Zámky na garážových vrat

Zámky na garážových vrat

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat zámek garáž

Většina garáž plochy chráněn speciálně najatých lidí, ale žádný chovatel nemůže poskytnout spolehlivou ochranu vozidla. Území garáží družstev jsou dostatečně velké a udržet přehled o všech motorových vozidel vstoupit a opustit je prostě není možné. Proto soukromé garáži potřebují více spolehlivou ochranu. Waybill lock garáž, vyzvednout na všech pravidel budou moci plnit svou funkci.

Průvodní list zámek pro garážová vrata

Všechny zámky jsou určeny pro mohou být klasifikovány dvěma způsoby garážových vrat:

Druhy zámků v závislosti na způsobu instalace

Zámky na garážová vrata, v závislosti na způsobu instalace zařízení, rozdělené do následujících typů:

 • Mortice. Instalace garážového typu lock drážkou je vyroben z kovové tyče. Pro větší spolehlivost lamely jsou vyrobeny z kovu o tloušťce větší než 2,5 mm. Než je nutná instalace blokovacího mechanismu lišta je pevně připojen k křídlo brány. Alternativní způsob instalace zámku montážní k rámu portálu křídla;

Garáž blokovací mechanismus typu skus

 • nad hlavou. Vnitřní garáž Castle typ vyúčtování a nainstalovat na křídlo brány. Pro větší spolehlivost mechanismu používaného zámky na obou stranách otevřených s klíčem. Garáž bude bezpečnější, když je počet blokovacích příčníků více než 2 ks;

Blokovací zařízení pro garáže typu aplikátoru

 • Visací zámky. Visací zámek do garáže slouží k upevnění bránu venku.

Závěsné zámek na garážová vrata

Druhy zámků v závislosti na typu klasifikovaných částí

Formou tajného zámku na dveřích garáže může být:

Páky na bázi kovových desek, které jsou pod vlivem klíčové drážky jsou uspořádány v určitém pořadí. Stupeň spolehlivosti zařízení závisí na počtu desek. Castle Průměrná cena kategorie s 6 pákami má více než jeden milion variant otevírání.

Castle Garage typu páky

Základem tajné části je jádro zámku kovový válec (ve tvaru válce), ve kterém jsou pohyblivé kolíky uspořádány. Při stavbě kolík v určitém pořadí mechanismus otevře. ZGTS (garáž blokovací válec) se liší od analogů určených pro dveře, více masivní tělo a přítomnosti dalších krycích bránících drill-blokovací mechanismus.

Zařízení válcový zámek garáž

Západka zamykací mechanismus se nevztahuje na vysoce citlivých zařízení, ale je široce rozšířen mezi vlastníky garáží. Tento zámek se snadno instaluje, snadno se udržuje, a co je nejdůležitější, je relativně levná.

Rack (západky) zámku může být vybaveno dvěma nebo více tyčí.

Konstrukce šroubu zámků pro garáže

Šroubové uzávěry používají v poslední době zřídka. Podstata zařízení spočívá v tom, že klíč je opatřen závitovým šroubem v průběhu otáčení se pohybuje zařízení. VINNOVA zámky jsou považovány za nejméně spolehlivé zařízení.

Lock pro šroubovým garáži

Variantou tohoto typu zámku je zámek s klesající garáže klíče. Otevření zámku je vzhledem k otáčení kovového kola pohyb pojistné kolíky.

Castle Garage s klesající klíče

Ten druh garážových zámkem - kód zařízení. zamykací kód může být:

Tlačítkové mechanismy nemají dostatečný stupeň utajení, takže používá jen zřídka.

Kód Disc mechanismus je odolnější vůči praskání, je to stále není dostatečně spolehlivá.

Tlačítkové uzamykací mechanismus kód zařízení

Kombinované zámky jsou užitečné jako visací zámek na zvláštní zamykání bran garážových vrat.

Závěsné kombinace zámek typ disku

Pravidla pro výběr garáže zámku

Nejlepší zámku pro garáž - zařízení, které je vysoce spolehlivé a snadno ovladatelná a udržovat.

