Záclony v obývacím pokoji s rukama

Záclony v obývacím pokoji s rukama

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Záclony do obývacího pokoje s rukama

Zvykli jsme si jít pro nové záclony v profesionálním obchodu. Nicméně, když dům je šicí stroj, krásný materiál a vzory závěsy pro obývací pokoj, úžasná nová věc pro okna mohou být vyrobeny s vlastníma rukama.

Pokud váš obývací pokoj je zařízen v klasickém stylu, pak závěsy, také by měly být klasické a žádný jiný. Klasické závěsy se používají častěji než ostatní. Jsou vždy zůstat v módě a nepřestávají být v poptávce.

Co potřebuji, abych mohl šít závěsy v obývacím pokoji?

Klasické závěsy lze připsat přímo závěsy vyrobené z tradičních druhů oděvů a doplněné tenkými závěsy gázy materiálu. Takový jednoduchý model můžete udělat sami prakticky každá žena.

Takže, pro výrobu záclon, budeme potřebovat: jakýkoliv šicího stroje, železo, pravítko, nůžky, špendlíky a šicí nitě, tkaniny požadovanou velikost.

Šít klasické přímé závěsy v obývacím pokoji, nepotřebují vzor. To je dost, aby změřil délku římsy a výškou od okapu k podlaze, a pak spočítat, kolik materiálu je nezbytné pro šití. Například okapy o délce 200 cm a výška od okapu k podlaze 220 cm. Nejdůležitějším parametrem je délka závěsů, zatímco šířka je možné zvolit dle svého uvážení. V závislosti na tom, kolik chcete mít vrásky na záclony, tkanina je pořízena ve dvou nebo třech délkách římsy.

Je-li zvolena textilie má vzor, ​​bude to trvat déle. Vzory na závěsy by měl vypadat symetrické. V extrémním případě se přístroj pomůže určit prodejce v obchodě. Kupovat věci, nezapomeňte o přídavky na švy. Délka záběru s malým rozdílem. V horní části je dost příspěvek ve výši 5 cm a široký spodní by mělo jít o 10 až 15 cm. Vzhledem k tomu, naše klasické závěsy jsou posuvné, jedna polovina šířky záclony se rovná délce římsy. Nezapomeňte na všechny povolenky.

Tak jsme se spočítat, kolik budete potřebovat hedvábnému tautliner naši velikost. Podle délky 220 se přidá 5 cm (nadměrných horní) a 15 cm (nadměrných dole) po dobu celkem otočí 240 cm. Do šířky 200 cm přidat 10 cm na všech příspěvků ukončí 210 cm, vynásobíme o 2 (dvě poloviny), celkem získá 420 cm.

Klasické závěsy v obývacím pokoji - jak se šít?

 1. Po požadované velikosti tkáně získané, je nutné vyříznout závěsy správně. Přeložte látku na dvě poloviny, nakrájejte na dvě stejné šířky řezu a odevzdat své stinné stránky nahoru. Fold boční okraj tkáně 2 cm a její železa vyhlazeny, jak je znázorněno na fotografii.
 2. Pak se další 3 cm zastrčit okraje tkaniny, a to bude bodnutí žehlit hrany šití kolíky. Děláme to samé s druhou rukou. Foto můžeme vidět, co je potřeba jít.
 3. Šité o šicí stroj odstín co nejblíže k okraji. Zabezpečit závit na konci, aby čára dvojnásobek délky 2-3 cm. Opakujte všechny výše uvedené operace a druhé poloviny záclony.
 4. Nyní máme k lemu spodního okraje každého ze závěsů. Nezapomeňte zkontrolovat, že tkanina závěsů je špatné straně nahoru. Poté, měřeno od spodní hrany 5 cm a proutyuzhivaem tkáně. Dále, když závěsy zabalit okraj 10 cm, uhlazují a bodne kolíky.
 5. Pečlivě mapovat šicí stroj linku. Fotografie ukazuje pěkně široký okraj je získán na spodním okraji záclony.
 6. Závěsy jsou téměř připraven! Zbývá jen horní závěsy lem hrany, jakož i k upevnění kroužku na klipy. Jak jsme to udělali, ohýbá 2 cm tkaniny a železo ji. Zábal na okraji závěsy pro další 3 cm, znovu žehlit a česání se šicí kolíky.
 7. Rukojeť na šicí stroj horní hraně houně a jemně, jako ty předchozí. Zároveň se od sebe opravit mezery, které zůstávají v kruhovém klipu a pověsit nové klasické závěsy na římse.

