Zámek garážových vrat

Zámek garážových vrat

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Zámek garážových vrat

Každý ví, že pro zajištění spolehlivé ochrany všech prostor je nutné nainstalovat kvalitní zámek. Pokud mluvíme o garážových zámcích, je instalován na bráně nebo přímo na bráně. Také je třeba vzít v úvahu hmotnost garážových vrat, pokud si koupíte malý a slabý zámek, nemůže vydržet zatížení. Zaměřte se na upevnění a pevnost příčníku.

Dosavadní trh prodeje produktů je velmi specifický a nepředvídatelný, pojem "kvalita 9raquo; velmi zchátralé, takže se ne vždy spoléhají na zahraniční firmy, ale také nejsou vždy spolehlivé. Hustá konstrukce může být trochu známou firmou.

V tomto článku se nebudeme mluvit o visacích zámků, protože nejsou známy svou spolehlivostí, mohou být instalovány jako volitelný doplněk, ale ne jako základní ochrana. Zámky se používají mnohem častěji než viset, a to už hodně.

Zámky garážových dveří pro kovové dveře

Horní zámek je velmi populární a není to zvláštní, protože je na trhu již dlouhou dobu. Ale za tak dlouhou dobu se mnoho z jejich druhů množilo. Je také povzbudivé, že v tak dlouhém časovém období je jejich spolehlivost mnohem vyšší než předtím.

Ale jak vypadá fakturační hrad? Jaký je její princip práce? Horní zámek je druh krabice, která je instalována přímo uvnitř brány. Proto režijní režie a přijal název.

Někdo by mohl říci, že tento druh zámku odpisuje jeho fixaci z mortistických modelů. Ale není tomu tak, i když jsou poněkud podobné, například mechanismům. Závěsy nad hlavami jsou však upevněny pouze na vnitřní straně vrat pomocí desky.

Samotné zámky mohou být různé. Při jejich výrobě se používají různé materiály, hodně závisí na ceně a výrobci. Koneckonců, takové zámky jsou používány nejen v oblasti garáží, ale také mohou být spolehlivou ochranou v bankovních dveřích.

Pro zajištění bezpečnosti Vaší garáže se často používá dopředu garážová přepážka.

Některé nevýhody a výhody zámků nad hlavou

A ačkoli můžete mluvit hodně o režijních strukturách, přesto mají své výhody a nevýhody. Nyní se na ně podíváme:

 1. Pro mnohé je rozhodujícím faktorem snadná instalace. Takže má tu výhodu, že tento typ zámku, pokud jde o instalaci, stačí umístit na povrch vnitřní straně brány krabice s mechanismem zámku. To umožňuje instalaci zámku nejen pro odborníky a kvalifikované, ale i obyčejných lidí, samozřejmě, pokud byste se poradit s pánem, protože vrata jsou různé a umístění je nutné zvolit nejvhodnější a bezpečné.

 • Zámek garážových vrat má robustní celistvé a kompaktní tělo, díky čemuž je design přilnavý k povrchu brány. To zase dává tuku v oblasti bezpečnosti.

 • Pravděpodobně každý měl to, že mechanismus zámku vypadl z pořádku nebo se obecně zlomil. Někdy bylo nutné ztratit spoustu času na náhradu nebo opravu zámku. Závěsné zámky se však odlišují od ostatních, protože jsou snadno rozpojitelné a opravují se při rozbití. Dokonce i výměna hradu může být provedena bez problémů.

 • Také tělo konstrukce samo o sobě slouží jako ochrana, protože po jeho připevnění k vnitřní straně brány a umístění desky poskytujete maximální vzdálenost od vnějšího vlivu na mechanismus. Kromě toho je i uzavřený kryt s tlustým materiálem.
 • Mnohé používají hlavové zámky, které je kombinují se dvěma nebo třemi posuvnými nebo klínovitými konstrukcemi a současně vytvářejí dodatečnou ochranu před nezvanými hosty.
  • v tomto typu zámku máte možnost využít dvoupatrovou verandu;
  • musíte pečlivě pečovat o zámek, mazat a samotný klíček nebo koupit nákladnou a spolehlivou konstrukci vysoce kvalitního materiálu;
  • Samotný zámek pro garáž nemá krásný estetický vzhled. Proto mnoho věrohodných majitelů garáží si vybírá krásné, ale ne tak spolehlivé zámky.

