modelu. Vezměme si některé moderní myšlenky:

 • Lush classic garnýž zdání závěsy a záclony lesku a stavu.
 • Garnýž ve formě perekidy změkčit a dělat méně formální přísnými přímek římské rolety a vertikální žaluzie.
 • Bando ve tvaru dlouhého úzkého obdélníku, zdůrazňují hladké měkké tvary rakouské a francouzské závěsy.
 • Prolamované garnýž s efektní ozdoby, v kombinaci s vertikální látkové roletky vytvoří efekt pohledu a hloubky prostoru za oknem.

Pro každý typ žaluzií můžete najít svou modelovou garnýž. Společně pomáhají vytvořit jedinečný a one-of-a-druhu interiéru.

Římské rolety - druh zvedacích závěsů. Mají jednoduchý obdélníkový tvar, v sestaveném stavu shromažďovat v ploché horizontální záhyby, které se mohou získat díky své šitého špatné straně plastových a dřevěných lamel.

Na obrázku je příklad toho, jak lze spojit klasické římské odstíny a závěsy, aby vypadaly hezky v moderním interiéru.

Návrháři milují římské rolety pro jejich univerzálnost. Mohou šít nějaké tkaniny textury a barvy. To znamená, že římské rolety mohou být použity jako záclony, nebo jako záclonu, a to za každou situaci můžete najít vhodný model.

I když to není příliš harmonicky zapadají do interiéru, může být vždy v kombinaci s jiným modelem záclon.

Pro klasické bydlení typicky vybrán reprezentativní husté tkaniny, jako je samet, žakárové, brokáty, gobelín. Roman závěsy z nich v kombinaci s závěsy z tylu, voálu, lehké hedvábí nebo organza.

Do obývacího pokoje v minimalistickém stylu návrháři doporučujeme římské odstíny jedné barvy nebo svislé pruhované tkaniny tisku. Střídání světlými a tmavými pruhy hlavně účinně pohledy na širokými okny.

Pro bydlení v japonském stylu, nebo dobré řešení na životní prostředí by mohl být římské rolety vyrobené z bambusu nebo slámy. A za účelem zmírnění závažných forem, které mohou být doplněny bezbarvého lehkého tylu, zavěšený na provázek římsa stropu.

Interiéry jsou v rustikálním stylu, jako je anglicky Shabby-chic, francouzský provensálské a americká country zdobí římské závěsy s květinovým potiskem nebo klece vyrobené z plátna nebo těžké bavlny. Nicméně, v této sezóně, drobným písmem není vítán, takže květy a klec je lepší zvolit větší. Vzhledem k tomu, že záhyby na římských modelových závěsy hladký a vzácné, aby nenarušovala hospodářskou obraz.

Za malý obývací pokoj s malým množstvím denního světla se nejlépe hodí římské odstíny světla a světlo-barevné tkaniny. Oni nejsou váženy vizuálně malou místnost a nepřitahuje nežádoucí pozornost. Doplňkem těchto světelné závory průhledné záclony, bude místnost vypadat svěží a vzdušné.

Tak, pro každý interiér můžete najít „své“ římské rolety. Ale z důvodu jejich tvar zůstává nezměněn, nebude experimentovat s ním. Proto harmonicky hodí je do situace, může být výběr pouze z různých modelů textury a barvy tkaniny.

Rakouské žaluzie zvedat závěsy pouze model s romantickou, elegantní závěsy podtržen charakter. Výjimka - francouzský markýz. Ale jejich klasická verze obsahuje statické a výtah ovládání, které byly vybaveny teprve nedávno.

Přikrýt „Rakušany“ pouze ve spodní části plátna, takže vrásky nedívejte se na ně svěží a pompézní. V této sezoně šít převážně z přírodních měkkých tkání jemné květinové tiskových barev s: tenkou prádlo, bavlněné zboží, tyl organza pastelových barvách a zdobené luky, prýmky, krajky záclony kolíky v podobě květin a motýlů.

Rakouský model může také šít a jemného závoje nebo organza, av kombinaci s klasickými dlouhými závěsy. A to je možné použít jako hlavní opony.

