Závěsy na šedou tapetu

Závěsy na šedou tapetu

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Vybíráme nejvhodnější záclony pod šedou tapetu a interiéru jako celku

Gray lze s úspěchem použít k dekoraci vnitřních stěn. Přes zdánlivou složitost, to jde dobře s téměř všemi barvami.

Mnoho lidí si myslí o tom, jak vyzdobit svůj pokoj s tapetou v barvě šedé. Nyní je v módě řešení, které splňuje charakteristiky téměř jakéhokoliv stylu. Strádání je odpověď na otázku, které záclony přibližuje šedou tapetu.

5 tipů pro používání šedá

 • Z psychologického hlediska pohodlné měkké barevné odstíny
 • Při výběru zatemnění interiéru získat přísný
 • To je nejlepší hrát na kontrasty - kombinovat světlé a tmavé odstíny - aby co nejvíce rafinovaný, elegantní interiér
 • All plnost barvě je nejlépe popsán ve spojení s ne čistě bílé barvě, ale s off-bílé nebo bílé odstíny s nádechem žluté
 • Kombinace šedé a černé barvy přidat místnosti strohý design.

Buď volba je založena na posouzení tří složek - tvar, barvu a styl. Opona pod šedou tapety, fotky, z nichž můžete vidět, tyto možnosti jsou zvláště důležité.

Chceme maximalizovat záclony vešly do okolního prostředí, aby odpovídala jejich barvu a být příjemné nejen oči, ale i na dotek, a to zejména v dětském pokoji.

Šedá barva tapety jsou vhodné pro téměř všechny závěsy: francouzská, italská, rakouská, Roman, atd. Všechny z nich jsou mimořádně vhodné alespoň v moderní secese, i když moderní klasické .. Bohatost chutí zdůraznila pompézní francouzské tkaniny, lahodnost - rakouskou a minimal - Roman.

Některý z těchto typů clon na šedém pozadí (viz níže fotografie) bude vypadat skvěle jako výsledek dostanete plné, elegantní interiér, který může ohromit všechny své přátele.

Tvorba závěsy mohou být zcela odlišné - to může být pestrý vzor, ​​dekorace záhybů, mašle, krajky. Pokud je barva tapetu bez barevném vzoru, pak tato volba závěsy pro dekoraci oken je zcela přijatelné. Pokud je tapeta má pestrou strukturu, trojrozměrných ozdobných prvků, je lepší zvolit záclony klasický střih bez dalších ozdob. Dekorace může být velmi tkaniny, ze které šila závěsy. V opačném případě bude hojná množství ozdobných prvků zbavit chuť celé místnosti.

Každý z našich pokojů je určen pro konkrétní účel: ložnice máme odpočinout v obývacím pokoji přijímat hosty v kuchyni zase do kuchaři. Funkčnost pokoj činí významný a my se začínají vyzvednout příslušenství v souladu s jejich účelem.

Barva je nejlepší zvolit na základě vašich preferencí. tj chcete-li jasný, živý interiér, je nejlepší zvolit fialové, růžové a zelené barvy. Dobře zvolené doplňky, včetně nábytku, pomůže zakrýt výrazný kontrast mezi tapetami a závěsy a akcenty správně.

Pokud se vám - přívrženec klasiky, pak dávejte pozor na to, co závěsy, aby se vešly šedé tapety na fotografiích. To je nejlepší zvolit tlumené tóny a odstíny - písek, béžová, krémová, bílá, světle modrá, světle růžová. Takže můžete vyhladit situaci v místnosti, což je harmonický.

Ložnice má rekreační funkci. Chceme, aby si odpočinout a před dalším dnem sbírat síly.

Nejúspěšnější budou růžové závěsy na šedou tapetu, která dodá vaší ložnici na vědomí, něžnosti a romantiky. Chcete-li to provést, použijte šedo-růžový nábytek, nebo použít růžovou barvu v tapetu. Yourself tapety může být šedý, ale jejich textura nebo vzorek - růžová.

