Závěsy fotografii ložnice

Závěsy fotografii ložnice

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyzvednout závěsy v ložnici: moderní designové trendy

Pokoj - to je místo, kde si odpočinout, sen, meditovat a připravit se na spánek. To je důvod, proč jeho zápis ve svém příbytku by měla být věnována zvláštní pozornost.

Tapety pasty, dát pár lůžek a pověsit tylu na okno v našem moderním světě - není řešením, protože místnost bude vypadat banální. Ale použití konkrétního návrhu přístupu, ve kterém každý detail je v souladu se základním konceptem místnosti, bude vaše obydlí atraktivní k radosti vás a závisti hosty.

Všichni víme, že okno v ložnici v důležitosti je na druhém místě do postele. Přes to plíží světlo, které naplňuje místnost s teplo a relaxace dělá to příjemný. Výborná rámování okna otevírání rolety a závěsy - to je přesně to, co bude váš příbytek jedinečný a neopakovatelný. Při správné volbě záclon, můžete opticky rozšířit prostor zaměřit se na okna (v případě potřeby), aby pohodlí vašeho příbytku.

designové clony pro ložnice: fotografie novinky 2016

Krásné závěsy do ložnice (foto 2016 nových položek), které vám pomohou vybrat nejlepší volbou pro dekoraci okna ložnice. Při volbě ve prospěch tohoto atributu, zkuste mentálně představit, kolik se vejde do interiéru barvě a její tvar.

Musí dodržovat následující doporučení:

 1. Zkuste se zaměřit na symbióze v textilním designu, tedy nutnost vyzvednout závěsy stejné struktuře jako čalounění na pohovce, ubrus na noční stolek, koberec nebo hadrem. Nemusí nutně držet na plný podobnosti, můžeme vzít odstíny nebo dokonce kreslení, například příslušné kryty.
 2. Řídit celkovým barevným schématem místnosti. Ale nesnažte se sloučit všechny barvy dohromady, neboť ložnice je „těžký“ a příliš rozmazaný. Například, pokud máte prostor pro základní přijata béžové barvy, přijmou hnědé závěsy - to dokonale ředit interiér.

Platí pravidlo, většina z ložnic probíhá v namodralou barvu, protože modré uklidňuje. V tomto případě se jako hlavní barevné záclony žádoucí zvolit modrý nebo švestka.

 • tyrkysové a zlato;
 • vápno a fialové;
 • modré a růžové;
 • purpurová a žlutá;
 • máta a lila.

Volba modelu pro interiérové ​​závěsy

Rozhodnout se pro rolety a záclony druhu, zvážit styl interiéru.

Vnitřek obsahuje minimálně nábytku, stejný typ vyrobeny stěny a přísné úhlové nábytek. V tomto případě byste měli zvolit jednoduché a výstižné záclony, žádné volánky a kořisti.

Zajímavém provedení pro záclony a má roušky jsou Japonci. Zdálo se, že se skládají z obrazů, které sdílejí obrazovku do sekcí. Ideální pro panoramatickými okny, a někdy používají k oddělení vnitřního prostoru.

Viz závěsy na fotografii ložnice 2016 datum níže.

Měla by se zaměřit na materiál. Pokud se závěsy těsné a těžké, mají výrazný závěsy, které jsou právě doplnění interiéru anglický styl. Chcete-li rozředit vzory plátno záclonové - správně vybrat barvu: to by mělo být stejné jako základní nátěr na stěnách. Nyní je váš příbytek bude dokonalý design.

Nezapomeňte, že slepý model se spoustou drapérie, je žádoucí používat prostorné ložnice, protože jsou v podstatě kradou prostor se zaměřením na sebe.

Přísné klasickém stylu dobře hodí Londýně závěsy, které pokrývají 1/3 okna smontované. Cvičení zvedání záclony, uvidíte zajímavou změnu - v polovině závěsy visí poskakovat a okraje mírně bombardér (poněkud připomínající přídi).

Interiér v klasickém stylu prostě neobejde bez kořisti. Takže pokud i vy si vybrali návrh, ne šetřit na „velkolepý“ a „bohaté“ pomocný prvek.

Dávejte pozor na délku článku: v tomto případě je vzdálenost mezi podlahou a závěsy by neměla být větší než 5 cm Pokud chcete zarámovat okenní otvor soustavou složenou z záclon, rolet, závěsů a záclon, může na polovinu (délka větší než výška. prostory).