S jistotou říci, že rakouské závěsy jsou vhodné pro každého interiéru nemůže. Jejich naivní charakter „peyzansky“ nejlépe hodí klasický stylu country:

 • Pro anglický ošumělý-chic suit „Rakušany“ hladké bavlny nebo hedvábí bělavých pastelových odstínech.
 • Pro francouzské Provence je lepší ušít z husté bavlny nebo lnu s jemnou růžové nebo modré květy.
 • Pro rakouské záclony v místnosti, zdobené v americkém stylu country, zvolte satén nebo bavlny v malých buňkách nebo pruhy.

Stínování, který je vytvořen tak tkání bydlení je obvykle dostačující. Proto kombinovat závěsy z nich s jinými závěsy mohou být, ale nemusí být nutně.

Japonský panel - posuvné závěsy, který se skládá z pravoúhlých, pevně natažené tkaniny obrazy. Navenek vypadají jako dveře skříně a pohybovat ve vodorovné rovině na stejném principu. Napínací popruh žebra poskytované gravitaci, provléknout kuliske ve své spodní části.

Přes strohých vzhled japonských závěsy v obývacím pokoji jsou schopni vytvořit alespoň útulnou a příjemnou atmosféru, než závěsy s zelenými závěsy. Nicméně, jejich délka může být jak na parapetu a podlahou. Poslední možností pro obývacího pokoje a chodby je vhodnější.

Light-ochranné vlastnosti japonských závěsy, v závislosti na jejich hustotě. V tomto případě je tkanina pro ně můžete vybrat některý: přírodní, syntetické, hustá, transparentní, barevné, jednobarevné, s tisk fotografií. Volba závisí na tom, jakou roli si vidět v interiéru. Potřebuje, je váš pokoj v plném stínu nebo dost pro něj záclony, které jsou jen mírně změkčit denní světlo, budou hlavní náplní jeho nebo jejich jmenování vytvořit zázemí pro situaci.

Módní trendy sezóny pro japonské záclony v pokoji a obývacím pokoji jsou:

 • Kombinace na jednom římse pásů různých hustot, například z průsvitného a husté hedvábí. Zároveň hrají roli těsných závěsy panelu a průsvitné záclony.
 • Je-li velikost okna dovolí, před tím, než může být umístěno až 10 obrazů z různých barev a textur. Přesunutí podél okapu, přidáním až sérii, jeden po druhém, nebo překrytí může být nekonečná hra se světlem, stínem a barvy.
 • Jedním z nejnovějších módních trendů - fotoshtory. Vzhledem k tomu, japonská tvar modelu podobná plátno natažené na rámu, které jsou ideální pro tisk. Mohou být použity na jakýkoliv obrázek a vytvořit v obývacím pokoji jedinečný a individuální interiér.

Tvorba obývací pokoj a předsíň Japonské záclony, nezapomeňte, že se nejlépe hodí pro minimalistické interiéry, například v japonštině, high-tech, minimalismu, moderní. Aby bylo možné harmonicky vešel lakonické látkových panelů svěží a romantických interiérů, musí být kombinovány s záclon, tylu nebo mušelínu.

V posledních letech moderní záclony v místnosti byly doplněny další zajímavý a praktický druh - rolety nebo žaluzie. Takový závěs je kus látky, který je navinut na hřídeli namontován do okenního otvoru, nebo přímo k rámu okenního křídla. V prvním případě se v uzavřené formě, úplně uzavírá okno s okenním parapetu, a v druhém místě na sklo.

Tyto závěsy jsou vhodné zejména pro lidi, kteří mají rádi vnitřní stručnější. Zpočátku, oni dělali z okna hlavně v kuchyni av koupelně a na ostatních místnostech, které byly považovány za příliš jednoduché. Ale dnes, kdy se již vede módní kreativní řešení a tradiční záclony mnoho lidí, rolety se používají ve všech obytných místnostech. A aby vzhled žaluzií méně formální, jsou kombinovány s jinými typy clon.