V obývacím pokoji byla transformována!

Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

Záclony do obývacího pokoje s rukama: výběru materiálu, šití technologie

Co závěsy v obývacím pokoji? Obývací pokoj - osoba doma, což se odrazilo hostesky chuť. V místnosti, která vám řekne hodně o jejích obyvatel. V závislosti na materiálu, může záclony vliv okolního světla a měnit jeho vnitřek. Je pozoruhodné, že díky úsilí konstruktérů si mohou vybrat závěsy do jakéhokoliv stylu a plnící místnost. A přemýšlet o možnosti šít závěsy pro obývacím pokoji s rukama, fantazie pro tento druh šití může být neomezená. Pak dostanete přesně to, na výstup z úžasných věcí, které budou plně splňovat vaše chuťové preference.

5 faktory, které ovlivňují výběr dobrých závěsy

1. Color. Hraní s barvami, můžete opticky zvětšit svůj obývací pokoj.

Při výběru barvy obrátit vaši pozornost k barvě nábytku nebo koberec, může mít nějaký druh výzdoby, jako ozdobné polštáře.

2. Hustota záclony. Pokud váš obývací pokoj je v pohodě, ve večerních hodinách, je třeba se podívat na black-out závěsy, budou skrývat před průvanem a hlukem z ulice. A průsvitné textilní rolety dávají pocit vzdušnosti svého pokoje.

3. Tma nebo světlo. Pro fanoušky Twilight a ranní spánku dokonale hodí žaluzie vyrobené z husté tkaniny. Skřivani mohou vybrat tenčí materiály. Různé tkáně mají svá specifika při umělém osvětlení a může mít zásadní vliv na pohodlí, že v obývacím pokoji.

4. Sezónní záclon. Pokusit se šít závěsy v obývacím pokoji s rukama z několika vrstev tkaniny nebo pořádek v kabině. Jsou vhodné v každém ročním období díky laminace. První vrstva husté tkáně záchranu před větrem a jasným sluncem na jaře. Pozadí tylu nebo podobné textilie zvýšit kouzlo letní den venku.

5. Způsob upevnění. Plain římsa s kroužky z různých materiálů velmi trvanlivé, módní a populární. Těžké závěsy s velkými ošklivé svítidel a mohou vyzvednout garnýž. Skrývá zbytečných detailů a dodá pevnost do vašeho obývacího pokoje.

Volba materiálu

Víte přesně účel a barvu jeho pozoruhodné závěsy. Nyní je potřeba přemýšlet o svých materiálů a doplňků. V podstatě zvolen tylu. Existuje několik nejoblíbenější druhy textilií, používané při výrobě takzvaných čistých závěsy:

 1. Bílý závoj je vyrobena ze 100% polyesteru.
 2. Mikrovual liší jemnější tkát a má efekt záře.
 3. Bílý hedvábný závoj vyrobeny ze 100% hedvábí.
 4. Poluorganza - tenký transparentní tkanina s lesklým tváří nití, 100% polyester.

Pro těžké závěsy vhodných látek, jako je velur, samet, žinylkové, satén, kašmír, a podobně.

Když se rozhodnete pro šití záclon pro obývací pokoj, přemýšlet o tom, jaké příslušenství bude doplňovat a výzdobě svého pokoje. To může být proužek hrany, různé ozdůbky, zajímavé drapáky nebo klasických řetězců, moderní svorky pro závěsy.

Rozhodli jste se se všemi nuance výběru typu záclon, textilií a doplňků. Nyní můžeme hovořit o tom, jak se šít závěsy pro obývací pokoj s rukama. Takže to bude model s očky, které jsou v módě znovu. Měla by jít do mnoha interiérů a je poměrně jednoduché vyrobit.