Tento styl, který je ovládán zlata a luxus, vybere francouzské závěsy. Jsou vyrobeny z materiálů, jako je satén, orgonza, taft a hedvábí. Snění a plánování, aby se vaše ložnice do královské budoáru, neváhejte a vyberte datová závěsy, které přinášejí kouzlo do místnosti a lesk.

Francouzské záclony, vyrobený v tradičním stylu, mají horizontální záhyby a luky jsou doplněny třásněmi.

Závěsy pro interiérový design v tomto stylu jsou různé:

 • hladké linie;
 • pečlivé přechody;
 • Nedostatek křičí díly;
 • tlumené barvy.

Plátno pro tento styl by neměl být statický, je to, jako kdyby se pohybuje. To samé platí i pro tisk: údaje se zdálo stoupat.

Při návrhu těchto závěsů jsou využívány a podvazkový pás.

Viz závěsy v termínu ložnice fotografie 2016.

Ti, kteří byli na jihu Francie, určitě chce čerpat její budoár ve stylu Provence. Měkké barvy a květinové vzory ponořit vlastníka ložnice v blaženosti alpských luk.

Místnost se provádí v daném oboru Provence, musí být naplněn fluorescentní barvou. Za tímto účelem vybrat žaluzie vyrobené z přírodních materiálů:

Tkanina vybrat monofonní nebo malý květ. Zvláštní pozornost je věnována tylu - to by mělo být průsvitná.

Tento trend se týká výběru záclony nejvíce přírodních materiálů jako je len, bambus, bavlna. V takovém interiéru převládají světlé barvy a odstíny a závěsy je povinný atribut tisku: čtverce, květiny, zvířata, budovy - to vše je trochu jako zemědělství téma.

Tento styl bude vyhovovat:

 • záclony-cafe (téměř polovinu okna, kravatu pásky);
 • garnýže;
 • model s malou dodávkou;
 • Římské rolety.

Ne všichni tam domy jsou standardní obdélníkové okno: někdo se setkali v podobě oblouku, někdo zvolil panoramatický, a některé světlíky. Šikovní designéři vzít v úvahu, a tato funkce okenního otvoru.

Tipy snímkovací oken s ohledem na jejich formu:

 • pro obdélníkové okna jakýkoli vhodný modelu;
 • střešní okna vhodné odměrné rolet nebo žaluzie 2 římsa, z nichž jeden má horní část a druhá - na prahu vedení;

 • Římské rolety bude zajímavá možnost zaveshivaniya atypická okna;
 • pokud jsou přítomny v ložnici balkonu, s výhodou bude vypadat vláken závěs nebo válečkem, není vyloučeno, klasickou variantu;

 • box ve tvaru půlměsíce, lichoběžník a trojúhelník dokonale přidělit žaluzie.

Výběrem klasické závěsy na oknech s balkonem, obzavedites nezbytné doplňky jako chňapek s páskou, svorkami a druhé straně. Ujistěte se, že web je balkon otvoru volně bylo popsáno, přičemž na čerstvý vzduch.

Zde můžete vidět závěsy v ložnici fotografie novinky 2016, které vám pomohou najít opravdu vhodnou volbu.

K dnešnímu dni, na záclony příslušnými motivy přírody: květiny, tyčící se ptáci a zeleň. Ohromující vypadat čínské závěsy vyrobené s různou délkou úzkých proužků, na konstrukci připomínající bambusu.

Velmi často se stává, návrháři vybrat závěsy v rakouském stylu s proužky, vzory, květinové motivy, které pokrývají polovinu okna. Vypadají opravdu neobvyklé.

Pokud máte malé místnosti, není vždy hlasitý Pick up položky. Čím větší jednoduchost a stručnost, bude místnost bude zdát více pokročilé. Tou nejlepší volbou pro vás bude rovné pruhy na záclony, měli textilie nemusí být těsný. Také dávat pozor na římse - to nelepí v malé místnosti.

Velmi často se stává, designéři se snaží využít maximální prostor malých místností, takže umístěte okenní tabulky, vestavěný pohovky, akvária a jiné předměty. Než je délka závěsů zvednout parapetu, například za tepla.

Ideálním varianta záclony pro miniaturní ložnic - závěsy na oček jsou vyrobeny z bavlny nebo lnu.

Všimněte si, jak krásné záclony na fotografii ložnice 2016 můžete vyzvednout na malé ložnic.

