Zásuvka pod dřezem v koupelně

Zásuvka pod dřezem v koupelně

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Zhotovení skříněk pod dřezem s rukama

Skříňky pod dřezem s rukama může být navržena a vyrobena v téměř každém amatérské mistra. Aby se to udělat sám, to trvá trochu úsilí a potřebné materiály. Dostupnost technických dovedností a tvořivost jsou vítány.

Takže předtím, než se přijít na to, jak udělat skříňku pod dřez s rukama, by měl pochopit, že to bude vyžadovat. Koneckonců, nemusíte kupovat doroguschy verzi úložiště. Takový kus nábytku, vyrobený vlastníma rukama, bude sloužit nejen jako stylový doplněk do koupelny, ale také místo pro uložení různých detailů: saponátu, houby a další věci.

Pro práci budete potřebovat následující materiály a nářadí:

 • dřevotřísková deska;
 • smyčky;
 • sklo;
 • Rohy nábytku;
 • šrouby;
 • Tmel směsi;
 • Základová kompozice;
 • lak;
 • pila;
 • oboustranná páska;
 • šroubovák;
 • smirkový papír;
 • hexagon;
 • kartáč;
 • tužka;
 • špachtle;
 • řezačka na sklo;
 • písek;
 • vrtačky;
 • svinovací metr;
 • brus;
 • ochranné rukavice.

Chcete-li skříňku pod umyvadlo v koupelně, musíme nejprve definovat své rozměry.

 1. K tomu, změřit velikost mytí. Potom definovat výšku dřezu k podlaze. Je také nutné vypracovat skicu budoucího výrobku a určit jeho velikost a komponenty.

Po kompletaci pod dřezem v koupelně s rukama, můžete začít zpracování finální struktury. Ona potřebuje dát hladkost. Za tímto účelem je třeba, aby zásobili tmel, který musí být aplikován na dřevotřískové desky. Prostředek by měl být pečlivě vyhladí pomocí stěrky.

Je nezbytné, aby čas řešením zcela vyschnout, pak to může být poshkurit. Potom se horní vrstva by měla být aplikována primeru. Čím tenčí je, tím lépe. Po zaschnutí, jste připraveni k malování.

Pro tyto účely je lepší použít speciální tónovací lak. Musí být pečlivě aplikuje na hotový povrch štětcem ve dvou vrstvách. Je-li produkt úplně suchý, můžete přistoupit k jeho okamžité nastavení.

Na noční stolek vypadal esteticky, je doporučeno, že dveře vyrobené ze skla. K tomu, vyznačit materiál a vyříznout požadovaný tvar. Získá se produkt zákal, je třeba nalít na ni trochu písku, a její uvedení na vrcholu jiné sklo, pečlivě brousit, navlhčené.

Postupně zvyšovat množství písku, aby se, pokud je konstrukce povrch není získat požadované vlastnosti. Aby se zabránilo dlouhé čekání, můžete použít speciální brusný přístroj. Posledním krokem je instalace dveří.

Další způsob výroby podstavců

Skříňky pod umyvadlo v koupelně může být navržen jiným způsobem, s použitím latě a prkna. Pro tyto účely je třeba tyto nástroje a materiály:

V první fázi je nutné stanovit pořadí, co výška a šířka produktu je, v případě, že je třeba vycházet z velikosti skořepiny. Pak následuje spodní části řezu a požadované velikosti dveří.

Poté jsou desky položeny stěny, které jsou spojené dohromady pomocí tyčí a šroubů. Chcete-li takový výrobek k dřezu bylo výhodnější pracovat, je vhodné snížit police k němu. Jsou instalovány v horní části speciálních vložek, které jsou připojeny ke stěnám pomocí šroubů.

Potopit kabinet bude trvat mnoho let, je vhodné malovat. Ale dříve, než to uděláte, musí být impregnovány speciální směsi. Pak můžete pokračovat na krycí lak v několika vrstvách.