Vybrat zámek, je vhodné se řídit následujícími pravidly:

 1. před nákupem určit kategorii blokovacího mechanismu. Garáž dveřní zámky oblek týkající se spolehlivosti III a IV třídy;
 2. lock pro garáž, musí být vyrobeny z masivní oceli. Minimální tloušťka pláště mechanismu - 3 mm;
 3. upevňovací šrouby musí být dostatečně masivní, aby upevnění zařízení k tělu brány;
 4. Keys značkové přístroje jsou vybaveny sériovými čísly a loga výrobce. V případě, že klíč není sám před brankářem, hrad, s největší pravděpodobností vyroben v provizorních podmínkách. Takový mechanismus nemusí být spolehlivé a odolné;
 5. by neměla získat přísně tajné zařízení. Tyto mechanismy jsou obvykle nejsou přizpůsobeny pro práci v podmínkách s vysokou vlhkostí a teplotou výkyvy. Sebemenší nerovnováha dveří může vést k zablokování zámku a v důsledku toho, že je třeba prolomit bránu a nahradit blokovacího mechanismu;
 6. Pro každé bráně je vhodné použít dva typy zámku. Jeden - čep nebo povrch - by primární ochrany a druhý je - montáž - bude dalšího zařízení zabraňující pronikání do garážového stání;
 7. nestojí za moc ušetřit na nákladech na zámku. V garáži se udržuje poměrně drahé nemovitosti za účelem získání levné a nespolehlivé zajišťovací mechanismy;
 8. aby co nejlépe chránit před nákupem padělků, je účelnější koupit zámky ve specializovaných prodejnách. Kvalifikovaní dodavatelé jsou vždy schopni pomoci s výběrem optimální varianty provedení zařízení.

Na příklad vhodného zámku si můžete prohlédnout na videu.

Mezi nejčastější zámky pro garáže

Mezi nejoblíbenější zařízení pro upevnění garážová vrata jsou zámky:

 • RIF-1. Povrch mechanizmus typu páka z masivní oceli o tloušťce 4 mm. Vybaven dvěma silnými šrouby vyrobené z tvrzené oceli. Počet tajných kombinací otevřít více než 1,5 milionu kusů. K otevření zámku, musí být klíč vložen do zařízení dvakrát. Pokud se odstraní první řadě s upevňovacími šrouby, a na druhém - otvor. Hack mechanismus je poměrně obtížné. To by mělo být asi 1 zařízení 500 rublů;

Nejběžnějším zámek pro garážová vrata

 • Kerberos zámky jsou k dispozici v různých variantách. Páky s 8 desek poskytuje 5000000 různé kombinace otevírání. Všechna garážová zámky jsou vyrobeny z vysokopevnostní oceli a vyztuženého bronenakladkami a další typy ochrany. Průměrné náklady na zařízení - 2000 rublů;

Castle Garáž pro pákového typu Kerberos

 • Italská výroba Mottura zámky. Všechna zařízení jsou vysoké kvality a spolehlivosti. Záruka výrobce - 5 let. Zámky mohou pracovat v různých podmínkách. Průměrné náklady na mechanismu - 2500 rublů.

Vysoce kvalitní italský blokovací zařízení

Výběrem zámek garážových třeba přistupovat velmi opatrně. Doporučuje se věnovat pozornost nejen na citlivé části zařízení, ale také na materiál, jehož hrad je vyrobena. Vedeni jednoduchými pravidly a poradenství zkušených odborníků si můžete vyzvednout spolehlivý mechanismus za přijatelnou cenu.

Garáž lock - doporučený model a jejich instalace

Garážová vrata družstva a zámky - velmi populární téma, které i nadále nabírat rychlost. Ale ve stejné době, garážová zámky - velmi specifickou oblastí v důsledku obtížných provozních podmínkách. Že to, co teď budeme diskutovat: Co zámky na garážové stání může být, a co byste měli dávat pozor při instalaci.

Mnozí z výrazu „garážovým hrad“ je spojena s rack zámky různých modelů a vzorů. Ty jsme zde v úvahu, není. Prvním důvodem, zámky typu diskutovaného výše.

Druhým důvodem je to naprosto bezcenné a zámků pro ochranu nelze doporučit garáž z hlediska zodpovědného přístupu.

Za prvé, pojďme se definovat, jaké vlastnosti by měl mít garáž zámek a ke konci materiálu, doporučujeme konkrétní modely, které nabízejí svým zákazníkům na základě jejich zkušeností pro vysoce kvalitní řešení pro ochranu garáže.

Garáž, když se nachází na ulici - nepřátelské prostředí, v nichž ne všechny zámky budou fungovat. Prokázanou skutečností, že pákové zámky ceteris paribus práce je zde víceméně správný. Skutečnost, že takové páky, jakož i zásady, na kterých to funguje - řekl již dříve.

