Záhonu pneumatik

Záhonu pneumatik

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak ustlat z pneumatik vlastníma rukama (foto a video)

Moderní krajinářská architektura se vyznačuje originální a odvážné rozhodnutí. Patří mezi ně původní postele, ručně vyrobené z pneumatik, které jsou velmi atraktivní a nezabírá mnoho místa. Touha ozdobit své stránky, vytvářet zajímavé květinovou výzdobu, je přirozené a jedinečné instalace je také záležitostí hrdosti tvůrce.

Záhony pneumatik - jednoduše a vkusně

Chcete-li vytvořit záhon pneumatiky nemusí být profesionální high class. Nejdříve se stanoví s umístěním budoucím složení a učinit skica. V malém prostoru vhodné uspořádat jedinou formu jako pěkné žábu, ladný swan víla přepravy nebo světlé papouška obě lůžka fotografiích níže.

Pro velký trávník a vyžadují větší zařízení. Například, zaplněný loží objemu pneumatiky nebo svislé konstrukce jako na následujících obrázcích.

Lůžka mohou být velmi různé formy:

 • Nízkou a vysokou.
 • Kulaté a oválné.
 • Zaplněný.
 • Ve formě obrázků zvířat, objektů a barev.

Poté, co jsme se rozhodli o umístění a tvaru hotových materiálů a nástrojů. Pro práci, s výjimkou pneumatik, a maluje ostrý nůž může být užitečné:

 • Kameny různých velikostí.
 • Metal mesh.
 • Technické mramoru.
 • Zbytky stavebních materiálů.
 • Dekorativní kámen akvárium et al.

Když jste připraveni, můžete začít pracovat.

Nejjednodušší forma květu. Čím vyšší je pneumatika, tím větší to dopadne. Před provedením záhon pneumatik zvolit pneumatiky. Lepší vzít odpad dovezený výrobek s měkkou a tenkou „zimních“ pneumatik. Vzhledem k tomu, že je snazší pracovat. Pneumatika se nejprve čistí, promyje a vysuší. Pak kontrastní barva použita linie budoucí květy jsou řezané a odstranit vrchní část jako fotografických lůžek umístěných níže.

Používá se pro další zpracování skloviny, olejovitá nebo nitroskupinou. V čistém a suchém povrchu kaučuku byly rovnoměrně rozloženy a udržována po dlouhou dobu. Pro barvení květinové záhony pneumatiky lze také použít automobilový barvy nebo aerosol. Barva je lepší vybrat si světlé barvy na budoucí kořeny rostlin nemusí přehřívat. Vypadá to velmi elegantní design pneumatiky čistě bílé.

Nebo vícevrstvá postel pneumatik, zdobené světlé kameny různých velikostí.

Zajímavý mix různých barev vypadají.

Nebo naopak, pevná kompozice.

Při malování pneumatiky je třeba zachytit a lehce horní část vnitřního povrchu, čímž se získá více estetický vzhled.

Před lakováním je třeba pečlivě přemýšlet o tom, jak bude do budoucna vypadat záhon pneumatik s kvetoucí rostliny. Pokud se předpokládá, že květiny být ostré a jasné, pneumatika musí být monotónně skromný. Naopak, když složitý tvar záhonech, zasadil Květy jsou malé, nízká.

Bude zajímavé podívat se pot, když rostliny barva společného s odstíny kontejneru. Možná budete chtít držet záhonu ve tvaru květu skleněného akvária oblázků oválu - vytvářejí iluzi rosy.

Pro tuto instalaci bude trvat několik autobusů odlišný nebo stejný průměr. Z těchto středního řezu dostat kruhové struktury a shromažďovány:

 • Nejprve nastavte největší pneumatiku.
 • Dno je lemována s pískem a štěrkem. Nanesena na úrodnou půdu.
 • Top centrum pneumatika menší se stejným obsahem.
 • Počet úrovní závisí na velikosti prvků.
 • Květiny nebo užitkové rostliny (jahody) jsou zasazeny ve výsledných mezerách mezi kroužky.