Než začnete, měli byste určit výběr materiálů. Není nutné brát pouze dřevotřísky nebo desku, můžete použít překližky nebo sololitu.

 • Vzhledem k tomu, upevňovacích prvků namísto šrouby nebo hřebíky šrouby mohou být použity.
 • Že výrobek se dokonale hodí k rozměrům pláště, byste měli použít úroveň, která pomůže kontrolovat horizontální design. Povlak může být provedeno nejen barvy, ale také aplikovat barvy. Z tohoto kvalita výrobku netrpí. Při výběru barvy by se měla opírat o své vlastní chuti.
 • Namísto kartáčů můžete použít sprej. To usnadní práci. Doporučuje se začít od umyvadla a sifon velikost. Měly by být nedílnou součástí vyráběných výrobků. Tento interiér prvek bude trvat mnoho let.
 • Dobrá impregnaci DSP křemíku, aby se zabránilo negativní vliv vlhkosti, protože dřez je umístěn na konstrukci, a kapky vody klesne na povrchu výrobku.

To znamená, že přítomnost určitých dovedností pod umyvadlem skříňka s vlastníma rukama může být navržena a postavena v několika málo hodin.

Volba skříň (Moidodyr) pod dřezem: nuance výběru

Skříňky pod umyvadlo v koupelně - základním prvkem všeho moderní koupelny. To je nejen praktické a funkční nábytek komponenta, která umožňuje uložení osobních věcí péče a koupelnové doplňky, ale také módní návrhář příslušenství, které zdobí interiér vaší koupelny.

Skříňky pod dřezem: výhody

Skutečností je, že koupelny v našich domů a bytů mají velmi skromné ​​velikosti, což komplikuje proces výběru atributů a nábytku. Tou nejlepší volbou pro malé koupelny bude skříň s policemi a úložným systémem zásuvek, který je velmi příjemný na dotek drobných předmětů a výrobků pro osobní péči.

Ale za to, že můžete uvést celou řadu výhod:

 • skříňka umožňuje ukládat cenný prostor ve stejné funkční využití prostoru pod dřezem;
 • ve skříni, můžete skrýt nevzhledné instalatérské komunikaci;
 • při výrobě sloupků používaných materiálů odolných vůči vlhkosti, která zajišťuje dlouhodobý provoz produktu;
 • Jedná se o dekorativní prvek interiéru.

Výrobci nabízejí širokou škálu výrobků, takže vybrat vhodné styl interiéru koupelny a vaše preference nebude těžké. Vždy je možné objednat jednotlivé produkty podle vaší velikosti, pokud nebyl nalezen vhodný v obchodě.

Rada. V prostorné koupelně je vhodné umístit dva palce nahoru. Jeden trvale zabudovány pod dřezem a skříň na kolečkách, aby v jakémkoli místě a pohybovat při čištění.

Možná, že všechny nedostatky palci dotýkat materiály, ze kterých jsou vyrobeny:

 • kamenina praktické a snadno se čistí, ale rozbije při nárazu;
 • Mramor je velmi krásná, ale není odolný vůči vzhledu skvrny, kromě silnic a náchylný k odlupování;
 • polymery náchylné ke vzniku škrábanců.

Preferují modely s nohama - ušetří část výrobku před vlhkostí a lze je snadno vyměnit v případě potřeby. Skříňky a nábytek ze dřeva, je mnohem bezpečnější, než dřevotříska a MDF, ale cena není k dispozici všem.

Moidodyr nazývá soubor nábytku ze skříně (podlaha, připevnění nebo na kolech), kámen s umyvadlem a zrcadlem. To vše je navržen v jednom stylu, vyrobené ze stejného materiálu a v kombinaci barev.

