Závěsy z pytloviny

Závěsy z pytloviny

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Závěsy z pytloviny - levné a vkusné!

Závěsy z pytloviny se stávají stále více populární dnes, protože mnoho lidí, kteří hledají snadno do svého domu, přírodní materiály a nenáročný.

Závěsy z pytloviny

Možná, že mnozí myšlenku využití pytloviny elegantním designem se může zdát druh nedorozumění, ale ve skutečnosti tento materiál může být jednoduše fantastický pohled na okna.

Jedná se o hrubé pytloviny tkaninu tkanou z jutových vláken. Mnoho lidí ví, že tato látka je často používán pro zašívání pytlů brambor, protože jejich síly a brutality. Tak, juta široce používán nejen v dekoraci, ale také v různých řemesel obci. Rostoucí popularita pytloviny jako materiál pro záclony, založený na nízkou cenu a velký potenciál pro použití v interiéru.

Přírodní původ materiálu, jeho ekologická šetrnost a nenápadný, teplé a příjemné barvy, je velmi pokládaný v interiéru každé domácnosti. Navíc, tento materiál je vhodný pro realizaci DIY (udělej si sám) projektů. Chcete-li to provést, je nutné ukázat malou představivost a kreativitu vytvořit skutečně jedinečný záclony pro Váš domov.

Když mluvíme o opony pytloviny, je třeba poznamenat, že skutečnost, že mohou být použity v každé místnosti. Kromě toho, že mají řadu výhod spojených s vzhledu. Za prvé - je to skvělý vizuální estetiku. Tmavě hnědé juta lze snadno maloval v různých barvách. Kromě pytloviny - odolného materiálu, který vám vydrží celé roky. Nízká cena je další výhoda, protože si můžete vytvořit jedinečnou záclony v relativně omezeným rozpočtem.

Závěsy z pytloviny - foto

Pokud si myslíte, juta velmi hrubou tkaninu, koupit hustou prádlo. Výsledkem bude vyšší než vaše očekávání!

Záclony pytloviny - efekt jednoduchosti!

Dobrý den, milí čtenáři! Jednoduché, nekomplikované materiály každý rok získává stále větší popularitu. Vezměme si například, nejjednodušší pytloviny, mysl není pochopitelné, jak se harmonicky do nejrůznějších interiérů. Mimochodem, dekor z pytloviny, jsme již diskutovali ... se lze zde nalézt příklady použití pytloviny. No, dnes se zaměříme na záclony, vyrobený z tohoto jednoduchého materiálu.

Takže, co je juta?

To lze popsat dvěma slovy - „denim“. Hrubost materiálu, jako v jiných pevnost a rozšiřovat rostlinných vláken, ze kterých je vyroben: kenaf, juta dobře známé, vysoce kvalitní lnu a abutilon.

záclony juta fotka

Závěsy z pytloviny - výhody:

 • Vysoká odolnost proti opotřebení;
 • síla;
 • Šetrné k životnímu prostředí materiál;
 • Jednoduchý, ale účinný vzhled;
 • Zajímavá faktura.

záclony juta fotka

 • prádlo;
 • juta;
 • Bavlna.

Len pytlovina vyrobený z přírodních vláken lnu nebo podobných vláken. Tradiční odstín materiálu - hnědá nebo světle hnědá.

Jutových pytlů, což odpovídá svému jménu, je vyrobeno z juty, že neodděluje a nezanechává chuchvalce. Tento materiál ve své tradiční barva je zlatohnědá tón, ale to může být malované, na trhu můžete najít fialový, černý, modrý, zelený, žlutý, bílé a červené jutových pytlů.

Bavlna juta z vláken, jako jsou, a s výhodou má světle hnědé barvy.

Pokud se rozhodnete, aby se závěsy z pytloviny s rukama nad hlavou, pak je třeba tento hrubý hadřík, pak vyvstává otázka, kde lze zakoupit? Daný materiál lze nalézt v železářství, velkoobchodů, specializovaných databází, v obchodech, navíc holschevku lze nalézt v galeriích a při prodeji tkanin speciálních obchodech. oblečení.

Také nemluvě, že z pytloviny záclony bude vypadat zcela na místě ve všech oblastech: v kuchyni, obývací pokoj, dětský pokoj a ložnici. A to vše díky své nenápadné vzhled, stejně jako šetrné k životnímu prostředí materiál!

Myslím, že je to zbytečné zmiňovat, že závěsy z pytloviny se perfektně hodí nejen v interiéru venkovského domu, ale také městský byt. Nejvíce harmonicky jako závěsy v kombinaci se styly: země, Shabby Chic, Provence, africké, havajské, japonština, skandinávských a v oblasti životního prostředí (eco).