  Mnoho zámků a mechanismů je rozdělen podle různých kritérií a způsobů jejich použití. Horní zámky nejsou výjimkou, protože zámky na horním rohu jsou dobrou ochranou, ale nedoporučuje se používat tento typ ochrany jako hlavní.

  Často jsou instalovány na garážových brankách. Pokud zkoumáte některá doporučení odborníků, můžete okamžitě poznamenat, že použití zámku je mnohem lepší než zámek válců.

  Vezměte na vědomí skutečnost, že musíte koupit nad hlavou zámky tak, že jsou odemykány pouze klíčem, jak vyčerpaným, tak i venku. Pokud takovou subtilitu nepředpovítete, pravděpodobnost hackování a krádeže auta bude poměrně vysoká.

  Rovněž je snížena bezpečnostní úroveň celé místnosti. Abyste předešli nedorozuměním nebo zbytečným problémům, před zakoupením požádejte o certifikát kvality. Pečlivě si je přečtěte, pokud je to známý výrobce, přečtěte si recenze zákazníků.

  Hradby často používají hliník nebo mosaz - to znamená, že bezpečnostní úroveň ve středu nebo dolní polovině. Je zvažován mnohem kvalitnější litinový hrad. Na další fotografii uvidíte.

  Nicméně, litina je nestabilní k teplotním změnám, protože obsahuje vysoký obsah uhlíku, což z něj činí křehkou. I když to všechno závisí na procentu uhlíku. To může být 2,6-6,67, ale i při nejnižším poměru uhlíku v litině je ocel pětkrát méně. Opravit praskliny v litině bude téměř nemožné, je velmi špatně vařené a pájené. Jako možnost, budete muset najít profesionální svářeč, ale opravy budou drahé, což nebude stát za to. Je lepší koupit si novou.

  Můžete se pokusit vařit praskliny sami. Nezapomeňte však, že musíte pečlivě vařit, protože velmi často, když nedošlo k správnému provádění oprav, může litina dovolit další praskliny ze všech stran. Zacházejte s tím opatrně a nastavte ji co nejvíce od vnějšího vlivu prostředí.

  V tomto ne velmi rozsáhlém, ale informativním článku jsme se dozvěděli o nadzemních zámcích pro garáž. Poznamenáním některých výhod a nevýhod je snadné vidět, že pluses jsou mnohem větší než drobné nevýhody. Aby bylo zajištěno, že tento typ zámků je vysoce kvalitní, navštivte nejbližší garáže, protože tento typ zámku je velmi často používán. Pečlivě se podívejte na jeho princip činnosti, pak označte místo vašeho budoucího hradu. Také garážové zámky mají majetek selhání, takže před zakoupením požádejte konzultanta o možnost opravy výrobku nebo výměnu dílů opravy. A nezapomeňte, že vaše volba závisí na bezpečnosti nejen těch věcí a nástrojů, které jsou v garáži, ale i samotného auta.

  ul. Bolshaya Dorogomilovskaya, 10

  Dmitrovská dálnice, 163a, budova 1, -1 poschodí

  Správná volba zámku nad hlavou

  Pro každého člověka je jedním z nejcennějších a nejdražších akvizic jeho vozidlo, takže výběr zámku na fakturu v garáži bude velmi důležitý. Koneckonců na tom záleží bezpečnost auta nebo motocyklu. A ochrana této vlastnosti pro mnohé se stává jednou úrovní s blahobytem v rodině.

  Výběr zámků pro garáž je velmi široký, i pro byty a domy není žádná taková odrůda. Hlavní jsou zavěšené a nad hlavou. Jaký je jejich rozdíl a co je lepší získat - to jsou otázky, které se týkají všech majitelů automobilů.

  Závěsy jsou umístěny na vnější straně brány, skládají se ze dvou částí: těla a luku. Uzamykací mechanismus je umístěn v tělese a zámek zámku je veden přes výstupky připájené na bránu. Luk je odstraněn buď ze dvou stran skříně, nebo z jedné. V druhém případě je pevně upevněn na druhé straně v případě zámku. Místo luku může být kovový prst, který při zavření zámku je skrytý uvnitř pouzdra. Toto opatření navíc chrání před hackováním.