Tylu v ložnici: fotografie novinky 2016

Tulle, zpravidla je součástí okenním rámem souboru - ve spojení s závěsy to dělá vnitřní horní a harmonické. Že tylu přináší do svého obytného pohodlí a teplo.

Záclony v ložnici Photo 2016 postoupil šití z těchto materiálů:

 • Organza (silná, ale zároveň transparentního materiálu, který učiní váš pokoj velmi lehká během dne, a pokud se rozhodnete vzory s zlacení, budete uvažovat o krásné hře světla za slunečného dne);

 • závoj (tkaniny závěsy krásně a provede potřebné záhyby navíc dokonale prodyšná);

 • viskózy (syntetické tkaniny, která byla nedávno zdobené různé tisky);
 • hedvábí nebo citronový (pohled ozdobený a výhodně);

 • mušelín (mušelínu záclony v roce 2016 je velmi důležité).

Barva vám umožní spravovat prostor vaší ložnice:

 • Tmavé barvy, aby se okno více blíží vás, tak pouze k prostorné ložnice;
 • tylové záclony by měly být v jedné implementaci barvě;
 • světlé barvy pro ložnici je nejlepší nepoužívat, protože jsou nadšeni (s výjimkou pro příznivce zábavy pro dospělé);
 • low-kvalitní barevný tyl můžete vypálit na slunci, a bílá - naopak žloutnou.

Stejně jako záclony, závěsy musí být v souladu s celkovým stylem interiéru:

Vzhledem k tomu, že je zvláštní pozornost je věnována závěsy, elastics, Bahram, atd, by měla být lehká tylu a uvolněně. Vezměte si lehký závoj nebo organza - neztratí.

 • orientální styl

  Je otevřen letem fantazie. Vhodné tylu šifon, organza, voál s různými pozlacený. Povoleny světlé barvy.

 • Japonský styl.

  Ačkoli tylu v provedení se nepoužívá, mnoho obyvatel z ložnic bez ní nepříjemné. V tomto případě obzavedites mušelínu.

 • High-tech a minimalismus.
 • Můžete použít syntetický světla tylu, vyrobený z polyesteru nebo viskózy. To dovolilo zajímavý geometrický vzor.

  Některé praktické rady o výběru tylu:

  • v případě čerpání závěsy chytlavé se tylu vybrat prostý a diskrétní;
  • „Měkké“ vytiskne bez záclon naopak vyžadují svěží tylu dekorace - zlacení, vzory, dekorace guipure a výšivky;
  • Chcete ložnice vypadala luxusní, obzavedites organza s pozlaceným nebo tylu, vyšívané hedvábí;
  • barva tylu a kreslení na něm by měla být blízko k jedné ze základních barev v místnosti;
  • Chcete pokoj byl jasný, zvolte jednoduché tylu - šifon, organza, voál, hedvábí.

  Na závěr bych chtěl říci, že výběr závěsy a záclonami je založen na barvu, tvar a styl okna, ve kterém uděláte vaší domácnosti. Nezapomeňte, že rám okna jiskru s novými barvami, pokud budete používat pásky, podvazky, třásně a zajímavé okapy. Tak úspěšný, a spoléhat se jen na vaší chuti.

  Vybrat závěsy do ložnice: Nejlepší foto moderních designových nápadů

  Ložnice - místo, kde se na konci dlouhého dne muže obnovit sílu a vitalitu. O tom, jak správně zvolen jeho prostředí závisí zdravý spánek a pohodu. V tomto článku se podíváme na všechny módní trendy a moderními myšlenkami při návrhu záclony v ložnici, stejně jako dát hodně živých fotografií s příklady.

  Při poskytování plného spánku a pohodlný pobyt moderní závěsy pro ložnice hry je důležitější roli jako pohodlné lůžko. Měly by být nejen krásné, ale také dobré stínu sluneční světlo.

  Tyto fotografie Moderní dvojité závěsy v interiéru ložnice. Tato záclona výprava se opět stala módní.

  Tuto sezónu, návrháři doporučuji přijmout několik záclony modelů, které plně splňují požadavky na závěsy pro ložnice a zápas módní trendy. Pojďme se s nimi seznámit blíže.

  Závěsy a rolety nikdy nevyjde z módy. To je proto, že kombinace hustých a transparentních závěsy na jedné římse těžké zkazit každou místnost.