Kromě toho zámek garáže by neměl být otevřeny zevnitř vůbec. To znamená, že když jsou dveře zavřené, nepoctiví, dostat se přes střechu nebo tunelem, jenž by neměl být schopen otevřít brány pouhým otočením knoflíku na vnitřní straně.

Provoz s všechny výše uvedené, se zaměřením na základě zkušeností z instalace a provozu plavebních komor je na garážových vrat, nabízíme našim zákazníkům následující možnosti pro zámky na branách garážích.

Řekněte začneme od nejlepšího k nejhoršímu. Je jasné, že náš seznam - to je náš osobní názor, který byl vytvořen na našich zkušenostech, prioritách a preferencích.

Podle našeho názoru je jedním z nejlepších možností, které mohou být nabízeny do garáže - je Elbor Sapphire. Nejsilnější zámek, ve kterém je přítomno množství ochrany. Obrovské množství kódových prvků a uzavírací klapky jako sabotáž inteligentních metod. Obrovské šrouby a slušný sklad ve skříni, pancéřové desky - jako ochrana proti elektráren pitevních metod.

Safír Elbor vypouštěny v polštářování a zadlabací provedení. Pro více informací o tomto hradu uvedl v samostatné grafické navijáku.

Sapphire má dvě nevýhody.

 1. Průměrný není perfektní zpracování
 2. Ten je k dispozici pouze na jedné straně otvoru, stejně jako na pravé straně a na levé ruky brány pák, aby ho nemůžete, ne riziko

Druhý kandidát - Guardian 2007. spona s ochranou proti síle lámání předchozí skromný. Ale velmi kvalitní. S decentním ochranu čistého otvoru.

Výhodou tohoto zámku také v tom, že je k dispozici jak na levé straně a na pravé straně. Je důležité v tomto případě - dobře. Více o Guardian v roce 2007 znovu hrad v detailu, jak řekl v předchozím obsahu online.

Třetí v seznamu hodnotných zámků pro garáži - to je málo známý Cerberus. Vyrábí se v obložení, jakož i v ponorné provedení. Dali jsme v garáži, a doporučujeme oba.

Výhody této značky uzamkne že klíč krabice čip má uzavřený tvar a komunikovat s každou hlavní páka při otáčení dva ozuby. Vzhledem k tomu, zámek i nadále pracovat v nejnáročnějších prostředích. I v případě, že páky z nějakého důvodu trochu zasekl, smorzlis mezi sebou, jejich klíčový stále sdornet a otevírá zámek.

Nevýhodou hradu - nedostatek pancéřových desek a malý počet příček ve skromném průřezu, která je vnímána mnoha garazhnikami vážného. Více podrobností o struktuře a fungování Cerberus, viz níže uvedený vidzheosyuzhete.

No, poslední uchazeč o titulu použitelného garáže zámku - to je jistě RIF-1 z Čeljabinsku.

Levná cena, velmi působivý svými rozměry a proporce, s dobrou zpracovatelností. Funguje to v každém desetiletí, nečistot a námrazy. Minus: předchozí generace zámku se všemi nevyhnutelnými důsledky. Že je nemotorný, neohrabaný, s otvory v konstrukci a ochranu.

O hradu RIF-1, jako kdyby vám to bylo úžasné, jsme se opět řečeno, v detailu ve videu.

Montážní zásady zamknout v garáži.

Při instalaci jakéhokoli zámek v garáži, musí dodržovat následující zásady. Nebudeme se zabývat pravidly každou položku, protože převážná část pozemku ještě o modelech zámků. Ale všimněte si, že tato pravidla byly vytvořeny empiricky, jak se říká, přes utrpení potu a krve.

 • Instalace bydlení musí být v souladu se všemi rovinami.
 • Vytáhnout a deformovat tento případ nemůže přípravku. Včetně nemožné a vyvrtejte montážní otvory a klíče.
 • Při otevírání a zavírání zámku, je nutné šroub není vyvíjet tlak, při rmutování příčníky z krabice. To znamená, že by mělo být takové, aby šrouby byly malý odpor.
 • Zámek spojovací prostředky by neměly být vidět z venku za branou, které by superkalonye klobouky a šrouby upevňovací šrouby, které jste měli není.
 • Uzavírací Vrata se nedoporučuje instalovat další šroub nebo tyč nahoru a dolů. Pokud chcete, mnohem vážnější zamykání, lepší dát dva zámky na bránu a oddělit je od brány středu nahoru a dolů pryč od sebe navzájem.
 • No, trvat déle se nevztahuje na instalaci a použití. Moderní garážová zámky nemůže být mazány vůbec. Mazivo + ulice + špína mráz drasticky snižují životnost a poskytují spoustu problémů.