Stojany Moidodir liší nejen rozměry, ale také vnitřní obsah. Dveře mohou být klasické křídlové a posuvné, ale tam jsou modely, které se skládají pouze z boxů. Některé modely jsou vybaveny košem na prádlo. Vybírání modelu skříňka pod dřezem, je nutné vzít v úvahu konstrukční prvky tohoto zapojení vodovodního a kanalizačního potrubí.

Klasifikace způsobu montážních podstavců

 1. přívěsek vhodný pro místnosti všech velikostí. Zvolit skříň souměřitelný s měřítkem koupelny, takže to nevypadá moc málo, nebo naopak, je velmi těžkopádný. V kamenném podstavci nebo bez nohou, což usnadňuje hygienicky vyčistit podlahou a stěnou pod dřezem. Pouzdro se suspenduje podstavců zesílenou konstrukci a pevné držáky na povrchu stěny. Stěna, která bude namontována skříň by měla být kapitál, unese hmotnost výrobku.

Výrobní materiály a skříně desky

Skříňky pod umyvadlo v koupelně mohou být prodávány kompletní s umyvadlem a bez něj. Existuje několik kombinací:

 1. Skříň v koupelně umyvadlo a nemají žádné styčné body. Skořepina je namontován na horní části.
 2. Waybill umyvadlo namontovat na vrchol jako pracovní desku.
 3. Zabudovaný dřez díra v sobě zahrnuje desku pod dřezem mísy.

Ve většině případů, je materiál pro výrobu Moidodir je laminované dřevotřísky, MDF nebo jejich kombinace: tělo vyrobené z dřevotřísky a MDF dveří, konce chránit PVC profil. Používá se i strom. Všechny tyto materiály jsou ošetřeny speciálními sloučenin propůjčují odolnost proti vodě a narušení čítače, protože v koupelně je vysoká vlhkost. podstavce pouzdro může být vyrobena z bezpečnostního skla, z nerezové oceli nebo plastu.

Stolová deska může být vyrobena z leštěného mramoru, skla, žula, onyx, dřevo, lisovaného polymeru, křemence či kameniny.

obsazení polymer To umožňuje, aby čokoládové tyčinky, kdy dřez a pracovní deska sloučeny do jediné struktury. Je zde více zlepšený polymer na bázi akrylových pryskyřic - dural. Tato tabulka-top dvakrát levnější než přírodní kámen a mnohem lehčí. Je odolný, šetrný k životnímu prostředí a odolnost proti vzniku plísní.

mramor Vypadá to luxusní a mohou mít různé barvy. Z bloku mramoru frézky může snížit jediný kus deskou a dřezem. Cena tohoto produktu je poměrně vysoká. žula levnější mramor, také ve své struktuře a barvě materiálu jedinečný. Výhody žuly a mramoru v jejich síly, tyto materiály se nebojí změny teploty a vlhkosti, UV záření a snadno ovladatelná.

sklo desky vyrobené z tvrzeného skla, které jsou schopné odolávat těžkých břemen. Jsou nenáročné na údržbu, neabsorbuje pachy a odolné vůči houbovým formací. křemen aglomerát Má bohatou zbarvení, tepelně odolné, silné a pevné a stálé proti působení kyselin.

Jak vybírat nábytek do koupelny: Video

 • Zvolit vhodné dveře koupelny a WC
 • Instalatérské práce v koupelně kabinet: zajímavá řešení a možnosti
 • Funkční vlastnosti plášťů s visícími Stěny pro přijímací pokoj
 • Instalace posuvné skleněné dveře do koupelny a WC

Před pěti lety jsme koupili v koupelně jako sluchátka s mikrofonem: záskok na nohou a pod dřezem skříňka na nohách. Tento nábytek je velmi potřebné v koupelně. Vše, co potřebujete, není v nějakém druhu židlí nebo pračky, a je stanoveno na policích ve skříni a skříň. Jediná věc, kterou jsme se tváří v tvář této nedostatečně léčené nábytku z nadměrné vlhkosti, jak je uvedeno v článku (citace) „speciální konstrukcí se udělují odolnost proti vodě a narušení pult.“ Po chvíli se prostě odešel tento lesklý kryt. Zkoušel lepit sebe, ale pravděpodobně ne lepidlo je vybráno, nic se nestalo. Způsobí, že pán a dát opravy nábytku, ať nová lesklá kůže doručit. Nábytek sám o sobě není oteklé, firma, celé nohy, takže zbavit se to nějak soucitně.