  Navíc, jejich konstrukce (barva, vzor, ​​textura) je natolik pestrá, že pro jakýkoli styl interiéru je vždy možné najít vhodnou volbu. Vezměme si vypršela Tuto sezónu kombinace záclon a tylu.

  Klasické závěsy a záclony v tomto roce jsou velmi časté u design projektů módy. Řežou a textury po mnoho let zůstávají nezměněny.

  Na fotografii záclony v tradičním stylu Provence. Tento styl je charakterizován rostlinnými motivy v textiliích.

  Změna pouze textilie, jejich druhu, jakosti, barvy, což je přirozené. Technologie výroby je neustále zdokonalovány a pokročilé materiály nemohou být zcela shodné s jejich historické protějšky.

  Ale v každém designu klasické vypadá důstojně, elegantní a dává ložnice je nejen pohodlí, ale také stavu.

  Charakteristické rysy klasické závěsy:

  • pečlivé šití;
  • jemné tkaniny;
  • Přesný poměr;
  • přemýšlivý a živé barvy;
  • Přítomnost dekoračních doplňků.

  Tradiční ložnice možnost - posuvné těžké závěsy husté hedvábí s závěs ze stejného těsta a hedvábí tylu. Jsou zdobeny třásně, střapce a sbírat na bocích cvočky nebo kolíky.

  V této sezóně, barva záclony by měly být bohatý, bez lesku, připomínající kvaš barvami.

  Tyl může být transparentní nebo stejnou barvu jako závěsy, ale velmi zředěný.

  Závěsy na průchodky - plastových nebo kovových kroužků rámující otvory v horní části tkaniny, použijte tuto sezónu velmi populární.

  Skládají se ze dvou částí, které se v zamontovaném stavu a zajištěné pevně upnuta tkáně. Výsledkem je trvanlivé a pohodlné nošení, který umožňuje záclony volně klouzat podél okapů a zavřít a otevřít je jediným pohybem ruky.

  Tento držák umožňuje kombinovat v jedné žaluzie s různou hustotou, a šít, můžete použít libovolnou textilii, takže je vhodný pro většinu moderních interiérových stylů.

  Závěsy na průchodky vejde hned za římsou. Vzhledem k tomu, že jsou umístěny ve stejné vzdálenosti od sebe, vertikální záhyby na látce získané hladké a rovnoměrné.

  V tomto případě je otvor sám téměř neznatelně, a pocit, že se rozšíří sami římsy závěsy.

  Je-li v ložnici neplánuje tlačit záclony úplně, a můžete to udělat bez okapů a závěsy upevněny pomocí speciálních háčků přímo na zeď. Tento design vypadá velmi stylově a vzduch.

  Tajemství krásy závěsy na průchodky ve stručnosti. Nemají zdobí závěs, záclona příslušenství a svěží závěsy. Důraz při jejich konstrukci se provádí pouze na strukturu a barvy tkaniny.

  Jediný šperky, které si může dovolit tento způsob dekorace oken - klíčovými tipy na římsu a chytne strana, která vám umožní otevřít záclony, ne tlačit.

  Generace inovativních technologií - dnes superfashionable závěsy s 3D tiskem bude skutečným přínosem pro každou ložnici.

  Jsou velmi široce a různě zastoupena na trhu, ale v případě potřeby je možné objednat ve speciální kabině, které se rozhodnou používat jakýkoli obrázek z výkresu osobních fotografií.

  Fotoshtory lepší zvolit, pokud je již vytvořen interiér ložnice. Zdůrazňují svou individualitu a stát se hlavní pozornost v něm.

  Obraz na fotoshtorah nevyblednou na slunci a nemá zakalit na mytí a základem pouze vysoce kvalitních textilií může být pro něj.

  Tisk může být aplikován jak na husté clony tkání, jako je satén, gabardén, satén, zatemnění a záclonami semi-transparentních tkanin. Upevnění takových clon může být jakýkoliv, včetně oček.

  Fotoshtory dnes používají ve všech místnostech v domě, ale i pro ložnice, které jsou zvláště důležité.

  fotografický tisk na textilie mohou být ploché a připomínají obraz, a mohou být objemné a vytvořit iluzi rozšiřování a prohlubování prostoru

  Trojrozměrný obraz lesních mýtinách, seashores, historických ulic a hvězdné oblohy, stejně jako relaxační hudbu lze ponořit do relaxační atmosféru přispívající k vytvoření silné a zdravé spaní.