Něco dodat? Nevahejte - opustit své dotazy a připomínky v komentářích!

Alien So, 16/12/2017 - 23:40 Trvalý

Jaký je nejspolehlivější sklopný zámek

Dnes, bezpečnost a spolehlivost garáže je velmi důležitým ukazatelem. K dosažení potřebné úrovně bezpečnosti jednoho z nich může používat silné garážová vrata, jejich montáž kvality a hrad, který se jim blízko. V tomto článku se budeme vám říct přesně, jaké odklápěcí garáží zámku by měly být vybrány a funkce, které je třeba věnovat pozornost při výběru.

K dnešnímu dni, visací zámky mají nejoblíbenější a nejčastěji používanou k ochraně majetku a ukončit jakékoliv garáž a další dveře, které jsou vybaveny speciálními zipy byl pod tímto druhem zámků. Obrovská škála nejrůznějších hradů dělá neinformovaní kupující ztratil a zvyšuje šanci zvednout nízkou kvalitu nebo nevhodné pro vás zamknout.

Aby se správná volba, musíte mít představu o tom, jaké jsou hlavní druhy zámků nějak rozdělit obrovský rozsah a vybrat nejvhodnější pro vás. V současné době, zámky jsou zařazeny do tří skupin:

 • Sýpka.
 • Zámky s blokovací prst.
 • Závěsné RIM zámky.

Sýpka sklopná garážová zámky lze předpokládat, klasický jeden. Nejčastěji jsou obsaženy v každém domě, může být různé velikosti, tvaru, barvy a materiál pláště a vnitřní části.

Skládá se z těla, luk a posuvným mechanismem. Vzhledem ke svému tvaru může být instalován na téměř jakémkoli garážová vrata, a tak to bude super plnit své funkce.

Sýpka: klasický vzhled, jediný rozdíl ve velikosti, je lepší vzít verzi oceli, které jsou nejvíce odolné a spolehlivé.

Zámek s blokovací prst má velmi podobnou konstrukci poloviny, ale místo toho Dushko, který se pohybuje na závěsu, kovová tyč je přítomna ve struktuře.

To může být zcela oddělena od konstrukce v otevřeném stavu, uzavřený ventil je stanovena stejně jako sklápěcí. Díky své konstrukci, není vhodný pro všechny odrůdy spojovacích prostředků a je třeba připravit vhodnější prvků pro něj zavírání vrat.

Polouzavřené: namísto použití přímého třmeny čepu, částečně skrytý v krytu a uzavřené očka, což činí tento typ spolehlivé.

Režijní visací je považován za nejspolehlivější, protože jejich specifické struktuře. Mají také posunutím prstu, ale to je zcela skryta pod kryt.

Montáž na rovném povrchu, je-li upevňovací střešní systém plně rozšířena směrem ven a který je schopen zadat požadovanou vzdálenost do dutiny tělesa zámku. Poté, prst je vložen do otvoru a pevně upevněn jedním nebo dvěma ventily.

Zavřeno: Závěrečná část je zcela skryta v těle produktu, což je obzvláště neoprávněnému zásahu odolný.

Výběrem technické charakteristiky

Zvolit pro sebe kvalitu a spolehlivou pojistku, je třeba dávat pozor na hlavních rysech, takže to může trvat dlouhou dobu, plnit své základní funkce a splňují všechny požadavky.

Že volba byla provedena efektivně, je třeba dávat pozor na řadu těchto nuancí visacího zámku:

 • Rozměry a kompatibilita se v místě instalace.
 • Materiál, z něhož jsou prvky vyrobeny celý zámek.
 • Typ zajišťovací prvek v konstrukci.

Dále budeme vidět přesně nad každou z položek, které pomohou lépe pochopit jak pro sebe, jak si vybrat spolehlivý a pohodlný zámek garáž.

Velmi důležitým parametrem je velikost to byl uzamčen. To by nemělo být příliš těžkopádné a nápadné.

To je nejlepší, aby ji vybrat tak, aby bylo možné přímo úměrný ke dveřím a perfektně umístěné v boxech pro něj a nezdá se, aby se vešly příliš.