Obyčejný autobus, bílé barvě, se může stát skutečným uměleckým dílem. Chcete-li zjistit labuť z její vnitřní části je vystřižen na jeho závažnosti dokáže udržet tvar.

Od okraje běhounu, ustoupí 30-40 mm a provést dva zaoblené řez rovnoběžně s obvodem protilehlých stranách dvě třetiny celý povrch. Od poloviny úzkého přelomu krku a na širokou stranu - křídla. Střední část s jednou rukou a uříznout jeho hlavový konec je tvořen. Pak zase uvnitř pneumatiky a mají křídla. Modifikují různě dlouhé řezy simulující peří. Křídla mohou ohnout, jak se vám líbí - úhel sklonu může být cokoliv. Zbývá jen malovat ptáka v bílé barvě, nechte uschnout a můžete zasadit květiny, jako je Pomněnka.

Video, jak snížit přikrytí lůžka

Máte-li otázku, můžete požádat ji do komentářů k tomuto článku níže!

Naši odborníci vám odpověď na vaši otázku v blízké budoucnosti (1-2 dnů), přihlaste se k připomínkám včas dostat oznámení o odpověď!

Dívám se velmi těžké rozhodnutí, jak snížit přes pneumatiky, normální, s ocelovými dráty! A můj manžel nepomůže. Maximum syn, tj. jsme měli jeden den zvládl jen jeden paprsek

Jaké jsou postele pneumatik: pro výrobu instrukce

Proč si vybrat pneumatiky pro lůžka

Najít některé staré pneumatiky nebude těžké, a to i v případě, že ekonomika není jeho auto. Jedná se o dostupnost a trvanlivost materiálu byly hlavním důvodem popularity těchto prázdninových destinací a řemesel, jako jsou postele pneumatik. Snadná práce s nimi, a čím více stará a opotřebovaná pneumatika je chycen, tím snadněji dostane ji vyjmout a evert.

Pneumatiky snadno se vztahují k teplotním změnám, které se nebojí jakékoliv chladném zimním ani letním žárem. V létě pod spalující sluneční paprsky v zemi černého gumového základu může dojít k přehřátí zařízení je nepravděpodobné, že nyní, tak to bude malované autobus v jasných barvách. Malování ochrání záhonek před přehřátím, aby bylo atraktivnější. Skříně jsou chráněny pro stromů a keřů pěstovaných v nich, se sekačkou v zemi nebo v zahradě. Ze stejného důvodu, oni jsou často používány v městských dvorů, kde je obtížné pěstovat stromek nebo keř.

Video „Výběr různých nápadů a možností pro zahradu“

Sbírka Video různých zajímavých nápadů pro letní rezidence.

Všechna lůžka na květiny, které dělají s využitím staré pneumatiky mohou být rozděleny do dvou typů: celek a řezat. V prvním případě, prostě je třeba vyčistit od písku a nečistot, praní, barvy, nastavit na místo, zalijeme půdu pěstovat květiny. Je důležité nezapomenout, aby se drenážní vrstvu štěrku, keramzit nebo podobně, nebo nadbytečnou vlhkost zůstane, rostliny nemohou růst v důsledku hnijících kořenům.

Celé pneumatiky namontované samostatně, ve skupinách, v jedné rovině nebo v několika stupních. Proveďte nízké (jednotlivé) nebo vysoké (několik pneumatik nastavené na sebe) lůžek, liší se liší v průměru a výšky. Ty jsou umístěny na zemi nebo na speciální stojan, dokonce visí na stěnách, mezi stromy. A můžete vystřihnout některé kusy pneumatik, obrátit naruby, aby neobvyklé záhony v podobě známých zvířat a fantastických bytostí. Staré kolo s nožem a silné ruce přeměněn na luxusní vázu na květiny na stojanu. Ze staré pneumatiky, aby fantazijní tvary zdobí dvorek nebo zahradu.