Při rozhodování o tom, jaké barevné záclony, aby se vešly šedou tapety v obývacím pokoji, dávají přednost fialové. Bude oživit prostor a zároveň umožní jasný a atraktivní pro návštěvníky. Považováno za chladné barvy lila vytvořit příjemnou atmosféru a zahřát všechny návštěvníky. Ale pamatujte, že levandule musí být velmi malé. Neměl by mít, aby pokryl celou místnost. V opačném případě bude zatěžovat ji to. Světlejší odstín fialova, tím tmavší by měly být tapety.

V tomto pokoji se nejlépe hodí žluté závěsy, protože psychologicky splňují lidských potřeb - způsobuje chuť k jídlu, příjemné na pohled a zároveň s klidným šedé. Ale žlutá by neměl být velký. Žlutá může být samostatným dekorativní prvek. Úspěšná kombinace žluté a šedé, žluté vzniká při dokončování židlí, pera skříňky, pláštěnky na pohovce.

Můžete kombinovat dva, ale tři barvy, jako je černá, bílá a šedá. V tomto případě, záclony vypadají velmi harmonické a reprezentativně. Nicméně, takové zbarvení je nejlepší použít k dokončení obývací pokoj.

Při výběru barvy záclon, si uvědomit, že čím tmavší odstín tapety, závěsy by měly být lehčí na textilii, která může být aplikována na malý obrázek v podobě tiskovin, květinové vůně nebo odlišném časovém horizontu.

Šedá je v kombinaci s jakoukoliv barvu, pokud víte, jak si vybrat svůj odstín a diverzifikovat interiéru dekorativní prvky ve stejné barevné hodnoty.

Jak si vybrat závěsy, které jsou ideální pro šedém pozadí?

Šedá barva se stále častěji používají k výzdobě interiéru místnosti, z různých funkčních účel, protože to jde dobře s většinou barev a má pozitivní psychologické charakteristiky. Navzdory těmto výhodám, je nutné vědět, které přiblíží šedé závěsy a tapety na kterých nuance třeba věnovat pozornost. Navzdory tomu, že základna je šedá v posledních letech lídrem mezi konstrukčním řešením, všestrannost této souvislosti vám umožní vytvořit originální a dokonce i jedinečné interiéry. Správná práce s paletou a používání akcenty poskytnout kompletní tvorbu stylové, jednoduché a elegantním způsobem.

Psychologické aspekty šedé a jeho kombinace s různými odstíny

Gray je velmi pokládaný kreativní lidi. Má také všestrannost, poskytující neutrální pozadí vytvořit zajímavé obrázky a jedinečnost. Stojí za to poznamenat, že vybrat závěsy do monotónní šedou tapetou není tak snadné, takže stěna je obvykle tvořen směsí šedá a modrá, zelená, fialová.

Provedením výběru ve prospěch univerzální barvy v interiéru, je třeba s ohledem na jednoduchých pravidel.

 1. Psychologický komfort jsou jemné odstíny šedé. Oni požádala o registraci prostor. Přísné a studené barvy jsou vhodné pro kanceláře, lehké ocelové - do kuchyně.
 2. S tmavé barvy mohou využít místnost dotek elegance, ale musíme jednat opatrně, jinak místnost bude dopadat velmi přísné.
 3. Psychologové důrazně doporučuje použít ve výzdobě velkého počtu břidlicové barvy: to může způsobit deprese. Tato barva je nejlepší použít jako tapetu na plátně záclony.
 4. Noblesní a sofistikovaný dekor je dosaženo použitím kontrastů.
 5. Na šedém pozadí nejlépe kombinuje prvky mléka, nažloutlé nebo špinavě bílé barvy. Vařící bílá barva bude vypadat příliš formální a je spojena s nemocnicí.

Při výběru záclony tapeta v šedé barvě, můžete zkusit nějaké, i ty nejsmělejší kombinace. Je pouze nutné, aby správně posoudit vliv obrazu na prostor, zvažte strukturu a barvu tkaniny, upozornit na kvalitu osvětlení v místnosti.

Místnost bude vypadat svěží a zajímavé v případě, že závěsy odstín bude sytější barvu než zdí. Letadlo nesmí sloučit nebo shodovat kontrast. V extrémním případě, záclony by měla být pokryta s jasným a výrazným výkresu.

Vyzvednout stylové šedé tapety krásné a harmonické závěsy, musí brát v úvahu následující body.