Rim zámky by měly mít nejkompaktnější podobu, jak je stanoveno v průběhu garážových vrat a téměř skryty.

Různé modely namontován na struktuře venkovní, ve tvaru houby, polouzavřené, uzavřen. Nejspolehlivější formu uzavřeného typu.

Kromě velikosti, ujistěte se, že jste vybrali zámek je kompatibilní se smyčkami, které plní funkci upevňovacího systému. Některé zámky mohou jednoduše postrádá otvory a je schopen těsně blízko obou smyček.

Materiál, ze kterého je vyrobena mechanismus

Materiál, ze kterého také visací zámek, přímo ukazuje jeho účelu. Materiál použitý v zámku ukáže, zda se zavře garážová vrata, nebo jakýkoli jiný proniknutí třetí strany, nebo prostě zakrýt své dítě, nebo k bráně nebyl otevřen trvale otevřené.

Mosaz - nepodléhá korozi a je velmi atraktivní vzhled, ale navzdory vysokým nákladům na tyto modely nejsou dostatečně trvanlivé.

V současné době nejpopulárnější materiály použité pro vytvoření zámků jsou: hliník, zinek chromát ocel, mosaz, litinu kovy a mnoho dalších. Hliník má velmi nízkou uzamykací sílu a nejméně vhodné pro ochranné funkce. Nejsilnější jsou mosaz a rozŞhavenými zámky. Jsou dobře odolávat vnějším tlakům, dopady a odolávají korozi dobře.

Vyberte typ blokovacích mechanismů

Typy bran v visacích zámků jsou poměrně málo, a jsou v podstatě nerozlišitelné od běžných dveří zadlabací zámky.

Nejběžnější jsou systémy, jako je:

Traverza - otevírá vzhledem k délce klíče, který se pohybuje ve štěrbině a tlačí na speciální šrouby, jehož zuby jsou umístěny na jedné nebo na obou svých stranách. Jedním z hlavních nepříjemností tohoto zámku je přítomnost relativně velkého a dlouhého klíče.

Code - tento zámek má jedinečnou výhodu nad svými vrstevníky, je to úplné nebo částečné absence klíče. Částečně je to proto, že zámek může mít klíčový otvor a samotný klíč, ale je vyžadována pouze v případě, že zapomenete kód, ale možnost není u všech zámků. oni obvykle mají poměrně jednoduchý systém hacking a ne příliš spolehlivý, protože to, co může být snadno rozbit.

Kód drahé modely, ale prie není nutné nosit klíče s nimi, musíte znát číselnou kombinaci.

Zajišťovací systém pro pákového typu

Pákové zámky - skládá z určitého počtu desek, které se nazývají páky. Klíčový krok podél drážek klikne na ně v určitém pořadí, a poté, co se otevře zámek. Rozbít ho fyzicky téměř nemožné, ale najít klíč nebo hlavního klíče je to možné. Ale výběr je složitá v případě, že počet těchto stejných pák poměrně velké.

S válcovým mechanismem

Válcové mechanismy - pro dnešek tohoto druhu nejpopulárnější a rozšířený. Oni jsou docela spolehlivé, těžké vyzvednout klíč, téměř nemožné zlomit. Klíčem k otevření sám je velmi kompaktní a pohodlné.

Klíčovou součástí každého mechanismu válce je trn. Je vyrobena do válcového tvaru - odtud název mechanismu - válec.

Populární výrobci a jejich volba

To se nedoporučuje kupovat a používat zámky s lisovaných kovových třísek. Mohou být použity pouze pro dekorativní účely, nebo je-li ochrana není prioritou. Vzhledem k tomu, že kov je vytlačován, má vysokou pevnost a není snadno zlomený a nakonec mohou začít hroutit. Tak si vybrat jen házet zámky, které nemají žádné sváry a mají pevnou skládací konstrukce.

Také sloužil mnohem déle zablokovat ulice, zkuste ji výbava s ochrannou vrstvou proti vlhkosti. Tak, koroze nezničí to kvůli tomu, co je životnost a spolehlivost jsou mnohem vyšší.

Mezi nejoblíbenější a nejvyšší kvalita výrobci dnes jsou značky jako Avers, Aspect, Extra a jistě nejvíce jednoduché a levné Číňanů, který také nalezené poměrně vysokou kvalitu.

Prezentované značky a měl čas, aby prokázal sebe a ukázat co nejkvalitnější výkon a spolehlivost svých výrobků.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

73 − = 68