  Garnýž - horizontální přikrýt rámování horní části závěsů. On nenese funkční zatížení, ale je schopen zakrýt drobné vady konstrukce okna, aby se atmosféra ještě více komfortní pokoje a dává mu zvláštní kouzlo.

  Na fotografii ložnice v moderním stylu s lehkými závěsy a těžkých závěs.

  Zpočátku pouze pro garnýže šila záclony a závěsy, a vypadal zhruba stejný. V současné době, že jsou kompatibilní se všemi typy žaluzií, a to i za přísné jako horizontální plastové žaluzie.

  Moderní garnýže lze rozdělit do několika základních typů:

  • Měkká. Přikrýt, který sestává z jediného kusu měkké tkaniny nebo složené z několika prvků: perekidy Smad, kravaty, de límcem, kokil odlévání.
  • Hard (Bando). Látkové Gang kladen na tvrdý netkané podložce, a jeho spodní okraj je vlevo rovně, řezané na předpětí, ve tvaru oblouku nebo určitého vzoru.
  • Kružby. Pohyb tvrdý garnýž zdoben ornamentem přes vyřezávané na celém povrchu pomocí laseru.
  • Kombinovat. Spojuje v sobě tvrdé a měkké typy kořisti střídajících se v libovolném pořadí. Například, když se římsa pokrývá plochý pruh tuhého tkaniny, a jeho strany zavěšení měkké zavěšovat.

  Zvláštní omezení kombinace záclon a garnýže ne. To vše závisí na vlastnostech jejich designu, interiéru stylu a osobní preference.

  Jediná věc, mít na paměti - garnýž „žere“ výšku stropu a použít ji v ložnici, kde je méně než 2,5 metru by měli být opatrní.

  Zatemňovací závěsy - jedna z nejnovějších textilním trhu oběť módy.

  Není to druh záclon a druhu tkaniny, který okamžitě získal spotřebitele je inspirované návrháře a transformoval tradiční představu lidí o tom, co by mělo být moderní záclony v ložnici.

  Blackout tkanina je schopna téměř úplně (s účinností až o 90-100%) uříznout světlo z ulice, což vytváří prostor v co nejpříznivějších podmínek pro dobrý noční spánek.

  Den takových závěsy chrání ložnici z jasného slunečního světla a v noci blikáním pouliční lampy, Světlomety, světelné reklamy.

  Tato výjimečná neprůhlednost kvůli chemické struktuře Blackout vláken. Jsou polyesterová příze s atlasová vazba, přičemž dvouvrstvý nebo třívrstvý tkané textilie.

  Čím více vrstev tkaniny, tím vyšší je jeho světlo stínící vlastnosti. Navzdory tomu, že zvýšená hustota a vícevrstvé látky Zatemňovací dostatečné a dobré tenký závěs.

  Tento inovativní textilie se liší v hustotě, opacity, barvy, tiskoviny, nepřítomnosti nebo přítomnosti metalizaci a podkladové vrstvy.

  Z něj šít různé modely posuvné a zvedací závěsy, z nichž je vždy možné najít řešení, které je vhodné pro konkrétní interiér.

  Z těch, které návrháři doporučujeme použití v ložnici, můžete si vybrat klasické záclony a římské rolety a japonské obrazovka panelu.

  Výhody zatemňovací závěsy pro ložnice:

  • zvýšené krytí;
  • Dlouhá životnost bez ztráty prezentaci;
  • vysokou tepelnou a zvukovou izolační vlastnosti;
  • odolnost proti požáru;
  • snadná údržba;
  • celá řada modelů a barev.

  Římské rolety - druh zvedacích závěsů, který je velmi často používán v ložnici.

  Jsou textilie pás na zadní straně, které je pevně pevné vodorovné lamely.

  Když se otevře opona, ukládání z rovných plochých záhybů superponován na sebe s mírným přesahem. Jejich délka, až na několik výjimek, nemůže být snížena pod parapetem.

  V závislosti na konstrukci římské rolety jsou používány v mono verze (jediného širokého závěsem na celé okno), nebo v sadě dva závěsy.

  Záclona je připojen nad oknem nebo ve dveřích a dvěma namontován přímo na okenním křídle. Závěsy udržet ve formě a ne klesnout, textilie pro jejich výrobu by měla být dostatečně hustá.

  Nejčastěji se pro šití římských rolet v ložnici, použít těžkou vlnu, mušelín, organza, hrubé odrůdy lnu a bavlny, taft.