 • Díky teplé textilu, bude šťavnaté odstíny v místnosti být lehké a pohodlné. Za tímto účelem se doporučuje použít růžové, broskev, žluté závěsy.
 • Pro místnosti, která se nachází na jižní straně, je lepší zvolit závěsy v modré a fialové barvy. To pomůže vyhladit nadbytek slunečního záření a aby v místnosti tišší.
 • Záclony neutrální bude nejbezpečnější volbou. S nimi je prakticky nemožné udělat chybu. Bez ohledu na záclony nebo použitý - písek, kávu, krémová nebo béžová - získat stylový interiér, tichý, tradiční.
 • Milovníci odvážných rozhodnutí nezbytné věnovat pozornost světle fialovém, černý, jasně žlutá, tmavě růžové, šťavnaté zelené textilií.

Proces výběru vhodnou mezeru

Záclony musí být nejen v souladu s šedou tapetu, ale také harmonicky integrovat s prostředím. Vezměte v úvahu, že je třeba tvar, styl, barvu, strukturu produktu.

 • Co se týče konkrétních forem jsou všechny návrhy záclony. Navzdory vážnosti šedé, to vypadá perfektně jako po klasické a minimalistické verze jeho pozadí.
 • Tím, tapety v ložnici jsou ideální bledě růžové nebo broskvové odstín. Stojí za to poznamenat, že barva by se měla opakovat ve struktuře tapetu nebo nábytku.
 • Living by měly být atraktivní a dynamický. Toho lze snadno dosáhnout, pokud k šedé zdi vyzvednout fialové, zelené nebo žluté závěsy. V rámci této možnosti, je třeba mít na paměti, že textilní barva by neměla být vedoucí v dekoru, jinak tísnivou a dráždivý pocit.
 • Jaké barvy nejsou použity pouze k dekoraci v kuchyni, ale většina lidí dnes důvěra je šedé stěny a nábytek. Žluté závěsy na tomto základě poskytuje dobrou chuť k jídlu, dobrou náladu a nedostatek úzkosti.

Pro velmi světle šedém pozadí v dětském pokoji je vhodné zvolit o něco větší zářivě růžová, modrá, meruňky nebo broskve závěsy. Bez ohledu na věk dítěte stěny v dětském pokoji by nemělo být monotónní šedou, musí být zředěn s jemným rozvodem měknutí pokud pruhy.

Přítomnost na obrázku, práce s texturou a dalších důležitých nuance

Z hlediska designu a používání vzorů mohou plně důvěřovat své vlastní představy. Se správným přístupem, kravaty, šperky, luky, barevné obrazy mají právo na existenci. A na jednobarevném tapetu stačí zvednout není prostý závěsy. Květinové motivy dát prostor romantickou atmosféru, abstraktní ornament přidáte orientaci místnosti styl.

Moderní a efektní na plátně záclony vypadá oceli výkres, barevné záclony zároveň hraje důležitou roli. Tento přístup je relevantní pro obě klasických interiérů a pro styly špičkových.

Ponořit do své vlastní představivosti, musíme mít na paměti, že hojnost dekor může procházet hlavní myšlenku. Někdy je samotná textilie nebo originální závěsy jsou dostatečné ornament.

Při výběru záclony, které jsou ideální pro šedou tapetu a dát jedinečný styl místnosti, je třeba poslouchat své instinkty. V případě, že obraz nepřináší uspokojení a poskytuje příjemný pocit z něj mělo být upuštěno.

Stojí za zmínku, důležitý praktický bod - na šedém pozadí všechny prach a nečistoty velmi rychle zřejmé. Výběrem dekoru pro okno, musíte nejprve věnovat pozornost tkaniny mají tendenci se hromadit tuk, který bude stanovit vrstvy prachu. Suché a měkké čištění závěsů a textilních povrchů jednou za týden bude velmi užitečné.

Co rolety vybrat interiér s šedou tapetu

Jaké jsou závěsy, aby se vešly šedou tapety -, že tato otázka se často ptají ti, kteří ještě se odváží použít tuto barvu ve výzdobě interiéru té či oné místnosti v bytě. Předpokládá se, že toto barevné schéma je trochu sklíčený, a velmi konzervativní, což značně omezuje jeho použití v konstrukci vnitřního prostoru v různých stylech.