Pokud máte možnost získat pneumatiky různých průměrů, jeden z nich může udělat nádherné květinový záhon ve tvaru pyramidy. To je skvělé řešení pro vertikální lůžek, v případě, že země je velmi málo místa. Pneumatiky, které mají být naskládaných na sebe počínaje největšími, nátěrových barev ve světlých veselých barvách. Samozřejmě, dostanete postel, pouze v případě, že rozdíl mezi průměry bude alespoň 20 cm. Je to rozdíl a výsadbu rostlin a z druhého patra mohou být použity ampelnye rostliny, krásně visí dolů.

Pokud existuje pouze jeden průměr pneumatiky, budou potřebovat celkem 6 kusů. V tomto případě, pyramida se skládací pneumatika tři úrovně: 3 - pro první řádek a 2 - pro druhou a 1 nahoře. Tato postel zabírá velmi málo místa, snadno viditelné ze všech stran, je naplněn řadou květin a okrasných rostlin.

Když na chatě nebo v zahradě je místo pro květinu od 5 pneumatik, může to být ještě objemnější a krásný květinový-pyramida. Důvody jsou 5 nižší počet pneumatik na vrcholu nich šíří 3 a vyšší - jiný. Toto lůžko je možné vidět z dálky na všech stranách, je možné provést měkký komoru nebo světlý velkolepý - to vše závisí na výběru rostlin a barviv pneumatik.

V případě, že země má prázdnou zeď nebo robustní plot, záhon může být umístěna na nich visí pneumatika. Prostor uvnitř je vyplněn půdou, výsadba koš rostlinu, která zcela proměnit toto místo. Pouze je třeba přemýšlet o tom, odvodnění: odložit drobné kamínky a písek, gumové vrtačku, to bylo kam odtok přebytečné vody.

Můžete zavěsit pneumatiky na stromě nebo zvláštní podpory prostřednictvím řetězce, uzavřené dno s gumou nebo překližky s vyvrtanými otvory, naplňte zemi, rostlinné květiny. Ale takový návrh by bylo velmi obtížné, se spodní voda odkapává - ne vždy je to vhodné, i když může vypadat velmi působivé. Bude to jednodušší použít autobus ve formě stojanu nebo hrnce umístěním květináčů s podnosy - ne tak těžké palety udrží přebytečnou vlhkost. Takové provedení je umístěn na verandy nebo stěny trny.

Pneumatiky lze sklopit a barvu, takže v zahradě nebo na chatě chaty legrační žába od 3 pneumatiky (trochu plastové nohy a oči), těžká želva 1 celek a 1 řezané pneumatiky. Můžete provést složení poháry a konvici. Za to, kromě základního materiálu je třeba ještě trubku do hrdla kotle, kovový pás pro rukojeti. Odpovídající barvy a promyšlené výběr rostlin doplňují nádherné zahradní dekorace. Malovat a malý plastový (lahev) Potřeba v odlehlém koutě velkého hada stočený mezi kruhy, které bude klepat okrasných trav.

Máte-li ostrý nůž, představivost a odhodlání snížit pneumatik, můžeme udělat ještě více úžasné postele. Křídou na pneumatice tento vzor nakreslili, pak pneumatiky musí být řez, obrací naruby - výsledkem bude krásný vázy, nebo dokonce drobná labuť, papoušek nebo naprosto fantastické rajka. Cut bus není těžké, hlavní věc, že ​​mají ostrý nůž. Chcete-li uvolnit potřebnou fyzickou sílu. Kreativita mistři zakotvena v pohádkových postav, takže soudy objevují světlé sněhuláky, vtipné roboty, Ježibaba v hmoždíři nebo draků, spojený k vozíku.

Velmi populární figurky labutě zdobí dvorek či hřiště, ale země by chtěla uspořádat tolik květinových záhonů, tak to dává smysl, dnes mluvit o tom, jak to bed-labuť. Tato labuť lze provést za 1 hodinu, usiloval a pozor: pryžové, řezat, natož přeměnit ji - ne příliš snadné. Krok za krokem průvodce, který vám s tím vypořádat rychle a efektivně. Potřebují, kromě základního materiálu, takové věci: souřadnicové, bulharština, drátů (pro krky stability), nátěrové hmoty ze dvou barev (bílé nebo černé - na labutě na červenou - na zobáku).