Moderní nápady v oblasti interiérového designu, aby bylo možné používat rolety v jakékoliv interiérových stylech:

 • V obývacím pokoji ve stylu hi-tech, vypadat skvěle rolety barvu mokrém asfaltu, stejně jako černé nebo bílé.
 • Stylem minimalismu vhodné žaluzie světle odstíny, jen s nádechem barvy.
 • Tím, že žije v japonském stylu záclon vybrané z přírodních tkanin z přírodních barvách, hnědé, zelené a bambusu.
 • Avantgardní interiéry styly jako je secese a pop artu nejlepší fit žaluzií světlé barvy. Důležité je, nezapomeňte na jejich podporu jinými prvky stejné barvy: čalounění na nábytku, dekorativních polštářků.
 • Pro klasické interiérové ​​rolety je jen nestačí. Husté žaluzie musí být doplněny tylu, rolety a závěsy z průhledného tkaniny.

Zvláště zajímavá žaluzie „den-noc“, které se liší od konvenčních rolety schopnost dávkovat do místnosti v přirozeném světle. Záclony „den-noc“ jsou vyrobeny ze dvou vrstev tkaniny diverzifikované jeden, který se skládá ze střídajících se husté a transparentní pruhy. V uzavřené poloze, jak vypadají jednotlivé lopatky, a v otevřených mezer formuláře a předat sluneční paprsky.

Mušelín - záclony hustými řadami nití nebo pásky. Jsou velmi dekorativní, plastu, snadno se přikrýt, skvěle vypadají jako samostatná dekorace oken a také se snadno kombinovat s jinými odrůdami žaluzií.

Navzdory struktuře vzduchu, závit záclony plně schopni vytvořit dostatek stínování na pokoji, které nepotřebují být na sto procent ochrana před slunečním zářením. Proto není nic překvapivého na tom, že návrh sálů a salónků návrháři stále více využívají jejich uvedení do provozu.

Mušelínový slovo v sobě skrývá obrovské množství velmi různých barev a textur záclon, ale mohou být podmíněně rozdělit do dvou typů: jednoduché a pevné dekorativních prvků.

Jednoduché mušelín se skládá ze zkrouceného bavlny, hedvábí nebo shenillovyh, monochromatického nebo vícebarevné. Mušelín s pevnými ozdobných prvků - je to stejné jednoduché nitě, ale zdobí krystaly, korálky, flitry, mušle, umělých motýli nebo květy.

Pokaždé, když jsou k dispozici nové možnosti dekorace mušelínu a vypsat všechny moderní představy o registraci těchto netriviálních záclony obývací pokoj i nemožné. Zde jsou některé z nich:

 • Ve východních arabských interiérech, z nichž přišli k nám a vláknité záclony vypadá nejlépe mušelínu nasycené světlé barvy s přidáním zlatých a stříbrných nití.
 • V obývacím pokoji ve stylu hi-tech, je vhodné mušelín s kovovým leskem, stejně jako černá, bílá a barva mokrém asfaltu.
 • U pokojů ve stylu Provence a ošumělý-chic obleku jemné sněhobílé mušelínu zdobené korálky a umělé květiny.
 • Pro Středomoří obývacím pokoji, můžete si vybrat mušelínu zdobené mušlí.
 • Pro klasické interiéry jsou nejlépe hodí mušelínu jemné pastelové odstíny, hraje roli záclon.

Navíc, téměř všechny interiéry vypadají velmi působivé závěsy nit zavěšeny na vrcholu dlouhých záclon a krásně přehodil.

Tipy pro výběr projektanta záclony

 1. 1 Záclony do haly a obývacího pokoje může být každý model, pokud jsou v souladu se zbytkem interiéru.
 2. 2 Dnes je naléhavě nutné kombinovat v jedné univerzální záclon: tylu a žaluzie, vrátní a římských rolet, závěsů a záclon.
 3. 3 Záclony by neměly splynout se stěnami. Pod jednobarevné tapety zvolen kontrastní závěsy nebo ztmavit barvu, jednobarevné nebo vzorované. Naopak, na základě barevné tapety zvolte prostě závěsy.
 4. 4 Jít do obchodu pro textilie pro záclony, vzít kus tapety. Jsou-li malované stěny, můžete vyfotit nimi na mobilním zařízení. To vám pomůže orientovat se barevných odstínů látek.
 5. 5. Na protilehlé textilie vypadá jinak než oken. Takže zvažte to pro odbavení před nákupem.
 6. 6. v této sezóně v módě všechno přirozené. To platí nejen pro kvalitu textilie pro záclony, ale i jeho barvu. Nejoblíbenější barvy - zelená, modrá, hnědá, třešeň, hořčice. Měly by být nasycené a tlumené, připomínající tlusté kvaš barvy.
 7. 7 v módě velké tisky. Nejpodstatnější clony s tisk fotografií. V závislosti na snímku, které lze přizpůsobit do každého interiéru.