Přirozená barva vyshepredstavlennyh záclony bude dokonale zdůrazňují přirozenou cestou celkových vnitřních myšlenek a ekologické čistoty materiálu bude neustále připomínat jeho přírodního původu.

Vážení čtenáři, jak se vám líbil závěsy z pytloviny? Čekám na vaše názory v komentářích a já budu rád, když se přihlásíte k odběru novinek z webu „komfort v domě.“ Uvidíme se v dalším článku!

29 komentáře

Nic podobného jsem kdy potkala! Výrazné myšlenky pytloviny. V některých případech, stále se zdá drsné. A některé z nich - velmi kreativní!

Olga, souhlasím s vámi - myšlenku tučně!

Když jsem byl ve škole, jsme byli v módě sáčku pytloviny. Závěsy z pytloviny, nikdy jsem čekal, že vidět, ale některé možnosti mně moc.

Margarita nyní příliš pytlovina tašky v módě! * * Give_rose

Děkuji za velkého počtu možností, mám rád tyto závěsy a ve svém interiéru zapadají.

Svetlana, prosím, vždy rádi, že jste! * * Give_rose

Nedávno jsem myslet na závěsy pytloviny. Viděl jsem v obchodě a nyní prezentuje je ve svém pokoji. oni mi opravdu líbí!

Svetlana, skvělé řešení, myslím, že bude vypadat velmi působivé!

Takové záclony vypadají dobře v moderním interiéru.

Tatiana, souhlasím s vámi, tento zdánlivě jednoduchý materiál - vypadá skvěle v moderním prostředí!

Zajímavý přírodní a texturou juta material.Okazyvaetsya vypadá skvěle v záhybech a volánky, dokonale v kombinaci s jemnou krajkou, delikátní tylu a lesklého saténu, různé korálky a flitry.

Marina, je to pravda - pokud chcete porazit pytel může být velká!

Pěkná, útulná, diskrétně.

Tatiana, myslím, že taky!

Velmi zajímavá možnost pytloviny záclon snad mohou zakrýt okna z hořících paprsky slunce, budou přinášet chlad, na jihu je to pravda.

Alevtina, myslím, jako stín záclony - jsou prostě skvělé vyrovnat se záplavou slunečního záření!

I Never - by mě nenapadlo, že vyhození můžete ozdobit byt. Některé možnosti záclony * dobrý * líbilo.

Roztomilé záclony a tak mnoho zajímavých možností, útulné a příjemné.

Tatiana, díky za revizi, letos záclony pytloviny zvláště populární!

Přesto jsme zvyklí, že jsou závěsy interiérové ​​dekorace a jsou vyrobeny z drahých krásných tkanin. Ale dovolenou bude dřevěný dům vypadají docela dobře z pytloviny

Vilija obecně souhlasím s vámi - jsme zvyklí na více reprezentačních materiálů, ale abych byl upřímný, jsem se rozhodl pro takové záclony!

Výborné doporučení, z nichž dva jsem vzal na vědomí * tleskání *

Nina v pohodě, tato skutečnost nemůže ale prosím, děkuji!

Já nevím, jestli ve skutečnosti to vypadá jednoduše, ale úžasné fotky a originální.

Elena, určitě se rozhodl, že je na opony pytloviny, líbí se mi jejich rustikální textury! * * Uklonila

Zvědavý varianta, a to i myslel, mám takové záclony by bylo hezké, aby se vešly ...

Ludmila, pak je třeba se rozhodnout!

Nechápu, jak jeden šít závěsy, protože pytloviny? v pytloviny metr celkové šířce

Nelly v záhybech kloubů nejsou viditelné.

Přidat komentář zrušení odpovědi

 • Celebrity domů (45)
 • Tipy pro domácnost (5)
 • Ořezávání (304)
  • Koupelna (17)
  • Obývací pokoj (30)
  • Dekorace (135)
   • S rukama (82)
  • Dětský pokoj (23)
  • Chodba a předsíň (16)
  • Otevřená kuchyně (23)
  • Ložnice (30)
 • Terénní úpravy (21)
 • Neobvyklé budovy (8)
 • Oprava (51)
  • Cteny (25)
  • Paul (13)
  • Strop (13)
 • © 2013-20 ** Všechna práva vyhrazena. Kopírování materiál z místa v domě Comfort zakázané. Zásady ochrany osobních údajů.

  Závěsy z pytloviny jako součást moderního interiéru

  Jakýkoliv pokoj bude mnohem příjemnější a pohodlnější, pokud si vyberete ty správné závěsy. A to je důležité v tomto případě není jen styl a barvu, ale i materiál, ze kterého také závěsy. Juta textilie pro záclony, například, vypadá velmi originální, což je více a více populární jako surovina pro výrobu záclon. Mluvme o záclony pytloviny jako součást moderního interiéru

  Výběrem záclony pytloviny

  Vyhození - tkanina poměrně drsné, s viditelnými tkaných vláken. Obvykle to má přirozenou barvu a jako záměrnou jednoduchost dělá to zvláště zajímavý. Typicky je juta je vyrobena z vláken z rostlin, jako je juty, lnu, konopí. Vzhledem ke zvláštnímu zacházení změknou tak, při zachování přirozené textury. Význačné vlastnosti pytlovina jsou trvanlivost, šetrnost k životnímu prostředí a jedinečný vzhled.