Nejprve musíte zvolit pneumatiky, nejlépe starý, holohlavý - je to jednodušší řezat, bez kovového lanka. Pak je třeba čerpat okruhu, platí to samé pneumatiky. Pak je třeba provést škrty v duchu hlavy, krku, ocas a křídla. Řezat skládačky déle, ale bulharský oplavit guma a dodá nepříjemný zápach. Nyní se musíme otočit pneumatiku naruby - k tomu by měl být velmi opatrní, aby nedošlo k poškození kaučuku. Zobák je vyroben z plastu, gumy, překližky -, že je po ruce, namalovaná červená.

Dvě poloviny hlavy jsou skládány dohromady, vyklenutí pro tento kabel je vložen do zobáku, upevňuje šrouby, ale také zavedeny na oko. Hlava musí být zvýšen, aby, aby to mělo požadovanou polohu, budou muset lehce tlačit do kola. Získat druh záhybu, který je upevněn pomocí šroubů. Nyní máte jen malovat labutí barvy, aby záhon v místě jeho zády, dal na cestu napříč rozlohy trávníku. Některé z těchto lůžek organicky rozhlédnout okrasných jezírek. Můžete provést složení bílá labuť s bílými květy na zádech, černá labuť s tmavými trávy (nebo tmavé macešek) a modrý pneumatik, která je osázena rostlinami modré. Chcete-li zjistit labuť místo postele, bude muset snížit více, a pak opatrně řez šňůru na hraně.

Různé příklady provedení připravených záhonů.

Výrobky z pneumatik: záhony, záhony, postav, zahradní nábytek

Vždy příjemné poražený věcí dělat něco užitečného, ​​a pokud se ukáže, hack také krásné - potěšení je dvojí. Jedním z příkladů - předměty vyrobené z pneumatik. Z nich dělat ozdoby na dovolenou nebo do zahrady plot, různé vázy a květináče, budování dětských jízdy a dokonce nábytek zahradní - stoly a židle.

Květiny a květinářství pneumatik

Začněme s největším počtem snad jednoduché lůžko a květinových záhonů. Myslíte si, že aby se víceúrovňovou záhon těžké? Možná, ale ne proto, že z pneumatik. Trvat několik kousků různých velikostí, malované v jasných barvách a přidejte do kopce - jeden k druhému. Chcete-li mít vaše prezentace není zhroutila, jsou upevněny uvnitř pneumatiky pomocí šroubováku a šroubů. Dva na jedno připojení postačí. Uvnitř pokryty zeminou, jsou rostliny vysazeny. Chcete-li půda nevysypal, ležela uvnitř autobusu může být kus geotextilie. On stáhne přebytečnou vodu, ale nedal zemi spánku. Krásná stupňová Květina je připraven.

Patrová postel pneumatik

Pokud se vám líbí lůžek pravidelného tvaru, je možné dělat a tak. Například, skládání pneumatiky ve formě lože sedmikrásky. První vyložit a upevnění dohromady pneumatiky ve spodní vrstvě. Vyplnit střední cestu pneumatiky, stejně jako volný prostor uvnitř kruhu. Tam pro lepší odvodnění může být položen rozbité cihly nebo jiné nečistoty, posypeme trochu v horní části země a zhutní. Na připravenou plochu, došlo k odchýlení se od okraje o více, než polovina průměru pneumatiky, které jsou rozloženy druhého stupně. Jsou také navzájem spojeny, střední půdou se překryjí a v horní části zdvihacích jádro. Na samém vrcholu se můžete zasadit vysoké květiny, a na nižších úrovních - filé nebo podměrečných.