Obývací pokoj a předsíň - místnost, kde si hosté vzít a který soudce hostitelé. A pokud děláte design Další místnosti, jsme se v první řadě snažit, aby byly pohodlné, pokoj a obývací pokoj jejich postavení prostě musí být elegantní a krásná. Možnosti moderních záclon v tomto ohledu jsou nekonečné. Budete vždy schopni najít mezi nimi krásné, praktické a s modelem konstrukce.

Záclony v obývacím pokoji: 70 stylových možností, foto v interiéru

V obývacím pokoji je těžké si představit, aniž by textil: čalounění, plynulé linie a závěsy v obývacím pokoji, které vytvářejí a dokončit obraz. Vhodně vybrané designové clony pro obývacím pokoji je osvěžující a přitahuje pozornost.

Žaluzie v interiéru jak zdůraznit výhody místnosti, doplnit jej a ukázat nevýhody při výběru špatné barvy nebo designu záclon a nesoulad s celkovým stylem. Požadavky na záclony obývací pokoj jsou ne tolik, jak do kuchyně, ale je třeba, aby byl odolný proti vyblednutí, v případě, že pokoj se nachází na slunné straně.

Závěsy na okna v obývacím pokoji vytváří zvláštní atmosféru, chráněné před sluncem a zvědavými vzlyad. S jejich podobné funkce, které jsou velmi odlišné, a vzhledem k tomu ten správný fit vnitřní prostor různých stylů.

 • Záclony v obývacím pokoji v moderním stylu, zpravidla, přímá a bez držení v světlých odstínech béžové a bílé barvy a pastelových odstínech zelené, červené, fialové. Látkové závěsy pro moderní bydlení může být jak přírodní a zkonstruován v souladu s modernizované technologie, hlavní ─ je monofonní nebo s velkým geometrií.

 • Záclony do obývacího pokoje v klasickém stylu kombinovat lehký tyl a těžké tlusté závěsy. Na jedné straně, bez tíže organza vysílá denní světlo a na straně druhé ─ neprůhledné závěsy zdobí stěny a večery na ochranu před zvědavýma očima. Jedná se o velmi praktické řešení, takže design závěsy pro obývacího pokoje v klasickém stylu obrátit mnoho majitelů se stejným vkusem. Zde předpokládáme, veškerý materiál a strukturu tkaniny.

 • Závěsy ve stylu Provence do obývacího pokoje vytváří pocit přírody a jednoduchost provincii. Barvy by měly být čerstvé a šťavnaté, ale ne jasný. Přednostně by měly být barvy okrové a terakota. Provence záclony v interiéru obývacího pokoje by měla být vyroben výhradně z přírodních tkanin: len, bavlna, bavlna s květinovou výšivkou obrázků povolených květinové prvky světlé barvy, pruhy a buňka. Chcete-li vytvořit Provence by měl být v ideálním případě velké okno s posuvnými dveřmi.

Výběrem záclony barvy v obývacím pokoji

Při výběru barvy záclon, musíte začít od velikosti místnosti, množství světla v něm, uspořádání a výškou stropu.

 • Záclony šedé obývacím pokoji upozornit na krásu a styl neutrálním ocelového odstínu. Bílá barva v mléce a žluté odstíny doplňují obraz. Růžová, žlutá, oranžová a broskev se stane světlý odstín a přidejte do interiéru obývacího pokoje světlo, pohodlí a měkkost. Nejúspěšnější řešení na slunné pokoje budou mít na výběr z modré a fialové závěsy jemné tóny, bude to obnovit pokoj a ozdobné polštáře v barvě záclony doplní snímek. Win-Win ‚je neutrální řada béžová, písek a jakákoliv káva barevný tón.