Přípravu podkladů potřebných pro výrobu záclon:

Tvorba vzor tkaniny

 1. Výška od podlahy k okapu, musí být přidán na horní část 10 cm a nižší než 20 cm, šířku rovnou šířce okna, které byly dvakrát .. Lyuversnoy délka pásku rovna konečné šířky a 20 cm na lemu.
 2. Vybojovat tkaniny a šít na horní těsnění pro zvýšení tuhosti. Pak šít boční švy.
 3. Opatření 3 cm od horního okraje, bude toto umístění pásku. Zabalit jej a předat železo.
 4. Snížit pásku požadované délky, šité naruby. Vzdálenost od okraje a příčně - 5 cm.
 5. Tuck strana textilie, takže zavřela pás. Očka, aby sudé číslo a umístit je v rozmezí 10-15 cm.
 6. Označit místo na tkanině a vyříznout otvory o něco menší očka. Vložte očka a zamkněte je, je-li třeba, použijte kleště.
 7. Nyní je třeba šít spodní okraj dvojitý lem, a vaše záclony připraven.

Po mnoho staletí v řadě závěsy pro obývacím pokoji v klasickém stylu zůstal nejoblíbenější produkty. Takový panel vhodný pro všechny vybavení a zajímavou volánku přidat sofistikovanost. Elegantní závěsy tohoto typu jsou známá a miloval v mnoha domácnostech. Vzhledem k tomu stačí, aby jim visí v pokoji a budete okamžitě vidět kapku vážností, smysl pro oslavy.

Jste se dozvěděli o závěsy, které jsou populární v mnoha oblastech. Záclony do obývacího pokoje s vlastníma rukama mohou být vyrobeny z materiálů zcela neznámé nás:

 • Háčkování od konvenčních korálky korálky a pásky, a tak dále. N.
 • Z šátky a fotografiemi, s vazbou na pásek. Az CD-ROM, a další.

Aktivity Golfové svou fantazii víc než skvělé, protože závěsy v obývacím pokoji, ruce začal, může být velmi odlišné.

Jak šít záclony v obývacím pokoji s rukama

Z nějakého důvodu, když se jedná o ruční práce, mnozí se okamžitě objeví mnoho naléhavých záležitostí. Samozřejmě, že mnohem jednodušší jít do obchodu a koupit si kus nábytku, jaký klade určité úsilí. Ale rozdílné výsledky. Jen si představte, kolik budete inspirovat, když návštěvníci viděli úhledné, krásné záclony v obývacím pokoji bude kompliment vaše úsilí.

záclony v obývacím pokoji

Není to důvod, proč se dostat ven ze skříně šicí stroj, aby se zjistilo několik mistrovských kurzů, protože tam jsou videa a fotografie pro tuto a začít pracovat samostatně?

Samozřejmě, že je lepší zvolit druhou možnost, ne-li stroj, ale je to poměrně vzácné, a to i v moderní domácnosti. Tak pojďme mluvit o tom, jak záclony v obývacím pokoji s rukama. Ale co je nejdůležitější, podívejme se tipy, jak to hodit všechno do poloviny a získat skvělý výsledek.

záclony v obývacím pokoji

Důležitou součástí každého měření se šitím. Pouze řádně odměřená tkáň se nakonec promění v krásného designu v okně obývacího pokoje. Budete potřebovat krejčovským metrem nebo svinovací metr. Ale je to stojí za to si uvědomit, že nejlepší způsob, jak provádět měření ve stejném přístroji, které pak budou měřit mimo segment.

Je třeba měřit a šířka okenního otvoru, a celé zdi. Zejména je-li styl záclon není vybrán. To by mělo být provedeno okamžitě, takže nemusíte přeceňovat. To je také měří a výška samostatných oken, stropní výšky odděleně. Zejména, pokud jste stále nemají okapy.

Nebo spíš místo, kde bude. Vzhledem k tomu, závěsy šité o ready-made pásek nebo provázku. Musíte pochopit, jaký typ a délka by měla být. Různé římsy dát jiný význam. Například pro klasické závěsy a vysokými stropy, a to zejména v úzkém obývacím pokoji, je lepší zvolit kulaté tyče, zavěšený těsně nad oknem. V případě malé místnosti, dobrým řešením by bylo stropní římsy. Závěsy na něm vizuálně zvýšení stropu a rozšířit prostor.