Skříňky pod dřezem ve vaně: přezkum z populárních typů podstavců + naučí vybrat ten správný

Dávno pryč jsou doby, kdy byl v koupelně uspořádání omezena pouze sadu potřebných klempířských a zrcadlem. V současné době trh nabízí širokou škálu funkční nábytek do koupelny.

Klíčovou pozici v tomto seznamu je skříňka pod dřezem v lázni, která může být úspěšně použit k dekoraci nevzhledné vodní dýmky a co nejefektivnější místo v nezbytné podrobně farmy.

Který model varianty nabízejí moderní výrobce a jak si vybrat skříňku pod umyvadlo? Podívejme se na podrobnosti.

Moderní koupelnová skříňka - požadovaný objekt. A její volba je třeba přistupovat zodpovědně. Skříňky s umyvadlem pro koupelny je určen především k provádění praktickou funkci.

Na svých regálech vhodných pro ukládání chemikálií pro domácnost a hygienické výrobky - všechny ty trubky, láhve a láhve, bez kterého při čištění a užívají vodních procedur nemůže dělat.

Zabírá minimální prostor, stojan pojme celou řadu předmětů, které jsou ve veřejném vlastnictví, předtím jen nepořádek prostor místnosti.

podstavce provedení je do značné míry dána výkonem jednoho obalu, což může být jeden ze tří typů:

 • zabudovány do pultu a tvoří jedinečný design;
 • namontován nad povrch jednotlivých rozměrů;
 • převislé konstrukce, což podstatně vyčnívá přes okraj podstavce;

Každá z těchto možností je dobré v jeho vlastním způsobem. Ale je třeba vzít v úvahu, že je důležité zaměřit se nejen na estetické volby, ale také místem instalace.

Například, umyvadlo, tyčící se přes vrchol, to bude vypadat vhodnější v místnosti ve velké plochy, zatímco v malé koupelně to bude vypadat trochu těžkopádné.

Pokud nejste ochotni trávit čas každý den utírání desky, vyberte skříňky s vestavěným dřezem.

Kritéria pro výběr skříněk pod dřezem

Koupelny jsou jak v soukromém i v bytových domech se liší v rozložení a velikosti. S ohledem na tuto skutečnost, výrobci nábytku nabízejí celou řadu modelů patníky, které jsou schopny, aby se vešly do koupelny všech velikostí.

Materiál a příslušenství

Materiály používané pro výrobu koupelnového nábytku materiály, výrobci mají zvláštní požadavky.

Koneckonců, budou fungovat jako doplněk v místnosti interiéru, což je typické pro vysokou vlhkostí a častými teplotními výkyvy. A obrubníky s nejsou tak odlišné. Musí:

 • vydržet páru a vodu;
 • odolnost proti náhodnému mechanickému namáhání;
 • nevystavuje plísním a korozi
 • odolnost proti deformaci, bez ohledu na životě.

Nejčastěji se k tomuto účelu: MDF, polymery, laminované dřevotřískové desky, sklo, dřevo, kov. Podstavce jsou vyrobeny z dřevotřísky, mít nižší cenové kategorii.

Dřevěný nábytek by samozřejmě dražší. Je vyrobena není z jednoho pole, a několik stlačených vrstev. Povrchová vrstva je potažena vlhkosti odolné impregnace.

Ale ani s touto léčbou, s dlouhodobým působením vlhkosti v průběhu času, dřevo může smrštit. Proto je dřevěný nábytek je lepší zvolit vše pro prostorné pokoje s řádnou ventilaci.