 • Žaluzie v interiéru béžová obývacím pokoji by měla být mléčná a hnědé doplnit styl místnosti, nebo mohou být tyrkys, světle fialový, fuchsie vytvořit expresivní důraz. Světlý textury, satén a samet vytvořit historické styl a transparentní a moderní látky jsou vhodné pro moderní styl minimalismu a high-tech stylu.

 • Záclony v bílé obývacím pokoji, můžete si vybrat jakýkoliv, v závislosti na stylu místnosti. Pro klasický design vhodných bílé zatemňovací závěsy, gobelínové tyuley se bílá, hnědá a kávových záclony, béžové a písku. Tato konstrukce ztlumí bílé stěny a vytvořit pohodlí. Světlé barvy (růžová, zelená, fialová, modrá, oranžová) zadržet pozornost okenního otvoru a učinit z něj ústřední interiéru.

Doporučení pro výběr barvy pro záclony v obývacím pokoji

K dispozici jsou základní pravidla o tom, jak zvednout záclony v obývacím pokoji barvou:

 • výběrem barev a stínu závěsy, v závislosti na barvě a struktuře tapety (pokud si vybrat závěsy v jedné palety tapet, musí být 2-4 odstíny světlejší nebo tmavší než stěny);
 • barva může odpovídat barvě nábytku nebo velmi velkých objektů v interiéru (pohovka nebo koberec);
 • designu záclony a polštáře jedna látková vytvoří jednotu stylu;
 • studené barvy (modrá, zelená), vhodné pro malý obývací pokoj a aby bylo vizuálně širší a teplé (oranžová, červená) jsou vhodnější pro velké místnosti (a velkým vzorem);
 • Pro pokoje na slunné straně přiblíží chladné barvy, teplé a naplnit vnitřek světla v obývacím pokoji.

Šedé závěsy v interiéru obývacího pokoje vytvoří neutrální a drahé vzhled. Aby vyhovoval ročníku záclony stylu s ornamentem na minimalistickém ─ jasným a pytlovité šedé textilie je vhodná pro ekologické stylu.

Hnědé závěsy v obývacím pokoji vhodné v každém stínu, bude spojeno s dřevěným nábytkem a podlahou. Jedná se o univerzální tón, který nepřitahuje pozornost, ale ohřívá interiér.

Bílé záclony v obývacím pokoji vytváří atmosféru ovzduší, je-li vyrobeny z průhledných a průsvitných materiálů. Dodávají, světlo, zvýšení stropu a je vhodný pro malý obývací pokoj. Satén, len a bavlna ─ dobrou volbou pro záclon a závěsů a garnýže jsou nadbytečné.

Černé a bílé záclony v obývacím pokoji, je lepší zvolit lehkou tkanina s květinovým vzorem, pruhovaný, s geometrickými liniemi, a pak se místnost bude vypadat elegantně. Musí být kombinovány s barvou nábytku a stěn, a honosné akcenty na pozadí záclon bude ještě jasnější.

Zatemňovací závěsy v obývacím pokoji vypadají organicky jen s jednoduchými barvami stěn, bez textury a vzoru. Musí být z kvalitní tkaniny a zdůrazňují existující styl interiéru.

Zelené záclony v obývacím pokoji měkkou olivový odstín bude vypadat elegantní světlé plisovaných závěsů. Pro světlými stěnami a vytvořit stylové zelené záclony vešly do klece, a jasně zelené záclony bude klíčovým prvkem interiéru.

Fialové závěsy v obývacím pokoji, vhodné pro vytvoření kreativního prostředí. V kombinaci s bílými a šedými stěnami. Vhodné pro místnosti všech velikostí a fialové závěsy v interiéru obývacího pokoje může snížit prostor, takže tón je vhodnější pro místnosti s arkýřem.

Turquoise v interiéru záclonami obývacím pokoji jsou nejlépe v kombinaci s nábytkem nebo stěnami stejnou barvu, bílým nábytkem a světlé koberce. Létající záclony a tyrkysové světla vytvoří jedinečný interiér vzduchu.