  Design záclon přísných a stručné, takže ve své klasické formě, jsou nejvhodnější pro ložnice, zařízený v minimalistickém stylu, nebo high-tech, ale v případě, že jsou vyrobeny z bambusu tkaniny nebo slámy - Ložnice v japonském stylu, nebo pro životní prostředí.

  Ale to neznamená, že římské záclony nelze použít v měkčích a romantických interiérech.

  Za prvé, mohou být vyrobeny z textilie se vzorem, například květinovým.

  Za druhé, jsou perfektně kombinovány s jinými typy závěsů: záclony, lambrequins, tyly, muslin.

  V těchto případech je postačující, že partneři odpovídají záclonám a římské modely poskytnou místnost stínování.

  Nejmódnější kombinací dnes jsou římské záclony a záclony, šité ze stejné monochromatické látky tlumených přírodních barev: olivový, švestkový, třešňový, káva.

  V této kombinaci jsou tuhé vodorovné záhyby římských záclon zvlášť efektivní v kombinaci se zavěšenými závěsy na záclonách a vypadají velmi stylově.

  Rakouské záclony - další relevantní v ložnici řady zvedacích závěsů těsně pod okenní parapet. Někdy jsou zaměňováni s francouzskými a římskými závěsy.

  Od prvního se liší méně svěžích rukávů, které nejsou shromážděny po celé délce plátna, ale pouze u jeho základny a od druhého po hladší, jemnější a mírnější pastelové barvy.

  Navíc, takové záclony jako záclony, a jsou často zdobené okraj, luky, stuhy, vlasy ve tvaru motýlů a květin.

  Rakouské záclony jsou dobře kombinovány se všemi druhy lambrequins a jiných záclon.

  Mohou být šité z měkké, ale husté látky a visí s tylem. V tomto případě hrají roli hlavních závěsů a chrání ložnici před slunečním zářením.

  Můžete také šit "rakouský" z lehce průhledné látky: tylu, organzu, šifonu, závoj a kombinovat s hustými závěsy. V tomto případě budou provádět funkci záclon.

  Podle návrhářů v roce 2018 rakouské záclony je nejpopulárnější způsob zdobení oken v interiéru, která by v mírných a romantických stylů, jako je Středomoří, italské, Provence, vinobraní, shebbi šik.

  Vzhledem k tomu, že charakter „avstriek“ velmi romantická v ložnici nejpůsobivější vzhled model vyroben z monochromatického textilie s hladkým lesklým povrchem: hedvábí, taft, mušelín, polyesterové rohože, nasycené a pastelových barvách.

  Simple „obec“ hmoty, jako je bavlna, bavlna, jemného plátna s naivním květinovým potiskem neméně často používá pro šití záclon rakouské, ale ložnice jsou jednoduché a jsou vhodnější pro kuchyně nebo dětského pokoje.

  Závěsy z vlákna nebo muslínu přišly k nám z horkého východu a speciálně vytvořené, aby vytvořily vnitřní atmosféru nádherné relaxační blaženosti.

  Jsou to husté záclony z hladkých hladkých a hustých vláken, které proudí dolů rovnoměrným vodopádem. Existuje mnoho druhů mušelinu.

  Může být monofonní a vícebarevná, textilní nebo metalizovaná, jednoduchá nebo doplněná všemi druhy pevných ozdob: korálky, flitry, skleněné korálky.

  Taková různorodá struktura a barvy umožňují vybrat vhodný model záclonových záclon pro všechny interiéry. Je schopen harmonicky se mísit nejen v náročné orientální, romantické evropské ložnici.

  Dokonce i avantgardní interiér ve stylu hi-tech bude vypadat úplná, pokud pro něj zvednout vlákno závěs s kovovými inkluzí a přírodní mušelín těsně kroucené bavlněné lano, navlékl je na dřevěných trubkách dokonale doplňují elegantní japonský styl.

  Navzdory vzdušné struktuře jsou záclony nitě schopny řezat a rozptylovat světlo.

  Ale jejich stínění je stejné jako u tylu nebo záclon a není dost úplné zakrytí místnosti, takže v ložnici jsem lesklý byl používán v kombinaci s jinými hustšími závěsy.

  Kisei je velmi plastický, snadno se sbírá v těch nejbizarnějších drapácích, ale vypadá stejně efektivně v jednoduchém, narovnaném stavu.