Dalším způsobem, jak stupňovitý záhon pneumatik

Další verze záhony pneumatik ve formě sedmikrásky - jedna řada. Pro jeho realizaci bude muset snížit pneumatiky.

Květinový sedmikráska pneumatik

Obecně platí, že tím, že řemesla z pneumatik, často je nutné snížit. Je to zdaleka jednoduché. Více či méně je možno snadno odříznout ze strany povrchu běhounu. Lidé se silnými rukou a dobré nože provést ručně. Dobrým způsobem, cvičení na ruce a celého ramenního pletence. Pokud jste opravdu řezat nožem, namažte čepel s tukem: guma always „zasekl“ metal a namazat čepel sklouzne dobře.

Je také možné snížit bočnice skládačka nebo brusku. Grinder snížit poměrně rychle, ale zápach z ní stojí divoký. Vzhledem k tomu, bruska, i když je to, že ne pouze první řez, takže můžete zadat řezání skládačka. Spusťte tento nástroj. Gumové řezací nůž vzít s opačným zubu dobré oceli.

Pneumatik s broušenými hranami může být vysoká na lůžku z jahod

Pokud potřebujete snížit chrániče, což je puzzle, nebo dokonce více s nožem, je to zbytečné. V každém případě, obyčejný nůž. Čepele jsou vyrobeny ze speciální oceli může dokonce snížit železnou šňůru, ale je nepravděpodobné, že by někdo chtěl zkazit takový nástroj na staré pneumatiky. Vzhledem k tomu, práce často mlýnku. Aby nedošlo k žádné problémy, dezén je pevný: vždy myslet bezpečnost. V případě, že boční stěna je již odříznut, pás běhounu je poměrně pružný, může komprimovat svorku. Nech toho nepramení zpět.

Pot z kola: Pneumatiky Everts

Je-li autobus do starých kolech, z ní můžeme udělat vázu na květiny na stopce.

Květináč ze starého kola automobilu

Z tohoto řezu podél jedné boční stěny ke vzorku. A zase dovnitř. Nejde o to jednoduché: je nutné značnou fyzickou sílu a vytrvalost. Pryžová elastická a přeměnit ji nefunguje napoprvé. Pokud je to absolutně nic na vnější straně, aby řezy napříč běhounu. Musí být dost hluboko, ale neskončil. Pomůže také, pokud na okraji hlubokých škrtat alespoň 5-7 centimetrů. Budou vypadat jako kroucené třásně na sběrnici.

Proč otočit dovnitř? Vnitřní povrch je hladší a forma se může dostat mnohem zajímavější, a to zejména v případě, že okraj obce není lineární, a ozubené kolo. Bude elegantně zakřivené dekorace.

Další možností pneumatiky z květináče

Popisovat, jak se obrátit ven z autobusu, podívejte se na video.

Podobně bus lze otočit a žádné ráfky. Postup je stejný. Za prvé, uřízl jedné z bočních stěn - přímá nebo cik-cak. Na „plátky“ jsou si rovny, je žádoucí označit. Je vhodné, aby to s křídou. Podle značku a pak řezat nožem nebo skládačky (pokud je syntetický kord).

Proces transformace starých pneumatik v květinové zahradě

Evert způsobem: šlápnutí na vnitřní straně pneumatiky, se uchytila ​​na bok a vytáhněte směrem nahoru ak sobě. Je důležité získat první výsledek při at-přinejmenším některé části klenutá. Je-li pneumatika vypadá na fotografii níže, je již úspěšný. Jeho vyvíjí, neustále vypínat a stojí na okraji již zkrouceného druhé - že není překroucený zpět.

Gut-trýznivou autobus bez Rim

Podívejte se znovu na proces ve videu. V tomto okamžiku otočit uvnitř pneumatiky bez kola (řez, podle toho, jak s nožem).

Dokonce i sám naruby, takže pneumatika vypadá dobře. Pokud ji malovat - je ještě lepší. V případě potřeby mohou být kombinovány - různé barvy, velikosti, různě definované: v autobuse nebo na noze.