Červené závěsy v interiéru obývacího pokoje vytváří efekt přídavné energie. Třešňové a víno odstíny jsou vhodné k velkým obývacím pokojem a malým doplněk obývacího pokoje v kombinaci se světlým tkanin.

Maroon záclony v obývacím pokoji v kombinaci s bílou a béžovou zdí, ale umožnila kombinace modré a fialové květy v různých odstínech. Vhodný pro prostorné pokoje s velkými okny.

Modré závěsy v interiéru obývacího pokoje bude vyhovovat jasný odstín nebo v kombinaci bílé a modré pro malé místnosti a prostorným obývacím pokojem, můžete kombinovat modré sametové závěsy se zlatými míchy podvazky.

Druhy závěsy v obývacím pokoji z tyuley up volánku

 • Světelné záclony v obývacím pokoji závitu je veden a sluneční paprsky jsou zdobeny korálky, klipy, sponkami a korálky. Vlákna různých barev v kombinaci vytvořit kompozici a vzájemně se doplňují. Za obývacím pokojem je lepší navázat na prádla a hedvábí.

 • Krajkové záclony v obývacím pokoji jsou populární konstrukce okna pro tekoucí látku, která je snadno omyvatelný a je namontováno na jakoukoliv římsu a tylu vytvořit hladký oček identické záhyby.

 • Závěsy na průchodky do obývacího pokoje bude tou správnou volbou pro obývací pokoj s balkónovými dveřmi, díky čemuž bude možné časté odsunout závěsy bez deformace.

 • Římské rolety v obývacím pokoji, je lepší zvolit klasické verzi vytvořit minimalistický, nebo Cascade (s svěží záhyby při otevření) pro interiér ve stylu Provence a lehké konstrukce.

 • Záclony v arkýřem v obývacím pokoji má okno na každé jednotlivé lopatky ke společné římsou s kroužky omezovačem, závěsy na vnějších rozích generálním na celý záliv. Pro obývací pokoj vhodné svěží závěsy s neobvyklou povrchovou úpravou.

 • Krátké záclony v obývacím pokoji, vhodné pro malé místnosti a úzká. Mohou být až parapetu nebo dokonce kratší.

 • Záclony s závěs v obývacím pokoji krásné masky všechny upevňovací oka a zdi. Mohou být jak klasické, tak i Roman. Garnýž dává vážností interiéru, pokrytý střapce a stužky, může to být monotónní, nebo jejich kombinace. V současné době každý používá ne více měkký a tuhý rám garnýž.

Foto záclony v interiéru obývacího pokoje

Na fotografiích jsou popsány níže - příklady využití různých možností pro závěsy v interiéru obývacího pokoje.

Foto 1. Přímé závěsy 3 odstíny světlejší zdi a světla tylu na Očka doplňuje obývací pokoj v moderním stylu.

Foto 2. White classic a žaluzie do světle šedé interiéru místnosti design dělá vzduch a stručné.

Foto 3. Tekoucí stříbřitou tkaninu klade důraz na bohatství levandule tónů a bílé pohovky ředí změť barev.

Obrázek 4. V obývacím pokoji v béžové záclony doplňují klasické konstrukce barvy čalounění a vytvořit jednotu designu.

Foto 5. V interiéru obývacího pokoje na kávu sametové závěsy na 3 odstíny tmavší než stěny doplněné stejným závěs s třásněmi a vypadat harmonické s korunou v beztížném stavu.

Foto 6. Pevné římské rolety v arkýřem chránit prostor před nadměrným sluncem a aby v místnosti větší vzhledem k jednoduchosti designu.

Foto 7. záclony blue zředěná classic béžový obývací pokoj a francouzské záclony neutralizovat modré.

Foto 8. bavlna tyl a závěsy doplňují design místnosti, ale vzhledem k lustr místnosti se zdá čerstvé, přes hojnost hnědé.

Foto 9. Interiér okna obývacího pokoje zátoky zdobí kontinuální stavu beztíže organza záclon a světle béžové barvy, který osvěžuje černobílý akcent zdi.

Našel chybu? Vyberte videosekvenci a odeslat ji stisknutím Ctrl + Enter.