Zábavná část veškerého dění - výběr látek. Ale zároveň i poměrně složité. Koneckonců, je třeba udělat, už věděl, co styl, jaký model je nejvíce optimální záclony volba. Proto se podíváme na jeho vnitřku, v příkladech fotografii v barevných kombinacích v tabulce, vzít v úvahu osobní přání a preference, vypočítat rozpočet, a to je, když můžete jít do obchodu.

Bez řádné pracovní stanice nemůže dosáhnout dobrých výsledků. Po narušení bude nepříjemné, jako výsledek - opuštěné práci nebo ne priglyadny výsledků. Takže, pojďme všichni dělají tak pohodlné, a pak budeme pokračovat.

Tento nástroj je také žádoucí, aby si vybrat vysokou kvalitu, v závislosti na požadovaném druhu záclon. Vzhledem k tomu, jestli je to římské rolety, potřebují další pásky, sešívačky pro nábytek, krajky a další.

Správně nastavené světlomety - základ krásný výrobek. Tento axiom je obvykle více práce výuka ve školách vysvětlit. A pro správný vzor bude rovněž muset mít představu o budoucí podobě závěsů a přesnými rozměry. Za prvé, všechny nakresleny na papíře, komplikované modely jsou rozděleny do jednoduchých prvků, kde každá z nich může vystřihnout individuálně. Pak nahradit výsledný vzor do tkaniny.

Nezapomeňte ponechat povolenky na záclony, stejně jako právo na vystřihnout látku, v případě sestav, vrásky, kořisti.

Řez produkt je přeložit na polovinu cesty. To bude vhodné s ním pracovat. Pokud se závěsy nevyvážený, můžete to udělat. Ale vystřihnout náklady pouze na pohodlném širokém stole. Žádné postele, ruční židle. V extrémním případě, pro nedostatek vhodných tabulky může mít vzor na podlaze, jeho předem laické fólie nebo papíru pro ochranu povlaku před poškrábáním.

Také je potřeba ponechat povolenky pro kolíky nebo oček, v závislosti na typu připojení a římsy.

Od chvíle, kdy budete hotovi, můžete začít detaily šití. To je to šití záclon. Máte-li odbrousit velké množství detailů, lepší začít s malými předměty, pravidelně aby vaše záclony „montáž.“ Šití kolíky mohou připnout podrobnosti vidět správnou kombinaci. Šít nejlepší den v denním světle, ale navíc mají většinu vozů můžete použít LED lampa se studeným světlem. Pak je vidět šev a není tam žádný stín v rukách.

Je to také stojí za to dělat klouby na stůl. Buď přístroj by měl být umístěn na stoličce, pouze fit být pohodlné, to znamená, že na sebe vzít další nižší lavici. Opět platí, že pokrývají podlahu, nyní, aby nedošlo k obarvení tkaniny jazyce šití.

Jakmile je produkt připraven, že je žádoucí, prostirnut a žehlit. Nemůžete umýt, ale stehy pevnost je nepravděpodobné, že budou stanoveny.

Copak všichni dobře postaráno tématickou video jako vizuální pomůcku, a co je nejdůležitější, nespěchejte, můžete si vytvořit svůj obývací pokoj krásný, neobvyklé, zdobit okna v ručně vyráběné závěsy.

Chtít čerpat z okna na vlastní pěst, každý pán se bojí udělat chybu

Výzdoba interiérů, zejména volba závěsy - není snadný úkol, otni

Správné měřící okno Curtain - první způsob, jak ušetřit. Například ESL

Shout psát „Jak šít záclony v obývacím pokoji s rukama“

Zejména v tomto procesu není snadné vzít v úvahu výběr látek. Nyní existuje velmi mnoho - to vyvolává otázky o textury, barvy, utvářet budoucnost závěsy!

Konstrukce oken - nedílnou součástí interiéru místnosti, stejně jako styl.

Elegantní závěsy a záclony můžete ozdobit a doplnit jakýkoli Inter.

Okenní dekorace, je důležitou součástí interiéru v jakékoliv umístit.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 8 = 1