  U ložnice je lepší vybrat klobásu ze zkroucených senilních nití tmavých nasycených barev.

  Závěsy světelných vláken se používají pouze v místnosti jako dekor na vrcholu ostatních závěsů, jako originální posteli, nebo na kabině jako světelné závory, což pražec se oddělit od zbytku místnosti.

  Výhody použití mušelínu v ložnici:

  • Závitové záclony nezasahují do přirozeného větrání místnosti.
  • S kompetentním výběrem barev a textur závitů, stejně jako vhodný závěsný dekor, mohou být zapsány ve většině interiérových stylů.
  • Perfektně zakryté a kombinované s jakýmikoli modely závěsů a žaluzií.
  • Délka muslínu může být libovolná, je snadné ji měnit, jednoduše tím, že oddělíte další centimetry nůžkami.
  • Závěsy závitu jsou multifunkční. Používám je nejen pro okna, ale také pro rozdělení místnosti na zóny, a také jako baldachýn nad postelí.

  Japonské obrazovky se objevily v našich interiérech ne tak dávno, ale velmi rychle se staly populárními a nechtějí opustit stránky módních časopisů v interiérovém designu.

  Jsou hladké, pevně protáhlé na tenkých rámech nebo pomocí útkové popruhy.

  Průměrná šířka plátna je obvykle 40-60 cm, ale na široké panoramatické okna lze použít panely o šířce více než jeden metr.

  Obrazové panely zaujímají minimální prostor, mohou mít libovolnou délku a jsou vyrobeny z textilie různých textur a barev.

  Plátna se volně pohybují po stezkách profilové římsy, střídají je různými způsoby, vystavují je v řadě nebo paralelně a tím dosahují nejpohodlnějšího přirozeného osvětlení.

  V jednom okně se v závislosti na šířce používají 3 až 6 panelů. Mohou být vyrobeny z tkaniny různé hustoty a používají se na stejném principu jako záclony se záclonami.

  V poslední době je také zakázáno kombinovat s jinými typy závěsů, nejčastěji s tylem jednoduchých barev a téměř bez záhybů.

  U ložnice jsou japonské obrazovkové závěsy také dobré, protože mohou sloužit jako dveře pro skříně a lehké a kompaktní oddíly pro zónování prostoru.

  Není žádným tajemstvím, že bez ohledu na to, jak tichá a klidná byla atmosféra v této místnosti, oddělení místa pro spaní od zbytku místa nebude nikdy nadbytečné.

  Podle barev, stejně jako textura textilie, záclony často rezonují se závojem, polštáři pohovky, čalouněním židlí, podlahovým krytem a dalšími prvky nábytku. Vybírání závěsů v ložnici, zdobené v klasickém stylu, se nemusí nutně omezovat na monochromatické modely.

  Přestože přísná pravidla diktují módu roku 2018, lze stále odlišit několik trendů, například:

  • barva závěsů by měla být světlejší nebo tón tmavší než stěny nebo obecná barevná schéma ložnice;
  • záclony s ornamentem nebo vzorem budou vypadat nejlépe na pozadí monochromatických stěn, které odrážejí hlavní barvu s malými detaily interiéru, které jsme zmínili dříve;
  • nádherné designy s lambrequinem a dvěma nebo třemi typy závěsů spíše nezapadají do ložnic s mnoha předměty a dekoracemi.

  Moderní klasické modely jsou často zjednodušené, blíží se vzhledem k lakonickým skandinávským závěsům nebo se komplikují kombinací různých materiálů a dekorativním doplňkem. Místo jedné tradiční závěsy najdete dvě nebo dokonce tři sousední plátna.

  Spolu s tím je jedinou výzdobou okna často vzorek nebo čistý tyl. Bílé průsvitné závěsy jsou zvláště všestranné. Jsou vždy snadné doplnit výběrem, lambrequins, ozdobami, třásněmi, dosažením požadovaného výsledku.

  V závislosti na tom, jak často se budete muset pohybovat a posunout závěsy, zvolte nejvhodnější způsob upevnění - kuliska, kravaty, kroužky s klipsy.

  Tipy pro výběr závěsů pro ložnice

  1. 1 Hlavním předpokladem pro splnění moderních záclon v ložnici je vysoká míra ochrany před světlem. Tkanina pro jejich šití musí být proto hustá a nesmí přeskakovat denní světlo. Ideálním řešením je zatemnění záclon.
  2. 2 Při nákupu záclon nebo tkaniny pro ně, podívejte se na to mezera. Takže lépe zhodnoťte jeho vlastnosti stínění světla a pochopte, jak to bude vypadat na okně.
  3. 3 U ložnice uvítají záclony klidných pastelových nebo tmavých odstínů, černobílé nebo se slabým vzorem.