Vždy vypadá krásně vysokou postel. Zejména se širokými rostlin. To může také být provedeno z pneumatik, a jen málo příležitostí. Na fotografii níže jsou dva způsoby, jak opravit řezu pneumatiky na různých úrovních. První z nich - využití konopí, které hřebíky nebo šrouby k upevnění hrnce. Za druhé - použití příslušenství - tři nebo čtyři tyče, na nichž lze umístit na kaučuk. Pokládání podlahy, musí být stanovena na kov, to může být provedeno pouze prostřednictvím svorek.

Naskládaných vysoká lůžka pneumatik

To nemusí vždy mít možnost dát hrnec na zem: některá místa jsou natolik vyvinuté, že jeden čtverečný metr zvýraznit problematický. V tomto případě lidí, kteří přišli s různými květináčů a visí příliš - ze starých pneumatik. Z celých pneumatik je jen malá část, takže je nutné řezat hodně ... buďte trpěliví. Například to mohou být suspendovány hrnce ve formě delfína, papouška, kohout a jiné podivné ptáků. Některé nápady nedívejte se na fotografiích.

Hrnce pneumatik - papoušek, kohouta a delfín

Všechny tyto řemesla z pneumatik. Jen malá část z nich - vedoucí -Frequently z husté pěny. Vystřihnout a písek kus požadovaného tvaru, to je připevněn pomocí šroubů, mazaný s lepidlem (je to tajné, pamatovat), a pak - barvy. Jak vytvořit papouška z pneumatik, podívejte se na video.

Z řezu lze pneumatiky vytvořit stopu pro zahradu, která bude sloužit po mnoho let.

Představivost lidí je neomezený a dělají ze starých pneumatik úžasné šperky. Mezi nejčastější artefakty - postavy ptáků a zvířat. A můj oblíbený, možná postava - labuť. Ukázalo se, že to byl elegantní a podobně, zvláště pokud víte, nějaké triky.

Swans pneumatik

Hlavním cílem při výrobě dílů pro zahradu pneumatik - správné značení. Například ty labutě, že na fotografii výše, to není správně řez hlavou. To může být více pravděpodobný tím, že ostrý zobák. Příklad hnízdění pneumatiky - na obrázku níže. Cut tyto řádky určitě těžší, ale výsledek je impozantní.

Jako vystřižené ze starých pneumatik labuť

Aplikace autobusové linky jsou řezané, pak zase křídla ven. V tomto případě, krk ohýbá docela v pohodě. Aby bylo možné změnit tuto zatáčku, je možné připevnit na kovovou desku pomocí šroubů. Když je vše pokryto barvou, nebude nic vidět, a můžete měnit sklon hlavy, což je také velmi důležité. Často labuť „hodil“ do slotu ostatních pneumatik. Pak to musí být připojena pomocí šroubů: toto číslo by měly mít dobře a udržet.

Tam je další vylepšení - křídla. Mohou být ponechány tak, jak jsou, mohou být vyříznuty z pryžových „peří“, a mohou být vyrobeny z peří bílých plastových lahví (jeden litrová láhev otočí 6 pera), jsou připojeny k síti. Pak se tento pták ...

Tělo těchto dekorativních labutí - pneumatik, a všechny díly ze šrotu materiálů

Jak se dělá labuť z pneumatik - při řezání a před konečnou povrchovou úpravou - podívejte se na video.

můžete udělat mnoho tvarů pro zdobení zahradu nebo na stejné technologii. Nejjednodušší způsob, jak žába: tělo - jeden nebo dva barevné barva zelená pneumatika jazýčky mohou být vyrobeny z kousků bokovushek nebo jakékoliv jiné materiály, oči - ten, který přijde - některé z nich dokonce vyrobené z plastových kelímků nebo malých autobusů, zřejmě z kočárku ,

Aby to bylo ještě medvědi, plameňáci, draci, krokodýli, žirafy, zebry, osli ... jednodušší říci, kdo ne. Některé články z pneumatik, viz fotogalerie.