Záclony v obývacím pokoji

opona design pro obývací pokoj je důležitou otázkou, která si zaslouží zvláštní pozornost. To je na správně uzavřeno záclony v místnosti, přímo určuje konečný výsledek.

Vezměme si některé z klíčových bodů týkajících se výběru záclony pro haly. Fotografie ready-made řešení lze nalézt na internetových stránkách profesionální designu agentur.

Výběr záclon v místnosti pod nábytek a tapety

Vyzvednutí rolety v obývacím pokoji v moderním stylu, je třeba vzít v úvahu barvu stěn a hlavně nábytek. Zvážit pravidla výběru záclon na tapety.

Interiérové ​​Odborníci nabízejí několik pravidel následovat, který umožní hostitelé, aby správný výběr záclon v místnosti.

1 pravidlo. V případě dvou základních barev, můžete bezpečně zvolit závěs jeden z nich se používá v interiéru obývacího pokoje. Například, v interiéru záclonami, může být stejného odstínu jako nábytek, koberce.

Původní závěsy v obývacím pokoji v moderním stylu, foto, sezónní trendy, neobvyklé řešení, to vše lze nalézt v podobě fragmentů

Módní design závěsy pro haly - klíč k získání úplné a harmonickým způsobem v obývacím pokoji.

2 pravidlem. Zajímavé pohledy mají závěsy v místnosti, která je o několik odstínů světlejší nebo tmavší než stěny.

3 pravidlo. Pro místnosti, kde jsou stěny pokryté tapetu s malými obrázky, odborníci doporučí závěsy s velkým ornamentem.

Ve fotografii - ozdobné závěsy s závěs v obývacím pokoji.

4 pravidlem. Pokud jsou přítomny na stěnách mřížce, které mají velký obraz, přičemž v tomto případě je žádoucí, aby si vybrat závěsy bez vzoru.

5 pravidlem. Při výběru textilie pro záclony, což je v kontrastu s tapetu, musíte přidat do interiéru některé další dekorativní prvky.

6. pravidlo. Aby bylo možné vybrat ten správný závěsy pro haly, je třeba se rozhodnout, se vzorkem tapety.

Pro místnosti, ve které jsou stěny pokleit světlé tapety a nábytek zvolen hnědý oblek kaštanové, zelené, fialové závěsy.

Závěsy pro moderní publikum je důležitým prvkem. Při výběru je třeba vzít v úvahu několik důležitých bodů:

 • počet a parametry oken;
 • textura nábytku;
 • styl místnosti;
 • barevné schéma

Na obrázku je moderní designové závěsy pro obývacím pokoji.

V současné době najdete v prodeji nejrůznějších módních barev a originálních závěsů, které se vyznačují stylem, materiálu, cena. Výběrem záclony v obývacím pokoji, foto, design, závisí na tom, co styl zdobené místnosti sám.

V dnešním způsobem identifikovat několik oblastí, z nichž každá se vyznačuje určitými typy závěsů.

Klasický styl zahrnuje vytvoření slavnostní prostředí, takže by bylo vhodné clony s závěs, různé pick-up.

Style „modern9raquo; spojené s hladkými, zakřivené linie. K němu vyzvednout světelných závor, odpovídající barvu čalounění.

Provence umožňuje využití záclony vyrobené z přírodního lnu, kaliko, bavlna. Takové záclony v obývacím pokoji na výběr růžová, béžová, olivová, modrá odstínů.

Minimalismus nezahrnuje použití různých dekorativních prvků, přednost by měla být dána jednoduchými tvary a levného materiálu.

High-tech nestanoví použití tylu a použití dekorativních prvků na oknech.