  Jasné blikající barvy nepřispívají k pohodlnému ponoření do ospalého stavu a zdravého spánku. Navíc, přirozený, uklidňující nervový systém, tlumené přírodní barvy. Tato sezóna nejmódnější barvy záclon v ložnici:

 • 6 Zdravý spánek je podporován přírodními materiály šetrnými k životnímu prostředí: bavlna, plátno, samet, hedvábí, satén. Avšak textilie, přirozené sto procent dnes jsou extrémně vzácné, ale jsou velmi drahé, takže umožňují malou (až 30%) přítomnost syntetických látek. Na pozitivních vlastnostech přírodních materiálů to neovlivňuje a také je činí odolnějšími.

 • 7 Při navrhování ložnice doporučujeme návrhářům přidat textilní prvky z tkaniny nebo barvy jako záclony s nábytkem. Například přikrývka a polštáře na posteli nebo ubrousky na nočních stolech. Budou stylově kombinovat interiér a dávají mu ještě větší pohodu.
 • Náš zdravotní stav a nálada přímo závisí na tom, jak dobře máme dostatek spánku, a tedy na tom, jak pohodlná je naše ložnice.

  Význam výběru správných záclon pro tuto místnost je obtížné přeceňovat. Vytváří uklidňující klidnou atmosféru a pomáhají zbavit se negativní energie, kterou jsme během dne vybírali.

  A rada profesionálních designérů nám pomáhá najít mezi širokou škálou nabízených záclon nejen přispívající k zdravému spánku, ale i módní volbě.

  Moderní závěsy v ložnici - stylové a trendy kombinace

  V ložnici jsme obvykle spojovali s útulným a pohodlným pokojem, kde si po pracovních dnech odpočineme. Záclony jsou nedílnou součástí každého interiéru ložnice. Abyste zajistili, že se harmonicky a jednoznačně vejde do návrhu místnosti, musíte kompetentně přistupovat k jejich výběru.

  Jak vybrat záclony do ložnice tak, aby nejenže vykonávaly funkci ochrany ložnice před slunečním světlem, ale byly také stylové a módní?

  Za prvé, je třeba poznamenat, které záclony potřebujete pro daný pokoj z hlediska designu. Moderní závěsy v ložnici mohou být dlouhé, v podlaze a krátké, silné a tenké, monofonní a pestré. Vše závisí na stávajícím stylu spánku. To znamená, že pokud váš pokoj není velký a tmavý, pak těžkopádné a objemné záclony by neměly být vybrány, protože budete ještě "jíst" prostor. V tomto případě vám pomohou závěsy z průhledného závoje. Přidá prostor pro lehkost a vzdušnost. V tomto případě by měly být tmavé závěsy odloženy. Pokud však funkce záclon v takové místnosti je ochrana před sluncem, pak vám pomohou lehké šrouby.

  Je-li místnost velká a lehká, pak bude kombinace tmavých těžkých záclon a lehkého šumivého organza velmi vhodná a krásná. Kombinace protichůdných barev udělá místnost živější a složitější.

  Návrh záclon v ložnici v této sezóně je velmi rozmanitý. Nyní v módě jako monofonní záclony a záclony a barevné. Jejich výběr závisí na celkové stylistice místnosti. Takže pokud je místnost monotónní, vyrobená téměř v téže barvě bez jasného příslušenství, pak záclony mohou tuto roli snadno vykonávat. Vezměte záclonu s jasným vzorem nebo vzorem a okamžitě přitahují pozornost a zředí nudný obraz ložnice.

  Dalším módním trendem je směs několika tmavých závěsů. Toto řešení vypadá skvěle v každé ložnici, ať už je velká nebo malá, teplá nebo studená.

  Poradenství! Pokud se rozhodnete vytvořit směs tmavých závěsů, pak si všimněte, že barvy musí být nutně spojeny a materiál záclon by měl být stejný. A nakonec ještě jedna módní rada. Pokud si vyberete záclonu na 10-15 cm, jděte k podlaze as velkými záhyby, vizuálně zvýšíte strop a místnost je bohatší.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  49 − 40 =