Současně, dnes je významnou výhodou ve srovnání s jinými barvami: to půjde dobře s téměř všemi zástupci barev. To platí nejen pro jinou tapetu společník, ale i jiné druhy povrchových úprav a designů: dveří, podlah, oken, rámů, a samozřejmě, žaluzie s závěsy.

Varování! Předpokládá se, že jiné barvy, když v kombinaci s odstíny šedé, a to nejen v dokonalé harmonii s sebou, ale také se stal výraznější.

Barva šedá záclony tapety, foto:

Gray je překvapivě bohatá na tóny a odstíny. Není divu, že se má za to, že černé a bílé fotografování je schopen zprostředkovat mnohem lépe spoustu věcí, spíše než barva. Pokud budeme mluvit o nejoblíbenější odstíny, je třeba poznamenat, možnosti, jako například:

 • Silver.
 • Modra.
 • Perleť.
 • Ocel.
 • Mokrý asfalt.
 • Platinum a mnoho dalších, neméně zajímavá.

Pokusíte-li se dát nějaké tipy na zdobení vnitřní prostor pomocí šedých tónů (včetně výběru záclony pro šedou tapetu), můžeme zdůraznit následující body:

 1. Rozhodnete-li se zaměřit na tmavé odstíny šedé, bude celková situace bude vážnější.
 2. S ohledem na kombinaci bílá, je vhodné, aby zvolit čistou bílou barvu, a některé, jako jsou odstíny slonoviny (slonová kost), mírně patrné žlutá, světle modrá, a tak dále.
 3. Možnosti pro kombinaci s černou také pomůže dát prostor k větší přísnost.
 4. Pokud jde o vnímání, více „v klidu“ a příjemné pro oči jsou světlé a neutrální odstíny šedé.
 5. Pro úplnost a plného potenciálu paletě barev, zkuste použít kontrastní kombinace.

Jaké jsou závěsy, aby se vešly šedé tapety, foto:

Jak si vybrat možnosti pro různých místnostech

Předpokládejme, že jste vložili šedou tapetu do interiéru obývacího pokoje. Vyzvednout žaluzie v tomto případě - je velmi zajímavá, a není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát na první pohled problém. To samé platí i pro ložnice, kuchyně, dětský a dalších místností. Zde jsou některé funkce, které by měly být vzaty na vědomí:

 1. Pokud se rozhodnete použít šedou tapety v obývacím pokoji, je třeba připomenout, že při správném použití jasnější dalšího příslušenství (polštáře, válečky, záclony, dekorace, a tak dále), budete moci vytvořit přesnější a sofistikovanou atmosféru.
 2. Použijete-li toto pozadí v kuchyni v interiéru tam je pocit čistoty a elegance.
 3. Atmosféra v kanceláři pomocí šedou tapetu je stále více podniků. V tomto případě, je nejlepším řešením by bylo použití „kovové“ a syté barvy.
 4. Pokud budeme mluvit o interiéru dětského pokoje, tedy přes některé předsudky, šedé pozadí a můžete si vybrat pro ni. Nicméně, jeho použití by mělo být omezeno, s výhodou v malé fragmenty na územního místnosti. Kromě toho, že je lepší používat světlejší odstíny, stejně jako kombinovat je s bohatými barevnými odstíny: oranžové, žluté, červené, zelené, modré nebo růžové.
 5. Co se týče interiéru ložnice, šedé tapety a závěsy v něm musí být zvolen takovým způsobem, aby vytvořit uklidňující a klidné prostředí, spát a odpočívat.

Tip! Role bytového textilu a drobných dekorativních doplňků v ložnici - je obzvláště důležité.