Pokud se nemůžete rozhodnout, co koupit závěsy pro váš obývací pokoj, pak můžete dávat pozor na následující typy záclon:

 1. Japonské modely, které představují přímé vertikální pásy vyrobené z hustého materiálu. Počet lamel v rozmezí od dvou do sedmi segmenty. Takové záclony modely jsou ideální pro dekoraci velkých oken. V závislosti na tom, jakou okna, můžete si vybrat krátké nebo dlouhé model.
 2. Římské rolety jsou volná, vyznačující se tím, hladkým nárůstem, hladké vrásky. Tyto žaluzie jsou vhodné pro klasický interiér.
 3. Plisé jsou vyráběny ve formě textilního plošného útvaru. Oni jsou podobní ve své vnější žaluzie mysli. Tento model je perfektně kombinovat s jednoduchými závěsy pro moderní publikum.
 4. Francouzské závěsy zahrnují použití lehkého materiálu, jako je například závoje, získané po celé délce.

Aby nedošlo k možné zaměňovat s velikostí nové záclony, je třeba určit předem s jejich délkou a šířkou. Tyto možnosti závisí na verzi výzdoby budete používat. Například pro klasické závěsy délku Othmer od okapu k podlaze a šířce by měla být 2-3 metrů delší než okenního otvoru.

Moderní a krásné záclony je nejen výrobky, které jsou vybrány v texturu, ale také obrazy, vhodný tón.

Předtím, než přistoupí k volbě barvy záclon, je třeba vzít v úvahu komplexní areál návrh projektu.

Projekt je důležité vzít v úvahu oblast, která má být zdobené místnosti, výška stropu, počet kusů nábytku, stupeň jasu v místnosti.

Ve specializovaných obchodech můžete najít širokou škálu modelů závěsy. Je důležité dosáhnout harmonie ve stylu k nové záclony nesnižují přitažlivost, pohodlí obývacího pokoje.

Odborníci interiéru dávají tipy na výběru nové závěsy. Světlé barvy, které umožňují opticky rozšířit prostor v místnosti, se doporučuje koupit malé obývací pokoje. Transparentní tylu se místnost pocit svěžesti a lehkosti.

Do obývacího pokoje si můžete odpočinout po náročném pracovním dni, designéři se doporučuje zvolit záclony greeny.

Záclony fialové odstíny, doplněné o šedé barvy, harmonicky zapadá do interiéru haly světla, by bylo vhodné v moderní high-tech stylu, pomoci vytvořit soběstačný a exkluzivní prostředí.

Hnědé záclony přinese klid do místnosti, naplnit ji pozitivní energií.

Firmy se mohou používat v zemi, vzorované záclony „kletku9raquo, vyrobené v černé a bílé a sytě modré. Takové provedení by vnitřní další kouzlo.

Při výběru záclony žluté, růžové, oranžové květy, v místnosti se provádí v orientálním stylu. Chcete-li chránit prostor před spalujícím sluncem, můžete si koupit hustou tkaninu.

Shrneme-li, můžeme zvolit některé důležité body, které pomohou učinit správná volba závěsy v obývacím pokoji.

Závěsy používané v hale musí mít krásný zdivo. Bez nich by v obývacím pokoji místo krásně vyprojektované okně se objeví „dopolnitelnaya9raquo; zeď.

Záclony by měly být plně v souladu s výškou místnosti a velikosti okna. Pro dosažení maximálního vizuální efekt, tento prvek vnitřní výšky by měl odpovídat výšku místnosti, šířka být větší než okno.

Fabric vybral pro záclony, by měly být nejen krásné, ale praktické a potřebné. Například, můžete si koupit nylon, polyester, taft. Druhý typ tkaniny bude krásný jiskru na slunci, navíc odolaly opakovanému praní.

Výborné estetické vlastnosti, stejně jako vysoká životnost a demonstruje přírodní prádlo. Mezi tyto tkáně, které interiéru Odborníci nedoporučují používat při zdobení oken v obývacím pokoji, vyberte hedvábí. Nesnese působení ultrafialového záření, postupně ztrácí svůj původní vzhled.

Barevnost, která se volí pro záclony, je třeba pečlivě zvážit. Barva záclon musí překrývat s těmito barvami, které jsou vybrány pro výzdobu stěn, podlahy, stropu. Například, v přítomnosti béžové pohovky, záclony by měla být vybrána stejným tónem. Není-li to možné, záclony v obývacím pokoji by měl být pevný, bez dalších obrazů a ozdoby

Str. Most Dorogomilovskaya 10

Dmitrov Shosse. 163 a budování 1, patro -1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

82 − 77 =