  Visací zámek v garáži je obvykle chráněn ocelovou podšívkou, poskytují vyšší stupeň spolehlivosti. Zácpa je dalším prostředkem ochrany. Závorky se dodávají v různých typech a modelech, ale protože garážová vrata jsou vyrobena z tlustého kovu, jejich instalace je někdy docela obtížná. To je důvod, proč jsou zámky dveří nad hlavou velmi žádané.

  Název vrchního zámku dveří pochází z jeho umístění. Je upevněna k dveřnímu křídlu pomocí šroubů, které jsou na sobě překrývající.

  V zámcích jsou různé náplně, které se liší podle typu mechanismu, který je uzamčen:

  Suvaldnye zámky jsou charakterizovány skutečností, že uvnitř mají balíček desek, ve kterých jsou řezané otvory - suvalds. Je to proto, že mají takové jméno. Klíč k takovým zámkům je dostatečně velký, vytváří desky v požadovaném pořadí a uvolňuje místo pro přemístění protizávaží, čímž usnadňuje otevření zámku.

  Válcové zámky se liší v miniaturní klíčovou dírku a samotné pouzdro má tvar válce. Na první pohled totožné, ale nemohou být otevřeny jedním klíčem.

  Zařízení tohoto typu se může lišit:

  • když je uvnitř mechanizmu disky, které se pohybují vzájemně vůči sobě, a tím tlačit a posunout pojistné šrouby;
  • pokud se mechanismus skládá ze série řezů, jsou jejich řezy vyrovnány v jedné řadě a v jedné výšce pomocí drážkování na povrchu klíče;
  • rám, který je nejvíce miniaturní, uvnitř jsou obojstranné rámy, které jsou podobně regulovány výškovým klínem.

  Kloubový elektronický zámek je nejčastěji nastaven majiteli vlastních domů. Princip práce je zadat určitou kombinaci čísel v uvedeném pořadí na klávesnici. Kombinace se používá pro otevírání a zavírání zámku. Zámek pro garáž moderního modelu má dotykový panel, který je chráněn před nárazy a špatným počasím. Život těchto zámků je velmi dlouhý.

  Jejich nepopiratelné plusy jsou následující:

  1. Pokud kód do garáže držen v tajnosti v kruhu dospělých, dětí nemůže nemravné v garáži a dospívající nemohou bez svolení vzít jízdy autem.
  2. Pokud je to špatné počasí, není nutné opustit kabinu otevřít uzamčení garáže, to lze provést na dálku.

  Když samoinstalační elektronický zámek dveří povrch je důležitější - nespěchejte a dělat všechno rychle a přesně. Hodně času to nezabere, ale pokud máte nějaké otázky a obtíže, je nejlepší se obrátit na odborníky.

  Odrůdy režijní garážová zámky a tipy na výběru

  Zvláštní pozornost by měla být věnována ráfku zámky, protože jsou nejčastější a spolehlivé. Dodatečné zabezpečení a pojištění pro majitele garáže záruční zácpě. Jsou instalovány na vnitřní straně brány a je snadno vyrobit a smontovány ručně.

  Nejpoužívanější jsou rack faktury a šroubových spojů garáže. Rack může být nainstalován na obou stranách brány, jen to, že je velmi pohodlné. Přes enormní popularitu, spolehlivosti, které se neliší.

  Rim zámky jsou i s mechanismy kódů, které jsou spolehlivější než jejich další, pomocí mechanismu disk zámku. Jsou otevřeny sadou specifické kombinace známý jen úzkému okruhu lidí na numerické klávesnici. Plášť sám o sobě je umístěna uvnitř dveřního křídla. Tam je nastaven majitelem garáže, když je sestava dveří se koná.

  Tím, že koupí zámek by měl být důkladně přiblížil, pečlivě vybírat model blokovacího zařízení. Při výběru, nezapomeňte vzít v úvahu následující:

  1. Vždy se zeptat prodejce, do které kategorie patří hrad. Nepotřebujeme zámek k domu nebo bytu, ale pouze speciální zámek pro garáže.
  2. V případě, že klíče od zámku je pořadové číslo, pak v žádném případě nekupujte to. Výrobní číslo - je to známkou toho, že klíč je vyroben specialisty a jeho absence představuje pochybnou kancelář s nejasnými záměry.
  3. Zámek musí být spolehlivé, protože jsou brány. Pouzdro musí mít stěny z tloušťce nejméně 3 mm, a jsou spolehlivé upevnění.