Můžete provést jízdy v pneumatikách pro dětské hřiště. Zvlášť hodně zajímavých artefaktů získaných pro chlapce: samohybná děla, pistole, auto, traktor ... oni prostě miluju.

Zahradní a venkovní nábytek z pneumatik

Těžko uvěřit, ale pneumatiky dělají i nábytek: gauč, stůl, židle. To vše lze provést ze staré pneumatiky. Nejjednodušší způsob, jak dělat gauč: poskytovat více stejný průměr (nebo ne) pneumatiky na sobě utěsnit vnitřní samorezvami. Horní vyplnit hustou pěnu nábytek, šít a dát na obálku. V případě potřeby můžete připojit nohy: i nábytková kolečka tie: a pohybovat jednodušší a nešpiní podlahu, druhý výstup - opravit dno cítil (na skoby z sešití).

Níže jsou stanoveny krok za krokem fotografií, které ukazují základní kroky vytvoření tabulky nebo polstrované stoličky pneumatik. Bude potřebovat další dvě kola překližky nebo dřevovláknitých desek vhodného průměru, konopný provaz se používá až do konce. Ze šrotu materiály budou potřebovat lepidlo a lepicí pistoet, stejně jako lak a kartáč pro jeho uplatnění. Chcete-li připojit kruhy s pneumatikou budou potřebovat šroubovák a šrouby - 8-10 kusů a na každé straně.

Osmanská nebo tabulka starých pneumatik

Dále vezměte lepicí pistole a zahřívání lepidlo se nanáší na bočnici. Pokud takový luxus v ekonomice tam mít lepidlo, které je větší trubice, typ „tekuté hřebíky“. Je snazší pracovat s montážní pistolí. Naneste pruh na bočnici, pasta konopný provaz. Takže - až na vrchol.

Vytapetovaný strana konopný provaz

Stejná technologie zdobí kryt stolu (osmanské). Budete muset začít, kterým se ze středu: naneste lepidlo, položil provaz.

Zdobí kryt stolu

Ukončení práce - nanášení laku. Děláme pomalu, namáčení dobře. Zde je to, co byste měli dostat výsledek. Pokud tak učiníte stolu lze pokládat sklo - lano, ani lak - není nejlepší kryt na stole, i když krásné ...

Takový otoman stůl a otočil staré pneumatiky a konopný provaz

Rozmanitost může být dosaženo pomocí krytu. To může být vyrobena z prodejních hustý materiál.

Můžete propojit - velké Pletené vypadá zajímavě.

Pletené kryt velký pletení - vypadá zajímavě

Máte-li šít a plést nechci, můžete použít nakrájíme na proužky staré pletené věci. Ty se nařežou na dlouhé proužky 3-5 cm silné a pak se navíjí na cívky zabalené s pohovku. Ukazuje se, že zajímavé, zvláště pokud budete kombinovat několik barev.

Řezat staré pletené věci na pásku, přetočit do koule, zabalte topom Ottoman. Výsledkem je před vámi

Stejná technika v různých barvách

Pokud potřebujete osmanská vyšší, kroutit dvě pneumatiky společně s vruty, a tímto způsobem se dále s nimi pracovat.

Jak vyrobit vysoce Ottoman

To je výsledkem práce

Další možností, podívejte se na video

Pneumatiky jsou obvykle používány pro záhony jen - položí na zem nebo na jakékoliv nadmořské výšce běhounu ven. Uvnitř naplněné hlínou a zasadil rostliny. Někdy vlnitý povrch nátěru pneumatiky, a to je - maximálně dokončení těchto lůžek. Avšak ze stejného kola může původní květinářství, který nosí běhoun neatraktivní zabalené uvnitř pneumatiky a její hladký vnitřní část směrem ven everted. Takto vyrobené květinářství jsou velmi atraktivní, a můžete okamžitě vidět, co jsou vyrobeny. Technologie pro jejich výrobu je velmi jednoduché.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 5 = 5