Při výběru produktů zvláštní pozornost by měla být věnována vrchního nátěru, role, která může působit:

Zařízení vytvořené z vysoce odolného skla, mohou být různých vzorů a barevných schémat.

V současné době je hodnocení popularita je vedena mléčného skla, doplněné o prvky pochromovaného kovu. Kusy nábytku ze skla a kovu, jsou méně náchylné k vodě.

Ale jsou mnohem dražší. A ne všichni výrobci jsou přítomny v takovém rozsahu konfigurace.

Zvláštní pozornost je věnována zodpovědný kvalitních výrobců tvarových prvků. Spolehlivější a trvanlivé považovány chromované kování.

Výrobky z plastu s zlata nebo stříbra pozlacené ztratí svou přitažlivost po několika týdnech aktivního používání.

Často toalety v moderních domácnostech neliší velkých ploch. A proto musíme hledat flexibilní řešení, pomocí kterého lze úspěšně používat každý centimetr prostoru přiděleného.

Mezi nejoblíbenější modely o velikosti 50-55 cm a 80-90 cm.

Vybrat nejlepší možnost, musíte mít ukončené měření prostoru pro instalaci. Za tímto účelem jsme se předem spočítat úroveň výstupního napájecího přívodu vodovodního potrubí a připojit ke kanalizaci.

Neméně důležitá je typ podlahy. Tolik pro koupelny, které jsou vybaveny systémem „teplé podlahy“ je lepší zvolit tabulky s nohami.

Tato konstrukce zabrání přehřátí povrchu, čímž se prodlužuje životnost výrobku.

Dobrým řešením by bylo modelové a rohové skříňky. Vypadá to, kompaktní a elegantní, ale je doslova transformuje nenápadný roh multifunkčního struktury.

Snadno ovladatelný kompaktní skříň bude výsuvný. Stavba na kolečkách, v případě potřeby, snadno se pohybovat po místnosti, změnou polohy místa.

Jedinou nevýhodou tohoto modelu je nemožnost instalace vestavěné dřezy, protože komunikační systém může být instalován trvale na jednom místě.

V současné době výrobci nabízejí tři možnosti spuštění podstavce pod umyvadla, které v závislosti na způsobu instalace jsou:

Design typu přívěsek neposkytují pro existenci podpory ve formě nohy, čímž je možné provést vizuální expanzní prostor.

Pozastavena design může vytvořit interiér moderní a efektní.

Vzhledem k nedostatku přímého kontaktu s podlahou nábytku přívěsek se nebojí louže na podlaze a umyvadlem.

Závěsné skříňky - skutečnou spásu i když je umístěn podél podlahy instalatérské bedny neumožňují montáž konvenční modely s nohama. Mohou být zavěšeny na jakoukoli výšku.

Jedinou nevýhodou zavěšených konstrukcí je obtížnost instalace. Montáž tohoto typu konstrukce klade vysoké nároky na sílu stěny.

Ne každá stěna schopna odolat celkovou hmotnost dřezu skříní, včetně náplně.

Podstavec na nohou jsou pohodlnější, protože jsou snadno instalovat na přiděleném prostoru pro ně. Jsou nenáročné na údržbu a čištění nahromaděné nečistoty pod nimi.

Vytvořené mezi podstavce a podlahou mezery vytvoří příznivé podmínky pro lepší cirkulaci vzduchu, poskytuje větrání nábytek.

V případě menších povodní maximum, které utrpí v tomto návrhu - je to nohy. A najdete je na prodej, je poměrně snadné nahradit, a nebudete mít problém.

Masters se doporučuje zvýšit spolehlivost návrhu a celkovou bezpečnost nábytku poskytnout další upevnění na stěnu.

Pro ochranu hladké povrchy nohy těchto podstavců vybavených speciálními silikonovými polštářky.