Mluvit o tom, co závěsy vyzvednout šedou tapety, je třeba poznamenat, že nejen oni, ale i textilie obecně (a to včetně záclony, závěsy, garnýže, přehozy, ubrusy a mnoho dalších) vyžaduje zvláštní přístup k řádné povolení. Nemluvě o podlahu jednu podmínku: Výběr závěsy pro šedou tapetu a obecně, přemýšlet o výběru dalšího dekoru, se snaží „rozředit“ obecné pozadí jasné, „živé“ upozorňuje. Také použití ozdob povolena, vzory a návrhy, nemluvě o úspěšných tapety. To vše pomůže diverzifikovat černobílý interiér. Závěsy pro šedou tapety, foto:

Jen je třeba pochopit následující: čím dříve pečlivě promyšlené a vyzvednout možnosti pro budoucí kombinace, tím atraktivnější, av důsledku toho může být výsledek. Mělo by být zřejmé, že zásadní význam při výběru záclony je nejen barvu, ale i styl a formu. To vše přispěje k harmonickému volbu při použití v jakémkoliv stylu interiéru, ať už klasické, půdní vestavby, high-tech, Provence a jakýkoliv jiný styl.

Když už mluvíme o konfiguraci záclon, lze říci, že kromě klasických verzích, častěji používané typy, jako jsou francouzské, rakouské a římských rolet. Také, někteří lidé dávají přednost pověsit žaluzie. V souladu s tím, pro každou z stylů interiéru žádoucí zvolit nejvhodnější záclony a ostatní bytové textilie.

Závěsy na šedou tapety, interiér foto dekorace:

Často volba konkrétní barvy se provádí na základě toho, co funkce se provádí jednou nebo jiné místnosti nebo budově. Tak se rozhodli, jakou barvu záclony, aby se vešly šedou tapety, je třeba věnovat pozornost této skutečnosti. Například studie ve větší míře je určen pro práci, pokoj (obývací pokoj) - navštívit příbuzné a přátele, kuchyň a jídelní kout - pro vaření a stravování, ložnice - respektive k odpočinku a spánku, a dětský pokoj - v tomto pořadí, aby zůstali v jejích dětí.

Je proto nutné hledat, co je lepší použít odstíny: světlé, tmavé nebo neutrální. Na druhou stranu, hodně také záleží na osobní preferenci. Máte-li rádi klasické a strohý interiér, je vhodné věnovat pozornost klidnější odstínů šedé, které obsahují některé „poznámky“ z modré, růžové nebo krému. Situace bude více útulné a domácké. Zároveň, pokud dáváte přednost živost a bohatství v designu vnitřního prostoru, pak určitě by měly být zahrnuty v doprovodu místnosti některé světlé detaily. Kromě toho dále a starat se o dekorativních předmětů a doplňků.

Mezitím docela zajímavou alternativou je použití ne dva, ale tři nebo více barev v interiéru. Příkladem mohou být zcela různé kombinace, pomocí různých barev: béžová, smetanu, zelené, modré a další. Kombinace barev je nejlepší použít? Zpravidla tmavší záclony, odborníci radí vybírat lehčí tapetu. Kromě toho si vybírá látkové rolety, měli byste uvažovat o použití některé zajímavé kresby, vzor, ​​nebo dokonce moderní tisku. Podívejte se, co rolety volit šedá tapeta, foto:

Přečtěte si o volbě záclon na tapety ostatní barvy:

Většina lidí, kteří se rodí sám chaty, si je dobře vědoma, že to musí být nejen místem pro práci a pěstování plodin, ale nejvíce koutky, kde si můžete odpočinout od rušného města a užít si krásný výhled na přírodu a pozemků.

Divoká zvířata a ptáci, kteří žijí v přírodě, nemůže spoléhat na to, že v zimě bude někdo pomáhat jim, jak přesně to, jak se jejich domestikovaných „bratry.“

Každý z nás miluje krásně zdobený interiér. Tento závazek je zvláště v poptávce v případech, kdy vnitřní konstrukční řešení mají vliv na dobrou náladu a radost pro naše blízké.

Každý svědomitý majitel se musí postarat o pohodlí svých domácích mazlíčků, vedený slavným citátem z „Malého prince“: „Jsme zodpovědní za ty, kteří zkrotili.“

Dříve nebo později, než většina z nás se potýkají s úkolem kupovat nový nábytek, včetně židlí. Ve stejné době, to není vždy smysl kupovat nový nábytek na dostatečně vysokou cenu, protože můžeme obnovit staré židle.

 • O projektu
 • inzerenti
 • zpětná vazba
 • Mapa stránek

Citace dat je povoleno pouze při zadávání aktivní otočnou uvedení zdroje.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + = 12