  V současné době je nejrozšířenější po vyhození:

  • ložní prádlo v odstínech hnědé;
  • bavlna. Tento materiál béžový přijatelné ceny a je docela běžné;
  • juta. To lze nazvat nejpraktičtější, protože ona neodděluje během používání. Vlákno, takže nemají zaneřádit prostoru, jak se často stává při použití objektů v interiéru na „volné“ tkanin. Hessian juta se zlatou hnědé zabarvení, i barevný, díky němuž je možné vyrábět tkaniny různých barev, včetně a jasně - červená, modrá, zelená.

  Navzdory širokému výběru k nákupu kvalitní přírodní pytlovina - to je poněkud komplikovanější. Nejlepší místo, kde ho koupit, není v obchodech specializovaných na prodej tkání a v obchodech umělci, hozmagazinah, sklady, atd.

  Mohlo by se zdát, že prostý na první pohled, závěsy z pytloviny v interiéru vhodné pouze pro letní sídlo, venkovského domu, ale není to tak. Oni se vejde do městského interiéru, například v populárních eko stylů, Provence, nebo země, které jsou typické pro záměrné jednoduchosti, snadné nedbalost a blízkost k přírodě. Pokud je váš domov vyzdoben v autentickém stylu (havajská, africké), také dávat pozor na pytloviny. Přírodní látky - nejlepší najít pro každého, kdo drží krok s dobou. Z nich lze vytvářet římské rolety v kuchyni nebo u okna altánku.

  Navzdory tomu, že velký medvěd juta složí, přikrýt to není moc dobré, takže důležité přemýšlivý výběr typu připojení. Vytvoření záclonu pytloviny s rukama, že nejlepší možností by bylo běžné kulaté tyče, které vydrží váhu záclony. Nepoužívejte kuliske - upřednostňovat kruhy, smyčky nebo lyuversnomu hoře.

  Neobvyklé drapáky skutečně transformovat záclony pytloviny. Jejich hrubý textura půjde dobře s lanem a konopí, ale korálky a krajky, kupodivu, bude vypadat o nic méně harmonicky. Lněné polštáře, ubrusy, přikrývky dokonale doplňují celek, což je kompletní.

  Samozřejmě, záclony lze zakoupit v obchodě, ale šít juta záclony v kuchyni u sebe na hlavní třídě není obtížné, protože pytloviny - materiál je snadno zpracovatelná a velmi poddajný. Kupovat textilie, je třeba poznamenat, že záclony by měly být širší než okenního otvoru od 1,5-2 krát, zatímco jejich délka závisí zcela na vaše přání. Před šití juta je třeba umýt (ale ne železo).

  Pokud se očekává, zpracování hran, musí být řezací nůž provádí s okrajem (2-3 cm na každé straně). Nicméně, hrubé okraje bude vypadat stejně dobře. Nyní zbývá šít smyčky nebo vložení průchodky (v případě potřeby). To je všechno. Dekorace závěsy mohou být jak se vám líbí - s korálky, stuhy, cop, vyzvednout. Všechny tyto prvky jsou velmi vhodné a dobře vyzdvihnout nějaké drsnosti a jednoduchost materiálu.

  Závěsy z pytloviny dokonale opona-net a tylu monotónní. Jsou dobří a bez jakýchkoli přísad. Je zbytečné říkat, že šitý doma závěsy staly oblíbenou ozdobou vašeho domova, protože tyto věci jsou vždy uloženy na duši a teplo z rukou.

  Nejlepší materiál - pro lepší domov

  Proč juta lze nazvat jedním z nejlepších materiálů pro výrobu záclon? Za prvé, to vypadá neobvyklé a efektní, dokonale kombinovat s příslušenstvím a dobře zapadá do interiéru. Podívejte se na záclony pytloviny na fotografii. Za druhé, šetrné k životnímu prostředí juta. Tato textilie je vyrobena z přírodních vláken neobsahuje toxické látky, který je vhodný pro dekoraci dětských pokojů, kuchyní, ložnic. Kromě toho se materiál nevyžaduje zvláštní péči a je snadno zpracovatelná. V neposlední řadě stojí za režný velmi levná.

  Pokud hledáte originální záclony a nebojí odvážných rozhodnutí, všimněte si pytloviny. S takovými záclony v místnosti bude ještě útulnější a hosté ocení váš vkus a smysl pro styl.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  13 − = 11