  Při výběru toho, co vzít hrad, si uvědomit, že oni by neměli ušetřit. Toto není ten případ, když si můžete koupit nejlevnější věc a nic ztratit v tomto případě.

  Pokud si koupíte levné hrad, vysoké riziko vloupání a krádeží automobilů, což povede k obrovské ekonomické ztráty. Ale také kupovat nejdražší zámek na pult, také není tím pravým řešením. Při pořizování hrad se doporučuje konzultovat s odborníkem.

  HOCKEY> Blog> Surface garáž Rigel Castle Reef 1

  Je znám již velmi dlouhou podzemní garáži, zabezpečovací všechno ...

  Vždy viset visacích zámků 2 a potom lichý bombanulo a nechat si, že účet bude klást více! Možnosti bylo málo, tak zřejmý favorit - útes 1.

  Přišel jsem v zapečetěném sáčku, kompletní s rodilým kovových výrobků a poučení.

  Když vezmete do rukou zámku - chápete její závažnost, náležitě váží pro jejich velikost. S ohledem na montáž a lakování trupu, pak jsem nemohl najít chybu na cokoliv.

  Případ tloušťka - 4mm tloušťka příčky - 25 mm!

  Zámek otevřen klíčem, dvojitě vložen do klíčové dírky. Při prvním klíč je vložen ve směru vousy dveřních závěsů a otáčí se ve směru hodinových ručiček, aby plně 1/3, pak klíč je odstraněn a vložen do strany dveřního závěsu, otočené o 1/3 ve směru hodinových ručiček, a odemknout zámek. Ve skutečnosti je vše jednodušší a srozumitelnější)))

  S ohledem na instalaci - zakoupené s jeho drátěných výrobků otec, elektrického nářadí a byly přesunuty do garáže

  Rozhodli jsme se udělat jednoduchý způsob, jak Blizzard šrouby. Dal zámky nikdy předtím. ale to je úkolem sil obou inženýrů)

  Dále, pomocí šroubů, a všechny druhy hardwaru dát zámek na své právoplatné místo

  No finále čerstvá barva malovat dveřní křídlo, a voila, máte hotovo!

  Hrad byl zakoupen od výrobce rif1.ru (900p).

  Drobnosti a barvy na dveře zakoupených v Leroy Merlin (350R).

  hodný zámku, ale jak již bylo zmíněno, je pravda, sázet pouze na platformě zevnitř, a to je dobrá věc, vařit + nutně dobrý je dobrý pancéřové desky, zablokování tryska je vyrobena a vrtané najednou, pokud víte, kde jako druhý zámek je v pořádku, ale být jisti, že je rozteč bez šroubů venku a ujistěte se, že ochrana proti odvrtání.

  Dobrý zámek. Ve stejném skladu stojí za to.

  jo velký hrad

  Šrouby vrtaná studna.

  All vrtat v případě potřeby, to se porouchá a řezané

  Máme garáž, takže to bylo: dveře jsou svařený profil s písmenem P. Na místě dát zámek. Snuruzhi žádné šrouby vystavena. Na stacionární části, která bude obsahovat šroub - i je přivařen, nebo takový profil jako buvoy P nebo oblasti.

  Fit zámek. Můžete si vzít dobrou clonu, líbí se mi něco v garáži snížit pojistnou podložku, půl hodiny jsem měl snížit mlýnek www.drive2.ru/l/5324515/

  Mám podobné připoutání, účtenka, tak přilepená do haldy)

  Castle Super, ale tady je to, co jste udělal, protože jste dal (není uzavřen hlavy šroubu) snížit svou obvyklou mlýnek na baterie a zajistěte vám nalil ...

  konkrétně v mém případě stačí jednoduchá instalace s viditelnými klobouky, samozřejmě vím o střihu

  Moje rada pro vnitřní svaru 4 šrouby přímo do brány (je kovové platiny) a voalya!

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 37 = 46