Hlavní předností podlahových stojanů je jejich schopnost odolávat těžkou stres, co přesně lze říci o kloubové struktury.

Skříně se soklem velmi snadná instalace. Postačí, když vyzvednout krabici a zajistit stabilní polohu konstrukce.

Ale v této jednoduchosti a klíče úlovku. Je v kontaktu s podlahovým podstavcem je v kontaktu s vodou, která je v koupelně prostě nevyhnutelné časem začne zhoršovat.

A nemají iluze relativně supervlagoustoychivosti materiálu, zejména typu MDF nebo dřevotřískové desky. Žádný z nich může každý den k udržení test vody. Samozřejmě, že tato otázka není několik týdnů.

Řeč je o dva nebo tři roky - v období, kdy to skončí všechny záruka výrobce, a budete muset aktualizovat své vlastní nábytek.

Nainstalován na podlahové konstrukce zabraňuje manévrovatelnost při příjmu úpravy vody, a zásuvky odklapnutí dveře také vyžadují další místo.

Produkovaný moderními výrobci skříněk pod dřezem pro lázně jsou velmi variabilní, takže tam budou problémy s výběrem modelu, která by odpovídala velikosti místnosti a při stejném časovém harmonicky s jeho styl a barevné schéma.

Většina z těchto tabulek se provádí v lehké palety barev: bílá, krémová, světle modrá, světle zelené odstíny.

Výzdoba podstavců povrch může být matný či lesklý a ukončené výkresy, řezba, rytina.

Mezi obdivovatele neobvyklých designů jsou velmi oblíbené kusy nábytku nejen tradiční obdélníkové tvary, ale s kole, oválné a zaoblené fasády.

Milovníci gurmánské stylu často volí elegantní model s nohama zdobí vitráže.

Podstavce ze dřeva jsou ideální pro koupelny, zařízených ve venkovském stylu nebo Provence.

Máte-li vysledovat tradičního evropského stylu, to je ideální pro případ tužkou nebo skříňky ve starém stylu v designu koupelny.

Elegantní doplňky na pozadí uměle věku vnitřní pohled článku bude klást důraz na luxus.

Vizuálně bez tíže průsvitný kámen ze skla s kovovými prvky úspěšně doplňují moderní hi-tech styl.

Co je třeba zvážit při výběru plnicí skříně

Zásuvky, police, kompaktní koše na prádlo - to vše pomáhá předcházet nepřehledná prostor v místnosti, která je určena k rekreaci a úpravu vody.

Koneckonců, tím více možností budou mít vnitřní plnicí skříň, méně potřebné, ale rušivý údaj, bude k vidění.

Počet dveří zapojených do návrhu závisí na velikosti tabulky:

 • o rozměrech 30-40 cm - jedny dveře;
 • ve výši 60-80 cm skříně - dvoje dveře.

Skříň se dvěma dveřmi - nejběžnější variantou. Je kompaktní a prostorný.

S cílem zlepšit snadnost ovládání procesu návrháři jsou vybaveny všechny druhy skříňky „gadgets“ - police a pohodlných podélným střešním nosičem, jehož poloha je určena umístěním dodávky komunikačních systémů.

Skříně s vestavěným košem na prádlo ideální pro malé velikosti koupelny. Kompaktní, ale docela prostorný designu pomůže vyřešit problém ukládání špinavého prádla.

Jak si vybrat skříňku pod dřezem, je rozhodnout, zda bude nebo podstavec namontován design. Hlavní věc - že to bylo pohodlné a praktické.

Good Buy vám poskytne komfort při přijímání vodní procedury a potěšení obdivovat neobvyklé designové stoly, harmonicky sladěné do interiéru koupelny.

© 2015-2018 Všechna práva vyhrazena

Internetový portál o opravách a designu koupelny

Leave a Comment

Your email address will not be published.

7 + 1 =